Постанова № 22111706, 16.03.2012, Луганський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
16.03.2012
Номер справи
2а/1270/1638/2012
Номер документу
22111706
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Категорія №8.1.5

ПОСТАНОВА

Іменем України

16 березня 2012 року Справа № 2а/1270/1638/2012

Луганський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді:Захарової О.В.,

при секретарі судового засідання:Білоконі Д.І.,

за участю представників сторін:

від позивача:ОСОБА_1 (довіреність від 13.01.2012 №01232/10),

від відповідача:ОСОБА_2 (довіреність від 30.12.2011 №03/5-564)

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м.Луганську адміністративну справу за позовом Алчевської обєднаної державної податкової інспекції в Луганській області до Державного підприємства «Луганськвугілля» про стягнення коштів на суму податкового боргу у розмірі 6225 756,00 грн. з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, -

ВСТАНОВИВ:

21 лютого 2012 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Алчевської обєднаної державної податкової інспекції в Луганській області до Державного підприємства «Луганськвугілля» про стягнення коштів на суму податкового боргу у розмірі 6225 756,00 грн. з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, в обґрунтування якого зазначено наступне.

Державне підприємство «Луганськвугілля» є юридичною особою і зареєстровано як субєкт підприємницької діяльності виконавчим комітетом Луганської міської ради 09.04.2003. До складу ДП «Луганськвугілля» входять «Шахта «Вергелівська», «Шахта «Фащівська», «Шахта «Ніканор-Нова», «Санаторій-профілакторій «Шахтар», «Автобаза», «Перевальський ремонтно-механічний завод», «Шахта імені Артема», які є його відокремленими структурними підрозділами без права юридичної особи.Станом ан 20 лютого 2012 року зазначені відокремлені підрозділи Державного підприємства «Луганськвугілля» мають податковий борг з консолідованого податку на прибуток підприємств в сумі 6225756,00 грн., який виник з 20.02.2012 у звязку із несплатою в повному обсязі податкових зобовязань, які самостійно визначенні боржником у Розрахунках податкових зобовязань щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємства за 2011 рік.

У звязку з несплатою відповідачем у добровільному порядку податкового боргу, позивач просив стягнути з Державного підприємства «Луганськвугілля» кошти за податковим боргом в сумі 6225 756,00 грн. в судовому порядку.

Представник позивача в судовому засіданні підтримав позовні вимоги в повному обсязі, надав пояснення, аналогічні викладеним в позові, просив позов задовольнити в повному обсязі.

Представник відповідача у судовому засіданні позовні вимоги в сумі 6225 756,00 грн. визнав в повному обсязі, про що надав відзив на адміністративний позов, суду пояснив, що у звязку з тяжким фінансовим становищем, підприємство не має можливості відразу сплатити всю суму боргу. У звязку з чим, просив суд встановити спосіб і порядок виконання судового рішення шляхом розстрочення і сплати податкового боргу в сумі 6 225 756,00 грн. згідно графіку, узгодженого з податковим органом.

Відповідно до ч. 1 ст. 136 КАС України, позивач може відмовитися від адміністративного позову, а відповідач визнати адміністративний позов протягом всього часу судового засідання, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи.

Дії представника відповідача при визнанні адміністративного позову не суперечать закону і не порушують чиї-небудь права, свободи або інтереси, тому визнання позову приймається судом.

Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог і наявних у матеріалах справи доказів, оцінивши докази відповідно до вимог ст.ст.69-72 Кодексу адміністративного судочинства України, суд дійшов висновку про обґрунтованість заявлених позовних вимог з огляду на таке.

Частиною 1 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших субєктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень, шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.

Згідно зі статтею 6 Конституції України органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених цією Конституцією межах та відповідно до законів України.

Статтею 19 Конституції України встановлено, що правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобовязані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Стаття 67 Конституції України передбачає, що кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

01 січня 2011 року набув чинності Податковий Кодекс України від 02.12.2010 №2755-VI, який встановлює перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Відповідно до ст.6 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI податком є обовязковий, безумовний платіж до відповідного бюджету, що справляється з платників податку відповідно до цього Кодексу.

