Україна
ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
13 липня 2011 р. справа № 2а/0570/10322/2011
Приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17
час прийняття постанови: 12.00
Донецький окружний адміністративний суд в складі:
головуючого судді Бєломєстнова О. Ю.
при секретаріАврамченко С.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань в м. Донецьку по вул. 50-ї Гвардійської Дивізії, 17 адміністративну справу
за позовом Державного підприємства «Добропіллявугілля»
до Добропільської обєднаної державної податкової інспекції
про зобовязання вчинити певні дії, а саме внести зміни до картки особового рахунку платника податків шляхом скасування з картки особового рахунку пені за несвоєчасне погашення податкової заборгованості у розмірі 43610,16 грн.
за участю представника позивача Берегового А.В.
представника відповідача Килимника В.М.
ВСТАНОВИВ:
Державне підприємство «Добропіллявугілля» звернулося до суду з адміністративним позовом до Добропільської обєднаної державної податкової інспекції про зобовязання вчинити певні дії, а саме внести зміни до картки особового рахунку платника податків шляхом скасування з картки особового рахунку пені за несвоєчасне погашення податкової заборгованості у розмірі 43610,16 грн.
В обґрунтування своїх вимог посилається на те, що в період з січня 2010 року по листопад 2010 року позивачем платіжними дорученнями № 39 від 29.01.2010р., № 98 від 19.02.2010р., №204 від 19.03.2010р., №59 від 30.04.2010р.,№219 від 29.06.2010р., № 323 від 30.0.72010р., №348 від 19.08.2010р., №407 від 08.09.2010р., № 514 від 30.09.2010р., №639 від 29.10.2010р., №410 від 15.09.2010р., №641 від 29.10.2010р., №792 від 30.11.2010р. були сплачені податкові зобовязання з плати за користування надрами.
Відповідач відповідно до п.п. 16.4.1 п. 16.4 ст. 16 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» №2181 від 21.12.2000 здійснив нарахування пені у розмірі 43610,16 грн. Відповідач, за твердженням позивача, не вправі самостійно визначати зобовязання, в погашення яких спрямовуються сплачені позивачем суми. На думку позивача, нормами чинного законодавства не встановлено право чи обовязок контролюючого органу змінювати податкові зобовязання, в рахунок сплати яких платник податків самостійно спрямував власні кошти. Крім того, позивач зазначив, що судовими рішеннями по справам № 2а-10351/09/0570, 2а/0570/2587/2011, 2а/0570/1237/2011 був встановлений факт оплати зазначеними платіжними дорученням саме податкових зобовязань з плати за користування надрами за періоди, що в них зазначені. Посилаючись на Закон України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» №2181 від 21.12.2000 просить суд задовольнити позовні вимоги.
Представник позивача в судове засідання зявився, позовні вимоги підтримав, просив їх задовольнити в повному обсязі.
Представник відповідача у судове засідання зявився, позовні вимоги не визнав посилаючись на п. 7.7 ст. 7 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» №2181 від 21.12.2000 зазначає, що згідно з зазначеною нормою, податковий борг погашається попередньо погашенню податкових зобовязань, які не є податковим боргом, у порядку календарної черговості виникнення. Тому в картці особового рахунку зазначеним позивачем платежами був погашений податковий борг перший за історією його виникнення, та згідно з п.п. 16.4.1 п. 16.4 ст. 16 вказаного Закону України була нарахована пеня у розмірі 43610,16 грн. У звязку з цим просить суд в задоволені вимог відмовити.
Суд, заслухавши представника позивача, представника відповідача та дослідивши матеріали справи встановив:
Державне підприємство «Добропіллявугілля», зареєстроване виконавчим комітетом Добропільської міської ради 11.03.2003р. як юридична особа, свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи Серія А01 № 352408 і є платником податків.
