Постанова № 32606024, 21.06.2013, Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Дата ухвалення
21.06.2013
Номер справи
801/2621/13-а
Номер документу
32606024
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

ПОСТАНОВА

Іменем України

21 червня 2013 р. (11:55 год.) Справа №801/2621/13-а

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючого судді Кушнової А.О., за участю секретаря Богацької А.О., розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом

Державної податкової інспекції у м. Ялті АР Крим Державної податкової служби

до Державного підприємства "Лівадія"

про стягнення,

за участю представників сторін:

від позивача: Будан Євгенія Георгіївна, довіреність №2753/9/10-00 від 13.08.13р., службове посвідчення серії КР № 089525;

від відповідача: ОСОБА_1, свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю НОМЕР_1;

Суть спору: до Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим надійшов адміністративний позов Державної податкової інспекції у м. Ялті АР Крим Державної податкової служби до Державного підприємства "Лівадія" про стягнення податкової заборгованості у розмірі 310 869,74 грн.

Ухвалами Окружного адміністративного суду АР Крим від 18.03.2013 року відкрито провадження в адміністративній справі, закінчено підготовче провадження та справу призначено до судового розгляду.

У судовому засіданні 21.06.2013 року від представника відповідача надійшло клопотання з проханням надати відстрочку виконання рішення по даній справі. Ухвалою від 21.06.2013 року в задоволенні клопотання було відмовлено у зв'язку з його передчасністю.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що відповідачем порушені вимоги Податкового кодексу України № 2755-VІ від 02.12.2010 року зі змінами та доповненнями, а саме не сплачений податок на додану вартість та нарахована пеня за прострочення сплати ПДВ.

Представник відповідача проти позову не заперечував.

Розглянувши подані документи та матеріали справи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, заслухавши представників сторін, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд

ВСТАНОВИВ:

Згідно з ч. 1 ст. 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень, шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 3 КАС України справою адміністративної юрисдикції є переданий на вирішення адміністративного суду публічно-правовий спір, у якому хоча б однією зі сторін є орган виконавчої влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа або інший суб'єкт, який здійснює владні управлінські функції на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 17 КАС України юрисдикція адміністративних судів поширюється на спори за зверненням суб'єкта владних повноважень у випадках, встановлених Конституцією та законами України.

Пунктом 7 ч. 1 ст. 3 Кодексу адміністративного судочинства України визначено коло суб'єктів владних повноважень, до яких віднесено орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший суб'єкт при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Відповідно до пп. 41.1.1 п. 41.1 ст. 41 Податкового кодексу України контролюючими органами є органи державної податкової служби - щодо податків, які справляються до бюджетів та державних цільових фондів, крім зазначених у п.п. 41.1.2 цього пункту, а також стосовно законодавства, контроль за дотриманням якого покладається на органи державної податкової служби.

Отже, органи державної податкової служби у відносинах з суб'єктами господарювання, під час реалізації своїх завдань та функцій, встановлених законодавством України, є суб'єктами владних повноважень.

Таким чином, судом встановлено, що Державна податкова інспекція у м. Ялті АР Крим Державної податкової служби (далі ДПІ у м. Ялті АР Крим ДПС) під час реалізації своїх завдань та функцій, встановлених законодавством України, є суб'єктом владних повноважень.

Відповідно до ч. 1 ст. 55 Господарського кодексу України суб'єктами господарювання визнаються учасники господарських відносин, які здійснюють господарську діяльність, реалізуючі господарську компетенцію (сукупність господарських прав та обов'язків), мають відокремлене майно і несуть відповідальність за своїми зобов'язаннями в межах цього майна, крім випадків, передбачених законодавством.

Згідно з п. 1 ч. 2 ст. 55 Господарського кодексу України суб'єктами господарювання є господарські організації - юридичні особи, створені відповідно до Цивільного кодексу України, державні, комунальні та інші підприємства, створені відповідно до цього Кодексу, а також інші юридичні особи, які здійснюють господарську діяльність та зареєстровані в установленому законом порядку.

Державне підприємство "Лівадія" зареєстроване у якості юридичної особи 23.07.1993 року, ЄДРПОУ 00412760, що підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців серії АБ № 677114 (а.с.9) та знаходиться на податковому обліку в Державній податковій інспекції у м. Ялті АР Крим Державної податкової служби з 23.07.1993 року за № 512, про що свідчить довідка про взяття на облік платника податків (а.с.13).

