Ухвала суду № 31930625, 04.06.2013, Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
04.06.2013
Номер справи
2а-7212/12/0170/3
Номер документу
31930625
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Копія

СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Іменем України

Справа № 2а-7212/12/0170/3

04.06.13 м. Севастополь

Севастопольський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого судді Мунтян О.І.,

суддів Дугаренко О.В. ,

Цикуренка А.С.

секретар судового засідання Равза Р.Р.

за участю сторін:

представник позивача, Товариства з обмеженою відповідальністю "Надія+"- не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином та своєчасно, про причину неявки суд не повідомив,

представник відповідача, Красноперекопської об'єднаної державної податкової інспекції АР Крим Державної податкової служби- Муравльов Анатолій Тимофійович, довіреність № 537/10 від 18.01.13

представник відповідача, Державної податкової адміністрації в АР Крим- Шенягіна Тетяна Юріївна, довіреність № 269/9/10.1 від 25.01.13

розглянувши апеляційні скарги Державної податкової адміністрації в АР Крим та Красноперекопської об'єднаної державної податкової інспекції АР Крим Державної податкової служби на постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим (суддя Шкляр Т.О. ) від 28.02.13 по справі № 2а-7212/12/0170/3

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Надія+" (вул. Леніна, 37-А, с. Почетне, Красноперекопський район, Автономна Республіка Крим, 96020)

до Красноперекопської об'єднаної державної податкової інспекції АР Крим Державної податкової служби (вул. Північна 2, м.Красноперекопськ, Автономна Республіка Крим, 96000)

до Державної податкової адміністрації в АР Крим (вул. А. Невського, 29, м.Сімферополь, Автономна Республіка Крим, 95006)

про визнання протиправними та скасування рішень, спонукання до виконання певних дій,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 28.02.2013 року позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Надія+" до Красноперекопської об'єднаної державної податкової інспекції АР Крим Державної податкової служби, Державної податкової адміністрації в АР Крим про визнання протиправними та скасування рішень, спонукання до виконання певних дій - задоволено.

Визнано протиправним та скасовано рішення Красноперекопської ОДПІ АР Крим ДПС № 2655/10 від 27.04.2012 р.

Визнано протиправним та скасовано рішення ДПС в АР Крим № 1036/10/15-03 від 09.04.2012 р.

Визнано протиправним та скасовано рішення ДПС в АР Крим № 1637/10/14-0029 від 14.06.2012 р.

Стягнуто з Державного бюджету України на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Надія+" 109,40 грн. судового збору.

На зазначене судове рішення від Державної податкової адміністрації в АР Крим та Красноперекопської об'єднаної державної податкової інспекції АР Крим Державної податкової служби надійшли апеляційні скарги, в яких ставиться питання про його скасування та ухвалення нового рішення, яким у задоволенні адміністративного позову відмовити.

Апеляційні скарги мотивовані порушенням судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права.

Представники відповідачів у судовому засіданні 04.06.13 р. підтримали апеляційні скарги у повному обсязі.

Представник позивача у судове засідання 04.06.13р. не з'явився, про дату, час і місце судового засідання був повідомлений належним чином та своєчасно.

Відповідно до частини четвертої статті 196 Кодексу адміністративного судочинства України неприбуття у судове засідання сторін або інших осіб, які беруть участь у справі, належним чином повідомлених про дату, час і місце слухання апеляційного розгляду, не перешкоджає судовому розгляду справи.

Колегія суддів, обговоривши доводи апеляційної скарги, перевіривши юридичну оцінку обставин справи та повноту їх встановлення, дослідивши правильність застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, вважає, що апеляційні скарги не підлягають задоволенню з наступних підстав.

Колегією суддів та судом першої інстанції встановлено, що 13.01.2012 р. Красноперекопською ОДПІ в АР Крим проведено камеральну перевірку ТОВ "Надія+" з питання своєчасності сплати фіксованого сільськогосподарського податку за 2011 рік, за результатами якої встановлено порушення п. 57.1 ст. 57, п. 306.2 ст. 306 Податкового кодексу України, а саме несвоєчасну сплату податкового зобов'язання з фіксованого сільськогосподарського податку за 2011 рік за податковою декларацією від 31.01.2011 р. № 809 за листопад 2011 року в розмірі 798,96 грн., - 04.01.2012 р. при граничному терміні сплати 30.12.2011 р., - тобто з затримкою сплати податку у кількості 5 днів, про що складено акт перевірки № 28/15-03/36166026.

