Постанова № 28046971, 10.12.2012, Київський апеляційний господарський суд

Дата ухвалення
10.12.2012
Номер справи
5011-9/9013-2012
Номер документу
28046971
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

04116 м.Київ, вул. Шолуденка, 1 (044) 230-06-58

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"10" грудня 2012 р. Справа№ 5011-9/9013-2012

Київський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого: Суліма В.В.

суддів: Тарасенко К.В.

Тищенко А.І.

за участю секретаря:

за участю представників сторін:

від позивача Песиголовець Я.О.

від відповідача Матяш Т.В.

від третьої особи Дорошенко О.С.

розглянувши апеляційну скаргу

Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)

на рішення Господарського суду

міста Києва

від 28.08.2012р.

справа №5011-9/9013-2012 (суддя - Бондаренко Г.П.)

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К"

до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)

третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача

Київська міська рада

про зобов'язання вчинити дії

ВСТАНОВИВ:

встановив:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К" (далі - позивач) у липні 2012 року звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) (далі - відповідач) про зобов'язання Головне управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради за договором пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва від 24.12.2009 №282 здійснити на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К" дії щодо видачі довідки про виконанням вимог пайової участі та повну сплату пайового внеску.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 31.07.2012 р. в порядку ст. 27 Господарського процесуального кодексу України було залучено до участі у справі у якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Київську міську раду (далі -третя особа).

Рішенням Господарського суду міста Києва від 28.08.2012р. № 5011-53/9428-2012 позовні вимоги задоволено повністю. Зобов'язано Головне управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) за договором пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва від 24.12.2009р. №282 здійснити на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К" дії щодо видачі довідки про виконанням вимог пайової участі та повну сплату пайового внеску. Стягнуто з Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) з будь-якого рахунку виявленого державним виконавцем під час виконання рішення на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К" 1073,00 грн. судового збору.

Не погоджуючись із вказаним рішенням суду першої інстанції, відповідач звернувся з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати рішення Господарського суду міста Києва від 28.08.2012р. №5011-9/9013-2012 та прийняти нове рішення, яким в позові Товариства з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К" відмовити в повному обсязі.

Апеляційна скарга обґрунтовується тим, що Господарський суд міста Києва неповно з'ясував обставини, що мають значення для справи, та неправильно застосував норми процесуального права.

Крім того, апелянт зазначив, що судом першої інстанції не було взято до уваги те що відповідач самостійно не приймає рішення щодо зменшення сум пайових внесків.

Ухвалою Київського апеляційного господарського суду від 09.10.2012р. №5011-9/9013-2012 апеляційна скарга прийнята до розгляду та порушено апеляційне провадження.

В судових засіданнях Київського апеляційного господарського суду неодноразово оголошувалась перерва на підставі ст. 77 Господарського процесуального кодексу України.

Розпорядженням Голови Київського апеляційного господарського суду від 10.12.2012р. „Про зміну складу колегії суддів" в зв'язку з перебуванням судді Рєпіної Л.О. на лікарняному було доручено розгляд апеляційної скарги у справі №5011-9/9013-2012 колегії суддів у складі: Сулім В.В. - головуючий суддя, суддів Тарасенко К.В., Тищенко А.І.

Розглянувши апеляційну скаргу, перевіривши матеріали справи, Київський апеляційний господарський суд вважає, що рішення Господарського суду міста Києва від 28.08.2012р. підлягає скасуванню, а апеляційна скарга Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) - задоволенню, з наступних підстав.

Згідно ст. 99 Господарського процесуального кодексу України апеляційний господарський суд, переглядаючи рішення в апеляційному порядку, користується правами наданими суду першої інстанції.

