Рішення № 25504196, 30.07.2012, Господарський суд м. Києва

Дата ухвалення
30.07.2012
Номер справи
5011-61/7166-2012
Номер документу
25504196
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 5011-61/7166-2012 30.07.12

За позовом:Державного підприємства «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України»до:Державного підприємства «Український транспортно-логістичний центр»(1) Державного підприємства «Дарницький вагоноремонтний завод»(2) Державного підприємства «Український державний центр по експлуатації спеціалізованих вагонів»(4)про: зобов'язання укласти правочин Суддя Івченко А.М.Представники Позивача:Лемець В.В. -дов. № ЦУПП 94 від 08.06.2012;Відповідача 1: Відповідача 2: Відповідача 3: Відповідача 4: не з'явився; не з'явився; не з'явився; не з'явився; В судовому засіданні 30.07.2012 оголошено вступну та резолютивну частини рішення Обставини справи:

На розгляд Господарського суду міста Києва передані позовні вимоги Державного підприємства «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України»до Державного підприємства «Український транспортно-логістичний центр»про зобов'язання укласти правочин.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 01.06.2012 порушено провадження у справі № 5011-61/7166-2012, розгляд справи було призначено на 12.06.2012 о 11:00.

Відповідач в судове засідання 12.06.2012 не з'явився, про причини неявки суд не повідомив.

В судовому засіданні представник позивача, відповідно до ст. 24 ГПК України заявив клопотання про залучення до участі у справі в додатково наступних відповідачів: Державне підприємство «Дарницький вагоноремонтний завод»(02092, м. Київ, вул. Алма-Атинська, 74; код 14294471) та Державне підприємство «Український державний центр по експлуатації спеціалізованих вагонів»(64660, Харківська обл., м. Лозова, смт. Панютине, вул. Леніна, 5; код 01056362) у зв'язку з тим, що правочин, який є предметом позову є чотиристоронній.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 12.06.2012 залучено до участі у справі № 5011-61/7166-2012 в якості відповідача-2 Державне підприємство «Дарницький вагоноремонтний завод»02092, м. Київ, вул. Алма-Атинська, 74; код 14294471) та в якості відповідача 3-Державне підприємство «Український державний центр по експлуатації спеціалізованих вагонів», розгляд справи відкладено на 20.06.2012 о 13:45 год.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 20.06.2012 у зв'язку з неявкою представників відповідачів, розгляд справи було відкладено на 04.07.2012.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 04.07.2012 у зв'язку з неявкою представників відповідачів, розгляд справи було відкладено на 18.07.2012.

В судовому засіданні 18.07.2012 представником позивача подані додаткові пояснення, які долучені до матеріалів справи.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 18.07.2012 у зв'язку з неявкою представників відповідачів, розгляд справи було відкладено на 30.07.2012.

В судове засідання 30.07.2012 представники відповідачів не з'явилися, про причини неявки суд не повідомили. Відповідачі були належним чином повідомлені про час та місце розгляду справи.

За таких обставин, справа розглядається за наявними в ній матеріалами відповідно до ст. 75 Господарського процесуального кодексу України.

Судом, у відповідності з вимогами ст. 81-1 ГПК України, складено протоколи судових засідань, які долучено до матеріалів справи.

Дослідивши наявні у матеріалах справи докази, оглянувши у судовому засіданні оригінали документів, копії яких знаходяться у матеріалах справи, заслухавши пояснення представника позивача, суд -

ВСТАНОВИВ:

Правові, економічні та організаційні засади діяльності залізничного транспорту загального користування, його роль в економіці і соціальній сфері України, визначаються Законом України «Про залізничний транспорт» (далі -Закон), який регламентує його відносини з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, іншими видами транспорту, пасажирами, відправниками та одержувачами вантажів, багажу, вантажобагажу і пошти з урахуванням специфіки функціонування цього виду транспорту як єдиного виробничо-технологічного комплексу.

Відповідно до ст. 4 Закону управління залізницями та іншими підприємствами залізничного транспорту здійснюється органом управління залізничним транспортом - Державною адміністрацією залізничного транспорту України (Укрзалізниця).

Також статтею 4 Закону передбачено, що регулювання виробничо-господарської діяльності у сфері організації і забезпечення процесу перевезень залізницями, підприємствами, установами та організаціями проводяться централізовано і належать виключно до компетенції Укрзалізниці, яка здійснює функції господарюючого суб'єкта.

Згідно з ч.2 ст.10 Закону економічні взаємовідносини між залізницями, включаючи розподіл доходів (прибутку) від перевезень, розрахунки, пов'язані з незабезпеченням схоронності вантажу та пошкодженням технічних засобів, розрахунки із заводами за ремонт рухомого складу та випуск запасних частин, іншими підприємствами, установами та організаціями залізничного транспорту загального користування, пов'язаними з організацією та забезпеченням процесу перевезень, регулюються виходячи з єдиної технології роботи в порядку, який визначає Укрзалізниця, а також на підставі угод між цими підприємствами, установами та організаціями, що укладаються відповідно до зазначеного порядку.

Згідно із ч.3 ст. 10 Закону доходи залізниць за перевезення вантажів і пасажирів у прямому сполученні формуються з урахуванням їх конкретного внеску в процес перевезень. Організація розрахунків за ці перевезення та використання рухомого складу здійснюється через єдину систему розрахунків шляхом відкриття єдиного поточного рахунку Укрзалізниці із спеціальним режимом використання (доходно-розподільчий рахунок).

Згідно з ч.11 ст. 10 Закону галузевий контроль фінансово-економічної діяльності залізниць, інших підприємств, установ та організацій залізничного транспорту загального користування здійснюється Укрзалізницею, яка подає у відповідні органи їх зведену бухгалтерську звітність.

Відповідно до Положення про Державну адміністрацію залізничного транспорту України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 262 від 29.02.1996 р., Укрзалізниця є органом управління залізничним транспортом загального користування, підвідомчим Мінтрансзв'язку.

До сфери управління Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна та Придніпровська залізниці, а також інші об'єднання, підприємства, установи і організації залізничного транспорту за переліком, визначеним Мінтрансзв'язку, зокрема, державне підприємство «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України», заводи по виробництву залізобетонних шпал.

