8.1.5
ПОСТАНОВА
Іменем України
05 березня 2013 року Справа № 812/1998/13-а
Луганський окружний адміністративний суд у складі:
судді: Ципко О.В.,
при секретарі: Гаркуші Ю.О.,
за участю сторін:
від представника позивача: Морозов П.В. (довіреність від 04.01.2013 №1/9/10),
від представника відповідача: Клюєва О.В. (довіреність від 02.01.2013 №1-1/24),
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за адміністративним позовом Антрацитівської об'єднаної державної податкової інспекції Луганської області Державної податкової служби до Державного підприємства "Донбасантрацит" про стягнення податкового боргу у розмірі 530636,84 грн., -
ВСТАНОВИВ:
21 лютого 2013 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов позов Антрацитівської об'єднаної державної податкової інспекції Луганської області Державної податкової служби (далі - Антрацитівська ОДПІ Луганської області ДПС, позивач) до Державного підприємства "Донбасантрацит" (далі - ДП "Донбасантрацит", відповідач) про стягнення податкового боргу у розмірі 530636,84 грн.
В обґрунтування позову Антрацитівська ОДПІ Луганської області ДПС зазначила, що у зв'язку з несплатою узгоджених податкових зобов'язань у підприємства виник податковий борг у розмірі 530636,84 грн. самостійно визначений платником податків у податкових деклараціях від 05.02.2013 №9086551978, №9086576827, №9086578191 та податкового розрахунку від 07.02.2013 №9086830146. Відповідачу були вручені перша податкова вимога від 11.08.2003 №1/131 та друга податкова вимога від 20.09.2003 №2/181 з повідомленням про податковий борг.
Враховуючи вищевикладене, позивач просить стягнути кошти з ДП "Донбасантрацит" за податковим боргом у загальному розмірі 530636,84 грн. з рахунків у банках, обслуговуючих цього платника податків.
У судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав, надав пояснення, аналогічні викладеним у позові.
Представник ДП "Донбасантрацит" позовні вимоги визнав в повному обсязі та просив суд визначити спосіб виконання постанови щодо стягнення податкового боргу у розмірі 530636,84 грн., шляхом розстрочення строком на 24 місяці: з березня 2013 року по лютий 2015 року включно з оплатою рівними частками щомісячно з березня 2013 року по січень 2015 року по 22109,00 грн. та в лютому 2015 року - 22129,84 грн., про що представник відповідача надав відповідне клопотання та графік розстрочення податкової заборгованості. В обґрунтування зазначеного клопотання представником відповідача було зазначено, що грошові кошти ДП "Донбасантрацит" є дотаційними цільовими державними коштами і можуть використовуватись виключно на ті цілі, що передбачені «Порядком використання коштів, передбачених в державному бюджеті для надання державної підтримки на часткове покриття витрат на собівартість продукції».
Також неможливість своєчасного та повного виконання соціальних зобов'язань пов'язана з відчуженням збагачувальних фабрик, які раніше входили до складу ДП «Донбасантрацит», що в свою чергу ускладнило розподіл сортового вугілля, яке перебуває на території інших юридичних осіб та за умовами договорів на переробку має бути погоджено попередньо та своєчасно оплачуватись.
Всі ці фактори негативно впливають на своєчасне виконання зобов'язань перед бюджетом, тим самим ускладнюють та унеможливлюють виплату заборгованості в повному обсязі.
Проте, із введенням в експлуатацію нової лави в 1 кварталі 2013 року, збільшиться обсяг видобутку вугільної продукції, і як наслідок, зростуть обсяги реалізації та надходження коштів за вугільну продукцію. Це дозволить підприємству сплачувати суми заборгованості до бюджету щомісячно, не порушуючи строків, встановлених графіком.
На підставі викладеного, з метою недопущення утворення нової податкової заборгованості, підприємство просило суд визначити спосіб виконання постанови.
Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, оцінивши докази відповідно до вимог статей 69-72 Кодексу адміністративного судочинства України, суд вважає вимоги адміністративного позову такими, що підлягають задоволенню повністю, з таких підстав.
У судовому засіданні встановлено, що відповідач - ДП "Донбасантрацит" засноване виконавчим комітетом Краснолуцької міської ради Луганської області 30.04.2003, про що зроблено запис у журналі обліку реєстраційних справ №04051945Ю0010253 (а.с. 30).
Як вбачається з матеріалів справи, 13.05.2003 ДП "Донбасантрацит" взято на облік ДПІ в м. Красний Луч за №29 (а.с. 26).
Відповідно до ст. 6 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI податком є обов'язковий, безумовний платіж до відповідного бюджету, що справляється з платників податку відповідно до цього Кодексу.
