Ухвала суду № 28099074, 17.12.2012, Господарський суд Луганської області

Дата ухвалення
17.12.2012
Номер справи
20б/5014/949/2012
Номер документу
28099074
Форма судочинства
Господарське
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ 91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32 ______

УХВАЛА

17.12.12 Справа № 20б/5014/949/2012.

За заявою

боржника - Приватного підприємства «Аккош»в особі ліквідаційної комісії,

м. Красний Луч Луганської області,

про банкрутство,

суддя Т.С. Кірпа,

представники:

від боржника - Рачок Р.В., дов. б/н від 17.05.2012, ПП «Аккош»;

ліквідатор Іванов П.В. - не прибув;

- Яковлєв О.І., дов. №449/7/10.018 від 16.03.2012, ДПІ у м. Красний Луч;

- Якутко В.М., дов. №8358/7/22-157 від 02.11.2012, ДПІ у м. Красний Луч,

обставини справи: банкрутство згідно положень ст. 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", від 14.05.1992. №2343-ХІІ (в редакції Закону від 30.06.1999 №784-ХІV), ліквідаційна процедура, розгляд заяви ДПІ у м. Красному Лучі Луганської області ДПС про призначення перевірки відомостей щодо порушень, зокрема, можливості фіктивного банкрутства ПП «Аккош»,

в с т а н о в и в :

За заявою боржника, Приватного підприємства «Аккош»в особі ліквідаційної комісії, господарським судом Луганської області 18.04.2012 порушено провадження у справі №20/5014/949/2012 про його власне банкрутство відповідно до положень ст. 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

В обґрунтування поданої заяви боржник посилається на наступне.

Відповідно до рішення вищого органу управління товариства від 11.11.2011. (протокол № 2 загальних зборів засновників) припинена діяльність юридичної особи -ПП "Аккош" шляхом ліквідації, призначена ліквідаційна комісія у складі голови ліквідаційної комісії -Іванова П.В. та членів ліквідаційної комісії Сопелева О.О. та Рачок Р.В.

Нотаріально засвідчена копія вищезазначеного протоколу була направлена на адресу Державного реєстратора виконавчого комітету Краснолуцької міської ради, оголошення щодо припинення юридичної особи ПП "Аккош" розміще не в "Бюлетені державної реєстрації" №196 (31) від 18.11.2011., стор. 91

Відповідно до п. 4 ст. 105 Цивільного кодексу України на адресу державних органів направлені повідомлення щодо припинення юридичної особи ПП "Аккош" шля хом ліквідації та надання кредиторських вимог із зазначенням суми основного боргу та сум штрафу (пені) (вих. №1 від 15.11.2011).

Згідно облікових даних боржника безспірна кредиторська заборгованість ПП "Аккош" становить 1787974,39 грн., а саме:

- заборгованість із заробітної плати - 25204,07 грн.;

- заборгованість за платежами до бюджету - 228658,99 грн.;

- заборгованість за платежами зі страхування - 15826,97 грн.;

- заборгованість перед іншими суб'єктами підприємницької діяльності - 1518284,36 грн.

Водночас, боржник у своїй власності має основні засоби (обладнання) балансовою вартістю 248 855,35 грн. та залишки на складі балансовою вартістю - 197 000 грн., згідно листа КП "БТІ Краснолуцької міської ради" (вих. №43651 від 02.03.2012.) ВДАІ Краснолуцького МВ УМВСУ в Луганській області (вих. №634/11 від 14.12.2011.), Управління Держкомзему у м. Красний Луч (вих. №3-3/1882 від 25.11.2011.), інспекції Державного технічного нагляду Антрацитівської РДА (вих. №203 від 23.11.2011.) нерухомого майна, автотранспортних засобів, земельних ділянок та сільськогосподарської техніки за боржником на праві власності не зареєстровано.

Згідно довідок банківських установ залишок грошових коштів відсутній, згідно облікових даних дебіторська заборгованість складає 50726,62 грн.

Таким чином, активів ПП "Аккош" недостатньо для задоволення вимог всіх кредиторів - сума безспірних кредиторських вимог складає 1787974,39 грн., в той час як вартість активів -496581,97 грн.

Вказана інформація була внесена до проміжного ліквідаційного балансу станом на 17.04.2012.

