Рішення № 22228631, 26.03.2012, Господарський суд Дніпропетровської області

Дата ухвалення
26.03.2012
Номер справи
5005/3756/2011
Номер документу
22228631
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

20.03.12р.Справа № 5005/3756/2011 За позовом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області, м. Дніпропетровськ

до Відповідача-1: Комунального підприємства "Дніпропетровське міжміське бюро технічної інвентаризації", м. Дніпропетровськ

Відповідача-2: Дніпропетровської міської ради, м. Дніпропетровськ

Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача: Колективне виробниче підприємство "Дніпропетровський комбайновий завод",

м. Дніпропетровськ

про визнання права власності

Суддя Чередко А.Є.

ПРЕДСТАВНИКИ:

Від позивача: ОСОБА_1 - дов. №216 від 15.11.2011р.

Від відповідача-1: ОСОБА_2. - дов. №16622 від 3012.2011р.

Від відповідача-2: ОСОБА_3 - дов. №7/11-2519 від 23.12.2011р.

Від третьої особи: не з'явився.

СУТЬ СПОРУ:

У березні 2011 року позивач - Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області (надалі - РВ ФДМ України по Дніпропетровській області) звернулося до господарського суду з позовом до Комунального підприємства "Дніпропетровське міжміське бюро технічної інвентаризації" (надалі - КП " Дніпропетровське міжміське БТІ", відповідач-1), Дніпропетровської міської ради (надалі - відповідач-2), за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача Колективне виробниче підприємство "Дніпропетровський комбайновий завод" (КВП "Дніпропетровський комбайновий завод"), в якому просило визнати право державної власності в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області на нежитлове приміщення № 64, розташоване на першому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Мандриківська, 147; нежитлові приміщення № 32 та № 33, розташовані у підвалі та на першому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Чкалова, 22; нежитлові приміщення № 1 та № 26, розташовані на першому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Калініна, 23.

26.04.2011 року регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області надало додаткові пояснення, в яких уточнило площі наступних спірних приміщень: - нежитлове приміщення № 64, розташоване на 1-ому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Мандриківська, 147 - 106,6 м2; - нежитлові приміщення №32, 33, розташовані у підвалі та на 1-ому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Чкалова, 22 105,5 м2; - нежитлові приміщення №1, 26, розташовані на 1-ому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Калініна, 23 - 92,5 м2.

Рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 27.07.2011р. у справі № 5005/3756/2011, залишеним без змін постановою Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 20.09.2011р. позов задоволено у повному обсязі: визнано за державою в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області право державної власності на нежитлове приміщення № 64, розташоване на першому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Мандриківська, 147, площею - 106,6 м2; нежитлові приміщення № 32, 33, розташовані у підвалі та на першому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Чкалова, 22, площею - 105,5 м2; нежитлові приміщення № 1, 26, розташовані на першому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Калініна, 23, площею - 92,5 м2; у задоволенні позову до Комунального підприємства "Дніпропетровське міжміське бюро технічної інвентаризації" -відмовлено.

Постановою Вищого господарського суду України від 13.12.2011р. рішення господарського суду Дніпропетровської області від 27.07.2011р. та постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду від 20.09.2011р. у справі № 5005/3756/2011 скасовано, справу направлено на новий розгляд до господарського суду Дніпропетровської області.

Під час нового розгляду справи позивач позовні вимог підтримує, а в обґрунтування своїх вимог посилається на те, що спірні нежитлові приміщення в процесі приватизації не увійшли до статутного фонду колективного виробничого підприємства "Дніпропетровський комбайновий завод" та є власністю держави. На звернення позивача зареєструвати право власності на спірні об'єкти відповідач-1 відмовив у проведенні інвентаризаційних робіт, тим самим не визнаючи право державної власності на них. Відмова мотивована тим, що в матеріалах інвентаризаційної справи міститься рішення виконкому Дніпропетровської міської ради від 18.08.2005р. №3462 "Про прийняття у комунальну власність територіальної громади міста житлового фонду КВП "Дніпропетровський комбайновий завод".