Вих.№ 2 від 23.01.2012 р. ТОВ "Надія+" направлено на адресу Красноперекопської ОДПІ повідомлення про те, що сплата податку за листопад 2011 року була здійснена 29.12.2011 р. готівкою в касу ПАТ "ЧБРР" м. Красноперекопськ, кв.№ ПН2227 від 29.12.2011 р.

27.01.2012 р. на підставі акту перевірки № 28/15-03/36166026 від 13.01.2012 р. відповідно до ст.ст. 57, 126 Податкового кодексу України до позивача застосовано штрафні санкції в сумі 79,90 грн., про що винесено податкове повідомлення-рішення № 0000291503, яке 17.02.2012 р. було оскаржено позивачем до ДПА в АР Крим.

Вих.№ 167/10 від 01.03.2012 р. Красноперекопська ОДПІ в АР Крим, за результатами наданих ТОВ "Надія+" 20.02.2012 р. документів для підтвердження статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку на 2012 рік, повідомила позивача про те, що станом на 01.01.2012 р. в обліковій картці ТОВ "Надія+" враховується заборгованість з фіксованого сільськогосподарського податку у сумі 798,97 грн., з огляду на що, посилаючись на положення п.п. 301.6.3 п. 301.6 ст. 301 Податкового кодексу України, відповідач вказує на відсутність підстав для підтвердження статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку на 2012 рік ТОВ "Надія+".

13.03.2012 р. ТОВ "Надія+" звернулось до ДПА в АР Крим зі скаргою на рішення Красноперекопської ОДПІ № 167/10 від 01.03.2012 р, вказуючи на відсутність з боку підприємства порушень податкового законодавства в частині своєчасності сплати фіксованого сільськогосподарського податку за листопад 2011 року, відсутність станом на 01.01.2012 р. податкового боргу.

09.04.2012 р. ДПС в АР Крим вих.№ 1036/10/15-03 на адресу ТОВ "Надія+" за результатами розгляду вищевказаної скарги прийняло рішення про правомірність дій Красноперекопської ОДПІ щодо ненадання ТОВ "Надія+" статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку на 2012 рік.

19.04.2012 р. вих.№ 1126/10/10-0223 рішенням ДПС в АР Крим про результати розгляду скарги ТОВ "Надія+" на податкове повідомлення-рішення № 0000291503 від 27.01.2012 р. скаргу задоволено; податкове повідомлення-рішення скасовано.

26.04.2012 р. вих.№ 12 ТОВ "Надія+" звернулось до Красноперекопської ОДПІ щодо підтвердження статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку на 2012 рік, вказуючи на рішення ДПС в АР Крим про результати розгляду скарги від 19.04.2012 р. № 1126/10/10-0223 та скасування податкового повідомлення-рішення № 0000291503 від 27.01.2012 р.

Вих.№ 2655/10 від 27.04.2012 р. Красноперекопська ОДПІ АР Крим ДПС за результатами розгляду звернення позивача від 26.04.2012 р. повідомило ТОВ "Надію+" про те, що станом на 01.01.2012 р. в обліковій картці ТОВ "Надія+" враховувалась заборгованість з фіксованого сільськогосподарського податку в сумі 798,97 грн., яка згідно квитанції відділення № 32 м. Красноперекопська ПАТ "ЧБРР" № ПН2227 від 29.12.2011 р. була погашена підприємством в розмірі 798,96 грн., яка з вини банку була фактично зарахована по особовому рахунку платника 04.01.2012 р. Податкова заборгованість ТОВ "Надія+" по фіксованому сільськогосподарському податку станом на 01.01.2012 р. склала 0,01 грн., у зв'язку з чим у податкового органу відсутні правові підстави для підтвердження статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку на 2012 рік. Відповідач у вказаному повідомленні також посилається на рішення ДПС в АР Крим про відмову в задоволенні скарги на рішення Красноперекопської ОДПІ № 167/10 від 01.03.2012 р.

