Постанова № 24574600, 22.05.2012, Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Дата ухвалення
22.05.2012
Номер справи
2а-5583/11/0170/22
Номер документу
24574600
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

вул. Севастопольська, 43, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95013

ПОСТАНОВА

Іменем України

22 травня 2012 р. (12:10) Справа №2а-5583/11/0170/22

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючого судді Радчука А.А., при секретарі судового засідання Реут А.Ю., без участі представників сторін, розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом

Відкритого акціонерного товариства "Феодосійська суднобудівна компанія "Море"

до Феодосійської об'єднаної державної податкової інспекції АР Крим ДПС

про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення.

Обставини справи. ВАТ "Феодосійська суднобудівна компанія "Море" звернулось до Окружного адміністративного суду АР Крим із адміністративним позовом до Феодосійської міжрайонної державної податкової інспекції АР Крим про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення №0000282304 від 06.05.2011 року.

Позов мотивовано протиправністю доводів відповідача, стосовно визнання укладених правочинів позивачем із контрагентом ТОВ „Монтаж -демонтаж проект" недійсним, а також безпідставністю застосовування наслідків цього.

Ухвалами суду від 19.05.2011 року відкрито провадження у справі, після закінчення підготовчого провадження справу призначено до судового розгляду.

Під час розгляду справи відповідача - Феодосійську міжрайонну державну податкову інспекцію АР Крим реорганізовано у Феодосійську об'єднану державну податкову інспекцію АР Крим Державної податкової служби, яка є її повним правонаступником.

В судове засідання представник позивача не з'явився, про день, місце і час розгляду справи повідомлений належним чином, надав заяву про розгляд справи за його відсутності, в якій позовні вимоги підтримав у повному обсязі.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився, про день, місце і час розгляду справи повідомлявся належним чином, про причини неявки не повідомив.

Приймаючи до уваги, що в матеріалах справи достатньо доказів для з'ясування обставин по справі, суд вважає можливим на підставі ст.128 КАС України розглядати справу за відсутності представників сторін, на підставі наявних у справі матеріалів.

Дослідивши матеріали справи, та оцінивши наявні у справі докази в їх сукупності, суд, -

ВСТАНОВИВ:

Згідно з частиною 1 статтю 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Відповідно до частини 2 статті 2 КАС України до адміністративних судів можуть бути оскаржені будь-які рішення, дії чи бездіяльність суб'єктів владних повноважень, крім випадків, коли щодо таких рішень, дій чи бездіяльності Конституцією або законами України встановлено інший порядок судового провадження.

Пунктом 1 частини 2 статті 17 КАС України передбачено, що юрисдикція адміністративних судів поширюється на спори фізичних чи юридичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності.

Пунктом 7 частини 1 статті 3 КАС України дано визначення суб'єктів владних повноважень, до яких належать орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший суб'єкт, який здійснює владні управлінські функції на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Відповідно до ст.ст. 1, 4 Закону України від 04.12.1990 року №509-ХІІ "Про державну податкову службу в Україні" державні податкові інспекції в районах, містах (крім міст Києва та Севастополя), районах у містах входять до складу органів державної податкової служби і є органами виконавчої влади.

Основним завданням органів державної податкової служби є здійснення контролю за додержанням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів, державних цільових фондів податків і зборів (обов'язкових платежів), а також неподаткових доходів, установлених законодавством (ст. 2 Закону України від 04.12.1990р. №509-ХІІ "Про державну податкову службу в Україні").

Враховуючи зазначене, відповідач, здійснюючи свої повноваження у спірних відносинах є суб'єктом владних повноважень, спір що виник між сторонами пов'язаний із захистом прав позивача у сфері публічно-правових відносин і є справою адміністративної юрисдикції, його належить розглядати в порядку, встановленому КАС України.

Позивач зареєстрований як юридична особа (ЄДРПОУ 14309008) та перебуває на обліку в Феодосійській ОДПІ АР Крим ДПС.

