Ухвала суду № 17321839, 26.07.2011, Господарський суд Луганської області

Дата ухвалення
26.07.2011
Номер справи
9/1б
Номер документу
17321839
Форма судочинства
Господарське
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32

______ УХВАЛА

26.07.11 Справа № 9/1б.

Суддя М.Ю. Ковалінас, при секретарі Добродзій Є.В.,

розглянувши матеріали справи за заявою

кредитора - Відкритого акціонерного товариства «Луганськобленерго»

в особі філії Сергівські електричні мережі,

м. Стаханов Луганської області

до боржника - Відкритого акціонерного товариства «Іллічевський

рудоремонтний завод», м. Стаханов Луганської області

Про банкрутство

В присутності представників:

від кредиторів та комітету кредиторів - не прибули;

від боржника - керуючий санацією ОСОБА_1;

за участю:

- ОСОБА_2, дов. №02-08 від 10.01.2011 (РВ ФДМУ по Луганській області).

- ОСОБА_3, дов. №20 від 25.07.2011 (Відділ з питань банкрутства у Луганській області);

- Прибіги І.О., посвідчення №984 від 13.05.2010 (прокуратура Луганської області).

Обставини справи: банкрутство, процедура санації за нормами Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»(далі за текстом - Закон), розгляд поточного звіту керуючого санацією та клопотання комітету кредиторів.

Розглянувши матеріали справи та додатково надані, вислухавши присутніх, суд

в с т а н о в и в :

Процедуру санації боржника ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод», м. Стаханов Луганської області, відкрито ухвалою суду від 18.07.2002, строком на 12 місяців, керуючим санацією боржника призначено керівника голову правління ОСОБА_1, й продовжено повноваження арбітражного керуючого - розпорядника майна Птушка С.В. на строк процедури санації.

Строк процедури санації боржника у справі в останнє було продовжено судом до 01.12.2009, згідно клопотання керуючого санацією та комітету кредиторів (ухвала від 15.09.2009); в останнє строк повноважень керуючого санацією боржника ОСОБА_1 продовжено до 01.10.2011(ухвала суду від 03.03.2011), формально у справі триває процедура санації, оскільки її не було припинено, але фактично санація підприємства - боржника не відбувається.

Боржник у справі №9/1б Відкрите акціонерне товариство «Іллічевський рудоремонтний завод», ідентифікаційний код 00178594, вул. Коперніка, 24, м. Стаханов Луганської області, засновано відповідно до наказу Міністерства вугільної промисловості України від 22.10.1996. №536, його засновником спочатку був Мінвуглепром, а потім - Міністерство палива та енергетики України, товариство є правонаступником ДВАТ«Іллічевський рудоремонтний завод»ДП ДХК «Луганськшахтобуд», спочатку 51% акцій боржника було передано до статутного фонду ДХК «Луганськшахтобуд», а потім, згідно наказу Міністерства палива та енергетики України від 19.08.2005. №406 контрольний пакет акцій ВАТ (51%) передано Фонду державного майна України (п.п. 1.1.-1.3., 4.1., 5.2. Статуту ВАТ а.с. 58 62 т.1, а.с.4-7 т.4, а.с. 121-122 т. 7), при цьому початково 48,97% акцій належали Регіональному відділенню ФДМУ по Луганській області, тобто за станом на 25.02.2008 (довідка реєстратора Філія «Відділення Промінвестбанку в м. Луганськ» від 25.02.2008 №847-00054) державна доля власності (корпоративних прав) у статутному капіталі ВАТ складає 99,7891%, якою володіє Регіональне відділення ФДМУ по Луганській області.

Відповідно до п.5 ст.18 Закону та ст.11 Закону України «Про управління об'єктами державної власності»від 21.09.06. №185-V, керуючий санацією зобовязаний попередньо погоджувати план санації боржника з органом, уповноваженим управляти державним майном стосовно підприємства боржника, у майні якого (статутному капіталі) частка державної власності (корпоративні права) перевищує 50%, а також з державним органом з питань банкрутства та з Фондом державного майна України, якщо ця частка перевищує 25%.