На засіданні ліквідаційної комісії 17.04.2012 (протокол від 17.04.2012) прийнято рішення щодо звернення до господарського суду Луганської області із заявою про порушення справи про банкрутство ПП "Аккош".

Керуючись ст. 51 Закону боржник просив суд порушити провадження у справі про банкрутство Приватного під приємства "Аккош", визнати його банкрутом та відкрити лі квідаційну процедуру, обов'язки ліквідатора покласти на голову ліквідаційної комісії Іванова Павла Володимировича.

Боржником надано Аудиторський висновок про фінансову звітність та фінансовий стан Приватного підприємства «Аккош»станом на 17.04.2012, здійснений аудиторською фірмою «Ліга»про наступне.

При аудиторській перевірці проаналізовано фінансовий стан ПП «Аккош»на підставі показників, передбачених Методичними рекомендаціями Міністерства економіки України №14 від 19.01.2006, розрахованих виходячи з даних фінансової звітності станом на 17.04.2012 Проведений аналіз показав незадовільну структуру активів та наявність зобов'язань, не в повній мірі забезпечених джерелами їх погашення.

Ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства чи дій з приховування банкрутства під час проведення аудиту та аналізу не виявлено. Аудитори мали певні обмеження обсягу досліджень, але, на думку аудиторів, проведений аналіз забезпечує розумну основу для надання висновку з зазначених питань.

Розраховані в процесі аналізу показники фінансового стану та платоспроможності свідчать про наявність ознак критичної неплатоспроможності, що за відсутності внутрішніх джерел для стабілізації фінансового стану підприємства вказує на доцільність впровадження ліквідаційної процедури в рамках справи про банкрутство ПП «Аккош».

Згідно довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців серія АЖ №699458, 11.11.2011, запис №14, внесення рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи.

Враховуючи зазначене, суд прийняв рішення:

- про визнання банкрутом Приватного підприємства «Аккош», м. Красний Луч Луганської області, вул. Антрацитівське шоссе, 9, ідентифікаційний код 31572509, та відкриття ліквідаційної процедури банкрута терміном на дванадцять місяців, тобто до 17.05.2013;

- призначення ліквідатором у справі голови ліквідаційної комісії Іванова Павла Володимировича, ідентифікаційний номер 2786709435, м. Первомайськ Луганської області, вул. Докучаєва, 11, на цей же термін;

- відповідно до ч. 2 ст. 25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" зобов'язання керівника боржника протягом п'ятнадцяти днів з дня призначення ліквідатора передати бухгалтерську та іншу документацію банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору Іванову П.В.

- відповідно до ч. 1 абз. 6 ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" суд скасовує арешт, накладений на майно, Приватного підприємства «Аккош», м. Красний Луч Луганської області, вул. Антрацитівське шоссе, 9, ідентифікаційний код 31572509, визнаного банкрутом та інші обмеження по розпорядженню майном боржника. Накладення нових арештів чи інших обмежень по розпорядженню майном боржника не допускається.

- зобов'язання ліквідатора банкрута Іванова П.В.: здійснити публікацію оголошення про визнання Приватного підприємства «Аккош», м. Красний Луч Луганської області, вул. Антрацитівське шоссе, 9, ідентифікаційний код 31572509, банкрутом в офіційних друкованих органах Верховної Ради України чи Кабінету Міністрів України (газеті "Голос України" чи "Урядовий кур'єр") в порядку, передбаченому п. п. 3, 5 ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", докази публікації надати суду у термін до 30.05.2012;

- проведення ліквідаційної процедури.

Як вбачається із матеріалів справи, на виконання вимог постанови суду від 17.05.2012 №20б/5014/949/2012, ліквідатор Іванов П.В. надав поточний звіт від 08.10.2012 №08/10-1 про наступне.

Відповідно до норм ст. 23 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" в офіційному друкованому виданні «Голос України»від 08.06.2012 №104(5354) здійснена публікація оголошення про визнання ПП «Аккош»банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

У зв'язку із наявністю у складі ліквідаційної маси банкрута майнових активів та майнових прав та, як наслідок цього, необхідності обрання комітету кредиторів, на адресу всіх кредиторів направлені письмові повідомлення ліквідатора щодо визнання їх кредиторських вимог, черговості їх задоволення згідно ст. 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", часу та місця проведення загальних зборів кредиторів та першого засідання комітету кредиторів.