Посадовими особами відповідача проведено позапланову невиїзну документальну перевірку з питань правових відносин з платником податків ТОВ «МДП» за період з 01.12.10року по 31.01.2011 року, за наслідками перевірки складено акт №736/23-4/314309008 від 20.04.2011р. (далі - Акт).

За висновками даного акту та встановлених порушень відповідачем прийнято спірне податкове повідомлення -рішення №0000282304 від 06.05.2011 року про зменшення ВАТ "Феодосійська суднобудівна компанія "Море" від'ємне значення суми податку на додану вартість за грудень 2010 року на суму 45862,80грн. та січень2011 року на суму 6208,40грн. та застосування штрафних санкцій в розмірі 1,грн.

У висновках акту вказано, що перевіркою ВАТ „Феодосійська суднобудівна компанія „Море" встановлені порушення п.п.7.2.3. п.7.2, п.п.7.4.1. п.7.4., п.п.7.4.5. п.7.4., п.п.7.5.1. п.7.5. ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість" від 03.04.1997 р. № 168/97-ВР із змінами та доповненнями, п.198.2, п.198.3, п.198.6 ст.198, п.200.1 ст.200, п.201.4 ст. 201 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI підприємством завищено податковий кредит та відповідно від'ємне значення різниці між сумою податкового зобов'язання та сумою податкового кредиту на загальну суму 52071,20 грн., у тому числі: за грудень 2010 року - 45862,80 грн., за січень 2011 року - 6208,40 грн.

Зазначені порушення виникли у результаті того, що ВАТ „Феодосійська суднобудівна компанія „Море" мало стосунки з ТОВ «Монтаж - демонтаж проект», у якого відсутні необхідні умови для здійснення господарської діяльності: відсутні основні фонди, технічний персонал, транспортні засоби, складські приміщення, підприємство не знаходиться за юридичною адресою не виконані обов'язки зі сплати податкових зобов'язань, тому угоди з підприємством є нікчемними.

Позивачем сформовано податковий кредит у грудні 2010 року у сумі 45862,80 грн. та у січні 2011 року у сумі 6208,40 грн. за податковими накладними на підставі нікчемного правочину.

В результаті дослідження наданих позивачем документів встановлено наступне.

Так, для проведення ремонту основних виробничих фондів між ВАТ „Феодосійська суднобудівна компанія „Море" (Замовник) та ТОВ „Монтаж - демонтаж проект" (Підрядник) укладені наступні договори підряду.

Договір від 01.10.2010 № 87 (а.с.25-26) відповідно до якого:

п.2.1. Предметом цього договору є ремонт остіклення ліхтарів цеху № 10 - верхній проліт.

п.2.2. Об'єм, характер та вартість робіт визначаються кошторисною документацією.

п.2.3. Місце виконання робіт: м. Феодосія, смт.Приморський, ВАТ ФСК „Море".

п.2.4. Усі роботи виконуються з матеріалу Підрядника. Вартість матеріалу узгоджується із Замовником.

п.2.5. Усі роботи виконуються силами та інструментом Підрядника.

п.2.6. Замовник надає приміщення для складування матеріалів, інструменту та побутові приміщення.

п.3.1. Вартість робіт складає: 294195,60 грн., у тому числі ПДВ 49032,60 грн.

п.4.1. Здача - прийомка виконаних робіт та їх оплата проводиться поетапно.

п.4.2 Здача - прийомка виконаних робіт оформляється актами.

п.5.1. До початку виконання робіт Замовник сплачує Підряднику аванс у сумі 147000,00 грн., у тому числі ПДВ 24500,00 грн.

п.9.1. Цей договір вступає в силу з моменту його підписання і діє до 31.12.2010.

Додатковою угодою від 15.12.2010 № 2 строк дії договору підряду від 01.10.2010 № 87 подовжений до 31.03.2011.

