Постанова № 25345366, 04.07.2012, Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Дата ухвалення
04.07.2012
Номер справи
2а-3803/12/0170/21
Номер документу
25345366
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

вул. Севастопольська, 43, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95013

ПОСТАНОВА

Іменем України

04 липня 2012 р. (12:54) Справа №2а-3803/12/0170/21

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючого судді Євдокімової О.О., при секретарі судового засідання Івановій Ю.В. розглянувши за участю представників позивача - Почтаренко Д.С., довіреність № б/н від 02.12.2011р., Ткаченко Г.М., довіреність № б/н від 05.12.2011р., у відкритому судовому засіданні адміністративну справу

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "МП Овєн"

до Державної податкової інспекції в м. Сімферополі АР Крим

про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення.

Обставини справи: Товариство з обмеженою відповідальністю "МП Овєн"(далі позивач) звернулось до Окружного адміністративного суду АР Крим з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції в м. Сімферополі АР Крим (далі відповідач) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення № 0015232301 від 22.02.2012р. про збільшення суми грошового зобов'язання з податку на додану вартість в розмірі 38929,66 грн., з яких 33606,16 грн. за основним платежем та нарахування штрафних (фінансових) санкцій в розмірі 5323,50 грн.

Позовні вимоги мотивовані тим, що висновки викладені в акті перевірки є необгрунтованими та не відповідають дійсності, оскільки відповідач безпідставно зробив висновок щодо заниження податкових зобов'язань на загальну суму 33606,16 грн., а також про те, що позивач не є платником податку на додану вартість, у зв'язку з чим, оскаржуване податкове-повідомлення рішення, прийняте на підставі акту перевірки є протиправним та підлягає скасуванню.

Представники позивача у судовому засіданні 04.07.2012р. на задоволенні позовних вимог наполягали з підстав викладених у позовній заяві.

Представник відповідача у судове засідання 04.07.2012р. не з'явився, про причини неявки суд не повідомив, про час, день та місце розгляду справи повідомлений належним чином - під розписку. Під час розгляду справи проти позову заперечував, в запереченнях на позов зазначив, що позивачем необґрунтовано включені до складу податкового кредиту за травень-серпень 2011 року суми ПДВ з податкових накладних, отриманих від контрагентів на суму 33606,16 грн. оскільки на час надання уточнюючих розрахунків податкових зобов'язань з податку на додану вартість, підприємство не було платником податку на додану вартість.

Заслухавши пояснення представників позивача, розглянувши подані документи і матеріали, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності, суд -

ВСТАНОВИВ:

Позивач зареєстрований 29.12.2008р. Виконавчим комітетом Сімферопольської міської ради АР Крим як юридична особа, про що свідчіть наявне в матеріалах справи Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, та перебуває на податковому обліку в ДПІ в м. Сімферополі АР Крим у якості платника податків.

Таким чином, позивач є суб'єктом господарювання, платником податків, зобов'язаний виконувати обов'язки, покладені на нього законами у зв'язку зі здійсненням господарської діяльності, у тому числі стосовно належного нарахування та сплати податків.

З 27.01.2012р. по 02.02.2012р. відповідачем проведена позапланова невиїзна перевірка позивача з питань правомірності формування ПДВ за травень, червень, липень, серпень 2011р.

За результатами проведення зазначеної перевірки 09.02.2012р. складено Акт №1279/23-2/16513262, у висновках якого зафіксовано порушення позивачем п. 187.1 ст. 187 Податкового кодексу України, а саме заниження податку на додану вартість на загальну суму 33606,16 грн., у т.ч. травень 2011р. у сумі 5961,66 грн., червень 2011р. у сумі 6354,50 грн., липень 2011р. у сумі 9466,50 грн., серпень 2011р. у сумі 11823,50 грн.(а.с.65-67).

На підставі зазначеного акту перевірки відповідачем 22.02.2012р. прийнято податкове повідомлення-рішення № 0015232301, яким позивачу збільшено суму грошового зобов'язання з податку на додану вартість в розмірі 38929,66 грн., у т.ч. 33606,16 грн. за основним платежем та нараховані штрафні (фінансові) санкції в розмірі 5323,50 грн.(а.с.64).

