Єдиний державний реєстр судових рішень ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
вул. Київська, 150, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95493
ПОСТАНОВА
Іменем України
02.03.09Справа №2а-8476/08/1 Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючої судді Трещової О.Р., при секретарі Єлжовій Н.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Сакської ОДПІ в АР Крим до
Виробничого кооперативу «Ритм»
про стягнення
ВСТАНОВИВ:
До Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим звернулася з адміністративним позовом Сакська ОДПІ в АР Крим до Виробничого кооперативу «Ритм» про стягнення з Виробничого кооперативу «Ритм» заборгованості перед бюджетом у розмірі 10098,61 гривень у дохід Державного бюджету України.
Ухвалою Окружного адміністративного суду АР Крим від 08.12.08 року по справі 2а-8476/08/1 було відкрито провадження.
Ухвалою Окружного адміністративного суду АР Крим від 08.12.08 року по справі 2а-8476/08/1 було закінчено підготовче провадження та справу призначеного до судового розгляду.
У позовній заяві позивач вказує наступне. Виробничий кооператив «Ритм» є платником податків і зборів, передбачених Законом України «Про систему оподаткування» і на даний період є боржником перед бюджетом, податковий борг кооперативу станом на 27.11.08 року складає 10098,61 гривень. Відповідачем на день подання позову не погашена самостійно розрахована сума податкового зобовязання, яка вказана у податковій декларації з ПДВ за 4й квартал 2007 року, тим самим порушений пп. 5.3.1. п. 5.3. ст.. 5 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами». Також відповідачем на день подання позову не погашена самостійно розрахована сума податкового зобовязання, яка вказана у розрахунках по земельному податку на 2005 - 2008 роки та по уточнюючому розрахунку на 2006 рік, тим самим порушений пп. 5.3.1. п.5.3. ст.. 5 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами», та не погашена самостійно розрахована сума податкового зобовязання, вказана у податковій декларації з податку на прибуток за 3й квартал 2006 року, за півріччя 2007 року, за 3й квартал 2007 року, за 2007 рік, за перший квартал 2008 року та за півріччя 2008 року, тим самим порушено пп.. 5.3.1. п. 5.3. ст.. 5 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами». Позивач вказує, що ним приймалися заходи щодо зменшення податкового боргу, на адресу відповідача були надіслані перша та друга податкові вимоги, але відповідач так і не сплатив свого податкового боргу. На підставі вищевикладеного, позивач просить суд задовольнити позов у повному обсязі.
У судове засідання представник позивача Сакської ОДПІ в АР Крим не зявився, повідомлений належним чином про час, дату та місце розгляду справи, надіслав клопотання про розгляд справи за його відсутністю.
У судове засідання представник відповідача Виробничого кооперативу «Ритм» не зявився, повідомлений належним чином про час, дату та місце розгляду справи, про причини неявки суд не повідомлений.
Приймаючи до уваги, що в матеріалах справи достатньо доказів для зясування обставин по справі, суд вважає можливим на підставі статті 128 КАС України розглядати справу у відсутності представників позивача та відповідача.
Дослідивши матеріали справи та оцінивши докази по справі в їх сукупності, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню у повному обсязі з наступних підстав.
Згідно з частиною 1 статті 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших субєктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.
Відповідно до п. 4 частини 1 статті 17 КАС України компетенція адміністративних судів поширюється на спори за зверненням субєкта владних повноважень у випадках, встановлених законом.
Пунктом 7 частини 1 статті 3 КАС України дано визначення субєктів владних повноважень, до яких належать орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший субєкт, який здійснює владні управлінські функції на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.
Частиною 1,3 статті 4 Закону України “Про державну податкову службу в Україні” від 04.12.1990 року № 509-ХІІ Державна податкова адміністрація України є центральним органом виконавчої влади. Державні податкові інспекції у районах, містах (крім міст Києва та Севастополя), районах у містах, міжрайонні та об'єднані державні податкові інспекції підпорядковуються відповідним державним податковим адміністраціям в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.
Відповідно до підпункту 2.1.4 п. 2.1. статті 2 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” № 2191-ІІІ від 21.12.2000 року податкові органи визнані контролюючими органами стосовно податків і зборів (обовязкових платежів), які справляються до бюджетів та державних цільових фондів. Отже, вони наділені компетенцією, визначеною підпунктом 2.2.1 пункту 2.2. статті 2 Закону здійснювати перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати зазначених податків.