Порядок погодження Змін та доповнень плану санації той же самий, що і для плану санації (постанова ВГСУ від 11.02.2004 №17-2-21/7019).

У справі №9/1б склалась вкрай негативна ситуація, це повязано з тим, що тривалий час (з 2008 року) не відбувається погодження Змін та доповнень №3 до плану санації боржника, розроблених керуючим санацією та погоджених комітетом кредиторів, уповноваженими на це органами - Фондом державного майна України та Державним департаментом з питань банкрутства, оскільки ними неодноразово надавались чисельні зауваження до запропонованих керуючим санацією змін та доповнень до плану санації, в той же час, керуючим санацією боржника ОСОБА_1 було неодноразово надано до суду докази направлення уповноваженим на це органам вищезазначених Змін та доповнень плану санації боржника, доопрацьованих з урахуванням зауважень, висловлених вищезазначеними органами (в останнє 20.01.2011 а.с. 146 т.13).

При цьому, раніше, листом від 28.01.2009 №10-24-1094 (а.с. 82-83 т.12) ФДМУ було майже погоджено зміни та доповнення до плану санації боржника, але запропоновано доопрацювати їх згідно висловлених зауважень та надати на розгляд до ФДМУ та до Державного департаменту з питань банкрутства.

Листом Фонду державного майна України від 18.01.2010. №10-17-383 повідомлено, що раніше у листі ФДМУ від 23.04.2009. №10-17-383 були наведені зауваження та пропозиції Фонду щодо запропонованого плану санації (Зміни та доповнення), та листами ФДМУ від 08.02.2010 №10-17-1371, від 25.02.2011 №10-17-2127 наведені зауваження до проекту плану санації (змін та доповнень), аналогічна інформація міститься у листах ФДМУ від 28.07.2010 №10-17-9968 та від 30.09.2010 №10-17-13265.

Державний департамент з питань банкрутства (листи від 14.04.2009. № 216-60-11/1291, від 17.12.2009. №216-60-11/4859, від 30.09.2010 №216-60-11/3824, від 10.01.2011 №216-60-13/66) декілька разів повертав керуючому санацією для доопрацювання Зміни та доповнення до плану санації.

Листами Фонду державного майна України від 01.02.2011. №10-17-1312 повідомлено про те, що ФДМУ розглянуто надані керуючим санацією Зміни та доповнення №3 до плану санації боржника, та не погоджено їх, оскільки потребують розяснення деякі питання щодо заходів відновлення платоспроможності боржника, зазначених у п.2.4.4 цих Змін, а також надано низку зауважень до Змін та доповнень №3 й зазначено керуючому санацією про необхідність їх доопрацювання з урахуванням наведених у згаданому листі зауважень, зазначено, що основними заходами змін до плану санації є нарощування обсягів виробництва, але враховуючи, що основними покупцями продукції є металургійні підприємства, які на теперішній час неплатоспроможні, акумулювати кошти в ході господарської діяльності товариства з причини малих обсягів виробництва неможливо. Тому, Фонд державного майна вважає, що надані на розгляд зміни до плану санації, у разі їх погодження, призведуть лише до продовження строку процедури санації і постійному зростанню поточної кредиторської заборгованості (у т.ч. по заробітній платі) й ФДМУ запропоновано керуючому санацією провести роботу щодо залучення інвестора, зацікавленого прийняти участь у санації ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод», про що повідомити Фонд.

Ухвалою суду від 03.03.2011 у справі знову було продовжено строк повноважень керуючого санацією боржника ОСОБА_1 на 6 місяців, тобто до 01.10.2011, згідно його клопотання, для пошуку інвестора, зацікавленого прийняти участь у санації ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод».

