УКРАЇНА
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
Справа № 2-а/1970/2572/11
"13" жовтня 2011 р. м. Тернопіль
Тернопільський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Хрущ В. Л.,
секретаря судового засідання Хоростківського О.Я.,
за участю:
представника позивача - Задорожного І.М.,
за відсутності належним чином повідомленого відповідача,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Тернополі справу за адміністративним позовом Тернопільської обєднаної державної податкової інспекції до Товариства з обмеженою відповідальністю «Нечипорук Транспорт Сервіс» про стягнення заборгованості з рахунків платника податку, який має податковий борг, -
В С Т А Н О В И В:
Тернопільська обєднана державна податкова інспекція (надалі позивач, Тернопільська ОДПІ) звернулась до Тернопільського окружного адміністративного суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Нечипорук Транспорт Сервіс»(надалі відповідач, ТОВ «Нечипорук Транспорт Сервіс») про стягнення заборгованості з рахунків платника податку, який має податковий борг.
В обґрунтування заявлених вимог, позивач посилається на те, що відповідачем як платником податків у встановлений законом строк в добровільному порядку не були сплачені в повному обсязі суми податкових зобов'язань, і станом на час звернення позивачем до суду із даним позовом за відповідачем рахується непогашена заборгованість перед бюджетом на загальну суму 135885,84 грн., з яких: 102416,73 грн. - пеня за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД, 5127,79 грн. податок на доходи найманих працівників та 28341,32 грн. - податок на доходи найманих працівників (для відображення показників податкової звітності та результатів контрольно-перевірочної роботи). Вказану суму заборгованості при зверненні до суду із даним позовом Тернопільська ОДПІ і просила стягнути з ТОВ «Нечипорук Транспорт Сервіс»- шляхом постановлення рішення про стягнення вказаних коштів з рахунків відповідача в обслуговуючих його банках.
Відповідач в судові засідання - не прибув, явку повноважного представника в судові засідання не забезпечив, хоча про дні, час і місце розгляду справи повідомлений належним чином,- що підтверджується наявними в матеріалах справи повідомленнями про вручення рекомендованих поштових відправлень та розпискою про вручення повістки, отриманою представником відповідача безпосередньо в суді.
Разом з тим, відповідачем було подано заперечення на адміністративний позов, в яких він посилається на наявність заборгованості по пені за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД у сумі 100416,73 грн. При цьому, відповідач посилається на те, що в рахунок вказаної заборгованості ним в податкову заставу передано транспортні засоби, балансова вартість яких є вищою, аніж наявна заборгованість. А тому, враховуючи те, що у ТОВ «Нечипорук Транспорт Сервіс»станом на даний час відсутні кошти на погашення боргу в грошовому еквіваленті, а ТОДПІ в рахунок погашення відповідачем вказаної вище заборгованості має можливість реалізувати дані транспортні засоби, - відповідач просить відмовити суд в задоволенні вказаного позову.
З огляду на вжиття судом всіх залежних від нього заходів щодо повідомлення належним чином відповідача про наявність судової справи з його участю та можливість реалізації ним права захисту у судовому порядку його прав та інтересів,- суд, у відповідності до статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України, вважає за можливе розглянути справу за відсутності відповідача, за наявними в ній доказами.
Представник Тернопільської ОДПІ в судовому засіданні, яке відбулось 13.10.2011 року, заявлений позов підтримав та, враховуючи надані відповідачем заперечення на позов, подав заяву про уточнення позовних вимог, в якій, у зв'язку зі зміною податкового боргу відповідача, позивач просить задовольнити позов шляхом постановлення рішення про стягнення в судовому порядку з рахунків ТОВ «Нечипорук Транспорт Сервіс»в обслуговуючих його банках залишок несплаченої ним на даний час заборгованості до державного бюджету у сумі 133325,23 грн., з яких: 100416,73 грн. - пеня за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД та 32908,50 грн. податок на доходи найманих працівників (для відображення показників податкової звітності та результатів контрольно-перевірочної роботи). Заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши наявні матеріали справи, розглянувши доводи, викладені в позові, та подані відповідачем заперечення на адміністративний позов, надавши їм належну правову оцінку, проаналізувавши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, у їх сукупності, суд вважає, що позовні вимоги - є обґрунтованими, доведеними належним чином та підлягають задоволенню, - з огляду на наступне.
