Ухвала суду № 29285588, 05.02.2013, Господарський суд Житомирської області

Дата ухвалення
05.02.2013
Номер справи
14/5007/1366-б/12
Номер документу
29285588
Форма судочинства
Господарське
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

УКРАЇНА

Господарський суд

Житомирської області

____________________

10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65

УХВАЛА

Від "05" лютого 2013 р. Справа № 14/5007/1366-Б/12

За заявою Управління Пенсійного фонду України в Овруцькому районі Житомирської області (м.Овруч Житомирська область)

Овруцької міжрайонної державної податкової інспекції Житомирської області Державної податкової служби (м.Овруч Житомирська область )

До боржника Обслуговуючого підприємства "Комунальник" (смт.Першотравневе, Овруцький район, Житомирська область)

про визнання банкрутом

Суддя Костриця О.О.

В засіданні суду прийняли участь:

від заявників: Невмержицький П.В. - представник Овруцької МДПІ, дов. №12/1305/10/10-007 від 07.03.2012р.

від боржника: не з'явився

В провадженні господарського суду Житомирської області перебуває справа №14/5007/1366-Б/12 про банкрутство Обслуговуючого підприємства "Комунальник" (смт. Першотравневе, Овруцький район, Житомирська область), порушена за правилами ст.ст. 6 та 7 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Ухвалою суду від 10.01.2013р. було відкладено розгляд заяви арбітражного керуючого Ярмоли О.Ю. від 10.01.2013р., відкладено розгляд справи, зобов'язано заявника Овруцькій МДПІ, заявника УПФУ в Овруцькому районі Житомирської області, боржника вчинити певні дії по справі та надати витребувані судом документи.

18.01.2013р. до суду від арбітражного керуючого Ярмоли О.Ю. надійшла заява про участь у справі про банкрутство Обслуговуючого підприємства "Комунальник" в якості розпорядника майна.

04.02.2013р. до господарського суду від заявника Овруцької міжрайонної державної податкової інспекції надійшов супровідний лист з доданим до нього документами, а саме: довідка №15 від 31.01.2013р. про суми податкового боргу, обгрунтований розрахунок заборгованості, довідка про безспірну суму заборгованості від 01.02.2013р.

05.02.2013р. до суду від заявника УПФУ в Овруцькому районі Житомирської області надійшло клопотання про призначення розпорядником майна по справі арбітражного керуючого Ярмолу О.Ю.

Представник заявника Овруцької міжрайонної державної податкової інспекції в засіданні суду надав обгрунтований розрахунок безспірної суми заборгованості, відповідно до якого уточнює свої вимоги до боржника та повідомляє, що станом на 03.12.2012р. за боржником рахується заборгованість в розмірі 281107,32 грн., з яких: 218339,16грн. основний борг, 50285,45грн. штрафні санкції, 12482,71грн. пеня.

Згідно ч.1 ст. 5 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

Відповідно до ч. 4 ст. 22 Господарського процесуального кодексу України позивач вправі до прийняття рішення по справі збільшити розмір позовних вимог за умови дотримання встановленого порядку досудового врегулювання спору у випадках, передбачених статтею 5 цього Кодексу в цій частині, відмовитись від позову або зменшити розмір позовних вимог.

Оскільки уточнення заявника до заяви про порушення справи про банкрутство не суперечать законодавству не порушують чиїх - небудь прав і охоронюваних законом інтереси, суд вважає за необхідне прийняти дані уточнення заявників.

Представник заявника Овруцької міжрайонної державної податкової інспекції в засіданні суду заяву про порушення провадження у справі про банкрутство, з урахуванням вищезазначених уточнень підтримав в повному обсязі та підтримав кандидатуру арбітражного керуючого Ярмоли О.Ю. в якості призначення її розпорядником майна боржника.

Представник заявника УПФУ в Овруцькому районі в засіданні суду не з'явився.

Боржник свого представник в засідання суду не направив, вимоги ухвали суду від 10.01.2013р. не виконав, хоча про час та місце судового розгляду справи повідомлений вчасно та належним чином, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення (а.с. 141 том 2).

Арбітражний керуючий Ярмола О.Ю. в засіданні суду не з'явилась.