Отже, органи державної податкової служби у відносинах з субєктами господарювання, під час реалізації своїх завдань та функцій, встановлених законодавством України, являються субєктами владних повноважень.
Таким чином, судом встановлено, що Сакська ОДПІ в АР Крим є органом виконавчої влади та субєктом владних повноважень.
Відповідно до ст.2 Закону України “Про державну податкову службу в Україні” № 3813 від 24.12.1993 року головним завданням державних податкових інспекцій є здійснення контролю за дотриманням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів податків, зборів та інших платежів і неподаткових доходів (далі - податків, інших платежів) і внесків до державних цільових фондів, встановлених законодавством України.
Пунктом 11 ч. 1 ст. 11 Закону України “Про державну податкову службу в Україні” від 4 грудня 1990 року N 509-XII визначено, що податкові органи мають право застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми недоїмки, пені у випадках, порядку та розмірах, встановлених законами України.
Таким чином, судом встановлено, що Сакська ОДПІ в АР Крим уповноважена здійснювати контроль за додержанням податкового законодавства.
Відповідно до частини 1 статті 55 Господарського кодексу України субєктом господарювання визнаються учасники господарських відносин, які здійснюють господарську діяльність, реалізуючи господарську компетенцію (сукупність господарських прав та обовязків), мають відокремлене майно і несуть відповідальність за своїми зобовязаннями в межах цього майна, крім випадків встановлених законом. Згідно з п. 1 частини 2 статті 55 ГК України юридичні особи, створені відповідно до Цивільного кодексу України, підприємства, створені відповідно до Господарського кодексу України та зареєстровані в установленому законом порядку визнаються субєктами господарювання.
Судом встановлено, що Виробничий кооператив «Ритм» є юридичною особою, зареєстрований як субєкт підприємницької діяльності Сакською міською радою 29.12.1998 року, що підтверджується Витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців серії АВ № 146404, свідоцтвом про державну реєстрацію (перереєстрацію) субєкта підприємницької діяльності юридичної особи від 12 березня 1997 року, довідкою Головного управління статистики в АРК № 23-5-414/11471 від 11.09.1997 року.
Відповідно до Статуту Виробничого кооперативу «Ритм», затвердженого загальними зборами учасників (протокол № 1) 10.12.1989 року, зареєстрованого рішенням виконавчого комітету Сакської міської ради народних депутатів від 29.12.1989 року № 382, товариство здійснює всі види роздрібної торгівлі, що її здійснюють недержавні організації, окрім споживчої кооперації, транспортно експедиційні послуги за замовленнями населення, посередницькі послуги при купівлі - продажу товарів, цінних паперів, валюти та здавання в найом (оренду, прокат) без вираженої спеціалізації з метою отримання прибутку.
Таким чином, судом встановлено, що Виробничий кооператив «Ритм» є субєктом господарювання, юридичною особою, платником податків та зобовязане виконувати обовязки, покладені на нього законами у звязку зі здійсненням господарської діяльності, у тому числі стосовно належного нарахування та сплати податків.
Відповідно до ст. 67 Конституції України, кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Відповідно до п.2,3 ч.1 ст.9 Закону України “Про систему оподаткування” від 25 червня 1991 року N 1251-XII платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобовязані подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів); сплачувати належні суми податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законами терміни.
Судом встановлено, що відповідач є платником податку на додану вартість, земельного податку та податку на прибуток.
Порядок, підстави та строки сплати податку на прибуток, надання податкової звітності встановлений Законом України “Про оподаткування прибутку підприємств” від 28.12.1994 року N 333/94.
Порядок, підстави та строки сплати орендної плати за землю передбачені Законом України “Про плату за землю” від 03.07.1992 року № 2535 ХІІ.
Порядок, підстави та строки сплати податку на додану вартість, надання податкової звітності встановлений Законом України “Про податок на додану вартість” від 3 квітня 1997 року N 168/97-ВР.
Відповідно до п. 4.1.1. статті 4 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” платник податків самостійно обчислює суму податкового зобов'язання, яку зазначає у податковій декларації.
Підпунктом 4.1.4. статті 4 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” встановлено, що податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює: а) календарному місяцю (у тому числі при сплаті місячних авансових внесків), - протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця;
б) календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі при сплаті квартальних або піврічних авансових внесків), - протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).
Відповідно до пп. 11.1 Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” від 28.12.1994 року №3394 передбачені такі податкові періоди: календарні квартал, півріччя, три квартали, рік.
