Рішення № 24270448, 08.05.2012, Господарський суд Тернопільської області

Дата ухвалення
08.05.2012
Номер справи
7/2/5022-10/2012
Номер документу
24270448
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

"08" травня 2012 р.Справа № 7/2/5022-10/2012

Господарський суд Тернопільської області

у складі судді Стадник М.С.

Розглянув справу

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Аскор-Україна", вул. Бродівська, 44, м. Тернопіль,46008

до відповідача 1: Закритого акціонерного товариства "Агрокомбінат", вул. Поліська, 14, м. Тернопіль,46000

відповідача 2: Товариства з обмеженою відповідальністю "Міське бюро технічної інвентаризації", бульвар Т.Шевченка, 1, м. Тернопіль

відповідача 3: Виконавчого комітету Тернопільської міської ради, вул. Листопадова, 5, м. Тернопіль, 46000

За участю представників сторін :

позивача: ОСОБА_1, довіреність №28 від 01.12.2011р.

відповідача 3: ОСОБА_2, довіреність №1239/01 від 16.03.2011р.

Суть справи:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Аскор-Україна" (з врахуванням заяви про уточнення позовних вимог від 04.05.2012р.) звернулось з позовом до Закритого акціонерного товариства "Агрокомбінат", Товариства з обмеженою відповідальністю "Міське бюро технічної інвентаризації" про скасування державної реєстрації на нерухоме майно на павільйони під літ. А-А' площею 177,2 кв.м. за адресою майдан Перемоги, 4, м. Тернопіль шляхом виключення з Реєстру запису та визнання недійсним свідоцтва про право власності на нерухоме майно ЗАТ "Агрокомбінат" на павільйони під літ. А-А' площею 177,2 кв. м. за адресою майдан Перемоги, 4, м. Тернопіль .

Сторони повідомлені про час та місце розгляду справи відповідно до ст. 64 ГПК України.

Учасникам судового процесу в засіданні оголошено склад суду та роз'яснено їх права і обов'язки передбачені ст. 22 ГПК України.

Позивач позовні вимоги підтримав, в обґрунтування вимог посилається на те, що товариство є власником нежитлового приміщення №89 по за адресою майдан Перемоги, 4/89, м. Тернопіль, для обслуговування якого йому у 2009р. рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради №1018 виділено земельну ділянку площею 1838,37 кв. м., за яку ним сплачувалась плата на підставі даних про грошову оцінку на земельну ділянку. На земельній ділянці, що перебуває у користуванні ТОВ "Аскор-Україна" відповідачем незаконно встановлено металічні павільйони площею 177,2 кв.м. на критичній відстані від приміщення позивача(1,9м) з порушенням будівельних норм (ДБН В.2.2-23-2009) та зареєстровано право власності на такі як на нерухоме майно за ЗАТ "Агрокомбінат". Також, представник позивача пояснив, що вони не можуть бути об'єктами капітального будівництва, так як не з'єднані фундаментом із землею та звертає увагу суду на те, що у постанові від 08.07.2009р. та ухвалі від 17.02.2010р. Львівського апеляційного господарського суду у справі 3/17-180 визнано право власності на павільйони під літ. А-А' за адресою майдан Перемоги, 4, м. Тернопіль за ЗАТ "Агрокомбінат", однак їх не визначено як нерухоме майно, а тому вважає протиправною реєстрацію даного права власності ТзОВ "МБТІ", як на об'єкти нерухомого майна. Крім того, звертає увагу суду на те, що згідно "Методичних рекомендацій стосовно визначення нерухомого майна, що знаходиться на земельних ділянках, право власності на які підлягає державній реєстрації" від 14.04.2009р. - малі архітектурні форми не є нерухомим майном, а тому право власності на них не підлягає державній реєстрації, а наданий позивачем висновок експертного будівельно-технічного дослідження №1546 від 25.10.2011р. дає чітке визначення малих архітектурних форм та чітко встановлює відсутність фундаментної основи у споруді ЗАТ "Агрокомбінат", що останнім не заперечується.