Відповідно до розрахунків за 3 квартал 2008 року, за 4 квартал 2008р., за 1 квартал 2009 року, за 4 квартал 2009 року, 1 квартал 2010 року, 2 квартал 2010 року, 3 квартал 2010 року, уточнюючого розрахунку за 2 квартал 2010 року у позивача виникли податкові зобовязання з плати за користування надрами.
Пунктом 5.1 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» передбачено, що податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації.
Згідно з п. «б» пп. 4.1.4 п.4.1 ст. 4 Закону України „Про порядок погашення зобов`язань перед бюджетами та державними цільовими фондами” податкові розрахунки подаються платниками в органи державної податкової служби протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу за місцем податкової реєстрації платника.
Також, підпунктом 5.3.1 п. 5.3 ст. 5 того ж закону встановлено, що платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.
Згідно до ст. 28 Кодексу про надра користування надрами є платними. Плата справляється за користування надрами у вигляді, зокрема, платежів за користування надрами.
Відповідно до п. 6.1 Інструкції про порядок обчислення і справляння платежів за користування надрами для видобування корисних копалин, затвердженої наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України, Міністерства праці та соціальної політики України, Державної податкової адміністрації України, Державного комітету України по геології і використанню надр від 30.12.1997 № 207/472/51/157 базовий податковий (звітний) період для плати за користування надрами для видобування корисних копалин дорівнює календарному кварталу.
Розрахунки плати за користування надрами для видобування корисних копалин складаються користувачами надр та їх філіями, щокварталу, накопичувальним підсумком з початку року, і подаються до органів державної податкової служби за місцезнаходженням родовища корисних копалин протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.
Відповідно до п.п. 5.4.1 п. 5.4 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», узгоджена сума податкового зобовязання, не сплачена платником податків у строки, визначені цією статтею, визнається сумою податкового боргу платника податків.
Позивачем платіжними дорученнями № 39 від 29.01.2010р., № 98 від 19.02.2010р., №204 від 19.03.2010р., №59 від 30.04.2010р.,№219 від 29.06.2010р., № 323 від 30.0.72010р., №348 від 19.08.2010р., №407 від 08.09.2010р., № 514 від 30.09.2010р., №639 від 29.10.2010р., №410 від 15.09.2010р., №641 від 29.10.2010р., №792 від 30.11.2010р. були сплачені податкові зобовязання з плати за користування надрами, в яких у графі «Призначення платежу» було зазначено: «збір за надра за 4 квартал 2009 року по строку 20.02.2010р.», «плата за користування надрами за 4 квартал 2009 р. по строку 19.02.2010р.», «авансовий внесок за надра за 2 квартал 2010 року по строку 19.05.2010р.», «податок за користування надрами за 1 квартал 2010 року по строку 19.05.2010р.», «авансовий платіж за надра за 2 квартал 2010 року по строку 19.08.2010р.», «податок за користування надрами за 2 квартал 2010 року по строку 30.07.2010р.», «податок за користування надрами за 2 квартал 2010 року по строку оплати 19.08.2010р.», «збір за надра за 2 квартал 2010 згідно уточнюючого розрахунку по строку 09.09.2010р.», «авансовий платіж за надра за 3 квартал 2010 року по строку 19.11.2010р.», «платіж за надра за 3 квартал 2010 року по строку 19.11.2010р.», «заборгованість за надра за 1 квартал 2009 року по строку 19.05.2009р.», «погашення заборгованості за надра за 3 квартал 2008р., 4 квартал 2008р., 1 квартал 2009р.», «погашення заборгованості за надра за 1 квартал 2009 року» відповідно.
Відповідач на підставі п. 7.7 ст. 7 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» використав зазначені платежі як джерело погашення інших зобовязань, а саме: в погашення зобовязань, які виникли на підставі розрахунку №25124 від 05.02.2009р., розрахунку №6665 від 05.05.2009р., розрахунку № 18228 від 26.10.2009р., розрахунку № 23690 від 27.01.2010р., розрахунку №6647 від 16.04.2010р., розрахунку №13408 від 03.08.2010р., № 14920 від 09.09.2010р., №13409 від 09.09.2010р. у звязку з чим, ним згідно до п.п. 16.4.1 п. 16.4 ст. 16 зазначеного закону була нарахована пеня у розмірі 43610,16 грн.
