ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 липня 2011 року о 17 год. 57 хв. Справа № 2а-0870/4910/11
Запорізький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Прасова О.О. при секретарі Тєтєрєв В.В., за участю представника позивача Горохова К.М., представника відповідача Школової Ю.В. розглянувши у місті Запоріжжі у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за заявою Приватного акціонерного товариства «Склопласт»
до Державної податкової інспекції у Комунарському районі м.Запоріжжя
про визнання дій протиправними та зобовязання вчинити певні дії,
ВСТАНОВИВ:
Приватне акціонерне товариство «Склопласт» (далі позивач або ПАТ «Склопласт») звернулось до Запорізького окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Комунарському районі м.Запоріжжя (далі відповідач або ДПІ у Комунарському районі м.Запоріжжя) про: визнання протиправними дії відповідача щодо відмови в проведенні перереєстрації позивача як платника податку на додану вартість; зобовязання відповідача провести перереєстрацію платника податку на додану вартість у звязку зі зміною найменування та замінити свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість №100129244 від 18.07.2008 на нове з урахуванням відповідних змін.
У позові позивачем зазначено, що 22.03.2011 загальними зборами акціонерів ЗАТ «Склопласт» прийнято рішення про зміну найменування підприємства на Приватне акціонерне товариство «Склопласт» (копія протоколу №1 від 22.03.2011). Відповідно до рішення загальних зборів акціонерів проведено державну реєстрацію зміни найменування ЗАТ «Склопласт» на Приватне акціонерне товариство «Склопласт» (копії свідоцтва про державну реєстрацію Серія А01№526228 підприємства та статуту підприємства). 10.05.2011 позивачем у справі подано до ДПІ у Комунарському районі м.Запоріжжя реєстраційну заяву платника податку на додану вартість форми 1-ПДВ та оригінал свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість №100129244 від 18.07.2008 для заміни свідоцтва платника ПДВ у зв'язку з зміною найменування. Листом ДПІ у Комунарському районі м.Запоріжжя від 13.05.2011 (вих.№4301/10/29-035) позивач повідомлений про відмову в перереєстрації платника ПДВ у зв'язку з тим, що ПАТ «Склопласт» має стан 4 - «порушено провадження у справі про банкрутство» та у зв'язку з відсутністю відповідних підтверджуючих документів. У даному листі відповідач зауважив, що якщо стан платника не є «основний платник», то відповідно до вимог ДПА України (Лист ДПА України від 23.10.2007 №21645/7/29-1017), питання щодо реєстрації (перереєстрації) суб'єкта як платника ПДВ вирішуються виключно на центральному рівні з написанням листа з обґрунтуванням необхідності проведення реєстрації (перереєстрації) та при наданні необхідних підтверджуючих документів. Оригінал свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість № 100129244 від 18.07.2008 року було повернуто позивачу. Позивачем 02.06.2011 направлено відповідачу лист (вих.№128). До теперішнього часу відповідачем не надано відповіді. Цим листом позивач повідомив відповідача, що ухвалою Господарського суду Запорізької області від 24.12.2010 порушено провадження у справі №26/15/11 про банкрутство ЗАТ «Склопласт» та призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Сокола Олексія Юрійовича. Ухвалою Господарського суду Запорізької області від 18.01.2011 у справі №26/15/11 зупинено провадження у справі про банкрутство. Розпорядником майна ЗАТ «Склопласт» Сокол О.Ю. надано згоду провести державну реєстрацію змін до установчих документів товариства у зв'язку з прийнятим рішенням загальних зборів акціонерів ЗАТ «Склопласт» про зміну найменування на Приватне акціонерне товариство «Склопласт». На даний час підприємство здійснює господарську діяльність. Будь-яких рішень суду щодо припинення господарської діяльності підприємства або обмежень щодо діяльності органів управління не має. Позивачем надано відповідачу лист розпорядника майна ПАТ «Склопласт» Сокол О.Ю. б/н від 01.06.2011, яким він просить відповідача провести дії щодо перереєстрації позивача у справі як платника ПДВ.
У судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги у повному обсязі, просив задовольнити позов.
Відповідач до суду письмових заперечень не надав. У судовому засіданні представник відповідача проти позову заперечував, просив у задоволенні позову відмовити. Згідно усних пояснень представника відповідача оскільки ПАТ «Склопласт» має стан 4 - «порушено провадження у справі про банкрутство», цей стан платника не визначено у реєстраційній справі як «основний платник», то відповідно до вимог ДПА України (Лист ДПА України від 23.10.2007 №21645/7/29-1017), питання щодо реєстрації (перереєстрації) суб'єкта як платника ПДВ повинно вирішуватись виключно на центральному рівні. Відповідачем написано лист з обґрунтуванням необхідності проведення реєстрації (перереєстрації) позивача.