Дослідивши матеріали справи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги та заперечення, оцінивши належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав.

Підпунктом 14.1.39 ст. 14 ПКУ встановлено, що грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Згідно п.п.14.1.178 ст. 14 ПКУ податок на додану вартість - непрямий податок, який нараховується та сплачується відповідно до норм розділу V цього Кодексу.

В свою чергу п. 14.1.191 ст. 14 ПКУ визначено, що постачання товарів - будь-яка передача права на розпоряджання товарами як власник, у тому числі продаж, обмін чи дарування такого товару, а також постачання товарів за рішенням суду.

Статтею 185 ПКУ закріплено визначення об'єкта оподаткування, де у п. б) п.п. 185.1. закріплено, що об'єктом оподаткування є операції платників податку зокрема з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 цього Кодексу.

Відповідно до п. 200.1 ст. 200 ПКУ сума податку, що підлягає сплаті (перерахуванню) до Державного бюджету України або бюджетному відшкодуванню, визначається як різниця між сумою податкового зобов'язання звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту такого звітного (податкового) періоду.

Податкове зобов'язання для цілей розділу V цього Кодексу - загальна сума податку на додану вартість, одержана (нарахована) платником податку в звітному (податковому) періоді, що встановлено п.п. 14.1.179 ст.14 ПКУ.

У відповідності до п.п. 14.1.181 п. 14.1 ст. 14 ПКУ податковий кредит - сума, на яку платник податку на додану вартість має право зменшити податкове зобов'язання звітного (податкового) періоду, визначена згідно з розділом V цього Кодексу.

Відповідно до п. 187.1 ст. 187 ПК України датою виникнення податкових зобов'язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:

а) дата зарахування коштів від покупця/замовника на банківський рахунок платника податку як оплата товарів/послуг, що підлягають постачанню, а в разі постачання товарів/послуг за готівку - дата оприбуткування коштів у касі платника податку, а в разі відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку;

б) дата відвантаження товарів, а в разі експорту товарів - дата оформлення митної декларації, що засвідчує факт перетинання митного кордону України, оформлена відповідно до вимог митного законодавства, а для послуг - дата оформлення документа, що засвідчує факт постачання послуг платником податку.

За операціями з виконання підрядних будівельних робіт суб'єкти підприємницької діяльності можуть застосовувати касовий метод податкового обліку відповідно до підпункту 14.1.266 пункту 14.1 статті 14 цього Кодексу.

Відповідно до п. 201.8 ст. ПКУ право на нарахування податку та складання податкових накладних надається виключно особам, зареєстрованим як платники податку в порядку, передбаченому статтею 183 цього Кодексу.

Згідно п. 201.1 ст. ПКУ платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою податкову накладну, у якій зазначаються в окремих рядках: а) порядковий номер податкової накладної; б) дата виписування податкової накладної; в) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг; г) податковий номер платника податку (продавця та покупця); ґ) місцезнаходження юридичної особи - продавця або податкова адреса фізичної особи - продавця, зареєстрованої як платник податку; д) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг; е) опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг; є) ціна постачання без урахування податку; ж) ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні; з) загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку; и) вид цивільно-правового договору.

Пунктом 201.6 ст. ПКУ встановлено, що податкова накладна є податковим документом і одночасно відображається у податкових зобов'язаннях і реєстрі виданих податкових накладних продавця та реєстрі отриманих податкових накладних покупця. Органи державної податкової служби за даними реєстрів виданих та отриманих податкових накладних, наданих в електронному вигляді, повідомляють платника податку про наявність у такому реєстрі розбіжностей з даними контрагентів. При цьому платник податку протягом 10 днів після отримання такого повідомлення має право уточнити податкові зобов'язання без застосування штрафних санкцій, передбачених розділом II цього Кодексу. Податкова накладна згідно п. 201.7 ПКУ виписується на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).