Відповідно до ст..67 Конституції України кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
01 січня 2011 року набув чинності Податковий Кодекс України, який встановлює перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства. Відповідно до п. 2 Прикінцевих положень Податкового кодексу України з 01.01.2011 року Закон України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»та Закон України «Про систему оподаткування»втратили чинність. У відповідності зі статтею 14 Податкового кодексу України:
- грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності (пп. 14.1.39 п. 14.1);
- податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк) (пп. 14.1.156 п.14.1);
- штрафна санкція (фінансова санкція, штраф) - плата у вигляді фіксованої суми та/або відсотків, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, а також штрафні санкції за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності (пп. 14.1.265 п. 14.1);
- пеня - сума коштів у вигляді відсотків, нарахованих на суми грошових зобов'язань, не сплачених у встановлені законодавством строки (пп. 14.1.162 п. 14.1);
- податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання (пп. 14.1.175 п. 14.1). Згідно з положеннями п.п. 6, 11 ст. 10 Закону України «Про державну податкову службу в Україні»до функцій державних податкових інспекцій в районах, містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонних та об'єднаних державних податкових інспекцій віднесено, зокрема: забезпечення застосування та своєчасного стягнення сум фінансових санкцій, передбачених цим Законом та іншими законодавчими актами України за порушення податкового законодавства, а також стягнення адміністративних штрафів за порушення податкового законодавства, допущені посадовими особами підприємств, установ, організацій та громадянами; подання до судів позовів до підприємств, установ, організацій та громадян про визнання угод недійсними і стягнення в доход держави коштів, одержаних ними за такими угодами, а в інших випадках - коштів, одержаних без установлених законом підстав, а також про стягнення заборгованості перед бюджетом і державними цільовими фондами за рахунок їх майна.
Відповідно до ст.20 Податкового кодексу України - органи державної податкової служби мають право визначати у визначених цим Кодексом випадках суми податкових та грошових зобов'язань платників податків (пп. 20.1.27 п. 20.1); застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом, стягувати суми простроченої заборгованості суб'єкта господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитом (позикою), залученим державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державну (місцеву) гарантію, а також за кредитом з бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом (пп.20.1.28 п. 20.1); звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини (пп.20.1.18 п. 20.1).
Пунктом 31.1. ст. 31 Податкового кодексу України визначено, що строком сплати податку та збору визнається період, що розпочинається з моменту виникнення податкового обов'язку платника податку із сплати конкретного виду податку і завершується останнім днем строку, протягом якого такий податок чи збір повинен бути сплачений у порядку, визначеному податковим законодавством. Податок чи збір, що не був сплачений у визначений строк, вважається не сплаченим своєчасно. Момент виникнення податкового обов'язку платника податків, у тому числі податкового агента, визначається календарною датою.
Відповідно до п.54.1 ст.54 Податкового кодексу України - крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобовязання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом.
Згідно з п. 57.1 ст. 57 Податкового кодексу України - платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Як встановлено в судовому засіданні та підтверджується матеріалами справи, - Товариство з обмеженою відповідальністю «Нечипорук Транспорт Сервіс», відповідно до наданого Відділом державних реєстраторів Тернопільської міської ради витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, - зареєстроване як юридична особа 12.02.2003 року з присвоєнням ідентифікаційного коду 32386922. При цьому, відповідач перебуває на обліку як платник податків у Тернопільській ОДПІ.