Відповідно до умов договору та згідно з рахунком № 705 від 01.11.2010 ВАТ „Феодосійська суднобудівна компанія „Море" сплатила ТОВ „Монтаж - демонтаж проект" за платіжним дорученням від 04.11.2010 № 413023 аванс у сумі 147000,00 грн., у тому числі ПДВ 24500,00 грн.

У грудні 2010 року згідно з рахунком № 211201 від 21.12.2010 ВАТ „Феодосійська суднобудівна компанія „Море" зробила остаточний розрахунок та сплатила ТОВ „Монтаж - демонтаж проект" за платіжним дорученням від 27.12.2010 № 413739 сумі 125176,80 грн., у тому числі ПДВ 20862,80 грн.

У бухгалтерському обліку ВАТ "Феодосійська суднобудівна компанія „Море" згідно даним журналу - ордеру по б/рахунку 3718 «Розрахунки за виконані роботи пр.958 в національній валюті» за грудень 2010 року передплата за договором відображена наступними бухгалтерськими проводками: Дт 3718 - Кт 31147 - 125176,80 грн.

ВАТ „Феодосійська суднобудівна компанія „Море" отримано від ТОВ „Монтаж - демонтаж проект" податкову накладну від 21.12.2010 № 211201 на суму 125176,80 грн., у тому числі ПДВ 20862,80 грн.

Згідно п.п. 7.4.1 п. 7.4 ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість» від 03.04.1997 № 168-ВР із змінами та доповненнями (далі - Закон №168), податковий кредит звітного періоду визначається виходячи із договірної (контрактної) вартості товарів (послуг), але не вище рівня звичайних цін, у разі якщо договірна ціна на такі товари (послуги) відрізняється більше ніж на 20 відсотків від звичайної ціни на такі товари (послуги), та складається із сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 6.1 статті 6 та статтею 81 цього Закону, протягом такого звітного періоду у зв'язку з: придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку; придбанням (будівництвом, спорудженням) основних фондів (основних засобів, у тому числі інших необоротних матеріальних активів та незавершених капітальних інвестицій в необоротні капітальні активи), у тому числі при їх імпорті, з метою подальшого використання у виробництві та/або поставці товарів (послуг) для оподатковуваних операцій у межах господарської діяльності платника податку.

Право на нарахування податкового кредиту виникає незалежно від того, чи такі товари (послуги) та основні фонди почали використовуватися в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку протягом звітного податкового періоду, а також від того, чи здійснював платник податку оподатковані операції протягом такого звітного податкового періоду».

Як вбачається із п.п. 7.5.1. п.7.5. ст.7 Закону № 168 датою виникнення права платника податку на податковий кредит вважається: дата здійснення першої з подій: або дата списання коштів з банківського рахунку платника податку в оплату товарів (робіт, послуг), дата виписки відповідного рахунку (товарного чека) - в разі розрахунків з використанням кредитних дебетових карток або комерційних чеків; або дата отримання податкової накладної, що засвідчує факт придбання платником податку товарів (робіт, послуг).

Відповідно п.п. 7.2.3. п. 7.2. ст. 7 Закону № 168 податкова накладна складається в момент виникнення податкових зобов'язань продавця у двох экземплярах…

П.п. 7.4.5 п. 7.4 ст. 7 Закону № 168-ВР передбачено, що не підлягають включенню до складу податкового кредиту суми сплаченого (нарахованого) податку у зв'язку з придбанням товарів (послуг), не підтверджені податковими накладними чи митними деклараціями (іншими подібними документами згідно з підпунктом 7.2.6 цього пункту).

Підприємством до складу податкового кредиту за грудень 2010 року включена сума ПДВ у розмірі 20862,80 грн. за податковою накладною від 21.12.2010 № 211201 на суму 125176,80 грн., у тому числі ПДВ 20862,80 грн.

У грудні 2010 року Підрядником виконані роботи на суму 272176,80 грн., у тому числі ПДВ 45362,80 грн., що підтверджується наданими на дослідження: актом прийомки виконаних підрядних робіт № 1 за формою КБ-2в за грудень 2010 року та довідкою про вартість виконаних будівельних робіт за формою КБ-3 за грудень 2010 року на суму 272,1768 грн.

