Ухвала суду № 33025256, 14.08.2013, Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
14.08.2013
Номер справи
801/3015/13-а
Номер документу
33025256
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Копія

СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Іменем України

Справа № 801/3015/13-а

14.08.13 м. Севастополь

Севастопольський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого судді Санакоєвої М.А.,

суддів Іщенко Г.М. ,

Цикуренка А.С.

секретар судового засідання Даніліна К.В.

за участю сторін:

представник позивача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма Крим Вино"- Пономарчук Микола Вікторович, довіреність № б/н від 16.05.12

представник відповідача - Державної податкової інспекції у Бахчисарайському районі АР Крим Державної податкової служби- Володькін Сергій Анатолійович, довіреність № 18/10 від 19.06.13

розглянувши апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Бахчисарайському районі АР Крим Державної податкової служби на постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим (суддя Кащеєва Г.Ю. ) від 12.04.13 у справі № 801/3015/13-а

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма Крим Вино" (вул. Леніна, 128,Віліне,Бахчисарайський район, Автономна Республіка Крим,98433)

до Державної податкової інспекції у Бахчисарайському районі АР Крим Державної податкової служби (вул. Сімферопольська, 3,Бахчисарай,Автономна Республіка Крим,98400)

про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 12.04.13 позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма Крим Вино" до Державної податкової інспекції у Бахчисарайському районі АР Крим Державної податкової служби про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення - задоволені.

Визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення - рішення № 0000012100 від 12.03.2013р., прийнятого стосовно ТОВ "Агрофірма Крим Вино" про донарахування податкових зобов'язань з акцизного податку у сумі 6017437,67грн. та застосування фінансових санкцій у вигляді штрафу у розмірі 1329390,24 грн.

Стягнуто з Державного бюджету України на користь ТОВ "Агрофірма Крим Вино" судовий збір в сумі 2294,00грн.

Не погодившись з зазначеною постановою суду, відповідач звернувся з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 12.04.13 та прийняти нове рішення.

Апеляційна скарга мотивована порушенням судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права.

В судовому засіданні 14.08.13 представник відповідача підтримав доводи апеляційної скарги з підстав, зазначених в ній.

Представник позивача проти задоволення апеляційної скарги заперечував.

Колегія суддів, обговоривши доводи апеляційної скарги, перевіривши юридичну оцінку обставин справи та повноту їх встановлення, дослідивши правильність застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено, підтверджується матеріалами спарви, що Державною податковою інспекцією у Бахчисарайському районі АР Крим була проведена невиїзна документальна позапланова перевірка позивача з питання достовірності декларування показників з акцизного податку за 2011 рік та січень - липень 2012р.

За результатами перевірки складений акт № 201/40/15-2/36551352 від 26.11.2012р. (а.с. 8-17), яким встановлені порушення позивачем п.п. 213.1.1 п. 213.1 ст. 213, п.п. 215.3.1 п. 215.3 ст. 215, п. 216.1 ст. 216 Податкового кодексу України, в результаті чого встановлена сума недоплати акцизного податку у розмірі 6017437,67 грн.

Відповідачем зазначено, що відповідно до звіту 2-РС "Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв", затверджений наказом ДА України від 13.10.2005р. №448 ТОВ "Агрофірма "Крим Вино" у січні-грудні 2011р. та січні-липні 2012р. здійснювало вторинне виробництво, а саме: виробництво напоїв винних виноградних із закупленої сировини (виноматеріалів виноградних).

Відповідно до звіту підприємство було вироблено за 2011рік та січень-липень 2012р. - 225322,25 літрів, реалізовано - 150280,66 літрів (а.с. 11).

Технічні умови розроблені ТОВ "Виноробне підприємство "Діоніс ЛТД", погоджені в установленому законом порядку, в тому числі з Департаментом САТ ДПА України 20.12.2008р. із зазначенням коду ДКПП 15.94.10.

