ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05 листопада 2012 р. Справа № 2а/0470/12304/12 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого суддіЖукової Є.О. при секретаріБерднику С.О. розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпропетровську адміністративну справу за адміністративним позовом Управління Пенсійного фонду в м. Павлограді та Павлоградському районі Дніпропетровської області до Восьмого воєнізованого гірничорятувального загону про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до ч.2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» в частині пенсій, які призначені відповідно до п.п. "а", "б"-"з" ст.13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» у сумі 242 618,79грн
ВСТАНОВИВ:
17.10.2012р. до Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Управління Пенсійного фонду України в м.Павлограді та Павлоградському районі Дніпропетровської області до Восьмого воєнізованого гірничорятувального загону про стягнення заборгованості за розрахунками фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до ч.2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» в частині пенсій, які призначені відповідно до п.п. "а", "б"-"з" ст.13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» у сумі 242 618,79грн.
Позовні вимоги обґрунтовано наступним.
Відповідно до Інструкції «Про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, інших платежів, до Пенсійного фонду України», затвердженої Постановою правління Пенсійного фонду України від 19 грудня 2003 року за №21-1 та Закону України «Про збір на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та положення про Пенсійний фонд України, затвердженого Указом Президента України від 1 березня 2001 року №121 підприємства, установи, організації є платниками обов'язкових платежів та зборів, передбачених чинним законодавством, в тому числі, і збору на покриття фактичних витрат на виплату і доставку пенсій.
Восьмий воєнізований гірничорятувальний загін зареєстроване в управлінні Пенсійного фонду України в м.Павлограді та Павлоградському районі Дніпропетровської області, як платник збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, в тому числі і збору на покриття фактичних витрат на виплату і доставку пенсій.
В зв'язку з неперерахуванням фактичних витрат на виплату і доставку пенсій по списку №1 у відповідача виникла заборгованість в розмірі 242 618,79грн. за період з 01.07.2012р. по 26.09.2012р.
Отже, загальна сума заборгованості відповідача на момент розгляду справи становить 242 618,79грн. по відшкодуванню витрат на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах за списком №1.
Ухвалою суду від 18.10.2012р. провадження по справі було відкрито та справу призначено до судового розгляду.
Позивач в судове засідання не з`явився, був повідомлений належним чином про дату, час та місце судового засідання, 29 жовтня 2012 року представником позивача було надане клопотання про розгляд справи за його відсутності з зазначенням про підтримання позовних вимог у повному обсязі та доданими документами на підтвердження виконання ухвали Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 18.10.2012р.
Суд вважає, що позивач належним чином повідомлений про місце та час розгляду зазначеної справи виходячи з наступного.
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду про відкриття провадження у справі від 18.10.2012р. з метою дотримання терміну розгляду справи, передбаченого ст.122 КАС України справа була призначена до розгляду в судовому засіданні на 05.11.2012р.
Як вбачається з поштової квитанції від 25.10.2012р., оригінал якої міститься в матеріалах справи, позивача було повідомлено належним чином про дату, час та місце розгляду адміністративної справи.
Суд вважає, що вжив усі залежні від нього заходи для повідомлення позивача належним чином про розгляд даної адміністративної справи. Таким чином, суд вважає за можливе розглянути справу без участі позивача відповідно до положень ст.128 КАС України.
Враховуючи термін розгляду адміністративної справи, передбачений ст.122 КАС України, а саме: адміністративна справа має бути розглянута і вирішена протягом розумного строку, але не більше місяця з дня відкриття провадження у справі, суд вважає за можливе розглянути дану адміністративну справу за доказами, наявними в матеріалах справи та даної явки сторін.
Аналогічної думки дотримується і Вищий адміністративний суд України, виклавши її в листі від 01.02.2012 року за №279/11/13-12, згідно з яким визначається необхідність дотримання строків розгляду адміністративних справ, визначених Кодексом адміністративного судочинства України, та зазначається, що потрібно вживати заходів щодо регулярного призначення судових засідань та, у разі потреби, дисциплінування сторін, інших осіб, які беруть участь у справі.
05 листопада 2012 року на адресу Дніпропетровського окружного адміністративного суду від відповідача надійшли письмові заперечення, в яких було зазначено наступне.
Восьмий воєнізований гірничорятувальний загін є бюджетною установою, фінансується за рахунок державного бюджету.
Планом використання бюджетних коштів на 2012 рік та Додатком до плану використання бюджетних коштів 8 ВГРЗ передбачено виділення коштів на відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах у четвертому кварталі 2012 року.
Тим самим, фактичні витрати за 2012 рік, Управлінню Пенсійного фонду України в м.Павлограді та Павлоградському районі Дніпропетровської області на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах будуть відшкодовані в четвертому кварталі 2012 року.