Станом на час звернення позивача до суду із даним позовом, з урахуванням поданих позивачем уточнень до позову, за ТОВ «Нечипорук Транспорт Сервіс»рахується податковий борг перед бюджетом по пені за порушення термінів розрахунку у сфері ЗЕД в розмірі 100416,73 грн.
При цьому, факт існування у відповідача заявленої до стягнення заборгованості по пені за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД у розмірі 100416,73 грн. - визнається і самим відповідачем - у поданих ним запереченнях на позов, що, в силу положень ч.3 ст. 72 КАС України - є обставиною, яка визнається сторонами та не потребує доказування у зв'язку з тим, що у суду не виникає сумніву щодо достовірності цієї обставини та добровільності її визнання відповідачем.
Крім того, під час розгляду справи встановлено, що у 2011 році відповідач самостійно обчислював суми податкових зобов'язань по податку на доходи найманих працівників, в тому числі і щодо заборгованості по даному виду податку перед державним бюджетом, яка виникла у нього за попередні періоди та рахувалась за ним станом на 01.01.2011 року - у поданих ТОВ «Нечипорук Транспорт Сервіс»до Тернопільської ОДПІ у березні 2011 року податкових деклараціях з податку на доходи фізичних осіб за січень та лютий 2011 року.
Відповідно до листа ДПА України №4485/7/17-0217 від 17.02.2011 року «Щодо заповнення податкової декларації з податку на доходи фізичних осіб» - у рядку «15» Блоку 6 «Інші показники»вказується сума податку на доходи фізичних осіб, нарахована, але не сплачена податковим агентом до бюджету (за станом на 01.01.2011 р.) всупереч порядку, що діяв до набрання чинності цього Кодексу. Крім поточної заборгованості за грудень (переходить на січень).
Як вбачається з матеріалів справи, відповідачем, зокрема, було подано декларацію з податку на доходи фізичних осіб за січень 2011 року. Відповідно до визначеного порядку заповнення такого виду декларацій - рядок «15»Блоку 6 «Інші показники»«Сума заборгованості станом на 01.01.2011 року за даними обліку податкового агента»- заповнюється податковим агентом лише в податковій декларації за січень 2011 року, і у поданих вподальшому деклараціях за вказаний рік не дублюється.
Судом встановлено, що у відповідності до інформації, зазначеної у поданій відповідачем декларації за січень 2011 року - сума його заборгованості станом на 01.01.2011 року за даними обліку податкового агента становить 34873,34 грн. (рядок 15), сума податку на доходи фізичних осіб, яка нарахована (утримана) з цих доходів у звітному (податковому) періоді, але не перерахована до бюджету у зв'язку з невиплатою (ненаданням) доходів, 2904,80 грн. (рядок 06), а сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає перерахуванню в бюджет за підсумками поточного (звітного) податкового періоду, - 1976,00 грн. (рядок 7).
Згідно з п.п. 56.11. ст. 56 Податкового кодексу України не підлягає оскарженню грошове зобов'язання, самостійно визначене платником податків.
П.п. 129.1.1 п. 129.1 ст. 129 Податкового Кодексу встановлено, що після закінчення встановлених строків погашення узгодженого податкового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня.
Згідно з положенням п. 14.1.175. ч. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання визнається податковим боргом.
Судом встановлено, що у звязку із порушенням ТОВ «Нечипорук Транспорт Сервіс»встановлених строків погашення заборгованості по податку на доходи найманих працівників Тернопільською ОДПІ відповідачу було нараховано пеню в сумі 230,38 грн.
Разом з тим, докази виконання відповідачем обов'язку щодо сплати заборгованості по вищезазначених самостійно визначених податкових зобовязаннях по податку на доходи найманих працівників у 2011 році у повному обсязі - в матеріалах справи відсутні, не надані такі докази безпосередньо і самим відповідачем, а також не здобуті судом.