В акті перевірки на аркуші 4 зазначено, що в атестаті виробництва, який видано ТОВ "Агрофірма "Крим Вино" Державним комітетом з питань технічного регулювання та споживної політики України від 12.05.2011р. №UАЗ.019.0243-11 зазначено, що напої винні виноградні, що виготовляються відповідно до ТУ У15.9-30848549-017:2008 та коду ДКПП 15.94.10 забезпечують стабільність показників безпеки продукції при її виготовленні. Відповідно до Державного класифікатора продукції та послуг ДК 016-97, затвердженого і введеного в дію наказом Держстандарту України від 30.12.1997р. №822, код ДКПП 15.94.10 відповідає товарній позиції 2206.

В заявці-рахунку кількості марок акцизного податку ТОВ "Агрофірма Крим Вино" зазначало код товару 2204-21-94-00 та опис товару згідно з УКТ ЗЕД - 2204, якому відповідає ставка акцизного податку 2,14 за 1л. (з 01.04.2012р. - 2,33грн. за 1л.)

У зв'язку з тим, що вищевказана продукція повинна була оподатковуватись за ставками акцизного податку, що відповідають коду УКТ ЗЕД - 2206, на марках акцизного податку повинна була зазначатись сума акцизного податку, сплаченого за одиницю маркованої продукції, а саме: 6,74 за 1л., міцністю 16% (з 01.04.2012р. - 7,34грн. за 1л.), 7,16 за 1л., міцністю 17% (з 01.04.2012р. - 7,80грн. за 1л.)

ДПІ посилається на пункт 226.9 статті 226 Податкового кодексу України, яким встановлено, що вважаються такими, що немарковані: алкогольні напої та тютюнові вироби, марковані з відхиленням від вимог положення, затвердженого Кабінетом Міністрів України, відповідно до якого здійснюються виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, та/або марками, що не видавалися безпосередньо виробнику або імпортеру зазначеної продукції.

На підставі викладеного до позивача застосовані фінансові санкції, відповідно до ч. 2 ст. 17 Законом України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів ".

На підставі зазначених висновків, у результаті адміністративного оскарження (Рішення про результати розгляду первинної скарги від 13.02.13р. № 362/10/10.2-14 - а.с. 26-34), було прийняте оскаржуване податкове повідомлення рішення:

- № 0000012100 від 12.03.2013р. про донарахування податкових зобов'язань з акцизного податку у сумі 6017437,67грн. та застосування фінансових санкцій у вигляді штрафу у розмірі 1329390,24 грн. (а.с. 36 ).

Перевіряючи обґрунтованість зазначених висновків акту перевірки, та перевіряючи правомірність прийняття податкового повідомлення - рішення судовою колегією встановлено наступне.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Виноробне підприємство "Діоніс" ЛТД є розробником Технічних умов ТУ У 15.9-30848549-017:2008 "Напої винні виноградні десертні та міцні".

Дані Технічні умови затверджені Міністерством аграрної політики, погоджені Департаментом харчової промисловості Мінагрополітики України, МОЗ України та Департаментом контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПА України та зареєстровані Всеукраїнським державним науково-виробничим центром стандартизації, метрології сертифікації та захисту прав споживачів 31.12.2008р. в Книзі обліку за номером 02568182/034375 (а.с. 132-155).

На ТУ У 15.9-30848549-017:2008 зазначено код ДКПП 15.94.10 та УКНД - 67.160.10.

Судом встановлено, що на ТУ У 15.9-30848549-017:2008 Товариством з обмеженою відповідальністю "Виноробне підприємство "Діоніс" ЛТД розроблена та запроваджена в дію Технологічна інструкція на виробництво напоїв винних виноградних десертних та міцних ТІ 00011050-4949-2008. Дана Технологічна інструкція затверджена Міністерством аграрної політики, погоджена Департаментом харчової промисловості Мінагрополітики України та узгоджена Департаментом контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПА України (а.с.251-267).