Представник відповідача в судове засідання з`явився, щодо задоволення заявленого адміністративного позову заперечував, пославшись на доводи, викладені у запереченнях на адміністративний позов від 05.11.2012р. та зауваживши, що не сплачуючи фактичні витрати на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах за списком №1 у сумі, заявленій в адміністративному позові, відповідач не має на меті порушення чинного пенсійного законодавства України, а є лише вимушеним заходом у зв'язку з відсутністю вчасного бюджетного фінансування.
Судом були досліджені наступні письмові докази, наявні в матеріалах справи: копія розрахунку фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України ""Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування в частині пенсій, призначених відповідно до пункту "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" за липень 2012 року; копія розрахунку фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України ""Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування в частині пенсій, призначених відповідно до пункту "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" за травень 2012 року; копія розрахунку фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України ""Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування в частині пенсій, призначених відповідно до пункту "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" за квітень 2012 року; копія розрахунку фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України ""Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування в частині пенсій, призначених відповідно до пункту "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" за червень 2012 року; копія розрахунку фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України ""Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування в частині пенсій, призначених відповідно до пункту "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" за серпень 2012 року; копія розрахунку фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України ""Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування в частині пенсій, призначених відповідно до пункту "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" за вересень 2012 року; копія Виписки з ЄДРПОУ; копія розрахунку суми заборгованості; копія повідомлення від 11.06.2012р.; копія супровідного листа від 02.08.2012р.; копія супровідного листа від 04.09.2012р.; копія поштового повідомлення; копія довідки №788 з ЄДРПОУ; копія свідоцтва про державну реєстрацію.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника відповідача, з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується адміністративний позов, суд встановив наступне.
Восьмий воєнізований гірничорятувальний загін зареєстрований в управлінні Пенсійного фонду України в м. Павлограді та Павлоградському районі Дніпропетровської області, що підтверджується повідомленням про взяття на облік платника єдиного внеску від 11.06.2012р. №360/02-29, копія якого міститься в матеріалах справи та є юридичною особою відповідно до довідки №788 з ЄДРПОУ, копія якої міститься в матеріалах справи та свідоцтва про державну реєстрацію (перереєстрацію) юридичної особи №721556, копія якого міститься в матеріалах справи.
Відповідно до ч.2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" в частині пенсій, призначених відповідно до пунктів "б"-"з" ч.1 статті 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» управлінням ПФУ в м. Павлограді та Павлоградському районі Дніпропетровської області було обраховано та направлено на адресу Восьмого воєнізованого гірничорятувального загону розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах (по списку 2) за липень - вересень 2012 року на суму 242 618,79грн.
Розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за липень та серпень 2012 року з супроводжувальними листами керівнику підприємства № 5932/02-08, №7142/02-08 від 17.07.2012р. та 28.08.2012р. було надіслано на адресу Відповідача з повідомленням про вручення поштового відправлення .
Розрахунок фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за вересень 2012 року разом з супроводжувальним листом №7939/02-08 від 04.09.2012р. було відправлено 07.09.2012р. з повідомленням про вручення поштового відправлення, копія фіскального чеку міститься в матеріалах справи.
Факти отримання зазначених вище розрахунків 17.07.2012р. та 28.08.2012р. відповідно підтверджуються поштовими повідомленнями з підписами уповноважених осіб відповідача, копії яких містяться в матеріалах справи, а також не заперечувалися представником відповідача в судовому зсіданні, що знайшло підтвердження в журналі судового засідання.
Також, представником відповідача був підтверджений факт трудового стажу у Восьмому воєнізованому гірничорятувальному загоні осіб, зазначених у вказаних вище розрахунках та наявність у зазначених осіб права на отримання відповідної пільгової пенсії.
Отже, загальна сума заборгованості по відшкодуванню витрат на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах відповідача на момент розгляду справи становить 242 618,79грн.
Управління Пенсійного фонду України в м.Павлограді та Павлоградському районі Дніпропетровської області, згідно положення «Про управління Пенсійного фонду України в районах, містах і районах у містах» від 30.04.2002р. №8-2 здійснює функції по обліку платників, збирання та акумуляції у районі збору на обов'язкове державне пенсійне страхування; фінансування витрат на виплату пенсій, інших витрат, фінансування яких відповідно до чинного законодавства покладено на Фонд, застосовує фінансові санкції, передбачені законом, стягує з платників страхових внесків несплачені суми страхових внесків тощо.
Відповідно до Інструкції «Про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, інших платежів, до Пенсійного фонду України, від 19.12.2003р. за №21 -1 та Закону України «Про збір на загальнообов'язкове не пенсійне страхування» та положення про Пенсійний фонд України від 01.03.2001р. №121 підприємства, установи, організації являються платниками обов'язкових платежів та зборів передбачених чинним законодавством, в тому числі, і збору на покриття фактичних витрат на виплату та доставку пенсій (п.6.1. Інструкції).