Відповідач-1 проти задоволення позовних вимог заперечує, посилаючись на те, що рішення виконкому Дніпропетровської міської ради від 18.08.2005р. №3462 "Про прийняття у комунальну власність територіальної громади міста житлового фонду КВП "Дніпропетровський комбайновий завод" є чинним та не скасовано, а КП "Дніпропетровське міжміське бюро технічної інвентаризації" є неналежним відповідачем у справі, оскільки право власності не заперечувало та здійснює лише державну реєстрацію прав на нерухомість.

Відповідач-2, також проти задоволення позовних вимог заперечує, вважає, що позивачем не доведено право державної власності на спірні приміщення, які є нежитловими приміщеннями, розташованими у житловому фонді, тому визнання права власності на не житлові приміщення без самого житлового фонду не відповідає вимогам чинного законодавства.

Третя особа, Колективне виробниче підприємство "Дніпропетровський комбайновий завод" не забезпечило явку представника до судового засідання та не надало витребуваних судом матеріалів.

Враховуючи, що третя особа була належним чином повідомлена судом про час та місце судових засідань у справі та закінчення встановленого строку на вирішення спору у справі, суд вважає за можливе розглянути справу за відсутності представника третьої особи за наявними у справі матеріалами.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, господарський суд, -

ВСТАНОВИВ:

У вересні 1993р. відбулася приватизація колективного виробничого підприємства "Дніпропетровський комбайновий завод" шляхом викупу на підставі договору купівлі-продажу державного майна цілісного майнового комплексу колективного виробничого підприємства від 10.09.1993р. №КП 215, укладеного між Фондом державного майна України, як продавцем, та колективним виробничим підприємством "Дніпропетровський комбайновий завод", як покупцем.

Відповідно до Акту оцінки вартості цілісного майнового комплексу від 02.09.1993р., довідок №№ 8,10,11, які є додатками до цього акту, в процесу приватизації із складу цілісного майнового комплексу вилучалась вартість майна в сумі 199 678 тис. крб. державного житлового фонду, серед яких житлові будинки по вул. Мандриківська, 147; вул. Чкалова,22, пр. Калініна,23. Щодо житлових будинків, в тому числі й перелічених вище, органом приватизації встановлений особливий режим приватизації (довідки №№ 10,11).

Відповідно до Закону України "Про приватизацію державного майна" гуртожитки, як обєкти державного житлового фонду, не підлягали приватизації.

Таким чином, обєкти державного житлового фонду, серед яких і житлові будинки, розташовані за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Мандриківська, 147; вул. Чкалова,22; пр. Калініна,23 не увійшли до статутного фонду КВП "Дніпропетровський комбайновий завод" у складі іншого державного майна в процесі приватизації, залишились у державній власності та на балансі КВП "Дніпропетровський комбайновий завод".

Відповідно до Положення про управління державним майном, яке не увійшло до статутних фондів господарських товариств у процесі приватизації, але перебуває на їх балансі, затвердженого спільним наказом Фонду державного майна України та Міністерства економіки України від 19.05.1999 № 908/68, Позивачем було видано наказ № 12/10-16-УДМ "Про прийняття управлінського рішення" від 13.03.2007, згідно якого було прийнято рішення про передачу до комунальної власності територіальної громади м. Дніпропетровська обєктів державного житлового фонду разом з обєктами інженерної інфраструктури, що його обслуговують, які не увійшли до статутного фонду КВП "Дніпропетровський комбайновий завод".

Положення про порядок передачі у комунальну власність державного житлового фонду, що перебуває у повному господарському віданні або в оперативному управлінні підприємств, установ та організацій, затверджене Постановою КМУ від 06.11.1995 року № 891, визначає, що передача до комунальної власності житлового фонду, в тому числі гуртожитків, здійснюється з дотриманням вимог Законів України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", "Про місцеве самоврядування в Україні" та інших законодавчих актів.