Суд вважає, що дії відповідача не відповідають вимогам податкового законодавства.
Частиною 2 статті 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. В Україні визнається і діє принцип верховенства права (ст. 8 Конституції України).
Відповідно до п.1 ч. 1 ст. 10 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» державні податкові інспекції, до яких відноситься відповідач, здійснюють контроль за своєчасністю, достовірністю, повнотою нарахування та сплати податків та зборів (обов'язкових платежів). Крім того, на них покладена функція із забезпечення застосування та своєчасного стягнення сум фінансових санкцій, передбачених цим Законом та іншими законодавчими актами України за порушення податкового законодавства.
Відповідно до п. 16.1.1, п. 16.3.1 ст. 16 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» після закінчення встановлених строків погашення узгодженого податкового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня. Нарахування пені закінчується у день прийняття банком, обслуговуючим платника податків, платіжного доручення на сплату суми податкового боргу. У разі часткової сплати суми податкового боргу нарахування пені зупиняється на таку сплачену частку.
Підпунктом 16.4.1 п. 16.4 ст. 16 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» встановлено, що пеня нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності) із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті.
Згідно з п. 3.4 Інструкції про порядок нарахування та погашення пені за платежами, що контролюються органами державної податкової служби, яка затверджена Наказом ДПА України 11.06.2003р. № 290, зареєстрованому у Міністерстві юстиції України 27.06.2003р. за № 522/7843 нарахування пені здійснюється на день фактичного погашення податкового боргу (частини податкового боргу) за кожний календарний день прострочення платежу, включаючи день такого погашення.
Пунктом 4.2.3. Інструкції про порядок ведення органами державної податкової служби оперативного обліку платежів до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється органами державної податкової служби України, яка затверджена Наказом ДПА 18.07.2005р. № 276, зареєстрованому у Міністерстві юстиції України 02.08.2005р. за № 843/11123 передбчено, що нарахування пені за порушення встановлених строків погашення узгодженого податкового зобов'язання здійснюється в особових рахунках платників податків у розділі "Нарахування сум пені". Нарахування пені в картках особових рахунків платників податків здійснюється засобами програмного забезпечення у день фактичного погашення податкового боргу (його частини) у порядку, установленому наказом ДПА України від 11.06.2003 N 290 "Про затвердження Інструкції про порядок нарахування та погашення пені за платежами, що контролюються органами державної податкової служби", зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 27.06.2003 за N 522/7843.
Таким чином для нарахування пені у картці особового рахунку повинно мати місце погашення податкового боргу.
Погашення податкового боргу відповідно до ст. 7 Закону «Про порядок погашення…» може бути самостійним з боку платника податків (п. 7.1 ст. 7) або за рішенням органу стягнення (п. 7.2 ст. 7).
Джерелом самостійного погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, що передбачене п. 7.1.1 ст. 7 Закону «Про порядок погашення…». Коштами у складі майна суб'єктів господарювання відповідно до ч. 5 ст. 139 ГК України є гроші у національній та іноземній валюті, призначені для здійснення товарних відносин цих суб'єктів з іншими суб'єктами, а також фінансових відносин відповідно до законодавства. Вони також входять до визначення майна у розумінні ч. 1 зазначеної статті.
Частиною 1 статті 134 ГК України встановлено, що суб'єкт господарювання, який здійснює господарську діяльність на основі права власності, на свій розсуд володіє, користується і розпоряджається належним йому майном.
Тобто платник податків, який є субєктом господарювання, має право розпоряджатися належним йому майном, зокрема коштами, на свій розсуд. Право розпоряджатися своєю власністю гарантоване також статтею 41 Конституції України.
