ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
12 березня 2013 року м. Київ К/800/12973/13
Суддя Вищого адміністративного суду України Іваненко Я.Л., перевіривши касаційну скаргу Державної фінансової інспекції України на постанову Рівненського окружного адміністративного суду від 30 листопада 2012 року та ухвалу Житомирського апеляційного адміністративного суду від 14 лютого 2013 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Державної фінансової інспекції України про визнання протиправним та скасування наказу,
в с т а н о в и л а :
Державна фінансова інспекція України звернулась до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою на постанову Рівненського окружного адміністративного суду від 30 листопада 2012 року та ухвалу Житомирського апеляційного адміністративного суду від 14 лютого 2013 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Державної фінансової інспекції України про визнання протиправним та скасування наказу.
Статтею 213 Кодексу адміністративного судочинства України встановлені вимоги до касаційної скарги.
Як вбачається з поданої касаційної скарги та доданих до неї матеріалів, вона не відповідає вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України, оскільки в порушення приписів частини 5 статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України, до касаційної скарги не додано документа про сплату судового збору в розмірах ставок цього збору, передбачених Законом України «Про судовий збір», який набрав чинності з 01.11.2011 року за реквізитами: отримувач коштів: УДКCУ у Печерському р-ні, рахунок отримувача: 31210255700007, код отримувача (код за ЄДРПОУ): 38004897, код банку отримувача: 820019, банк отримувача: ГУ ДКСУ у м. Києві, код класифікації доходу бюджету: 22030005 «Судовий збір (Вищий адміністративний суд України, 075)», або копії документа, який надає право на пільги щодо його сплати.
Посилання Державної фінансової інспекції України на пункт 21 статті 5 Закону України «Про судовий збір»як підставу про звільнення від сплати судового збору є необґрунтованим, оскільки відповідно до даної норми зазначеного Закону Законом України «Про судовий збір»Державна фінансова інспекція України звільняється від сплати судового збору лише у справах, пов'язаних з питаннями, що стосуються повноважень цього органів.
Згідно з частиною 3 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України до касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 213 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу, а тому вона повинна бути залишена без руху до усунення скаржником зазначених недоліків.
Керуючись ст. ст. 108, 213, 214 Кодексу адміністративного судочинства України,-
у х в а л и л а :
Касаційну скаргу Державної фінансової інспекції України на постанову Рівненського окружного адміністративного суду від 30 листопада 2012 року та ухвалу Житомирського апеляційного адміністративного суду від 14 лютого 2013 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Державної фінансової інспекції України про визнання протиправним та скасування наказу залишити без руху та надати строк для усунення недоліків до 03 квітня 2013 року.
У разі невиконання вимог щодо усунення недоліків касаційної скарги вона буде повернута відповідачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Вищого адміністративного суду України Іваненко Я.Л.