Ухвала суду № 28078307, 11.12.2012, Донецький апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
11.12.2012
Номер справи
2а/0570/9764/2012
Номер документу
28078307
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

Головуючий у 1 інстанції - Зінченко О.В.

Суддя-доповідач - Ляшенко Д.В.

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 грудня 2012 року справа №2а/0570/9764/2012 приміщення суду за адресою:83017, м. Донецьк, бул. Шевченка, 26

Донецький апеляційний адміністративний суд у складі суддів Ляшенка Д.В., Ястребової Л.В., Чумака С.Ю. при секретарі Копиці С.В., за участі представника позивача Циб О.В., представника відповідача Чернишової О.О. розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Східної митниці Державної митної служби України на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 06 листопада 2012 р. у справі № 2а/0570/9764/2012, за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Юніоіл" до Східної митниці Державної митної служби України, про визнання незаконним та скасування рішення про визначення коду товару,-

ВСТАНОВИВ:

В жовтні 2011р. ТОВ "Юніоіл" звернулось до суду з позовом до Східної митниці і після уточнення вимог просило визнати незаконним та скасувати рішення відповідача про визначення коду товару №КТ-700-1743-11 від 22 липня 2011 року.

В обґрунтування позовних вимог товариство зазначило, що у травні 2011 року за вантажною митною декларацією № 700000012/2011/006075 ним був пред'явлений до митного оформлення ввезений на умовах контракту АК 11-01 від 17 лютого 2011 року товар. В графі 31 ВМД ввезений товар описаний як: "важкий дистилят, назва за ТУ 38.101656-2005 Паливо пічне побутове, що використовується для специфічних процесів переробки (перегонка при атмосферному тиску) для отримання лігроїно-газойлевої фракції згідно постійного технічного регламенту ТР 36102947.003:2011. У кількості 175.171 т. Температура палива + 15 гр. С. Обводненість - відсутня. Механічні домішки - відсутні. На підставі документів, що надійшли разом із товаром, а саме: паспортів якості та виданих ДП "Донецькстандартметрологія" сертифікатів відповідності зазначені нафтопродукти класифіковані позивачем у межах товарної позиції згідно УКТЗЕД 2710 19 51 00 "Важкий дистилят, рідке паливо (мазут) призначене для специфічних процесів переробки".

В ході процедури митного оформлення, на підставі висновку Центрального митного управління лабораторних досліджень та експертної роботи № 12.1-865 від 30 травня 2012 року відповідачем змінений код УКТЗЕД ввезеного позивачем товару на 2710 19 61 00 "Важкий дистилят, рідке паливо (мазут) для інших цілей", про що прийнято рішення № КТ-700 -1743-11 від 22 липня 2011 року.

Оскаржуване рішення про визначення коду товару є безпідставним оскільки результати проведених митним органом досліджень, що відображені у висновку Центрального митного управління лабораторних досліджень та експертної роботи не спростовують належність ввезених нафтопродуктів до товарної підкатегорії 2710 19 51 00 згідно УКТЗЕД та не надають можливості безсумнівно віднести цей товар до коду 2710 19 61 00 згідно УКТЗЕД.

Деякі з видів досліджень виконані митним органом некоректно, дослідження стосовно вмісту деяких показників не проводилися через відсутність необхідного обладнання.

Постановою суду 1 інстанції позов задоволено.

Відповідач вважаючи, що це судове рішення ухвалено з порушенням норм матеріального і процесуального права, звернувся до суду з апеляційною скаргою, в якій просив постанову суду скасувати і прийняти нову постанову про відмову у задоволенні вимог.

Представник відповідача в судовому засіданні скаргу підтримав, а представник позивача проти задоволення скарги заперечував.

Заслухавши доповідача, пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи та обговоривши доводи апеляційної скарги колегія суддів вважає, що скарга задоволенню не підлягає, а постанову суду першої інстанції необхідно залишити без змін з наступних підстав.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Юніоіл" є юридичною особою, зареєстровано та обліковується в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців за кодом 36102947 (арк. справи 84, 86).