Представники сторін повідомили, що надали до суду всі необхідні документи для вирішення спору по суті.
Вислухавши пояснення представника позивача, представника відповідача, дослідивши матеріали справи судом зясовано наступне.
Позивачем надано до суду протокол №1 Чергових загальних зборів акціонерів ЗАТ «Склопласт» від 22.03.2011. Як зазначено у протоколі Черговими загальними зборами акціонерів прийнято рішення про зміну найменування підприємства на Приватне акціонерне товариство «Склопласт».
Відповідно до п.1.2. Статуту Приватного акціонерного товариства «Склопласт» (друга редакція) зареєстрованого Виконавчим комітетом Запорізької міської ради 21.04.2011, Приватне акціонерне товариство «Склопласт» є правонаступником всіх майнових та немайнових прав та обовязків Закритого акціонерного товариства «Склопласт» ЄДРПОУ 13615370.
Позивачем надано копію Реєстраційної заяви платника податку на додану вартість (форма №1-ПДВ), на якій міститься відбиток штампу ДПІ у Комунарському районі м.Запоріжжя з датуванням 10.05.2011. Причиною реєстрації, як зазначено у розділі 16 позивачем, є пп.2 п.180.1 ст.180 Податкового кодексу України: особа підлягає обовязковій реєстрації в інших випадках, передбачених законодавством зміна найменування підприємства. Вказана Реєстраційна заява датована позивачем 10.05.2011.
Як вказано у Реєстраційній заяві позивачем додавались оригінал і 2 копії Свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість №100129244 від 18.07.2008.
Згідно вказаного Свідоцтва Закрите акціонерне товариство «Склопласт» з 02.07.1997 зареєстровано платником податку на додану вартість.
Листом ДПІ у Комунарському районі м. Запоріжжя від 13.05.2011 за № 4301/10/29-035 «Про реєстрацію платником ПДВ» позивача повідомлено, що: «… станом на 11.05.2011 ПАТ «Склопласт» має стан 4 «порушено провадження у справі про банкрутство» за відсутністю відповідних підтверджуючих документів, у податкового органу немає підстав для перереєстрації ПАТ «Склопласт» в якості платника ПДВ…».
Як підставу для відмови у перереєстрації податковий орган у вказаному листі, зокрема, зазначив: «… реєстрація платників ПДВ здійснюється центральним податковим органом згідно п.13 Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПА України від 01.03.2000 №79 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.04.2000 за №208/4429. Дані реєстраційної заяви мають бути достовірними та відповідати відомостям Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних підприємців (далі ЄДР). З метою підтвердження достовірності відомостей про особу, указаних у реєстраційній заяві, до реєстраційної заяви можуть бути додані копія свідоцтва про державну реєстрацію заявника, виданого державним реєстратором, або оригінал чи копія виписки з ЄДР… Якщо стан платника не є «основний платник», то відповідно до вимог ДПА України (Лист ДПА України від 23.10.2007 №21645/7/29-1017), питання щодо реєстрації (перереєстрації) суб'єкта як платника ПДВ вирішуються виключно на центральному рівні з написанням листа з обґрунтуванням необхідності проведення реєстрації (перереєстрації) та при наданні необхідних підтверджуючих документів…».
Також, позивачем надано до суду відповідь ДПІ у Комунарському районі м.Запоріжжя від 10.06.2011 (вих.№5323/10/29-017) на адресу ПАТ «Склопласт» у якій, зокрема, зазначено: «…Реєстрація платників податку на додану вартість здійснюється центральним податковим органом згідно Податкового кодексу України. Як реєстрація так і перереєстрація платників ПДВ проводиться на підставі заяви за ф.№1-ПДВ, яку платник подає за місцем перебування на податковому обліку та у стані «платник за основним місцем реєстрації». Усі інші стани потребують зясування причин та обставин перебування платника у невідповідному стані та подальшого приведення до стану «платник за основним місцем реєстрації» … 11.05.2011 року заяву за ф.№1-ПДВ ПАТ «Склопласт» було направлено до Центральної бази даних, але ДПС вищого рівня було відмовлено в перереєстрації платника ПДВ в звязку з тим, що підприємство має стан «порушено провадження у справі про банкрутство» … у разі припинення процедури провадження у справі про банкрутство та набуття стану «платник за основним місцем реєстрації» ви маєте право подати заяву за ф.№1-ПДВ для перереєстрації платника ПДВ …».