Розглянувши у підготовчому засіданні подані матеріали, заслухавши пояснення представника заявника, господарський суд, -

ВСТАНОВИВ:

Обслуговуюче підприємство "Комунальник" як юридичну особу зареєстровано Овруцькою районною державною адміністрацією 30.01.2001р., з ідентифікаційним кодом 31277318 за юридичною адресою: Житомирська область, Овруцький район, смт. Першотравневе, вул. Шевченка, 6А, що підтверджується свідоцтвом про державну реєстрацію (перереєстрацію) підприємницької діяльності-юридичної особи та довідкою про включення до ЄДРПОУ (а.с. 11,12 том 1).

Згідно п.1.1. статуту Обслуговуючого підприємства "Комунальник", затвердженого на 15 сесії 23 Першотравневої селищної ради та зареєстрованого Овруцькою районною державною адміністрацією 30.01.2001р., із наступними змінами та доповненнями до статуту, Обслуговуюче підприємство "Комунальник" є підприємством комунальної власності територіальної громади Першотравневої селищної ради Овруцького району житомирської області (а.с. 113-119 том 2).

Підприємство є підзвітним органу який його утворює (п.1.7 статуту)

Основною метою підприємства є надання комунально-господарських послуг населенню (п.2.1. статуту).

Майно підприємства складається з основних фондів та оборотних коштів, а також цінності, вартість яких відображається в самостійному балансі (п.4.1. статуту).

Відповідно до п.4.2. статуту, майно підприємства є комунальною власністю територіальної громади Першотравневої селищної ради Овруцького району житомирської області і належить йому на правах повного господарського відання. Підприємство користується та розпоряджається майном за згодою засновника (п.3.2. статуту).

Статутний фонд підприємства формують основні засоби, інвентар, які передаються на баланс згідно з рішенням Першотравневої селищної ради і становить 1705948 грн. (п.4.5. статуту).

Ліквідація та реорганізація підприємства здійснюється за рішенням засновника та за участю трудового колективу або арбітражного суду згідно чинного законодавства (п.8.1. статуту).

Ухвалою суду від 06.12.2012р. господарський суд порушив провадження за заявою ініціюючих кредиторів Управління Пенсійного фонду України в Овруцькому районі та Овруцької МДПІ у справі про банкрутство Обслуговуючого підприємства "Комунальник" (смт. Першотравневе Овруцький район Житомирська область) за правилами ст.ст. 6-12 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та призначив підготовче засідання господарського суду на 10.01.2013р.

Ухвалою суду від 10.01.2013р. господарський суд відкладав підготовче засідання суду з підстав, викладених в ухвалі.

З 19.01.2013 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 22 грудня 2011 року.

Відповідно до п. 1-1 Прикінцевих та перехідних положень якого:

- положення цього Закону застосовуються господарськими судами під час розгляду справ про банкрутство, провадження в яких порушено після набрання чинності цим Законом;

- положення цього Закону, що регулюють продаж майна в провадженні у справі про банкрутство, застосовуються господарськими судами під час розгляду справ про банкрутство, провадження у яких порушено до набрання чинності цим Законом;

- положення цього Закону, що регулюють ліквідаційну процедуру, застосовуються господарськими судами під час розгляду справ про банкрутство, провадження у яких порушено до набрання чинності цим Законом, якщо на момент набрання ним чинності господарським судом не було прийнято постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

З огляду на те, що провадження у даній справі було порушено до набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 22.12.2011р., при вирішення даної справи судом застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 14 травня 1992 року № 2343-XII в редакції, яка була чинною до 18.01.2013 року включно.

Відповідно до ч. 4 ст. 11 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у підготовчому засіданні суддя оцінює подані документи, заслуховує пояснення сторін, розглядає обгрунтованість заперечень боржника.

Відповідно до п. 70 Постанови Пленуму ВСУ №15 від 18.12.2009р. "Про судову практику у справах про банкрутство", зазначено, що у підготовчому засіданні суд має перевірити наявність ознак неплатоспроможності боржника, розмір вимог кредитора (кредиторів), їх безспірність, а відтак, наявність підстав для застосування подальших процедур у справі про банкрутство.

Відповідно до ч. 3 ст. 6 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" ознаками неплатоспроможності боржника є: наявність грошових вимог до кредитора в сумі не менше 300 мінімальних заробітних плат; безспірність цих вимог; їх незадоволеність боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку.