У відповідності із статтею 14 Податкового кодексу України:
- грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.39 пункту 14.1);
- податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк) (підпункт 14.1.156 пункту 14.1);
- штрафна санкція (фінансова санкція, штраф) - плата у вигляді фіксованої суми та/або відсотків, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, а також штрафні санкції за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.265 пункту 14.1);
- пеня - сума коштів у вигляді відсотків, нарахованих на суми грошових зобов'язань, не сплачених у встановлені законодавством строки (підпункт 14.1.162 пункту 14.1);
- податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання (підпункту 14.1.175 пункту 14.1).
Згідно із статтею 16 Податкового кодексу України платник податків зобов'язаний: вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів (підпункт 16.1.2 пункту 16.1 статті 16); подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів (підпункт 16.1.3 пункту 16.1 статті 16); сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи (підпункт 16.1.4 пункту 16.1 статті 16).
Відповідно до статті 20 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право визначати у визначених цим Кодексом випадках суми податкових та грошових зобов'язань платників податків (підпункт 20.1.27 пункту 20.1); застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом, стягувати суми простроченої заборгованості суб'єкта господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитом (позикою), залученим державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державну (місцеву) гарантію, а також за кредитом з бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом (підпункт 20.1.28 пункту 20.1); звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини (пункт 20.1.18 пункту 20.1).
Згідно з підпунктом 54.1 статті 54 Податкового кодексу України платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом, крім випадків, передбачених податковим законодавством.
У відповідності із пунктом 49.18 статті 49 Податкового кодексу України податкові декларації, крім випадків, передбачених цим Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює:
- календарному місяцю (у тому числі в разі сплати місячних авансових внесків) - протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця (підпункт 49.18.1);
- календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) (підпункт 49.18.2);
- календарному року, крім випадків, передбачених підпунктами 49.18.4 та 49.18.5 цього пункту - протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (підпункт 49.18.3);
- календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - до 1 травня року, що настає за звітним (підпункт 49.18.4);
- календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб - підприємців - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (підпункт 49.18.5).
Платник податків відповідно до пункту 57.1 статті 57 Податкового кодексу України зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Пунктом 57.3 статті 57 Податкового кодексу України передбачено, що у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1 - 54.3.6 пункту 54.3 ст. 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу. У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов'язання платник податків зобов'язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 календарних днів, наступних за днем такого узгодження.
У відповідності із підпунктом 14.1.67 пункту 14.1 Податкового кодексу України збір за спеціальне використання води - загальнодержавний збір (застосовується для розділу XVI цього Кодексу), який справляється за спеціальне: а) використання води водних об'єктів; б) використання води, отриманої від інших водокористувачів; в) використання води без її вилучення з водних об'єктів для потреб гідроенергетики і водного транспорту; г) використання води для потреб рибництва;
Розділом VІІІ Податкового кодексу України врегульовані питання, пов'язані з обчисленням та сплатою екологічного податку.
Відповідно до п.240.1. ст. 240 ПК України платниками податку є суб'єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюються:
Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення;
скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти;
розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини;
утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені);
тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк.
Згідно з п. 240.2. ст. 240 ПК України платниками податку є суб'єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, а також громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферу пересувними джерелами забруднення у разі використання ними палива.
Статтею 246 ПК України встановлені ставки податку за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах.
Відповідно до п.250.1. ст.250 ПК України базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.
05 лютого 2013 року ДП "Донбасантрацит" було заповнено та в подальшому в установлені законом строки подано до Антрацитівської об'єднаної державної податкової інспекції Луганської області Державної податкової служби податкові декларації:
· № 9086578191 з екологічного податку за ІV квартал 2012 року, в якій відповідач самостійно визначив податкове зобов'язання в сумі 1,12 грн. (а.с. 6-8);
· №9086576827 з екологічного податку за ІV квартал 2012 року, в якій відповідач самостійно визначив податкове зобов'язання в сумі 124910,26 грн. (а.с. 9-11);
· №9086551978 з екологічного податку за ІV квартал 2012 року, в якій відповідач самостійно визначив податкове зобов'язання в сумі 131950,81 грн. (а.с. 12-14).
Як вбачається з матеріалів справи, в подальшому, відповідачем було подано до Антрацитівської об'єднаної державної податкової інспекції Луганської області Державної податкової служби податковий розрахунок №9086830146 від 07.02.2013, яким визначено суму податкового зобов'язання з плати за користування надрами для видобування корисних копалин у розмірі - 273774,65 грн. (а.с. 15-17).