Укрзалізниця здійснює централізоване управління процесом перевезень у внутрішньому і міжнародному сполученні та регулює виробничо-господарську діяльність залізниць у сфері організації цього процесу.

Відповідно до покладених на Укрзалізницю завдань (п. 3,4 Положення) вона здійснює функції щодо

· організації злагодженої роботи залізниць і підприємств з метою задоволення потреб суспільного виробництва і населення в перевезеннях; забезпечення ефективної експлуатації залізничного рухомого складу, його ремонту та оновлення;

· придбання рухомого складу і контейнерів, забезпечення їх капітального ремонту та модернізації на підприємствах, розташованих як на території України, так і за її межами,

· відкриття єдиного рахунку та організації проведення розрахунків за перевезення вантажів і пасажирів залізницями і використання рухомого складу, а також розподілу між залізницями коштів (зокрема валютних надходжень), отриманих від перевезень в прямому сполученні (з урахуванням конкретної участі кожної залізниці в цих перевезеннях)

· забезпечення потреб залізничного транспорту у матеріально-технічних та паливно-енергетичних ресурсах.

Засобом реалізації визначених завдань і функцій є видання Укрзалізницею нормативних та індивідуальних правових актів.

Зокрема, пунктом 6 Положення передбачено, що Укрзалізниця в межах своєї компетенції видає накази, обов'язкові для виконання залізницями та підприємствами, які входять до сфери управління Укрзалізниці, організує та контролює їх виконання. Для розроблення основних напрямів розвитку залізничного транспорту, вирішення найважливіших питань його господарської діяльності створюється рада Укрзалізниці. Склад ради та положення про неї затверджуються Міністром транспорту та зв'язку. Рішення ради проводяться в життя наказами генерального директора Укрзалізниці.

Таким чином, Положенням та Законом України «Про залізничний транспорт»встановлено, що регулювання виробничо-господарської діяльності у сфері організації і забезпечення процесу перевезень залізницями, підприємствами, установами та організаціями проводяться централізовано і належать виключно до компетенції Укрзалізниці, яка здійснює це регулювання шляхом видання обов'язкових для підпорядкованих підприємств актів індивідуального характеру (рішень, наказів та розпоряджень), які є обов'язковими для виконання .

Відповідно до ч. 1 ст. 176 Господарського кодексу України організаційно-господарськими визнаються господарські зобов'язання, що виникають у процесі управління господарською діяльністю між суб'єктом господарювання та суб'єктом організаційно-господарських повноважень, в силу яких, зобов'язана сторона, повинна здійснити на користь другої сторони певну управлінсько-господарську (організаційну) дію або утриматися від певної дії, а управнена сторона має право вимагати від зобов'язаної сторони виконання її обов'язку.

Однією із функції Укрзалізниці згідно Положення є забезпечення потреб залізничного транспорту у матеріально-технічних та паливно-енергетичних ресурсах.

На підставі положень ст.10 Закону України «Про залізничний транспорт»Укрзалізницею запроваджено централізоване матеріально-технічне забезпечення залізниць та інших підприємств залізничної галузі виходячи з єдиної технології роботи цих підприємств.

Функції із централізованого забезпечення матеріально-технічними ресурсами підприємств залізничної галузі покладено, зокрема, на ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України», яке створено наказом Державної адміністрації залізничного транспорту України від 20.03.1996 року № 60-Ц, та діє на підставі Статуту та підпорядковане Укрзалізниці.

Відповідно до Статуту ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України»метою діяльності підприємства є задоволення потреби залізниць та підприємств залізничного транспорту у видобуванні, виготовленні та постачанні щебеню, піску, гравію, шпал, брусів стрілочних переводів, опор контактної мережі, інших залізобетонних виробах та матеріально-технічних ресурсах.

Порядок централізованого матеріально-технічного забезпечення передбачає щорічне затвердження «контрольних завдань централізованого матеріально-технічного забезпечення залізниць через ДП «УПП УЗ», яким встановлюється найменування МТР, які будуть закуповуватись протягом року та розмір передбаченого на це фінансування. Контрольні завдання затверджуються рішеннями Ради Укрзалізниці, які вводяться в дію наказами генерального директора.

Так, контрольні завдання централізованого матеріально-технічного забезпечення залізниць через ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» були затверджені наказами генерального директора Укрзалізниці, в тому числі № 142-Ц від 17.02.2010 (зі змінами, внесеними наказом № 220-Ц від 25.03.2010), в якому визначено наступне: що з метою недопущення порушення технології пі з метою недопущення порушення технології підприємств залізничного транспорту під час організації безперервного процесу перевезень, забезпечення ритмічності поставок матеріально-технічних ресурсів, контролю рівня цін і якості продукції закупівля матеріально-технічних ресурсів здійснюється централізовано шляхом оптових закупівель з подальшим оперативним перерозподілом між підприємствами залізничного транспорту згідно з оперативними технічними та технологічними потребами; переліки та обсяги матеріально-технічних ресурсів, які підлягають централізованій закупівлі, формуються у відповідності до фінансових планів на підставі заявок підприємств залізничного транспорту, погоджених із головними управліннями Укрзалізниці, відповідальними за взаємодію з підприємствами залізничного транспорту, затверджуються рішенням Ради Укрзалізниці та є обов'язковими до виконання підприємствами залізничного транспорту;централізована закупівля матеріально-технічних ресурсів для забезпечення потреб»та ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України», у порядку, визначеному законодавством та наказами Укрзалізниці з подальшою передачею матеріально-технічних ресурсів підприємствам залізничного транспорту на підставі відповідних договорів.

На підставі затверджених контрольних завдань ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України»проводить закупівлю товарів, визначених планом та, в подальшому, передає їх на залізниці та інші підприємства залізничного транспорту за відповідними прямими договорами поставки.

Закупівля товарів здійснюється позивачем за тендерними процедурами відповідно до законодавства в сфері державних закупівель, зокрема Закону України «Про здійснення державних закупівель».

Зі змісту положень Закону України «Про залізничний транспорт», Положення про Державну адміністрацію залізничного транспорту України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.02.1996 № 262, наказу Державної адміністрації залізничного транспорту України від 20.03.1996 № 60-Ц про створення ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України», змісту вищезазначених наказів Укрзалізниці, зокрема від 16.12.2010 року № 6-Ц/КомТ, випливає, що на ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України»частково покладено функції централізованого забезпечення підприємств залізничного транспорту України матеріально-технічними ресурсами, перелік яких визначає Державна адміністрація залізничного транспорту України.