24.12.2009 р. між Головним управлінням економіки та інвестицій виконавчого органу Київради (КМДА) (Головне управління економіки та інвестицій ) та Товариством з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К" (забудовник) було укладено договір пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва №282 (далі -договір), предметом якого відповідно до п. 1.1. якого є сплата забудовником пайової участі (внесків) на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва (далі - пайовий внесок), у зв'язку із будівництвом торгового комплексу загальною площею 54 033,00 кв.м. (в т.ч. площа торговельної частини - 49 710,00 кв.м., кафе на 140 посадочних місць - 662,00 кв.м., буфету - 459,00 кв.м., побутових приміщень - 180,00 кв.м., СТО автомобілів - 432,00 кв.м., технічних приміщень загального призначення - 2 590,00 кв.м.), офісного центру загальною площею 28 642,00 кв.м. (в т.ч. площа офісних приміщень - 13 505,00 кв.м., кафе - 1 092,00 кв.м., фітнес-центру з басейном 1 894,00 кв.м., кімната відпочинку 1 535,00 кв.м., фельдшерський оздоров пункт - 225,00 кв.м., вбудований паркінг на 10 м/м - 704,00 кв.м., побутових приміщень - 1 498,00 кв.м., технічних приміщень загального призначення - 8 189,00 кв.м.), будівлі дизель-генераторної станції, насосної АПГ, ГРП загальною площею 481,00 кв.м., навісу для зберігання товару загальною площею 776,00 кв.м., та відкритої автостоянки на 1148 м/м загальною площею 28 950,00 кв.м. по вул. Берковецькій, 6 у Святошинському районі м. Києва.

Згідно п. 1.2. договору відносини між Забудовником та Головним управлінням економіки та Інвестицій стосовно укладення цього договору засновані на юридичній рівності та вільному волевиявленні.

Відповідно до п. 1.3. договору розмір пайового внеску, згідно з розрахунками 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 та 10 від 23.12.2009р. становить 10783,50 тис. грн. Дані розрахунки є невід'ємною частиною цього договору

Згідно п. 1.5. договору, розмір пайового внеску, визначений п. 1.3. цього договору, відповідно до абз. 30 розділу 1 та абз. 13 розділу 5 додатку 18 рішення Київради від 06.03.2009р. №124/1179 (із змінами), буде зменшений на суму балансової вартості транспортної розв'язки вздовж пр. Паладіна (від перетину вул. Стеценка та пр. Паладіна до повороту на смт. Коцюбинске) з влаштуванням двох світлофорних об'єктів, що буде побудована за кошти Забудовника, за умови передачі її до комунальної власності.

Згідно п.п. 2.1., 2.2., 2.3. договору, Забудовник зобов'язаний перерахувати пайовий внесок у сумі 10783,50 тис. грн. (без ПДВ) на умовах, визначених у цьому договорі; здійснити за власні кошти будівництво та здачу в експлуатацію транспортної розв'язки, визначеної в п. 1.5. цього договору; зобов'язаний, після введення транспортної розв'язки, передбаченої в п. 1.5. цього договору, в експлуатацію, надати Головному управлінню економіки та інвестицій документи, що підтверджують її передачу до комунальної власності та фактичну балансову вартість (в т.ч. джерела фінансування).

Відповідно до п. п. 2.4., 2.5. договору, Головне управління економіки та інвестицій, за умови виконання Забудовником п.2.2. та п.2.3. цього договору, відповідно до абз. 30 розділу 1 та абз.13 розділу 5 додатку 18 рішення Київради від 06.03.2009 р. №124/1179 (із змінами), зараховує балансову вартість транспортної розв'язки, визначеної в п.1.5. цього договору, в рахунок оплати пайового внеску, визначеного в п.1.3. цього договору, витрати; за умови належного виконання Забудовником своїх обов'язків, що випливають з цього договору, дотримання під час розробки проектно-кошторисної документації та виконання будівельних робіт вимог чинного законодавства, зобов'язане в порядку, визначеному цим договором, видати Забудовнику довідку про виконання вимог пайової участі.

Згідно пункту 5 статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", у зв'язку зі здійсненням містом Києвом функцій столиці України, Київська міська рада та Київська міська державна адміністрація, кожна в межах своєї компетенції, встановленої законами України, мають право залучати кошти інвесторів (забудовників) в порядку пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста за нормативами, затвердженими Київською міською радою, з метою поліпшення фінансового забезпечення комплексної забудови міста.

Так, як вбачається з матеріалів справи позивач на виконання умов договору та рішення Київської міської ради від 14.07.2011р. №403/5790 передав до комунальної власності територіальної громади м. Києва із закріпленням за комунальним підприємством "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району м. Києва", Комунальним підприємством "Київдорсервіс" та Комунальним підприємством "Київміськсвітло" майно на загальну суму 10687050,00 грн., що підтверджується Актами-приймання передачі (наявні в матеріалах справи).