Згідно зі ст. 14 Закону України “Про плату за землю” платники земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності (крім громадян) самостійно обчислюють суму земельного податку та орендної плати щороку за станом на 1 січня і до 1 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою центральним податковим органом, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій Платник податків має право подавати щомісячно нову звітну податкову декларацію, що не звільняє його від обов'язку подання податкової декларації до 1 лютого поточного року, у тому числі і за нововідведені земельні ділянки, що не звільняє від обов'язку подання податкової декларації протягом місяця з дня виникнення права на нововідведену земельну ділянку, протягом 20 календарних днів місяця наступного за звітним.
Нарахування громадянам сум земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності проводиться органами державної податкової служби, які видають платникові до 15 липня поточного року платіжне повідомлення про внесення платежу.
Відповідно до ст. 16 Закону України “Про плату за землю” облік громадян - платників земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності і нарахування відповідних сум проводиться щороку станом на 1 травня.
Відповідно до 7.8.1. статті 7 Закону України “Про податок на додану вартість” від 3 квітня 1997 року N 168/97-ВР податковим періодом є один календарний місяць.
Таким чином, Виробничий кооператив «Ритм» зобовязаний щоквартально протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем податкового кварталу, подавати до Сакської ОДПІ в АР Крим декларації з податку на прибуток та протягом 20 календарних днів місяця наступного за звітним декларацію земельному податку, та щомісячно протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем податкового місяця, подавати декларації з податку на додану вартість.
Відповідно до підпункту 6.2.1. пункту 6.2 ст. 6 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21 грудня 2000 року № 2181-III у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання в установлені строки, податковий орган надсилає такому платнику податків податкові вимоги.
Відповідно до підпункту 6.2.3. пункту 6.2 ст.6 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21 грудня 2000 року № 2181-III Податкові вимоги надсилаються:
а) перша податкова вимога - не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання. Перша податкова вимога містить повідомлення про факт узгодження податкового зобов'язання та виникнення права податкової застави на активи платника податків, обов'язок погасити суму податкового боргу та можливі наслідки непогашення його у строк;
б) друга податкова вимога - не раніше тридцятого календарного дня від дня направлення (вручення) першої податкової вимоги, у разі непогашення платником податків суми податкового боргу у встановлені строки. Друга податкова вимога додатково до відомостей, викладених у першій податковій вимозі, може містити повідомлення про дату та час проведення опису активів платника податків, що перебувають у податковій заставі, а також про дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.
Отже, судом встановлено, що відповідно до Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21 грудня 2000 року № 2181-III інформація про виникнення права податкової застави на активи платника податків, обов'язок погасити суму податкового боргу та можливі наслідки непогашення його у строк зазначається у першій податковій вимозі, у другій податковій вимозі може значиться повідомлення про дату та час проведення опису активів платника податків, що перебувають у податковій заставі, а також про дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.
Судом встановлено, що 15 жовтня 2001 року Сакською ОДПІ в АР Крим була складена перша податкова вимога від 15 жовтня 2001 року № 1/788 на суму податкового боргу Виробничого кооперативу «Ритм» в розмірі 372,67 гривні. Податкова вимога від 15 жовтня 2001 року була надіслана поштою 17 жовтня 2001 року та фактично отримана відповідачем ( уповноваженою особою Виробничого кооперативу «Ритм») 18 жовтня 2001 року, що підтверджується поштовим повідомленням № 737.
Судом встановлено, що 05 грудня 2001 року Сакською ОДПІ в АР Крим була складена друга податкова вимога від 05 грудня 2001 року № 2/213 на суму податкового боргу Виробничого кооперативу «Ритм» в розмірі 1118 гривень. Податкова вимога від 05 грудня 2001 року була надіслана відповідачу 12.12.2001 року, та фактично ним отримана 14 грудня 2001 року, що підтверджується поштовим повідомленням № 88.
Посадовими особами Сакської ОДПІ в АР Крим було винесено рішення № 0015/1605 від 20 травня 2002 року про стягнення засобів та продаж інших активів платника податків за рахунок погашення його податкового боргу, яким було вирішено здійснити стягнення засобів і продаж інших активів, що знаходяться у власності платника податків Виробничого кооперативу «Ритм», а також тих активів, право власності на які він набуде у майбутньому, в рахунок погашення узгодженої суми податкового боргу цього платника податків.
Судом встановлено, що станом на день розгляду справи відповідачем не погашені суми податкового зобов`язання з податку, вказані у першій та другій податкових вимогах.