У листі Державного Департаменту з питань банкрутства від 01.03.2011 №216-60-11/914 щодо погодження змін до плану санації боржника зазначено, що запропоновані зміни та доповнення до плану санації не погоджуються Департаментом та наведено низку зауважень до них, зокрема: основним заходом виходу боржника з кризового становища за цими змінами є випуск нової продукції, проте матеріальні затрати для освоєння такої продукції складають 3751,6тис. грн., при цьому обігові кошти у боржника відсутні, а джерело фінансування випуску нової продукції є невизначеним.Також керуючому санацією рекомендовано провести переоцінку майна товариства та за її результатами привести статутний капітал ВАТ у відповідність до вимог ст.155 ЦК України.

Листами Державного департаменту з питань банкрутства Міністерства економіки України, від 23.11.2010. №216-20-14/4753, (а.с. 87- 93 т. 13) та Відділу з питань банкрутства у Луганській області від 23.11.2010. №1043, та від 06.01.2011. №15, з додатками, суду повідомлено, що 26.11.2010р. у справі №2а-7960/10/1270 за скаргою арбітражного керуючого Птушка С.В., Луганським окружним адміністративним судом скасовано наказ Державного департаменту з питань банкрутства №108 від 01.09.2010. про анулювання ліцензії, виданої Птушку С.В. на право провадження господарської діяльності арбітражного керуючого. Листом Відділу з питань банкрутства у Луганській області від 28.02.2011. суду повідомлено, що Державним департаментом з питань банкрутства оскаржено постанову Луганського окружного адміністративного суду у справі №2а-7960/10/1270; згідно листа від 21.04.2011 №680 Відділу з питань банкрутства у Луганській області, ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду від 18.03.2011. у справі №2а-7960/10/1270, апеляційну скаргу Держдепартаменту залишено без задоволення, постанову Луганського окружного адміністративного суду від 26.11.2010. залишено без змін, таким чином повноваження розпорядника майна Птушка С.В. у справі №9/1б на даний час не припинено.

Керуючий санацією надав до канцелярії суду пояснювальну записку про виконання плану санації ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод», за станом на 01.04.2011 від 10.05.2011 б/н, з додатками, у т.ч. копією протоколу засідання комітету кредиторів від 28.04.2011 №36. З пояснювальної записки вбачається, що хоча за 1 квартал 2011р. обсяг виробництва збільшився на 40% порівняно з 1 кварталом 2010р. та складає 191.4тис. грн., реалізовано продукції на 195.5тис. грн., але підприємство працює збитково, це повязано з фінансовою кризою, основні покупці продукції металургійні підприємства постраждали від падіння цін на метал та відмовились від продукції ВАТ. Вартість основних фондів підприємства та чистих активів підприємства за час санації зменшилась, у звязку з продажем частки майна згідно плану санації, у заводу є можливості для підтримки стабільної роботи за умови відновлення нормальної роботи металургійних підприємств та припинення фінансової кризи.

З доданої до вищезазначеної пояснювальної записки та довідки про виконання плану санації за станом на 01.04.2011 вбачається, що кредиторську заборгованість за реєстром погашено лише на 19.53%, згідно довідки боржника за станом на 01.04.2011 його заборгованість по заробітній платі становить 1293.2тис. грн.

За супровідним листом від 31.05.2011 вих.01/211 керуючим санацією надано докази здійснення заходів з пошуку інвестора (копії листів до потенційних інвесторів з пропозицією взяти участь у санації боржника з переліком продукції яку виготовляє завод та доказами розсилки цих листів).

Також, надано й копію листа до керуючого санацією Регіонального відділення Фонду державного майна України по Луганській області від 24.05.2011 №11-08-02411, у якому зазначено, що процедура санації ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод»триває девятий рік, але результати її виявились неефективними, господарська діяльність товариства залишається збитковою.

Показники фінансового стану боржника свідчать про надкритичну неплатоспроможність, коли задоволення визнаних судом вимог кредиторів можливо не інакше, як через застосування ліквідаційної процедури.

У згаданому листі РВ ФДМУ по Луганській області зазначено про незадовільну роботу керуючого санацією та безвідповідальне ставлення ОСОБА_1 до виконання обовязків керуючого санацією, та також повідомлено про здійснення РВ ФДМУ пошуку потенційного інвестора ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод».

