Рішення № 21662480, 24.02.2012, Господарський суд Київської області

Дата ухвалення
24.02.2012
Номер справи
17/004-12
Номер документу
21662480
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

01032, м. Київ, вул. Комінтерну, 16 тел. 235-24-26

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

"24" лютого 2012 р. Справа № 17/004-12

За позовом Державного територіально-галузевого обєднання „Південно-західна залізниця”

до Управління праці та соціального захисту населення Фастівської районної державної адміністрації

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Головного управління Державного казначейства України у Київській області

про стягнення 183060,73грн.

Суддя Горбасенко П.В.

За участю представників:

від позивача ОСОБА_1. (дов. № 519 від 13.02.2012р.);

від відповідача не зявилися;

від третьої особи не зявилися.

Обставини справи:

Державне територіально-галузеве обєднання „Південно-західна залізниця” (далі позивач) звернулося з позовом до Управління праці та соціального захисту населення Фастівської районної державної адміністрації (далі відповідач) про стягнення 183060,73грн. боргу.

Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем своїх зобовязань за договором на пільгове перевезення пасажирів залізничним транспортом загального користування та про відшкодування витрат за надані послуги № ПЗ/ДН1-106243/НЮ від 15.07.2010р. та додатковою угодою № 1 від 16.08.2011р.

Ухвалою господарського суду Київської області від 26.01.2012р. порушено провадження у справі № 17/004-12, розгляд справи призначено на 17.02.2012р., залучено Головне управління Державного казначейства України у Київській області до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача.

Ухвалою господарського суду Київської області від 17.02.2012р. залучено Головне управління Державного казначейства України у Київській області до участі в справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, розгляд справи відкладено на 24.02.2012р.

У судовому засіданні 24.02.2012р. представник позивача повністю підтримав позов.

Представники відповідача та третьої особи в судове засідання 24.02.2012р. не зявилися, витребувані судом документи не надали, про причини неявки суд не повідомили, хоча про час та місце розгляду даної справи були повідомлені належним чином.

Враховуючи, що неявка відповідача та третьої особи в судове засідання не перешкоджає розгляду спору по суті, суд вважає за можливе здійснити розгляд справи за наявними в ній матеріалами за відсутності представника відповідача та третьої особи.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши наявні в ній докази, оцінивши їх в сукупності та заслухавши пояснення представника позивача, суд

ВСТАНОВИВ:

15.07.2010р. між Управлінням праці та соціального захисту населення Фастівської районної державної адміністрації (Платником) та Державним територіально-галузевим обєднанням „Південно-західна залізниця” (Залізниця) було укладено договір на пільгове перевезення пасажирів залізничним транспортом загального користування та про відшкодування витрат за надані послуги № ПЗ/ДН1-106243/НЮ, згідно якого залізниця зобовязалася забезпечити безкоштовний проїзд пільгових категорій громадян, жителів Фастівського району, згідно з чинним законодавством України, на підставі виданих проїзних квитків, які дають право на проїзд, а платник відшкодовувати вартість пасажирських перевезень пільгового населення району по мірі надходження субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам в межах призначень районного бюджету на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом згідно Закону України „Про Державний бюджет на 2010 рік”.

Договір регламентує взаємовідносини сторін щодо відшкодування коштів за перевезення пільгових категорій населення Фастівського району залізничним транспортом згідно Закону України „Про Державний бюджет України на 2010 рік”, які надаються залізницею (п. 1.1. договору).

У відповідності з п. 2.2. договору залізниця зобовязується здійснювати щоденне перевезення пільгових категорій населення Фастівського району згідно із Законами України: „Про державний бюджет України на 2010 рік”, „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про основні засади соціального захисту ветеранів та інших громадян похилого віку в Україні”, „Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист”, „Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні”, „Про соціальний захист дітей війни”, Постанов Кабінету Міністрів України від 04.03.2002р. № 256, від 29.01.2003р. № 117, відповідно до норм та тарифів.

Залізниця зобовязується щомісячно до 1 числа, наступного за звітним періодом, надавати розрахунки сум фактично перевезених пільговиків за формою № 2 пільга, в яких відображено надання пільг за місяць, та акти звіряння розрахунків за формою № 3 пільга (п. 2.2.3. договору).

Відповідно до п.п. 2.5., 2.5.1. договору замовник зобовязується відшкодовування проводити згідно Закону України „Про державний бюджет України на 2010 рік” за рахунок субвенції з державного бюджету на компенсацію за пільговий проїзд окремих громадян в межах суми 100 000грн., затвердженої рішенням сесії Фастівської районної ради № 13-32-У від 14.05.2010р. на ці цілі.