10.08.2012 ліквідатором проведені загальні збори кредиторів (протокол №1), на яких обраний комітет кредиторів у складі 2 юридичних осіб, - ДПІ та УПФУ в м. Красний Луч Луганської області.

10.08.2012 відбулося перше засідання комітету кредиторів (протокол №1) на якому обраний голова комітету кредиторів - ДПІ в м. Красний Луч Луганської області та встановлені умови та порядок продажу майнових активів та майнових прав банкрута.

На виконання вищезазначеного рішення комітету кредиторів ліквідатором вжиті заходи щодо продажу основних засобів банкрута:

- здійснена експертна оцінка основних засобів, яка згідно висновку ПП «Грант -Л»склала 315952,00грн.;

- на адресу спеціалізованого суб'єкта підприємницької діяльності -ПП «Юридична фірма «Правовий Аспект Груп»направлена заявка щодо організації та проведення аукціону;

- в обласному друкованому виданні «Експрес -клуб»від 03.10.2012 №40 розміщене оголошення щодо умов та порядку продажу майна банкрута, проведення аукціону призначене на 16.10.2012.

Як вбачається із матеріалів справи, на адресу суду надійшов лист від 27.11.2012 №435/7/10-018 Державної податкової служби у м. Красному Лучі Луганської області Державної податкової служби з проханням:

- призначити перевірку відомостей щодо порушень, зокрема, можливості фіктивного банкрутства ПП «Аккош»або доведення до банкрутства останнього;

- зобов'язати ліквідатора ПП «Аккош»забезпечити можливість проведення працівниками ДПІ у м. Красному Лучі Луганської області ДПС відповідно до п.п. 78.1.7 ст. 78 ПКУ документальної виїзної перевірки ПП «Аккош», надати до перевірки необхідні документи та допустити працівників ДПІ до її проведення.;

- у разі виявлення порушень під час процедури банкрутства застосовувати відповідно до ч. 6 ст. 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" до власника майна боржника (уповноваженої ним особи), керівника боржника, голови ліквідаційної комісії (ліквідатора), які допустили порушення, солідарну відповідальність по незадоволеним вимогам за грошовими зобов'язаннями та зобов'язаннями щодо сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, повернення невикористаних коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) боржника.

Враховуючи зазначене, суд призначив розгляд даної заяви у засіданні суду.

В обґрунтування поданого листа Державна податкова інспекція у м. Красному Лучі Луганської області Державної податкової служби посилається на виявлену, на думку податкової, невідповідність фінансової звітності підприємства-боржника, що знаходиться у матеріалах справи №20б/5014/949/2012 та фінансової звітності, наданої боржником до податкової інспекції.

Крім того, на думку кредитора, податкової інспекції, боржником завищена кредиторська заборгованість на суму 820,6 тис. грн..

Працівниками державної податкової інспекції двічі здійснено вихід за юридичною адресою ПП «Аккош»для проведення перевірки боржника з питання дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства, проте перевірка не здійснена у зв'язку з відсутністю боржника за юридичною адресою, про що складені відповідні акти.

На виконання ухвали суду від 28.11.2012 №20б/5014/949/2012, представником ПП «Аккош»надані пояснення від 17.12.2012 за №17/12-1 про наступне.

Ліквідатором та залученими фахівцями вивчено протокол №2 від 02.11.2012 засідання комітету кредиторів, який був скликаний в термінову порядку ДПІ в м. Красний Луч самостійно, без письмового повідомлення інших учасників провадження у справі про банкрутство та, як наслідок цього, був проведений без участі ліквідатора чи повноважного представника ПП "Аккош".

Як свідчить аналіз представника ДПІ у м. Красний Луч в основу звинувачень покладені невідповідність даних балансу станом 01.01.2012 даним проміжного ліквідаційного балансу станом на 17.04.2012.

Проте, під час роботи ліквідаційної комісії баланс станом на 01.01.2012. не складався, оскільки на той час не сплив двомісячний термін для заявлення кредиторських вимог, встановлений п. 5 ст. 105 ЦК України та п. З протоколу №2 від 11.11.2011 загальних зборів засновників ПП "Аккош".

Відповідно до п. 4 ст. 105 ЦК України повноваження щодо управління справами юридичної особи та представництва перед третіми особами переходять виключно до ліквідаційної комісії.