При цьому до господарського суду надійшли клопотання кредитора члена комітету кредиторів УПФУ в м. Стаханові Луганської області, від 29.04.2011 б/н:

- про звільнення ОСОБА_1 від виконання обовязків керуючого санацією боржника та про звернення до державного органу з питань банкрутства для надання пропозиції щодо нової кандидатури для призначення керуючим санацією ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод»;

- про припинення процедури санації ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод», визнання його банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

В обґрунтування зазначених клопотань додано копії листів Регіонального відділення Фонду державного майна України по Луганській області від 14.04.2011 №11-08-01800 адресованих Пенсійному фонду України щодо ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод», листа Пенсійного фонду України від 22.04.2011 №8163/0910 до ГУ ПФУ в Луганській області, зокрема у листі РВ ФДМУ зазначено, що станом на 12.04.2011 державна частка у статутному капіталі ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод»становить 94,67%, процедура санації триває девятий рік, але результати її виявились неефективними, господарська діяльність товариства залишається збитковою. Завантаженість підприємства становить 10-20%, за станом на 01.04.2011 заборгованість по заробітній платі1293,7тис. грн., до пенсійного фонду 2267,0тис. грн., перед бюджетом 1671,0тис. грн. Єдиний вихід з процедури банкрутства це переорієнтація виробництва на інші галузі (окрім шахтобудівної), залучення ефективного інвестора. Й висловлено пропозицію до ПФУ з метою вплинути на ГУ ПФУ в Луганській області та УПФУ в м. Стаханові (голову комітету кредиторів) для прийняття рішення про заміну керуючого санацією на найближчому засіданні комітету кредиторів та подання відповідного клопотання до господарського суду, оскільки на думку РВ ФДМУ по Луганській області робота керуючого санацією є незадовільною, має місце безвідповідальне ставлення ОСОБА_1 до виконання обовязків керуючого санацією, та враховуючи складну ситуацію у товаристві, значимість ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод»для депресивного регіону, на посаду керуючого санацією необхідно призначити арбітражного керуючого, який має відповідний досвід.

Також надано й копії протоколу засідання комітету кредиторів від 28.04.2011 №36, з тексту якого вбачається, що на цьому засіданні присутній лише єдиний член комітету кредиторів - УПФУ в м. Стаханові Луганської області, на цьому засіданні було заслухано звіт керуючого санацією та прийнято його до відома, визнано роботу керуючого санацією незадовільною, визнано недоцільним укладення мирової угоди та вирішено клопотати перед господарським судом про заміну керуючого санацією й одночасно вирішено клопотати перед господарським судом про визнання боржника банкрутом та введення ліквідаційної процедури відносно ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод», у звязку з негативними результатами процедури санації і відсутністю можливостей для відновлення платоспроможності боржника.

Оскільки суду не було представлено оригіналу протоколу засідання комітету кредиторів від 28.04.2011 №36 та доказів дотримання порядку його скликання та проведення згідно приписів ст.16 Закону, враховуючи, що на цьому засіданні комітету був присутній лише представник УПФУ в м. Стаханові Луганської області, рішення комітету кредиторів, прийняті на засіданні від 28.04.2011, до уваги судом не прийняті, та з метою зясування фактичних обставин у справі, витребування додаткової інформації для правильного прийняття рішення щодо подальшої судової процедури банкрутства у справі, з урахуванням дії Закону України «Про введення мораторію на примусову реалізацію майна»від 29.11.01. №2864-ІІІ, розгляд справи було відкладено (ухвала від 02.06.2011).

У виконання вимог ухвали від 02.06.2011 на адресу господарського суду надійшли:

- лист Державного департаменту з питань банкрутства від 30.06.2011 №216-60-11/2202, у якому щодо погодження Змін та доповнень №3 до плану санації ВАТ "Іллічевський рудоремонтний завод" ДХК "Луганськшахтобуд", повідомлено, що зазначений документ не погоджено, як такий що потребує доопрацювання (лист від 01.03.2011 №216-60-11/914), про що було проінформовано в тому числі господарський суд Луганської області. Доопрацьованих змін та доповнень №3 до плану санації ВАТ "Іллічевський рудоремонтний завод" ДХК "Луганськшахтобуд", з урахуванням наданих зауважень, до цього часу до Державного департаменту з питань банкрутства не надходило.

