ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 2а/1770/1791/2011
23 червня 2011 року 15год. 50хв. м. Рівне Рівненський окружний адміністративний суд у складі судді Дорошенко Н.О. за участю секретаря судового засідання Бондаренко В.Ю. та сторін і інших осіб, які беруть участь у справі:
позивача: представники Павлюк С.І., Назарук Ю.О.
відповідача: представник не з'явився третьої особи позивача: представник <Текст >третьої особи відповідача: представник <Текст >
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом
Товариство з обмеженою відповідальністю "Моліс" <Список ><в особі >третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача< 3-тя особа >
доДержавної податкової інспекції у Стрийському районі Львівської області третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача <3-тя особа >
про визнання нечинними актів ненормативного характеру , -
ВСТАНОВИВ :
До Рівненського окружного адміністративного суду звернулося з адміністративним позовом Товариство з обмеженою відповідальністю "Моліс" про визнання нечинними податкових повідомлень-рішень Державної податкової інспекції у Стрийському районі Львівської області № 2411661503 від 10.11.2010 року, № 2411661503/1 від 11.01.2011 року, № 2411661503/2 від 21.03.2011 року, якими застосовано штрафні санкції за порушення граничних строків сплати орендної плати за землю.
В обгрунтування позову покликається на порушення відповідачем процедури проведення перевірки, за наслідками якої складено акт № 3578 від 28.10.2010 року. Зокрема, зазначає, що в порушення п.4.3 наказу ДПА України від 10.08.2005 року № 327 "Про затвердження Порядку оформлення результатів невиїзних документальних, виїзних планових та позапланових перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства", позивача не було запрошено до податкового органу для підписання акту перевірки, а лише на 27.10.2010 року було запрошено для проведення перевірки та надання пояснень. Заперечення, подані позивачем на акт перевірки, податковим органом враховані не були. Вважає, що штрафні санкції, нараховані податковим органом за 19 місяців, є різновидом адміністративно-господарських санкцій, передбачених статтею 239 Господарського Кодексу України, які відповідно до статті 250 цього Кодексу можуть бути застосовані до суб'єкта господарювання протягом шести місяців з дня виявлення порушення.
До початку судового розгляду справи по суті позивач збільшив позовні вимоги, просить визнати нечинним податкове повідомлення-рішення № 2411661503/3 від 11.04.2011 року.
В ході судового розгляду справи представники позивача адміністративний позов підтримали в повному обсязі з наведених у ньому підстав. Додатково суду пояснили, що вважають неправомірним прийняття податковим органом спірних рішень з покликанням на Закон України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", який є спеціальним законом з питань оподаткування. Вказують, що відносини оренди землі регулюються Законом України "Про оренду землі", орендна плата не є податком, а є платежем, який виник на підставі договору, а відтак до таких платежів повинні застосовуватись норми Господарського Кодексу України. Факту невчасної сплати позивачем орендної плати за землю не заперечили. Також покликаються на розбіжності між розрахунком штрафних санкцій та даними в платіжних дорученнях позивача. Просять адміністративний позов задоволити в повному обсязі, спірні податкові повідомлення-рішення скасувати.
Відповідач Державна податкова інспекція у Стрийському районі Львівської області адміністративний позов не визнав, подав письмове заперечення (а.с.44-47). Представник відповідача в судовому засіданні надав пояснення, що відповідають наведеному в запереченні. Зокрема, пояснив, що за результатами перевірки ТзОВ "Моліс" податковим органом встановлено порушення граничних строків сплати узгодженого податкового зобов'язання на підставі податкових декларацій за орендовані земельні ділянки державної та комунальної власності за 2009-2010 роки, у зв'язку з чим на підставі пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" за затримку сплати понад 90 календарних днів позивача зобов'язано сплатити штраф у розмірі 50% суми податкового боргу в розмірі 265364,71 грн. Також зазначив, що позивачу було надіслано письмове запрошення до податкового органу для проведення перевірки на 27.10.2010 року, однак представник позивача до податкового органу не прибув. Акт перевірки від 28.10.2010 року в день його складання було надіслано платнику податків засобами поштового зв'язку. Спірні податкові повідомлення-рішення вважає правомірними, в задоволенні позову просить відмовити повністю за безпідставністю вимог.
Заслухавши пояснення осіб, які беруть участь у справі, встановивши фактичні обставини справи, перевіривши їх доказами, дослідженими в судовому засіданні, оцінивши їх у сукупності, відповідно до вимог закону, суд приходить до висновку, що позов до задоволення не підлягає, з таких підстав.
