Ухвала суду № 178401, 10.10.2006, Господарський суд Київської області

Дата ухвалення
10.10.2006
Номер справи
124/9а-06
Номер документу
178401
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Київської області

01032, м. Київ - 32, вул. Комінтерну, 16тел. 230-31-77 У Х В А Л А

"10" жовтня 2006 р. Справа №124/9а-06

Суддя господарського суду Київської області Євграфова Є.П., розглянувши справу

За позовом Київського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, м. Київ

до Товариства з обмеженою відповідальністю „Торговий дім Тульчинка”, с. Безп`ятне, Васильківський район

про стягнення 13592,76 грн.,

за участю представників:

позивача:не з’явились,

відповідача:Кривша О.О., довір. № 01-05 від 05.06.2006р., обставини справи:

Постановою господарського суду Київської області від 27.06.2006 року у справі № 124/9а-06, позовні вимоги Київського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів задоволено.

При викладені тексту постанови господарського суду Київської області від 27.06.2006 року у справі № 124/9а-06 допущені очевидні арифметичні помилки, які виявлені судом, в абзацах 4, 12, 13, 15 її мотивувальної частини та п. 2 її резолютивної частини, а саме: в абзаці 4 мотивувальної частини замість слів «Відповідно до ч. 1 ст. 20 Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” за порушення встановленого нормативу робочих місць відповідач повинен сплатити адміністративно-господарські санкції в розмірі середньої річної заробітної плати за кожне робоче місце, призначене для працевлаштування інваліда і не зайняте інвалідом. Враховуючи, що відповідачем не працевлаштовано 2 інваліда, а середньорічна заробітна плата на його підприємстві становить 6 750 грн., що підтверджено статистичним звітом відповідача за 2005 рік (Ф №10-П1), адміністративно-господарські санкції розраховуються виходячи з середньорічної заробітної плати і становлять (6 750 грн. х 2 (не зайняті інвалідами робочі місця) = 13 500) 13 500 грн.», зазначено - «Відповідно до ч. 1 ст. 20 Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” за порушення встановленого нормативу робочих місць відповідач повинен сплатити адміністративно-господарські санкції в розмірі середньої річної заробітної плати за кожне робоче місце, призначене для працевлаштування інваліда і не зайняте інвалідом. Враховуючи, що відповідачем не працевлаштовано 2 інваліда, а середньорічна заробітна плата на його підприємстві становить 3 375 грн., що підтверджено статистичним звітом відповідача за 2005 рік (Ф №10-П1), адміністративно-господарські санкції розраховуються виходячи з середньорічної заробітної плати і становлять (3 375 грн. х 2 (не зайняті інвалідами робочі місця) = 6 750) 6750 грн.», в абзаці 12 мотивувальної частини замість слів «На момент звернення позивача до суду з даним позовом адміністративно-господарські санкції в сумі 13 500 грн. відповідачем не сплачені.», зазначено - «На момент звернення позивача до суду з даним позовом адміністративно-господарські санкції в сумі 6 750 грн. відповідачем не сплачені.», в абзаці 13 мотивувальної частини замість слів «З урахуванням наведеного, суд вважає, що позивачем правомірно заявлено позов про стягнення 13 500 грн. адміністративно-господарських санкцій.», зазначено - «З урахуванням наведеного, суд вважає, що позивачем правомірно заявлено позов про стягнення 6 750 грн. адміністративно-господарських санкцій.», в абзаці 15 мотивувальної частини замість слів «За таких обставин, на підставі ст. 20 Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” з відповідача підлягає стягненню 13 500 грн. адміністративно-господарських санкцій та 92,76 грн. пені за порушення термінів сплати адміністративно-господарських санкцій.», зазначено - «За таких обставин, на підставі ст. 20 Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” з відповідача підлягає стягненню 6 750 грн. адміністративно-господарських санкцій та 92,76 грн. пені за порушення термінів сплати адміністративно-господарських санкцій.»та в п. 2 її резолютивної частини замість слів «Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю „Торговий дім Тульчинка” (08628, Київська область, Васильківський район, с. Безп`ятне, вул. Васильківська, 72, код 32904369) на користь Київського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів (04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 72, код 24074109) 13 500 грн. адміністративно-господарських санкцій та 92,76 грн. пені.», зазначено - «Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю „Торговий дім Тульчинка” (08628, Київська область, Васильківський район, с. Безп`ятне, вул. Васильківська, 72, код 32904369) на користь Київського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів (04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 72, код 24074109) 6 750 грн. адміністративно-господарських санкцій та 92,76 грн. пені.».

Представник позивача в судове засідання не з’явився, про причини неявки суд не повідомив.

Відповідно до вимог ст. 169 КАС України, неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

На підставі ст. 169 КАС України суд за власною ініціативою вважає за необхідне виправити допущені в постанові від 27.06.2006 року у справі № 124/9а-06 очевидні арифметичні помилки.

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 165, 169 Кодексу адміністративного судочинства України, господарський суд Київської області –

постановив:

1.          Внести виправлення в абзацах 4, 12, 13, 15 мотивувальної частини та п. 2 резолютивної частини постанови господарського суду Київської області від 27.06.2006 року у справі № 124/9а-06.

2.          Абзац 4 мотивувальної частини постанови від 27.06.2006 року у справі № 124/9а-06 читати в наступній редакції: «Відповідно до ч. 1 ст. 20 Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” за порушення встановленого нормативу робочих місць відповідач повинен сплатити адміністративно-господарські санкції в розмірі середньої річної заробітної плати за кожне робоче місце, призначене для працевлаштування інваліда і не зайняте інвалідом. Враховуючи, що відповідачем не працевлаштовано 2 інваліда, а середньорічна заробітна плата на його підприємстві становить 6 750 грн., що підтверджено статистичним звітом відповідача за 2005 рік (Ф №10-П1), адміністративно-господарські санкції розраховуються виходячи з середньорічної заробітної плати і становлять (6 750 грн. х 2 (не зайняті інвалідами робочі місця) = 13 500) 13 500 грн.».

3.          Абзац 12 мотивувальної частини постанови від 27.06.2006 року у справі № 124/9а-06 читати в наступній редакції: «На момент звернення позивача до суду з даним позовом адміністративно-господарські санкції в сумі 13 500 грн. відповідачем не сплачені.».

4.          Абзац 13 мотивувальної частини постанови від 27.06.2006 року у справі № 124/9а-06 читати в наступній редакції: «З урахуванням наведеного, суд вважає, що позивачем правомірно заявлено позов про стягнення 13 500 грн. адміністративно-господарських санкцій.».

5.          Абзац 15 мотивувальної частини постанови від 27.06.2006 року у справі № 124/9а-06 читати в наступній редакції: «За таких обставин, на підставі ст. 20 Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” з відповідача підлягає стягненню 13 500 грн. адміністративно-господарських санкцій та 92,76 грн. пені за порушення термінів сплати адміністративно-господарських санкцій.».

6.          Пункт 2 резолютивної частини постанови від 27.06.2006 року у справі № 124/9а-06 читати в наступній редакції: «Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю „Торговий дім Тульчинка” (08628, Київська область, Васильківський район, с. Безп`ятне, вул. Васильківська, 72, код 32904369) на користь Київського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів (04050, м. Київ, вул. Глибочицька, 72, код 24074109) 13 500 грн. адміністративно-господарських санкцій та 92,76 грн. пені.».

7.          Виконавчий лист видати з врахуванням внесених виправлень.

          Суддя Є.П. Євграфова