Ухвала суду № 21983338, 12.09.2011, Севастопольський апеляційний адміністративний суд

Дата ухвалення
12.09.2011
Номер справи
2а-10909/10/17/0170
Номер документу
21983338
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Копія

СЕВАСТОПОЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Іменем України

Справа № 2а-10909/10/17/0170

12.09.11 м. Севастополь

Севастопольський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого суддіЯковенко С.Ю.,

суддів Дугаренко О.В. , Дадінської Т.В.

секретар судового засіданняКаптусаров С.Д.

за участю сторін: сторони у судове засідання не з'явилися, про дату, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином,

розглянувши апеляційну скаргу Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків в м. Сімферополі Автономної Республіки Крим на постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим (суддя Папуша О.В. ) від 21.04.11 у справі № 2а-10909/10/17/0170

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Сатурн Сервіс" (пров. Елеваторний, 7, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим,95040)

до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків в м. Сімферополі Автономної Республіки Крим (вул. М. Залки, 1/9, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим,95000)

про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення

ВСТАНОВИВ:

Постановою Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 21 квітня 2011 року позовні вимоги задоволено у повному обсязі.

Визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення - рішення Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків в м. Сімферополі Автономної Республіки Крим від 10.08.2010 р. № 001822300/0, яким визначено суми податкового зобов'язання у розмірі 144858,68 грн., з яких по податку на додану вартість сумою 96572,45 грн. та штрафних (фінансових) санкцій сумою 48286, 23 грн.

Стягнуто з Державного бюджету України на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Сатурн Сервіс", в рахунок відшкодування понесених витрат зі сплати судового збору, - 3,40 грн.

Не погодившись з даною постановою суду, відповідач звернувся з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 21.04. 2011 та прийняти нове рішення по справі.

Апеляційна скарга мотивована порушенням судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права; позивач несвоєчасне відображав та незаконно зарахував до складу податкових зобовязань суми з податку на додану вартість, які незаконно віднесено до складу податкового кредиту. Податкові накладні від 31.12.09 № 0000000009 та від 31.01.10 00000000280 не дають право позивачу на формування податкового кредиту, оскільки відносяться до складу попереднього податкового кредиту, виписані у попередніх періодах, які вже були охоплені плановою виїзною перевіркою. Крім того, позивачем завищено податковий кредит, оскільки до податкового кредити включено суми з податку на додану вартість, які виникли за нікчемними договорами.

У судове засідання 12.09.2011 сторони не зявилися, про день, час і місце розгляду справи повідомлені належним чином.

Згідно з частиною 4 статті 196 Кодексу адміністративного судочинства України неприбуття у судове засідання сторін або інших осіб, які беруть участь у справі, належним чином повідомлених про дату, час і місце апеляційного розгляду, не перешкоджає судовому розгляду справи.

Колегія суддів, обговоривши доводи апеляційної скарги, перевіривши юридичну оцінку обставин та повноту їх встановлення, дослідивши правильність застосування судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, вважає, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом першої інстанції встановлено, що позивач Товариство з обмеженою відповідальністю "Сатурн-Сервис" є субєктом господарювання, юридичною особою, що здійснює свою діяльність на підставі Статуту, ідентифікаційний код юридичної особи 22247385, зареєстровано Виконавчим комітетом Сімферопольської міської ради АР Крим 22.08.94 за адресою: 95040, АР Крим, м. Сімферополь, провул. Елеваторний, буд. 7, що підтверджується копією свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, копією довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

03.08.10 відповідачем проведено планову виїзну перевірку ТОВ "Сатурн-Сервис" з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.07.09 по 31.03.10, валютного та іншого законодавства за період з 01.07.09 по 31.03.10.