Відповідно до вимог ст. 2 та ч. 1 ст. 4 Закону України "Про передачу обєктів права державної та комунальної власності", передача житлового фонду та інші об'єкти соціальної інфраструктури, які не увійшли до статутних фондів господарських товариств, створених у процесі приватизації (корпоратизації) із державної у комунальну власність здійснюється за рішенням органів, уповноважених управляти державним майном.

За змістом ч. 2. ст. 4 Закону України "Про передачу обєктів права державної та комунальної власності", передача об'єктів із державної у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах здійснюється за наявності згоди відповідних сільських, селищних, міських, районних у містах рад, якщо інше не передбачено законом, а у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст за наявності згоди районних або обласних рад, якщо інше не передбачено законом.

Згідно п. 51 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", питання щодо надання згоди на передачу обєктів з державної у комунальну власність, вирішуються виключно на пленарних засіданнях відповідних рад.

Рішеннями Дніпропетровської міської ради № 3462 від 18.08.2005 "Про прийняття у комунальну власність територіальної громади міста житлового фонду КВП "Дніпропетровський комбайновий завод" та № 2463 від 14.08.08р. "Про передачу у комунальну власність територіальної громади міста житлового фонду КВП "Дніпропетровський комбайновий завод" надано згоду на прийняття до комунальної власності міста обєктів державного житлового фонду, які знаходяться на балансі КВП "Дніпропетровський комбайновий завод", зокрема, житлових будинків по вул. Чкалова, 22, пр. Калініна, 23, вул. Мандриківська,147.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області неодноразово зверталось до Комунального підприємства "Дніпропетровське міжміське бюро технічної інвентаризації" з проханням виготовити технічну документацію на нежитлові приміщення: № 64, розташоване на І-ому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Мандриківська, 147; №№ 32,33, розташовані у підвалі та на І поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, Чкалова, 22 та №№1,26, розташовані на І-ому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Калініна, 23 (листи від 25.11.2009р. №11-01-09860, від 20.01.2010р. №11-01-00236, від 15.03.2010р. №11-01-01479, від 23.06.2010р. №01-01-04123).

Відповідач-1 відмовив у проведенні інвентаризаційних робіт з огляду на наявність в матеріалах інвентаризаційної справи рішення виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради № 3462 від 18.08.2005 та № 2463 від 14.08.08р.

За змістом ст. 4 та ч. 5, 6 ст. 7 Закону України "Про передачу обєктів права державної та комунальної власності" передача обєктів права з державної у комунальну власність здійснюється за рішенням органів, уповноважених управляти державним майном та оформлюється актом приймання-передачі, який підписується головою і членами комісії. Право власності на обєкт передачі виникає з дати підписання акта приймання-передачі.

Між тим, акт приймання-передачі жилих будинків по вул. Чкалова, 22, пр. Калініна, 23, вул. Мандриківська, 147 складений та підписаний не був, а відтак право власності на спірні приміщення залишилось за державою.

Наведене підтверджується і відомостями про державне майно, що не увійшло до статутного капіталу господарської організації з Єдиного реєстру обєктів державної власності від 22.09.2010р. та 06.03.2012р., наданими Фондом державного майна України.

Відповідно до п. 1 Положення про єдиний реєстр об'єктів державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2004 № 467, єдиний реєстр об'єктів державної власності є автоматизованою системою збирання, обліку, накопичення, оброблення, захисту та надання інформації про корпоративні права держави на державне майно, що не увійшло до статутних капіталів господарських товариств, створених у процесі приватизації та корпоратизації.

Згідно з п. 6 вищевказаного порядку, відомості до реєстру вносяться на підставі бухгалтерської та статистичної звітності балансоутримувачів.

За станом на теперішній час, вищенаведені житлові будинки разом із вбудованими нежилими приміщеннями знаходяться на балансі КВП "Дніпропетровський комбайновий завод", як майно, не включене в цілісний майновий комплекс при приватизації.

