ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 вересня 2012 року о/об 12 год. 03 хв. Справа № 0870/6202/12
Запорізький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Прасова О.О. при секретарі Корольові О.О., за участю представника позивача Сіколенко К.В., представника відповідача Савенко В.І., розглянувши у місті Запоріжжі у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Куйбишевський комбікормовий завод»
до Пологівської міжрайонної державної податкової інспекції Запорізької області Державної податкової служби (Куйбишевське відділення)
про визнання нечинними податкових повідомлень-рішень,
ВСТАНОВИВ:
До Запорізького окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Куйбишевський комбікормовий завод» (далі - позивач або ТОВ «Куйбишевський комбікормовий завод») до Пологівської міжрайонної державної податкової інспекції Запорізької області Державної податкової служби (Куйбишевське відділення) про визнання нечинними податкових повідомлень-рішень відповідача про збільшення суми грошового зобов'язання з податку на додану вартість №0000351600/1 від 17.01.2012, №0000511600/43 від 07.06.2012 та №0000521600/44 від 07.06.2012 про нарахування штрафних (фінансових) санкцій, що складені на підставі акту перевірки від 23.12.2011 №584/16-005/00688290 на загальну суму 42314 грн. 00 коп., в тому числі за основним платежем - 42313 грн. 00 коп. та штрафна санкція -01 грн. 00 коп.
В адміністративному позові позивачем зазначено, що на його думку має місце невідповідна чинному законодавству виписка повідомлень-рішень від 07.06.2012 №0000511600 та №0000521600 так як в Рішенні ДПС України від 11.06.2012 «Про результати розгляду скарги» чітко вказано, що податкове повідомлення-рішення Куйбишевської МДПІ від 17.01.2012 №0000351600/1 з урахуванням рішення ДПС в Запорізькій області, прийнятого за розглядом скарги, залишає без змін, скаргу без задоволення. Таким чином, нові рішення від 12.06.2012 №0000511600 та №0000521600 не відповідають припису ДПС України. Крім цього, перегляд рішення ДПС у Запорізькій області, яке винесено 30.03.2012, не обумовлено нормами законодавства. Таким чином, порушено процедуру, яка обумовлена в наказі №1001. Так як по повідомленню-рішенню №0000351600/1 від 17.01.2012 було зменшено зобов'язання по штрафним санкціям, то тільки на підставі отриманого Рішення ДПС України слід було виписати нове повідомлення-рішення так як перегляд Рішень обласних ДПС не обумовлено в наказах №985 і №1001. Виходячи з цього, на думку позивача, рішення від 17.01.2012 №0000351600/1, від 07.06.2012 №0000511600 та №0000521600 є неправомірними, як виписані з порушенням норм законодавства і підлягають скасуванню. Проведення камеральної перевірки в грудні 2011 року суперечить нормам п.200.10 ст.200 Податкового кодексу України в частині початку та строків її проведення. З урахуванням норм п.200.10 ст.200 Податкового кодексу України камеральна перевірка повинна була проводитись протягом 30 календарних днів, що настають за граничним терміном отримання податкової декларації, тобто до 21.04.2011, але не як 23.12.2011. З урахуванням норм п.82.4 ст.82 Податкового кодексу України - тривалість перевірки не повинна перевищувати 60 днів як максимально допустимого строку перевірки з урахуванням зупинення на підставі норм. Позивач міг і не надавати уточнюючого розрахунку, так як помилки в декларації за січень 2010 року по показникам податкового кредиту не було. Позивач має право на віднесення показника 42313 грн. до податкового кредиту, так як в наступному отримані від ТОВ «Інженерно-виробничий центр «Вектор» обладнання використано у виробничому процесі у межах господарської діяльності. Посилаючись на норми п.198.6 ст.198 Податкового кодексу України відповідач не враховує, що визначена норма відноситься до віднесення до податкового кредиту отриманих податкових накладних. Але ж надані документи підтверджують, що за грудень місяць по строку подання декларації з ПДВ податкові накладні не були отримані від постачальника. На вимогу позивача, ці накладні отримано 26.01.2010 і правомірно включені до податкового кредиту за січень 2011 року з відповідним декларуванням в додатку 5. Таким чином, порушень з боку позивача норм п.198.6 ст.198 Податкового кодексу України по показникам податкового кредиту у січні 2010 року не було.
У судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги, просив задовольнити позов у повному обсязі.