Згідно п. 3.1. договору для проїзду залізничним транспортом пільгові категорії громадян будуть купувати квитки на умовах, передбачених відповідними законодавчими актами. У разі прямування у вагоні підвищеної категорії громадянами доплачується різниця у відповідному розмірі. Пільги на проїзд за межі України не надаються.

Пунктами 3.2. та 3.3. договору передбачено, що замовник здійснює розрахунок з постачальником послуг (перевізником) на підставі отриманих від нього щомісячних звітів щодо надання послуг на підставі акта звірки розрахунків за надані послуги, підписаного сторонами з 01.01.2010р. У відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від № 1359 16.12.2009р. оплата проводиться в пятиденний строк після надходження коштів на власні рахунки на підставі рахунків фактичних витрат перевезення пільгових категорій громадян, складених залізницею.

Відповідно до п. 6.1. договору термін дії договору встановлюється з дати його підписання і діє до 31.12.2010р.

Згідно п. 6.3 договору договір вважається пролонгованим до кінця наступного року, якщо жодна із сторін за місяць до закінчення строку дії договору письмово не виявила свій намір щодо його розірвання.

27.12.2010р. між Державним територіально-галузевим обєднанням „Південно-Західна залізниця” (Залізниця) та Управлінням праці та соціального захисту населення Фастівської районної державної адміністрації (Управління праці) було підписано додаткову угоду до договору на пільгове перевезення пасажирів залізничним транспортом загального користування та про відшкодування витрат за надані послуги № П3/ДН1-106243/НЮ від 15.07.2010р., відповідно до п. 1 якої сторони вирішили за текстом договору № П3/ДН1-106243/НЮ від 15.07.2010р. змінити слова: Закон України „Про державний бюджет України на 2010 рік” на Закон України „Про державний бюджет України на 2011 рік”.

Пунктом 2 додаткової угоди від 27.12.2010р. передбачено, що п. 6.1 договору № П3/ДН1-106243/НЮ від 15.07.2010р. викладено в наступній редакції: „п. 6.1 - термін дії договору встановлюється з дати його підписання і діє до 31.12.2011р.”.

Згідно п. 5 угоди додаткова угода є невідємною частиною договору № П3/ДН1-106243/НЮ від 15.07.2010р. і діє з 01.01.2011р.

16.08.2011р. Державним територіально-галузевим обєднанням „Південно-Західна залізниця” (Залізниця) та Управлінням праці та соціального захисту населення Фастівської районної державної адміністрації (Управління праці) було підписано додаткову угоду № 1 до договору на пільгове перевезення пасажирів залізничним транспортом загального користування та про відшкодування витрат за надані послуги № П3/ДН1-106243/НЮ від 15.07.2010р., відповідно до п. 1 якої підпункт 2.5.1. п. 2.5. договору № П3/ДН1-106243/НЮ від 15.07.2010р. викладено в наступній редакції: „Відшкодування проводити згідно з Законом України „Про державний бюджет України на 2011 рік” за рахунок субвенції з державного бюджету на компенсацію за пільговий проїзд окремих громадян в межах суми 599 900грн.”.

У відповідності з п. 5 угоди від 16.08.2011р. додаткова угода є невідємною частиною договору № П3/ДН1-106243/НЮ від 15.07.2010р. і діє з 01.07.2011р.

На виконання п. 2.2. договору на пільгове перевезення пасажирів залізничним транспортом загального користування та про відшкодування витрат за надані послуги № ПЗ/ДН1-106243/НЮ від 15.07.2010р., п.п. 7, 8 ст. 15 та п. 15 ст. 16 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, п. 12 ст. 7, п.п. 15, 16 ст. 9 Закону України „Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, Закону України „Про Державний бюджет України на 2010 рік” позивач у листопаді-грудні 2011р. надав послуги з перевезення пасажирів залізничним транспортом загального користування на загальну суму 183060,73грн., що підтверджується актами звіряння розрахунків за надані населенню послуги від 01.12.2011р. та 01.01.2012р. (а.с. 16-17), відповідними розрахунками ДТГО „Південно-Західна залізниця” витрат на відшкодування збитків, повязаних з наданням пільг за листопад, грудень 2011 року по Фастівському району (а.с. 18-19), а також обліковими формами про недоотримані кошти за перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян за листопад, грудень 2011 року (а.с. 19-20).

Про належне виконання позивачем своїх зобовязань за договором свідчить також відсутність з боку відповідача претензій та повідомлень про порушення залізницею умов договору.