Судом встановлено, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Виноробне підприємство "Діоніс" є власником знаків для товарів і послуг: " 7777 фортові", "Мускатний фейєрверк", "Чарівний бостардо", "Колоритний Приморський" згідно свідоцтв №124602, 124601, 124603, 124600 від 25.06.2010р. (а.с.193-204).

Між Товариством з обмеженою відповідальністю "Агрофірма Крим Вино" (Ліцензіат) та Товариством з обмеженою відповідальністю "Виноробне підприємство "Діоніс" (Ліцензіар) укладено ліцензійний договір №2 від22.02.2011р., предметом якого є невиключне право на використання позивачем Технічних умов ТУ У 15.9-30848549-017:2008 "Напої винні виноградні десертні та міцні" від 31.12.2008р. та Технологічної інструкції на виробництво напоїв винних виноградних десертних та міцних ТІ 00011050-4949-2008 від 30.12.2008р., право власності на які має Ліцензіар (а.с.189-192).

Відповідно експертного висновку Торгово-промислової палати Криму №134-Г/04-13 від 05.07.2011р. (а.с. 38) було визначено відповідність коду згідно УКТ ЗЕД продукції Товариства з обмеженою відповідальністю "Агрофірма Крим Вино" та встановлено, що вона відповідає коду 2204219400.

Листом від 15.11.2012 року №0205/2980 (а.с.42) повідомлялося, що ДП "Кримстандартметрологія" Держспоживстандарту України визначило, що продукція, яка виробляється згідно ТУ У 15.9-30848549-017:2008 відноситься до ароматизованих вин та відповідає коду ДКПП 11.04.1 згідно ДК 016:2010. Також доводилося до відома відповідача, що відповідно до експертного висновку Торгово-промислової палати Криму №192-Г/04-13 від 27.07.2012р. (а.с. 40-41) продукції, яка виробляється згідно ТУ У 15.9-30848549-017:2008 визначено код 2205101000 згідно УКТ ЗЕД.

Крім того, позивач звернувся до Департаменту міжнародного співробітництва ТПП Криму з листом, щодо визначення кодів згідно УКТ ЗЕД алкогольних напоїв виробництва ТОВ "Агрофірма Крим Вино", на що листом від 06.02.12р. № 21/04-13 (а.с. 39) надано відповідь, що алкогольні напої виробництва ТОВ "Агрофірма Крим Вино": напої винні виноградні міцні " 7777 фортові" та "Колорітний приморський", білий, червоний, рожевий, а також напої винні виноградні десертні "Прицеса Ізабель" та "Мускатний Фейєрверк", "Чарівний Бостардо", білі, червоні та рожеві, не можуть бути віднесені до товарної позиції 2206, оскільки до цієї позиції відносяться сидр, перрі, медовий напій, вино з ізюму, вина, одержувані в результаті бродіння фруктових соків, крім соку зі свіжого винограду (вина з інжиру, фініків чи ягідні вина) або овочеві соки.

До позиції 2206 також включаються суміші безалкогольних напоїв із збродженими напоями та суміші зброджених напоїв попередніх товарних позицій групи 22 (натуральні соки, в тому числі виноградний не відносяться до групи 22), наприклад, суміші лимонаду та пива чи вина, суміши пива та вина з концентрацією спирту понад 0,5%. До зброджених (ферментованих) напоїв відносяться напої, отримані за допомогою зародження (ферментації), таких видів як: вино, пиво, квас та інші.

Отже, до товарної позиції 2206 можуть бути віднесені суміші зброджених напоїв двох або більше різних видів, але не напоїв, що відносяться до одного виду (наприклад, до вина).

Також до цієї товарної позиції включаться напої, що виробляються з концентрованого виноградного сусла, але не є продуктами натурального бродіння сусла свіжого винограду. Саме продуктом натурального бродіння сусла свіжого винограду і є напої винні виноградні оригінальні виробництва ТОВ "Агрофірма Крим Вино" (лист від 0602.2012р. вих. №21ч/04-13, а.с. 39).