17 лютого 2011 року між позивачем (покупець) та компанією ТОО "Аккерт Казахстан" Республіка Казахстан (продавець) укладений контракт № АК 11-01, за умовами якого продавець зобов'язався поставити нафтопродукти походження Республіки Казахстан, у кількості, за ціною та якістю, встановлених у додаткових угодах, що підписуються у межах та на умовах зазначеного контракту (арк. справи 9-17). Згідно пункту 2.1. цього контракту товар постачається продавцем на умовах DAF - залізнична станція Україна (ст. "Красная могила"). Якість товару, що постачається за цим контрактом повинна відповідати показникам, які зазначені в стандарті організації та паспорті якості на товар (пункт 3.1 контракту). Додатковими угодами №1 від 21 лютого 2011 року, № 3 від 5 квітня 2011 року, № 1/1 від 17 лютого 2011 року ( арк. справи 18-22) сторони узгодили кількість та вартість партій товару, що постачається у лютому - березні 2011 року, квітні 2011 року та травні 2011 року.

19 травня 2011 року товар, що надійшов на адресу позивача на виконання умов укладеного договору, пред'явлений позивачем до митного оформлення за тимчасовою декларацією № 700000012/2011/006075 (арк. справи 27-28). Згідно графи 31 зазначеної декларації до митного оформлення пред'явлений товар, визначений позивачем як: важкий дистилят, назва за ТУ 38.101656-2005 Паливо пічне побутове, що використовується для специфічних процесів переробки (перегонка при атмосферному тиску) для отримання лігроїно-газойлевої фракції згідно постійного технічного регламенту ТР 36102947.003:2011. У кількості 175.171 т. Температура палива + 15 гр. С. Обводненість - відсутня. Механічні домішки - відсутні. Вміст водорозчинних кислот та лугів - відсутній. Випробування на мідній пластині - витримує. Вміст сірки - 0,32 мас. %. Щільність за 20 гр. С- 0,8193 г/смі. Температура спалаху у закритому тиглі 12 гр. С. Кінематична в'язкість при температурі 20 гр. С - 3,72 мм2/с (сСт). Фракційний склад: 10% переганяється за температури 162 гр. С; до 90% переганяється за температури 334 гр. С. Торгівельна марка: відсутня. Виробник: "EN-GIN PRODUCTION". Країна виробництва: (KZ) Казахстан. В графі 33 ВМД визначений код товару згідно УКТЗЕД - 2710 19 51 00. Крім інших, до зазначеної декларації позивачем додані паспорт якості на нафтопродукт - паливо пічне побутове № 055 від 27 квітня 2011 року та сертифікат відповідності серії ВВ виданий державним підприємством "Донецькстандартметрологія" (зареєстрований в реєстрі за № UA1.029.0060488-11) терміном дії з 16 травня 2011 року по 25 травня 2011 року, яким встановлено відповідність товару - паливо пічне побутове поставленого за контрактом АК 11- 01 від 17 лютого 2011 року (з/н Ж0937168 від 27 квітня 2011 року, Ж0937167 від 28 квітня 2011 року, паспорт 055 від 27 квітня 2011 року) вимогам ДСТУ 320.00149943.010-98 Паливо пічне побутове. ТУ п. 3.2. (арк. справи 25, 26).

Під час проведення митного оформлення на підставі зазначеної тимчасової декларації відповідачем від ввезеного товару відібрано проби, які направлені на дослідження до Центрального митного управління лабораторних досліджень та експертної роботи Держмитслужби (надалі за текстом ЦМУЛДЕР) з метою визначення хімічного та фізичного складу, інших якісних характеристик товару з метою його однозначної ідентифікації для цілей класифікації згідно з вимогами УКТЗЕД.

У складеному за наслідком проведених досліджень висновку від 30 травня 2011 року № 12.1-865 (арк. справи 29-33) зазначено, що визначити відсотковий вміст нафтопродуктів (насичені/ненасичені), вид рідкого палива природного забарвлення, а також природу походження органічних сполук (мінеральні або синтетичні) неможливо у зв'язку із відсутністю належної методики та обладнання.

Вказаний висновок разом із пакетом супровідних документів до декларації направлений відповідачем до відділу номенклатури та класифікації товарів митниці для подальшого вирішення питання класифікації товару пред'явленого до митного оформлення за ТД № 700000012/201/006075.

За результатами класифікаційної роботи та після вивчення товаросупровідних та комерційних документів на вантаж відділом контролю вартості та класифікації товарів Східної митниці прийнято рішення про визначення коду товару N КТ-700-1743-2011 від 22 липня 2011 року, яким встановлено, що даний товар є важким дистилятом паливом пічним побутовим та являє собою суміш аліфатичних вуглеводнів, товар класифіковано за кодом 2710 19 61 00 згідно УКТЗЕД (арк. справи 34-35).