Відповідно до п.п. 6.2.1. п. 6.2 ст. 6 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000 № 2181 (далі - Закон № 2181) у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання в установлені строки, податковий орган надсилає такому платнику податків податкові вимоги.
Згідно п.п. 6.2.3. п. 6.2 ст. 6 Законом № 2181 податкові вимоги надсилаються:
а) перша податкова вимога - не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання. Перша податкова вимога містить повідомлення про факт узгодження податкового зобов'язання та виникнення права податкової застави на активи платника податків, обов'язок погасити суму податкового боргу та можливі наслідки непогашення його у строк;
б) друга податкова вимога - не раніше тридцятого календарного дня від дня направлення (вручення) першої податкової вимоги, у разі непогашення платником податків суми податкового боргу у встановлені строки. Друга податкова вимога додатково до відомостей, викладених у першій податковій вимозі, може містити повідомлення про дату та час проведення опису активів платника податків, що перебувають у податковій заставі, а також про дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.
На виконання вищезазначених положень Закону № 2181 Антрацитівська ОДПІ Луганської області ДПС 18.08.2003 відповідачу було вручено першу податкову вимогу від 11.08.2003 №1/131, про що свідчить підпис уповноваженої особи відповідача на поштовому повідомлення про вручення рекомендованого листа (а.с.23).
26.09.2003 відповідачу була вручена друга податкова вимога від 20.09.2003 №2/181, про що свідчить підпис уповноваженої особи відповідача на поштовому повідомлення про вручення рекомендованого листа (а.с.23).
Даних про оскарження відповідачем податкових вимог судом не встановлено, а тому вони є узгодженими та чинними на час розгляду справи.
Відповідно до п. 87.2 ст. 87 Податкового кодексу України джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених цим Кодексом, а також іншими законодавчими актами.
Згідно з п. 95.1 ст. 95 Податкового кодексу України орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Відповідно до п.95.2 ст. 95 Податкового кодексу України стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги.
Оскільки податкові вимоги є чинними (доказів про відкликання податкових вимог суду не надано), суд прийшов до висновку, що органом державної податкової служби при зверненні до адміністративного суду з позовом про стягнення коштів за податковим боргом дотримані вимоги пункту 95.2 статті 95 Податкового кодексу України.
Крім того, як вбачається з матеріалів справи, відповідач визнав позовні вимоги у повному обсязі, а саме в сумі 530636,84 грн.
Частинами 1, 2 ст. 136 КАС України визначено, що позивач може відмовитися від адміністративного позову, а відповідач - визнати адміністративний позов протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи. Судове рішення у зв'язку з відмовою від адміністративного позову, визнанням адміністративного позову чи примиренням сторін ухвалюється за правилами, встановленими статтями 112, 113 цього Кодексу.
На підставі вищевикладеного у суду не має підстав для неприйняття визнання адміністративного позову, так як дії відповідача не суперечать закону та не порушують чиї-небудь права, свободи або інтереси.
Внаслідок того, що ДП «Донбасантрацит» станом на дату розгляду та вирішення адміністративного про стягнення коштів за податковим боргом у добровільному порядку податковий борг в сумі 530636,84 грн. не сплатило, проти наявності заборгованості не заперечувало та визнало в повному обсязі, вимоги податкового органу про стягнення коштів в сумі 530636,84 грн. за податковим боргом з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, визнаються судом обґрунтованими, доведеними і такими, що підлягають задоволенню.
Згідно з положеннями ч. 1 ст. 257 Кодексу адміністративного судочинства України у разі необхідності спосіб, строки і порядок виконання можуть бути визначені у самому судовому рішенні.
Враховуючи, що ДП «Донбасантрацит» є планово-збитковим підприємством, кошти від реалізації вугільної продукції не вистачає для оплати всіх необхідних видатків, у зв'язку з чим підприємство не має можливості здійснити погашення податкового боргу одним платежем.
Важкий фінансовий стан підтверджено ДП «Донбасантрацит» шляхом надання: звіту про фінансові результати за 9 місяців 2012 року, зведених результатів інвентаризації дебіторсько-кредиторської заборгованості по ДП «Донбасантрацит» на 30 вересня 2012 року та актами звірки (а.с. 40,41).
Приймаючи до уваги, фінансовий стан відповідача та те, що сума заборгованості, стягнута з нього за судовим рішення є значною, а також те, що представник Антрацитівської об'єднаної державної податкової інспекції Луганської області Державної податкової служби не заперечував проти задоволення заяви, надавши письмову заяву, відповідно до ст.257 Кодексу адміністративного судочинства України, суд дійшов висновку, що клопотання ДП "Донбасантрацит" про визначення способу виконання постанови шляхом розстрочення підлягає задоволенню.