Відповідач за надані позивачем в листопаді, грудні 2011р. послуги з пільгового перевезення пасажирів залізничним транспортом загального користування, в порушення п. 3.2. договору, не розрахувався, що підтверджується розшифровками надходження по відшкодуванню за перевезення пільгових категорій пасажирів (а.с. 62-65) та довідкою Управління праці та соціального захисту населення Фастівської районної державної адміністрації (а.с. 66), внаслідок чого борг відповідача перед позивачем на момент судового розгляду справи склав 183060,73грн., що підтверджується розшифровками надходження по відшкодуванню за перевезення пільгових категорій пасажирів (а.с. 62-65) та довідкою Управління праці та соціального захисту населення Фастівської районної державної адміністрації (а.с. 66).

Предметом позову є вимога про стягнення 183060,73грн. боргу.

Суд встановив, що між сторонами виникли правовідносини з надання послуг.

Частиною першою ст. 173 Господарського кодексу України визначено, що господарським визнається зобов'язання, що виникає між суб'єктом господарювання та іншим учасником (учасниками) відносин у сфері господарювання з підстав, передбачених цим Кодексом, в силу якого один суб'єкт (зобов'язана сторона, у тому числі боржник) зобов'язаний вчинити певну дію господарського чи управлінсько-господарського характеру на користь іншого суб'єкта (виконати роботу, передати майно, сплатити гроші, надати інформацію тощо), або утриматися від певних дій, а інший суб'єкт (управнена сторона, у тому числі кредитор) має право вимагати від зобов'язаної сторони виконання її обовязку.

Майнові зобовязання, які виникають між учасниками господарських відносин, регулюються Цивільним кодексом України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом (абз. 2 ч. 1 ст. 175 ГК України).

Статтею 629 Цивільного кодексу України встановлено, що договір є обовязковим для виконання сторонами.

За договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов'язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов'язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором (ч. 1 ст. 901 ЦК України).

Відповідно до ч. 1 ст. 903 ЦК України якщо договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов'язаний оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, що встановлені договором.

Пунктом першим статті 193 Господарського кодексу України та статтею 526 Цивільного кодексу України передбачено, що субєкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобовязання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобовязання відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться.

Якщо у зобовязанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін) (ч. 1 ст. 530 ЦК України).

Відповідно до ч. 1 ст. 612 ЦК України боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобовязання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.

Відповідно до Порядку розрахунку обсягів компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1359 від 16.12.2009р. облік пільгових перевезень та визначення суми недоотриманих коштів від таких перевезень проводиться залізницями на підставі інформації автоматизованої системи керування пасажирськими перевезеннями та реєстраторів розрахункових операцій про оформлені та видані пасажирам безоплатні або пільгові проїзні документи (квитки). На підставі місячної станційної звітності залізниці складають облікову форму про недоотримані кошти за перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян, витрати на перевезення яких відшкодовуються з державного або місцевих бюджетів, згідно з додатком. Для компенсації недоотриманих коштів облікова форма складається окремо для органу виконавчої влади, який є головним розпорядником бюджетних коштів, передбачених на цю мету державним бюджетом, та органу виконавчої влади, який є головним розпорядником коштів, виділених місцевим бюджетом.

Статтею 9 Закону України „Про залізничний транспорт” визначено, що для захисту інтересів окремих категорій громадян на пасажирських перевезеннях, у тому числі приміських, можуть передбачатися пільгові тарифи. Збитки залізничного транспорту загального користування від їх використання відшкодовуються залізницям за рахунок державного або місцевих бюджетів залежно від того, яким органом прийнято рішення щодо введення відповідних пільг.

Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, тощо, визначена категорія громадян, що мають пільги на проїзд, на підставі документів, що посвідчують це право.

Обслуговуючи дану категорію громадян України, залізниця не має права відмовити їм з підстав відсутності належного фінансування для подальшого відшкодування залізницям витрат на перевезення пільговиків.

Крім того, у рішенні Конституційного Суду України № 6-рп/2007 від 09.07.2007р. вказано, що з положень Конституції України та Бюджетного кодексу України вбачається, що закон про Державний бюджет України як правовий акт, чітко зумовлений поняттям бюджету як плану формування та використання фінансових ресурсів. Має особливий предмет регулювання, відмінний від інших законів України він стосується виключно встановлення доходів та видатків держави на загально суспільні потреби, зокрема і видатків на соціальний захист і соціальне забезпечення, тому цим законом не можуть вноситися зміни, зупинятися дія чинних законів України, а також встановлюватися інше (додаткове) правове регулювання відносин, що є предметом інших законів України.