Самостійне забезпечення залізницями та підприємствами залізничного транспорту України матеріально-технічними ресурсами суперечить даним нормативно-правовим документам.

Судом встановлено, що при виконанні договорів, укладених між ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України»та залізницями, для потреб яких здійснюється централізована закупівля продукції, розрахунки між ними здійснюються відповідно до затвердженого Укрзалізницею Порядку розрахунків за поставлену продукцію між ДП «Управління промислових підприємств Укрзалізниці»та залізницями України»(наказ від 21.12.2007 № 615-Ц).

Даним Порядком визначено, що розрахунки між ДП «УПП УЗ»та залізницями за поставлену залізницям продукцію власного виробництва та закуплену для потреб залізниць продукцію здійснюються по внутрішніх розрахунках шляхом виписки «авізо»(повідомлення), яке направляється до платника, минаючи установи банку.

Таким чином, розрахунки між ДП «УПП УЗ»та залізницями в межах єдиного виробничо-технологічного комплексу по укладених договорах здійснюються шляхом повідомлень (авізо), тобто в не грошовій формі.

При цьому розрахунки ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України»з постачальниками продукції, здійснюється грошовими коштами, які ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України»отримує з дохідного-розподільчого рахунку Укрзалізниці, розпорядником якого є Укрзалізниця.

В даному випадку, ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України»виступає як уповноважена особа Укрзалізниці на отримання коштів з дохідного-розподільчого рахунку та їх подальше спрямування для проведення централізованих закупівель відповідно до ст.10 Закону «Про залізничний транспорт».

Право ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України»в межах єдиного виробничо-технологічного комплексу Укрзалізниці здійснювати забезпечення матеріально-технічними ресурсами Донецьку, Львівську, Одеську, Південну, Південно-Західну та Придніпровську залізниці, а також інші об'єднання, підприємства, установи і організації залізничного транспорту, в тому числі передбачено Законом України «Про залізничний транспорт», Положенням про Державну адміністрацію залізничного транспорту України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29.02.1996 № 262, Наказом Державної адміністрації залізничного транспорту України від 29.02.1996 № 262, Статутом ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України», рішеннями ради Укрзалізниці та відповідними наказами про затвердження «контрольних завдань централізованого матеріально-технічного забезпечення залізниць через ДП «УПП УЗ»та відповідачами не оспорено.

Враховуючи ту обставину, що Законом України «Про залізничний транспорт»передбачено, що регулювання виробничо-господарської діяльності у сфері організації і забезпечення процесу перевезень залізницями, підприємствами, установами та організаціями проводяться централізовано і належать виключно до компетенції Укрзалізниці, яка здійснює функції господарюючого суб'єкта, - актами останньої функції матеріально-технічного забезпечення покладено на ДП «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України».

На підставі затверджених рішенням 37-го засідання Ради Укрзалізниці від 12.10.2011 та наказом Укрзалізниці від 25.10.2011 року № 6-Ц/КомТ затверджені Тимчасові контрольні завдання централізованого матеріально-технічного забезпечення на 2012 рік.

Як вбачається із матеріалів справи, на виконання даного наказу позивачем було направлено на адресу відповідачів відповідні проекти договорів.

Згідно абз. 2 ст. 10 Закону України «Про залізничний транспорт» економічні взаємовідносини між залізницями, включаючи розподіл доходів (прибутку) від перевезень, розрахунки, пов'язані з незабезпеченням схоронності вантажу та пошкодженням технічних засобів, розрахунки із заводами за ремонт рухомого складу та випуск запасних частин, іншими підприємствами, установами та організаціями залізничного транспорту загального користування, пов'язаними з організацією та забезпеченням процесу перевезень, регулюються виходячи з єдиної технології роботи в порядку, який визначає Укрзалізниця, а також на підставі угод між цими підприємствами, установами та організаціями, що укладаються відповідно до зазначеного порядку .

Укрзалізниця, в межах повноважень, наданих їй Законом України «Про залізничний транспорт»та Положенням про Державну адміністрацію залізничного транспорту України визначила перелік матеріально-технічних ресурсів, які мають бути закуплені залізницями та іншими підприємствами залізничного транспорту загального користування централізовано через ДП «УПП УЗ», а тому укладання відповідних договорів з останнім є обов'язковим для них, а інший порядок закупівель матеріально-технічних ресурсів для потреб підприємств єдиного виробничо-технологічного комплексу Укрзалізницею не визначений.

Згідно зі ст. 188 ГК сторона договору, яка одержала пропозицію про зміну чи розірвання договору, у двадцятиденний строк після одержання пропозиції повідомляє другу сторону про результати її розгляду.

У разі якщо сторони не досягли згоди щодо зміни (розірвання) договору або у разі неодержання відповіді у встановлений строк з урахуванням часу поштового обігу, заінтересована сторона має право передати спір на вирішення суду

Згідно з ч.3 ст.181 ГК України сторона, яка одержала проект договору, у разі згоди з його умовами оформляє договір відповідно до вимог частини першої цієї статті і повертає один примірник договору другій стороні або надсилає відповідь на лист, факсограму тощо у двадцятиденний строк після одержання договору.

Відповідачі у визначені супровідними листами терміни, на пропозицію позивача щодо укладання угоди відповіді не надіслали, проекти угоди не підписали.

Відповідно до ст. 649 Цивільного кодексу України та ст. 187 Господарського кодексу України, розбіжності, що виникли між сторонами при укладанні договору, вирішуються судом у разі, якщо укладання такого договору є обов'язковим для сторін на підставі закону або сторони погодилися передати вирішення такого спору суду.

Відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель»державна закупівля - придбання замовником товарів, робіт і послуг за державні кошти у порядку, встановленому цим Законом;

Замовники - розпорядники державних коштів, які здійснюють закупівлю в порядку, визначеному цим Законом;

Розпорядник державних коштів - органи державної влади, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, інші органи, установи, організації, визначені Конституцією та іншими актами законодавства України, а також установи чи організації, утворені у встановленому порядку органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим чи органами місцевого самоврядування та уповноважені на отримання державних коштів, взяття за ними зобов'язань і здійснення платежів, а також підприємства та їх об'єднання;

Аналіз зазначених нормативних актів дозволяє дійти висновку, що розпорядником державних коштів є саме Укрзалізниця, яка, діючи в межах повноважень наданих Положенням та Законом України «Про залізничний транспорт», встановила та регулює особливості економічних взаємовідносин між підприємствами її підпорядкування, що утворюють єдиний виробничо-технічний комплекс, та який не передбачає витрачання коштів при господарських операціях та розрахунків між цими підприємствами. А тому укладання договорів поставки між цими підприємствами не є державною закупівлею і не потребує проведення відповідних процедур згідно із Законом «Про здійснення державних закупівель».

За таких обставин, вимога щодо зобов'язання відповідачів укласти з позивачем договір без застосування процедур, передбачених Законом України «Про здійснення державних закупівель»з метою виконання плану матеріально-технічного забезпечення залізниць на 2012 рік з правом пролонгації на наступні роки підлягає задоволенню.

Відповідно до ст. 649 ЦК України та ст. 187 ГК України розбіжності, що виникли між сторонами при укладанні договору, вирішуються судом у разі, якщо укладання такого договору є обов'язковим для сторін на підставі закону або сторони погодилися передати вирішення такого спору суду.

За приписами ст. 49 Господарського процесуального кодексу України стороні, на користь якої відбулося рішення суд відшкодовує витрати, пов'язані зі сплатою судового збору.

Враховуючи викладене та керуючись статтями 43, 49, 82-85 ГПК України, господарський суд

В И Р І Ш И В:

1. Позов задовольнити повністю.

2. Зобов'язати Державне підприємство «Український транспортно-логістичний центр»(03680 м.Київ, вул.Предславинська, 28, код ЄДРПОУ 34619229, р/р 26039146294 у ПАТ «Акціонерний банк «Експрес-Банк»МФО 322959), Державне підприємство «Дарницький вагоноремонтний завод» 02092, Київ, вул. Алма-Атинська, б.74, код ЕДРПОУ 14294471, поточний рахунок № 26001711513808 у ПАТ "ВТБ Банк" м. Київ, МФО 321767), Державне підприємство «Український державний центр по експлуатації спеціалізованих вагонів» (64660, Харківська обл., м. Лозова, смт. Панютине, вул. Леніна, б. 5, код ЕДРПОУ 01056362, поточний рахунок № 26001036555 у Харківській філії АБ «Експрес Банк»,м. Харків, МФО 350716) укласти з Державним підприємством «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» (03038, м. Київ, вул. Федорова, 32; код ЄДРПОУ 24249750) Договір у наступній редакції:

ДОГОВІР № __

про організацію перевезень вантажів у власних

напіввагонах та проведення розрахунків за надані послуги, пов'язані з цими перевезеннями

м. Київ "__" _ 2012 року

Державне підприємство «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України»(далі -«Замовник») в особі ____, який діє на підставі ______, з однієї сторони,

з другої Сторони:

Державне підприємство «Український транспортно-логістичний центр", в особі ______, (далі -«Основний виконавець»), який діє на підставі ___,

з третьої Сторони:

Державне підприємство «Дарницький вагоноремонтний завод», (далі -«Співвиконавець перший»), в особі _____, який діє на підставі __,

та Державне підприємство «Український державний центр по експлуатації спеціалізованих вагонів», (далі -«Співвиконавець другий»), в особі ___, який діє на підставі _______, далі - Співвиконавці

разом -Сторони уклали цей Договір про наведене нижче.

1. Предмет договору

1.1 За договором про організацію перевезень вантажів Основний виконавець та Співвиконавці зобов'язуються за плату і за рахунок Замовника виконати або організувати виконання визначених цим Договором послуг, пов'язаних з організацією внутрішньодержавних та експортно-імпортних перевезень вантажів у напіввагонах.

1.2 Замовник повинен надати Основному виконавцю відомості і документи, визначені цим Договором, необхідні для виконання зобов'язань та оплати наданих послуг.

2. Права та обов'язки Сторін

2.1 Сторони зобов'язані виконувати всі умови даного Договору та мають право на взаємне отримання інформації, необхідної для виконання ними своїх обов'язків за цим Договором.

2.2 Обов'язки Замовника:

2.2.1 Пред'являти або організовувати пред'явлення замовлень на місячні плани відповідно до Правил планування перевезень вантажів.

2.2.2 За три доби до дати подачі вагонів відправляти або організовувати відправлення в електронному вигляді Заявки на подачу вантажних вагонів відповідно до місячного плану перевезень.

2.2.3 Використовувати вагони для організації перевезень вантажів по узгодженим планам і Заявкам.

2.2.4 Для виконання операцій з порожніми вагонами організовувати своєчасну передачу порожніх вагонів з під'їзних колій на станції залізниць укрупненими групами або маршрутами, відповідно до укладених договорів про подавання та забирання вагонів або договорів на експлуатацію під'їзних колій.

2.2.5 Здійснювати попередню оплату за послуги, пов'язані з організацією перевезення вантажів, що замовлені Замовником, шляхом перерахування коштів у сумах, що відповідають обсягу замовлених послуг (з урахуванням режиму роботи банківських установ, але не менше ніж середньодобове нарахування протягом 3 діб, що склалося за попередні періоди) на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання (розподільчий рахунок) Основного виконавця № 26039146294 у банку ПАТ "Акціонерний банк «Експрес-Банк»МФО 322959, код за ЄДРПОУ № 34619229 та забезпечувати своєчасне надходження коштів на зазначений рахунок Основного виконавця.

2.2.6 Здійснювати оформлення платіжних доручень з особливостями, визначеними Основним виконавцем.

2.2.7 Проводити оплату за надані послуги, пов'язані з організацією перевезень вантажів, та інші додаткові послуги, пов'язані з перевезенням вантажів, які замовлені Замовником, відповідно до розділу 3 Договору.

2.2.8 Здійснювати або сприяти здійсненню навантаження та вивантаження вагонів, відправлення вантажів за призначенням, а також відправлення в порожньому стані вагонів за перевізними документами зі станцій, розташованих на залізницях інших держав.

2.2.9 Забезпечувати належне оформлення перевізних документів із зазначенням коду платника, наданого Замовнику Основним виконавцем.