Надання будь яких документів не за підписом повноважних осіб юридичної особи, що ліквідується, є правопорушенням (цивільним, адміністративним чи кримінальним в залежності від наслідків) та повинно переслідуватися у встановленому порядку, документи ж за підписом неповноважної особи не мають жодної юридичної сили.

При співбесіди із останнім керівником банкрута Сопелевим О.О. встановлено, що він баланс станом на 01.01.2012 не підписував та до органів ДПС не направляв, іншими особами, які входили до складу ліквідаційної комісії - Івановим П.В. та Рачком Р.В. такі дії також не вчинялися.

З метою повного, всебічного та об'єктивного розгляду звинувачень ДПІ в м. Красний Луч ПП «Аккош»звернувся за відповідними роз'ясненнями до незалежних аудиторів та отримав таку консультацію.

Щодо розбіжностей між даними фінансових звітів ПП «Аккош»станом на 01.01.2012 та на 17.04.2012.

Згідно з пп. 2.1 розділу III»Методичних рекомендацій щодо виявлення ознак неплато спроможності підприємства та ознак дій з приховування банкрутства чи доведення до банкрутства, затвердженими наказом Міністерства економіки України від 19.01.2006 №14 (у редакції наказу Міністерства економіки України від 26 жовтня 2010 р. № 1361), оцінка змін фінансового стану підприємства здійснюється за попередні три календарні роки для формування загального уявлення та загальних тенденцій його розвитку та за результатами аналізу показників складається висновок про спрямованість змін та їх вплив на стан платоспроможності підприємства. Так, на виконання вимог відповідного нормативного документу, було проаналізовано фінансовий стан ПП «Аккош»за період з 31.12.2009 по 17.04.2012 (дата затвердження ліквідаційного балансу).

Аудитори досліджували показники проміжного ліквіда ційного балансу, складеного станом на 17.04.2012, при цьому початкові залишки на раху нках обліку не перевірялися, про що прямо зазначено у підсумковій частині ауди торського звіту та висновку.

Наявність розбіжностей між значеннями окремих статей фінансової звітності на кінець одного та на початок іншого звітного року не можна розглядати як доказ перекручення фінансової звітності, бо зазначені розбіжності мо жуть бути пов'язані з різними причинами, в тому числі методологічного характеру, наприклад, у разі затвердження змін в обліковій політиці підприємства чи в облі кових оцінках та у разі виправлення помилок минулих періодів, що прямо перед бачено Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 6 «Виправлення помилок і зміни у фінансових звітах», затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 28.05.1999 № 137 (із змінами і доповненнями). Зміни початкових залишків мо жуть бути пов'язані навіть з прийняттям рішення про рекласифікацію статей фінансової звітності, в тому числі в процедурі ліквідації у зв'язку з підготовкою фінансової звітності, що не грунтується на припущенні про безперервність дія льності у відповідності до П(С)БО 27 «Необоротні активи, утримувані для продажу та припинена діяльність».

На думку аудитора це твердження суперечить інформації, отриманої нами під час надання аудиторських послуг ПП «Аккош»та описаній у змістовній частині аудиторського звіту.

Так, у розділі 1.3 аудиторського звіту «Облік оборотних активів»зазначено про створення резерву сумнівних боргів в сумі 1371458 грн. відносно дебіторської заборгованості по певним контрагентам на підставі протоколу засідання ліквідаційної комісії від 02.04.2012 б/н, на якому розглянуто питання щодо платоспроможності окремих дебіторів.

Слід зазначити, що формування резерву сумнівних боргів у відношенні дебіторської заборгованості передбачено П(С)БО 10 «Дебіторська заборгованість», в тому числі з використанням методу аналізу платоспроможності окремих дебіторів, при цьому визнання заборгованості окремих дебіторів сумнівною та формування стосовно такої заборгованості резерву сумнівних боргів, не означає визнання такої заборгованості безнадійною.

На думку аудитора могла статися помилка, пов'язана з невірним розумінням чи застосуванням термінології національних стандартів бухгалтерського обліку, відповідно до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 10 «Дебіторська заборгованість», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 8.10.1999 №237 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.10.1999 за № 725/4018 (із змінами і доповненнями):

Цілком ймовірно, що комітетом кредиторів при розгляді відповідного питання не були враховані відмінності у визначенні сумнівної та безнадійної дебі торської заборгованості в розумінні Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 10 «Дебіторська заборгованість»та інші положення цього стандарту щодо методоло гічних засад формування в бухгалтерському обліку інформації про дебіторську заборгованість та її розкриття у фінансовій звітності.