14.06.2012 р. вих.№ 1637/10/14-0029 ДПС в АР Крим за результатами розгляду скарги ТОВ"Надія+" від 14.05.2012 р. на дії посадових осіб Красноперекопської ОДПІ АР Крим ДПС та ДПС в АР Крим повідомило позивача про те, що з урахуванням наявності у ТОВ "Надія+" станом на 01.01.2012 р. податкового боргу дії посадових осіб Красноперекопської ОДПІ АР Крим ДПС з непідтвердження підприємству статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку є такими, що відповідають чинному законодавству.

Перевіряючи доводи апеляційної скарги, відповідність висновків суду першої інстанції матеріалам справи, судовою колегією встановлено наступне.

Відповідно до п. 301.1 ст. 301 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI зі змінами та доповненнями платниками фіксованого сільськогосподарського податку з урахуванням обмежень, встановлених п. 301.6 цієї статті, можуть бути сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків. При цьому об'єктом оподаткування ФСП для сільськогосподарських товаровиробників є площа сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) та/або земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ), що перебуває у власності сільськогосподарського товаровиробника або надана йому у користування, у тому числі на умовах оренди (ст. 302 ПКУ). Для набуття і підтвердження статусу платника ФСП сільськогосподарські товаровиробники подають до 1 лютого поточного року до органу державної податкової служби за своїм місцезнаходженням (місцем перебування на податковому обліку) документи, за переліком, визначеним п. 308.1 ст. 308 ПКУ. Довідка про набуття або підтвердження статусу платника ФСП видається протягом 10 робочих днів з дати подання сільськогосподарським товаровиробником податкової декларації або заяви органом державної податкової служби за місцезнаходженням такого платника (місцем перебування на податковому обліку) (п. 308.3 ст. 308 ПКУ).

Водночас згідно з пп. 301.6.3 п. 301.6 ст. 301 ПКУ не може бути зареєстрований як платник ФСП суб'єкт господарювання, який на день подання документів для набуття статусу платника податку має податковий борг (недоїмку), за винятком безнадійного податкового боргу (недоїмки), який виник внаслідок дії обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин).

З системного аналізу вищезазначених норм закону випливає, що законодавець визначив два випадки, за яких суб`єкт господарювання є платником фіксованого сільськогосподарського податку: набуття статусу платника такого виду податку та підтвердження статусу платника податку.

Статтею 308 ПК України не передбачено можливості податкового органу відмовити у видачі довідки про набуття або підтвердження статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку.

З матеріалів справи вбачається, що оскаржуване рішення № 2655/10 від 27.04.2012 р. Красноперекопської ОДПІ в АР Крим прийнято про відсутність правових підстав для надання ТОВ «Надія+» статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку з огляду на наявність у останнього станом на 01.01.2012 р. податкового боргу.

Оскаржувані рішення ДПС в АР Крим: № 1036/10/15-03 від 09.04.2012 р., № 1637/10/14-0029 від 14.06.2012 р., - прийняті щодо правомірності дій Красноперекопської ОДПІ в АР Крим про ненадання ТОВ «Надія+» статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку з огляду на наявність у останнього станом на 01.01.2012 р. податкового боргу, про що Красноперекопською ОДПІ в АР Крим було прийнято рішення № 167/10 від 01.03.2012 р. щодо наявності станом на 01.01.2012 р. в обліковій картці ТОВ "Надія+" заборгованості з фіксованого сільськогосподарського податку у сумі 798,97 грн.

31.01.2011 р. ТОВ «Надія+» подано податкову декларацію з фіксованого сільськогосподарського податку за 2011 рік,в якому визначено суму зобов'язання на рік в розмірі 10496,15 грн., в тому числі за січень-травень - в сумі 349,87 грн., за червень - 349,88 грн., за липень - 1749,35 грн., серпень-вересень 2011 року - 1749,36 грн., жовтень - 1049,61 грн., листопад-грудень 2011 р. - 1049,62 грн.