2.2.10 Сприяти своєчасному поверненню із-за кордону вагонів власності Співвиконавців.

2.2.11 Передбачати в договорах з вантажоодержувачем обов'язкове повернення вагонів на територію України за перевізними документами.

2.2.12 Самостійно оформляти або організовувати оформлення перевізних документів і документів, необхідних для виконання митних та інших процедур державного контролю.

2.2.13 Інформувати Основного виконавця про всі обставини, які перешкоджають відправленню та просуванню вагонів з причин, які не залежать від Основного виконавця і залізниці.

2.2.14 Сприяти виконанню норм вагонообігу, узгоджених Договором про експлуатацію під'їзної колії (Договором про подачу та забирання вагонів), та не використовувати вагони, як місця для зберігання вантажів.

2.2.15 Запобігати пошкодженню вагонів та забезпечувати їх експлуатацію згідно з Технічними умовами навантаження і кріплення вантажів, а також відповідно до Правил перевезення вантажів залізничним транспортом та Правил технічної експлуатації залізниць України.

2.2.16 Забезпечувати повне очищення вагону від залишків вантажу Замовника та реквізитів кріплення силами вантажоодержувача або відшкодовувати витрати Основного виконавця, пов'язані з організацією очищення вагону.

2.2.17 Забезпечити промивання одержувачем або відшкодовувати витрати Основного виконавця, пов'язані з промиванням вагонів після перевезення забруднюючих вантажів Замовника, перелік яких зазначений у Додатку 2 Правил перевезення вантажів навалом та насипом.

2.2.18 Відшкодовувати витрати Основного виконавця, пов'язані із затримкою вагонів на станції вивантаження у разі неможливості вантажоодержувача вивантажити вантаж, що змерзається.

2.2.19 За свій рахунок, на спеціалізованих підприємствах, усувати всі пошкодження та технічні несправності вагону, які виникли в процесі експлуатації, а також компенсувати Співвиконавцю суму фактичних витрат, які понесені для відновлення робочого стану вагону.

2.2.20 Приймати вагони, які подані за Заявкою Замовника. Відмова Замовника від прийняття вагонів допускається лише у випадках, якщо виключається можливість використання Замовником вагонів під перевезення вантажу внаслідок їх технічної або комерційної непридатності.

2.2.21 У терміни, встановлені розділом 3 Договору, підписувати Акти звірки розрахунків, Акти виконаних робіт та наданих послуг, пов'язаних з організацією перевезень вантажів, які сформовані та надані Основним виконавцем.

Замовник протягом 7 робочих днів з дня отримання Акту виконаних робіт зобов'язаний надіслати Основному виконавцю підписаний акт, вказавши дату підписання або мотивовану відмову в підписання.

У випадку мотивованої відмови Замовника від підписання Акту виконаних робіт Замовником та Основним виконавцем проводиться спільна перевірка наданих послуг та складається Акт звірки наданих послуг.

У разі не підписання в установлений цим договором термін Акту виконаних робіт та ненадання мотивованої відмови від підписання, Акт виконаних робі вважається підписаним.

2.2.22 До дати прибуття завантаженого вагону на станцію призначення надавати вантажоодержувачу інформацію, отриману від Основного виконавця щодо подальшого відправлення вагонів після вивантаження на станцію наступного навантаження або на станцію тимчасового відстою, якщо не встановлено іншого порядку.

У разі відмови Замовника від вагонів пізніше ніж за 3 доби до дати подачі вагонів, компенсувати Основному виконавцю фактичні витрати, які виникли у зв'язку з такою відмовою, підтверджені документами, розрахунком витрат та пред'явленим рахунком

2.2.23 Використовувати вагони відповідно до Правил перевезення вантажів та умов Договору.

2.3 Замовник має право:

2.3.1 Виступати платником додаткових послуг, пов'язаних з організацією перевезень вантажів, які замовлені Замовником, у всіх видах сполучення в межах України, а також послуг, які надаються залізницями за вільними тарифами, на підставі укладених із залізницями договорів.

2.3.2 Самостійно укладати договори про організацію перевезень вантажів із підприємствами, які зацікавлені в перевезеннях вантажів та виконувати всі юридичні дії, пов'язані з виконанням укладених договорів.

2.3.3 Визначати розмір попередньої оплати та періодичність її внесення, виходячи із очікуваного обсягу перевезень, вагонообігу та замовлених послуг, на підставі узгоджених цін відповідно до умов цього договору.

2.3.4 Відзивати надану Основному виконавцю Заявку не пізніше, ніж за 3 доби до дати подачі вагонів.

2.3.5 Вимагати від Основного виконавця належного виконання прийнятих на себе зобов'язань у відповідності з Договором.

2.3.6 Відмовитися від прийняття вагонів у випадках, якщо виключається можливість використання Замовником вагонів під перевезення вантажу внаслідок їх технічної або комерційної непридатності, або таких, що надані без Заявки Замовника.

Непридатність вагонів у комерційному та/або технічному відношенні оформляється повідомленнями форми ВУ-23, ВУ-25, ВУ-26 (технічні несправності) та актами форми ГУ-23, оформленими згідно зі Статутом залізниць України та Правилами перевезень вантажів.

2.4 Обов'язки Основного Виконавця:

2.4.1 Здійснювати розроблення логістичної схеми у сфері надання послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом за Заявками Замовника.

2.4.2 Оформлювати та узгоджувати Заявку і місячні плани Замовника на перевезення вантажів у вагонах.

2.4.3. Надавати співвиконавцю перспективні місячні плани перевезень.

2.4.4 Організовувати, відповідно до наданої Замовником узгодженої Заявки, Замовника придатними під навантаження вагонами під навантаження та надавати послуги, пов'язані з організацією перевезень вантажів, що замовлені Замовником.

2.4.5 Виступати платником залізничного тарифу, послуг пов'язаних з відправленням або видачею вантажу, платником тарифу при перевезенні порожніх вагонів та інших послуг, пов'язаних з організацією перевезень вантажів замовлених Замовником. Перелік послуг, які за замовленням Замовника сплачує Основний виконавець, зазначається в Додатку 1 до Договору.

2.4.6 Складати акти наданих послуг з нарахуванням сум платежів згідно з умовами розділу 3 Договору та надавати їх для узгодження Замовнику та Співвиконавцям.