Рішенням Київської міської ради "Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва закінченого об'єкта" від 14.07.2011р. №403/5790 з урахуванням звернення Товариства з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К" та договору, було надано згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва закінченого будівництвом об'єкту - "Влаштування транспортної розв'язки та під'їзних шляхів" на просп. Академіка Паладіна у Святошинському районі м. Києва згідно з додатком до цього рішення (п. 1 Рішення); закріплено на праві господарського відання за комунальним підприємством "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Святошинського району м. Києва", Комунальним підприємством "Київдорсервіс" та комунальним підприємством "Київміськсвітло" об'єкти, зазначені у додатку до цього рішення (п. 2 Рішення).

Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві видано позивачу 16.02.2011р. Сертифікат відповідності №КВ000681, яким засвідчено відповідність закінченого будівництвом об'єкта: Будівництво торгового комплексу, офісного центру на вул. Берковецькій, 6-В у Святошинському районі м. Києва (влаштування транспортної розв'язки та під'їзних шляхів) на просп. Академіка Паладіна у Святошинському районі м. Києва. Протяжність 1,1 км.; площа проїзної частини 8591, 0 кв.м.; площа тротуарів -1775,0 кв. м.; світлофорний об'єкт -2 шт.; опори зовнішнього освітлення Н-12м -21 шт.; дощова каналізація -360 м., проектній документації, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, та підтверджує його готовність до експлуатації.

З наявного в матеріалах справи Додатку до рішення Київської міської ради від 14.07.2011р. №403/5790 визначено перелік об'єктів закінченого будівництва, які приймаються до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплюються за комунальними підприємствами на праві господарського відання, що балансова вартість майна, яке має бути передано складає 10687050, 00 грн.

05.09.2011р. відповідачем відповідно до п. 7.3 порядку було направлено звернення позивача в постійну комісію Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, що підтверджується листом за вих. №049-18/4916-11.

12.09.2011р. Постійна комісія розглянула питання зарахування вартості транспортної розв'язки , побудованої позивачем в рахунок сплати пайового внеску, але остаточного рішення не прийняла, у зв'язку з відсутністю документів, які підтверджують, що передана до комунальної власності позивачем транспортна розв'язка не відноситься до об'єкту будівництва, зазначеного в договорі пайової участі №282 від 24.12.2009р.

Як вбачається з наявного в матеріалах справи подання Прокуратури Святошинського району м. Києва №(10-58) 4830вих-12 від 11.05.2012р., за результатами перевірки, встановлено, що ТОВ "Епіцентр К" влаштовано транспортну розв'язку вздовж пр. Паладіна балансова вартість якої складає 10687, 05 тис. грн., яку відповідно до актів прийому -передачі передано до комунальної власності територіальної громади міста Києва, але в порушення умов Договору, ТОВ "Епіцентр К" станом на 10.05.2012 р. не сплачено в повному обсязі суму пайового внеску за договором в розмірі 96,45 тис. грн., яка утворилась з різниці суми пайового внеску (10783, 50 тис. грн.) та вартості транспортної розв'язки (10687, 05 тис. грн.). В порядку ст. 23 ЗУ "Про прокуратуру" винесено вимогу розглянути подання та вжити заходи по усуненню вказаних порушень закону, причин і умов, що їм сприяють шляхом сплати суми пайового внеску за договором в розмірі 96, 45 тис. грн.

14.05.2012 р. Позивачем сплачено на користь Відповідача 96450, 00 грн. пайового внеску, що підтверджується наявною матеріалах справи копією платіжного доручення №37657.

Відповідно до п. 3.3 договору не пізніше ніж за три дні до сплати остаточної частки пайового внеску повинен отримати у Головному управлінні економіки та інвестицій розрахунок остаточної суми пайового внеску, що підлягає сплаті за цим договором з урахуванням індексу інфляції від дати розрахунку,

Таким чином, Київський апеляційний господарський суд відзначає, що прокуратура не уповноважена визначати розмір заборгованості за спірним договором, оскільки в даному випадку між позивачем та відповідачем склалися спірні господарсько-правові відносини і реальну суму заборгованості за договором встановлено не було.

18.05.2012 року позивач звернувся до відповідача з листом щодо видачі довідки про виконання вимог пайової участі, повну сплату пайового внеску в порядку п. п. 2.5., 3.15. Договору.

Листом від 13.06.2012 року №049-08/3510-12 Відповідачем повідомлено Позивача про те, що для повторного розгляду постійною комісією Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку питання про зменшення розміру визначеного розміру пайового внеску на балансову вартість збудованої транспортної розв'язки та під'їзних шляхів, після надання документів, які підтверджують, що передана, згідно рішення Київської міської ради від 14.07.2011р. №403/5790 до комунальної власності територіальної громади м. Києва транспортна розв'язка та під'їзні шляхи не відносяться до об'єкту будівництва, визначеного в договорі пайової участі від 24.12.2009р. №282.