Таким чином, судом встановлено, що ДП "Лівадія" є суб'єктом господарювання, юридичною особою, платником податків і зобов'язане виконувати обов'язки, покладені на нього законами у зв'язку зі здійсненням господарської діяльності, у тому числі стосовно належного нарахування та сплати податків.

Відповідно до ст. 67 Конституції України, кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Відповідно до п.п. 16.1.4 п. 16.1 ст. 16 Податкового кодексу України платник податків зобов'язаний сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.

Відповідно до п. 49.2 ст. 49 Податкового кодексу України платник податків зобов'язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є, відповідно до цього Кодексу незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді.

Пунктом 54.1 ст. 54 Податкового кодексу України передбачено, що крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.

Пунктом 203.1 ст. 203 Податкового кодексу України встановлено, що податкова декларація з ПДВ подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

ДП "Лівадія" самостійно розрахований податок на додану вартість за жовтень 2012р., та подана декларація №9072234528 від 16.11.2012р. до ДПІ у м. Ялті АР Крим ДПС в електронному вигляді (а.с.14-19), згідно якої сума зобов'язання з цього виду податку складає 259 616,00грн. Відповідачем сума зобов'язання була сплачена частково у сумі 147 114,66грн.

ДП "Лівадія" самостійно розрахований податок на додану вартість за листопад 2012р., та подана декларація №9079711175 від 20.12.2012р. до ДПІ у м. Ялті АР Крим ДПС в електронному вигляді (а.с.20-25), згідно якої сума зобов'язання з цього виду податку складає 220 811,00грн. Відповідачем сума зобов'язання була сплачена у сумі 525 259,60грн.

Також ДП "Лівадія" самостійно розрахований податок на додану вартість за грудень 2012р., та подана декларація №9085256018 від 18.01.2013р. до ДПІ у м. Ялті АР Крим ДПС в електронному вигляді (а.с.26-31), згідно якої сума зобов'язання з цього виду податку складає 239 096,00грн. Відповідачем сума зобов'язання була сплачена частково у сумі 1 123,06грн.

Відповідачу була нарахована пеня в автоматичному режимі за червень 2012 року у сумі 3 150,49грн. згідно з розрахунками пені за період з 31.10.2012р. по 27.01.2013р. (а.с.88); за липень 2012 року у сумі 13 520,48грн. згідно з розрахунками пені за період з 31.08.2012р. по 27.12.2012р. (а.с.89); за вересень 2012 року у сумі 21,76грн. згідно з розрахунками пені за період з 31.10.2012р. по 27.01.2013р.(а.с.90).

Нарахування пені підтверджено карткою особового рахунку позивача з ПДВ (а.с.145-161).

Відповідно до п.п. 75.1.1 та 75.1.2 п. 75.1 ст. 75 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.

Камеральні та документальні перевірки проводяться органами державної податкової служби в межах їх повноважень виключно у випадках та у порядку, встановлених цим Кодексом, а фактичні перевірки - цим Кодексом та іншими законами України, контроль за дотриманням яких покладено на органи державної податкової служби.

Камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні органу державної податкової служби виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків.

Документальною перевіркою вважається перевірка, предметом якої є своєчасність, достовірність, повнота нарахування та сплати усіх передбачених цим Кодексом податків та зборів, а також дотримання валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) та яка проводиться на підставі податкових декларацій (розрахунків), фінансової, статистичної та іншої звітності, регістрів податкового та бухгалтерського обліку, ведення яких передбачено законом, первинних документів, які використовуються в бухгалтерському та податковому обліку і пов'язані з нарахуванням і сплатою податків та зборів, виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби, а також отриманих в установленому законодавством порядку органом державної податкової служби документів та податкової інформації, у тому числі за результатами перевірок інших платників податків.

Судом встановлено, що 11.01.2013 року головним державним податковим інспектором відділу адміністрування ПДВ Управління оподаткування юридичних осіб ДПІ у м. Ялті АР Крим ДПС - Сивовою Марією Федорівною проведена камеральна перевірка з питання невчасної сплати узгоджених сум податкових зобов'язань з податку на додану вартість по деклараціям за липень 2012р., серпень 2012р., вересень 2012р., за результатами якої складено акт перевірки № 23/15-2/00412760 (а.с.34-35).