Актом перевірки від 03.08.10 встановлені порушення діючого законодавства, донараховано відповідно до ч. 1 пп. 4.1.6 п. 4.1 ст.4, пп. 11.3.1 п. 11.3 ст. 11, пп. 5.3.9 п. 5.3 ст. 5 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" податок на прибуток за період з 01.07.09р. по 31.03.10р. у сумі 38 618,75 грн.; у порушення абз. "д" пп. 7.2.1, пп. 7.2.6 п. 7.2 ст. 7, пп.7.3.1 п. 7.3 ст. 7, пп. 7.5.1 п. 7.5 ст. 7 Закону України "Про податку на додану вартість" донараховано податку на додану вартість у сумі 96 572,45 грн.; порушено п. 6.4. Інструкції "Про порядок обчислення та сплати збору за забруднення навколишнього природного середовища", в результаті чого у періоді з 01.07.09р. по 31.03.10р. занижене податкове зобовязання по збору забруднення навколишнього природного середовища на загальну суму 197,79 грн.; у порушення пп. 6.3.2, пп. 6.3.3 п. 6.3 ст. 6 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" порушено порядок застосування податкової пільги, в результаті чого занижено податкове зобовязання з податку з доходів фізичних осіб на загальну суму 506,7 грн.

На підставі акту перевірки відповідачем прийнято податкове повідомлення рішення від 10.08.10 № 258/23-0/22247385, яким за встановлені порушення пп. 7.2.1, пп. 7.2.6 п. 7.2 ст. 7, пп.7.3.1, п. 7.3 ст. 7, пп. 7.5.1 п. 7.5 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість", визначено ТОВ "Сатурн Сервис" податкові зобовязання з податку на додану вартість сумою 96 572,45 грн., зі штрафних санкцій сумою 48 286,23 грн., а всього у розмірі 144 858,68 грн.

Згідно зі статтею 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові та службові особи зобовязані діяти на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до частини 3 статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішення, дій чи бездіяльності субєктів владних повноважень адміністративні суду перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо.

Згідно п. 1.3 статті 1 Закону України "Про податок на додану вартість" від 03.04.1997 № 168/97-ВР платник податку це особа, яка згідно з цим Законом зобовязана здійснювати утримання та внесення до бюджету податку, що сплачується покупцем, або особа, яка імпортує товари на митну територію України.

Відповідно до п.п. 7.2.8 п. 7.2 статті 7 вказаного Закону платники податку зобов'язані вести окремий облік операцій з поставки та придбання товарів (послуг), які підлягають оподаткуванню цим податком, а також які не є об'єктами оподаткування згідно із статтею 3 та звільнених від оподаткування згідно із статтею 5 цього Закону.

Зведені результати такого обліку відображаються у податкових деклараціях, форма і порядок заповнення яких визначаються відповідно до закону.

Відповідно до пп. 4.1.1 п. 4.1 статті 4 Закону України від 21.12.00 № 2181-ІІІ "Про порядок погашення зобовязань платників податку перед бюджетами та державними цільовими фондами", платник податків самостійно обчислює суму податкового зобовязання, яку зазначає у податковій декларації, крім випадків, визначених Законом.

Згідно пп. 3.1.1 п. 3.1 ст. 3 "Про податок на додану вартість" обєктом оподаткування є операції платників податку з поставки товарів та послуг на митній території України.

Як вбачається з податкової декларації з податку на додану вартість за грудень 2009 року та податкової декларації з податку на додану вартість за січень 2010 року , позивачем сформовано суму податкового кредиту з урахуванням податкових накладних, виданих позивачем 31.12.09 № 0000000009 зобовязання з податку на додану вартість у сумі 1 296,00 грн. та 31.01.10 № 0000000280 зобовязання з податку на додану вартість у сумі 1 081,33 грн., оскільки за законом відповідний обовязок виник у нього в результаті здійснення операцій з продажу товарів Державного підприємства "Завод шампанських вин "Новий світ".

Згідно з п. 1.6 ст. 1 Закону "Про податок на додану вартість" податковим зобовязанням є загальна сума податку, одержана (нарахована) платником податку в звітному (податковому) періоді, визначена згідно з цим Законом.