Наказом ДПА України від 21.12.2010р. № 969, яким затверджено форму Податкової накладної та Порядок заповнення податкової накладної, також встановлено, що податкову накладну складає особа, яка зареєстрована як платник податку в податковому органі та якій присвоєно індивідуальний податковий номер платника податку на додану вартість(п. 2). Податкова накладна вважається недійсною у разі її заповнення іншою особою, ніж зазначена у пункті 2 цього Порядку(п. 5). Податкова накладна є підставою на віднесення до податкового кредиту витрат по сплаті податку на додану вартість у покупця, зареєстрованого як платник податку (п. 6.2).

Згідно п. 201.10 ст. 201 ПКУ податкова накладна видається платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, на вимогу покупця та є підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.

Відповідно до положень ст.1 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" первинний документ - документ, який містить відомості про господарську операцію та підтверджує її здійснення.

Статтею 9 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16 липня 1999 року № 996-XIV передбачено, що підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій, що повинні мати такі обов'язкові реквізити: назву документа (форми); дату і місце складання; назву підприємства, від імені якого складено документ; зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції; посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення; особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції. Відповідно до пункту 2.1 Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку (затверджено наказом Міністерства фінансів України від 24 травня 1995 року № 88, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 5 червня 1995 року № 168/704) первинні документи - це письмові свідоцтва, що фіксують та підтверджують господарські операції, включаючи розпорядження та дозволи адміністрації (власника) на їх проведення. Господарські операції - це факти підприємницької та іншої діяльності, що впливають на стан майна, капіталу, зобов'язань і фінансових результатів. Пунктом 2.4 Положення № 88 визначено, що первинні документи (на паперових і машинозчитуваних носіях інформації) для надання їм юридичної сили і доказовості повинні мати такі обов'язкові реквізити: назва підприємства, установи, від імені яких складений документ, назва документа (форми), код форми, дата і місце складання, зміст господарської операції та її вимірники (у натуральному і вартісному виразі), посади, прізвища і підписи осіб, відповідальних за дозвіл та здійснення господарської операції і складання первинного документа.

Матеріали справи свідчать про те, що між позивачем та ПП "Мицар", ТОВ "Екотоп" було укладено договори (оригінали досліджені у содовому засіданні), у виконання яких були видані податкові накладні, а саме у виконання договору від 21.03.2011р. № 1/ар, позивачем ПП "Мицар" видані податкові накладні: №35 від 31.08.2011р. на загальну суму 10000,00 грн., у т.ч. ПДВ 1666,67 грн., № 30 від 03.08.2011р. на загальну суму 10000,00 грн., у т.ч. ПДВ 1666,67 грн., № 23 від 27.07.2011р. на загальну суму 10000,00 грн., у т.ч. ПДВ 1666,67 грн., № 21 від 08.07.2011р. на загальну суму 10000,00 грн., у т.ч. ПДВ 1666,67 грн., № 24 від 30.06.2011р. на загальну суму 10000,00 грн., у т.ч. ПДВ 1666,67 грн., № 19 від 03.06.2011р. на загальну суму 10000,00 грн., у т.ч. ПДВ 1666,67 грн., № 15 від 11.05.2011р. на загальну суму 10000,00 грн., у т.ч. ПДВ 1666,67 грн., № 14 від 06.05.2011р. на загальну суму 10000,00 грн., у т.ч. ПДВ 1666,67 грн.(а.с.193-200).