Місцевим бюджетам на здійснення соціальних програм надається субвенція для фінансування видатків, перелік яких наведено у ст. 89 Бюджетного кодексу, тобто тих, що стосуються реалізації державних програм у галузі соціального захисту та соціального забезпечення та передбачено надання з Державного бюджету України місцевим бюджетам субвенцій на здіснення державних програм соціального захисту, в тому числі компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Відповідно за рахунок субвенції з Державного бюджету України здійснюється фінансування саме державних програм. Механізм надання субвенцій, передбачених коментованою статтею, визначений у Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення, за рахунок субвенції з державного бюджету, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України № 256 від 04.03.2002р. Згідно з цим порядком фінансування видатків місцевих бюджетів за державними програмами соціального захисту населення провадиться за рахунок субвенцій, передбачених державним бюджетом на відповідний рік, у межах обсягів, затверджених у обласних бюджетах, бюджеті Автономної Республіки Крим, бюджетах міст Києва та Севастополя, міст республіканського Автономної Республіки Крим і обласного значення та у районних бюджетах на зазначені цілі.

Перерахування сум субвенцій на фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення провадиться Державним казначейством згідно з помісячним розписом асигнувань державного бюджету, але в межах фактичних зобовязань відповідних бюджетів щодо пільг, субсидій, допомоги та компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян. Кабінет Міністрів України може здійснювати перерозподіл обсягів субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення державних програм соціального захисту між їх видами та між місцевими бюджетами, виходячи з фактично нарахованих обсягів відповідних пільг, субсидій і допомоги населенню в межах загального обсягу таких субвенцій.

Відповідно до п. 21 Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України № 252 від 19.03.1997р., оформлення пільгових та безкоштовних проїзних документів здійснюється по пред'явленню документів, що підтверджують відповідне право.

Оформлення, облік та звітність, що супроводжують процес здійснення пасажирських перевезень, в тому числі пільгових перевезень на залізниці, врегульовано Порядком оформлення розрахункових і звітних документів при здійсненні продажу проїзних і перевізних документів на залізничному транспорті, затвердженим наказом Міністерства транспорту України, Державної податкової адміністрації України № 712/431 від 24.10.2001р. та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 07.02.2002р. за № 116/6404 та наказами ДТГО „Південно-Західна Залізниця” № 373-Н від 29.09.2009р. „Про затвердження Тарифів на перевезення пасажирів приміським залізничним транспортом”.

Постановою Кабінету міністрів України № 256 від 04.03.2002р. затверджено Порядок фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджету, яким визначено механізм фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення щодо компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян за рахунок субвенцій з державного бюджету.

Пунктами 3, 8, 12 зазначеного Порядку передбачено, що головними розпорядниками коштів місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення є керівники головних управлінь, управлінь, відділів та інших самостійних структурних підрозділів місцевих держадміністрацій, виконавчих органів рад, до компетенції яких належать питання праці та соціального захисту населення; головні розпорядники коштів місцевих бюджетів у п'ятиденний термін здійснюють розрахунки з постачальниками відповідних соціальних послуг; погашення кредиторської заборгованості за зазначеними державними програмами соціального захисту населення, яка утворилась станом на початок року, провадиться позачергово.

Згідно п. 3 Типового положення про головне управління праці та соціального захисту населення обласної, Київської міської державної адміністрації і управління праці та соціального захисту населення Севастопольської міської державної адміністрації і про управління праці та соціального захисту населення районної, районної у м. Києві та Севастополі державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету міністрів України № 1498 від 29.09.2000р., основними завданнями управління є, зокрема, забезпечення на відповідній території реалізації державної політики у сфері соціально-трудових відносин, безпечної життєдіяльності, оплати, охорони і належних умов праці, зайнятості, пенсійного забезпечення, соціального захисту та обслуговування населення, в тому числі громадян, які потребують допомоги з боку держави; забезпечення в межах своїх повноважень дотримання законодавства про соціальний захист населення.

Додатком № 7 Закону України „Про Державний бюджет на 2011 рік” передбачено субвенцію на компенсацію витрат підприємств транспорту за пільговий проїзд окремих категорій громадян по обласним бюджетам кожній області України. Так для обласного бюджету Київської області на 2011 рік виділено кошти з Державного бюджету на суму 52 170,2 тис. грн. Розпорядниками вищезазначених коштів є управління праці та соціального захисту населення районних державних адміністрацій Київської області.