Перевіркою встановлено порушення вимог п. 203.2 ст. 203 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI, а саме: порушення граничного строку сплати податку на додану вартість за липень 2012 року у сумі 166 927,45грн. - на 92 дні, за серпень 2012 року у сумі 341 636,00грн. - на 89 днів, за вересень 2012 року у сумі 17 184,05грн. - на 59 днів.

На підставі Акту перевірки № 23/15-2/00412760 від 11.01.2013 року ДПІ у м. Ялті АР Крим ДПС було прийнято податкове повідомлення - рішення №0000071502 від 21.01.2013 року, яким відповідачу нарахована сума штрафу у розмірі 20% грошового зобов'язання і становить 105 149,50грн.(а.с.32).

Податкове повідомлення - рішення №0000071502 від 21.01.2013 року було отримано головним бухгалтером нарочно 21.01.2013 року, про що свідчить підпис на бланку ППР.

Також 06.04.2012 року головним державним податковим інспектором відділу адміністрування ПДВ Управління оподаткування юридичних осіб ДПІ у м. Ялті АР Крим ДПС - Сивовою Марією Федорівною проведена камеральна перевірка з питання невчасної сплати узгоджених сум податкових зобов'язань з податку на додану вартість по деклараціям за листопад 2011р., грудень 2011р., за результатами якої складено акт перевірки № 423/15-2/00412760 (а.с.38-39).

Перевіркою встановлено порушення вимог п. 203.2 ст. 203 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI, а саме: порушення граничного строку сплати податку на додану вартість за листопад 2011 року у сумі 99 999,81грн. - на 90 днів, за грудень 2011 року у сумі 22 355,19грн. - на 59 днів.

На підставі Акту перевірки № 423/15-2/00412760 від 06.04.2012 року ДПІ у м. Ялті АР Крим ДПС було прийнято податкове повідомлення - рішення №0000841502 від 11.04.2012 року, яким відповідачу нарахована сума штрафу у розмірі 20% грошового зобов'язання і становить 24 471,00грн.(а.с.36).

Податкове повідомлення - рішення №0000841502 від 11.04.2012 року було отримано головним бухгалтером нарочно 11.04.2012 року, про що свідчить підпис на бланку ППР.

02.02.2012 року головним державним податковим інспектором відділу адміністрування ПДВ Управління оподаткування юридичних осіб ДПІ у м. Ялті АР Крим ДПС - Сивовою Марією Федорівною проведена камеральна перевірка з питання невчасної сплати узгоджених сум податкового зобов'язання з податку на додану вартість по декларації за листопад 2011р., за результатами якої складено акт перевірки № 221/15-2/00412760 (а.с.42).

Перевіркою встановлено порушення вимог п. 203.2 ст. 203 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI, а саме: порушення граничного строку сплати податку на додану вартість за листопад 2011 року у сумі 95 268,00грн. - на 32 дні.

На підставі Акту перевірки № 221/15-2/00412760 від 02.02.2012 року ДПІ у м. Ялті АР Крим ДПС було прийнято податкове повідомлення - рішення №0000291502 від 10.02.2012 року, яким відповідачу нарахована сума штрафу у розмірі 20% грошового зобов'язання і становить 19 053,60грн.(а.с.40).

Податкове повідомлення - рішення №0000291502 від 10.02.2012 року було отримано головним бухгалтером нарочно 10.02.2012 року, про що свідчить підпис на бланку ППР.

16.05.2012 року головним державним податковим інспектором відділу адміністрування ПДВ Управління оподаткування юридичних осіб ДПІ у м. Ялті АР Крим ДПС - Сивовою Марією Федорівною проведена камеральна перевірка з питання невчасної сплати узгоджених сум податкових зобов'язань з податку на додану вартість по декларації за грудень 2012р., за результатами якої складено акт перевірки № 626/15-02/00412760 (а.с.45).

Перевіркою встановлено порушення вимог п. 203.2 ст. 203 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI, а саме: порушення граничного строку сплати податку на додану вартість за грудень 2011 року у сумі 102 622,81грн. - на 106 днів.

На підставі Акту перевірки № 626/15-02/00412760 від 16.05.2012 року ДПІ у м. Ялті АР Крим ДПС було прийнято податкове повідомлення - рішення №0001061502 від 17.05.2012 року, яким відповідачу нарахована сума штрафу у розмірі 20% грошового зобов'язання і становить 20 524,56грн.(а.с.43).