У виконання договору № 3 від 01.11.2004р., позивачем ТОВ "Екотоп" були видані податкові накладні: № 31 від 03.08.2011р. на загальну суму 1183,00 грн., у т.ч. ПДВ 197,17 грн., № 32 від 03.08.2011р. на загальну суму 16146,00 грн., у т.ч. ПДВ 2691,00 грн.,№ 33 від 15.08.2011р. на загальну суму 1245,00 грн., у т.ч. ПДВ 207,50 грн.,№ 34 від 26.08.2011р. на загальну суму 32367,00 грн., у т.ч. ПДВ 5394,50 грн.,№ 27 від 25.07.2011р. на загальну суму 10169,00 грн., у т.ч. ПДВ 1694,83 грн.,№ 26 від 15.07.2011р. на загальну суму 1183,00 грн., у т.ч. ПДВ 197,17 грн.,№ 25 від 13.07.2011р. на загальну суму 2160,00 грн., у т.ч. ПДВ 360,00 грн.,№ 22 від 04.07.2011р. на загальну суму 23287,00 грн., у т.ч. ПДВ 3881,17 грн.,№ 20 від 14.06.2011р. на загальну суму 1127,00 грн., у т.ч. ПДВ 187,83 грн.,№ 18 від 02.06.2011р. на загальну суму 17000,00 грн., у т.ч. ПДВ 2833,33 грн.,№ 16 від 20.05.2011р. на загальну суму 3110,00 грн., у т.ч. ПДВ 518,33 грн.,№ 17 від 30.05.2011р. на загальну суму 12660,00 грн., у т.ч. ПДВ 2110,00 грн.(а.с.201-212).

Видані позивачем за відповідний податковий період ПП "Мицар" та ТОВ "Екотоп" вище названі податкові накладні повністю відповідають вимогам 201.1 ст. 201 Податкового Кодексу України.

Але суть спору полягає в тому, що, на думку відповідача, позивачем необґрунтовано занижено суму податкового зобов'язання за травень-серпень 2011р. за вказаними податковими накладними, оскільки надані позивачем уточнюючи розрахунки податкових зобов'язань з податку на додану вартість за травень-серпень 2011р. не були визнані податковою звітністю, у зв'язку з тим, що підприємство не було платником податку на додану вартість (а.с.66 зворотній бік).

Такі твердження відповідача суд вважає безпідставними та необґрунтованими з огляду на наступне.

20.09.2011р. відповідачем прийнято рішення № 453/15-2 про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість Товариства з обмеженою відповідальністю "МП Овєн" (а.с.27).

Не погоджуючись із прийнятим рішенням про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість, позивач звернувся до суду за захистом своїх порушених прав, свобод та інтересів.

Постановою Окружного адміністративного суду АР Крим у справі № 2а-14984/11/0170/22, яка залишена без змін ухвалою Севастопольського апеляційного адміністративного суду у справі № 2а-14984/11/0170/22 від 26.03.2012р., визнано протиправним та скасовано рішення Державної податкової інспекції у м. Сімферополі АР Крим про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість Товариства з обмеженою відповідальністю "МП Овєн"(а.с.78-95).

Згідно зі ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства України постанова або ухвала суду, яка набрала законної сили, є обов'язковою для осіб, які беруть участь у справі, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України. Обставини, які були встановлені постановою, що набрала законної сили, в одній адміністративній справі не можуть оспорюватися в іншій судовій справі за участю тих самих сторін.

Стаття 124 Конституції України встановлено, що судові рішення ухвалюються судами іменем України і є обов'язковими до виконання на всій території України.

Відповідно до ст. 129 Конституції України основними засадами судочинства є, зокрема, обов'язковість рішень суду.

Відповідно до п. 25.1 Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого Наказом Державної податкової адміністрації України № 79 від 01.03.2000 року, що діяло на момент набрання законної сили постанови Окружного адміністративного суду АР Крим у справі № 2а-14984/11/0170/22, підставою для внесення до Реєстру запису про відміну анулювання реєстрації, що відбулась за ініціативою органу державної податкової служби, було рішення суду, яке набрало законної сили, або рішення органу державної податкової служби про відміну анулювання реєстрації та скасування акта про анулювання реєстрації платника податку на додану вартість. Рішення із копіями відповідних документів направляються до Державної податкової адміністрації України для розгляду та внесення відповідних змін до Реєстру.

З урахуванням викладеного, суд робить висновок про те, що видані позивачем за травень-серпень 2011р. ПП "Мицар" та ТОВ "Екотоп" вище названі податкові накладні повністю відповідають вимогам 201.1 ст. 201 Податкового Кодексу України, оскільки, судом встановлено, що позивач, коли ним були виписані зазначені податкові накладні, був зареєстрований платником податку на додану вартість.