Розпорядником майна ЗАТ «Склопласт» Сокол О.Ю. 01.06.2011 направлено до ДПІ у Комунарському районі м.Запоріжжя лист про надання згоди на проведення державної реєстрації змін до установчих документів товариства у зв'язку з прийнятим рішенням загальних зборів акціонерів Закритого акціонерного товариства «Склопласт» про зміну найменування на Приватне акціонерне товариство «Склопласт».
02.06.2011 позивачем направлено до ДПІ у Комунарському районі м. Запоріжжя лист (вих.№128) яким повідомлялось, що ухвалою Господарського суду Запорізької області від 24.12.2010 у справі №26/15/11 порушено провадження у справі про банкрутство ЗАТ «Склопласт» та призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Сокол Олексія Юрійовича, ухвалою Господарського суду Запорізької області від 18.01.2011 у справі №26/15/11 зупинено провадження у справі по банкрутство.
Позивачем в обґрунтування своїх позовних вимог надано докази здійснення на теперішній час господарської діяльності: Договір №1 від 10.01.2011 з ТОВ «Буспостач», видаткову накладну позивача за №530 від 12.03.2011, №527 від 12.03.2011; Договір №31 від 11.04.2011 на обробку давальницького скла, Акт здачі-прийняття робіт (надання послуг) №1007 від 17.06.2011, Акт здачі-прийняття робіт (надання послуг) №947 від 09.06.2011, Акт здачі-прийняття робіт (надання послуг) №961 від 17.06.2011; Договір №5-86/09 від 05.06.2009 з ДП «Автоскладальний завод №1» ВАТ «ЛуАЗ».
Ці та інші документи підтверджують, на думку позивача, необхідність у реєстрації його платником податку на додану вартість.
Відповідачем в обґрунтування своїх усних заперечень надано витяг з реєстраційної справи ЗАТ «Склопласт». На зазначеному витягу відображено стан програмного забезпечення АІС «Реєстр платників податків» Користувач: AISR [827] ДПІ у Комунарському районі м.Запоріжжя (поточна дата Пн25.07.2011).
У вказаному витязі відображено: реєстрацію 10.05.2011 в ДПА за №8711/10 Реєстраційної заяви платника податку на додану вартість юридичної особи ПАТ «Склопласт»; найменування податкового органу де здійснюється реєстрація або перереєстрація ДПІ у Комунарському районі м.Запоріжжя; результати обробки реєстраційної заяви прийнято рішення про реєстрацію; П.І.Б. посадової особи, відповідальної за прийняття рішення про реєстрацію (відмову у реєстрації) ОСОБА_4; дата внесення даних 11.05.2011, номер свідоцтва про реєстрацію 100129244; індивідуальний податковий номер 136153708272. Вікно програми з надписом: «причини неприйняття рішення про реєстрацію» не заповнено.
Позовна заява підлягає задоволенню з наступних підстав.
1.Відповідачем не доведено документально, що 11.05.2011 року заяву за ф.№1-ПДВ ПАТ «Склопласт» було направлено до Центральної бази даних, але ДПС вищого рівня було відмовлено в перереєстрації платника ПДВ у звязку з тим, що підприємство має стан «порушено провадження у справі про банкрутство».
Відповідачем не надано до суду Лист ДПА України від 23.10.2007 №21645/7/29-1017, на який він посилається у листі від 13.05.2011 за № 4301/10/29-035 «Про реєстрацію платником ПДВ».
Посилання відповідача у Листі від 13.05.2011 за №4301/10/29-035 «Про реєстрацію платником ПДВ» на п.13 Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПА України від 01.03.2000 №79 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.04.2000 за №208/4429 є безпідставним, оскільки вказаний нормативний документ втратив чинність і на час звернення позивача до відповідача не діяв.
2.Відповідно до вимог п.1 розділу IV «Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість», затвердженого 22.12.2010 наказом Державної податкової адміністрації України № 978, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.12.2010 за №1400/18695 (надалі «Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість»), перереєстрація платника ПДВ проводиться та Свідоцтво підлягає заміні у разі виникнення змін у даних платника ПДВ, які стосуються коду ЄДРПОУ, податкового номера, який надається податковими органами, та/або найменування (прізвища, імені, по батькові), та/або місцезнаходження (місця проживання) платника ПДВ, і якщо зміни не пов'язані із припиненням платника ПДВ, крім випадків, визначених підпунктом 16.1 пункту 16 розділу III цього Положення. У разі зміни платником ПДВ місцезнаходження (місця проживання) або його переведення на обслуговування до іншого податкового органу зняття такого платника з обліку в одному податковому органі і взяття на облік в іншому здійснюється в порядку, встановленому центральним органом державної податкової служби.