2.4.7 Здійснювати розрахунки з Замовником та Співвиконавцями за надані послуги, пов'язані з організацією перевезень вантажів, та вести облік нарахованих і сплачених сум, надавати Замовнику та Співвиконавцям відповідні розрахункові документи.

Для проведення обліку нарахованих платежів та розрахунків Основний виконавець надає Замовнику підкод до свого коду платника по ЄТехПД залізниці № 9000000 (в разі необхідності може надаватися декілька підкодів).

2.4.8 Своєчасно сповіщати Замовника та Співвиконавців про зміни діючих або введення нових нормативно-правових актів, що стосуються питань виконання Договору (форма та засіб сповіщення встановлюється за домовленістю).

2.4.9 Направляти вагони на вагоноремонтні підприємства Співвиконавців згідно з заявкою та за рахунок Співвиконавців.

2.4.10 До дати прибуття завантаженого вагону на станцію призначення надавати Замовнику або на станцію прибуття вказівку на відправлення таких вагонів після вивантаження, якщо не встановлено іншого порядку.

2.5 Основний виконавець має право:

2.5.1 Відмовити або призупинити виконання узгодженої Заявки у разі оголошення Укрзалізницею заборон або обмежень на перевезення вантажу на адреси станцій, зазначених в узгоджених Заявках.

2.5.2 До початку дії заборони або обмежень на перевезення, оголошених Укрзалізницею, надавати письмові повідомлення Замовнику щодо призупинення виконання Заявки із зазначенням номера та дати відповідної заборони або обмеження на період до скасування заборони та/або зняття обмеження на перевезення вантажів на відповідних напрямках перевезень.

2.5.3 Зазначені випадки відмови та призупинення виконання Заявки не вважаються невиконанням Основним виконавцем своїх обов'язків і не тягнуть його відповідальності.

2.5.4 Припинити надання послуг за цим Договором, у разі відсутності на розрахунковому рахунку Основного виконавця попередньої оплати Замовника.

2.6 Обов'язки Співвиконавців:

2.6.1 Надавати вагони в технічно справному та придатному для навантаження відповідного вантажу стані для виконання вантажних операцій Замовником.

2.6.2 Підтримувати в актуалізованому стані пономерні списки вагонів своєї власності в інформаційних системах залізничного транспорту.

2.6.3 Забезпечувати проведення капітального і деповського ремонтів та організацію поточних ремонтів вагонів згідно з укладеними угодами із залізницями.

2.7 Співвиконавці мають право:

2.7.1 Отримувати плату за використання вагонів його власності від Основного виконавця.

У разі затримки надходження платежів від Основного виконавця, вправі затримати вагони до внесення платежів з віднесенням на Основного виконавця витрат, пов'язаних із затримкою.

2.7.2 При пошкодженні вагонів, їх вузлів і деталей, внаслідок дій або бездіяльності Замовника (вантажовідправника / вантажоодержувача), на коліях загального і незагального користування Співвиконавець має право вимагати від Замовника відшкодувати збитки в розмірі вартості ремонту вагонів, їх вузлів і деталей, вартості підготовки до ремонту, витрат на перевезення вагонів до місця проведення підготовки до ремонту, до місця ремонту, на перевезення після здійснення ремонту на залізничну станцію, зазначену Основним виконавцем, а також всі митні та інші витрати Співвиконавця, що виникли у зв'язку з пошкодженням вагонів, їх вузлів і деталей. Основний виконавець надає Замовнику всі необхідні документи, що підтверджують суму витрат. Визначення ремонтопридатності та обсягу відновлення вагонів здійснюється спеціалізованими підприємствами, що мають відповідну ліцензію.

На підставі документів, у разі вищевказаного пошкодження вагонів, Замовник вносить плату за користування вагоном протягом нормативного часу перебування його в ремонті або технічному обслуговуванні, визначеної за ставками згідно з Правилами користування вагонами і контейнерами.

2.7.3 На отримання інформації щодо фактичного місцезнаходження вагонів.

3. Вартість послуг та порядок проведення розрахунків між Сторонами

3.1 Загальна ціна Договору складається із суми наданих послуг, пов'язаних з організацією перевезень вантажів, вартість яких визначається Сторонами відповідно до пункту 3.4.1 цього Договору.

3.2 Оплата послуг відповідно до Договору здійснюється Сторонами у національній валюті України, на умовах попередньої оплати.

3.3 Відсутність на розподільчому рахунку Основного виконавця попередньої оплати Замовника може служити підставою для відмови Основного виконавця від виконання узгодженої Сторонами Заявки і не тягне за собою відповідальності Основного виконавця за невиконання цього Договору.

3.4 Вартість послуг та порядок проведення розрахунків між Замовником та Основним виконавцем

3.4.1 Загальна ціна Договору визначається Сторонами в Протоколі погодження договірної ціни, який є невід'ємною частиною цього Договору (додаток № 2 Договору).

3.4.2 Основний виконавець має право змінювати ціну Договору та вартість послуг, пов'язаних з організацією перевезень вантажів, відповідно до індексації, з дати введення в дію відповідного наказу про індексацію тарифів, зборів і плати за вантажні перевезення залізничним транспортом. Зміна ціни Договору та вартості послуг, пов'язаних з організацією перевезень вантажів, оформляється Сторонами шляхом підписання відповідної додаткової угоди до цього Договору, в строк не пізніше, ніж за 10 (десять) календарних днів до дати застосування таких змін.

У разі зміни ціни Договору та вартості послуг, пов'язаних з організацією перевезень вантажів, в період надання послуги Сторонами застосовується ціна Договору та вартість послуг, що діє на дату відправлення навантаженого вагону.

3.4.3 У разі виникнення змін на ринку надання аналогічних послуг, не пов'язаних зі зміною тарифів на вантажні перевезення залізничним транспортом, Сторони мають право узгодити нову ціну Договору шляхом підписання додаткової угоди до Договору (Протоколу погодження договірної ціни).

3.4.4 Плата за додаткові послуги, зазначені в додатку № 1 до Договору , для яких відсутні тарифні ставки, визначається за калькуляціями залізниць.