Таким чином, на момент складання податкових накладних позивач були юридичними особами, був зареєстрований як платник податку на додану вартість і тому відповідно до вимог Податкового Кодексу України мав право на нарахування податку на додану вартість та складання податкових накладних.

Відповідно до ст. 69 КАС України докази в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів.

При цьому докази повинні бути належними та обґрунтованими. Сторони мають право обґрунтувати належність конкретного доказу для підтвердження їхніх вимог або заперечень. Докази, одержані з порушенням закону, судом при вирішенні справи не беруться до уваги. Обставини, які за законом повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися ніякими іншими засобами доказування, крім випадків, коли щодо таких обставин не виникає спору (ст. 70 КАС України).

Відповідно до ст. 71 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

В порядку, передбаченому ст. 72 КАС України, відповідачем не надано документів, які б свідчили, про необґрунтованість позовних вимог.

В силу викладеного, приймаючи до уваги наявність доказів оформлення податкових накладних платником податку на додану вартість, проведення розрахунків, керуючись зазначеними вище положеннями Податкового кодексу України, суд приходить до висновку, про безпідставність та необгрунтованість висновків відповідача щодо заниження позивачем податкового зобов'язання на загальну суму 33606,16 грн., у т.ч. травень 2011р. на суму 5961,66 грн., червень 2011р. у сумі 6354,50 грн., липень 2011р. у сумі 9466,50 грн., серпень 2011р. у сумі 11823,50 грн.

Таким чином, у відповідача були відсутні правові підстави для збільшення грошового зобов'язання з податку на додану вартість у розмірі 33606,16 грн., то й відсутні і підстави для нарахування штрафних (фінансових) санкцій в розмірі 5323,50 грн.

Згідно вимог ст.19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ч. 1 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Частиною 3 зазначеної статті передбачено, що у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони:

- на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України;

- з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано;

- обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії);

- безсторонньо (неупереджено);

- добросовісно;

- розсудливо;

- з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації;

- пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія);

- з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення;

- своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Таким чином, податкове повідомлення-рішення № 0015232301 від 22.02.2012р. не може бути визнане таким, що прийняте на підставі, у межах повноважень та у спосіб визначений чинним законодавством.

Суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого органи державної влади, органи місцевого самоврядування, їхні посадові і службові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України (частина 1 статті 9 Кодексу адміністративного судочинства України).

Враховуючи вищевикладене, оцінивши надані сторонами докази у їх сукупності в порядку статей 69,70,86 Кодексу адміністративного судочинства України, суд дійшов висновку про недоведеність відповідачем достатніх доказів необґрунтованості позовних вимог, у зв'язку з чим позовні вимоги підлягають задоволенню у повному обсязі, оскільки не суперечать вимогам діючого законодавства та підтверджені матеріалами справи.

Відповідно до частини 1 статті 94 КАС України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України.

Таким чином, суд вважає за необхідне стягнути з Державного бюджету України на користь позивача 389,29 грн. судового збору.

В судовому засіданні 04.07.2012р. проголошено вступну та резолютивну частини постанови.

У повному обсязі постанову складено та підписано 09.07.2012 року.

Керуючись ст. ст. 7, 9, 69-71, 94-98, ст. 160-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов задовольнити.

Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення Державної податкової інспекції в м. Сімферополі АР Крим № 0015232301 від 22.02.2012р.

Стягнути з Державного бюджету України шляхом безспірного списання із рахунку Державної податкової інспекції в м. Сімферополі АР Крим на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "МП Овєн" судовий збір в розмірі 389,29 грн.

Постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її проголошення. Якщо проголошено вступну та резолютивну частину постанови або справу розглянуто у порядку письмового провадження, постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її отримання у разі неподання апеляційної скарги.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга подається до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим протягом 10 днів з дня проголошення. У разі проголошення вступної та резолютивної частини постанови або розгляду справи у порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом 10 днів з дня отримання копії постанови. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Севастопольського апеляційного адміністративного суду.

Суддя Євдокімова О.О.