Рішення № 21798333, 05.03.2012, Господарський суд Дніпропетровської області

Дата ухвалення
05.03.2012
Номер справи
30/5005/332/2012
Номер документу
21798333
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

05.03.12р.Справа № 30/5005/332/2012 За позовом: прокурора міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Дніпродзержинської міської ради Дніпропетровської області, м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області

До відповідача: публічного акціонерного товариства "ДніпроАЗОТ", м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області

Про: внесення змін до договору оренди земельної №10426 від 14.01.2009 року

Суддя: Євстигнеєва Н.М.

Представники:

Від позивача: не з'явився

Від відповідача: ОСОБА_1, довіреність №28/016-юр від 30.12.11 представник

В засіданні брали участь: Горан Ю.М., посвідчення №313 прокурор відділу прокуратури Дніпропетровської області

СУТЬ СПОРУ:

Прокурор міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області звернувся до господарського суду Дніпропетровської області з позовом в інтересах держави в особі Дніпродзержинської міської ради Дніпропетровської області, яким просить:

- внести зміни до п.2.2. договору оренди земельної ділянки від 14.01.2009 року №10426, укладеного між Дніпродзержинською міською радою та публічним акціонерним товариством "ДніпроАЗОТ" (ЄДРПОУ 05761620), виклавши його в наступній редакції: "п.2.2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки станом на 15.08.2011 року становить 5 046 489,62 грн."

- внести зміни до п.3.1. договору оренди земельної ділянки від 14.01.2009 року №10426, укладеного між Дніпродзержинською міською радою та публічним акціонерним товариством "ДніпроАЗОТ" (ЄДРПОУ 05761620), виклавши його в наступній редакції: "п.3.1. Договір укладається на строк до 24.12.2020. Після закінчення строку договору "Орендар" має переважне право на поновлення його на новий строк".

- внести зміни до п.4.1. договору оренди земельної ділянки від 14.01.2009 року №10426, укладеного між Дніпродзержинською міською радою та публічним акціонерним товариством "ДніпроАЗОТ" (ЄДРПОУ 05761620), виклавши його в наступній редакції: "п.4.1. Орендна плата вноситься "Орендарем" виключно у грошовій формі на рахунок місцевого бюджету у розмірі 151 394,70 грн./рік без ПДВ, а з урахуванням пільги - у розмірі 105 976,29 грн./рік без ПДВ, яка застосовується на умовах, визначених рішенням Дніпродзержинської міської ради від 27.05.2011 №116-08/VI "Про плату за землю".

Позовні вимоги мотивовані зміною розміру орендної плати за землю на законодавчому рівні, у зв'язку з чим виникла необхідність внесення змін у спірний договір оренди землі.

Дніпродзержинська міська рада позовні вимоги прокурора міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області підтримала у повному обсязі.

Відповідач проти позову заперечує, просить в його задоволенні відмовити, посилаючись на його безпідставність. Відповідач зазначає, що остаточні правовідносини оренди виникли між позивачем та відповідачем у 2007 році, тому до них не можливо поширити дію рішень Дніпродзержинської міської ради від 15.12.2010 року №07-02/VІ "Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Дніпродзержинськ" та рішення від 27.05.2011 року №116-08/VІ "Про плату за землю" з огляду на приписи ст. 58 Конституції України. Спірний договір оренди не містить підстав для перегляду розміру орендної плати у випадку зміни нормативної оцінки земельної ділянки та введення додаткових коефіцієнтів як передбачено рішеннями міської ради від 15.12.2010 року №07-02/VІ та від 27.05.2011 року №116-08/VІ.

Також відповідачем заявлено клопотання про зупинення провадження у справі №30/5005/332/2012 до вирішення пов'язаної з нею іншої справи за позовом публічного акціонерного товариства "ДніпроАЗОТ" до Дніпродзержинської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення від 15.12.2010 року №07-02/VI "Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Дніпродзержинськ". Клопотання мотивоване тим, що оскаржуване рішення є підставою для внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 14.01.2009 року №10426, який є предметом даного спору. Відповідач зазначає, що у разі задоволення його позову, визнання протиправним та скасування рішення від 15.12.2010 року №07-02/VI "Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Дніпродзержинськ" не буде підстав для внесення змін до спірного договору.