Відповідно до пп. 7.3.1 п. 7.3 ст. 7 цього Закону виникнення податкових зобовязань з поставки товарів (робіт, послуг) за приписами пп. 7.3.1 п. 7.3 ст. 7 Закону вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: або дата зарахування коштів від покупця (замовника) на банківський рахунок платника податку як оплата товарів (робіт, послуг), що підлягають поставці, а у разі поставки товарів (робіт, послуг) за готівкові грошові кошти - дата їх оприбуткування в касі платника податку, а при відсутності такої - дата інкасації готівкових коштів у банківській установі, що обслуговує платника податку; або дата відвантаження товарів, а для робіт (послуг) - дата оформлення документа, що засвідчує факт виконання робіт (послуг) платником податку.

Підпунктом 7.2.8 пункту 7.2 статті 7 Закону на платника податків покладено обов'язок з ведення обліку операцій з поставки та придбання товарів (послуг), які підлягають оподаткуванню цим податком, а також які не є об'єктами оподаткування згідно із статтею 3 та звільнених від оподаткування згідно із статтею 5 цього Закону. Зведені результати такого обліку відображаються у податкових деклараціях, форма і порядок заповнення яких визначаються відповідно до закону.

Платник податку веде реєстр отриманих та виданих податкових накладних у документальному або електронному вигляді за його вибором, у якому зазначаються порядковий номер податкової накладної, дата її виписки (отримання), загальна сума та сума нарахованого податку, а також реєстраційний номер платника податку продавця, який надав податкову накладну такому платнику податку. Форма і порядок заповнення реєстрів отриманих та виданих податкових накладних встановлюються центральним податковим органом.

Реєстрами виданих податкових накладних за період 01.12.09 - 31.12.09 та за період 01.01.10 31.01.10, які знаходяться у матеріалах справи, підтверджується видача позивачем своєму контрагенту ДП "Завод шампанських вин "Новий світ" податкової накладної № 0000000009 від 31.12.09 у якій відображено 1 296,00 грн. податку на додану вартість та податкової накладної №0000000280 від 31.01.10, у якій відображено 1 081,33 грн. податку на додану вартість.

Податкова накладна є звітним податковим документом і одночасно розрахунковим документом, яку платник податку зобов'язаний надати покупцю, що має містити окремими рядками вимоги визначені пп. 7.2.1 п. 7.2 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість" та відповідно до пп.7.2.3 складена у момент виникнення податкових зобов'язань продавця. Оригінал податкової накладної надається покупцю, копія залишається у продавця товарів (робіт, послуг).

Податкова накладна виписується на кожну повну або часткову поставку товарів (робіт, послуг), яку платники податку повинні зберігати протягом строку, передбаченого законодавством для зобов'язань із сплати податків.

Відповідно до п. 1.7 Закону України "Про податок на додану вартість" податковий кредит - сума, на яку платник податку має право зменшити податкове зобов'язання звітного періоду, визначена згідно з цим Законом.

З положень ст. 7.4 Закону податковий кредит звітного періоду визначається виходячи із договірної (контрактної) вартості товарів (послуг), але не вище рівня звичайних цін, у разі якщо договірна ціна на такі товари (послуги) відрізняється більше ніж на 20 відсотків від звичайної ціни на такі товари (послуги), та складається із сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 6.1 статті 6 та статтею8-1 цього Закону, протягом такого звітного періоду у зв'язку з:

- придбанням або виготовленням товарів (у тому числі при їх імпорті) та послуг з метою їх подальшого використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку;

- придбанням (будівництвом, спорудженням) основних фондів (основних засобів, у тому числі інших необоротних матеріальних активів та незавершених капітальних інвестицій в необоротні капітальні активи), у тому числі при їх імпорті, з метою подальшого використання у виробництві та/або поставці товарів (послуг) для оподатковуваних операцій у межах господарської діяльності платника податку.