Абз. 8 ст. 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" визначено, що безспірні вимоги кредиторів - вимоги кредиторів, визнані боржником, інші вимоги кредиторів, підтверджені виконавчими документами чи розрахунковими документами, за якими відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника.

Безспірність вимог кредиторів за грошовими зобов'язаннями підтверджується виконавчими документами, виключний перелік яких передбачено у ст. 3 Закону України "Про виконавче провадження" (п.27 Постанови ВСУ "Про судову практику у справах про банкрутство" №15 від 18.12.2009р).

Зі змісту статті 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" випливає, що вимоги кредиторів, які звернулися із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство за своєю суттю мають бути грошовими, які боржник неспроможний виконати після настання встановленого строку їх сплати не інакше як через відновлення платоспроможності.

Відповідно до п.17 Постанови Пленуму Верховного Суду України "про судову практику в справах про банкрутство" №15 від 18.12.2009р. при визначенні розміру безспірних грошових вимог ініціюючих кредиторів до боржника враховуються виключно суми заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування), податків і зборів (обов'язкових платежів), які сукупно повинні становити не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати. Суми стягнутих в судовому порядку штрафних санкцій за порушення пенсійного та податкового законодавства не включаються до цього розміру.

Станом на день звернення ініціюючих кредиторів з заявою про порушення провадження у справі про банкрутство боржника, сума безспірних вимог кредиторів до боржника повинна складати не менше 340200 грн. (згідно Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" розмір мінімальної заробітної плати з 01.12.2012р. становить - 1134 грн.).

В заяві про порушення провадження у справі про банкрутство боржника, з урахуванням поданих уточнень, УПФУ в Овруцькому районі та Овруцька МДПІ просять суд визнати кредиторські вимоги до боржника на загальну суму 546438,50грн., з яких вимоги Овруцької МДПІ на суму 281107,32грн., з яких: 218339,16грн. основний борг, 50285,45грн. штрафні санкції, 12482,71грн. пеня та вимоги УПФУ в Овруцькому районі на суму 265331,18грн., з яких: 137615,80грн. основний борг, 40017,32грн. фінансові санкції, 87698,06грн. пеня.

Як зазначалося вище, з огляду на положення ст. 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", яка передбачає, що до складу грошових зобов'язань боржника не зараховуються недоїмка (пеня та штраф), визначена на дату подання заяви до господарського суду, суд враховує окремо заборгованість ініціюючих кредиторів по сплаті фінансових (штрафних) санкцій на суму 90302,77 грн. та пені на суму - 100180,77 грн. Вказані фінансові (штрафні) санкції та пеня буде внесена до шостої черги при затвердженні реєстру вимог кредиторів.

Обгрунтовуючи свої вимоги заявник Овруцька МДПІ посилається на постанову господарського суду Житомирської області від 13.02.2007р. по справі №6/4684, виконавчий лист по адміністративній справі №6/4684 від 28.02.2007р., постанову Житомирського окружного адміністративного суду від 05.10.2009р. по справі №2а-4851/09/0670, виконавчий лист №4200 від 19.10.2009р., постанову Житомирського окружного адміністративного суду від 07.07.2011р. по справі №0670/3475/11, виконавчий лист №3168/11 від 07.09.2011р., постанову Житомирського окружного адміністративного суду від 16.11.2011р. по справі №0670/10103/11, виконавчий лист №2030/12 від 25.05.2012р. (а.с. 31-33, 35-37, 39-40, 42-45 том 3), податковими деклараціями, актами перевірки, розрахунками, рішеннями (а.с. 47-145 том 1).

Окрім того, заявник УПФУ в Овруцькому районі свої вимоги до боржника обгрунтовує постановою Житомирського окружного адміністративного суду від 13.04.2009р. по справі №2-а-10401/08, виконавчим листом №1862 від 08.05.2009р., постановою Житомирського окружного адміністративного суду від 18.11.2009р. по справі №2-а-33138/08, виконавчим листом №4887 від 02.12.2009р., постановою Житомирського окружного адміністративного суду від 04.10.2012р. по справі №0670/6253/12, виконавчим листом №1862 від 08.05.2009р. (а.с. 147-148, 150-151, 153 том 1).

Однією з ознак неплатоспроможності боржника, є невиконання ним безспірних вимог кредитора протягом трьох місяців.