ЗАТ "Агрокомбінат" проти позовних вимог заперечує, стверджуючи, що реєстрація права власності ТзОВ "МБТІ" на нерухоме майно (павільйони під літ. А-А' за адресою майдан Перемоги, 4, м. Тернопіль) за ЗАТ "Агрокомбінат" здійснювало на підставі постанови від 08.07.2009р. та ухвали від 17.02.2010р. Львівського апеляційного господарського суду у справі 3/17-180, вважає позовні вимоги необґрунтованими. Також, представник в судовому засіданні пояснив, що товариство дане майно вважає нерухомим, при цьому реєстрація його як нерухомого майна проводилась неодноразово за різними власниками, а твердження позивача, що це є тимчасові споруди вважає недоцільно брати до уваги, так як дане майно відокремлене, і знаходиться на окремій земельній ділянці. Крім того, зазначає, що позивач не надав доказів того, що спірні павільйони знаходяться на земельній ділянці, яка була надана ТОВ "Аскор-Україна" саме для обслуговування належного йому нерухомого майна, та що реєстрація такого як нерухомого порушує його права.

ТзОВ "МБТІ" вважає позовні вимоги щодо товариства безпідставними та повідомило, що при виготовлені інвентарної справи працівником товариства дотримано вимоги Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна на павільйони за адресою майдан Перемоги, 4 в м. Тернополі загальною площею 177,2 кв. м., в результаті якої встановлені такі конструктивні елементи: фундамент бетонний 0,25-0,30 см; стіни металеві каркасні обшиті пінопластом, оштукатурені; перегородки металеві каркасні обшиті пінопластом; міжповерхове перекриття метелеве, підшите вагонкою; підлоги плитка, лінолеум, бетон; дах бляха; пройми металопластикові; сантехобладнання, електрика. Представник надав для огляду в судовому засіданні інвентарну справу на павільйони під літ. А-А' за адресою майдан Перемоги, 4, м. Тернопіль та пояснив, що первинна реєстрація даного об'єкта здійснена у відповідності до вимог Інструкції на підставі рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради №557 від 16.04.2009р. "Про оформлення права власності за Тернопільською міською радою", а наступну 06.10.2011р. - на підставі постанови від 08.07.2009р. та ухвали від 17.02.2010р. Львівського апеляційного господарського суду у справі №3/17-180, а враховуючи, що павільйони розділені, тому присвоєно нумерацію "А" та "А' ", одна і таж літера присвоюється для ідентифікації однакового призначення приміщень.

Виконавчий комітет Тернопільської міської ради подав витребувані судом матеріали та повідомив, що підставою для прийняття рішення №557 від 16.04.2009р. "Про оформлення права власності за Тернопільською міською радою "був оформлений за результатами обстеження нежитлових приміщень комунальної власності за адресою майдан Перемоги, 4 та самовільно прибудованих до них павільйонів акт від 14.04.2009р. складений комісією, створеною розпорядженням міського голови №1 від 06.01.2009р. "Про створення комісії по обстеженню нежитлових приміщень комунальної власності за адресою майдан Перемоги, 4 та самовільно прибудованих павільйонів до вказаних приміщень", яка встановила, що ряд торгових павільйонів суміжних з приміщенням ринкового комплексу за адресою майдан Перемоги, 4 існують без правовстановлюючих документів та рекомендувала департаменту економіки, підприємництва та управління комунальним майном розглянути питання оформлення права власності на вказані торгові павільйони за Тернопільською міською радою з наступним прийняттям його на баланс. При цьому, звернув увагу суду на те, що рішенням спірні павільйони не визнавалися нерухомим майном та не зобов'язувалося БТІ здійснити їх державну реєстрацію.

Суд, розглянувши матеріали справи, давши оцінку поданим сторонами доказам та наведеним доводам, прийшов до висновку, що позов підлягає до задоволення частково.