Як зазначено позивачем, напої, які виробляються згідно ТУ У 15.9-30848549-017:2008 "Напої винні виноградні десертні та міцні. Технічні умови", виготовляються шляхом купажування виноматеріалів виноградних оброблених сухих, кріплених білих, рожевих та червоних, з додаванням концентрованого виноградного соку або/і консервованого виноградного сусла, екстрактів плодів та ягід, спирту етилового ректифікованого, цукрового сиропу або цукру, кислоти лимонної.

До складу зазначених напоїв входять, зокрема, харчові ароматизатори, барвники натуральні харчові, дозволені центральним органом виконавчої влади в сфері охорони здоров'я та вода питна підготовлена, що суттєво відрізняє їх від вермутів, в яких заборонено використання такої сировини.

Відповідач зазначив, що напої, які випускаються згідно ТУ У 15.9-30848549-017:2008 "Напої винні виноградні десертні та міцні. Технічні умови", не є вермутом або ароматизованим вином, а відносяться до по коду УКТЗЕД до товарної позиції 2206 "Інші зброджені напої, зокрема, суміші із зброджених напоїв".

Відповідач вказує, що акцизний податок на таку продукцію обчислюється за ставками відповідно до п. 215.3 Податкового кодексу України, за кодом товару (продукції) згідно УКТЗЕД 2206.

Під час апеляційного розгляду встановлено, що позивач не виробляє ані вермути, ані ароматизовані вина, на чому безпідставно наполягає відповідач, оскільки продукція, яку виробляє позивач, згідно ТУ У 15.9-30848549-017:2008, має назву "Напої винні виноградні десертні та міцні".

Напої винні виноградні десертні та міцні є окремим видом продукції, що виробляється на підставі окремого нормативного документу - ТУ У 15.9-30848549-017:2008 "Напої винні виноградні десертні та міцні. Технічні умови".

З урахуванням викладеного, відповідно до висновку ДП "Кримстандартметрологія" Держспоживстандарту від 15.11.2012р. №0205/2980, напої винні виноградні десертні та міцні, які виробляються позивачем, лише відносяться до цього коду, а не є вермутами та ароматизованими винами за своїм складом.

Щодо присвоєння продукції кодів за УКТЗЕД суд зазначає наступне.

Порядок ведення Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 року № 428 (далі - Порядок № 428), цей порядок визначає процедуру ведення Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (далі - УКТ ЗЕД).

Відповідно до п. 2 Порядку № 428 УКТ ЗЕД є товарною номенклатурою Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України", що використовується для цілей тарифного та інших видів регулювання зовнішньоекономічної діяльності, ведення статистики зовнішньої торгівлі та здійснення митного оформлення товарів.

УКТ ЗЕД складається на основі Гармонізованої системи опису та кодування товарів Всесвітньої митної організації (далі - Гармонізована система) з урахуванням Комбінованої номенклатури Європейського Союзу (далі - Комбінована номенклатура) (пункт 3 Порядку № 428).

Статистичні класифікації базуються на ґрунтовних методологічних основах, щоб забезпечувати інформаційну єдність і цілісність зібраної статистичної інформації, можливість інтегрування в процес міжнародного інформаційного обміну.

Система статистичних класифікацій не статична та постійно переглядається. Перегляд статистичних класифікацій здійснюють принаймні один раз на 5- 10 років (версії Міжнародної стандартної галузевої класифікації всіх видів економічної діяльності (ISIC) прийняті в 1948, 1958, 1968, 1989, 2002 роках, Класифікації основних продуктів (CPC) - у 1989, 1997, 2002 роках).

В Україні статистичні дані збираються та розробляються, в тому числі за Класифікацією видів економічної діяльності Європейського Співтовариства (NACE) та Класифікацією продукції за видами економічної діяльності Європейського Співтовариства (CPА).

NACE та CPА - це складова частина міжнародної інтегрованої системи статистичних класифікацій. NACE - похідна класифікація від ISIC і, задля задоволення конкретних потреб користувачів у ЄС, вона більш деталізована на нижчому рівні.