До 01 липня 2012 року засади організації та здійснення митної справи в Україні, регулювання економічних, організаційних, правових, кадрових та соціальних аспектів діяльності митної служби України визначалися Митним кодексом України від 11 липня 2002 року № 92-IV (далі за текстом - МК України або Кодекс).

Згідно статті 40 МК України усі товари і транспортні засоби, що переміщуються через митний кордон України підлягають митному контролю. Частиною 1 статті 45 цього Кодексу передбачений обов'язок осіб, які переміщують товари і транспортні засоби через митний кордон України чи провадять діяльність, контроль за якою покладений на митні органи, подавати митним органам документи та відомості, необхідні для здійснення митного контролю.

Відповідно до положень пункту 14 частини 1 статті 1 МК України, виконання митним органом дій (процедур), які пов'язані із закріпленням результатів митного контролю товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України, і мають юридичне значення для подальшого використання цих товарів і транспортних засобів є митним оформленням.

Відповідно до статті 72 Кодексу митне оформлення розпочинається після подання митному органу митної декларації, а також усіх необхідних для здійснення митного контролю та оформлення документів, відомостей щодо товарів і транспортних засобів, які підлягають митному оформленню.

Декларування здійснюється шляхом заявлення за встановленою формою точних відомостей про товари і транспортні засоби, мету переміщення через митний кордон України, а також відомостей, необхідних для здійснення їх митного контролю та митного оформлення (стаття 81 МК України).

Статтею 88 цього Кодексу на декларанта покладені наступні обов'язки: здійснювати декларування товарів і транспортних засобів відповідно до порядку, встановленого цим Кодексом; на вимогу митного органу пред'являти товари і транспорті засоби для митного контролю і митного оформлення; надавати митому органу передбачені законодавством документи і відомості, необхідні для виконання митних процедур; сплатити податки і збори.

Митна декларація приймається митним органом, якщо встановлено, що в ній містяться всі необхідні відомості і до неї додані всі необхідні документи, з моменту прийняття митної декларації вона є документом, що засвідчує факти, які мають юридичне значення (стаття 86 МК України).

Тимчасова декларація № 700000012/2011/006075 прийнята відповідачем до митного оформлення 19 травня 2011 року. Зазначеною декларацією позивачем пред'явлено до митного оформлення партію нафтопродуктів, імпортованих на умовах контракту № АК 11-01 від 17 лютого 2011 року, які згідно графи 33 декларації класифіковані у межах товарної позиції 2710 19 51 00 згідно УКТЗЕД як "важкий дистилят, паливо рідке (мазут) призначені для специфічних процесів переробки (перегонки при атмосферному тиску)".

Згідно пункту 4.1 Порядку застосування тимчасової та неповної декларацій відповідно до митного режиму імпорту (при випуску у вільний обіг), затвердженого Наказом Державної митної служби України № 932 від 30 грудня 2003 року, митне оформлення товарів із застосуванням тимчасової чи неповної декларації проводиться відповідно до Порядку здійснення митного контролю й митного оформлення товарів із застосуванням вантажної митної декларації, затвердженого наказом Державної митної служби України від 20 квітня 2005 року № 314 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 квітня 2005 року за № 439/10719 (зі змінами).

Відповідно до Порядку здійснення митного контролю й митного оформлення із застосуванням вантажної митної декларації, затвердженого наказом Державної митної служби України від 20 квітня 2005 року № 314, що був чинним на момент виникнення спірних правовідносин, перевірка правильності класифікації згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (надалі за текстом УКТЗЕД) є одним з етапів митного контролю.

Відповідно до статті 313 МК України митні органи класифікують товари, тобто відносять товари до класифікаційних групувань, зазначених в УКТЗЕД. Рішення митних органів щодо класифікації товарів для митних цілей є обов'язковими для підприємств і громадян.

Статтею 314 Кодексу передбачено, що з метою встановлення достовірних відомостей про товари та їх відповідності опису класифікаційних групувань УКТЗЕД митні органи можуть вимагати від суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності та громадян зразки товарів та техніко-технологічну документацію на такі товари для проведення експертизи.