Згідно листів Управління комунальної власності Дніпропетровської міської ради від 03.06.2010р. №22/5-12 та від 16.06.2010р. №22/5-14 об'єкти нерухомості за вказаними вище адресами в Реєстрі обєктів права комунальної власності територіальної громади м. Дніпропетровська не значаться.

Наказ Регіонального відділення Фонду державного майна по Дніпропетровській області № 12/10-16-УДМ "Про прийняття управлінського рішення" від 13.03.2007, згідно якого було прийнято рішення про передачу до комунальної власності територіальної громади м. Дніпропетровська обєктів державного житлового фонду разом з обєктами інженерної інфраструктури, що його обслуговують, які не увійшли до статутного фонду КВП "Дніпропетровський комбайновий завод" та рішення Дніпропетровської міської ради № 3462 від 18.08.2005 та № 2463 від 14.08.08р. про прийняття до комунальної власності житлових будинків разом із спірними нежитловими приміщеннями, станом на час розгляду справи не виконані.

На виконання рішення засідання постійно діючої Комісії по прийняттю управлінських рішень стосовно державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів господарських товариств, створених в процесі приватизації (протокол №11 від 27.08.2010р.) Регіональним відділенням Фонду державного майна по Дніпропетровській області прийнято наказ №12/10-29-УДМ від 09.09.2010р. "Про внесення змін до наказу від 13.03.2007р. №12/10-16-УДМ", вирішено внести зміни до п.1 наказу від 13.03.2007р. №12/10-16-УДМ щодо передачі у комунальну власність територіальної громади м. Дніпропетровська обєктів житлового фонду, які в процесі приватизації не увійшли до статутного капіталу КВП "Дніпропетровський комбайновий завод", але залишились на його балансі, згідно переліку, а саме вилучити із переліку житлові будинки по вул. Чкалова, 22, пр. Калініна, 23, вул. Мандриківська,147 у м. Дніпропетровську.

Наказ №12/10-29-УДМ від 09.09.2010р. "Про внесення змін до наказу від 13.03.2007р. №12/10-16-УДМ" було направлено на адресу Дніпропетровської міської ради 31.05.2011р. (фіскальний чек №0546 від 31.05.2011р.).

Таким чином, після внесення змін до наказу від 13.03.2007р. №12/10-16-УДМ, правовий режим власності на спірні обєкти змінився, зазначені житлові будинки з вбудованими нежитловими приміщеннями є обєктами державної власності, значаться в Реєстрі державного майна, який ведеться Регіональним відділенням Фонду державного майна по Дніпропетровській області.

Згідно листа позивача від 11.05.2011р. за вих. № 05-10-02955 на адресу виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради "Щодо обєктів державної власності", з метою ефективного використання державного майна Регіональним відділенням на вбудоване нежитлове приміщення в житловому будинку по вул. Чкалова, 22 укладений договір оренди від 04.03.2011р. № 12/02-4320-ОД.

Наказ Регіонального відділення Фонду державного майна по Дніпропетровській області від 13.03.2007р. №12/10-16-УДМ є актом ненормативного характеру.

Акт ненормативного характеру (індивідуальний акт) породжує права і обовязки тільки у того субєкта (чи визначеного ними певного кола суб'єктів), якому вони адресовані, є актом одноразового застосування, вичерпує свою дію фактом його виконання.

З огляду на те, що наказ Регіонального відділення Фонду державного майна по Дніпропетровській області від 13.03.2007р. №12/10-16-УДМ, як акт ненормативного характеру, не виконано за станом на час розгляду справи, прийняття Регіональним відділенням наказу №12/10-29-УДМ від 09.09.2010р. "Про внесення змін до наказу від 13.03.2007р. №12/10-16-УДМ" не суперечить положенням чинного законодавства.

Прийняте рішення Регіонального відділення Фонду державного майна по Дніпропетровській області про повернення обєктів до державної власності, також не оскаржено в установленому законом порядку.