На підставі частини 3 статті 160 КАС України у судовому засіданні 05 березня 2013 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови. Складення постанови у повному обсязі відкладено до 11 березня 2013 року, про що згідно вимог частини 2 статті 167 КАС України повідомлено після проголошення вступної та резолютивної частин постанови у судовому засіданні.
Питання по судових витратах не вирішується, оскільки позивач звільнений від їх сплати у встановленому порядку, а ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України не передбачено їх стягнення у даних випадках.
Керуючись статтями 2, 9, 10, 11, 17, 18, 23, 69-72, 87, 94, 158-163, 167, 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
Позовні вимоги Антрацитівської об'єднаної державної податкової інспекції Луганської області Державної податкової служби до Державного підприємства "Донбасантрацит" про стягнення податкового боргу у розмірі 530636,84 грн. задовольнити.
Стягнути з Державного підприємства "Донбасантрацит" (і.к. 32446546, адреса: 94500, Луганська область, м. Красний Луч, вул. Косіора,10) кошти на суму податкового боргу у розмірі - 530636,84 грн. (п'ятсот триста тисяч шістсот тридцять шість гривень 84 коп.) з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника.
Суму податкового боргу з плати за користування надрами для видобування корисних копалин у розмірі - 273 774, 65 грн., перерахувати до Державного бюджету на р/р 33119366700088, код платежу 13030102, банк: ГУ ДКСУ в Лугансвкій області, МФО 804013, код отримувача 37983403, отримувач - Антрацитівське УДКСУ Луганської області.
Суму податкового боргу з екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення по Краснолуцькій с/раді у розмірі - 25 943, 83 грн. перерахувати до бюджету на р/р 33114362700098, код платежу 19010110, банк: ГУ ДКСУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 37983403, отримувач -Антрацитівське УДКСУ Луганської області.
Суму податкового боргу з екологічного податку за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти по Краснолуцькій с/раді у розмірі - 5 721, 88 грн. перерахувати до бюджету на р/р 33113363700098, код платежу 19010210, банк: ГУ ДКСУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 37983403, отримувач - Антрацитівське УДКСУ Луганської області.
Суму податкового боргу з екологічного податку за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи об'єктах по Краснолуцькій с/раді у розмірі - 100 285, 10 грн. перерахувати до бюджету на р/р 33112364700098, код платежу 19010310, банк: ГУ ДКСУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 37983403, отримувач - Антрацитівське УДКСУ Луганської області.
Суму податкового боргу з екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення по Краснокутській с/раді у розмірі - 34 585, 76 грн. перерахувати до бюджету на р/р 33111362700091, код платежу 19010105, банк: ГУ ДКСУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 37983403, отримувач - Антрацитівське УДКСУ Луганської області.
Суму податкового боргу з екологічного податку за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти по Краснокутській с/раді у розмірі - 33 475, 64 грн. перерахувати до бюджету на р/р 33110363700091, код платежу 19010205, банк: ГУ ДКСУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 37983403, отримувач - Антрацитівське УДКСУ Луганської області.
Суму податкового боргу з екологічного податку за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи об'єктах по Краснокутській с/раді у розмірі - 56 848, 86 грн. перерахувати до бюджету на р/р 33119364700091, код платежу 19010305, банк: ГУ ДКСУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 37983403, отримувач - Антрацитівське УДКСУ Луганської області.
Суму податкового боргу з екологічного податку за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення по Боково-Платівській с/раді у розмірі - 1,12 грн. перерахувати до бюджету на р/р 33113362700011, код платежу 19010128, банк: ГУ ДКСУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 37983403, отримувач -Антрацитівське УДКСУ Луганської області.
Встановити спосіб та порядок виконання рішення шляхом розстрочення виконання постанови Луганського окружного адміністративного суду від 05.03.2013 по справі №812/1998/13-а за адміністративним позовом Антрацитівської об'єднаної державної податкової інспекції Луганської області Державної податкової служби до Державного підприємства "Донбасантрацит" про стягнення податкового боргу у розмірі 530636,84 грн. строком на 24 місяці з березня 2013 року по лютий 2015 року включно з оплатою рівними частками щомісячно з березня 2013 року по січень 2015 року по 22109,00 грн. та в лютому 2015 року - 22129,84 грн.
Постанова суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку скаргу не було подано.
Постанова суду може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду. Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Постанова в повному обсязі складена та підписана 11 березня 2013 року.
Суддя О.В. Ципко