Відповідачем подано до суду письмові заперечення, в яких зазначено, що ТОВ «Куйбишевський комбікормовий завод» в порушення вимог абз.3 п.198.6 ст.198 Податкового кодексу України несвоєчасно віднесено до складу податкового кредиту за січень 2010 року податкові накладні на загальну суму 253878 грн. 00 коп. (у тому числі сума ПДВ 42313 грн. 00 коп.) виписані постачальником ТОВ «Інженерно-виробничий центр «Вектор» за період, що перевищив 365 календарних днів з дати виписки.
У судовому засіданні представник відповідача проти позову заперечував, просив у задоволенні позову відмовити.
Представниками сторін повідомлено, що ними надано до суду всі документи необхідні для вирішення спору по суті.
Судом з'ясовано наступне.
Куйбишевською міжрайонною державною податковою інспекцією Запорізької області 23.12.2011 проведено камеральну перевірку Уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок за січень 2010 року ТОВ «Куйбишевський комбікормовий завод». За результатами перевірки складено Акт перевірки №584/16-005/00688290 від 23.12.2011.
У висновку Акту перевірки №584/16-005/00688290 від 23.12.2011 Куйбишевською міжрайонною державною податковою інспекцією Запорізької області зазначено наступне: «Дані камеральної перевірки свідчать про завищення суми податкового кредиту в уточнюючому розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок за січень 2010 року (від 22.03.11 року №9001581081) в частині неправомірного формування податкового кредиту з ПДВ за рахунок «прострочених» податкових накладних у сумі 42313 грн. …».
На підставі вказаного Акту перевірки №584/16-005/00688290 від 23.12.2011 відповідачем винесено:
- 17.01.2012 податкове повідомлення-рішення №0000351600/1, яким ТОВ «Куйбишевський комбікормовий завод» збільшено суму грошового зобов'язання з податку на додану вартість на загальну суму 52891 грн. 00 коп., у тому числі за основним платежем у сумі 42313 грн. 00 коп., за штрафними (фінансовими) санкціями (штрафами) у сумі 10578 грн. 00 коп.
- 07.06.2012 податкове повідомлення-рішення №0000511600/43, яким ТОВ «Куйбишевський комбікормовий завод» збільшено суму грошового зобов'язання з податку на додану вартість на загальну суму 42313 грн. 00 коп., у тому числі за основним платежем у сумі 42313 грн. 00 коп., за штрафними (фінансовими) санкціями (штрафами) у сумі 00 грн. 00 коп.
- 07.06.2012 податкове повідомлення-рішення №0000521600/43, яким ТОВ «Куйбишевський комбікормовий завод» збільшено суму грошового зобов'язання з податку на додану вартість на загальну суму 01 грн. 00 коп., у тому числі за основним платежем у сумі 00 грн. 00 коп., за штрафними (фінансовими) санкціями (штрафами) у сумі 01 грн. 00 коп.
За наслідками розгляду первинної скарги позивача Державною податковою службою у Запорізькій області прийнято Рішення №1097/10/10-420(1993/7) від 30.03.2012, яким: залишено без змін податкове повідомлення-рішення №0000351600/1 від 17.01.2012, а скаргу позивача - без задоволення.
У листі від 07.06.2012 №2532/10/10-420 ДПС у Запорізькій області зазначило наступне: «… керуючись статтею 12 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» і підпунктом «б» пункту 14 «Положення про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби» (затверджено наказом ДПА України від 23.12.2010 №1001, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 06.01.2011 за №10/18748), Державна податкова служба у Запорізькій області: скасовує податкове повідомлення-рішення Куйбишевської МДПІ Запорізької області від 17.01.2012 №0000351600/1 в частині зайво застосованих штрафних (фінансових) санкцій у сумі 10578 грн., застосовує до ТОВ «Куйбишевський комбікормовий завод» штрафну санкцію у розмірі 1 гривні та зобов'язує Пологівську МДПІ Запорізької області ДПС прийняти окреме податкове повідомлення-рішення відповідно до «Порядку направлення органами державної податкової служби податкових повідомлень-рішень платникам податків» …, в іншій частині вказане рішення залишає без змін, а скаргу - без задоволення …».
За наслідками розгляду скарги позивача Державною податковою службою України прийнято Рішення №9719/6/10-2115 від 11.06.2012, яким: залишено без змін податкове повідомлення-рішення №0000351600/1 від 17.01.2012 з урахуванням рішення ДПС у Запорізькій області, а скаргу позивача - без задоволення.