При цьому суд виходив з наступного:

- оформлення права власності на об'єкти нерухомого майна здійснюється з особливостями передбаченими п. 8 "Тимчасового положення про порядок державної реєстрації прав власності на нерухоме майно" затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 07.02.2002р. №7/5 (в редакції наказу від 28 липня 2010 року N 1692/5, далі Тимчасове положення), а саме згідно пп.8.1 п.8 даного положення, таке оформлення провадиться з видачею органами місцевого самоврядування свідоцтва про право власності за заявою про оформлення права власності на нерухоме майно фізичним та юридичним особам на новозбудовані, реконструйовані об'єкти нерухомого майна за наявності документа, що посвідчує право на земельну ділянку, та документа, що відповідно до вимог законодавства засвідчує відповідність закінченого будівництвом об'єкта проектній документації, державним будівельним нормам, стандартам і правилам;

- згідно пп. 10 п. "б" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать делеговані повноваження (повноваження органів виконавчої влади, надані органам місцевого самоврядування законом, визначення терміну наведене у ст.1 даного закону) щодо обліку та реєстрації відповідно до закону об'єктів нерухомого майна незалежно від форм власності (оформлення права власності);

- право власності фізичних та юридичних осіб на закінчене будівництвом нерухоме майно, яке прийняте в експлуатацію у встановленому законодавством порядку, згідно п.п.1.3-1.7 Тимчасового положення, підлягають державній реєстрації, яке здійснюють підприємства бюро технічної інвентаризації (БТІ) за місцезнаходженням об'єктів нерухомого майна у межах визначених адміністративно-територіальних одиниць на підставі правовстановлювальних документів зазначених в Додатку №2 до Тимчасового положення, до яких згідно п.п.6, 10 Додатку відносяться: Свідоцтво про право власності на нерухоме майно, видане органом місцевого самоврядування та рішення судів про визнання права власності на об'єкти нерухомого майна;

- згідно ст.19 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»від 01.07.2004р. також визначено перелік правовстановлюючих документів, на підставі яких проводиться реєстрація прав власності на об'єкти нерухомого майна, одними із таких документів є свідоцтва про право власності на нерухоме майно та рішення суду стосовно речових прав на нерухоме майно (п.п.2,5 ст.19 Закону);

- державній реєстрації підлягають права власності на об'єкти нерухомого майна та інші речові права на таке нерухоме майно, за наявності матеріалів технічної інвентаризації, підготовлених тим БТІ, яке проводить реєстрацію права власності на ці об'єкти, якими є: 1) житлові будинки; 2) квартири; 3) будівлі, в яких розташовані приміщення, призначені для перебування людини, розміщення рухомого майна, збереження матеріальних цінностей, здійснення виробництва тощо; 4) споруди (інженерні, гідротехнічні тощо) - земельні поліпшення, що не належать до будівель та приміщень, призначені для виконання спеціальних технічних функцій; 5) приміщення - частини внутрішнього об'єму житлових будинків, будівель, квартир, обмежені будівельними елементами (п.1.5 Тимчасового положення);

- не підлягають державній реєстрації право власності та інші речові права на тимчасові споруди (п.1.7 Тимчасового положення).

Порядок та методика проведення технічної інвентаризації збудованих (реконструйованих) будинків, допоміжних будівель та споруд передбачені Інструкцією про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна затвердженої наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 24 травня 2001 р. N 127, яка діє на всій території України для здійснення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна всіх форм власності, на підставі матеріалів якої складаються інвентаризаційні справи (додаток 1) та технічні паспорти (пп.1.3 розділ1 Інструкції. Далі Інструкція).

Відповідно до п.3.1 розділу 3 Інструкції, технічній інвентаризації підлягають об'єкти (згідно з розділом 2 інструкції: житлові будинки квартирного типу різної поверховості, гуртожитки; - житлові будинки садибного типу, розташовані на окремих земельних ділянках; - будинки і споруди громадського та виробничого призначення, інженерні мережі, елементи благоустрою тощо; - господарські будівлі (сараї /хліви/, гаражі, літні кухні, майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні, трансформаторні підстанції, сміттєзбірники тощо); - господарські споруди (колодязі, вигрібні ями, огорожі, ворота, хвіртки, замощення тощо); - садові та дачні будинки, гаражі (що не відносяться до господарських: багатоповерхові, підземні, одноповерхові-блокові);- захисні споруди цивільного захисту (цивільної оборони)) всіх форм власності, розташовані на земельних ділянках (за окремими поштовими адресами), незалежно від того, побудовані вони за відповідно оформленими документами чи самочинно.