У бухгалтерському обліку ВАТ «Феодосійська суднобудівна компанія «Море» згідно даним журналу - ордеру по б/рахунку 6318 «Розрахунки з підрядниками у національній валюті» за грудень 2011 року виконання робіт за договором відображена наступними бухгалтерськими проводками: Дт 6318 - Кт 3718 - 272176,80 (147000,00 + 125176,80) грн.; Дт 2331 «Виробництво» - Кт 6318 - 226814,00 грн.; Дт 6442 «Податковий кредит» - Кт 6318 - 45362,80 грн.

Відповідно до акту приймання - здачі відремонтованих, реконструйованих та модернізованих об'єктів (ф. ОЗ-2) № 113 від 30.12.2010 вартість робіт в сумі 226814,00 грн. (272176,80-45362,80) по остікленню ліхтарів корпусу № 10 введено в експлуатацію (інв. № 000140), що відображено в обліку у грудні 2010 року бухгалтерськими проводками: Дт 10.31 - 226814 грн.; Кт 15.2.1 - 226814 грн.

Договір від 16.06.2010 № 71 (а.с. 21-22), відповідно до якого:

п.2.1. Предметом цього договору є ремонт м'якої покрівлі Корпус № 10 (2 проліт) об'ємом 2794 кв.м.

п.2.2. Об'єм, характер та вартість робіт визначаються кошторисною документацією.

п.2.3. Місце виконання робіт: м. Феодосія, смт.Приморський, ВАТ ФСК „Море".

п.2.4. Усі роботи виконуються з матеріалу Підрядника. Вартість матеріалу узгоджується із Замовником.

п.2.5. Усі роботи виконуються силами та інструментом Підрядника.

п.2.6. Замовник надає приміщення для складування матеріалів, інструменту та побутові приміщення.

п.3.1. Вартість робіт складає: 298921,20 грн., у тому числі ПДВ 49820,20 грн.

п.4.1. Здача - прийомка виконаних робіт та їх оплата проводиться поетапно.

п.4.2 Здача - прийомка виконаних робіт оформляється актами.

п.5.1. До початку виконання робіт Замовник сплачує Підряднику аванс у сумі 150000,00 грн., у тому числі ПДВ 25000,00 грн.

п.9.1. Цей договір вступає в силу з моменту його підписання і діє до 31.12.2010.

Додатковою угодою від 20.12.2010 № 1 строк дії договору підряду від 16.06.2010 № 71 подовжений до 31.03.2011 (а.с.23).

Відповідно до умов договору та згідно з рахунком № 750/3 від 16.11.2010 ВАТ „Феодосійська суднобудівна компанія „Море" сплатила ТОВ „Монтаж - демонтаж проект" за платіжним дорученням від 23.12.2010 № 413691 аванс у сумі 150000,00 грн., у тому числі ПДВ 25000,00 грн.

У бухгалтерському обліку ВАТ «Феодосійська суднобудівна компанія «Море» згідно даним журналу -ордеру по б/рахунку 3718 «Розрахунки за виконані роботи пр.958 в національній валюті» за грудень 2010 року передплата за договором відображена наступними бухгалтерськими проводками: Дт 3718 - Кт 31147 - 150000,00 грн.

ВАТ „Феодосійська суднобудівна компанія „Море" отримано від ТОВ „Монтаж - демонтаж проект" податкову накладну від 23.12.2010 № 231207 на суму 150000,00 грн., у тому числі ПДВ 25000,00 грн.

Позивачем згідно п.п. 7.5.1. п.7.5. ст.7 Закону № 168 до складу податкового кредиту за грудень 2010 року включена сума ПДВ у розмірі 25000,00 грн. за податковою накладною від 23.12.2010 № 231207 на суму 150000,00 грн., у тому числі ПДВ 25000,00 грн.