Судом встановлено, що Державною податковою інспекцією у Стрийському районі Львівської області на підставі п.1 ст.11 Закону України "Про державну податкову службу в Україні", п.5.3 ст.5 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" проведено невиїзну документальну перевірку платника орендної плати за землю ТзОВ "Моліс", за результатами якої складено акт № 3578 від 28.10.2010 року (а.с.8-13).
На підставі акта перевірки № 3578 (вихідний № 3578/15-3/32168318) від 28.10.2010 року ДПІ у Стрийському районі Львівської області прийнято податкове повідомлення-рішення форми "Ш" № 2411661503/0 від 10.11.2010 року, яким ТзОВ "Моліс" за порушення граничного строку сплати податкового зобов'язання з орендної плати за землю зобов'язано сплатити штраф в сумі 265 364,71 грн. (а.с.19).
Позивач використав процедуру адміністративного оскарження податкового повідомлення-рішення, за наслідками якої Державною податковою інспекцією у Стрийському районі Львівської області, Державною податковою адміністрацією у Львівській області, Державною податковою адміністрацією України первинна та повторні скарги платника залишені без задоволення (а.с.23-26,27-29). ДПІ у Стрийському районі Львівської області прийнято податкові повідомлення-рішення № 2411661503/1 від 11.01.2011 року, № 2411661503/2 від 21.03.2011 року, № 2411661503/3 від 11.04.2011 року (а.с.20,21,36), якими визначено нові граничні строки сплати податкового зобов'язання.
Судом встановлено, що в орендному користуванні ТзОВ "Моліс" за адресою м. Стрий, вул. Сколівська,11а, знаходиться земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 4,2327 га, правовими підставами користування якою є договори оренди зі Стрийською міською радою Львівською області: дата державної реєстрації 03.04.2006 року, номер державної реєстрації 03.04.2006 року (а.с.108) та дата державної реєстрації 07.10.2009 року номер державної реєстрації 04.09.44400081 (а.с.106).
Згідно п.9 договору оренди (а.с.101-103), та відповідно до Відомостей із договору оренди землі, поданих ТзОВ "Моліс" до податкового органу (а.с.106,108), розмір орендної плати становить 394 487,64 грн.
Згідно п.10, п.11 договору оренди сторони дійшли згоди, що обчислення розміру орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності здійснюється з урахуванням їх цільового призначення та коефіцієнтів індексації, визначених законодавством, за затвердженими Кабінетом Міністрів України формами, що заповнюються під час укладення або зміни умов договору оренди чи продовження його дії. Орендна плата вноситься у такі строки: до 30 числа кожного місяця наступного за звітним.
Згідно поданої ТзОВ "Моліс" до ДПІ у Стрийському районі Львівської області податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності на 2009 рік (вхідний номер податкового органу 1893 від 27.01.2009 року), розраховано щомісячні платежі з орендної плати на 2009 рік, розмір яких складає 32 872,2 грн. (а.с.107).
Згідно поданої ТзОВ "Моліс" до ДПІ у Стрийському районі Львівської області податкової декларації орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності на 2010 рік (вхідний номер податкового органу 977 від 20.01.2010 року), розраховано щомісячні платежі з орендної плати на 2010 рік з урахуванням уточнень, розмір яких складає 34 813,5 грн. (а.с.105).
Як встановлено матеріалами справи, суми зобов'язань з орендної плати за земельну ділянку державної (комунальної) власності сплачені позивачем з затримкою більше 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання.