Стосовно надання висновків щодо подальшої судової процедури у справі №9/1б про банкрутство ВАТ "Іллічевський рудоремонтний завод" ДХК "Луганськшахтобуд" повідомлено, що відповідно до абзацу 6 ч. 8 ст. 16 Закону рішення про доцільність продовження процедури санації або переходу до ліквідаційної процедури належить до компетенції комітету кредиторів. Разом з тим, враховуючи ситуацію, що склалась в процедурі банкрутства ВАТ "Іллічевський рудоремонтний завод" ДХК "Луганськшахтобуд" та можливості застосування до боржника ліквідаційної процедури, зазначено, що пропозиції з цього приводу можуть бути наданні Фондом державного майна України, як органом, уповноваженим управляти корпоративними правами держави в статутному капіталі зазначеного товариства, за результатами проведення аналізу фінансово-господарського стану боржника з наданням відповідних висновків щодо поширення на майно боржника дії положень Закону України «Про введення мораторію на примусову реалізацію майна»;

- лист Державного департаменту з питань банкрутства від 14.07.2011 №216-30-15/2433, у якому зазначено, що в ухвалі суду від 02.06.2011 у справі №9/1б не вказано на яку процедуру банкрутства необхідно запропонувати суду кандидатуру арбітражного керуючого, тому Департамент не може погодити кандидатуру арбітражного керуючого на ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод»;

- пояснення Фонду державного майна України від 19.07.2011 №10-17-10018, з якого слід, що визнаючи боржника банкрутом господарський суд має встановити його неоплатність, у зв'язку з чим, при винесенні постанови про визнання боржника банкрутом та відкритті ліквідаційної процедури суд в обов'язковому порядку повинен з'ясувати як актив, так і пасив боржника та порівняти їх дані, тому прийняття рішення щодо визнання боржника банкрутом залишається за господарським судом. Крім того звернуто увагу на те, що органом уповноваженим управляти корпоративними правами держави ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод», є Регіональне відділення Фонду державного майна України по Луганській області, яке має право подати до господарського суду відповідне клопотання щодо подальшого провадження у цій справі (застосування тієї чи іншої судової процедури).

- лист Регіонального відділення Фонду державного майна України по Луганській області від 14.07.2011 №10-08-03446, у якому зазначено, що процедура санації ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод»триває девятий рік, але результати її виявились неефективними, господарська діяльність товариства залишається збитковою. Загальна балансова вартість оборотних та необоротних активів станом на 01.04.2011 - 4185,0тис. грн.; поточні зобовязання за станом на 01.04.2011 - 11180,0тис.грн., у т.ч. з оплати праці станом на 01.07.2011 - 1391,6тис. грн.; перед бюджетом станом на 01.04.2011 - 1792,0тис. грн.; із страхування станом на 01.04.2011 - 2394,0тис. грн.; власний капітал (вартість чистих активів станом на 01.04.2011 - (-6995тис. грн.). Збитки за 2010р. -1725тис. грн., за І квартал 2011р. 513тис. грн. Відповідно до п. 3 ст. 14 Закону України "Про акціонерні товариства": "Якщо вартість чистих активів стає меншою, ніж мінімальний розмір статутного капіталу, встановлений цим Законом, товариство зобов'язано протягом 10 місяців з дати настання такої невідповідності усунути її або прийняти рішення про ліквідацію». Згідно з п. З ст. 155 Цивільного кодексу України: «Якщо вартість чистих активів товариства стає меншою від мінімального розміру статутного капіталу, встановленого законом, товариство підлягає ліквідації», тому, враховуючи, що власний капітал ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод»має від'ємне значення та не відповідає вимогам мінімального розміру статутного капіталу (1250 мінімальних заробітних плат), товариство підлягає ліквідації. Крім того, показники фінансового стану: поточна платоспроможність, коефіцієнт покриття, коефіцієнт забезпечення власними засобами, розраховані за 1 квартал 2011 року, які не знаходяться в межах нормативних значень, свідчать про надкритичну неплатоспроможність товариства, коли задоволення визначених судом вимог кредиторів можливо не інакше, як через застосування ліквідаційної процедури. Висновки регіонального відділення про неплатоспроможність ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод»зроблені на підставі аналізу фінансової звітності підприємства..