У січні 2011 року Підрядником виконані роботи на суму 187250,40 грн., у тому числі ПДВ 31208,40 грн., що підтверджується наданими на дослідження: актом прийомки виконаних підрядних робіт № 1 за формою КБ-2в за січень 2011 року та довідкою про вартість виконаних будівельних робіт за формою КБ-3 за січень 2011 року на суму 187,2504 грн.

У бухгалтерському обліку ВАТ «Феодосійська суднобудівна компанія «Море» згідно даним журналу -ордеру по б/рахунку 6318 «Розрахунки з підрядниками у національній валюті» за січень 2011 року виконання робіт за договором відображена наступними бухгалтерськими проводками: Дт 6318 - Кт 3718 - 150000,00 грн.; Дт 2331 «Виробництво» - Кт 6318 - 156042,00 грн.; Дт 6442 «Податковий кредит» - Кт 6318 31208,40 грн.

Відповідно до акту приймання - здачі відремонтованих, реконструйованих та модернізованих об'єктів (ф. ОЗ-2) № 09 від 23.09.2011 вартість робіт в сумі 156042,00 грн. (187250,40-31208,40) по капітальному ремонту м'якої покрівлі корпусу № 10 введено в експлуатацію (інв. № 000034), що відображено в обліку у вересні 2011 року бухгалтерськими проводками: Дт 10.31 - 156042 грн.; Кт 15.2.1 - 156042 грн.

Відповідно до вимог ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.99 р. № 996-XIV (зі змінами та доповненнями далі -Закон №996), підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій. Первинні документи повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення. Для контролю та впорядкування оброблення даних на підставі первинних документів можуть складатися зведені облікові документи.

Згідно п. 2.1. «Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку», затвердженому наказом Мінфіну України від 24.05.95 р. № 88 (далі Положення № 88), первинні документи - це письмові свідоцтва, що фіксують та підтверджують господарські операції, включаючи розпорядження та дозволи адміністрації (власника) на їх проведення.

Господарські операції - це факти підприємницької та іншої діяльності, що впливають на стан майна, капіталу, зобов'язань і фінансових результатів.

Відповідно до вимог п. 2.4 Положення № 88 «Первинні документи (на паперових і машинозчитувальних носіях інформації) для надання їм юридичної сили і доказовості повинні мати такі обов'язкові реквізити: назва підприємства, установи, від імені яких складений документ, назва документа (форми), код форми, дата і місце складання, зміст господарської операції та її вимірники (у натуральному і вартісному виразі), посади, прізвища і підписи осіб, відповідальних за дозвіл та здійснення господарської операції і складання первинного документа.

ВАТ „Феодосійська суднобудівна компанія „Море" отримано від ТОВ „Монтаж - демонтаж проект" податкову накладну від 31.01.2011 № 3101063 на суму 37250,40 грн.(187250,40-150000,00), у тому числі ПДВ 6208,40 грн.

Згідно п.198.2. Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI «Датою виникнення права платника податку на віднесення сум податку до податкового кредиту вважається: дата тієї події, що відбулася раніше: дата списання коштів з банківського рахунка платника податку на оплату товарів/послуг; дата отримання платником податку товарів/послуг, що підтверджено податковою накладною...».

Згідно п. 198.3. Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI «Податковий кредит звітного періоду визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості товарів/послуг, але не вище рівня звичайних цін, визначених відповідно до статті 39 цього Кодексу, та складається з сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 193.1 статті 193 цього Кодексу, протягом такого звітного періоду у зв'язку з: придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку; придбанням (будівництвом, спорудженням) основних фондів (основних засобів, у тому числі інших необоротних матеріальних активів та незавершених капітальних інвестицій у необоротні капітальні активи), у тому числі при їх імпорті, з метою подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку.

Право на нарахування податкового кредиту виникає незалежно від того, чи такі товари/послуги та основні фонди почали використовуватися в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку протягом звітного податкового періоду, а також від того, чи здійснював платник податку оподатковувані операції протягом такого звітного податкового періоду.