Додатковим доказом відсутності факту списання дебіторської заборгованості, включеної до складу резерву сумнівних боргів з балансу банкрута, є факт її включен ня до складу ліквідаційної маси та прийняття рішення комітетом кредиторів щодо встановлення умов та порядку її реалізації (протокол №1 від 10.08.2012., який підпи саний в т.ч. і представником ДПІ в м. Красний Луч).

При оцінці правильності відображення у фінансовій звітності розміру по точних зобов'язань аудитор виходив з принципу обачності, передбаченого ст.4 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», який встановлює необхідність застосування в бухгалтерському обліку методів оцінки, які повинні запобігати заниженню оцінки зобов'язань та витрат і завищенню оцінки активів і доходів підприємства.

На те, що залишки розрахунків мають відображатися в балансі на підставі даних бухгалтерського обліку вказують й норми Інструкції по інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів та розрахунків, затвердженої наказом Мінфіну України «Про Інструкцію по інвентаризації основних засобів, нематеріальних активів, товарно-матеріальних цінностей, грошових коштів і документів та розрахунків»від 11.08.1994 № 69.

Питання щодо списання кредиторської заборгованості має розглядатися з урахуванням результатів проведеної інвентаризації розрахунків або після затвердже ння господарським судом реєстру кредиторських вимог у справі про банкрутство в процедурі ліквідації, коли підприємство - боржник дійсно має належні докази того, що зобов'язання перед окремими кредиторами більше не підлягають погашенню.

У розумінні нормативних актів з питань бухгалтерського обліку, дебіторська заборгованість належить до активів, а кредиторська заборгованість - до зобов'язань, при цьому згідно пункту 7. П(С)БО 2 «Баланс»згортання статей активів та зобов'язань є неприпустимим, крім випадків, передбачених відповідними положеннями (стандартами). Діючими П(С)БО не передбачено випадків автоматичного згортання дебіторської та кредиторської заборгованості, отже, окреме відображення у ліквіда ційному балансі дебіторської та кредиторської заборгованості одного контрагента ці лком відповідає вимогам нормативних актів в сфері бухгалтерського обліку та звіт ності.

Щодо зауважень ДПІ у м. Красний Луч у недопуску до проведення перевірки, ліквідатор жодним чином не ухилявся від надання документів для перевірки, про що свідчать підписи представника ПП "Аккош" на наказах про проведення перевірки від 22.10.2012. та 29.10.2012., але документи за першим наказом не були надані у зв'язку із відсутністю письмового запиту із переліком необхідних документів та відповідних направлень на проведення перевірки, а на лист -запит, виданий згідно другого наказу, на адресу ДПІ у м. Красний Луч була надана відповідь (вих.01/11-2 від 01.11.2012.) щодо передачі документації банкрута спеціалізованим суб'єктам підприємницької діяльності для проведення аудиторської перевірки та оцінки майнових прав банкрута. Крім того, увага податкового органу була звернута на позицію Вищого господарського суду України (лист №05-06/520/78 від 05.02.2010.) щодо термінів проведення перевірки органами державної податкової служби під час провадження у справах про банкрутство в порядку ст. 51 Закону : "відповідно до вимог ч. 1 ст. 51 Закону, якщо вартості майна боржника - юридичної особи, щодо якого прийнято рішення про ліквідацію, недостатньо для задоволення вимог кредиторів, така юридична особа ліквідується в порядку, передбаченому цим Законом. У разі виявлення зазначених обставин ліквідатор (ліквідаційна комісія) зобов'язаний звернутися до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство такої юридичної особи.

Необхідною передумовою для звернення з такою заявою є дотримання ліквідатором (ліквідаційною комісією) вимог цивільного та господарського законодавства щодо добровільної ліквідації юридичної особи, зокрема, оцінка вартості наявного майна боржника, публікація оголошення, згідно з вимогами ст. 105 ЦК України з метою виявлення кредиторів та встановлення повного обсягу кредиторської заборгованості, повідомлення органу державної податкової служби про ліквідацію підприємства та складання проміжного ліквідаційного балансу.