Проте, як вбачається з матеріалів справи, у 2010-2011 роках відповідач здійснював часткову сплату загальної податкової заборгованості, у зв'язку з чим, з урахуванням поданих в судовому засіданні уточнень, за відповідачем на час розгляду справи рахується податковий борг перед бюджетом на загальну суму 133325,23 грн., з яких: 100416,73 грн. - пеня за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД та 32908,50 грн. податок на доходи найманих працівників (для відображення показників податкової звітності та результатів контрольно-перевірочної роботи). Залишок суми заборгованості по вищезазначених податкових зобовязаннях підтверджується наявними в матеріалах справи довідкою про наявність податкового боргу станом на 13.07.2011 року, розрахунками пені у сфері ЗЕД, витягами з облікової картки платника податків.
Відповідно до пп.16.1.4 п. 16.1 ст. 16 Податкового кодексу України - на платника податків покладено обовязок сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.
Підпунктами 87.1 та 87.2 ст. 87 Податкового кодексу України визначено, що джерелами самостійної сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею, а також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів. Джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених цим Кодексом, а також іншими законодавчими актами.
Як вже було зазначено вище, - згідно з п.п. 14.1.39 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України, грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
Пунктом 36.5 ст. 36 Податкового кодексу України передбачено, що відповідальність за невиконання або неналежне виконання податкового обов'язку несе платник податків, крім випадків, визначених цим Кодексом або законами з питань митної справи.
Згідно з п. 41.5 статті 41 Податкового кодексу визначено, що органами стягнення є виключно органи державної податкової служби, які уповноважені здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу в межах їх повноважень, а також державі виконавці в межах своїх повноважень.
Відповідно до п. 87.11 ст. 87 Податкового кодексу України - орган стягнення звертається до суду з позовом про стягнення суми податкового боргу платника податку - фізичної особи.
Вище зазначалось, що пп. 20.1.18 п.20.1 ст. 20 Податкового кодексу України встановлено, що органи державної податкової служби мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини.
Частиною 1 ст.71 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.
Згідно з частиною 1 ст.69 та частиною 1 ст.70 Кодексу адміністративного судочинства України - доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються судом на підставі пояснень сторін, третіх осіб та їхніх представників, показань свідків, письмових і речових доказів, висновків експертів. Належними -є докази, які містять інформацію щодо предмету доказування.
З огляду на вищезазначені положення чинного процесуального законодавства, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог, враховуючи наявні у матеріалах справи докази, надані сторонами з метою реалізації ними права захисту у судовому порядку їх прав та інтересів, та оцінивши такі докази відповідно до вимог статей 69-72 Кодексу адміністративного судочинства України, - суд вважає вимоги податкового органу щодо стягнення в судовому порядку з відповідача існуючого податкового боргу обґрунтованими, доведеними і такими, що підлягають до повного задоволення.
Разом з тим, суд вважає безпідставними посилання відповідача (у поданих ним запереченнях на адміністративний позов) на можливість реалізації Тернопільською ОДПІ переданих в податкову заставу транспортних засобів в рахунок погашення визнаного відповідачем податкового боргу по пені за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД, як на підставу для відмови в задоволенні позову, з огляду на те, що, як було зазначено вище, позивач - є органом державної влади, уповноваженим здійснювати функцію контролю за визначенням та сплатою платником податків суми податкового зобовязання, повноваження якого на звернення до суду визначені Законом України «Про державну податкову службу в Україні»та Податковим кодексом України.
При цьому порядок погашення податкового боргу визначений главою 9 Податкового кодексу України.
Так, ст. 95 Податкового кодексу України визначений перелік заходів направлених на погашення податкового боргу платника податків, що здійснюються податковим органом.
Пунктом 95.1 ст. 95 Податкового кодексу України передбачено, що орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Згідно з положеннями п. 95.3. ст. 95 цього кодексу - стягнення коштів з рахунків платника, відкритих у банківських установах здійснюється органом державної податкової служби на підставі рішення суду - шляхом виставляння платіжних вимог до банківських установ на списання коштів.