3.4.5 Протягом надання послуг Основний виконавець відображає в особовому рахунку використання Замовником коштів для оплати послуг, пов'язаних з організацією перевезень вантажів, що замовлені Замовником.

3.4.6 Акти виконаних робіт оформлюються Сторонами щомісяця, не пізніше останнього дня звітного місяця.

По закінченні кожного місяця не пізніше 5-го числа місяця, наступного за звітним, Основний виконавець надає Замовнику витяг з його особового рахунку і податкову накладну, рахунки -переліки, документи, що підтверджують надання послуг, Акти виконаних робіт та інші розрахунково-фінансові документи відповідно до цього Договору.

Виписується зведена податкова накладна (з доданням необхідних документів), яка оформляється не рідше одного разу на місяць і не пізніше останнього числа місяця надання послуг.

3.4.7 На вимогу Замовника проводиться звірка розрахунків між ним і Основним виконавцем, результати якої оформляються Актом. Звірка розрахунків проводиться Сторонами за необхідністю, але не рідше одного разу на місяць.

3.5 Вартість послуг та порядок проведення розрахунків між Основним виконавцем та Співвиконавцями

3.5.1 Доходи кожного Співвиконавця визначаються шляхом розподілу надходжень Основного виконавця від організації перевезень у вагонах Співвиконавця у розмірі вартості транспортно-експедиційних послуг, плати за користування вагонами за межами України за винятком витрат Основного виконавця, пов'язаних з організацією перевезення (Додаток № 3).

Основний виконавець проводить розрахунки із Співвиконавцями шляхом перерахування коштів з розподільчого рахунку і/або по авізо.

3.5.2 У разі виникнення змін витратної частини Співвиконавців, не пов'язаних зі зміною тарифів на вантажні перевезення залізничним транспортом, Сторони мають право узгодити нову ціну Договору Основного виконавця шляхом підписання відповідного Протоколу.

3.5.3 Остаточний розрахунок зі Співвиконавцями за надані вагони здійснюється Основним виконавцем згідно з Актом виконаних робіт та наданих послуг між Основним виконавцем та Співвиконавцем.

3.5.4 По закінченні кожного місяця, не пізніше 5-го числа місяця, наступного за звітним, кожний Співвиконавець надає Основному виконавцю податкові накладні.

3.5.5 Щомісячно Сторони проводять звірку розрахунків, яка оформляється Актом звірки. У разі, якщо одна із Сторін не підписала Акт звірки у термін до 5 календарних днів без письмового обґрунтування, він вважається узгодженим Сторонами.

4. Відповідальність сторін

4.1 Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання зобов'язань згідно з цим Договором та відповідно до діючого законодавства України.

4.2. Замовник несе відповідальність за неправильно оформлені перевізні та супровідні документи, відмову від наданих вагонів і відсутність вантажоодержувача у місці призначення.

4.3 У разі виникнення заборгованості за надані послуги з організації перевезення вантажів, Сторони сплачують пеню в розмірі 0,5 % від суми боргу за кожний день прострочення платежу, але не більше подвійної облікової ставки Національного банку України.

4.4 Сплата штрафних санкцій не звільняє Сторони від виконання зобов'язань за цим Договором.

4.5 В разі порушення Сторонами умов даного Договору, винна Сторона сплачує добросовісній Стороні нанесені збитки згідно з чинним законодавством України.

4.6 Сторона, що залучила третю особу до виконання свого зобов'язання за цим Договором, несе перед іншими сторонами відповідальність за невиконання чи неналежне виконання зобов'язань цією третьою особою, як за свої власні.

5. Обставини непереборної сили

5.1. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за цим Договором у разі виникнення обставин непереборної сили (форс-мажор), які не існували під час укладання Договору та виникли поза волею Сторін, зокрема: аварія, катастрофа, стихійне лихо, епідемія, епізоотія, землетруси, повені, пожежі, стихійні лиха, заборонні дії влади, військові дії, страйки, крім страйків на підприємствах Сторін, тощо.

5.2. Сторона, що не може виконувати зобов'язання за цим Договором унаслідок дії обставин непереборної сили, повинна не пізніше ніж 10 календарних днів з моменту їх виникнення повідомити про це іншу Сторону у письмовій формі.

5.3. Доказом виникнення обставин непереборної сили та строку їх дії є відповідні документи, які видаються Торгово-промисловою палатою України або країни, на території якої мали місце обставин непереборної сили.

5.4. Виникнення обставин непереборної сили не є підставою для відмови Сторони від сплати за послуги, надані до виникнення вказаних обставин.

5.5 У разі, якщо форс-мажорні обставини будуть тривати понад три місяці, кожна Сторона має право в односторонньому порядку розірвати цей Договір без відшкодування іншій Стороні збитків, але за умови здійснення взаємних розрахунків за послуги, надані на дату розірвання цього Договору.

6. Досудове врегулювання спору під час розірвання Договору

6.1. Цей Договір може бути розірваний за погодженням Сторін чи на вимогу однієї із Сторін Договору з обов'язковим попередженням іншої Сторони за 20 днів в порядку, передбаченому законодавством України.

6.2. Обов'язки, які виникли на момент розірвання чи закінчення дії цього Договору, повинні бути виконані Сторонами у повному обсязі.

7. Рішення спірних питань

7.1. Спірні питання з виконання умов цього Договору вирішуються Сторонами шляхом переговорів, а у разі недосягнення домовленості - у претензійно-позовному порядку встановленому чинним законодавством України.

Претензії до кожної з Сторін надсилаються за адресами, зазначеними Сторонами в розділі 12 Договору.

7.2 Якщо згоди не буде досягнуто, спір передається на розгляд до Господарського суду у порядку, встановленому чинним законодавством України.

8. Застереження про конфіденційність

8.1. Сторони погодилися, що текст Договору, будь-які матеріали, інформація та відомості, які стосуються Договору, є конфіденційними і не можуть передаватися іншим особам без попередньої письмової згоди інших Сторін Договору, крім випадків, коли таке передавання пов'язане з одержанням офіційних дозволів, документів для виконання Договору, або сплати податків, інших обов'язкових платежів, а також у випадках, передбачених чинним законодавством, яке регулює зобов'язання Сторін Договору.

9.Інші умови

9.1 Жодна із Сторін не має права свої права і обов'язки по цьому Договору передавати іншим особам без письмової згоди Сторін.