Так, по декларації від 27.01.09р. № 1893 здійснено такі платежі:
граничний строк сплати 30.03.09р., сума податкового боргу 30292,76 грн., сплату зараховано 24.07.09р. відповідно до платіжного доручення № 122, термін прострочення 116 днів;
граничний строк сплати 30.04.09р., сума податкового боргу 32872,21 грн., сплату зараховано: 2353,25 грн. відповідно до платіжного доручення № 122 від 24.07.09р., термін прострочення 85 днів, та 30518,96 грн. відповідно до платіжного доручення № 146 від 31.08.09р., термін прострочення 123 дні;
граничний строк сплати 01.06.09р., сума податкового боргу 32872,21 грн., сплату зараховано: 1866,09 грн. відповідно до платіжного доручення № 146 від 31.08.09р., термін прострочення 91 день, та 31006,12 грн. відповідно до платіжного доручення № 173 від 16.10.09р., термін прострочення 137 днів;
граничний строк сплати 30.06.09р., сума податкового боргу 32872,21 грн., сплату зараховано: 1291,28 грн. відповідно до платіжного доручення № 173 від 16.10.09р., термін прострочення 108 днів, та 31580,94 грн. відповідно до платіжного доручення № 188 від 27.11.09р., термін прострочення 150 днів;
граничний строк сплати 30.07.09р., сума податкового боргу 32872,21 грн., сплату зараховано: 9683,56 грн. відповідно до платіжного доручення № 212 від 13.01.10р., термін прострочення 167 днів, та 23188,65 днів відповідно до платіжного доручення № 240 від 26.02.10р., термін прострочення 211 днів;
граничний строк сплати 31.08.09р., сума податкового боргу 32872,21 грн., сплату зараховано: 10605,76 грн. відповідно до платіжного доручення № 240 від 26.02.10р., термін прострочення 179 днів, та 22266,45 грн. відповідно до платіжного доручення № 255 від 30.03.10р., термін прострочення 211 днів;
граничний строк сплати 30.09.09р., сума податкового боргу 32872,21 грн., сплату зараховано: 11327,78 грн. відповідно до платіжного доручення № 255 від 30.03.10р., термін прострочення 181 день, та 21544,43 грн. відповідно до платіжного доручення № 274 від 30.04.10р., термін прострочення 212 днів;
граничний строк сплати 30.10.09р., сума податкового боргу 32872,21, сплату зараховано: 11903,31 грн. відповідно до платіжного доручення № 274 від 30.04.10р., термін прострочення 182 дні, та 9628,47 грн. відповідно до платіжного доручення № 296 від 16.06.10р., термін прострочення 229 днів;
граничний строк сплати 30.11.09р., сума податкового боргу 32872,21 грн., сплату зараховано: 32872,21 грн. відповідно до платіжного доручення № 362 від 29.09.10р., термін прострочення 303 дні;
граничний строк сплати 30.12.09р., сума податкового боргу 32872,21 грн., сплату зараховано: 32872,21 грн. відповідно до платіжного доручення № 362 від 29.09.10р., термін прострочення 273 дні;
граничний строк сплати 01.02.10р., сума податкового боргу 32872,21 грн., сплату зараховано: 32872,21 грн. відповідно до платіжного доручення № 362 від 29.09.10р., термін прострочення 240 днів.
По податковій декларації від 26.01.10р. № 977 здійснено наступні платежі:
граничний строк сплати 02.03.10р., сума податкового боргу 34813,53 грн., сплату зараховано: 34813,53 грн. відповідно до платіжного доручення № 362 від 29.09.10р., термін прострочення 211 днів;
граничний строк сплати 30.03.10р., сума податкового боргу 34813,53 грн., сплату зараховано: 34813,53 грн. відповідно до платіжного доручення № 362 від 29.09.10р., термін прострочення 183 дні;
граничний строк сплати 30.04.10р., сума податкового боргу 34813,53 грн., сплату зараховано: 34813,53 грн. відповідно до платіжного доручення № 362 від 29.09.10р., термін прострочення 152 дні;
граничний строк сплати 31.05.10р., сума податкового боргу 34813,53 грн., сплату зараховано: 34813,53 грн. відповідно до платіжного доручення № 362 від 29.09.10р., термін прострочення 121 день;
граничний строк сплати 30.06.10р., сума податкового боргу 34813,53 грн., сплату зараховано: 34813,53 грн. відповідно до платіжного доручення № 362 від 29.09.10р., термін прострочення 91 день;
граничний строк сплати 30.07.10р., сума податкового боргу 34813,53 грн., сплату зараховано: 34813,53 грн. відповідно до платіжного доручення № 362 від 29.09.10р., термін прострочення 61 день;
граничний строк сплати 30.08.10р., сума податкового боргу 34813,53 грн., сплату зараховано: 34813,53 грн. відповідно до платіжного доручення № 362 від 29.09.10р., термін прострочення 30 днів.
Порушення ТзОВ "Моліс" граничних строків сплати орендної плати за землю тривало безперервно з 01.04.09р. по 29.09.10р., що підтверджується дослідженими судом платіжними дорученнями № 122 від 24.07.09 р. на суму 32872,21 грн., № 146 від 31.08.09р. на суму 32872,21 грн., № 173 від 16.10.09р. на суму 32872,21 грн., № 188 від 27.11.09р. на суму 32872,21 грн., № 212 від 13.01.10р. на суму 32872,21 грн., № 240 від 26.02.10р. на суму 34813,58 грн., № 255 від 30.03.10р. на суму 34813,58 грн., № 274 від 30.04.10р. на суму 34813,58 грн., № 362 від 29.09.10р. на суму 388465,35 грн. (а.с.109-117), а також обліковими картками платника податків за 2009 рік (а.с.65-71) та за 2010 рік (а.с.72-88).
Розмір застосованих до позивача штрафних санкцій підтверджується розрахунком відповідно до пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (а.с.12-13).