Право на нарахування податкового кредиту виникає незалежно від того, чи такі товари (послуги) та основні фонди почали використовуватися в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку протягом звітного податкового періоду, а також від того, чи здійснював платник податку оподатковувані операції протягом такого звітного податкового періоду.

Положеннями пп. 7.4.5 п. 7.4 ст. 7 встановлені обмеження щодо включенню до складу податкового кредиту суми сплаченого (нарахованого) податку у зв'язку з придбанням товарів (послуг) лише щодо тих сум, які не підтверджені податковими накладними чи митними деклараціями (іншими подібними документами згідно з підпунктом 7.2.6 цього пункту).

Крім того, абзацом другим вказаного підпункту статті Закону передбачено наявність відповідальності у вигляді фінансових санкцій, установлених законодавством, що нараховуться на суму податкового кредиту, у разі коли на момент перевірки платника податку органом державної податкової служби суми податку, попередньо включені до складу податкового кредиту, залишаються не підтвердженими зазначеними цим підпунктом документами.

Згідно пп. 7.4.3 п. 7.4 ст. 7 Закону у разі коли товари (роботи, послуги), виготовлені та/або придбані, частково використовуються в оподатковуваних операціях, а частково ні, до суми податкового кредиту включається та частка сплаченого (нарахованого) податку при їх виготовленні або придбанні, яка відповідає частці використання таких товарів (робіт, послуг) в оподатковуваних операціях звітного періоду.

В разі використання одержаних товарів (послуг) в оподатковуваних та неоподатковуваних операціях, розподіл податкового кредиту проводиться відповідно до вимог пп. 7.4.3 п. 7.4 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість", а відображення в додатку 5 проводиться у відповідних його розділах "Операції з придбання з ПДВ, які надають право формування податкового кредиту" та "Операції з придбання з ПДВ, які не надають право формування податкового кредиту".

З урахуванням того, що податкові накладні, одержані із запізненням, включаються до реєстру отриманих податкових накладних того звітного періоду, в якому їх отримано, суми податкового кредиту по таких податкових накладних відображаються в загальній сумі податкового кредиту звітного податкового періоду.

Як вбачається з матеріалів справи, податкові накладні виписані у лютому 2009р., травні 2009р., червні 2009р., липні 2009р., серпні 2009 р., а саме: від 24.02.09р. № 0006696; від 31.05.09р. № 6462, № 6821, № 7519, № БМП 18186, № БМП 18187, № БМП 18188, № БМП 18189, № БМП 18190, № БМП 18191, № БМП 18192; від 01.06.09р. № 238, № 239; від 16.06.09р. № 001830, № 001831; від 18.06.09р. № 328, № 636; від 29.06.09р. № 1206, № 1207; від 30.06.09р. № 64, № 154, № 353, № 5837, № 6846, № 6497, № 7715/010000, № 003839/850000, № 700408422, № 9068, № 9100/010000, № 945996524; від 31.07.09р. № БМП 25895, № БМП 25896, № БМП 25897, № БМП 25898, № БМП 25899, № БМП 25900, № БМП 25901, № БМП 25902, № БМП 25903, № БМП 25904; від 31.08.09р., № БМП 29986, № БМП 29987, № БМП 29988 включено позивачем до розміру податкового кредиту, сформованого у відповідному періоді після отримання оригіналів відповідних податкових накладних.

Вказане також підтверджується копіями реєстру отриманих та виданих податкових накладних за лютий 2009 року (т.1 а.с.181-212, т.2 а.с.1-17); реєстру отриманих та виданих податкових накладних за березень 2009р. (т.2 а.с.20-48, 49-67); реєстру отриманих та виданих податкових накладних за квітень 2009р. (т.2 а.с.70-91, 92-114); реєстру отриманих та виданих податкових накладних за травень 2009р.( т.2 а.с.117-128, 129-148), реєстру отриманих та виданих податкових накладних за червень 2009р. (т.2 а.с.151-162, 163-183).