29.12.2011 р. ТОВ «Надія+» було здійснено сплату фіксованого сільськогосподарського податку за 2011 рік за податковою декларацією від 31.01.2011 р. № 809 за листопад 2011 року в розмірі 798,96 грн. згідно квитанції відділення № 32 м. Красноперекопська ПАТ "ЧБРР" № ПН2227 від 29.12.2011 р.

Згідно з даними картки особового рахунку позивача з фіксованого сільськогосподарського податку станом на 31.12.2011 р. вбачається, що переплата у позивача станом на 30.12.2011 р. складає 250,65 грн., самостійно нараховано позивачем фіксованого сільськогосподарського податку за листопад 2011 року в сумі 1049,62 грн.; недоїмка станом на 31.12.2011 р. склала 798,97 грн.

З даних картки особового рахунку позивача станом на 13.09.2012 р. вбачається зарахування сплати в сумі 798,96 грн. 04.01.2012 р.

13.01.2012 р. Красноперекопською ОДПІ в АР Крим за результатами камеральної перевірки ТОВ "Надія+" встановлено порушення п. 57.1 ст. 57, п. 306.2 ст. 306 Податкового кодексу України, а саме несвоєчасну сплату податкового зобов'язання з фіксованого сільськогосподарського податку за 2011 рік, - 04.01.2012 р. при граничному терміні сплати 30.12.2011 р., - тобто з затримкою сплати податку у кількості 5 днів, про що складено акт перевірки № 28/15-03/36166026.

Тобто здійснену позивачем сплату податкового зобов'язання з фіксованого сільськогосподарського податку в сумі 798,96 грн. від 29.12.2011 року фактично було зараховано банком по особовому рахунку платника 04.01.2012 р.

Отже матеріалами справи підтверджується відсутність у позивача станом на 01.01.2012 р. податкового боргу в розмірі 798,96 грн.

Згідно з рішенням № 1036/10/15-03 від 09.04.2012 р. ДПС в АР Крим не заперечується несвоєчасне перерахування банківською установою суми платежу відповідача в розмірі 798,96 грн., вказуючи при цьому на наявність у позивача податкового боргу з фіксованого сільськогосподарського податку станом на 01.01.2012 р. в розмірі 0,01 грн.

Вказане також зазначено у оскаржуваних позивачем рішеннях Красноперекопської ОДПІ АР Крим ДПС № 2655/10 від 27.04.2012 р., ДПС в АР Крим № 1637/10/14-0029 від 14.06.2012 р.

Так, з даних картки особового рахунку позивача станом на 13.09.2012 р. вбачається наявність недоїмки в розмірі 0,01 грн., яка утворилась 04.01.2012 р.

Зокрема, вих. № 122 від 19.12.2011 р. ТОВ "Надія+" звернулось до Красноперекопської ОДПІ щодо здійснення зарахування переплати по комунальному податку в сумі 6,20 грн. на фіксований сільськогосподарський податок.

22.11.2011 р. Красноперекопською ОДПІ прийнято рішення № 40/19-0 про сторнування переплати, згідно з яким на підставі п. 102.5 Податкового кодексу України вирішено списати прострочену переплату у сумі 4033,02 грн. згідно списку № 40/19-00 від 22.11.2011 р., яка виникла у строк понад 1095 днів. Згідно з вказаним списком у ТОВ "Надія+" списано переплату в розмірі 6,20 грн.

23.12.2011 р. Красноперекопською ОДПІ на адресу ТОВ "Надія+" надано телефонограму про те, що лист ТОВ "Надія+" про зарахування переплати комунального податку в сумі 6,20 грн. у сплату фіксованого податку вих.№ 122 від 19.12.2011 р. залишається без виконання у зв'язку з тим, що даної переплати в особовій картці не значиться, у 2010-2011 рр. декларації по комунальному податку не подавались, сплата не здійснювалась.

З картки особового рахунку ТОВ "Надія+" по комунальному податку вбачається, що переплата з комунального податку виникла у позивача 19.02.2010р.