У відповідності із ст.14 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI:

- грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.39 пункту 14.1);

- податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк) (підпункт 14.1.156 пункту 14.1);

- штрафна санкція (фінансова санкція, штраф) - плата у вигляді фіксованої суми та/або відсотків, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, а також штрафні санкції за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.265 пункту 14.1);

- пеня - сума коштів у вигляді відсотків, нарахованих на суми грошових зобов'язань, не сплачених у встановлені законодавством строки (підпункт 14.1.162 пункту 14.1);

- податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання (підпункту 14.1.175 пункту 14.1).

У відповідності із статтею 16 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI, серед іншого, платник податків зобов'язаний: вести в установленому порядку облік доходів і витрат, складати звітність, що стосується обчислення і сплати податків та зборів; подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків та зборів; сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.

Відповідно до статті 20 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право визначати у визначених цим Кодексом випадках суми податкових та грошових зобов'язань платників податків (підпункт 20.1.27 пункту 20.1); застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом, стягувати суми простроченої заборгованості суб'єкта господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитом (позикою), залученим державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державну (місцеву) гарантію, а також за кредитом з бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом (підпункт 20.1.28 пункту 20.1); звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини (пункт 20.1.18 пункту 20.1).

Пунктом 38.1 статті 38 Податкового кодексу України визначено, що виконанням податкового обовязку визнається сплата в повному обсязі платником відповідних сум податкових зобовязань у встановлений податковим законодавством строк.

Відповідно до п.54.1 ст.54 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI, крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобовязання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом.

Відповідно до п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI, платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Згідно із п.57.3 статті 57 у разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1-54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу.

У разі оскарження рішення контролюючого органу про нараховану суму грошового зобов'язання платник податків зобов'язаний самостійно погасити узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом 10 календарних днів, наступних за днем такого узгодження.

Податкова декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця (підпункт 203.1 ст.203 ПК України).

Платник податку зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пунктом 203.1 цієї статті для подання податкової декларації (підпункт 203.2 ст. 203 ПК України).

Судом встановлено, що відповідач Державне підприємство «Луганськвугілля» зареєстроване як юридична особа виконавчим комітетом Луганської міської ради 09.04.2003 №1382120 0000 000520 (а.с. 38).

Згідно Статуту ДП «Луганськвугілля» є правонаступником прав та обовязків реорганізованих шляхом злиття державних відкритих акціонерних товариств-дочірніх підприємств: «Шахта «Вергелівська», «Шахта «Фащівська», «Шахта «Ніканор-Нова», «Санаторій-профілакторій «Шахтар», «Автобаза», «Перевальський ремонтно-механічний завод», «Шахта імені Артема», які є його відокремленими структурними підрозділами (а.с. 60-61).

Зазначені відокремлені підрозділи мають правовий статусу субєкта без права юридичної особи і реалізують свою діяльність в межах Положення (а.с. 39-52).

Згідно Довідки про взяття на облік платника податків №3717/29-0009 від 09.11.2010 ВП «Шахта «Вергелівська» Державного підприємства «Луганськвугілля» взятий на облік в якості платка податків в Алчевській ОДПІ (Брянківське відділення) 13.08.2003 за №1203020 (а.с. 53).

Згідно Довідки про взяття на облік платника податків №61 від 30.05.2008 ВП «Шахта «Фащівська» Державного підприємства «Луганськвугілля» взятий на облік в якості платка податків в Алчевській ОДПІ (Перевальське відділення) 09.02.2004 за №26 (а.с. 54).

Згідно Довідки про взяття на облік платника податків №201 від 16.12.2005 ВП «Шахта «Ніканор-Нова» Державного підприємства «Луганськвугілля» взятий на облік в якості платка податків в Алчевській ОДПІ (Перевальське відділення) 16.12.2005 за №201 (а.с.55).