Відповідно до п. 1.3 Закону України "Про податок на додану вартість" платник податку це особа, яка згідно з цим Законом зобов'язана здійснювати утримання та внесення до бюджету податку, що сплачується покупцем, або особа, яка імпортує товари на митну територію України.

Звітний (податковий) період - період, за який платник податку зобов'язаний проводити розрахунки податку та сплачувати його до бюджету (п. 1.5 Закону).

Відповідно до пп. 7.5.1 п. 7.5 ст. 7 Закону датою виникнення права платника податку на податковий кредит вважається: дата здійснення першої з подій: або дата списання коштів з банківського рахунку платника податку в оплату товарів (робіт, послуг), дата виписки відповідного рахунку (товарного чека) - в разі розрахунків з використанням кредитних дебетових карток або комерційних чеків; або дата отримання податкової накладної, що засвідчує факт придбання платником податку товарів (робіт, послуг).

За таких обставин, судова колегія вважає правильним висновок суду першої інстанції, що право на формування податкового кредиту виникло у позивача у відповідний податковий період при отриманні податкової накладної, що засвідчує факт придбання платником податку товарів (робіт, послуг), а тому позивачем дотримано вимоги встановлені законодавцем та сформовано податковий кредит відповідно до вимог встановлених законом.

Відповідно до п. 1.6 Закону України "Про податок на додану вартість" податкове зобов'язання - загальна сума податку, одержана (нарахована) платником податку в звітному (податковому) періоді, що визначена згідно з цим Законом.

Згідно пункту 5.1 статті 5 Закону України "Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами і державними цільовими фондами" податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації.

Зазначене податкове зобов'язання не може бути оскаржене платником податків в адміністративному або судовому порядку. Якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 15 цього Закону) платник податків самостійно виявляє помилки у показниках раніше поданої податкової декларації, такий платник податків має право надати уточнюючий розрахунок.

Відповідачем не надано доказів того, що позивачу відмовлено у прийнятті наданих декларації з податку на додану вартість за лютий 2009р., за березень 2009р., за квітень 2009р., за травень 2009р., за червень 2009р. за існуванням обґрунтованих законом підстав.

01.01.09 між ТОВ "Сатурн Сервис" та ТОВ "Укрростпоставка" укладено договір про надання послуг на передпродажну підготовку товару за №42, предметом якого є передпродажна підготовка товару наданого Замовником (ТОВ "Сатурн Сервис") Виконавцю (ТОВ "Укрростпоставка").

З положень п. 1.2. вказаного договору факт надання послуг Виконавцем та прийняття їх результатів Замовником підтверджується відповідним актом.

Акти здачі-прийняття робіт (надання послуг) від 31.07.09р. № 1280, від 31.08.09р. № ОУ-1471, від 30.09.09р. № 1623 підписано та кріплено печатками на підтвердження вчинення Виконавцем робіт (надання послуг) по передпродажній підготовці товару (просування ТМ "Новий Світ", "Кримське") згідно договору від 01.01.09р. № 42.

Сторони претензій одна до одної не мають (т.2 а.с.191-193).

Податкові накладні від 31.07.09р. № 1280 сумою 160 000,00 грн., з яких ПДВ 26 666,67 грн., від 31.08.09р. № 1471 сумою 117 652,00 грн., з яких ПДВ 19 608,67 грн., 31.09.09р. № 1623 сумою 166 862,00 грн., з яких ПДВ 27 810,33 грн., видані контрагентом позивача, містять вимоги встановлені законом, необхідність наявності яких визначена його приписами (т.2 а.с.194-196).

Податкова накладна є звітним податковим документом і одночасно розрахунковим документом та, з положень пп. 7.2.3 п. 7.2 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість", виписується на кожну повну або часткову поставку товарів (робіт, послуг) і є підставою для включення до складу свого податкового кредиту зазначені в цих накладних суми податку на додану вартість у звязку з придбанням таких послуг.