В Україні національні статистичні класифікації видів економічної діяльності, продукції, товарів створювали, використовуючи європейські класифікації в незмінному вигляді.

Упровадження Класифікації видів економічної діяльності (ДК 009-96), яку було побудовано на базі NACE (Rev.1), відбувалось протягом 1997-2000 років згідно з розробленим планом заходів, а, починаючи з січня 2001 року, за цією Класифікацією здійснювали організування статистичних спостережень, формування зведеної інформації та публікацію статистичних даних. З 2006 року набула чинності друга редакція Класифікації видів економічної діяльності (ДК 009:2005), побудована на базі NACE (Rev.1.1).

Щодо коду ДКПП 15.94.10 згідно ДК 016-97, судова колегія зазначає, що Державний класифікатор продукції та послуг є складовою частиною Державної системи класифікації і кодування техніко-економічної та соціальної інформації.

ДКПП за Європейською класифікацією продукції та послуг за видами діяльності (СРА), яка у свою чергу пов'язана з Гармонізованою системою опису та кодування товарів (НS) та комбінованою номенклатурою Європейського співтовариства (CN).

На підставі викладеного, колегія суддів вважає вірним висновок суду першої інстанції, що відповідачем фактично було привласнено винам позивача (код 10.04.10-00.00 - 2205 за європейською класифікацією, що встановлюється для вермутів та інших ароматизованих вин зі свіжого винограду) - код продукції 15.94.10 (2206 за європейською класифікацією), встановлену для напоїв класу "сидр".

Ч. 1 ст. 3 Закону України "Про торгово-промислові палати в Україні" від 02.12.1997 року № 671/97-ВР зі змінами та доповненнями встановлено, що торгово-промислові палати створюються з метою сприяння розвиткові народного господарства та національної економіки, її інтеграції у світову господарську систему, формуванню сучасних промислової, фінансової і торговельної інфраструктур, створенню сприятливих умов для підприємницької діяльності, всебічному розвиткові усіх видів підприємництва, не заборонених законодавством України, науково-технічних і торговельних зв'язків між українськими підприємцями та підприємцями зарубіжних країн.

Торгово-промислові палати мають право: проводити за дорученням державних органів незалежну експертизу проектів нормативно-правових актів з питань економіки, зовнішньоекономічних зв'язків, а також з інших питань, що стосуються прав та інтересів підприємців; представляти і захищати законні інтереси торгово-промислової палати або за дорученням її членів їх інтереси; надавати за дорученням українських та іноземних юридичних і фізичних осіб послуги, пов'язані із захистом їх прав та інтересів, відповідно до законодавства України та міжнародних договорів України; звертатися за дорученням осіб, права яких порушені, до Антимонопольного комітету України із заявами про порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції; проводити на замовлення українських та іноземних підприємців експертизу, контроль якості, кількості, комплектності товарів (у тому числі експортних та імпортних) і визначати їх вартість; засвідчувати і видавати сертифікати про походження товарів, сертифікати визначення продукції власного виробництва підприємств з іноземними інвестиціями та інші документи, пов'язані із здійсненням зовнішньоекономічної діяльності; здійснювати декларування зовнішньоторговельних вантажів у випадках, передбачених законом; організовувати міжнародні виставки, національні виставки іноземних держав і окремих іноземних фірм, забезпечувати підготовку і проведення виставок українських товарів в Україні та за її межами; організовувати семінари, конференції, ділові переговори з економічних питань за участю українських підприємців та іноземних фірм як в Україні, так і за її межами; укладати необхідні для виконання функцій палат зовнішньоекономічні та інші угоди з українськими та іноземними суб'єктами підприємницької діяльності, а також з окремими громадянами; видавати інформаційні, довідкові, рекламні та методичні матеріали з питань своєї діяльності, а також газети, журнали та інші друковані матеріали для забезпечення підприємницької діяльності; створювати, реорганізовувати і ліквідовувати підприємства та інші організації з метою виконання статутних завдань у порядку, встановленому законом; самостійно визначати методи здійснення своєї діяльності, встановлювати структуру, штатний розпис, чисельність працівників, форми і розміри оплати та матеріального стимулювання їхньої праці згідно з законодавством України; створювати за ініціативою учасників спору третейські суди відповідно до законодавства України, галузеві або територіальні комітети (ради) підприємців, цільові секції фахівців-консультантів; виконувати інші повноваження, що не суперечать законодавству України ( ст. 11 Закону України "Про торгово-промислові палати в Україні").