Як зазначено у п.2. розділу IV «Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість», для заміни Свідоцтва платник ПДВ зобов'язаний у двадцятиденний строк після виникнення змін подати до податкового органу, в якому перебуває на обліку, додаткову реєстраційну заяву з позначкою «Перереєстрація». До такої заяви мають бути додані Свідоцтво та всі засвідчені копії Свідоцтва. Податковий орган видає платнику ПДВ нове Свідоцтво (за новим номером) замість старого в такому самому порядку, як і при реєстрації. При цьому дата реєстрації платником ПДВ не змінюється, а датою початку дії нового Свідоцтва та датою анулювання старого Свідоцтва є останній день строку у 10 робочих днів від дня отримання додаткової реєстраційної заяви з позначкою «Перереєстрація». На бажання та згідно із заявою платника ПДВ датою початку дії нового Свідоцтва та датою анулювання старого Свідоцтва може бути встановлений день до закінчення строку у 10 робочих днів від дня отримання додаткової реєстраційної заяви з позначкою «Перереєстрація». При цьому дата реєстрації платником ПДВ не змінюється, а датою початку дії нового Свідоцтва та датою анулювання старого Свідоцтва є дата внесення відповідного запису до Реєстру.
За приписами пунктів 183.7-183.8 ст.183 Податкового кодексу України заява про реєстрацію особи як платника податку подається особисто такою фізичною особою або безпосередньо керівником юридичної особи - платника (в обох випадках з документальним підтвердженням особи та повноважень) до органу державної податкової служби за місцезнаходженням (місцем проживання) особи. У заяві зазначаються підстави для реєстрації особи як платника податку. Орган державної податкової служби відмовляє в реєстрації особи як платника податку, якщо за результатами розгляду реєстраційної заяви та/або поданих документів встановлено, що особа не здійснює постачання товарів/послуг або не відповідає вимогам, визначеним статтею 180, пунктом 181.1 статті 181, пунктом 182.1 статті 182 та пунктом 183.7 статті 183 цього Кодексу, або якщо існують обставини, які є підставою для анулювання реєстрації згідно із статтею 184 цього Кодексу.
Згідно з п.183.9 ст.183 Податкового кодексу України у разі відсутності підстав для відмови у реєстрації особи як платника податку орган державної податкової служби зобов'язаний видати заявнику або відправити поштою (з повідомленням про вручення) свідоцтво про реєстрацію такої особи як платника податку не пізніше наступного робочого дня після бажаного (запланованого) дня реєстрації платника податку, зазначеного у його заяві, або протягом 10 робочих днів від дати надходження реєстраційної заяви, якщо бажаний (запланований) день реєстрації у заяві не зазначено чи такий день настає раніше дати, що припадає на останній день строку, встановленого для реєстрації платника податку органом державної податкової служби. Якщо бажаний (запланований) день реєстрації, зазначений у заяві особи, настає після завершення 10 робочих днів від дати надходження реєстраційної заяви, орган державної податкової служби зобов'язаний видати заявнику або відправити поштою (з повідомленням про вручення) свідоцтво про реєстрацію такої особи як платника податку не пізніше бажаного (запланованого) дня реєстрації платника податку, зазначеного у його заяві.
Як зазначено у п.183.12 ст.183 Податкового кодексу України, центральний орган державної податкової служби веде реєстр платників податку, в якому міститься інформація про осіб, зареєстрованих як платники податку.
Форми реєстраційної заяви, заяви про анулювання реєстрації, свідоцтва про реєстрацію, а також положення про реєстрацію платників податку затверджуються центральним органом державної податкової служби (п.183.14. ст.183 Податкового кодексу України).
Відповідно до п.183.17. ст.183 Податкового кодексу України особа, утворена в результаті реорганізації платника податку (крім особи, утвореної шляхом перетворення), реєструється платником податку як інша новоутворена особа в порядку, визначеному цим Кодексом, у тому числі у разі, коли до такої особи перейшли обов'язки із сплати податку у зв'язку з розподілом податкових зобов'язань чи податкового боргу.