Під час інвентаризації повинні бути обстежені основні конструктивні елементи будинків: фундаменти, стіни, перегородки, надпідвальні, міжповерхові та горищні перекриття, підлога, вікна, двері, покрівля; внутрішнє і зовнішнє опорядження; системи опалення та вентиляції, водопровідно-каналізаційне обладнання, газове і електрообладнання, ліфти, сміттєпроводи тощо (додаток 11 до Інструкції).

Враховуючи, що одним із основних конструктивних елементів будівлі (нерухомого майна) є фундамент, то приймаючи до уваги визначення поняття нерухомого майна наведене в ч.1ст. 181 Цивільного кодексу України, згідно якої "до нерухомих речей (нерухоме майно, нерухомість) належать земельні ділянки, а також об'єкти, розташовані на земельній ділянці, переміщення яких є неможливим без їх знецінення та зміни їх призначення", то можна зробити висновок, що об'єкти, які підлягають державній реєстрації, мають бути з"єднанні фундаментом із землею відповідно до діючих будівельних норм.

Що ж стосується будівель тимчасового характеру - будівлі збірно-розбірні, без фундаменту, то згідно п.3.2 Інструкції такі обміряються та включаються до матеріалів інвентаризації .

Так, відповідно до Додатку 11 Інструкції "Загальна характеристика основних конструктивних елементів, інженерного обладнання та оздоблення будинків "фундамент - це підземна частина будинку, через яку передається навантаження від його надземної частини на грунт. Фундаменти бувають: стрічкові неперервні монолітні (бутові на складному, цементному або вапняному розчині, бутобетонні, бетонні, залізобетонні), стрічкові неперервні збірні (бетонні та залізобетонні), стовпчаті (бутові, бетонні та залізобетонні, дерев'яні стільці), перехресні бетонні та залізобетонні, пальові збірні забивні (залізобетонні, дерев'яні) буронабивні, коренеподібні.

Відповідно до п.5. Державних будівельних норм України "Основи та фундаменти будинків і споруд" ДБН В.2.1-10-2009, в залежності від глибини закладання фундаментів, фундаменти розрізняють мало заглиблені, мілкого закладання, заглиблені та глибоко закладання, при цьому, до мало заглиблених фундаментів відносяться фундаменти, підошва яких розташовується в межах глибини промерзання грунтів, яка складає 80-100см. згідно СНИП 2.01.01-82 .

Дані вимоги щодо фундаментів стосуються і проектування нових, реконструкції і розширення існуючих будинків та окремих приміщень підприємств роздрібної торгівлі (магазинів, ринків), за винятком будинків оптової (гуртової) торгівлі, магазинів із продажу автомобілів (автосалонів) і запчастин до них, магазинів зброї, магазинів-складів будівельних матеріалів, магазинів виробничих фірм, а також магазинів тимчасового функціонування, про що зазначено в ДБН В.2.2-23-2009 "Будинки і споруди. Підприємства торгівлі", які є обов'язковими для юридичних і фізичних осіб, незалежно від форм власності та відомчої належності.

Відповідно до визначення термінів наданих в розділі 3 ДБН В.2.2-23-2009: малі архітектурні форми -це павільйони, кіоски, торговельні намети, рундуки тощо переважно збірно-розбірної конструкції, які застосовуються поряд із засобами благоустрою, включаючи невеликі споруди для відпочинку людей/покупців (лави, можливо тіньові навіси або перголи), урни для сміття, а також різноманітні елементи декоративно-прикладного мистецтва (наприклад, скульптури, декоративні басейни, фонтани тощо);

- павільйон - торговельний об'єкт у роздрібній торгівлі, призначений для організації продажу товарів кінцевим споживачам, розміщений в окремій споруді полегшеної конструкції та має тор говельну залу для покупців.