Вирішуючи адміністративний спір по суті, враховуючи доводи та заперечення сторін, оцінюючи надані сторонами докази щодо фактичних обставин справи відповідно до закону, суд виходить з такого.
Відповідно до статті 2 Закону України від 03.07.1992 року № 2535-XII "Про плату за землю" (в редакції, чинній на час виникнення та існування спірних правовідносин), використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати, що визначається залежно від грошової оцінки земель. Розміри податку за земельні ділянки, грошову оцінку яких не встановлено, визначаються до її встановлення в порядку, визначеному цим Законом. Власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, крім орендарів та інвесторів - учасників угоди про розподіл продукції, сплачують земельний податок. За земельні ділянки, надані в оренду, справляється орендна плата.
Згідно статті 5 Закону України "Про плату за землю", об'єктом плати за землю є земельна ділянка, а також земельна частка (пай), яка перебуває у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди. Суб'єктом плати за землю (платником) є власник земельної ділянки, земельної частки (паю) і землекористувач, у тому числі орендар.
Статтею 13 цього Закону передбачено, що підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру, а орендної плати за земельну ділянку, яка перебуває у державній або комунальній власності, - договір оренди такої земельної ділянки.
Згідно статті 14 цього Закону, платники земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності (крім громадян) самостійно обчислюють суму земельного податку та орендної плати щороку за станом на 1 січня і до 1 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою центральним податковим органом, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.
Згідно статті 15 цього Закону, власники землі та землекористувачі сплачують земельний податок, а також орендну плату за земельні ділянки державної та комунальної власності з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.
Відповідно до статті 17 Закону України "Про плату за землю", податкове зобов'язання по земельному податку, а також по орендній платі за землі державної та комунальної власності, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за базовий податковий (звітний) період, який дорівнює календарному місяцю, щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.
Статтею 123 Земельного кодексу України (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) визначено, що надання земельних ділянок державної або комунальної власності у користування здійснюється на підставі рішень органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування.
Відповідно до статті 125 Земельного кодексу України, право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав.
Відповідно до статті 2 Закону України від 25.06.1991 року № 1251-XII "Про систему оподаткування", в редакції від 25.03.2005 року № 2505-IV, чинній на час виникнення та існування спірних правовідносин, під податком і збором (обов'язковим платежем) до бюджетів та до державних цільових фондів слід розуміти обов'язковий внесок до бюджету відповідного рівня або державного цільового фонду, здійснюваний платниками у порядку і на умовах, що визначаються законами України про оподаткування.
Відповідно до пункту 8 частини першої статті 14 Закону України "Про систему оподаткування", плата за землю (земельний податок, а також орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності) належить до загальнодержавних податків і зборів (обов'язкових платежів).
Судом встановлено і сторонами не заперечується, що на підставі відповідного рішення виконавчого органу місцевої влади в користуванні позивача знаходиться земельна ділянка, договір оренди якої зареєстровано у Стрийському міському відділі Львівської регіональної філії Державного підприємства "Центр державного земельного кадастру при Держкомземі України", про що у Державному реєстрі земель вчинено відповідний запис.
Відтак, в силу наведених вище приписів закону, ТзОВ "Моліс" в нормативно визначеному порядку зобов'язане сплачувати до бюджету плату за землю (а саме орендну плату за земельну ділянку державної (комунальної) власності). Доводи позивача про те, що орендна плата не є податком, а є платежем, що виник на підставі господарського договору, а відтак до таких платежів слід застосовувати норми Господарського кодексу України, суд до уваги не приймає, оскільки орендна плата за землю державної і комунальної власності віднесена законом до системи оподаткування України.
Крім цього, відповідно до статті 4 Господарського Кодексу України, не є предметом регулювання цього Кодексу, зокрема, фінансові відносини за участі суб'єктів господарювання, що виникають у процесі формування та контролю виконання бюджетів усіх рівнів, а також адміністративні та інші відносини управління за участі суб'єктів господарювання, в яких орган державної влади або місцевого самоврядування не є суб'єктом, наділеним господарською компетенцією, і безпосередньо не здійснює організаційно-господарських повноважень щодо суб'єкта господарювання.
Відповідно до статті 2 Закону України від 04.12.1990 року № 509-XII "Про державну податкову службу в Україні", до завдань органів державної податкової служби належить, зокрема, здійснення контролю за додержанням податкового законодавства, правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів, державних цільових фондів податків і зборів (обов'язкових платежів), а також неподаткових доходів, установлених законодавством
При виконанні покладених законом завдань щодо контролю за правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю сплати до бюджетів, органи державної податкової служби у взаємовідносинах з юридичними та фізичними особами виконують владні управлінські функції відповідно до наданої законом компетенції, виступають в таких правовідносинах як суб'єкт владних повноважень, а не як суб'єкт, що наділений господарською компетенцією, а отже такі правовідносини не є предметом регулювання Господарського кодексу України.