Регіональне відділення ФДМУ по Луганській області неодноразово зверталося до керуючого санацією ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод»ОСОБА_1 з вимогою провести оптимізацію штатного розпису, скоротити невиробничі витрати та витрати на енергоносії, реалізувати залишки оборотних активів, активізувати пошук замовлень на продукцію та послуги товариства, попереджало про персональну відповідальність за невиконання доручень Президента України та Уряду щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати та до Пенсійного фонду України. На жаль, ситуація в товаристві щомісяця все більш загострюється, безлад у товаристві зумовлений неприйняттям керуючим санацією вимог та рекомендацій як регіонального відділення, так і Луганської облдержадміністрації, безвідповідальним ставленням ОСОБА_1 до виконання своїх обов'язків. Зі свого боку, РВ ФДМУ по Луганській області, з метою забезпечення прибуткової роботи ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод», залучення інвесторів, зацікавлених в розвитку підприємства та отриманні прибутку, здійснює продаж пакета акцій на фондовій біржі та розміщує на сайті ФДМУ та сайті Луганської облдержадміністрації інформацію про пошук потенційного інвестора на ВАТ «Іллічівський рудоремонтний завод».

Стосовно погодження нової редакції плану санації повідомлено, що до Регіонального відділення ФДМУ Зміни та доповнення №3 не надходили;

У дане засідання суду керуючим санацією ОСОБА_1 за супровідним листом від 25.07.2011 вих. №01/299 надано:

- пояснювальні записки про виконання плану санації ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод»за станом на 01.04.2011 та за станом 01.07.2011;

- звіти керуючого санацією про техніко-економічні показники ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод» за період санації за станом на 01.04.2011 та за станом на 01.07.2011;

- оригінали протоколи засідань комітету кредиторів від 28.04.2011 №36 та від 21.07.2011 №37, з доказами їх скликання та проведення відповідно до вимог ст. 16 Закону;

- докази здійснення заходів з пошуку інвестора, якого не знайдено, та інші матеріали.

Зокрема: з тексту протоколу засідання комітету кредиторів від 28.04.2011 №36, вбачається, що комітетом кредиторів заслухано звіт керуючого санацією та прийнято його до відома, визнано роботу керуючого санацією незадовільною та вирішено клопотати перед господарським судом про заміну керуючого санацією, визнано недоцільним укладення мирової угоди між сторонами у справі та вирішено клопотати перед господарським судом про визнання боржника банкрутом та введення ліквідаційної процедури відносно ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод», у звязку з негативними результатами процедури санації і відсутністю можливостей для відновлення платоспроможності боржника.

З тексту протоколу засідання комітету кредиторів від 21.07.2011 №37, слід що комітетом одноголосно прийнято до відома звіт керуючого санацією, знову визнано роботу керуючого санацією незадовільною та відмовлено у схваленні змін та доповнень до плану санації, й вирішено клопотати перед господарським судом про визнання боржника ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод», банкрутом та введення ліквідаційної процедури.

З огляду на викладене, суд вважає за необхідне витребувати від Державного департаменту з питань банкрутства Міністерства економіки України, м. Київ, Відділу з питань банкрутства у Луганській області, м. Луганськ, погоджену у встановленому законодавством порядку (Порядок розгляду та підготовки пропозицій господарському суду щодо кандидатур арбітражних керуючих, затверджений наказом Мінекономіки України від 21.11.2008. №715) пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для призначення його ліквідатором у справі №9/1б про банкрутство ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод».

За таких обставин, розгляд справи відкладається у іншому судовому засіданні.