Відповідно до матеріалів справи встановлено, що:
1)08.02.08 року відповідачем було подано до Сакської ОДПІ в АР Крим податкову декларацію з податку на додану вартість № 35608 за січень 2008 року, за якою відповідач мав сплатити податок на додану вартість у розмірі 2939 гривень;
2)09.11.06 року - податкову декларацію з податку на прибуток № 25392 за 3й квартал 2006 року, за якою позивач повинен був сплатити 30 гривень;
3)09.08.07 року податкову декларацію з податку на прибуток № 18007 за 2й квартал 2007 року, за якою позивач повинен був сплатити 46 гривень;
4)01.11.07 року - податкову декларацію з податку на прибуток № 25772 за 3й квартал 2007 року, за якою позивач повинен був сплатити 32 гривні;
5)08.02.08 року податкову декларацію з податку на прибуток № 35601 за 2007 рік, за якою позивач повинен був сплатити 268 гривень;
6)12.05.08 року податкову декларацію з податку на прибуток № 9561 за 1й квартал 2008 року, за якою позивач повинен був сплатити 19 гривень;
7)07.08.08 року податкову декларацію з податку на прибуток № 18267 за 2й квартал 2008 року, за якою позивач повинен був сплатити 25 гривень;
8)12.12.05 року - податкову декларацію з земельного податку № 30011 за 2005 рік, за якою позивач повинен був сплатити 1420,06 гривень;
9)05.07.06 року - податкову декларацію з земельного податку № 723 за 2006 рік, за якою позивач повинен був сплатити 7249,48 гривень;
10)22.01.07 року - податкову декларацію з земельного податку № 359 за 2007 рік, за якою позивач повинен був сплатити 469,80 гривень;
11)25.01.08 року - податкову декларацію з земельного податку № 455 за 2008 рік, за якою позивач повинен був сплатити 482,92 гривні.
Згідно ст.. ст. 14, 15 Закону України «Про систему оподаткування» зазначені види зборів і податків є податковим зобовязанням. Згідно п.п. 4.1.1. п. 4.1. ст.. 4 Закону України від 21.12.2000 року № 2181 III «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» платник податків самостійно обчислює суму податкового зобовязання, яку зазначає в податковій декларації.
Відповідно до п. 5.1. ст.. 5 від 21.12.2000 року № 2181 III «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» податкове зобовязання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації. Зазначене податкове зобовязання не може бути оскаржене платником податків в адміністративному або судовому порядку.
Таким чином, судом встановлено, що суми, вказані у поданих відповідачем податкових деклараціях, не підлягають оскарженню, оскільки вони самостійно визначені платником податку, та мають бути перераховані на відповідні рахунки у повному обсязі.
Судом встановлено, що 06.05.08 року посадовими особами податкових органів було складено акт про результати невиїзної документальної перевірки з питання виявлення арифметичних чи методологічних помилок у поданій платником податків Виробничим кооперативом «Ритм» податковій декларації за 2007 року від 06.05.08 року № 713/15-01, в якому вказано, що 06.05.08 року проводилася невиїзна документальна перевірка Виробничого кооперативу «Ритм», в результаті якої встановлено, що згідно рядка 14 податкової декларації за 11 місяців 2007 року нараховано податку на прибуток - 32 гривні, по рядку 15 декларації за 2007 рік 78 гривень. Розбіжності склали 46 гривень, чим порушено п.16.4. ст.. 16 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21 грудня 2000 року N 2181-III.
За результатами акту про результати невиїзної документальної перевірки було складено та надіслано податкове повідомлення-рішення від 06.05.08 року № 0000531501/0, в якому вказано, що на підставі акту перевірки від 06.05.08 року № 713/15-01 встановлено порушення порушено п.16.4. ст.. 16 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21 грудня 2000 року N 2181-III, а саме заниження Виробничим кооперативом «Ритм» суми податку на прибуток на 46 гривень, за що на Виробничий кооператив «Ритм» було накладено штраф у розмірі 17 гривень, який підлягає сплаті у десятиденний термін з дня отримання цього податкового повідомлення-рішення.
Це податкове повідомлення-рішення було надіслане відповідачеві 06.05.08 року, що підтверджується корінцем податкового повідомлення рішення № 0000531501/0.
Згідно матеріалів справи, наданих позивачем, встановлено, що відповідачем не сплачено суму наявного у нього податкового боргу у розмірі 10098,61 гривень, що підтверджується розрахунком суми позову станом на 27.11.08 року, наданого позивачем, та даними особового рахунку і облікової картки платника податків.