Відповідно до приписів ст.39 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» суд, який постановив рішення про порушення провадження у справі про банкрутство юридичної особи, про проведення санації боржника та призначення керуючого санацією, про визнання юридичної особи банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури, у день набрання рішеннями законної сили направляє їх державному реєстратору за місцезнаходженням юридичної особи для внесення до Єдиного державного реєстру запису про відповідні судові рішення. Дата надходження відповідних судових рішень вноситься державним реєстратором до журналу обліку реєстраційних дій. Державний реєстратор повинен не пізніше наступного робочого дня з дати надходження судових рішень внести до Єдиного державного реєстру запис про такі рішення суду і в той же день повідомити органи статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування про внесення до Єдиного державного реєстру такого запису.
За приписами пп. «ґ», «д», «е» п.1 ст.184 Податкового кодексу України реєстрація платника податку діє до дати її анулювання, яка проводиться шляхом виключення з реєстру платників податку і відбувається у разі якщо: установчі документи будь-якої особи, зареєстрованої як платник податку, визнані рішенням суду недійсними; господарським судом винесено ухвалу про ліквідацію юридичної особи банкрута; платник податку ліквідується за рішенням суду (фізична особа позбувається статусу субєкта господарювання) або особу звільнено від сплати податку чи її податкову реєстрацію анульовано (скасовано, визнано недійсною) за рішенням суду.
Наведені чинні норми права не передбачають, що питання з приводу реєстрації (перереєстрації) субєкта господарювання як платника податку на додану вартість «вирішується виключно на центральному рівні з написанням листа з обґрунтуванням необхідності проведення реєстрації (перереєстрації) та при наданні відповідних підтверджуючих документів».
Також, наведені норми права не передбачають залежність реєстрації (перереєстрації) субєкта господарювання як платника податку на додану вартість перебування чи не перебування ним у стані «основний платник» та що всі інші стани «потребують зясування причин та обставин перебування платника у невідповідному стані та подальшого приведення до стану «основний платник»».
З урахуванням чинних норм права доводи ДПІ у Комунарському районі м. Запоріжжя щодо відмови у перереєстрації позивача як платника податку на додану вартість та видачі нового Свідоцтва платника податку на додану вартість не ґрунтуються на Законі.
Як свідчить витяг з реєстраційної справи Приватного акціонерного товариства «Склопласт» у АІС «Реєстр платників податків» позивач у справі є платником ПДВ (номер свідоцтва про реєстрацію 100129244; індивідуальний податковий номер 136153708272), анулювання його свідоцтва податковим органом не здійснювалось. Надані позивачем копії договорів, бухгалтерської документації доводять необхідність отримання Приватним акціонерним товариством «Склопласт» Свідоцтва платника податку на додану вартість, у видачі якого ДПІ у Комунарському районі м.Запоріжжя незаконно відмовила.
З урахуванням тих обставин, що позивачем надано до ДПІ у Комунарському районі м.Запоріжжя всі передбачені «Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість», ст.183 Податкового кодексу України документи, необхідні для його перереєстрації як платника ПДВ, а відмова у здійсненні такої перереєстрації не ґрунтується на законі, суд вважає за можливе задовольнити позовні вимоги щодо зобовязання відповідача провести перереєстрацію платника податку на додану вартість та заміну Свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість №100129244 від 18.07.2008 на нове.
За змістом ст.71 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності субєкта владних повноважень обовязок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Надаючи правову оцінку діям відповідача суд виходить з приписів ч.3 ст.2 КАС України, відповідно до яких, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, адміністративні суди перевіряють: чи прийняті (вчинені) вони на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноважень з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Розглянувши наявні матеріали та фактичні обставини справи, дослідивши і оцінивши надані докази в їх сукупності, суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню у повному обсязі.
Керуючись ст.ст. 11, 71, 94, 158-163 КАС України, суд,
ПОСТАНОВИВ:
Позов задовольнити.
Визнати протиправними дії Державної податкової інспекції у Комунарському районі м.Запоріжжя щодо відмови в проведенні перереєстрації Приватного акціонерного товариства «Склопласт» як платника податку на додану вартість.
Зобовязати Державну податкову інспекцію у Комунарському районі м.Запоріжжя провести перереєстрацію платника податку на додану вартість, у звязку зі зміною найменування, та замінити свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість №100129244 від 18.07.2008 на нове з урахуванням відповідних змін.
Постанова суду першої інстанції, якщо інше не встановлено Кодексом адміністративного судочинства України, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано.
Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Якщо субєкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення пятиденного строку з моменту отримання субєктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.
Постанова виготовлена у повному обсязі 27.07.2011.
Суддя (підпис) О.О. Прасов
Постанова не набрала законної сили.
Суддя О.О. Прасов