Процедура контролю за правильністю класифікації товарів та прийняття митним органом рішень про визначення коду товару визначалася в період виникнення спірних правовідносин Порядком роботи відділу номенклатури та класифікації товарів регіональної митниці, митниці, відділу контролю митної вартості та номенклатури регіональної митниці, митниці при вирішенні питань класифікації товарів, що переміщуються через митний кордон України, затвердженим наказом Державної митної служби України від 07 серпня 2007 року № 667 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 21 серпня 2007 року за № 968/14235), який діяв до 31 серпня 2012 року.

Відповідно до пункту 1 розділу ІІ даного Порядку, контроль правильності класифікації товарів при митному оформленні здійснюється посадовими особами, що мають доступ до необхідних баз даних та інформації, що використовуються для виконання покладених завдань. Згідно пункту 4 розділу 11 зазначеного Порядку, контроль правильності визначення коду товару згідно з УКТЗЕД під час митного контролю та митного оформлення здійснюється шляхом перевірки повноти опису товару у митній декларації згідно з установленими вимогами, у тому числі опису його упаковки; перевірки відповідності відомостей про товар, заявлених у вантажній митній декларації, відомостям про товар (найменування, опис, визначальні характеристики тощо), зазначеним у наданих для митного контролю документах; визначення завдань для перевірки характеристик товару з метою його ідентифікації та класифікації згідно з УКТЗЕД у разі ініціювання проведення митного огляду посадовими особами відділів контролю митної вартості та класифікації товарів або уповноваженими особами підрозділу митного оформлення.

Згідно положень цього Порядку закріпленням результатів класифікації товару є прийняття відповідного рішення про визначення коду.

Пунктом 10 розділу ІІ Порядку встановлено, що рішення про визначення коду товару приймається відділом номенклатури та класифікації товарів регіональної митниці (відділом контролю митної вартості та номенклатури регіональної митниці) на підставі встановлених характеристик товару, які є визначальними для класифікації товару згідно з вимогами Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності.

За змістом прийнятого відповідачем рішення про визначення коду товару № КТ-700-1743-11 від 22 липня 2011 року, пред'явлений позивачем до митного оформлення товар за ТД № 700000012/2011/006075 є важким дистилятом - паливом пічним побутовим, являє собою суміш аліфатичних вуглеводнів та класифікований за кодом згідно УКТЗЕД 2710 19 61 00.

У рішенні про визначення коду товару № КТ-700-1743-11 від 22 липня 2011 року підставами його прийняття зазначені: УКТЗЕД в редакції товарної номенклатури Митного тарифу України, затвердженої Законом України від 21 грудня 2010 року № 2829 VI Основні правила інтерпретації класифікації товару в УКТЗЕД, додаткові примітки до товарної позиції 2710 УКТЗЕД, товаросупровідна документація товаровиробника, акт митного огляду, висновок служби досліджень хімічної та промислової продукції Центрального митного управління лабораторних досліджень та експертної роботи Державної митної служби № 12.1-865 від 30 травня 2011 року.

Суд зазначає, що класифікація ввезеного та пред'явленого до митного оформлення за ТД № 700000012/2011/006075 у межах товарної позиції "рідке паливо (мазут)" товарної підгрупи "важкі дистиляти" не є спірною обставиною між сторонами, і це підтверджується як паспортом якості № 055 від 27 квітня 2011 року так і висновком ЦМУЛДЕР № 12.1.-865 від 30 травня 2011 року.

Митним тарифом України передбачено деталізація товарів у межах підгрупи "рідке паливо (мазут)" товарної групи "важкі дистиляти" (товарні категорії 2710 19 51-2710 19 69) в залежності від сфери використання (призначення) продуктів:

1) для проведення специфічного процесу (товарна категорія 2710 19 51 00);

2) для проведення хімічного перетворення, крім зазначеного у товарній категорії 2710 19 51 00 (товарна категорія 2710 19 55 00);

3) інші (товарні категорії 2710 19 61 00 - 2710 19 69 00).

Тобто визначальною характеристикою товару підгрупи "рідке паливо (мазут)" на цьому рівні деталізації є сфера використання товару.