Отже право на звернення до податкового органу з заявою про повернення надміру сплаченого грошового зобов'язання з комунального податку або про його відшкодування у ТОВ "Надія+" виникло з часу утворення відповідної переплати та є дійсним до спливу 1095 днів, що настають за днем здійснення вказаної переплати.

Позивач звернувся до відповідача щодо зарахування переплати комунального податку в сумі 6,20 грн. у сплату фіксованого податку 19.12.2011 р., тобто на протязі 1095 днів, що настали за днем здійснення відповідної переплати.

Посилання відповідача на те, що 13.01.2011 р. ТОВ "Надія+" узято на податковий облік за новим місцезнаходженням до Красноперекопської ОДПІ в АР Крим за № 42084, про що свідчить повідомлення про взяття на облік/зняття з обліку платників податків у зв'язку зі зміною місцезнаходження вих.№ 11533/7/29-0 від 03.01.2011 р., складене за ф.№11-ОПП; відсутність актів звірки про стан розрахунків позивача з бюджетом не відповідають вимогам чинного законодавства.

Так, відповідно до п.п. 6.4.1 п. 6.4 розділу 6 Порядку взаємодії між структурними підрозділами органів державної податкової служби з питань реєстрації та обліку платників податків, затвердженого Наказом Державної податкової адміністрації України 28.02.2007 N 110 (далі - Порядок № 110), підставою для зняття з обліку платника податків в одному органі ДПС і взяття на облік в іншому (у зв'язку зі зміною місцезнаходження (місця проживання) платника, яка пов'язана зі зміною адміністративного району), є надходження хоча б до одного із цих органів даних, що свідчать про належну реєстрацію таких змін. Перелік таких даних визначено у підпунктах 8.8.1 та 8.8.2 пункту 8.8 розділу 8 Порядку обліку.

Відповідно до п.п. 6.4.3, абз. 3) п.п.6.4.4 п. 6.4 розділу 6 Порядку № 110 після отримання органом ДПС за новим місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків документів або відомостей про зміну місцезнаходження (місця проживання) платника податків підрозділ реєстрації та обліку платників податків такого органу формує повідомлення за ф. N 11-ОПП, у якому зазначає назви органів ДПС за попереднім і новим місцезнаходженням та інформацію про платника податків. Таке повідомлення формується у двох примірниках та надсилається до органу ДПС за попереднім місцезнаходженням протягом п'яти робочих днів від дня отримання документів або відомостей про зміну місцезнаходження (місця проживання). Про направлення повідомлення за ф. N 11-ОПП робиться позначка у полі "Примітка" у журналі за ф. N 2-ОПП (ф. N 7-ОПП).

Після надходження повідомлення про зняття з обліку у зв'язку зі зміною місцезнаходження (місця проживання) за ф. N 11-ОПП або надходження відомостей від державного реєстратора про зміну місцезнаходження (місця проживання) платника податків чи подання платником податків заяви про зняття з обліку у зв'язку зі зміною місцезнаходження (місця проживання) за ф. N 9-ОПП орган ДПС за попереднім місцезнаходженням знімає платника податків з обліку протягом місяця за відсутності обставин, при яких термін перебування платника податків на обліку повинен бути продовжений, зокрема, до повернення надміру сплачених податків, зборів (обов'язкових платежів) або їх відшкодування платнику податків, якщо останній відповідно до поданих заяв чи декларацій претендує та має право на таке повернення чи відшкодування, і термін повернення переплати чи відшкодування настав.

У зв'язку з вказаним орган ДПС за попереднім місцезнаходженням в розумінні положень пп. 6.4.10 п. 6.4 розділу 6 Порядку № 110 здійснює перевірку стану розрахунку з бюджетом платника податків станом на дату зняття його з обліку, про що формується відповідна довідка підрозділами обліку та звітності, акт звірки стану розрахунків такого платника з бюджетом.

Тобто при постановці на облік платника податків в іншому органі ДПС у зв'язку зі зміною місцезнаходження платника податків орган ДПС за попереднім місцем обліку такого платника податку повинен перевірити стан розрахунків з бюджетом останнього, та у разі наявності переплати здійснити її повернення.

Доказів здійснення звірювання стану розрахунку з бюджетом ТОВ "Надія+" станом на дату зняття його з обліку в матеріали справи не надано.