Дніпродзержинська міська рада проти задоволення клопотання відповідача заперечує, посилаючись на те, що про вказане рішення міської ради відповідач був проінформований своєчасно, рішення стосується всіх земельних ділянок, які знаходяться на території міста, а не лише тієї, що орендується відповідачем, в Заводському суді м. Дніпродзержинська розглядалася аналогічна справа №2-А-1829/11, за результатами якої в задоволенні позову про визнання рішення від 15.12.2010 року №07-02/VI протиправним та його скасування було відмовлено. Позивач зазначає, що нормами чинного законодавства передбачена можливість зміни умов договору за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у випадках, встановлених договором та законом. Оскільки сторонами в договорі оренди сторонами в договорі оренди передбачена можливість збільшення розміру орендної плати, а орендна плата є регульованою ціною, то законодавча зміна граничного розміру цієї плати є підставою для перегляду розміру орендної плати, встановленої умовами договору.

Розгляд справи було відкладено з 07.02.2012р. на 21.02.2012р.

В судовому засіданні 21.02.2012р. оголошувалась перерва до 05.03.2012р.

В судовому засіданні 05.03.2012 року оголошені вступна та резолютивна частини рішення.

При розгляді справи судом досліджені письмові докази, що містяться в матеріалах справи.

Запис розгляду судової справи здійснюється за допомогою технічних засобів, а саме: автоматизованої системи "Документообіг господарських судів".

Для архівного оригіналу звукозапису надано диск CD-R, серійний номер HR106JS60421083614.

Заслухавши пояснення представника відповідача, прокурора відділу прокуратури Дніпропетровської області, дослідивши матеріали справи, господарський суд, -

В С Т А Н О В И В:

На підставі рішення Дніпродзержинської міської ради від 12.12.2007 року №323-17/V між Дніпродзержинською міською радою (орендодавець) та відкритим акціонерним товариством "ДніпроАЗОТ" (яке змінило назву на публічне акціонерне товариство "ДніпроАЗОТ") (орендар) 30 грудня 2008 року був укладений договір оренди земельної ділянки, відповідно до п.1.1 якого орендодавець надає, а орендар приймає у строкове платне володіння і користування земельну ділянку несільськогосподарського призначення, що знаходиться за адресою: вул. Горобця, 24А, м. Дніпродзержинськ, згідно з планом земельної ділянки, що додається.

21.04.2009 року договір зареєстровано в Дніпродзержинському відділі ДРФ ДП "Центр ДЗК", про що у державному реєстрі земель вчинено запис за №040910600168.

В оренду передається земельна ділянка загальною площею 1,5627 га для фактичного розміщення бази будівельно-монтажного управління. Категорії земель: землі промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки станом на 18.01.2008 року становить 1 205 227,96 грн. (п.п.2.1, 2.2 договору).

Договір укладається строком до 24.12.2010 року. Після закінчення строку договору орендар має переважне право на поновлення його на новий строк (п.3.1 договору).

Рішенням Дніпродзержинської міської ради від 15.12.2010 року №09-02/VІ "Про продовження (поновлення) права користування земельними ділянками" продовжено (поновлено) право користування земельними ділянками несільськогосподарського призначення, в тому числі, земельної ділянки по вул. Горобця, 24А загальною площею 1,5627 га для фактичного розміщення бази будівельно-монтажного управління на умовах оренди строком на 10 років відкритому акціонерному товариству "ДніпроАЗОТ".

Відповідно до ст. 33 Закону України "Про оренду землі" по закінченню строку, на який було укладено договір оренди землі, орендар, який належно виконував обов'язки за умовами договору, має переважне право перед іншими особами на укладення договору оренди землі на новий строк (поновлення договору оренди землі).