Судова колегія не може прийняти до уваги посилання відповідача на наявність ознак нікчемності договору № 42 від 01.01.09 з підстав, що його укладено з метою, що суперечить інтересам держави і суспільства, а, отже, і моральним засадам суспільства, виходячи з наступного.

Під господарською діяльністю у статті 3 Господарському кодексі України розуміється діяльність суб'єктів господарювання у сфері суспільного виробництва, спрямована на виготовлення та реалізацію продукції, виконання робіт чи надання послуг вартісного характеру, що мають цінову визначеність. Господарська діяльність, що здійснюється для досягнення економічних і соціальних результатів та з метою одержання прибутку, є підприємництвом, а суб'єкти підприємництва - підприємцями.

Відповідно до статті 2 ГК України учасниками відносин у сфері господарювання є суб'єкти господарювання, споживачі, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, наділені господарською компетенцією, а також громадяни, громадські та інші організації, які виступають засновниками суб'єктів господарювання чи здійснюють щодо них організаційно-господарські повноваження на основі відносин власності.

Позивач та його контрагент є субєктами господарювання, які знаходяться під охороною держави, яка забороняє незаконне втручання органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб у господарські відносини, визнаючи свободу підприємницької діяльності у межах, визначених законом та вільний рух капіталів, товарів та послуг на території України.

Суб'єкти господарювання згідно частини першої статті 19 ГК України мають право без обмежень самостійно здійснювати господарську діяльність, що не суперечить законодавству.

Договір від 01.01.09 №42 про надання послуг на передпродажну підготовку товару, укладений між ТОВ "Сатурн Сервис" та ТОВ "Укрростпоставка", не містить ознак, які б можливо були визначити як такі, що суперечать діючому законодавству.

Також, судова колегія вважає безпідставними доводи відповідача щодо нікчемності вказаного правочину з посиланням на статті 203, 215, 228 ЦПК України, оскільки відповідно до вказаних норм правочин вважається таким, що порушує публічний порядок, якщо він був спрямований на порушення конституційних прав і свобод людини і громадянина, знищення, пошкодження майна фізичної або юридичної особи, держави, Автономної Республіки Крим, територіальної громади, незаконне володіння ним. Правочин, який порушує публічний порядок, є нікчемним.

У судовому порядку вищезазначений договір нікчемним (недійсним) не визнаний.

Наявними у матеріалах справи документами, які підтверджують право позивача на податковий кредит, спростовується висновок відповідача про безпідставність включення до складу податкового кредиту позивачем сум податку на додану вартість за операціями з придбання у контрагента послуг (робіт) і зменшення податкового кредиту в сумі 74 085,67 грн.

Судова колегія вважає, що рішення суду першої інстанції прийнято з додержанням норм матеріального і процесуального права, і висновок суду про обґрунтованість вимог позивача є правильним.

Згідно статті 200 КАС України суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову або ухвалу суду без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи і ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.

Керуючись статтями 195,196, пунктом 1 частини першої статті 198, п.1 частини першої статті 205, статтями 200, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків в м. Сімферополі Автономної Республіки Крим залишити без задоволення.

Постанову Окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 21.04.11 у справі № 2а-10909/10/17/0170 залишити без змін.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення згідно з частиною пятою статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвалу може бути оскаржено в порядку статті 212 Кодексу адміністративного судочинства України, згідно з якою касаційна скарга на судові рішення подається безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції, крім випадків, передбачених цим Кодексом, а в разі складення ухвали в повному обсязі відповідно до статті 160 цього Кодексу - з дня складення ухвали в повному обсязі.

Повний текст судового рішення виготовлений 19 вересня 2011 р.

Головуючий суддяпідписС.Ю. Яковенко

Судді підпис О.В.Дугаренко підпис Т.В. Дадінська З оригіналом згідно

Головуючий суддя С.Ю. Яковенко