Таким чином, оскільки спірні приміщення не увійшли до статутного капіталу Колективного виробничого підприємства "Дніпропетровський комбайновий завод" під час приватизації державного майна останнім та не були передані до комунальної власності вони є обєктами державної власності, що як вбачається з обставин справи заперечується Дніпропетровською міською радою.

З матеріалів справи, також вбачається, що приміщення: № 64, розташоване на І-ому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Мандриківська, 147; №№ 32,33, розташовані у підвалі та на І поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, Чкалова, 22 та №№ 1, 26, розташовані на І-ому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Калініна, 23 є нежитловими та не є допоміжними приміщеннями житлового будинку.

Так, згідно з інвентаризаційними справами спірних будинків, інформацією балансоутримувача цих будинків - Колективного виробничого підприємства "Дніпропетровський комбайновий завод", акту візуального обстеження обєктів державної власності, які під час приватизації не увійшли до статутного фонду КВП "Дніпропетровський комбайновий завод", складеного представниками позивача та третьої особи, нежитлове приміщення № 64, розташоване на 1-ому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Мандриківська, 147 має площу - 106,6 м2 та використовується під розміщення КЖЄП-2 Жовтневого району; нежитлові приміщення № 32, 33, розташовані у підвалі та на 1-ому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Чкалова, 22 мають загальну площу - 105,5 м2 , визначені як склад та магазин та були передані в оренду за договором оренди від 04.03.2011р. № 12/02-4320-ОД для використання під косметичний салон; нежитлові приміщення № 1, 26, розташовані на 1-ому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Калініна, 23 мають загальну площу - 92,5 м2 та використовувалося для розміщення перукарні.

Відповідно до ст. 4 Житлового кодексу Української РСР, житловий фонд включає: жилі будинки і жилі приміщення в інших будівлях, що належать державі (державний житловий фонд); жилі будинки і жилі приміщення в інших будівлях, що належать колгоспам та іншим кооперативним організаціям, їх об'єднанням, профспілковим та іншим громадським організаціям (громадський житловий фонд); жилі будинки, що належать житлово-будівельним кооперативам (фонд житлово-будівельних кооперативів); жилі будинки (частини будинків), квартири, що належать громадянам на праві приватної власності (приватний житловий фонд); квартири в багатоквартирних жилих будинках, садибні (одноквартирні) жилі будинки, а також жилі приміщення в інших будівлях усіх форм власності, що надаються громадянам, які відповідно до закону потребують соціального захисту (житловий фонд соціального призначення).

До житлового фонду не входять нежилі приміщення в жилих будинках, призначені для торговельних, побутових та інших потреб непромислового характеру.

Згідно з ст. 1 Закону України „Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку”, нежиле приміщення - приміщення, яке належить до житлового комплексу, але не відноситься до житлового фонду і є самостійним об'єктом цивільно-правових відносин.

Отже,спірні приміщення є нежилими приміщеннями, розташованими у житлових будинках, але не мають статусу житлового фонду. Спірні приміщення, також не мають статусу допоміжних приміщень (відповідних доказів сторонами не надано), а відтак можуть бути окремими об'єктами цивільно-правових відносин, тому відповідні заперечення відповідача-2 суд вважає безпідставними.

Відповідно до ст. 1 Закону України „Про управління обєктами державної власності” № 185-У від 21.09.2006 року, управління об'єктами державної власності - здійснення Кабінетом Міністрів України та уповноваженими ним органами, іншими суб'єктами, визначеними цим Законом, повноважень щодо реалізації прав держави як власника таких об'єктів, пов'язаних з володінням, користуванням і розпоряджанням ними, у межах, визначених законодавством України, з метою задоволення державних та суспільних потреб.

За ч. 1 ст. 3 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", об'єктами управління державної власності, зокрема є: державне майно, що перебуває на балансі господарських організацій і не увійшло до їх статутних фондів або залишилося після ліквідації підприємств та організацій.