Східна митниця суду зазначила, що при класифікації пред'явленого до митного оформлення товару за ТД № 700000012/2011/006075 у межах товарної підгатегорії 2710 19 61 00 митний орган виходив з наступного: ввезений позивачем товар є паливом пічним побутовим, його відповідність вимогам ДСТУ № 320.0014994323.010-98 "Паливо пічне побутове. Технічні умови" підтверджено як наданим позивачем сертифікатом відповідності, так і висновком ЦМУЛДЕР № 12.1-865 від 30 травня 2011 року, а тому його призначення при класифікації згідно УКТЗЕД має визначатися у відповідності із положеннями зазначеного стандарту. Оскільки положення Галузевого стандарту ДСТУ № 320.0014994323.010-98 "Паливо пічне побутове. Технічні умови" розповсюджується на паливо пічне побутове, що призначене для комунально-побутових потреб, для підприємств сільського господарства, для постачання населенню, пред'явлений позивачем до митного оформлення товар за ТД № 700000012/2011/006075 має класифікуватися у межах товарної підкатегорії 2710 19 61 00 згідно УКТЗЕД як паливо рідке (мазут) призначене для інших цілей.

Відповідно до Основних правил інтерпретації УКТЗЕД класифікація товарів в УКТЗЕД здійснюється за такими правилами: назви розділів, груп і підгруп наводяться лише для зручності користування УКТЗЕД; для юридичних цілей класифікація товарів в УКТЗЕД здійснюється, виходячи з назв товарних позицій і відповідних приміток до розділів чи груп.

Правилом 6 Основних правил інтерпретації УКТЗЕД передбачено, що для юридичних цілей класифікація товарів у товарних підпозиціях, товарних категоріях і товарних підкатегоріях здійснюється відповідно до назви останніх, а також приміток, які їх стосуються, з урахуванням певних застережень (mutatis mutandis), положень вищезазначених правил за умови, що порівнювати можна лише назви одного рівня деталізації. Для цілей цього правила також можуть застосовуватися відповідні примітки до розділів і груп, якщо в контексті не зазначено інше.

За змістом правила 6 Основних правил інтерпретації УКТЗЕД товар класифікується виходячи з назви товарних підпозицій, товарних категорій і товарних підкатегорій та приміток, які їх стосуються, а не назви продукту.

Тобто відповідач помилково класифікував продукт за його призначенням, встановленим виходячи з назви такого продукту та положень ДСТУ 320.00149943.010-98 "Паливо пічне побутове. Технічні умови".

Згідно Закону України "Про стандартизацію" технічні умови являють собою документ, що встановлює технічні вимоги, яким повинні відповідати продукція, процеси чи послуги. Технічні умови можуть бути стандартом, частиною стандарту або окремим документом.

Відповідність товару технічним умовам підтверджується сертифікатом відповідності.

Жодним нормативно-правовим актом не передбачено можливості встановлення технічними умовами виключного функціонального призначення товарів. Технічними умовами встановлюється лише придатність використання товару у певній сфері за певним призначенням.

Наданий позивачем у процесі митного оформлення сертифікат відповідності свідчить про відповідність якісних характеристик ввезених позивачем нафтопродуктів вимогам ДСТУ № 320.0014994323.010-98 "Паливо пічне побутове. Технічні умови" та підтверджує його придатність до використання для комунально-побутових потреб, для підприємств сільського господарства, для постачання населенню. Втім, ані сертифікат відповідності, ані ДСТУ № 320.0014994323.010-98 "Паливо пічне побутове. Технічні умови" не визначають виключного переліку сфер використання продукту та не виключають можливості використання ввезеного товару у специфічних процесах переробки.

Використання майна є складовою частиною повноважень власника щодо використання майна, власником якого він є, а тому сфера використання певного продукту має визначатися його власником та залежить лише від технологічних можливостей (потужностей) наявного у власника виробничого об'єкту.

У висновку ЦМУЛДЕР № 12.1.-865 від 30 травня 2011 року також зазначено, що сфера застосування та призначення товару визначається його власником.

У наданій відповідачу ТД № 700000012/2011/006075 (графа 31) позивач визначив, що ввезений ним товар призначений для специфічних процесів переробки (перегонка при атмосферному тиску) для отримання лігроїно-газойлевої фракції, згідно постійного технологічного регламенту ТР36102947.003.2011., що й вплинуло на класифікацію зазначеного товару в товарній категорії 2710 19 51 00 згідно з УКТЗЕД.