В матеріалах справи наявна картка особового рахунку ТОВ "Надія+" з комунального податку станом на 31.12.2010 р., з якої вбачається наявність у позивача переплати в сумі 6,20 грн., яка виникла 19.02.2010 р.

Доказів повернення вказаної переплати з комунального податку при знятті з обліку ТОВ "Надія+" в ДПІ у м.Сімферополь та постановці на облік в Красноперекопській ОДПІ відповідачем не надано.

З урахуванням викладеного, положень п. 102.5 ст. 102 Податкового кодексу України на час прийняття відповідачем рішення про сторнування переплати позивача в сумі 6,20 грн. вбачається, що вказана переплата не є простроченою; 1095 днів, що настають за днем здійснення переплати, - 19.02.2010 р., - не сплили.

Отже з урахуванням положень ст. 102 Податкового кодексу України у контролюючого органу були відсутні повноваження щодо списання переплати позивача з комунального податку; податковий орган зобов'язаний був здійснити перекидання переплати комунального податку в сумі 6,20 грн. у сплату фіксованого податку, з огляду на що відображення в особовій картці ТОВ "Надія+" податкового боргу в розмірі 0,01 грн. є помилковим.

Тобто з урахуванням вищевикладеного податковий борг у позивача в розмірі 0,01 грн. станом на 01.01.2012 р. відсутній.

Судова колегія зазначає, що оскільки позивач у попередньому періоді мав такий статус, то у даному випадку виникли правовідносини саме з підтвердження статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку.

Обмеження, встановлені п.301.6 ст.301 Податкового Кодексу України, стосуються відносин, які виникають при реєстрації особи платником податку, тобто при набутті статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку.

Таким чином, судова колегія погоджується з висновком суду першої інстанції щодо відсутності у податкового органу повноважень щодо відмови саме у підтвердженні особі статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку, оскільки прийняття такого рішення не передбачено Податковим Кодексом України.

За умови наявності у позивача статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку та для його підтвердження обов`язковим заходом є проведення податковим органом перевірки дотримання положень ст.301 Податкового Кодексу України, і можливості скасування реєстрації платником податку тільки за наслідками цієї перевірки, як це передбачено п. «б»п.п.308.6.2 п.308.6 ст.308 Податкового Кодексу України.

Відповідно до ч.3 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій та бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті вони розсудливо, пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод і інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення.

Відмова податкового органу у підтверджені позивачу статусу платника фіксованого сільськогосподарського податку у зв'язку з наявністю податкового боргу у розмірі 0,01 грн., при фактичному повідомленні позивача про відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, суперечить принципу розсудливості та пропорційності, які є критеріями - принципами адміністративної процедури.

З урахуванням викладеного, судова колегія погоджується з правильним висновком суду першої інстанції, що позовні вимоги є обґрунтованими та підлягають задоволенню.

Враховуючи вищевикладене, колегія суддів вважає, що апеляційні скарги не підлягають задоволенню, постанова суду першої інстанції - без змін.

Керуючись статтями 195, 196, пунктом 1 частини першої статті 198, статтями 200, 205, 206, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційні скарги Державної податкової інспекції у м. Сімферополі АР Крим Державної податкової служби та Державної податкової служби України на постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим (головуючий суддя Калініченко Г.Б.) від 30.01.13 у справі № 801/503/13-а - залишити без задоволення.

Постанову Окружного адміністративного суду АР Крим від 27.11.12р. по справі 2а-8369/12/0170/11 - залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення згідно з частиною п'ятою статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвалу може бути оскаржено в порядку статті 212 Кодексу адміністративного судочинства України, згідно з якою касаційна скарга на судові рішення подається безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, передбачених цим Кодексом, а в разі складення ухвали в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення ухвали в повному обсязі.

Повний текст судового рішення виготовлений 10 червня 2013 р.

Головуючий суддя підпис О.І. Мунтян

Судді підпис О.В.Дугаренко

підпис А.С. Цикуренко

З оригіналом згідно

Головуючий суддя О.І. Мунтян