У п. 31 Постанови Пленуму ВСУ №15 від 18.12.2009р. "Про судову практику у справах про банкрутство" зазначено, що термін, з якого має обчислюватися мінімальний строк прострочення боржником виконання свого зобов'язання, є момент у часі, з настанням якого це зобов'язання мало бути виконано боржником згідно з вказівками закону або договору.

Строк виконання цивільних зобов'язань взагалі і грошових, зокрема, визначається за правилами, встановленими статтею 530 ЦК України.

За змістом приписів частини 8 та 9 ст. 7 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" кредитор має у цей тримісячний строк здійснити заходи щодо стягнення боргу шляхом пред'явлення виконавчого документа до виконання відповідно до вимог Закону України "Про виконавче провадження", зокрема з дня винесення постанови державним виконавцем про порушення виконавчого провадження і додати докази цього до своєї заяви.

На підтвердження обставин невиконання боржником безспірних вимог протягом трьох місяців з дати відкриття виконавчого провадження ініціюючі кредитори посилаються на:

- постанову ВДВС Овруцького РУЮ про відкриття виконавчого провадження від 04.04.2007р. (а.с. 34 том 1);

- постанову ВДВС Овруцького РУЮ про відкриття виконавчого провадження від 05.11.2009р. (а.с. 38 том 1);

- постанову ВДВС Овруцького РУЮ про відкриття виконавчого провадження від 03.10.2011р. (а.с. 41 том 1);

- постанову ВДВС Овруцького РУЮ про відкриття виконавчого провадження від 13.06.2012р. (а.с. 46 том 1);

- постанову ВДВС Овруцького РУЮ про відкриття виконавчого провадження від 22.05.2009р. (а.с. 149 том 1);

- постанову ВДВС Овруцького РУЮ про відкриття виконавчого провадження від 29.12.2009р. (а.с. 152 том 1).

Зазначені виконавчі документи на момент звернення із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство знаходились на примусовому виконанні.

Постановами від 29.12.2012р. ВДВС Овруцького РУЮ було зупинено виконавчі провадження з примусового виконання вищезазначених виконавчих листів, у зв'язку з порушенням господарським судом провадження у справі про банкрутство боржника.

З огляду на вищевикладене, незадоволеними залишаються безспірні вимоги ініціюючих кредиторів до боржника на суму 355954,96 грн. основного боргу, яка перевищує розмір 300 мінімальних заробітних плат (станом на дату звернення із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство).

Станом на дату проведення підготовчого засідання докази на спростування викладеного, боржником не подано.

На підставі вищевикладених обставин, господарський суд, прийшов до висновку, що за наслідками підготовчого засідання встановлені ознаки неплатоспроможності боржника відповідно до вимог ст. 1 та ч. 3 ст. 6 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", оскільки підтверджено неплатоспроможність боржника виконати грошові вимоги перед ініціюючим кредитором не інакше, як через застосування судових процедур у справі про банкрутство.

Крім того, необхідно зазначити, що рішенням двадцятої сесії шостого скликання Першотравневої селищної ради Овруцького району "Про надання дозволу Овруцькій МДПІ порушити справу про банкрутство ОП "Комунальник" від 21.09.2011р. №107, було вирішено дати згоду Овруцькій МДПІ на порушення справи про банкрутство ОП "Комунальник" (а.с.26 том 1).

Також, рішенням чотирнадцятої сесії шостого скликання Першотравневої селищної ради Овруцького району "Про надання погодження УПФУ в Овруцькому районі порушити справу про банкрутство ОП "Комунальник" від 24.02.2012р. №181, було вирішено надати погодження УПФУ в Овруцькому районі на порушення справи про банкрутство ОП "Комунальник" (а.с.25 том 1).

Оскільки підстави для припинення провадження у справі про банкрутство відсутні, у підготовчому засіданні суду слід ввести процедуру розпорядження майном та призначити розпорядника майна на строк не більше шести місяців, а також вжити інші заходи, визнані Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" обов'язковими.

Згідно ч.1,2 ст. 13 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" з метою забезпечення майнових інтересів кредиторів в ухвалі господарського суду про порушення провадження у справі про банкрутство або в ухвалі, прийнятій на підготовчому засіданні, вказується про введення процедури розпорядження майном боржника і призначається розпорядник майна у порядку, встановленому цим Законом.