Відповідно до Положення "Про Головне управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)", затвердженого Рішенням Київської міської ради від 15.07.2004 р. №360/1770 (із змінами та доповненнями), Головне управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) є структурним підрозділом виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації), підзвітним та підконтрольним Київраді і підпорядкованим Київському міському голові, а з питань виконання функцій державної виконавчої влади - Міністерству економіки України.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи повинні діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Статтею 73 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" встановлено, що акти ради, сільського, селищного, міського голови, голови районної в місті ради, виконавчого комітету сільської, селищної, міської, районної у місті (у разі її створення) ради, прийняті в межах наданих їм повноважень, є обов'язковими для виконання всіма розташованими на відповідній території органами виконавчої влади, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, посадовими особами, а також громадянами, які постійно або тимчасово проживають на відповідній території.

У відповідності до ч. 1 ст. 30 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" технічні умови - комплекс умов та вимог до інженерного забезпечення об'єкта будівництва, які повинні відповідати його розрахунковим параметрам, зокрема щодо водо-, тепло-, енерго- і газопостачання, каналізації, радіофікації, зовнішнього освітлення, відведення зливових вод, телефонізації, телекомунікації, диспетчеризації, пожежної та техногенної безпеки.

Якщо технічними умовами передбачається необхідність будівництва замовником інженерних мереж або об'єктів інженерної інфраструктури поза межами його земельної ділянки, розмір пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту зменшується на суму їх кошторисної вартості, а такі інженерні мережі та/або об'єкти передаються у комунальну власність (ч. 5 ст. 30 ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності").

У відповідності до ч. 5 ст. 40 ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності", величина пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту визначається у договорі, укладеному з органом місцевого самоврядування (відповідно до встановленого органом місцевого самоврядування розміру пайової участі у розвитку інфраструктури), з урахуванням загальної кошторисної вартості будівництва об'єкта, визначеної згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами. При цьому не враховуються витрати на придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішніх і позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій.

Органам місцевого самоврядування забороняється вимагати від замовника будівництва надання будь-яких послуг, у тому числі здійснення будівництва об'єктів та передачі матеріальних або нематеріальних активів (зокрема житлових та нежитлових приміщень, у тому числі шляхом їх викупу), крім пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту, передбаченої цією статтею, а також крім випадків, визначених частиною п'ятою статті 30 цього Закону (ч. 7 ст. 40 ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності").

Рішенням Київської міської ради від 24.12.2009р. №894/2963 "Про заходи щодо забезпечення виконання бюджету міста Києва у 2010 році" продовжено на 2010 рік дію додатку №18 рішення Київської міської ради від 06.03.2009 N 124/1179 "Про бюджет міста Києва на 2009 рік".

Пунктом 67.2. Рішення Київської міської ради від 14.05.2010р. N793/4231 додаток 18 до рішення Київської міської ради "Про бюджет міста Києва на 2009 рік" від 06.03.2009 N 124/179, яким регулюються відносини сторін по договору № 282, визнано такими, що втратив чинність з моменту набрання чинності цим рішенням.

Тобто, на момент укладення сторонами Договору діяв Порядок визначення розміру пайової участі (внесків) забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інжинерно-транспортної інфраструктури м. Києва, встановлений рішенням Київської міської ради від 06.03.2009р. №124/1179 (Додаток №18), який визнано таким, що втратив чинність згідно рішення Київської міської ради від 14.05.2010р. №793/4231. До спірних правовідносин щодо видачі Відповідачем Позивачу довідки застосовуються положення Порядку визначення розмірів пайової участі (внесків) забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інжинерно-транспортної інфраструктури м. Києва згідно рішення Київської міської ради від 30.12.2010р. №573/5385 (Додаток №16).

У відповідності до п. 7.3. Порядку визначення розмірів пайової участі (внесків) забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 30.12.2010р. №573/5385 (далі по тексту - Порядок), рішення щодо зарахування витрат забудовників (інвесторів) на створення зовнішніх інженерних мереж, які прийняті до комунальної власності територіальної громади м. Києва відповідними розпорядчими документами, в рахунок сплати пайового внеску та щодо відстрочення (перенесення) термінів сплати пайового внеску по укладених договорах приймає постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку за поданням Головного управління економіки та інвестицій на підставі заяви забудовника (інвестора) із зазначенням суми, терміну відстрочення та причин неможливості сплати, які є підставою для відстрочення платежу, що підтверджується відповідними документами.