Згідно Довідки про взяття на облік платника податків №61 від 14.03.2006 ВП «Санаторій-профілакторій «Шахтар» Державного підприємства «Луганськвугілля» взятий на облік в якості платка податків в Алчевській ОДПІ (Перевальське відділення) 19.05.1998 за №21845279 (а.с. 56).

Згідно Довідки про взяття на облік платника податків №46 від 21.02.2006 ВП «Автобаза» Державного підприємства «Луганськвугілля» взятий на облік в якості платка податків в Алчевській ОДПІ (Перевальське відділення) 11.08.2003 за №36 (а.с. 57).

Згідно Довідки про взяття на облік платника податків №78 від 01.07.2008 ВП «Перевальський ремонтно-механічний завод» Державного підприємства «Луганськвугілля» взятий на облік в якості платка податків в Алчевській ОДПІ (Перевальське відділення) 16.09.2003 за №47 (а.с. 58).

Згідно Довідки про взяття на облік платника податків ВП «Шахта імені Артема» Державного підприємства «Луганськвугілля» взятий на облік в якості платка податків в Алчевській ОДПІ (Перевальське відділення) 01.02.2006 за №1663 (а.с. 59).

З матеріалів справи вбачається, що станом на 20 лютого 2012 року зазначені відокремлені підрозділи Державного підприємства «Луганськвугілля» мають податковий борг з консолідованого податку на прибуток в сумі 6225756,00 грн.

Зазначений податковий борг виник у звязку з несплатою в повному обсязі податкових зобовязань, які були визначені самостійно відповідачем у наступних Розрахунках податкових зобовязань щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємства (а.с. 21-35):

-ВП «Шахта «Ніканор-Нова» ДП «Луганськвугілля» - розрахунки №28087 від 09.02.2012 на суму 1489190,00 грн., №22086 від 09.02.2012 на суму 431300,00 грн., в тому числі штрафна санкція 12939,00 грн.;

-ВП «Шахта «Вергелівська» ДП «Луганськвугілля» - розрахунки №17861 від 09.02.2012 на суму 1442179,00 грн., №17801 від 09.02.2012 на суму 480759,00 грн., в тому числі штрафна санкція 14423,00 грн.;

-ВП «Шахта «Фащівська» ДП «Луганськвугілля» - розрахунок №22047 від 09.02.2012 на суму 209284,00 грн., в тому числі штрафна санкція 6279,00 грн.;

-ВП «Перевальський ремонтно-механічний завод» ДП «Луганськвугілля» - розрахунки №22223 від 09.02.2012 на суму 58404,00 грн., №22221 від 09.02.2012 на суму 29848,00 грн., в тому числі штрафна санкція 895,00 грн.;

-ВП «Шахта імені Артема» ДП «Луганськвугілля» - розрахунки №22092 від 09.02.2012 на суму 869284,00 грн., №22091 від 09.02.2012 на суму 443368,00 грн., в тому числі штрафна санкція 13301,00 грн.;

-ВП «СП «Шахтар» ДП «Луганськвугілля» - розрахунки №22090 від 09.02.2012 на суму 484,00 грн., №22088 від 09.02.2012 на суму 296,00 грн., в тому числі штрафна санкція 9,00 грн.;

-ВП «Автобаза» ДП «Луганськвугілля» - розрахунки №22149 від 09.02.2012 на суму 15259,00 грн., №22148 від 09.02.2012 на суму 8092,00 грн., в тому числі штрафна санкція 243 грн.

Податкові зобовязання в сумі 6177667,00 грн. та штрафні санкції в сумі 48089,00 грн. підтверджуються довідками про суми податкового боргу станом на 20.02.2012 (а.с. 6-12), зворотнім боком облікових карток платників податків (відокремлених підрозділів) станом на 20.02.2012 (а.с. 13-20), Розрахунками податкових зобовязань щодо сплати консолідованого податку на прибуток підприємства (а.с. 21-35).

Стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, провадиться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги та здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини (п.п. 95.2 та 95.3 статті 95 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI).