Додаткова угода до договору оренди землі про його поновлення має бути укладена сторонами у місячний строк в обов'язковому порядку.

Так як, позивачем прийнято рішення про продовження (поновлення) права користування земельною ділянкою по вул. Горобця, 24А загальною площею 1,5627 га, публічне акціонерне товариство "ДніпроАЗОТ" продовжує користуватися вказаною земельною ділянкою, позовні вимоги в частині внесення змін до договору оренди земельної ділянки щодо строку укладення договору до 24.12.2020 року підлягає задоволенню.

Відповідно до п.4.1 договору орендна плата вноситься орендарем у грошовій формі в розмірі 38 567,28 грн./рік без ПДВ, що становить 3 213,94 грн./міс без ПДВ, і вноситься на розрахунковий рахунок місцевого бюджету, реквізити якого надаються орендарю додатково орендодавцем.

Розмір орендної плати щорічно переглядається у випадках і з моменту: зміни умов господарювання, передбачених договором; зміни розмірів ставки земельного податку, підвищення цін і тарифів, зміни коефіцієнтів індексації, визначених законодавством; погіршення стану орендованої земельної ділянки не з вини орендаря, що підтверджено документами; в інших випадках, передбачених законодавчими актами України (п.4.4 договору).

За умовами договору орендодавець має право вимагати від орендаря збільшення розмірів орендної плати у разі збільшення відповідно до законодавства розмірів земельного податку та інших мотивів, визначених умовами цього договору (п. 9.2.3 договору).

З 01.01.2011 року набрав чинності Податковий кодекс України, відповідно до ст. 288 якого підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.

Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу не може бути меншою:

- для земель сільськогосподарського призначення - розміру земельного податку, що встановлюється цим розділом;

- для інших категорій земель - трикратного розміру земельного податку, що встановлюється цим розділом (ст. 288.5.1).

Прокурор вважає, що прийняття Податкового кодексу, яким внесені зміни щодо розміру орендної плати за земельні ділянки, які перебувають у державній або комунальній власності, є підставою для внесення змін до договору оренди земельної ділянки від 30.12.2008 року, проти чого заперечує відповідач, що є причиною спору.

Відносини, повязані з орендою землі, регулюються Земельним, Податковим та Цивільними кодексами України, іншими законами України та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до них, а також договором оренди землі.

Сторони в договорі не можуть відступити від положень актів цивільного законодавства, якщо в цих актах прямо зазначено про це, а також у разі, якщо обовязковість для сторін положень актів цивільного законодавства випливає з їх змісту або із суті відносин між сторонами (ст.6 Цивільного кодексу України).

Відповідно до змісту статей 759 та 762 Цивільного кодексу України, законом можуть бути передбачені особливості укладання та виконання договору найму (оренди), і договором або законом може бути встановлено періодичний перегляд, зміну (індексацію) розміру плати за користування майном.

Згідно ст. 632 Цивільного кодексу України ціна в договорі встановлюється за домовленістю сторін. У випадках, встановлених законом, застосовуються ціни (тарифи, ставки тощо), які встановлюються або регулюються уповноваженими органами державної влади або органами місцевого самоврядування.

Питання сплати податку на землю та оплати орендної плати за користування земельною ділянкою з 01.01.2011 року регулюється виключно Податковим кодексом України.

Згідно із статтею 287 Податкового кодексу власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

Згідно з вимогами ст.21 Закону України "Про оренду землі" орендна плата за землю це платіж, який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою. Розмір, форма і строки внесення орендної плати за землю встановлюються за згодою сторін у договорі оренди (крім строків внесення орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, які встановлюються відповідно до Податкового кодексу України. Обчислення розміру орендної плати за землю здійснюється з урахуванням індексів інфляції, якщо інше не передбачено договором оренди.

Розмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу не може бути меншою: для земель сільськогосподарського призначення - розміру земельного податку, що встановлюється цим розділом; для інших категорій земель - трикратного розміру земельного податку, що встановлюється цим розділом та не може перевищувати: для земельних ділянок, наданих для розміщення, будівництва, обслуговування та експлуатації об'єктів енергетики, які виробляють електричну енергію з відновлюваних джерел енергії, включаючи технологічну інфраструктуру таких об'єктів (виробничі приміщення, бази, розподільчі пункти (пристрої), електричні підстанції, електричні мережі), - 3 відсотки нормативної грошової оцінки;для інших земельних ділянок, наданих в оренду, - 12 відсотків нормативної грошової оцінки (ст.ст. 288.5-288.5.2 Податкового кодексу України).

З метою вдосконалення земельних відносин у сфері оренди землі, встановлення економічно обґрунтованих, справедливих, єдиних ставок орендної плати, приведення діючих договорів оренди землі у відповідність до вимог чинного законодавства, забезпечення виконання рішення Дніпродзержинської міської ради від 15.12.2010 року №07-02/VI "Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Дніпродзержинськ", відповідно до ст. 21 Закону України "Про оренду землі", наказу Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 року №548 "Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель", ст.ст. 282, 284, 288 Податкового кодексу України 27.05.2011 року Дніпродзержинська міська рада прийняла рішення №116-08/VІ "Про плату за землю" про затвердження коефіцієнтів для розрахунку річної орендної плати за земельні ділянки, розпорядниками яких є Дніпродзержинська міська рада, згідно з додатком.

Відповідно до п. 2.1 договору оренди земельної ділянки від 30.12.2008 року категорія землі, переданої відповідачу в оренду: землі промисловості, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Згідно додатку до рішення від 27.05.2011 №116-08/VI коефіцієнт, що застосовується для розрахунку річної орендної плати для земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики становить 3 (три).

Таким чином, відповідач має сплачувати орендну плату за користування земельною ділянкою на рівні трикратного розміру земельного податку, що встановлюється Податковим кодексом України.

Відповідно ст. 13 Конституції України, земля є об'єктом права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією. Держава забезпечує захист прав усіх суб'єктів права власності та господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб'єкти права власності рівні перед законом. До розмежування земель державної і комунальної власності, повноваженнями з розпорядження ними в межах населених пунктів, тобто функціями виконавчої влади, наділені міські ради (Розділ Х Перехідні положення, п.12 Земельного кодексу України).

Частина 2 ст. 19 Конституції України зобовязує органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно приписів статті 144 Конституції України органи місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законом, приймають рішення, які є обов'язковими до виконання на відповідній території, а тому у разі прийняття відповідним органом рішення про внесення змін щодо ставок орендної плати за земельні ділянки та затвердження нових коефіцієнтів, що використовуються для розрахунку орендної плати за земельні ділянки, такі обставини можуть бути не взяті судом до уваги лише у разі скасування такого рішення органу місцевого самоврядування в установленому законом порядку (п.3.4.7 Рекомендації Президії Вищого господарського суду України від 02.02.2010 року №04-06/15 "Про практику застосування господарськими судами земельного законодавства").

Статтею 68 Конституції України встановлено, що кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України.

Зміна умов договору оренди здійснюється у письмовій формі за взаємною згодою сторін. У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору спір розглядається у судовому порядку (ст. 30 Закону України "Про оренду землі").

Відповідно до ст. 654 Цивільного кодексу України зміна умов договору вчинюється в такій самій формі, що й договір, що змінюється, якщо інше не встановлено договором, законом чи не випливає із звичаїв ділового обороту.

З метою приведення умов договору оренди земельної ділянки у відповідність до чинного законодавства позивач направляв відповідачу листи з додатковими угодами для підписання (№01-09вих/3/581 від 27.09.2011 року, №01-09вих/3/579 від 19.10-.2011, №01-09вих/3/622 від 10.11.2011 року). Однак, відповідач не повернув позивачеві підписану додаткову угоду про внесення змін до договору оренди земельної ділянки щодо розміру орендної плати.

