11.01.2013
Справа №: 3-155/13
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 січня 2013 року м. Київ
Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Омельченко М.М., розглянувши адміністративну справу, що надійшла від ДПІ у Києво-Святошинському районі Київської області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, одруженого, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, працює директором ТОВ «Салді Сервіс», який зареєстрований та проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3,
за ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення України, -
встановила:
Згідно протоколу № 379 серії АА № 340345 про адміністративне правопорушення від 25.12.2012 року при проведенні позапланової документальної невиїзної перевірки ТОВ «Салді Сервіс», код ЄДРПОУ: 33415524, яке знаходиться за адресою: Київська область Києво-Святошинський район м. Вишневе, вул. Вітянська 1, офіс 51, встановлено порушення в частині ведення податкового обліку відповідно до акту № 444/22-2/33415524 від 21.11.2012 року про результати документальної позапланової невиїзної перевірки з питань дотримання вимог податкового законодавства за липень 2012 року, за що передбачена відповідальність ч.1 ст.163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
В якості доказу до протоколу про адміністративне правопорушення додано акт № 398/22-2/33415524 від 25.12.2012 року про неможливість вручення протоколу про адміністративне правопорушення від 25.12.2012 року № 379 (серія АА № 340345).
ОСОБА_1 в судове засідання зявився, вину у вчиненні адміністративного правопорушення заперечив, пояснив, що ТОВ «Салді Сервіс»не погодилося з актом № 444/22-2/33415524 від 21.11.2012 року та 20.122012 року звернулося з позовом до Київського окружного адміністративного суду про скасування акту № 444/22-2/33415524 від 21.11.2012 року, складеного ДПІ у Києво-Святошинському районі Київської області та про скасування податкових повідомлень-рішень № НОМЕР_2, № НОМЕР_3 від 06.12.2012 року, надавши копію позову, просив справу провадженням закрити у звязку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 163-1 КУпАП.
Дослідивши матеріали справи, оцінивши всі наявні докази в їх сукупності, вважаю, що провадження по справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 163-1 КУпАП, підлягає закриттю у зв'язку з відсутністю в діях останнього складу адміністративного правопорушення з наступних підстав.
Відповідно до п. 56.1 ст. 56 Податкового кодексу України, рішення, прийняті контролюючим органом, можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку.
П. 56.3 Податкового кодексу України передбачає, що скарга, подана до контролюючого органу вищого рівня, зупиняє виконання платником податків грошових зобовязань, визначених у податковому повідомленні-рішенні (рішенні), на строк від дня подання такої скарги до контролюючого органу до дня закінчення процедури адміністративного оскарження. Протягом зазначеного строку податкові вимоги з податку, що оскаржується, не надсилаються, а сума грошового зобовязання, що оскаржується, вважається неузгодженою.
Не погоджуючись з висновками акту № 444/22-2/33415524 від 21.11.2012 року та винесеними податковими повідомленнями-рішеннями за результатами проведеної перевірки, ТОВ «Салді Сервіс»оскаржило податкові повідомлення-рішення № НОМЕР_2, № НОМЕР_3 від 06.12.2012 року.
Відповідно до ст. 284 КУпАП по справі про адміністративні правопорушення, орган (посадова особа) виносить одну з таких постанов: про накладення адміністративного стягнення, про застосування заходів впливу, передбачених статтею 24-1 цього Кодексу, про закриття справи.
За таких обставин, оскільки на день розгляду справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 процедура оскарження податкових повідомлень-рішень триває, порушення в частині ведення податкового обліку, виставлені за результатами перевірки ТОВ «Салді Сервіс» відповідно до акту № 444/22-2/33415524 від 21.11.2012 року, є неузгодженими до завершення процедури адміністративного оскарження, на день розгляду справи суд позбавлений можливості зробити висновок про наявність в діях ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163-1 КУпАП, тому провадження в адміністративній справі підлягає закриттю у звязку з відсутністю в діях останнього складу адміністративного правопорушення.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ч. 1 ст. 163-1, ч. 1 ст. 247, ст. 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
постановила:
Провадження у справі про притягнення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (протокол № 379 серії АА № 340345 від 25.12.2012 року) закрити за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Київської області через Києво-Святошинський районний суд Київської області, на неї може бути внесено протест прокурором протягом десяти днів з дня винесення постанови.
СуддяОмельченко М.М.