Отже, малі архітектурні форми не є нерухомим майном, а є тимчасовими будівлями, а тому право власності на них не підлягає державній реєстрації, такої правової позиції дотримується і Міністерство юстиції України в Методичних рекомендаціях стосовно визначення нерухомого майна, що знаходиться на земельних ділянках, право власності на які підлягає державній реєстрації затверджених наказом Мінюсту від 14 квітня 2009 р. N 660/5.

Матеріалами справи підтверджено, що павільйони літ. А-А' , що знаходиться за адресою м. Тернопіль, майдан Перемоги, 4 не є нерухомим майном в розумінні вищезазначених нормативних актів, а є малою архітектурною формою без фундаменту, державна реєстрація якої не передбачена Тимчасовим положенням, що підтверджується наступними доказами:

- на підставі договору підряду №12-1 укладеного 02.05.2002р. між Приватним підприємством "Торговий дім Тернопіль" (замовник) та ЗАТ "Агрокомбінат" (виконавець), виконавець виконав будівельно -монтажні роботи по зведенню комплексу торгових рядів - блокованих металічних павільйонів за адресою м. Тернопіль, майдан Перемоги,4, при цьому п.10-1 умов договору передбачено право набуття виконавцем права власності на об'єкт у разі відмови замовника провести оплату виконаних робіт;

- рішенням господарського суду Тернопільської області від 26.02.2009р.у справі №3/17-180, на підставі договору підряду №12-1, задоволено позов Закритого акціонерного товариства „Агрокомбінат" до Приватного підприємства „Торговий дім Тернопіль", Товариства з обмеженою відповідальністю „Міське бюро технічної інвентаризації" та Виконавчого комітету Тернопільської міської ради про визнання права власності за ЗАТ "Агрокомбінат" на нерухоме майно - комплекс торгових рядів - блоковані металічні павільйони, загальною площею 387 кв.м., за адресою м. Тернопіль майдан Перемоги, 4, як належних власнику;

- постановою Львівського апеляційного господарського суду від 08.07.2009р., з врахуванням ухвали від 17.02.2010р. про виправлення описки в постанові суду, рішення господарського суду скасовано та прийнято нове рішення, яким визнано за ЗАТ "Агрокомбінат" право власності на комплекс торгових рядів-блоковані металічні павільйони за адресою м. Тернопіль, майдан Перемоги,4, площею 177,2 кв.м., в частині позову до ТОВ „Міське бюро технічної інвентаризації" та Виконавчого комітету Тернопільської міської ради відмовлено;

- на підставі постанови Львівського апеляційного господарського суду від 08.07.2009р., за заявою ЗАТ "Агрокомбінат", ТОВ „Міське бюро технічної інвентаризації" провело 06.10.2011р. державну реєстрацію права власності на павільйони літ. А-А' за ЗАТ "Агрокомбінат" про що внесено запис до Реєстру прав власності на нерухоме майно за № 2701 в книзі №24;

- згідно висновку №1546 будівельно -технічного дослідження складеного спеціалістом Тернопільського відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз від 25.10.2011р., встановлено, що фундаментна основа під павільйонами площею 177,45 кв.м. відсутня, а функцію такої виконує монолітна плита залита після влаштування металевої рами, яка не сприймає навантаження від споруди і не передає їх на основу, складену ґрунтами (природну) чи штучну.

Отже, матеріалами справи спростовано помилковий висновок БТІ викладений в технічному описі фундаменту, як конструктивного елементу павільйону, що фундамент під павільйонами бетонний розміром 0,25 - 0,30 см., оскільки таким зазначено розмір монолітної плити .

Відповідно до вимог ст.ст. 33, 34 ГПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог та заперечень, при цьому, обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.

Приймаючи до уваги, що господарський суд, згідно ст.43 ГПК України оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтуються на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом, в процесі розгляду справи ні ЗАТ "Агрокомбінат", ні БТІ не довели суду в порядку передбаченому нормами чинного законодавства, що павільйони є нерухомим майном, а тому позов в частині скасування державної реєстрації права власності, підлягає до задоволення.