Керуючись ст. ст. 1, 2, 3-1, 16, 17-21 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. ст. 38, 50, 77, 86, 87 ГПК України, суд у х в а л и в :

1.Призначити розгляд справи на 22.09.2011, на 11 годин 30 хвилин, каб. №310.

2.Зобовязати керуючого санацією ОСОБА_1 - подати до суду в строк до 20.09.2011 розгорнутий письмовий й звіт по результатах виконання плану санації за весь час процедури санації, відповідно до вимог ст.21 Закону; відомості щодо стану погашення вимог кредиторів за реєстром та поточної заборгованості, із зазначенням залишку непогашених вимог кредиторів, у тому числі з виплати заробітної плати, відомості щодо пошуку та залучення інвесторів для участі у санації боржника (при наявності); відомості щодо складу активів боржника (їх перелік), стану їх придатності до використання у виробничій діяльності, балансової та залишкової вартості та їх місцезнаходження й перебування під заставою (арештом); надати інформацію щодо штатної та фактичної чисельності працівників заводу за станом на 01.09.2011, з наданням відповідних підтверджуючих документів.

3.Комітету кредиторів - надати рішення комітету щодо подальшої судової процедури банкрутства у справі, з урахуванням дії Закону України «Про введення мораторію на примусову реалізацію майна»від 29.112011 №2864-ІІІ; та щодо кандидатури ліквідатора у справі, (відповідний протокол засідання комітенту кредиторів, з доказами дотримання приписів ст.16 Закону щодо порядку скликання та проведення засідання комітету кредиторів).

4.Зобов'язати Державний департамент з питань банкрутства Міністерства економіки України, м. Київ, Відділ з питань банкрутства у Луганській області, м. Луганськ, - надати суду в строк до 20.09.2011. погоджену у встановленому законодавством порядку (Порядок розгляду та підготовки пропозицій господарському суду щодо кандидатур арбітражних керуючих, затверджений наказом Мінекономіки України від 21.11.2008. №715) , пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для призначення його ліквідатором у справі №9/1б про банкрутство ВАТ «Іллічевський рудоремонтний завод».

5.Фонду державного майна України, м. Київ, Регіональному відділенню ФДМУ по Луганській області, м. Луганськ, Державному департаменту з питань банкрутства Міністерства економіки України, м. Київ, Відділу з питань банкрутства у Луганській області, м. Луганськ, - надати до господарського суду в строк до 20.09.2011 письмовий висновок щодо подальшої судової процедури у справі, зокрема щодо можливості визнання боржника банкрутом та введення ліквідаційної процедури, з урахуванням положень Закону України «Про введення мораторію на примусову реалізацію майна»від 29.11.01. №2864-ІІІ та рішення Конституційного Суду України від 10.06.03. №1-11/2003.

Явка у судове засідання керуючого санацією боржника ОСОБА_1, членів комітету кредиторів та представників учасників є обовязковою.

Суддя М.Ю. Ковалінас

Надрук. 16 прим.:

1 - до справи:

2 - ініціюючому кредитору - ВАТ “Луганськобленерго”, м. Луганськ;

3 - 9 - комітету кредиторів:

- КП “Екотранс”, м. Стаханов Луганської області;

- ДХК “Луганськшахтобуд”, м. Луганськ;

- Стахановському міському центру зайнятості Луганської області;

- ДВАТ “Стахановпромтранс”, м. Стаханов Луганської області;

- УПФУ в м. Стаханові Луганської області;

- ОКП “Луганськводоканал” в особі Стахановського ВУВКГ, м. Стаханов луганської області;

- ДВАТ “Стахановський вузол виробничо-технічного звязку”, м. Стаханов Луганської області;

10 - боржнику;

11 - керуючому санацією ОСОБА_1 (на адресу боржника);

12 - Державному департаменту з питань банкрутства Міністерства економіки України (03150,

м. Київ, вул. П. Любченка, 15);

13 - Відділу з питань банкрутства у Луганській області;

14 - Регіональному відділенню Фонду Державного Майна України по Луганській області;

15 - Фонду державного майна України (01133, м. Київ, вул. Кутузова, 18/9);

16 - прокуратурі Луганської області.