Таким чином, податковий борг Виробничого кооперативу «Ритм» складає 10098,61 гривень.
Відповідно до п. 1.3. ст.. 1 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» податковий борг (недоїмка) податкове зобовязання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійне узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобовязання.
Таким чином, судом встановлено, що станом на 27.11.08 року у відповідача був податковий борг у розмірі 10098,61 гривень, у тому числі з податку на прибуток 483 гривні, з податку на додану вартість 2939 гривень, та із земельного податку 6676,61 гривень.
Відповідно до даних особового рахунку і облікової картки платника податків станом на 10.11.2008 року, наданих Сакською ОДПІ в АР Крим, сума боргу в розмірі 10098,61 гривень відповідачем не погашена у повному обсязі.
Суд звертає увагу на те, що відповідно до п.1.6 ст.1 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21 грудня 2000 року № 2181-IIIпримусове стягнення - звернення стягнення на активи платника податків у рахунок погашення його податкового боргу, без попереднього узгодження його суми таким платником податків.
Згідно з підпунктом 3.1.1. п.3.1 ст.3 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21 грудня 2000 року № 2181-III активи платника податків можуть бути примусово стягнені в рахунок погашення його податкового боргу виключно за рішенням суду.
Відповідно до пункту 11 частини 1 статті 11 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" органи державної податкової служби у випадках, в межах компетенції та у порядку, встановлених законами України, мають право, зокрема, застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми недоїмки, пені у випадках, порядку та розмірах, встановлених законами України.
На підставі викладеного, суд вважає, що несплата Виробничим кооперативом «Ритм» у встановлені Законом України “Про податок на додану вартість” від 3 квітня 1997 року N 168/97-ВР порядок та строки суми узгодженого податкового зобовязання, заниження Виробничим кооперативом «Ритм» суми податку на прибуток на 46 гривень і несплата застосованих відносно цього податкового зобовязання з податку на прибуток штрафних санкцій та земельного податку є повністю доведеними позивачем та підтверджується доказами, дослідженими у судовому засіданні, тому позовні вимоги підлягають задоволенню у повному обсязі.
Судом встановлено, що позивачем здійснювалися заходи щодо стягнення податкового боргу з Виробничого кооперативу «Ритм», що підтверджується складеним позивачем рішенням № 0015/1605 від 20 травня 2002 року про стягнення засобів та продаж інших активів платника податків за рахунок погашення його податкового боргу, але здійснені заходи результатів не надали, відповідачем податковий борг не погашений.
Відповідно до частини 4 статті 94 КАС України, у справах, в яких позивачем є субєкт владних повноважень, і відповідачем фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.
У звязку зі складністю справи судом 02 березня 2009 року оголошена вступна та резолютивна частина постанови, а 10 березня 2009 року постанова складена у повному обсязі.
На підставі викладеного, керуючись статтями 158, 159, 160, 163 КАС України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1.Позовні вимоги задовольнити у повному обсязі.
2.Стягнути з Виробничого кооперативу «Ритм» (ідентифікаційний код 22292753) податкову заборгованість у розмірі 10098,61 гривень (податок на додану вартість у розмірі 2939 гривень на р/р № 31117029700021 в УГК в АР Крим, м. Сімферополь, МФО 824026, одержувач: Держбюджет м. Саки АР Крим, ЗКПО 34740887; податок на прибуток у розмірі 483,00 гривні на р/р 31116008700021 в УГК в АР Крим, Держбюджет .м Саки АР Крим, ЗКПО 34740887, МФО 824026; податок на землю у розмірі 6676,61 гривень на р/р 33215811700021 в УГК в АР Крим, Місцевий бюджет м. Саки АР Крим, МФО 824026, ЗКПО 34740887).
3.Копію постанови надіслати сторонам.
Постанова набирає законної сили через 10 днів з дня складення у повному обсязі у разі неподання заяви про апеляційне оскарження (апеляційної скарги).
Якщо після подачі заяви про апеляційне оскарження апеляційна скарга не подана, постанова набуває законної сили через 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Протягом 10 днів з дня складення постанови у повному обсязі через Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим до Севастопольського апеляційного адміністративного суду може бути подана заява про апеляційне оскарження, після подачі якої протягом 20 днів може бути подана апеляційна скарга.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження (10 днів).
Суддя Трещова О.Р.