Відповідно до п.198.6. Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI «Не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені податковими накладними або оформлені з порушенням вимог чи не підтверджені митними деклараціями (іншими подібними документами згідно з пунктом 201.11 статті 201 цього Кодексу).

У разі якщо на момент перевірки платника податку органом державної податкової служби суми податку, які попередньо віднесені до податкового кредиту, залишаються не підтвердженими зазначеними цим пунктом документами, платник податку несе відповідальність відповідно до закону...

Підприємством до складу податкового кредиту за січень 2011 року включена сума ПДВ у розмірі 6208,40 грн. за податковою накладною від 31.01.2011 № 3101063 на суму 37250,00 грн., у тому числі ПДВ 6208,40 грн.

Таким чином, підприємством за податковими накладними, отриманими від ТОВ „Монтаж - демонтаж проект", до складу податкового кредиту за період з 01.12.2010 по 31.01.2011 віднесені суму ПДВ у розмірі 52071,20 грн.

Як вбачається з вимог п.п. 7.4.5 п. 7.4 ст. 7 Закону № 168 та п.198.6. Податкового кодексу України, наявність належним чином оформленої податкової накладної, є підставою для включення сум ПДВ до складу податкового кредиту.

Таким чином, документами первинного бухгалтерського та податкового обліку не підтверджується завищення ВАТ „Феодосійська суднобудівна компанія „Море" податкового кредиту з ПДВ та від'ємного значення різниці між сумою податкового зобов'язання та сумою податкового кредиту на загальну суму 52071,20 грн., у тому числі: за грудень 2010 року - 45862,80 грн., за січень 2011 року - 6208,40 грн.

Викладене вище цілком підтверджується також і висновком проведеної по справі судово-економічної експертизи №122/11 від 05.03.2012 року, якою встановлено, що первинними документами бухгалтерського та податкового обліку позивача не підтверджуються висновки, викладені в акті відповідача від 20.04.2011 року № 736/23-4/14309008, щодо донарахування ПДВ за грудень 2010 року в сумі 45862,80 грн. та січні 2011 року в розмірі 6208,40 грн., а також підтверджується використання в господарський діяльності виконаних ремонтних робіт в якості основних фондів, по яким позивачем сформовано податковий кредит по ПДВ за період з грудня 2010 року -січень 2011 року.

Таким чином оскільки висновки викладені у акті перевірки ДПІ не підтверджуються первинними документами бухгалтерського і податкового обліку позивача, тому відсутні підстави для нарахування і штрафних санкцій.

Відповідно до ч. 2 ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

За таких обставин суд вважає заявлені позовні вимоги обґрунтованими і такими, що підлягають задоволенню у повному обсязі.

Враховуючи висновок про задоволення позову суд вважає можливим стягнути на користь позивача суму сплаченого при зверненні до суду судового збору, в порядку, встановленому ст. 94 КАС України.

Керуючись ст.ст. 94, 98, 160-163, 167 КАС України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Позов задовольнити.

2. Визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення -рішення №0000282304 від 06.05.2011 року про зменшення Відкритому акціонерному товариству "Феодосійська суднобудівна компанія "Море" від'ємне значення суми податку на додану вартість за грудень 2010 року на суму 45862,80грн. та січень 2011 року на суму 6208,40грн. та застосування штрафних санкцій в розмірі 1 грн.

3. Стягнути на користь Відкритого акціонерного товариства "Феодосійська суднобудівна компанія "Море" судовий збір у розмірі 3,40 грн. із Державного бюджету України шляхом їх безспірного списання із рахунку Феодосійської об'єднаної державної податкової інспекції АР Крим ДПС.

Постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її проголошення.

Якщо проголошено вступну та резолютивну частину постанови або справу розглянуто у порядку письмового провадження, постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її отримання у разі неподання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга подається до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим протягом 10 днів з дня проголошення. У разі проголошення вступної та резолютивної частини постанови або розгляду справи у порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом 10 днів з дня отримання.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Севастопольського апеляційного адміністративного суду.

Суддя Радчук А.А.