За таких обставин, Київський апеляційний господарський суд погоджується з твердженням скаржника, що дана норма прямо вказує на те, що відповідач самостійно не приймає рішення щодо зменшення сум пайових внесків. Так, лише після прийняття відповідного рішення, відповідач уповноважений вважати договір пайової участі оплаченим у повному обсязі та видати довідку про сплату пайових внесків.

Відповідно до загальних положень Порядку (п.1) при розрахунках обсягів пайової участі забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва у зв'язку з будівництвом об'єктів розрахункова сума пайового внеску зменшується на суму узгоджених з містом фактичних і підтверджених документально витрат (платіжними документи, договорами), понесених забудовником (інвестором) на створення зовнішніх інженерних мереж, транспортних комунікацій та елементів благоустрою загальноміського значення, що не відносяться до проекту будівництва, незалежно від їх місця розташування (дорожньо-транспортні розв'язки, мости тощо), за умови передачі останніх до комунальної власності міста, що підтверджується відповідними документами.

Так, матеріали справи не містять жодної інформації, яка б підтверджувала, що побудована позивачем транспортна розв'язка не відноситься до проекту будівництва.

Крім того, Київський апеляційний господарський суд відзначає, що 24.07.2012 відповідачем було отримано лист із додатком - сертифікатом відповідності Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві, який і став підставою для поновлення процедури прийняття рішення щодо зарахування пайового внеску. Тому, на виконання своїх обов'язків та відповідно до п. 7.3 Додатку 16 "Порядок визначення розмірів пайової участі (внесків) забудовників (інвесторів) у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Києва", затверджений рішенням Київської міської ради від 30.12.2010р. №573/5385, Головне управління економіки та інвестицій повторно звернулося до Постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку. На момент розгляду апеляційної скарги, Постійною комісією Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку рішення щодо зарахування пайових внесків прийнято не було.

Тобто, позивачем не був додержаний порядок щодо звернення до Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) про видачу довідки про виконання вимог пайової участі та повну сплату пайового внеску.

З огляду на викладене, Київський апеляційний господарський суд погоджується з твердженням скаржника, що скаржник діяв в межах, наданих йому Київською міською радою, повноважень, та, зі своєї сторони, не порушував умови Договору №282 від 24.12.2009р. пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, у зв'язку з неприйняттям рішення постійною комісією Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Враховуючи вищенаведене, колегія дійшла до висновку, що апеляційна скарга Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) підлягає задоволенню у повному обсязі, а рішення Господарського суду міста Києва підлягає скасуванню з прийняттям нового рішення, яким у задоволенні позову слід відмовити у повному обсязі.

Статтею 104 Господарського процесуального кодексу України визначені підстави для скасування чи зміни рішення, зокрема, порушення або неправильне застосування норм матеріального чи процесуального права.

Відповідно до ст. 49 Господарського процесуального кодексу України судові витрати за розгляд справи в суді першої інстанції, покладаються: при відмові в позові - на позивача.

Судові витати за розгляд апеляційної скарги у зв'язку з відмовою в її задоволенні на підставі ст. 49 Господарського процесуального кодексу України покладаються на апелянта, а при задоволенні апеляційної скарги - на іншу сторону.

Керуючись ст. ст. 49, 99, 101, 103-105 Господарського процесуального кодексу України, Київський апеляційний господарський суд -

ПОСТАНОВИВ:

1. Апеляційну скаргу Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) задовольнити повністю.

2. Рішення Господарського суду міста Києва від 28.08.2012р. у справі №5011-9/9013-2012 скасувати та прийняти нове рішення, яким у задоволенні позову відмовити повністю.

3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Епіцентр К" (02139, м. Київ, вул. Братиславська, 11, код ЄДРПОУ 32490244) на користь Головного управління економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) (01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, код ЄДРПОУ 24262621) з будь-якого рахунку, виявленого державним виконавцем під час виконання судового рішення 536,50 грн. (п'ятсот тридцять шість гривен 00 копійок) судового збору за подання апеляційної скарги.

4. Видачу наказів доручити Господарському суду міста Києва.

5. Матеріали справи повернути до Господарського суду міста Києва.

Постанова набирає законної сили з дня її прийняття і може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів.

Головуючий суддя Сулім В.В.

Судді Тарасенко К.В.

Тищенко А.І.