Згідно з ч. 1 ст. 4 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", суб'єктом управління об'єктами державної власності, зокрема є Фонд державного майна України, до повноважень, якого віднесено забезпечення захисту майнових прав держави на території України відповідно до законодавства.

За ст. 326 ЦК України, у державній власності є майно, у тому числі грошові кошти, яке належить державі Україна.

Від імені та в інтересах держави Україна право власності здійснюють відповідно органи державної влади.

Відповідно до ст. 391 ЦК України, власник майна має право вимагати усунення перешкод у здійсненні ним права користування та розпорядження своїм майном.

Згідно з ст. 392 ЦК України, власник майна може пред'явити позов про визнання його права власності, якщо це право оспорюється або не визнається іншою особою, а також у разі втрати ним документа, який засвідчує його право власності.

В силу ст. 15 ЦК України, кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання у спосіб, передбачений ст. 16 ЦК України.

Стаття 16 ЦК України при цьому визначає, що кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу у такий спосіб захисту цивільних прав та інтересів, як визнання права.

З огляду на усе вищевикладене, а також не визнання відповідачем-2 права державної власності на спірні нежитлові приміщення, позовні вимоги позивача про визнання права власності на нежитлове приміщення № 64, розташоване на 1-ому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Мандриківська, 147; нежитлові приміщення № 32, 33, розташовані у підвалі та на 1-ому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Чкалова, 22; нежитлові приміщення №1, 26, розташовані на 1-ому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Калініна, 23, є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню, а відповідні заперечення відповідачів безпідставними.

Позивач за даним позовом визначив відповідачем Комунальне підприємство „Дніпропетровське міжміське бюро технічної інвентаризації”. Як встановлено за матеріалами справи, визначений позивачем відповідач не заявляє своїх прав на спірні нерухомі обєкти, не оспорює права позивача та є, відповідно, неналежним відповідачем у даній справі. Дії (рішення) з боку відповідача-1, які позивач вважає протиправними, не є предметом даного спору. Отже, в позові до відповідача-1 (комунального підприємства "Дніпропетровське міжміське бюро технічної інвентаризації") слід відмовити.

Внаслідок задоволення позову до відповідача-2 та враховуючи час предявлення позову, судові витрати за розгляд справи по сплаті держмита у сумі 85,00грн. та сплаті інформаційно-технічного забезпечення судового процесу у сумі 236,00грн. слід віднести на відповідача-2.

З підстав вищенаведеного та керуючись ст.ст. 33, 34, 49, 82-85 ГПК України, господарський суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Визнати за державою в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області (49000, м. Дніпропетровськ, вул. Комсомольська,58, ЄДРПОУ 13467337) право державної власності на нежитлове приміщення № 64, розташоване на 1-ому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Мандриківська, 147, площею - 106,6 м2; нежитлові приміщення № 32, 33, розташовані у підвалі та на 1-ому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Чкалова, 22, площею - 105,5 м2; нежитлові приміщення № 1, 26, розташовані на 1-ому поверсі житлового будинку за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Калініна, 23, площею - 92,5 м2.

Стягнути з Дніпропетровської міської ради (49000, м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 75, ЄДРПОУ 26510514) 85,00грн. держмита в доход держбюджету (Управління державної казначейської служби України у Жовтневому районі м. Дніпропетровська Дніпропетровської області, ЄДРПОУ 37989269, банк ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області, МФО 805012, п/р 31118095700005), видати наказ.

Стягнути з Дніпропетровської міської ради (49000, м. Дніпропетровськ, пр. К. Маркса, 75, ЄДРПОУ 26510514) 236,00грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу в доход держбюджету (Управління державної казначейської служби України у Жовтневому районі м. Дніпропетровська Дніпропетровської області, ЄДРПОУ 37989269, банк ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області, МФО 805012, п/р 31217264700005), видати наказ.

В задоволенні позову до комунального підприємства "Дніпропетровське міжміське бюро технічної інвентаризації" - відмовити.

СуддяА.Є. Чередко Рішення підписано 23.03.2012р.