Відповідно до преамбули Закону України від 21.12.2000 року № 2181-III "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин), цей Закон є спеціальним законом з питань оподаткування, який установлює порядок погашення зобов'язань юридичних або фізичних осіб перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обов'язкових платежів), включаючи збір на обов'язкове державне пенсійне страхування та внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, нарахування і сплати пені та штрафних санкцій, що застосовуються до платників податків контролюючими органами, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, та визначає процедуру оскарження дій органів стягнення.
Статтею 1 Закону № 2181 визначено, що податкове зобов'язання - зобов'язання платника податків сплатити до бюджетів або державних цільових фондів відповідну суму коштів у порядку та у строки, визначені цим Законом або іншими законами України (пункт 1.2); податковий борг (недоїмка) - податкове зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобов'язання (пункт 1.3); штрафна санкція (штраф) - плата у фіксованій сумі або у вигляді відсотків від суми податкового зобов'язання (без урахування пені та штрафних санкцій), яка справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним правил оподаткування, визначених відповідними законами (пункт 1.5).
Згідно пункту 5.1 статті 5 Закону № 2181, податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації.
Судом встановлено і сторонами не заперечується, що позивачем подано до податкового органу податкові декларації з орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності за 2009 та 2010 рік, отже визначені платником податків зобов'язання є узгодженими та підлягають до сплати протягом граничних строків, визначених законом.
Підпунктом 17.1.7 пункту 17.1 статті 17 Закону № 2181 було встановлено, що у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, визначених цим Законом, такий платник податку зобов'язаний сплатити штраф у таких розмірах:
при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі десяти відсотків погашеної суми податкового боргу;
при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі двадцяти відсотків погашеної суми податкового боргу;
при затримці, що є більшою 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі п'ятдесяти відсотків погашеної суми податкового боргу.
Згідно пункту 17.3 статті 17 Закону № 2181, сплата (стягнення) штрафних санкцій, передбачених цією статтею, прирівнюється до сплати (стягнення) податку та оскарження їх сум.
Порушення встановлених законом строків сплати орендної плати за земельну ділянку державної (комунальної) власності позивачем не заперечується, підтверджується дослідженими судом платіжними дорученнями, в яких в розділі "призначення платежу" вчинено записи "орендна плата згідно договору оренди землі", період, за який перераховувався платіж, не вказаний.
Доводи позивача про розбіжності в розрахунку штрафних санкцій з даними платіжних доручень не відповідають фактичним обставинам справи, оскільки судом встановлено, що несвоєчасно перераховані платником суми обліковувалися податковим органом в порядку черговості виникнення податкового боргу, що відповідає приписам пункту 7.7 статті 7 Закону № 2181, згідно якого податковий борг погашається попередньо погашенню податкових зобов'язань, які не є податковим боргом, у порядку календарної черговості його виникнення, а в разі одночасного його виникнення за різними податками, зборами (обов'язковими платежами) - у рівних пропорціях.
Доводи позивача про порушення процедури підписання акта перевірки не спростовують висновків податкового органу про виявлені в ході перевірки порушення податкового законодавства.
На підставі досліджених судом доказів суд приходить до переконання, що при прийнятті спірних податкових повідомлень-рішень суб'єкт владних повноважень діяв на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що визначені законом, добросовісно, розсудливо, з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення. Підстав для визнання нечинними податкових повідомлень рішень Державної податкової інспекції у Стрийському районі Львівської області № 2411661503/0 від 10.11.2010 року, № 2411661503/1 від 11.01.2011 року, № 2411661503/2 від 21.03.2011 року, № 2411661503/3 від 11.04.2011 року судом не встановлено.
Підстави, визначені статтею 94 КАС України для розподілу судових витрат, відсутні.
Керуючись статтями 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
В позові Товариству з обмеженою відповідальністю "Моліс" до Державної податкової інспекції у Стрийському районі Львівської області про визнання нечинними податкових повідомлень-рішень № 2411661503/0 від 10.11.2010 року, № 2411661503/1 від 11.01.2011 року, № 2411661503/2 від 21.03.2011 року, № 2411661503/3 від 11.04.2011 року, - відмовити повністю.
Постанова суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Рівненський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Житомирського апеляційного адміністративного суду.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.
Суддя <Підпис >Дорошенко Н.О.