Виходячи із встановленого Податковим кодексом України способу виконання судового рішення про стягнення коштів на рахунках, - неможливість виконання судового рішення чи наявність підстав, що ускладнюють його виконання має встановлюватися за результатами вчинених дій податковою інспекцією (як органом, на який покладений обовязок виконання таких судових рішень).
При цьому, згідно з абзацом другим п. 95.3 ст. 95 Податкового кодексу України орган державної податкової служби, у свою чергу, звертається до суду щодо надання дозволу на погашення усієї суми податкового боргу за рахунок майна платника податків, що перебуває у податковій заставі.
Тобто, відповідно до вищенаведених приписів статті 95 Податкового кодексу України, встановлено черговість прийняття податковим органом заходів щодо погашення податкового боргу, а саме: першочергово, податковим органом приймаються заходи зі стягнення коштів з платника податків у розмірі суми податкового боргу або його частини, та лише у разі їх недостатності, податковий орган у встановленому законом порядку може приймати заходи щодо погашення податкового боргу за рахунок майна платника податків, в якого наявний податковий борг.
Таким чином, до вжиття (виконання) податковим органом заходів, спрямованих на погашення податкового боргу платника податків на підставі судового рішення шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності (на рахунках у банківських установах), - погашення суми податкового боргу ТОВ «Нечипорук Транспорт Сервіс»за рахунок переданого ним у податкову заставу майна податковий орган не має можливості.
Відтак, беручи до уваги усе вищевикладене, всебічно і повно зясувавши всі фактичні обставини справи, на яких ґрунтується позов, обєктивно оцінюючи наявні у матеріалах справи письмові докази, які мають юридичне значення для її розгляду і вирішення спору по суті, в їх сукупності, а також враховуючи те, що покладений на платників податків законом обовязок щодо сплати існуючого податкового боргу - є визначальним для вирішення даного спору, і на час судового розгляду справи вказаний обовязок відповідачем в добровільному порядку в повному обсязі - не виконаний, відповідні докази, які б підтверджували погашення боргу та спростовували б доводи позивача, відповідачем - не надані, а судом не здобуті, - суд приходить до висновку, що позовні вимоги - є обґрунтованими, документально підтвердженими та відповідають чинному законодавству, і з урахуванням поданих уточнень, - підлягають задоволенню шляхом стягнення з рахунків у банках, обслуговуючих ТОВ «Нечипорук Транспорт Сервіс», заборгованості перед бюджетом на загальну суму 133325,23 грн . Враховуючи вимоги частини 4 статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України, а також те, що позивач відповідно до пункту 15 частини 1 статті 4 Декрету Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року №7-93 «Про державне мито»звільнений від сплати державного мита (судового збору), судові витрати у цій справі з відповідача - не стягуються.
Керуючись статтями 2, 9, 10, 11, 69-71, 94, 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
П О С Т А Н О В И В:
Позов Тернопільської обєднаної державної податкової інспекції задовольнити.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Нечипорук Транспорт Сервіс» (ід.код за ЄДРПОУ 32386922, вул. Гайова, 44, м. Тернопіль) з рахунків в обслуговуючих банках, заборгованість перед бюджетом на загальну суму 133325,23 грн. (сто тридцять три тисячі триста двадцять пять гривень двадцять три копійки), з яких:
-100416,73 грн. (сто тисяч чотириста шістнадцять гривень сімдесят три копійки) - пеня за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД;
-32908,50 грн. (тридцять дві тисячі девятсот вісім гривень пятдесят копійок) податок на доходи найманих працівників (для відображення показників податкової звітності та результатів контрольно-перевірочної роботи).
Постанова набирає законної сили за правилами статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Постанова може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України.
Повний текст постанови виготовлений та підписаний 17 жовтня 2011 року.
Головуючий суддя(підпис)Хрущ В. Л.
Копія вірна:
СуддяХрущ В. Л.