Суд встановив, що позивач, на виконання п. 2.2. договору на пільгове перевезення пасажирів залізничним транспортом загального користування та про відшкодування витрат за надані послуги № ПЗ/ДН1-106243/НЮ від 15.07.2010р., п.п. 7, 8 ст. 15 та п. 15 ст. 16 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, п. 12 ст. 7, п.п. 15, 16 ст. 9 Закону України „Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, Закону України „Про Державний бюджет України на 2010 рік” позивач у листопаді-грудні 2011р. надав послуги з перевезення пасажирів залізничним транспортом загального користування на загальну суму 183060,73грн., що підтверджується актами звіряння розрахунків за надані населенню послуги від 01.12.2011р. та 01.01.2012р. (а.с. 16-17), відповідними розрахунками ДТГО „Південно-Західна залізниця” витрат на відшкодування збитків, повязаних з наданням пільг за листопад, грудень 2011 року по Фастівському району (а.с. 18-19), а також облікові форми про недоотримані кошти за перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян за листопад, грудень 2011 року (а.с. 19-20); відповідач за надані позивачем в листопаді-грудні 2011р. послуги з пільгового перевезення пасажирів залізничним транспортом загального користування, в порушення п. 3.2. договору, не розрахувався, що підтверджується розшифровками надходження по відшкодуванню за перевезення пільгових категорій пасажирів (а.с. 62-65) та довідкою Управління праці та соціального захисту населення Фастівської районної державної адміністрації (а.с. 66).

Як встановлено судом, відшкодування проводиться згідно законодавства України, зокрема, Закону України „Про державний бюджет України на 2011 рік”, за рахунок субвенцій з державного бюджету на компенсацію за пільговий проїзд окремих громадян в межах суми 599 900грн., відповідно до додаткової угоди від 16.08.2011р. до договору № П3/ДН1-106243/НЮ від 15.07.2010 р.

У відповідності до Постанови КМУ № 1359 від 16.12.2009р. оплата проводиться у 5-денний строк після надходження коштів на власні рахунки на підставі рахунків фактичних витрат перевезення пільгових категорій громадян, складених залізницею.

Водночас відповідно до додаткової угоди від 16.08.2011 р. до договору № П3/ДН1-106243/НЮ від 15.07.2010р. розмір субвенцій на відшкодування витрат за перевезення пільгових категорій громадян на 2011 рік збільшено до 599 900грн., у той час як розмір заявлених позивачем відшкодувань за листопад-грудень 2011року становить 183060,73грн.

Відтак, враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку про виникнення у відповідача обовязку з оплати наданих позивачем послуг.

Аналогічна позиція міститься у постановах Київського апеляційного господарського суду від 01.12.2010р. у справі № 21/165-10 та від 12.09.2011р. у справі № 9/062-11 та постанові Вищого господарського суду України від 13.10.2009р. у справі № 17/95.

За таких обставин суд вважає, що позовні вимоги про стягнення 183060,73грн. боргу є обґрунтованими, підтверджуються наявними в матеріалах справи доказами і відповідно підлягають задоволенню.

Витрати по сплаті державного судового збору, відповідно до статей 44, 49 ГПК України, покладаються судом на відповідача.

Суд встановив, що позивачем за позовні вимоги про стягнення 183060,73грн. сплачено судовий збір в розмірі 3 662грн., хоча згідно ст. 2 Закону України „про судовий збір” (із позовної заяви майнового характеру, що подається до господарського суду стягується судовий збір у розмірі 2 відсотків ціни позову, але не менше 1,5 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 60 розмірів мінімальних заробітних плат) останній повинен був сплатити 3661,21грн. (2 % від суми позову 183060,73грн.), переплативши до Державного бюджету України 0,79грн. (3 662грн. 3661,21грн.). Враховуючи те, що позивач безпідставно сплатив до Державного бюджету України 0,79грн. (які він не повинен був сплачувати), а у суду відсутні підстави для їх стягнення з відповідача, суд дійшов висновку про стягнення з відповідача на користь позивача 3661,21грн. судового збору.

Керуючись ст.ст. 44, 49, 82-85 ГПК України, суд

В И Р І Ш И В:

1. Позов задовольнити повністю.

2. Стягнути з Управління праці та соціального захисту населення Фастівської районної державної адміністрації (08500, Київська область, м. Фастів, вул. Соборна, буд. 16; код ЄДРПОУ 03190780) на користь Державного територіально-галузевого обєднання „Південно-західна залізниця” (01034, м. Київ, Шевченківський р-н., вул. Лисенка, 6; код ЄДРПОУ 04713033) 183 060 (сто вісімдесят три тисячі шістдесят гривень) 73 коп. боргу, 3661 (три тисячі шістсот шістдесят одну гривню) 21 коп. судового збору.

Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

Суддя П.В. Горбасенко

Повне рішення складено: 27.02.2012р.