ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
15 січня 2013 року м. Київ К/800/2771/13
Суддя Вищого адміністративного суду України Пасічник С.С., перевіривши дотримання ст. ст. 17, 20, 210, 211, 212 КАС України та відповідність вимогам ст. 213 КАС України касаційної скарги Департаменту соціальної політики Луцької міської ради Волинської області на постанову Луцького міськрайонного суду Волинської області від 30 листопада 2010 року та постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 12 грудня 2012 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Департаменту соціальної політики Луцької міської ради про визнання дій неправомірними, -
в с т а н о в и в:
Касаційна скарга Департаменту соціальної політики Луцької міської ради Волинської області підлягає залишенню без руху внаслідок наявності перешкод для відкриття касаційного провадження.
В результаті вивчення касаційної скарги встановлено її невідповідність ст. 213 КАС України, а саме до скарги не додано документа про сплату судового збору (Отримувач коштів: УДКСУ у Печерському районі, рахунок отримувача: 31210255700007, код ЄДРПОУ: 38004897, Код банку отримувача: 820019, Банк отримувач ГУ ДКСУ у м. Києві, Код класифікації доходу бюджету: 22030005 "Судовий збір (Вищий адміністративний суд України, 075), символ звітності: 255") або копії документа, який надає право на пільги щодо його сплати.
Відповідно до ч. 3 ст. 214 КАС України до касаційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 213 цього Кодексу, застосовуються правила ст. 108 цього Кодексу. Оскільки касаційна скарга не відповідає вимогам ст. 213 Кодексу адміністративного судочинства України, вона залишається без руху для усунення зазначених недоліків.
В касаційній скарзі скаржник вказує на те, що він звільнений від сплати судового збору, посилаючись на п.20 ч.1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір».
Відповідно до п. 20 ч.1 ст.5 Закону України «Про судовий збір»від сплати судового збору звільняються: органи праці та соціального захисту населення -за подання позовів щодо призначення і виплати всіх видів державної соціальної допомоги, компенсації, виплат та доплат, установлених законодавством.
Оскільки, Департамент соціальної політики Луцької міської ради Волинської області є відповідачем у справі, а тому від сплати судового збору він не звільняється.
Дане клопотання є необґрунтованим, а тому задоволенню не підлягає.
Керуючись ст. ст. 108, 212, 213, 214 КАС України,
у х в а л и в:
Касаційну скаргу Департаменту соціальної політики Луцької міської ради Волинської області на постанову Луцького міськрайонного суду Волинської області від 30 листопада 2010 року та постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 12 грудня 2012 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Департаменту соціальної політики Луцької міської ради Волинської області про визнання дій неправомірними, залишити без руху та надати строк до 05 лютого 2013 року для усунення недоліків.
У разі невиконання вимог суду, касаційна скарга буде визнана неподаною та повернута особі, яка її подала.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Вищого адміністративного суду України С.С. Пасічник