Розпорядження коштами полягає у їх переказі із застосуванням платіжних інструментів, які передбачені Законом України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні». Одним з таких інструментів є платіжне доручення. Це розрахунковий документ, який містить доручення платника банку або іншій установі - члену платіжної системи, що його обслуговує, здійснити переказ визначеної в ньому суми коштів зі свого рахунка на рахунок отримувача (п. 1.30 ст. 1 Закону «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні»). Відповідно до п. 17.1 зазначеного вище Закону форми розрахункових документів та їх реквізити встановлюються Національним банком України.
Так, постановою Правління Національного банку України від 21 січня 2004 р. N 22 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 березня 2004 р. за N 377/8976) затверджена Інструкція про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті. Одним з реквізитів платіжного доручення, які передбачені п.3 цієї Інструкції є «Призначення платежу». Згідно з п.3.8 зазначеної Інструкції реквізит "Призначення платежу" платіжного доручення заповнюється платником так, щоб надавати повну інформацію про платіж та документи, на підставі яких здійснюється перерахування коштів отримувачу. Повноту інформації визначає платник з урахуванням вимог законодавства України. Платник відповідає за дані, що зазначені в реквізиті платіжного доручення "Призначення платежу".
Таким чином, якщо перерахування коштів відбувається за допомогою платіжного доручення, воля власника коштів щодо визначення підстав їх перерахування відображається у реквізиті «Призначення платежу» цього документу.
Так, платіжними дорученнями № 39 від 29.01.2010р., № 98 від 19.02.2010р., №204 від 19.03.2010р., №59 від 30.04.2010р.,№219 від 29.06.2010р., № 323 від 30.0.72010р., №348 від 19.08.2010р., №407 від 08.09.2010р., № 514 від 30.09.2010р., №639 від 29.10.2010р., №410 від 15.09.2010р., №641 від 29.10.2010р., №792 від 30.11.2010р. були сплачені податкові зобовязання з плати за користування надрами, в яких у графі «Призначення платежу» було зазначено: «збір за надра за 4 квартал 2009 року по строку 20.02.2010р.», «плата за користування надрами за 4 квартал 2009 р. по строку 19.02.2010р.», «авансовий внесок за надра за 2 квартал 2010 року по строку 19.05.2010р.», «податок за користування надрами за 1 квартал 2010 року по строку 19.05.2010р.», «авансовий платіж за надра за 2 квартал 2010 року по строку 19.08.2010р.», «податок за користування надрами за 2 квартал 2010 року по строку 30.07.2010р.», «податок за користування надрами за 2 квартал 2010 року по строку оплати 19.08.2010р.», «збір за надра за 2 квартал 2010 згідно уточнюючого розрахунку по строку 09.09.2010р.», «авансовий платіж за надра за 3 квартал 2010 року по строку 19.11.2010р.», «платіж за надра за 3 квартал 2010 року по строку 19.11.2010р.», «заборгованість за надра за 1 квартал 2009 року по строку 19.05.2009р.», «погашення заборгованості за надра за 3 квартал 2008р., 4 квартал 2008р., 1 квартал 2009р.», «погашення заборгованості за надра за 1 квартал 2009 року» відповідно.
Відповідач всупереч волі платника податку визначив, що за даними платіжними дорученнями оплачений податковий борг, який виник на підставі розрахунків з плати за надра №25124 від 05.02.2009р., розрахунку №6665 від 05.05.2009р., розрахунку № 18228 від 26.10.2009р., розрахунку № 23690 від 27.01.2010р., розрахунку №6647 від 16.04.2010р., розрахунку №13408 від 03.08.2010р., № 14920 від 09.09.2010р., №13409 від 09.09.2010р. та саме на борг за цими деклараціями нарахував пеню.
Таким чином, в даному випадку необхідно встановити погашення цього останнього боргу.
Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 13.09.2010 року по справі 2а-10351/09/0570 було встановлено, що ДП «Добропіллявугілля» платіжними дорученнями № 39 від 29.01.2010р., №98 від 19.02.2010р. сплачено суму поточних податкових зобовязань з плати за користування надрами для видобування корисних копалин по розрахунках із плати за користування надрами для видобування корисних копалин з зазначенням конкретних періодів та строків сплати, а саме: «збір за надра за 4 квартал 2009 року по строку 20.02.2010р.», плата за користування надрами за 4 квартал 2009 р. по строку 19.02.2010р.» відповідно.
Дана постанова набрала законної сили на підставі ухвали Донецького апеляційного адміністративного суду від 28.10.2011р.
Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 16.03.2011 року по справі 2а/0570/2587/2011 було встановлено, що ДП «Добропіллявугілля» платіжними дорученнями: №204 від 19.03.2010р., №59 від 30.04.2010р.,№219 від 29.06.2010р., № 323 від 30.0.72010р., №348 від 19.08.2010р., №407 від 08.09.2010р., № 514 від 30.09.2010р., №639 від 29.10.2010р., №410 від 15.09.2010р., №641 від 29.10.2010р. сплачено суму поточних податкових зобовязань з плати за користування надрами для видобування корисних копалин по розрахунках із плати за користування надрами для видобування корисних копалин з зазначенням конкретних періодів та строків сплати, а саме: «авансовий внесок за надра за 2 квартал 2010 року по строку 19.05.2010р.», «податок за користування надрами за 1 квартал 2010 року по строку 19.05.2010р.», «авансовий платіж за надра за 2 квартал 2010 року по строку 19.08.2010р.», «податок за користування надрами за 2 квартал 2010 року по строку 30.07.2010р.», «податок за користування надрами за 2 квартал 2010 року по строку оплати 19.08.2010р.», «збір за надра за 2 квартал 2010 згідно уточнюючого розрахунку по строку 09.09.2010р.», «авансовий платіж за надра за 3 квартал 2010 року по строку 19.11.2010р.», «платіж за надра за 3 квартал 2010 року по строку 19.11.2010р.», «заборгованість за надра за 1 квартал 2009 року по строку 19.05.2009р.», «погашення заборгованості за надра за 3 квартал 2008р., 4 квартал 2008р., 1 квартал 2009р.».
Дана постанова не була оскаржена та набрала законної сили.
Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 17.03.2011 року по справі 2а/0570/1237/2011 було встановлено, що ДП «Добропіллявугілля» платіжним дорученням: №792 від 20.11.2010р. сплачено суму поточних податкових зобовязань з плати за користування надрами для видобування корисних копалин по розрахунках із плати за користування надрами для видобування корисних копалин з зазначенням конкретних періодів та строків сплати, а саме: «погашення заборгованості за надра за 1 квартал 2009 року».
Дана постанова набрала законної сили на підставі ухвали Донецького апеляційного адміністративного суду від 01.04.2011р.
Копії відповідних судових рішень наявні у матеріалах справи.
Відповідно до частини п'ятої статті 124 Конституції України судові рішення ухвалюються судами іменем України і є обов'язковими до виконання на всій території України.
Частиною першою статті 255 Кодексу встановлено, що постанова або ухвала суду, яка набрала законної сили, є обов'язковою для осіб, які беруть участь у справі, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України.
Відповідно до ч.1 ст.72 КАС України, обставини, встановлені судовим рішенням в адміністративній, цивільній або господарській справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.
Таким чином, приймаючи до уваги, що обовязковість рішень суду є конституційною засадою судочинства, яка відтворена у нормах Кодексу адміністративного судочинства України, зазначені вище обставини не підлягають доказуванню.
Отже позивачем не сплачувався податковий борг, на який відповідач нарахував пеню. Як вже зазначалось встановлення факту погашення податкового боргу є обовязковою умовою нарахування пені.