Відповідно до п.2 ст.106 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» суми страхових внесків своєчасно не нараховані або не сплачені у визначені ст.20 цього Закону строки, вважаються простроченою заборгованістю із сплати страхових внесків (недоїмка) і стягуються з нарахуванням пені і фінансових санкцій.
Пунктом 2 розділу XV прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове не пенсійне страхування», підприємства та організації з коштів, призначених на оплату носять до Пенсійного фонду плату, що покриває фактичні витрати на виплату і доставку пенсій особам, які отримують пенсії на пільгових умовах за списками № 1 та №2 до набуття права на пенсію за віком відповідно до цього Закону.
Отже, Восьмий воєнізований гірничорятувальний загін зобов'язаний покривати фактичні витрати на виплату і доставку пенсій особам, які отримують пенсії на пільгових умовах за списками №1 та №2.
Пунктом 2 прикінцевих положень Закону України від 09.07.2003р. №1058 «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» пенсійне забезпечення застрахованих осіб, які працювали або працюють на підземних роботах, на роботах з особливо їй і особливо важкими умовами праці за списком №1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах або на вислугу років. які відповідно до законодавства, що діяло раніше, мали право на пенсію на пільгових умовах або за вислугу років, здійснюється згідно з окремим законодавчим актом через професійні та корпоративні фонди.
Порядок покриття витрат на виплату та доставку пенсій шляхом введення окремого на обов'язкове державне пенсійне страхування Законом України «Про збір на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 26.06.1997р., яким передбачено, що платники збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, повинні сплачувати такий збір у розмірах, встановлених ст.4 цього Закону.
Відповідно до Закону України «Про збір на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності, повинні сплачувати збір на обов'язкове державне пенсійне страхування у 100% розмірі від об'єкта яким є фактичні витрати на виплату і доставку пенсій, призначених у відповідності до п.п «б»-«з» ст.13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» до досягнення |працівниками пенсійного віку, передбаченого ст.12 Закону України «Про пенсійне забезпечення».
Абзац 5 пункту 2 розділу XV Закону України від 09.07.2003р. «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», який з 01.01.2004р. стосується і осіб, пенсії яким призначені відповідно до п.п. «б»-«е» та «ж» ст.13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» і має зворотну дію, регулює лише порядок виплати пенсій, а не змінює порядок відшкодування, та не звільняє підприємства, зазначені у ст.1 (п.п. 1,2) Закону України «Про збір на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», від сплати збору на відшкодування виплачених пільгових.
Відповідно до ст.3 Закону України «Про збір на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» збір на обов'язкове державне пенсійне страхування платники збору сплачують до Пенсійного фонду у порядку, визначеному законодавством України.
Відповідно до ч. 2 Прикінцевих положень Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" від 09.07.2003р. пенсійне забезпечення застрахованих осіб, які працювали або працюють на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах або за вислугу років, які відповідно до законодавства, що діяло раніше, мали право на пенсію на пільгових умовах або за вислугу років, здійснюється згідно з окремим законодавчим актом через професійні та корпоративні фонди. Підприємства та організації з коштів, призначених на оплату праці, вносять до Пенсійного фонду плату, що покриває фактичні витрати на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, крім тих, що були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особовий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників за списком робіт і професій, затвердженим Кабінетом Міністрів України, починаючи з дня набрання чинності цим Законом, у розмірі 20 відсотків з наступним збільшенням її щороку на 10 відсотків до 100-відсоткового розміру відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку цих пенсій до набуття права на пенсію за віком відповідно до цього Закону.
У відповідності до ч. 1 п.п 6.1 п. 6 Інструкції "Про порядок обчислення та сплати підприємствами, установами, організаціями та громадянами збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, інших платежів, а також обліку їх надходження до Пенсійного фонду України" №21-1 від 31.12.2003 р. відшкодуванню підлягають витрати Пенсійного фонду на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах відповідно до частини 2 "Прикінцевих положень" Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".
З огляду всіх вищенаведених норм відшкодуванню підлягають фактичні витрати Пенсійного фонду України на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах особам які працювали або працюють на роботах зі шкідливими і важкими умовами праці.
Крім того, відповідно до вимог Інструкції "Про порядок організації оформлення, фінансування та виплати пенсій, грошової допомоги підприємствами поштового зв'язку України", Управлінням Пенсійного фонду України компенсуються витрати за доставку пенсій згідно тарифів встановлених Укрпоштою. Відповідно до Інструкції зазначена компенсація підлягає відшкодуванню на рахунки Пенсійного фонду.