Розпорядник майна призначається господарським судом із числа осіб, зареєстрованих державним органом з питань банкрутства як арбітражні керуючі, відомості про яких надаються в установленому порядку Вищому господарському суду України.

Кредитори мають право запропонувати кандидатуру розпорядника майна, яка відповідає вимогам, передбаченим цим Законом.

Відповідно до частини 3 вищезазначеного Закону, якщо інше не передбачено цим Законом, розпорядником майна може бути призначено фізичну особу - суб'єкта підприємницької діяльності, яка має вищу юридичну чи економічну освіту або володіє спеціальними знаннями, не є заінтересованою особою стосовно боржника та кредиторів відповідно до статті 1 цього Закону і яка має ліцензію арбітражного керуючого, що видається в установленому законодавством порядку.

Відповідно до п.64 Постанови Пленуму Верховного Суду України "Про судову практику у справах про банкрутство" №15 від 18.12.2009р., абз.4,5 ч.6.1.2. рекомендацій Президії Вищого господарського суду України "Про деякі питання практики застосування Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" № 04-5/1193 від 04.06.2004р. в ухвалі про призначення розпорядника майна суд має зазначити мотиви, з яких призначено певну кандидатуру та відхилено інші, що були запропоновані. При виборі кандидатури розпорядника майна судам слід враховувати освіту, досвід та показники роботи у попередніх справах, кількість справ, у яких бере участь арбітражний керуючий, наявність у нього організаційних та технічних можливостей виконувати обов'язки розпорядника майна у конкретній справі, страхування відповідальності арбітражного керуючого та інші обставини, які свідчать про здатність арбітражного керуючого належним чином виконувати свої передбачені Законом обов'язки.

Як вбачається з матеріалів з матеріалів справи, 10.01.2013р. до господарського суду від арбітражного керуючого Ярмоли О.Ю. надійшов супровідний лист, з доданою до нього заявою від 10.01.2013р. про згоду арбітражного керуючого Ярмоли О.Ю. на призначення розпорядником майна у справі про банкрутство ОП "Комунальник" та копією ліцензії Міністерства юстиції України на право провадження діяльності арбітражного керуючого серії АВ №600557 від 07.12.2011р. (а.с. 12-14 том 2).

Згідно доданої до заяви про порушення провадження у справі про банкрутство боржника заяви від 10.01.2013р. арбітражний керуючий Ярмола О.Ю. просить призначити її розпорядником майна по даній справі.

18.01.2013р. до суду від арбітражного керуючого Ярмоли О.Ю. надійшла заява про участь у справі про банкрутство Обслуговуючого підприємства "Комунальник" в якості розпорядника майна, в якій вона зазначає, що згодна на призначення розпорядником майна боржника відповідно до положень ст.3-1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Як свідчать матеріали справи та зазначалося вище, заявниками надано погодження щодо призначення по справі розпорядником майна арбітражного керуючого Ярмолу О.Ю. (а.с. 9, 140 том 2).

Відповідно до ч. 3 ст. 3-1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" арбітражними керуючими не можуть бути призначені: особи, які згідно з цим Законом вважаються заінтересованими; особи, які мають конфлікт інтересів, - особи, в яких виникає суперечність між особистими інтересами та повноваженнями арбітражного керуючого, що може вплинути на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи невчинення дій під час виконання повноважень арбітражного керуючого; особи, які здійснювали раніше управління цим боржником - юридичною особою, за винятком випадків, коли з дня усунення цієї особи від управління зазначеним боржником минуло не менше трьох років, якщо інше не встановлено цим Законом; особи, яким заборонено здійснювати цей вид підприємницької діяльності або займати керівні посади; особи, які мають судимість за вчинення корисливих злочинів.

Обставин, передбачених ч. 3 ст. 3-1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" щодо вищезазначеної кандидатури, в ході судового засідання встановлено не було.

Заяви інших арбітражних керуючих на призначення розпорядником майна по справі до суду не надходили.

Враховуючи вищевикладене, суд вважає, що запропонована ініціюючими кредиторами кандидатура арбітражного керуючого Ярмоли Ольги Юлііївни відповідає встановленим Законом України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимогам, а наявні у матеріалах справи документи свідчать про наявність у вказаного арбітражного керуючого можливості належним чином виконувати обов'язки розпорядника майном боржника, визначені зазначеним законом.