Висновок про не погашення податкового боргу обумовлює висновок не правомірність нарахування позивачеві пені у розмірі 43610,16 грн.
Суд не приймає до уваги посилання відповідача на пункт 7.7 ст. 7 Закону «Про порядок погашення…», відповідно до якого податковий борг погашається попередньо погашенню податкових зобов'язань, які не є податковим боргом, у порядку календарної черговості його виникнення, а в разі одночасного його виникнення за різними податками, зборами (обов'язковими платежами) - у рівних пропорціях.
Як вже зазначалося, органи державної влади зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Наведена норма не може бути застосована як обмеження права платника податків самостійно розпоряджатися власними коштами, оскільки спосіб такого обмеження законами України не встановлений. Обовязковість встановлення способів обмеження права власності саме законами України випливає з п.7 ст. 92 Конституції України, відповідно до якого виключно законами України визначається правовий режим власності, а також ч.3 ст. 134 ГК України згідно з яким правові форми реалізації права власності у сфері господарювання визначаються цим Кодексом і законом.
Крім того, оскільки відповідачем обставина погашення податкового боргу не доведена, а саме з моментом погашення боргу, п. 6.4 Інструкції про порядок нарахування та погашення пені за платежами, що контролюються органами державної податкової служби, яка затверджена Наказом ДПА України 11.06.2003р. № 290 та п. 4.2.4 Інструкції про порядок ведення органами державної податкової служби оперативного обліку платежів до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється органами державної податкової служби України, яка затверджена Наказом ДПА 18.07.2005р. № 276 повязує нарахування пені, останнє здійснене безпідставно.
З пункту 4.2.4 Інструкції про порядок ведення органами державної податкової служби оперативного обліку платежів до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється органами державної податкової служби України, яка затверджена Наказом ДПА 18.07.2005р. № 276 вбачається, що облікові операції скасування пені здійснюються на підставі рішення керівника (заступника керівника) податкового органу датою прийняття такого рішення. Тому суд вважає, що належним способом внесення змін до особового рахунку платника податку є зобовязання скасування нарахованої пені.
За таких обставин, позовні вимоги позивача підлягають задоволенню.
Згідно ст. 94 КАС України з Державного бюджету України на користь позивача підлягають стягненню судові витрати.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 8, 9, 10, 11, 94, 159, 160, 161, 162, 163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
П О С Т А Н О В И В:
Позов Державного підприємства «Добропіллявугілля» до Добропільської обєднаної державної податкової інспекції про зобовязання вчинити певні дії, а саме внести зміни до картки особового рахунку платника податків шляхом скасування з картки особового рахунку пені за несвоєчасне погашення податкової заборгованості у розмірі 43610,16 грн. задовольнити.
Зобовязати Добропільську обєднану державну податкову інспекцію (85000, Донецька область, м. Добропілля, пров. Радянський, 4, ЄДРПОУ 23355183) внести зміни до особового рахунку Державного підприємства «Добропіллявугілля» (ВП «Шахта «Алмазна») (85400, Донецька область, м. Добропілля, пр. Шевченка, 2, ЄДРПОУ 32186934) шляхом скасування пені за несвоєчасне погашення податкової заборгованості з плати за користування надрами для видобування корисних копалин у розмірі 43610,16 грн.
Стягнути з Державного бюджету України на користь Державного підприємства «Добропіллявугілля» (85400, Донецька область, м. Добропілля, пр. Шевченка, 2, ЄДРПОУ 32186934) судові витрати з судового збору (державного мита) у розмірі 3, 40 грн. (три гривні сорок копійок).
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня її отримання апеляційної скарги.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги У випадку подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Вступна та резолютивна частина рішення проголошена у судовому засіданні 13 липня 2011р. Постанова складена у повному обсязі 18 липня 2011р.
Суддя Бєломєстнов О. Ю.