Не погоджуючись з вказаними податковими повідомленнями-рішеннями позивач оскаржив їх до суду.
Податкові повідомлення-рішення №0000351600/1 від 17.01.2012, №0000511600/43 від 07.06.2012, №0000521600/43 від 07.06.2012 підлягають скасуванню виходячи з нижче зазначеного.
Податкову накладну №133 від 08.12.2009 на загальну суму з ПДВ 80000 грн. 00 коп., у тому числі ПДВ - 13333 грн. 33 коп., та податкову накладну №135 від 16.12.2009 на загальну суму з ПДВ 173878 грн. 00 коп., у тому числі ПДВ - 28979 грн. 67 коп. позивач отримав у січні 2010 року, що підтверджується листом ТОВ «Інженерно-виробничий центр «Вектор» від 19.01.2010 №0119/1 та Журналом реєстрації вхідної кореспонденції 2010-2011рр. ТОВ «Куйбишевський комбікормовий завод».
У Податковій декларації з податку на додану вартість за січень 2010 року (вх.№1909 від 19.02.2010), поданій позивачем до Куйбишевської МДПІ Запорізької області, у рядку 10.1 зазначено податковий кредит у сумі 67882 грн. 00 коп.
У розділі ІІ Розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів за січень 2010 року (вх.№1911 від 19.02.2010), поданої позивачем до Куйбишевської МДПІ Запорізької області, ТОВ «Куйбишевський комбікормовий завод» до операцій з придбання з ПДВ, які надають право формування податкового кредиту, віднесено операції з ТОВ «Інженерно-виробничий центр «Вектор» обсягом поставки (без ПДВ) 211565 грн. 00 коп. та ПДВ у сумі 42313 грн. 00 коп.
Згідно Уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок за березень 2011 року (вх.№9001581081 від 22.03.2011) та Розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів за березень 2011 року (вх.№9001581087 від 22.03.2011), поданих позивачем до Куйбишевської МДПІ Запорізької області, ТОВ «Куйбишевський комбікормовий завод» виправлені помилки за січень 2010 року - операції з ТОВ «Інженерно-виробничий центр «Вектор» обсягом поставки (без ПДВ) 211565 грн. 00 коп. та ПДВ у сумі 42313 грн. 00 коп. виключені з січня 2010 року та віднесені до грудня 2009 року.
Як зазначено у пп.7.7.5 п.7.7 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість», протягом 30 днів, наступних за днем отримання податкової декларації, податковий орган проводить документальну невиїзну перевірку (камеральну) заявлених у ній даних.
Порушень даних у Податковій декларації з податку на додану вартість за січень 2010 року (вх.№1909 від 19.02.2010), складеній позивачем, Куйбишевською МДПІ Запорізької області не встановлено. Доказів протилежного відповідачем до суду не надано.
Відповідно до п.200.10 ст.200 Податкового кодексу України протягом 30 календарних днів, що настають за граничним терміном отримання податкової декларації, податковий орган проводить камеральну перевірку заявлених у ній даних.
Згідно з п.82.4 ст.82 Податкового кодексу України загальний термін проведення перевірок, визначених у пунктах 200.10 та 200.11 статті 200 цього Кодексу, з урахуванням установлених цим пунктом строків зупинення не може перевищувати 60 календарних днів.
Як свідчать матеріали справи, Уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок за березень 2011 року та Розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів за березень 2011 року, складені позивачем, Куйбишевською МДПІ Запорізької області отримані 22.03.2011, а камеральну перевірку проведено лише 23.12.2011.
Таким чином, відповідачем порушений передбачений п.200.10 ст.200 Податкового кодексу України строк проведення камеральної перевірки.
У п.5.1 ст.5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» зазначено, що податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації. Зазначене податкове зобов'язання не може бути оскаржене платником податків в адміністративному або судовому порядку. Якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 15 цього Закону) платник податків самостійно виявляє помилки у показниках раніше поданої податкової декларації, такий платник податків має право надати уточнюючий розрахунок. Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо такі уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені. Форма уточнюючих розрахунків визначається у порядку, встановленому для податкових декларацій.
Відповідно до пп.15.1.1 п.15.1 ст.15 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» за винятком випадків, визначених підпунктом 15.1.2 цього пункту, податковий орган має право самостійно визначити суму податкових зобов'язань платника податків у випадках, визначених цим Законом, не пізніше закінчення 1095 дня, наступного за останнім днем граничного строку подання податкової декларації, а у разі, коли така податкова декларація була надана пізніше, - за днем її фактичного подання. Якщо протягом зазначеного строку податковий орган не визначає суму податкових зобов'язань, платник податків вважається вільним від такого податкового зобов'язання, а спір стосовно такої декларації не підлягає розгляду в адміністративному або судовому порядку.