Враховуючи зазначене, органи державної податкової служби після публікації оголошення та отримання повідомлення про ліквідацію підприємства повинні здійснити позапланову перевірку суб'єкта господарювання в двомісячний термін.

Порядок виявлення кредиторів по ст. 51 Закону передбачений шляхом опублікування оголошення в офіційному друкованому органі. У зв'язку з цим усі кредитори, в т.ч. і органи державної податкової служби, зобов'язані в місячний термін звернутися з грошовими вимогами до ліквідатора банкрута. Іншого порядку повідомлення кредиторів, ніж публікація в офіційному друкованому органі, стаття 51 Закону про банкрутство не передбачає, в т.ч. і письмового повідомлення безпосередньо органів державної податкової служби.

Якщо державна податкова служба вважає, що боржник неналежним чином виконував свої зобов'язання щодо сплати податків, то вона не позбавлена можливості здійснити позапланову перевірку банкрута в місячний термін з моменту відповідної публікації в офіційному друкованому органі.

Наказ №165 від 16.05.2012. на адресу ліквідатора не надходив та особисто ним чи представником ПП "Аккош" не отримувався, про його існування стало відомо під час судового засідання Луганського окружного адміністративного суду 06.11.2012. При цьому докази його відправлення (вручення) ліквідатору чи представнику банкрута так і не були надані.

Під час судового засідання в Луганському окружному адміністративному суді ДПІ у м. Красний Луч документально не підтверджено вжиття будь-яких заходів для проведення перевірки з моменту порушення справи про банкрутство (18.04.2012.) чи з моменту визнання підприємства банкрутом (17.05.2012.) до жовтня 2012 року.

Проблемні аспекти проведення перевірки, призначеної згідно наказу №607 від 13.12.2012 (відсутність у банкрута приміщення на праві власності за юридичною адресою, ймовірний неналежний стан документації банкрута та необхідність вжиття заходів щодо її відновлення) були повідомлені представникам ДПП в м. Красний Луч на черговому засіданні комітету кредиторів (протокол №3 від 14.12.2012).

Враховуючи зазначене, суд зобов'язує ліквідатора Приватного підприємства «Аккош»Іванова П.В. у термін до 28.12.2012 надати Державній податковій інспекції у м. Красному Лучі документи для проведення документальної перевірки ПП «Аккош»з питання дотримання податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.04.2010 по 31.03.2012.

Відповідно до ч. 8 ст. 16 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд зобов'язує комітет кредиторів у термін до 05.01.2013 надати суду рішення комітету кредиторів у вигляді протоколу щодо діяльності Іванова П.В. по виконанню повноважень ліквідатора ПП «Аккош».

Керуючись ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, суд відкладає розгляд справи та клопотання ліквідатора про скасування адміністративного арешту майна ПП «Аккош».

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 1, 5, 7, 16, 22, 24, 25, 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. ст. 1, 41, 38, 43, 77, 86, 87 Господарського процесуального кодексу України, суд

у х в а л и в:

1. Відкласти розгляд справи на 18.02.2013, на 11 годин 00 хвилин, в приміщенні господарського суду Луганської області, кімн. №333.

2. Зобов'язати ліквідатора Приватного підприємства «Аккош»Іванова П.В. у термін до 28.12.2012 надати Державній податковій інспекції у м. Красному Лучі Луганської області ДПС, документи для проведення документальної перевірки ПП «Аккош»з питання дотримання податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.04.2010 по 31.03.2012.

3. Зобов'язати комітет кредиторів у термін до 05.01.2013 надати суду рішення комітету кредиторів у вигляді протоколу щодо діяльності Іванова П.В. по виконанню повноважень ліквідатора ПП «Аккош», м. Красний Луч Луганської області.

4. Зобов'язати Державну податкову інспекцію у м. Красному Лучі Луганської області Державної податкової служби у термін до 15.01.2013 надати суду пояснення про накладення адміністративного арешту на майно ПП «Аккош».

5. Дану ухвалу надіслати: банкруту, ліквідатору Іванову П.В. (м. Первомайськ Луганської області, вул. Докучаєва, 11), ДПІ у м. Красний Луч Луганської області.

Явка у судове засідання членів комітету кредиторів, ліквідатора та ДПІ у м. Красному Лучі Луганської області ДПС обов'язкова.

Суддя Т.С. Кірпа