Податкове повідомлення - рішення №0001061502 від 17.05.2012 року було отримано головним бухгалтером нарочно 17.05.2012 року, про що свідчить підпис на бланку ППР.

08.11.2012 року головним державним податковим інспектором відділу адміністрування ПДВ Управління оподаткування юридичних осіб ДПІ у м. Ялті АР Крим ДПС - Сивовою Марією Федорівною проведена камеральна перевірка з питання невчасної сплати узгоджених сум податкових зобов'язань з податку на додану вартість по декларації за червень 2012р., за результатами якої складено акт перевірки № 2324/15-02/00412760 (а.с.48-49).

Перевіркою встановлено порушення вимог п. 203.2 ст. 203 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI, а саме: порушення граничного строку сплати податку на додану вартість за червень 2012 року у сумі 144 953,94грн. - на 98 днів.

На підставі Акту перевірки № 2324/15-02/00412760 від 08.11.2012 року ДПІ у м. Ялті АР Крим ДПС було прийнято податкове повідомлення - рішення №0002861502 від 20.11.2012 року, яким відповідачу нарахована сума штрафу у розмірі 20% грошового зобов'язання і становить 28 990,79грн.(а.с.46).

Податкове повідомлення - рішення №0002861502 від 20.11.2012 року було отримано головним бухгалтером нарочно 20.11.2012 року, про що свідчить підпис на бланку ППР.

05.11.2012 року Погорєловим Денисом Юрійовичем, старшим державним податковим ревізором - інспектором відділу контролю за проведенням готівкових розрахунків управління податкового контролю ДПІ у м. Ялті АРК ДПС, інспектором податкової служби III рангу проведена документальна позапланова виїзна перевірка з питань дотримання податкового законодавства по взаємовідносинам з суб'єктами господарської діяльності КП "Альянс", код ЄДРПОУ - 32468182, ПП "Команд", код ЄДРПОУ - 37081766, ПП "Кримспецтехнолоджи", код ЄДРПОУ - 36693441, ТОВ "Фірма "Капітель плюс", код ЄДРПОУ - 31095815, за період з 01.10.2009 року по 31.03.2012 року, за результатами якої складено акт перевірки №2275/22-02/00412760 (а.с.52-74).

Перевіркою встановлено порушення по взаємовідносинам з суб'єктами господарської діяльності КП "Альянс", код ЄДРПОУ - 32468182, ПП "Команд", код ЄДРПОУ - 37081766, ПП "Кримспецтехнолоджи", код ЄДРПОУ - 36693441, ТОВ "Фірма "Капітель плюс", код ЄДРПОУ - 31095815, за період з 01.10.2009 року по 31.03.2012 року, в результаті чого встановлено зниження податку на додану вартість на загальну суму 32 699,00грн.

На підставі Акту перевірки №2275/22-02/00412760 від 05.11.2012 року ДПІ у м. Ялті АР Крим ДПС було прийнято податкове повідомлення - рішення №0005652301 від 26.11.2012 року, яким відповідачу нарахована сума збільшеного грошового зобов'язання і становить 37 521,00грн. (а.с.50).

Податкове повідомлення - рішення №2275/22-02/00412760 від 05.11.2012 було отримано головним бухгалтером нарочно 27.11.2012 року, про що свідчить підпис на бланку ППР.

Також 27.11.2012 року головним державним податковим інспектором відділу адміністрування ПДВ Управління оподаткування юридичних осіб ДПІ у м. Ялті АР Крим ДПС - Сивовою Марією Федорівною проведена камеральна перевірка з питання невчасної сплати узгоджених сум податкових зобов'язань з податку на додану вартість по деклараціям за червень 2012р., липень 2012р., за результатами якої складено акт перевірки № 2544/15-02/00412760(а.с.78-79).

Перевіркою встановлено порушення вимог п. 203.2 ст. 203 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року №2755-VI, а саме: порушення граничного строку сплати податку на додану вартість за червень 2012 року у сумі 30 615,90грн. - на 102 дні, за липень 2012р. у сумі 31 588,50грн. - на 84 дні.

На підставі Акту перевірки № 2544/15-02/00412760 від 27.11.2012 року ДПІ у м. Ялті АР Крим ДПС було прийнято податкове повідомлення - рішення №0002981502 від 04.12.2012 року, яким відповідачу нарахована сума штрафу у розмірі 20% грошового зобов'язання і становить 12 440,88грн.(а.с.76).