Згідно примітки 5 у товарних позиціях 2710, 2711 і 2712 термін "специфічний процес" означає процеси зокрема : (n) перегонки при атмосферному тиску за умови, що менш як 30 об. % цих продуктів (включаючи втрати) переганяється при температурі 300° C (згідно з ГОСТ 2177-99 чи ASTM D 86) (тільки стосовно продуктів товарних категорій 2710 19 51 - 2710 19 69).

За загальним визначенням перегонка за атмосферним тиском являє собою процес, в ході якого початковий продукт розділяється на складові частини (фракції) або компоненти під дією атмосферного тиску.

Отже, в ході здійснення відповідачем контролю правильності визначення позивачем коду товару згідно з УКТЗЕД, пред'явленого до митного оформлення за ТД 700000012/2011/006075 має значення встановлення можливості ідентифікації процесу виробництва суміші вуглеводнів лігроїно-газойлевої фракції, мазуту М-100, описаного в Постійному технологічному регламенті ТР 36102947.003:2011 (арк. справи 187-214) як специфічного процесу згідно з пунктом n примітки 5 та можливість використання пред'явленого позивачем до митного оформлення товару в процесі перегонки за атмосферним тиском, можливість його поділу на фракції та компоненти за дією атмосферного тиску.

За змістом висновку ЦМУЛДЕР № 12.1.-865 від 30 травня 2011 року зазначені питання не вирішувалися в ході проведеного дослідження. Наведені в цьому висновку фізико-хімічні показники пред'явленого позивачем до митного оформлення продукту не виключають можливості його використання у специфічному процесі переробки шляхом перегонки за атмосферним тиском.

Стосовно питань про можливість використання зазначеного товару у специфічних процесах переробки та визначення певного специфічного процесу (питання 7,8) у висновку від 30 травня 2011 року № 12.1-865 зазначено, що їх вирішення не входить до меж компетенції експерта, оскільки сфера застосування та призначення товару визначаються його власником.

Таким чином описані у висновку ЦМУЛДЕР № 12.1.-865 від 30 травня 2011 року дослідження відповідають змісту наданих позивачем до митного оформлення документів і висновок не містить будь-якого обґрунтування класифікації товару за ТД № 700000012/2011/006075 у межах товарної категорії 2710 19 00 61 згідно УКТЗЕД.

Як вбачається зі спірного рішення про визначення коду товару № КТ-700-1743-11 від 22 липня 2011 року, що питання про відповідність описаного в технологічному регламенті процесу виробництва суміші вуглеводнів лігроїно-газойлевої фракції, мазуту М-100 терміну "специфічний процес" у відповідності до примітки 5 до товарної групи 27 УКТЗЕД не вирішувалося відповідачем, хоча останньому надавався для митного оформлення вказаний технологічний регламент.

Колегія суддів вважає правильними висновки суду 1 інстанції про те, що безпідставне неприйняття відповідачем до уваги при вирішенні питання класифікації товару за ТД № 700000012/2011/006075 визначеного позивачем напрямку використання продукту, не дослідження опису технологічного процесу і схеми виробництва суміші вуглеводнів лігроїно-газойлевої фракції, мазуту М-100, наведених в Розділах 4, 9 Постійного технологічного регламенту ТР 36102947.003:2011, а також не встановлення можливості використання товару за ТД № 700000012/2011/006075 у специфічних процесах переробки шляхом перегонки під атмосферним тиском та надання переваги при вирішенні питання щодо використання ввезеного товару положенням ДСТУ 320.00149943.010-98 "Паливо пічне побутове" Технічні умови" призвели до необґрунтованої класифікації товару за ТД № 700000012/2011/006075 у межах товарної підкатегорії 2710 19 61 00 як "важкий дистилят для інших цілей".

Задовольняючи позовні вимоги суд справу вирішив правильно і доводи викладені в апеляційній скарзі не спростовують висновків про обґрунтованість позовних вимог ТОВ "Юніоіл".

Оскаржувана постанова ухвалена з додержанням норм матеріального та процесуального права, і підстави для скасування цього рішення відсутні.

Керуючись статтями 184, 195, 196, 198, 200, 205, 206, 211, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Східної митниці Державної митної служби України на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 06 листопада 2012 р. у справі № 2а/0570/9764/2012 - залишити без задоволення, а постанову суду без змін.

Ухвала суду апеляційної інстанції за наслідками перегляду набирає законної сили з моменту проголошення і може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України протягом 20 днів з дня складення в повному обсязі.