Судом відхиляються доводи ЗАТ"Агрокомбінат": - щодо того, що первинна реєстрація права власності на павільйони проведена на підставі рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від16.04.2009р. №557 із змінами внесеними рішенням від 18.06.2009р. №894, оскільки даним рішенням тільки оформлено право власності за Тернопільською міською радою на павільйони за адресою майдан Перемоги, 4 площею 177,2кв.м. без зазначення, що такі є нерухомим майном, та зобов'язано БТІ видати свідоцтво про право власності, при цьому рішенням не покладено обов'язків на БТІ провести державну реєстрацію павільйонів, останнє здійснило такі дії по власній ініціативі; - щодо того, що право власності на павільйони як на нерухоме майно визнано постановою Львівського апеляційного господарського суду від 28.07.2009р. у справі №3/17-180, не відповідає дійсності, оскільки таке визнано рішенням господарського суду у даній справі, яке скасовано зазначеною постановою; - щодо не доведення позивачем порушення його прав державною реєстрацією права власності на павільйони, то слід зазначити, що такі зареєстровані як нерухоме майно тоді як змонтовані із збірних металевих конструкцій, та є тимчасовими спорудами малої архітектурної форми, монтаж яких проведено з порушенням будівельних норм, що підтверджено вищезазначеним висновком спеціаліста Тернопільського відділення КНДІСЕ, який не спростований належними доказами товариством та створює небезпеку для експлуатації належних позивачу вбудовано-прибудованих нежитлових приміщень №89 площею 1456,8кв.м. до багатоквартирного житлового будинку за адресою майдан Перемоги,4 (свідоцтво про право власності видане на підставі рішення виконавчого комітету від 16.10.2010р. №1619), оскільки розміщений на відстані 1,88-1.93 м. при допустимій згідно норм ДБН В.2.2-23 -2009 не менше 10м., крім того, спірні павільйони розміщені на земельній ділянці за які позивач сплачує плату (згідно довідки про грошову оцінку земельної ділянки площа ділянки складає 1838,37 кв.м. із якої частину займають спірні павільйони ).

В частині позовних вимог щодо визнання недійсним свідоцтва на право власності ЗАТ "Агрокомбінат" на павільйони провадження у справі припиняється за відсутністю предмета спору - свідоцтва, так як в даному випадку право власності встановлено рішенням суду, а не в порядку передбаченому п.8 Типового положення шляхом видачі свідоцтва органами місцевого самоврядування.

Судові витрати покласти на сторони пропорційно розміру задоволених вимог згідно ст.49 ГПК України.

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 33, 34, 43, 49, п.1-1 ст. 80, ст. ст. 82, 84 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд ,-

ВИРІШИВ:

1. Позовні вимоги задовольнити частково.

2. Скасувати державну реєстрацію права власності шляхом виключення з Реєстру права власності на нерухоме майно за реєстраційним номером 27966667 запис за № 2701 в книзі реєстрації за №24 про реєстрацію права власності за Закритим акціонерним товариством "Агрокомбінат" на павільйони літ. А-А' за адресою : Тернопільська область, м. Тернопіль, майдан Перемоги,4.

3. Стягнути з Закритого акціонерного товариства "Агрокомбінат", вул. Поліська, 14, м. Тернопіль, ідентифікаційний код 31138298 на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Аскор-Україна", вул. Бродівська, 44, м. Тернопіль, ідентифікаційний код 24627614,- 235,25грн. судового збору.

4. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Міське бюро технічної інвентаризації", бульвар Т. Шевченка, 1, м. Тернопіль на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Аскор - Україна", вул. Бродівська, 44, м. Тернопіль, ідентифікаційний код 24627614,- 235,25грн. судового збору.

Видати наказ після набрання рішенням суду законної сили.

5. В частині позовних вимог про визнання недійсним свідоцтва про право власності на нерухоме майно ЗАТ "Агрокомбінат" на павільйони під літ. А-А' площею 177,2 кв.м. за адресою майдан Перемоги, 4, м. Тернопіль провадження у справі припинити.

На рішення господарського суду, яке не набрало законної сили, сторони мають право подати апеляційну скаргу, протягом десяти днів з дня підписання рішення (15.05.2012р.), через місцевий господарський суд.

Суддя М.С. Стадник