Так, відповідно до п.п. 6.2.1. п. 6.2 ст. 6 Закону України від 21.12.2000 №2181 «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобовязання в установлені строки, податковий орган надсилає такому платнику податків податкові вимоги.

Податкові вимоги надсилаються:

а) перша податкова вимога не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобовязання. Перша податкова вимога містить повідомлення про факт узгодження податкового зобовязання та виникнення права податкової застави на активи платника податків, обовязок погасити суму податкового боргу та можливі наслідки непогашення його у строк;

б) друга податкова вимога не раніше тридцятого календарного дня від дня направлення (вручення) першої податкової вимоги, у разі непогашення платником податків суми податкового боргу у встановлені строки. Друга податкова вимога додатково до відомостей, викладених у першій податковій вимозі, може містити повідомлення про дату та час проведення опису активів платника податків, що перебувають у податковій заставі, а також про дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.

П.п. 6.2.4 вказаної статті визначено, що податкова вимога вважається надісланою (врученою) юридичній особі, якщо її передано посадовій особі такої юридичної особи під розписки або надіслано листом з повідомленням про вручення.

Відповідно до цієї статті Алчевською обєднаною державною податковою інспекцією в Луганській області 13 лютого 2006 року відповідачу була вручена перша податкова вимога від №1/3 від 19.01.2006 та 29 березня 2006 року була вручена друга податкова вимога №2/33 від 23.03.2008, що підтверджується підписом уповноваженої особи відповідача у повідомленнях про вручення поштового відправлення (а.с. 62, 63).

Вказані перша і друга податкові вимоги є чинними, податковим органом не відкликані.

Вжиті позивачем заходи, направлені на погашення податкового боргу, не дали позитивних результатів, податковий борг на час розгляду справи відповідачем не сплачений.

Підпунктами 87.1 та 87.2 статті 87 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI визначено, що джерелами самостійної сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею, а також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів. Джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених цим Кодексом, а також іншими законодавчими актами.

Пунктом 95.1 статті 95 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI регламентовано, що орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Внаслідок того, що Державне підприємство «Луганськвугілля» станом на дату розгляду адміністративного позову у добровільному порядку податковий борг з консолідованого податку на прибуток підприємства в сумі 6225756,00 грн. не сплатило, вимоги податкового органу про стягнення коштів на суму податкового боргу на загальну суму 6225756,00 грн., визнаються судом обґрунтованими, доведеними і такими, що підлягають задоволенню в повному обсязі.

Щодо розстрочення сплати податкового боргу Державного підприємства «Луганськвугілля» суд зазначає таке.

Відповідно до ч.1 ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України постанова або ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано.

Згідно з ч.1 ст.263 Кодексу адміністративного судочинства України - за наявності обставин, що ускладнюють виконання судового рішення (відсутність коштів на рахунку, відсутність присудженого майна в натурі, стихійне лихо тощо), державний виконавець може звернутися до адміністративного суду першої інстанції, незалежно від того, суд якої інстанції видав виконавчий лист, що видав виконавчий лист, із поданням, а особа, яка бере участь у справі, та сторона виконавчого провадження - із заявою про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення. Питання про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення може бути розглянуто також за ініціативою суду.

Як вбачається зі змісту зазначених норм, питання про розстрочення виконання судового рішення може розглядатися лише після набрання ним законної сили та відкриття виконавчого провадження.

Станом на 21 березня 2012 року (на дату складення повного тексту постанови) постанова суду від 16 березня 2012 року по справі №2а/1270/1638/2012 ще не набрала законної сили.

Таким чином, заява про розстрочення виконання судового рішення подана представником відповідача передчасно, що унеможливлює її задоволення.

Питання по судових витратах не вирішується, оскільки позивач звільнений від їх сплати у встановленому порядку, а ст.94 Кодексу адміністративного судочинства України не передбачено їх стягнення у даних випадках.

На підставі частини 3 статті 160 КАС України у судовому засіданні 16 березня 2012 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови. Складення постанови у повному обсязі відкладено до 21 березня 2012 року.