Таким чином, враховуючи вищевикладене, суд вважає за належне призначити розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Ярмолу О.Ю.

Керуючись ст. ст. 3-1, 11, 13 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 ГПК України господарський суд,-

УХВАЛИВ:

1. Визнати ознаки неплатоспроможності боржника Обслуговуючого підприємства "Комунальник" (смт. Першотравневе, Овруцький район, Житомирська область).

2. Визнати безспірні грошові вимоги ініціюючих кредиторів:

- Управління Пенсійного фонду України в Овруцькому районі (м.Овруч) до боржника на суму 137615,80 грн.

Окремо визнати 40017,32 грн. штрафних санкцій, 87698,06 грн. пені.

- Овруцької міжрайонної державної податкової інспекції (м.Овруч) до боржника на суму 218339,16 грн.

Окремо визнати 50285,45 грн. штрафних санкції, 12482,71 грн. пені.

3. Ввести процедуру розпорядження майном боржника - Обслуговуючого підприємства "Комунальник" строком на шість місяців по 05.08.2013р. включно.

4. Задовольнити заяву арбітражного керуючого Ярмоли Ольги Юліївни від 10.01.2013р., з урахуванням заяви від 15.01.2013р.

5. Призначити розпорядником майна Обслуговуючого підприємства "Комунальник" (смт. Першотравневе Овруцький район Житомирська область) арбітражного керуючого Ярмолу Ольгу Юліївну (ліцензія серія АВ №600557 від 07.12.2011р., місце проживання Житомирська область, Житомирський район, с.Зарічани, буд.11-А, кв.12, ідентифікаційний номер платника податків 2383504306) строком на шість місяців - по 05.08.2013р. включно.

6. Зобов'язати ініціюючих кредиторів УПФУ в Овруцькому районі (м.Овруч) та Овруцьку МДПІ (м.Овруч) подати до офіційного друкованого органу Верховної Ради України або Кабінету Міністрів України оголошення про порушення справи про банкрутство, в якому повинні міститися: повне найменування боржника, його юридична та фактична адреси, ідентифікаційний код, банківські реквізити, найменування та адреса господарського суду, номер справи, відомості про розпорядника майна (дату, номер ліцензії та адресу розпорядника майна); строк подання претензій і посилання на загальну процедуру банкрутства.

7. Зобов'язати ініціюючих кредиторів погодити текст оголошення з розпорядником майна.

8. Заявнику або розпоряднику майна подати в господарський суд в строк, передбачений ст. 11 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" докази звернення до офіційного друкованого органу щодо вміщення оголошення про порушення даної справи про банкрутство.

9. Зобов'язати розпорядника майна:

- вивчити стан справ на підприємстві боржника;

- підготувати довідку про заборгованість по заробітній платі з вказівкою фізичних осіб, суми заборгованості та періоду за який вона утворилась;

- подати погоджений з боржником висновок щодо перспектив подальшого розгляду справи та погашення заборгованості по заробітній платі;

- відомості про наявне у власності підприємства майно, а також, майно, що передано підприємству в користування та перебуває на його балансі;

- розгорнутий баланс підприємства за 2012р. та звіт про фінансові результати за 2012р., з доданим до них переліком активів боржника, із визначенням сум вартості даних активів;

- витяг з реєстру заборон відчуження нерухомого майна.

10. Розпоряднику майна Ярмолі О.Ю. в строк до 15.04.2013р. подати до суду на затвердження реєстр вимог кредиторів, складений з врахуванням ч. 6 ст. 14 та ст. 15 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та Методичних рекомендацій щодо заповнення реєстру вимог кредиторів, затверджених наказом Міністерства економіки України від 02.07.2010р. №788.

11. Призначити попереднє засідання господарського суду на "16" квітня 2013 р. о 10:00 в приміщенні господарського суду Житомирської області, каб. №407.

В засідання суду викликати уповноважених представників ініціюючих кредиторів, боржника та розпорядника майна Ярмолу О.Ю.

Ухвала господарського суду набирає законної сили в установленому законом порядку.

Суддя Костриця О.О.

1-до справи

2,3 - заявникам (рек.),

4 - боржнику (рек. з повід.),

5-Першотравневій селищній раді (смт.Першотравневе, вул.Калініна, 9)

6-арбітражному керуючому Ярмолі О.Ю.