9.2 Сторони мають право ініціювати внесення змін та доповнень до цього Договору.

Усі зміни і доповнення до цього Договору є його невід'ємною частиною та повинні бути виконані у письмовій формі та підписані уповноваженими представниками Сторін і скріплені печатками.

9.3 Даний Договір складено у чотирьох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної із Сторін.

9.4 У разі зміни реквізитів підприємства, фактичної адреси, інших змін, які можуть перешкоджати виконанню зобов'язань по цьому Договору, Сторони зобов'язані повідомити про це один одного не пізніше ніж за 20 календарних днів з моменту виникнення таких змін.

9.5 Сторони приймають документи, передані факсимільним зв'язком або засобами електронного зв'язку (електронною поштою), при підтвердженні їх оригіналами протягом 10 (десяти) робочих днів. До отримання оригіналів факсимільні та електронні копії вважаються такими, що мають юридичну силу, крім первинних документів, які підтверджують здійснення господарських операцій та служать засобом для підтвердження операцій в бухгалтерському обліку.

9.6 У всьому іншому, що не передбачено цим Договором, Сторони керуються чинним законодавством України.

9.7 Сторони є платниками податку на прибуток на загальних умовах згідно чинного законодавства України.

9.8 Договір не передбачає переуступку боргу Замовника третій стороні, а також розрахунки заліковими коштами.

10. Термін дії Договору

10.1. Договір набирає чинності з дати підписання Сторонами, умови Договору застосовуються до відносин, які виникли з 01.01.2012 року, діє до 31.12.2012 року, а в частині проведення розрахунків за надані послуги, пов'язані з перевезенням вантажів -до повного здійснення розрахунків.

Якщо жодна із Сторін не звернулася письмово за один місяць до закінчення дії Договору з пропозицією до інших Сторін про припинення його дії, то цей Договір вважається пролонгованим на кожний наступний календарний рік.

10.2. Сторони вправі розірвати Договір до закінчення терміну його дії шляхом укладання відповідної додаткової угоди до даного Договору.

11. Додатки до Договору

11.1 Додаток № 1 Перелік додаткових послуг та розмір плат, пов'язаних з перевезенням вантажів;

11.2 Додаток № 2 Протокол погодження договірної ціни між Основним виконавцем та Замовником;

11.3 Додаток № 3 Протокол погодження договірної ціни між Основним виконавцем та Співвиконавцями.

Додатки до даного договору є невід'ємною частиною даного договору.

12. Місце знаходження та реквізити Сторін

12.1. Основний виконавець:

Державне підприємство "Український транспортно-логістичний центр" (ДП "УТЛЦ").

Місце знаходження ДП "УТЛЦ": Україна, 03680, м. Київ, вул. Предславинська, б. 28.

Код ЕДРПОУ 34619229

тел. (044) 465 10 43, факс (044) 406 93 55.

Банківські реквізити:

Розподільчий рахунок № 26039146294 у ПАТ "Акціонерний банк "Експрес -Банк" МФО 322959

від Основного виконавця:

М.П.

12.2 Замовник:

Державне підприємство «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України»(ДП «УПП УЗ»)

Місце знаходження: Україна, 03038, м. Київ, вул.Федорова б. 32

Поштова адреса: Україна, 03038, м. Київ, вул.Федорова б. 32

тел. (044) 465-39-64; факс 465-39-69

Код ЕДРПОУ 24249750

Банківські реквізити:

р/р 26002010044158 в АТ "Укрексімбанк" МФО 322313,

від Замовника:

М.П.

12.3 Співвиконавець перший:

Державне підприємство "Дарницький вагоноремонтний завод" (ДП"ДВРЗ").

Місце знаходження ДП"ДВРЗ": Україна, 02092, Київ, вул. Алма-Атинська, б.74.

Код ЕДРПОУ 14294471

тел. (044) 568-95-63, 296-63-63, факс (044) 568 94 27.

Банківські реквізити:

Поточний рахунок № 26001711513808 у ПАТ "ВТБ Банк" м. Київ,

МФО 321767

від Співвиконавця першого

М.П.

12.4 Співвиконавець другий:

Державне підприємство "Український державний центр по експлуатації спеціалізованих вагонів" (ДП "Укрспецвагон").

Місце знаходження ДП "Укрспецвагон": Україна, 64660, Харківська обл., м. Лозова, смт. Панютине, вул. Леніна, б. 5.

Код ЕДРПОУ 01056362

Тел+38 057 45 78 201, факс +38 057 45 78 200.

Банківські реквізити:

Поточний рахунок № 26001036555 у Харківській філії АБ «Експрес Банк»,

м. Харків, МФО 350716

від Співвиконавця другого

М.П.

3. Стягнути з Державного підприємства «Український транспортно-логістичний центр»(03680, м. Київ, вул. Предславинська, б. 28, код ЕДРПОУ 34619229) з будь-якого рахунку, виявленого державним виконавцем під час виконання рішення, на користь Державного підприємства «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України»(03038, м. Київ, вул. Федорова б. 32, код ЕДРПОУ 24249750) 357 (триста п'ятдесят сім) грн. 67 коп. -судового збору.

4. Стягнути з Державного підприємства «Дарницький вагоноремонтний завод»

(02092, Київ, вул. Алма-Атинська, б.74, код ЕДРПОУ 14294471) з будь-якого рахунку, виявленого державним виконавцем під час виконання рішення, на користь Державного підприємства «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України»(03038, м. Київ, вул.Федорова б. 32, код ЕДРПОУ 24249750) 357 (триста п'ятдесят сім) грн. 67 коп. -судового збору.

5. Стягнути з Державного підприємства «Український державний центр по експлуатації спеціалізованих вагонів»(64660, Харківська обл., м. Лозова, смт. Панютине, вул. Леніна, б. 5, код ЕДРПОУ 01056362) з будь-якого рахунку, виявленого державним виконавцем під час виконання рішення, на користь Державного підприємства «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України»(03038, м. Київ, вул.Федорова б. 32, код ЕДРПОУ 24249750) 357 (триста п'ятдесят сім) грн. 67 коп. -судового збору.

6. Видати накази після набрання рішення законної сили.

Рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня його підписання.

Дата підписання рішення: 02.07.2012

СуддяА.М. Івченко