Відповідно до частини другої статті 651 Цивільного кодексу України договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом. Договір може бути змінено або розірвано за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у разі істотного порушення договору другою стороною та в інших випадках, встановлених договором або законом; а також у разі істотної зміни обставин, якими сторони керувалися при укладенні договору (ст. 652 Цивільного кодексу України).

Отже, нормами чинного законодавства передбачено можливість зміни умов договору за рішенням суду на вимогу однієї із сторін у випадках встановлених договором або законом. Оскільки сторонами в договорі оренди передбачена можливість внесення змін до договору, а орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності є регульованою ціною, тому законодавча зміна граничного розміру цієї плати є підставою для перегляду розміру орендної плати, встановленої умовами договору.

Дніпродзержинська міська рада зазначає, що згідно витягу про грошову оцінку спірної земельної ділянки №4870 нормативна грошова оцінка земельної ділянки станом на 15.08.2011 року становить 5 046 489,62 грн.

Розмір земельного податку становить: 5 046 489,62 грн. х 1% = 50 464,90 грн. Орендна плата становить 50 464,90 грн. х 3 (коефіцієнт, який розраховується відповідно до категорії земельної ділянки) = 151 394,70 грн.

Рішенням Дніпродзержинської міської ради від 27.05.2011 року №116-08/VІ "Про плату за землю" встановлена пільга в розмірі 30% від суми, що зараховується до місцевого бюджету.

Таким чином, орендна плата за землю складає: 50 464,90 грн. 30% = 35 325,43 грн. х 3 = 105 976,29 грн.

Враховуючи, що має місце зміна законодавства щодо визначення розміру орендної плати за користування землею, рішенням Дніпродзержинської міської ради встановлений розмір річної орендної плати в трикратному розмірі земельного податку, суд вважає правомірними та такими, що підлягають задоволенню позовні вимоги про внесення змін до пункту 4.1 договору оренди земельної ділянки, який укладено між Дніпродзержинською міською радою та відкритим акціонерним товариством "ДніпроАЗОТ" в частині зміни розміру орендної плати за користування земельною ділянкою та встановлення її в розмірі 105 976,29 грн./рік без ПДВ.

Також, підлягають задоволенню позовні вимоги про внесення змін до п.2.2 договору щодо визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки станом на 15.08.2011 року в розмірі 5 046 489,62 грн.

Частиною 3 ст. 653 Цивільного кодексу України передбачено, що у разі зміни або розірвання договору зобов'язання змінюється або припиняється з моменту досягнення домовленості про зміну або розірвання договору, якщо інше не встановлено договором чи не обумовлено характером його зміни. Якщо договір змінюється або розривається у судовому порядку, зобов'язання змінюється або припиняється з моменту набрання рішенням суду про зміну або розірвання договору законної сили.

Отже, позовні вимоги прокурора міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області в інтересах держави в особі Дніпродзержинської міської ради є такими, що підлягають задоволенню у повному обсязі.

Звертаючись до господарського суду з клопотанням про зупинення провадження у справі відповідач послався на той факт, що в порядку адміністративного судочинства розглядається справа про скасування рішення Дніпродзержинської міської ради, яким затверджена нормативна грошова оцінка земель міста Дніпродзержинськ. На цьому рішенні міської ради ґрунтуються вимоги прокурора м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області про внесення змін до договору оренди земельної ділянки. У разі задоволення позову про визнання протиправним та скасування рішення від 15.12.2010 року №07-02/VI "Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Дніпродзержинськ" не буде підстав для внесення змін до спірного договору.

Згідно ст.79 ГПК України, господарський суд зупиняє провадження у справі в разі неможливості розгляду даної справи до вирішення повязаної з нею іншої справи, що розглядається іншим судом.

З огляду на відсутність обставин, що унеможливлюють розгляд даної справи, суд відхиляє клопотання відповідача про зупинення провадження у справі №30/5005/332/2012 до вирішення пов'язаної з нею іншої справи за позовом публічного акціонерного товариства "ДніпроАЗОТ" до Дніпродзержинської міської ради про визнання протиправним та скасування рішення від 15.12.2010 року №07-02/VI "Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Дніпродзержинськ".