Згідно з пп. 6.4. п.6 Інструкції від 31.12.2003р. розмір сум до відшкодування на поточний рік визначається відділами надходження доходів органів Пенсійного фонду України щорічно у розрахунках фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини 2 "Прикінцевих положень" Закону (згідно з додатками 6 та 7), які надсилаються підприємствам до 20-го січня поточного року та протягом 10 днів з новопризначених (перерахованих) пенсій.
У відповідності до пп. 6.8. п.6 Інструкції №21-1, підприємства та організації зобов'язані щомісяця до 25-го числа вносити до Пенсійного фонду зазначену в повідомленні місячну суму фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.
У випадку несплати витрат на виплату та доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах, вказані витрати є боргом зі сплати страхових внесків, який стягується органами Пенсійного фонду України на підставі пп. 7 п. 5 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого Указом Президента України від 01.03.2001 № 121/20.
Наведені вище розрахунки фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України ""Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування в частині пенсій, призначених відповідно до пункту "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" відповідачем не оскаржувалися.
Правильність нарахування та виплат суми пільгових пенсій за спірний період з 01.07.2012р. по 26.09.2012р. сторонами не заперечується.
Так, виходячи з викладеного, суд приходить до висновку про наступне.
Оскільки відповідачем було отримано зазначені вище розрахунки УПФУ в м.Павлограді та Павлоградському районі Дніпропетровської області фактичних витрат на виплату і доставку пенсій за серпень - вересень 2012 року та будь-яких заходів щодо оскарження зазначених розрахунків вжито не було, вказані розрахунки фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України ""Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування в частині пенсій, призначених відповідно до пункту "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (крім працівників, безпосередньо зайнятих повний робочий день на роботах з видобутку вугілля, руди та інших корисних копалин на будівництві шахт та рудників) з липня 2012 року по вересень 2012 року є узгодженими і обов'язковими до виконання відповідачем з дати їх отримання, а відтак такими, що підлягають сплаті.
При цьому, суд критично ставиться до наведених відповідачем у якості обґрунтування заперечень щодо заявленого адміністративного позову посилань на а.3 п.2 ст.49 Бюджетного кодексу України, відповідно до якого здійснення платежів відповідно до взятих бюджетних зобов'язань має здійснюватись при наявності у розпорядників бюджетних коштів відповідних бюджетних асигнувань, оскільки з системного аналізу чинного пенсійного законодавства України, наведених вище, а саме: Закону України ""Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування в частині пенсій, призначених відповідно до пункту "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" не вбачається жодного виключення щодо розпорядників бюджетних коштів відносно відстрочення сплати такими особами фактичних витрат на виплату та доставку пенсій призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України ""Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування в частині пенсій, призначених відповідно до пункту "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення".
Частина 1 статті 71 КАС України встановлює, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, а ч.2 ст.71 КАС України визначає, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дій чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Будь-яких належних доказів в розумінні ст.70 КАС України, які б мали наслідком спростування правомірності доводів позивача, викладених в заявленому адміністративному позові, відповідачем до суду надано не було, як не було надано і доказів, які б свідчили про відсутність у відповідача заборгованості з відшкодування фактичних витрат, на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах у сумі 242 618,79грн.
Таким чином суд приходить до висновку, що адміністративний позов Управління Пенсійного фонду України в м.Павлограді та Павлоградському районі Дніпропетровської області до Восьмого воєнізованого гірничорятувального загону про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до ч.2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» в частині пенсій, які призначені відповідно до п.п. "а", "б"-"з" ст.13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» у сумі 242 618,79грн. за період з 01.07.2012р. по 26.09.2012р. підлягає задоволенню в повному обсязі.
Керуючись ст. 163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов Управління Пенсійного фонду України в м.Павлограді та Павлоградському районі Дніпропетровської області до Восьмого воєнізованого гірничорятувального загону про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до ч.2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» в частині пенсій, які призначені відповідно до п.п. "а", "б"-"з" ст.13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» у сумі 242 618,79грн. за період з 01.07.2012р. по 26.09.2012р. - задовольнити повністю.
Стягнути з Восьмого воєнізованого гірничорятувального загону (код ЄДРПОУ 00159427, 51400, Дніпропетровська область, м.Павлоград, вул.Дніпровська,597, р/р 35239006002280 в управлінні державного казначейства в Дніпропетровській області, МФО 805012) заборгованість на користь управління Пенсійного фонду України в м.Павлограді та Павлоградському районі Дніпропетровської області (р/р 25604010223214, МФО 305482, ОКПО 37735534, філія Дніпропетровського обласного управління АТ «Ощадбанк») заборгованість в розмірі 242 618(двісті сорок дві тисячі шістсот вісімнадцять)грн.79коп.
Постанова суду набирає законної сили відповідно до ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена в порядку та у строки, встановлені ст.186 Кодексу адміністративного судочинства України.
Повний текст постанови складено 05 листопада 2012 року
Суддя Є.О. Жукова