З урахуванням зазначеного, суд вважає, що позивач мав право надати уточнюючий розрахунок до органу державної податкової служби не пізніше закінчення 1095 дня, наступного за останнім днем граничного строку подання податкової декларації.
У п.1.3 ст.1 Закону України «Про податок на додану вартість» зазначено, що платник податку - це особа, яка згідно з цим Законом зобов'язана здійснювати утримання та внесення до бюджету податку, що сплачується покупцем, або особа, яка імпортує товари на митну територію України.
Пунктом 1.7 ст.1 Закону України «Про податок на додану вартість» визначено, що податковий кредит - це сума, на яку платник податку має право зменшити податкове зобов'язання звітного періоду, що визначена згідно з цим Законом.
Правила формування податкового кредиту платниками податку на додану вартість визначені ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість».
Згідно з п.п.7.4.1 п.7.4 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість», податковий кредит звітного періоду визначається із договірної (контрактної) вартості товарів (послуг) та складається із сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку протягом звітного періоду у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг, основних фондів) для подальшого використання у межах господарської діяльності.
Відповідно до пп.7.5.1 п.7.5 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість» датою виникнення права платника податку на податковий кредит вважається: дата здійснення першої з подій:
- або дата списання коштів з банківського рахунку платника податку в оплату товарів (робіт, послуг), дата виписки відповідного рахунку (товарного чека) - в разі розрахунків з використанням кредитних дебетових карток або комерційних чеків;
- або дата отримання податкової накладної, що засвідчує факт придбання платником податку товарів (робіт, послуг).
Згідно з пп.7.2.3 п.7.2 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість» податкова накладна складається у момент виникнення податкових зобов'язань продавця у двох примірниках. Оригінал податкової накладної надається покупцю, копія залишається у продавця товарів (робіт, послуг). Податкова накладна є звітним податковим документом і одночасно розрахунковим документом. Податкова накладна виписується на кожну повну або часткову поставку товарів (робіт, послуг). Платники податку повинні зберігати податкові накладні протягом строку, передбаченого законодавством для зобов'язань із сплати податків.
Як зазначено у пп.7.2.6 п.7.2 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість» податкова накладна видається платником податку, який поставляє товари (послуги), на вимогу їх отримувача, та є підставою для нарахування податкового кредиту.
Суд вважає, що відповідно до ст.15 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» та норм Закону України «Про податок на додану вартість» право платника податків на відображення податкового кредиту обмежується 1095 днями від дати вчинення господарської операції. Згідно матеріалів справи, цей строк позивачем не порушений.
Відповідно до п.50.1 ст.50 Податкового кодексу України у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.
Згідно з п.102.1 ст.102 Податкового кодексу України контролюючий орган, крім випадків, визначених пунктом 102.2 цієї статті, має право самостійно визначити суму грошових зобов'язань платника податків у випадках, визначених цим Кодексом, не пізніше закінчення 1095 дня, що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації та/або граничного строку сплати грошових зобов'язань, нарахованих контролюючим органом, а якщо така податкова декларація була надана пізніше, - за днем її фактичного подання. Якщо протягом зазначеного строку контролюючий орган не визначає суму грошових зобов'язань, платник податків вважається вільним від такого грошового зобов'язання, а спір стосовно такої декларації та/або податкового повідомлення не підлягає розгляду в адміністративному або судовому порядку. У разі подання платником податку уточнюючого розрахунку до податкової декларації контролюючий орган має право визначити суму податкових зобов'язань за такою податковою декларацією протягом 1095 днів з дня подання уточнюючого розрахунку.
Отже, з урахуванням норм ст.ст. 50, 102 Податкового кодексу України, у разі якщо у майбутніх податкових періодах платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації, він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку не пізніше закінчення 1095 дня, що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації.
Звідси, строк для надіслання у березні 2011 року уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок за січень 2010 року позивачем не пропущений.
В Акті перевірки №584/16-005/00688290 від 23.12.2011 безпідставно не зазначено, що податкові накладні №133 від 08.12.2009 та №135 від 16.12.2009 отримані позивачем у січні 2010 року та відображені ним у Податковій декларації з податку на додану вартість за січень 2010 року та розділі ІІ Розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів за січень 2010 року, які були отримані 19.02.2010 Куйбишевською МДПІ Запорізької області.