Податкове повідомлення - рішення №0002981502 від 04.12.2012 року було отримано головним бухгалтером нарочно 04.12.2012 року, про що свідчить підпис на бланку ППР.

Згідно з п.п. 14.1.175. п.14 ст.14 Податкового Кодексу України податковий борг - це сума узгодженого грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), але не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання.

Підпунктом 129.1.1 п. 129.1 ст. 129 Податкового кодексу України визначено, що після закінчення встановлених цим Кодексом строків погашення узгодженого грошового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня.

Нарахування пені розпочинається:

а) при самостійному нарахуванні суми грошового зобов'язання платником податків - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання, визначеного цим Кодексом;

б) при нарахуванні суми грошового зобов'язання контролюючими органами - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання, визначеного у податковому повідомленні-рішенні згідно із цим Кодексом;

Відповідно до п. 129.4 ст. 129 Податкового кодексу України пеня, визначена підпунктом 129.1.1 пункту 129.1 цієї статті, нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені) із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті.

Відповідно до п. 59.1 ст. 59 Податкового кодексу України у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов'язання в установлені законодавством строки, орган державної податкової служби надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.

Згідно з п. 59.3 ст. 59 Податкового кодексу України податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов'язання.

Податкова вимога повинна містити відомості про факт виникнення грошового зобов'язання та права податкової застави, розмір податкового боргу, який забезпечується податковою заставою, обов'язок погасити податковий борг та можливі наслідки його непогашення в установлений строк, попередження про опис активів, які відповідно до законодавства можуть бути предметом податкової застави, а також про можливі дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.

Відповідно до п. 59.4 ст. 59 Податкового кодексу України податкова вимога надсилається (вручається) також платникам податків, які самостійно подали податкові декларації, але не погасили суми податкових зобов'язань у встановлені цим Кодексом строки, без попереднього надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.

Судом встановлено, позивачем на адресу відповідача була надіслана податкова вимога № 1 від 05.01.2012 року на суму 195 267,81грн., яка була отримана головним бухгалтером 10.01.2012 року, про що свідчить підпис на вимозі (а.с.80).

Пунктом 59.5 ст. 59 Податкового кодексу України у разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення.

У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).

З урахуванням того, що сума податкового боргу збільшилася після надіслання податкової вимоги, стягненню підлягає вся сума заборгованості.

Таким чином, суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню у повному обсязі.

Оскільки спір вирішено на користь суб'єкта владних повноважень, звільненого від сплати судового збору, а також за відсутності витрат позивача - суб'єкта владних повноважень, пов'язаних із залученням свідків та проведенням судових експертиз, судові витрати (судовий збір) стягненню з відповідача не підлягають.

Суд не розглядає заперечення відповідача по суті позовних вимог, обґрунтовані необхідністю надання відстрочення оплати податкових зобов'язань у зв'язку з передчасністю таких вимог, та зазначає, що такі твердження відповідача не спростовують наявної та підтвердженої матеріалами справи заборгованості, при цьому питання відстрочення виконання постанови можливо розглянути після набрання законної сили постановою суду за заявою відповідача в порядку окремого звернення.

На підставі викладеного, керуючись статтями 158-163, 167 КАС України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Позовні вимоги задовольнити в повному обсязі.

2. Стягнути з рахунків у банках, обслуговуючих Державне підприємство «Лівадія» (ЄДРПОУ 00412760) податкову заборгованість в розмірі 310 869,74 грн. (триста десять тисяч вісімсот шістдесят дев'ять гривень 74 копійки) в дохід державного бюджету м. Ялта на р/р 31110029700039, код платежу 14010100 (ПДВ) в УДК в АРК, МФО 824026, ЄДРПОУ 38027563.

Постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її проголошення. Якщо проголошено вступну та резолютивну частину постанови або справу розглянуто у порядку письмового провадження, постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її отримання у разі неподання апеляційної скарги.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга подається до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим протягом 10 днів з дня проголошення. У разі проголошення вступної та резолютивної частини постанови або розгляду справи у порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом 10 днів з дня отримання.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Севастопольського апеляційного адміністративного суду.

Суддя Кушнова А.О.