Керуючись статтями 2, 9, 10, 11, 17, 18, 71, 87, 94, 136, 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Алчевської обєднаної державної податкової інспекції в Луганській області до Державного підприємства «Луганськвугілля» про стягнення коштів на суму податкового боргу у розмірі 6225 756,00 грн. з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, задовольнити повністю.

Стягнути кошти Державного підприємства «Луганськвугілля» (і.к. 32473323) на суму податкового боргу перед бюджетом в розмірі 6225 756,00 грн. (шість мільйонів двісті двадцять пять тисяч сімсот пятдесят шість гривень 00 копійок), з яких: 6177 667,00 грн. (шість мільйонів сто сімдесят сім тисяч шістсот шістдесят сім гривень 00 копійок) податкові зобовязання, 48 089,00 грн. (сорок вісім тисяч вісімдесят девять гривень 00 копійок) штрафні санкції, з консолідованого податку на прибуток підприємства, який виник за 2011 рік з усіх рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, в тому числі податковий борг:

-ВП «Шахта «Вергелівська» ДП «Луганськвугілля» в сумі 1937 361,00 грн. (один мільйон девятсот тридцять сім тисяч триста шістдесят одна гривня 00 копійок) перерахувати на р/р 31112002700017, одержувач УДКС в м.Брянка, банк одержувача ГУДКСУ в Луганській області, код 37780550, код платежу 11020100, МФО 804013;

-ВВП «Шахта «Ніканор-Нова» ДП «Луганськвугілля» в сумі 1933 429,00 грн. (один мільйон девятсот тридцять три тисячі чотириста двадцять девять гривень 00 копійок) перерахувати на р/р 31115002700241, одержувач УДКС в м.Перевальськ, банк одержувача ГУДКСУ в Луганській області, код 37934445, код платежу 11020100, МФО 804013;

-ВП «Шахта «Фащівська» ДП «Луганськвугілля» в сумі 915 483,00 грн. (девятсот п'ятнадцять тисяч чотириста вісімдесят три гривні 00 копійок) перерахувати на р/р 31115002700241, одержувач УДКС в м.Перевальськ, банк одержувача ГУДКСУ в Луганській області, код 37934445, код платежу 11020100, МФО 804013;

-ВП «Шахта імені Артема» ДП «Луганськвугілля» в сумі 1325 953,00 грн. (один мільйон триста двадцять пять тисяч девятсот пятдесят три гривні 00 копійок) перерахувати на р/р 31115002700241, одержувач УДКС в м.Перевальськ, банк одержувача ГУДКСУ в Луганській області, код 37934445, код платежу 11020100, МФО 804013;

-ВП «Перевальський РМЗ» ДП «Луганськвугілля» в сумі 89 147,00 грн. (вісімдесят девять гривень сто сорок сім гривень 00 копійок) перерахувати на р/р 31115002700241, одержувач УДКС в м.Перевальськ, банк одержувача ГУДКСУ в Луганській області, код 37934445, код платежу 11020100, МФО 804013;

-ВП «Автобаза» ДП «Луганськвугілля» в сумі 23 594,00 грн. (двадцять три тисячі пятсот девяносто чотири гривні 00 копійок) перерахувати на р/р 31115002700241, одержувач УДКС в м.Перевальськ, банк одержувача ГУДКСУ в Луганській області, код 37934445, код платежу 11020100, МФО 804013;

-ВП «Санаторій-профілакторій «Шахтар» ДП «Луганськвугілля» в сумі 789,00 грн. (сімсот вісімдесят девять гривень 00 копійок) перерахувати на р/р 31115002700241, одержувач УДКС в м.Перевальськ, банк одержувача ГУДКСУ в Луганській області, код 37934445, код платежу 11020100, МФО 804013.

Постанова суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Якщо субєкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення пятиденного строку з моменту отримання субєктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Постанова складена у повному обсязі та підписана 21 березня 2012 року.

СуддяО.В. Захарова