Як зазначено у п.198.6 ст.198 Податкового кодексу України (в редакції чинній на момент складання Акту перевірки Акту перевірки №584/16-005/00688290 від 23.12.2011), у разі якщо платник податку не включив у відповідному звітному періоді до податкового кредиту суму податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних, таке право зберігається за ним протягом 365 календарних днів з дати виписки податкової накладної.
Враховуючи, що Податковий кодекс України набрав чинності з 01.01.2011, то його норми, у тому числі п.198.6 ст.198 Податкового кодексу України, не можна застосовувати до правовідносин та подій, які існували до набрання чинності даним Кодексом.
При цьому, відповідно до ст.15 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» позивач мав право на включення до податкового кредиту сум податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних протягом 1095 днів з дат виписки таких податкових накладних.
В Акті перевірки №584/16-005/00688290 від 23.12.2011 відсутні посилання на порушення позивачем норм Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами».
У ч.2 ст.71 КАС України зазначено, що в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Відповідно до ч.3 ст.2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Суд оцінивши докази, які є у справі, в їх сукупності приходить до висновку, що відповідачем не доведено обставини встановлені в акті перевірки, докази позивача не спростовані.
Таким чином, суд вважає що оспорювані податкові повідомлення-рішення прийняті відповідачем не обґрунтовано, тобто без урахування усіх обставин, що мають значення для прийняття рішень, не розсудливо.
Відповідно до п.1 ч.2 ст.162 КАС України у разі задоволення адміністративного позову суд може прийняти постанову про визнання протиправним рішення суб'єкта владних повноважень чи окремих його положень і про скасування або визнання нечинним рішення чи окремих його положень.
Також, у ч.2 ст.162 КАС України зазначено, що суд може прийняти іншу постанову, яка б гарантувала дотримання і захист прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб'єктів у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.
Суд вважає, що права та інтереси позивача будуть захищені якщо оспорюванні податкові повідомлення-рішення відповідача будуть судом скасовані.
Підсумовуючи викладене, суд приходить до висновку, що позовні вимоги ТОВ «Куйбишевський комбікормовий завод» підлягають частковому задоволенню. Доводи відповідача не приймаються судом до уваги виходячи з вище зазначеного.
Відповідно до ч.1 ст.94 КАС України якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України (або відповідного місцевого бюджету, якщо іншою стороною був орган місцевого самоврядування, його посадова чи службова особа).
Згідно листа Вищого адміністративного суду України від 21.11.2011 №2135/11/13-11 судам у резолютивній частині судового рішення слід зазначати обов'язок органу Державної казначейської служби України стягнути судові витрати із Державного бюджету України шляхом їх безспірного списання із рахунку суб'єкта владних повноважень-відповідача.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 11, 17, 71, 94, 158-163 КАС України; ст.ст. 1, 7 Закону України «Про податок на додану вартість»; ст.15 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»; ст.ст. 50, 102, 198 Податкового кодексу України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Позов задовольнити частково.
Скасувати податкові повідомлення-рішення Куйбишевської міжрайонної державної податкової інспекції Запорізької області №0000351600/1 від 17.01.2012, №0000511600/43 від 07.06.2012 про збільшення Товариству з обмеженою відповідальністю «Куйбишевський комбікормовий завод» суми грошового зобов'язання з податку на додану вартість.
Скасувати податкове повідомлення-рішення Куйбишевської міжрайонної державної податкової інспекції Запорізької області №0000521600/44 від 07.06.2012 про нарахування Товариству з обмеженою відповідальністю «Куйбишевський комбікормовий завод» штрафної (фінансової) санкції.
В іншій частині позовних вимог - відмовити.
Зобов'язати орган Державної казначейської служби України стягнути з Державного бюджету України в особі суб'єкта владних повноважень - Пологівської міжрайонної державної податкової інспекції Запорізької області Державної податкової служби судові витрати у сумі 423 грн. 14 коп.
Постанова суду першої інстанції набирає законної сили у строк та порядок визначений ст.ст.167, 186, 254 КАС України.
Постанова суду першої інстанції оскаржується у строк та порядок встановлений ст.ст.167, 186 КАС України.
Постанова виготовлена у повному обсязі 14.09.2012.
Суддя /підпис/ О.О. Прасов