Методичні та експертні документи, видані торгово-промисловими палатами в межах їх повноважень, є обов'язковими для застосування на всій території України.

Відповідно до ч. 2 ст. 69 Митного кодексу України від 13.03.2012 року, митні органи здійснюють контроль правильності класифікації товарів, поданих до митного оформлення, згідно з УКТ ЗЕД.

З урахуванням викладеного, колегія суддів приходить до висновку, що застосування УКТ ЗЕД роз'яснення та визначення цих кодів можуть надаватися або митними органами виключно для митних цілей або Торгово-промисловими палатами.

Висновки відповідача про те, що продукція, яка виробляється позивачем, згідно ТУ У 15.9-30848549-017:2008 "Напої винні виноградні десертні та міцні. Технічні умови", відповідає та оподатковується відповідно коду УКТ ЗЕД 2206 "Інши зброджені напої, зокрема суміші із зброджених напоїв" є необґрунтованими та виходить за межі компетенції органу ДПС.

Відповідачем не доведено, що до його компетенції належить визначення кодів УКТ ЗЕД та не спростовано Експертного висновку Торгово-промислової палати Криму №192-Г/04-13, яким встановлено, що продукції позивача, яка виробляється згідно ТУ У 15.9-30848549-017:2008, визначено код 2205101000 згідно УКТ ЗЕД.

Суд вважає, що описання коду УКТ ЗЕД 2206 - "Інши зброджені напої, зокрема суміші із зброджених напоїв" не тільки не співпадає з кодом ДКПП 15.94.10 за змістом, а й суперечить йому.

Отже й ототожнення коду ДКПП 15.94.10 за ДК 016-97 з кодом УКТ ЗЕД 2206 є неправильним.

Відповідно до ст. 69 КАС України, доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.

Згідно з ч. 2 ст. 71 КАС України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

В порядку, передбаченому ст. 71 КАС України, відповідачем не надано суду належних та допустимих доказів, що спростовують правомірність вимог позивача.

Виходячи з системного аналізу положень чинного законодавства України та матеріалів справи, судова колегія дійшла висновку, що викладені в позовній заяві доводи позивача є обґрунтованими та підлягають задоволенню.

Зважаючи на наведене, колегія суддів дійшла висновку, що правова оцінка, яку дав суд першої інстанції обставинам справи, не суперечить чинному законодавству.

Судове рішення не може бути скасовано чи змінено з підстав, що наведені в апеляційній скарзі.

Згідно статті 200 КАС України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову або ухвалу суду -без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи і ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Керуючись статтями 195, 196, п.1 ч.1 ст. 198,205, 206, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Державної податкової інспекції у Бахчисарайському районі АР Крим Державної податкової служби - залишити без задоволення.

Постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 12.04.13 у справі № 801/3015/13-а - залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення згідно з частиною п'ятою статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвалу може бути оскаржено в порядку статті 212 Кодексу адміністративного судочинства України, згідно з якою касаційна скарга на судові рішення подається безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, передбачених цим Кодексом, а в разі складення ухвали в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення ухвали в повному обсязі.

Повний текст судового рішення виготовлений 16 серпня 2013 р.

Головуючий суддя підпис М.А.Санакоєва

Судді підпис Г.М. Іщенко

підпис А.С. Цикуренко

З оригіналом згідно

Головуючий суддя М.А.Санакоєва