Також суд враховує, що аналогічна справа за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Дніпродзержинської міської ради про визнання рішення від 15.12.2010р. №07-02/VІ "Про затвердження нормативної грошової оцінки земель міста Дніпродзержинськ" протиправним та його скасування розглядалась Заводським районним судом м. Дніпродзержинська. В задоволенні цього позову було відмовлено. Відповідно до ухвали Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 14.12.2011р. постанова Заводського районного суду м. Дніпродзержинська залишена без змін.

Відповідно до статті 49 Господарського процесуального кодексу України судовий збір у розмірі 1 073 грн. підлягає стягненню з відповідача.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст.1, 33, 34, 49, 82-85 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

В И Р І Ш И В:

Позов задовольнити в повному обсязі.

Внести зміни до п.2.2. договору оренди земельної ділянки від 14.01.2009 року №10426, укладеного між Дніпродзержинською міською радою (51931, Дніпропетровська область, м. Дніпродзержинськ, пл. Дзержинського, 2, код ЄДРПОУ 24604168) та публічним акціонерним товариством "ДніпроАЗОТ" (51909, Дніпропетровська область, м. Дніпродзержинськ, вул. Горобця, 1, ЄДРПОУ 05761620), виклавши його в наступній редакції: "п.2.2. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки станом на 15.08.2011 року становить 5 046 489,62 грн.".

Внести зміни до п.3.1. договору оренди земельної ділянки від 14.01.2009 року №10426, укладеного між Дніпродзержинською міською радою (51931, Дніпропетровська область, м. Дніпродзержинськ, пл. Дзержинського, 2, код ЄДРПОУ 24604168) та публічним акціонерним товариством "ДніпроАЗОТ" (51909, Дніпропетровська область, м. Дніпродзержинськ, вул. Горобця, 1, ЄДРПОУ 05761620), виклавши його в наступній редакції: "п.3.1. Договір укладається на строк до 24.12.2020. Після закінчення строку договору "Орендар" має переважне право на поновлення його на новий строк".

Внести зміни до п.4.1. договору оренди земельної ділянки від 14.01.2009 року №10426, укладеного між Дніпродзержинською міською радою (51931, Дніпропетровська область, м. Дніпродзержинськ, пл. Дзержинського, 2, код ЄДРПОУ 24604168) та публічним акціонерним товариством "ДніпроАЗОТ" (51909, Дніпропетровська область, м. Дніпродзержинськ, вул. Горобця, 1, ЄДРПОУ 05761620), виклавши його в наступній редакції: "п.4.1. Орендна плата вноситься "Орендарем" виключно у грошовій формі на рахунок місцевого бюджету у розмірі 151 394,70 грн./рік без ПДВ, а з урахуванням пільги - у розмірі 105 976,29 грн./рік без ПДВ, яка застосовується на умовах, визначених рішенням Дніпродзержинської міської ради від 27.05.2011 №116-08/VI "Про плату за землю".

Стягнути з публічного акціонерного товариства "ДніпроАЗОТ" (51909, Дніпропетровська область, м. Дніпродзержинськ, вул. Горобця, 1, код ЄДРПОУ 05761620) до спеціального фонду Державного бюджету України (одержувач: Управління Державної казначейської служби України уЖовтневому районім. Дніпропетровська Дніпропетровської області, ЄДРПОУ 37989269, рахунок № 31214206783005 в ГУ ДКСУ у Дніпропетровській області, МФО 805012, КБКД 22030001, код ЄДРПОУ господарського суду Дніпропетровської області 03499891, пункт 2.2. з таблиці ставок судового збору, за якими визначено розмір судового збору) судовий збір у сумі 1 073грн., про що видати наказ.

СуддяН.М.Євстигнеєва

(дата підписання рішення, оформленого відповідно

до вимог ст. 84 ГПК України, - 07.03.2012р.)