Єдиний державний реєстр судових рішень ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Запорізької області
УХВАЛА
30.06.11Справа № 23/5009/3263/11
суддя Шевченко Т.М.
За заявою кредитора Комунального підприємства «Водоканал»(69002, м. Запоріжжя, вул. Артема, 61, ідентифікаційний код юридичної особи 03327121)
до боржника Комунального підприємства «Теплові мережі Шевченківського району»(69071, м. Запоріжжя, вул. Цитрусова, 9, ідентифікаційний код юридичної особи 32096385)
Суддя Шевченко Т.М.
Представники сторін:
Від кредитора ОСОБА_1., довіреність № 55 від 05.01.2011 р.;
Від боржника ОСОБА_2, довіреність №1 від 22.06.2011р.
Кредитор (Комунальне підприємство «Водоканал», далі КП «Водоканал») звернувся до господарського суду Запорізької області із заявою про порушення справи про банкрутство відносно боржника (Комунального підприємства «Теплові мережі Шевченківського району», далі КП «Теплові мережі Шевченківського району») в порядку ст.ст. 11, 12 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
Ухвалою від 14.06.2011 р. господарським судом прийнято заяву до розгляду і порушено провадження у справі, введено процедуру розпорядження майном боржника та введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, підготовче засідання суду призначено на 29.06.2011 р.
24.06.2011 р. боржник (КП «Теплові мережі Шевченківського району») надав відзив на заяву кредитора про порушення провадження у справі про банкрутство (вх.№09-06/13806 від 24.06.2011 р.), в якому повністю погоджується з вимогами кредитора.
В судовому засіданні 29.06.2011 р. представник кредитора подала заяву про уточнення суми заборгованості (№ 4951 від 29.06.2011 р.), в якій вказує, що боржником була погашена сума боргу за наказом господарського суду Запорізької області № 22/349 від 07.02.2005 р. у розмірі 1267,59 грн. держмита та 87,98 грн. витрат на ІТЗ судового процесу, тому сума боргу становить 1084800,32 грн.
У судовому засіданні 29.06.2011 р. уповноважений представник кредитора підтримала доводи, викладені в заяві про порушення провадження у справі про банкрутство та уточненнях до неї, в тому числі запропоновану кандидатуру на виконання обовязків розпорядника майна арбітражного керуючого Татаринової Ю.В., надавши відповідну згоду арбітражного керуючого.
Оглянувши в судовому засіданні подані представником кредитора документи щодо призначення арбітражного керуючого Татаринової Ю.В. розпорядником майна боржника, суд встановив, що строк дії ліцензія арбітражного керуючого закінчився 28.06.2011 р.
Відповідно до приписів ст. 31 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»арбітражні керуючі діють на підставі ліцензії, виданої уповноваженим органом у порядку, встановленому законом.
Оскільки на час розгляду справи строк дії ліцензії арбітражного керуючого Татаринової Ю.В. закінчився, підстави для призначення її розпорядником майна боржника у даній справи відсутні.
За усним клопотанням представника кредитора, для вирішення кредитором питання щодо кандидатури арбітражного керуючого на виконання обовязків розпорядника майна боржника у даній справі, суд оголосив перерву в судовому засіданні до 30.06.2011 р. на 15-00 год.
30.06.2011 р. кредитором подано заяву з проханням призначити розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Климента Ігоря Івановича.
Розгляд справи здійснювався без застосування технічних засобів фіксування судового процесу.
Вислухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, надані документи, господарський суд
ВСТАНОВИВ:
Провадження у справі про банкрутство КП «Теплові мережі Шевченківського району»(боржник) порушено за заявою КП «Водоканал»(ініціюючий кредитор).
Згідно зі Свідоцтвом про державну реєстрацію юридичної особи серії А00 № 195188 боржник (КП «Теплові мережі Шевченківського району») зареєстрований як субєкт підприємницької діяльності (юридична особа) 04.07.2002 р. за адресою: 69071, Запорізька область, Шевченківський район, м. Запоріжжя, вул. Цитрусова, буд. 9, за ідентифікаційним кодом юридичної особи 32096385.
Відповідно до п. 1.4 Статуту КП «Теплові мережі Шевченківського району»та згідно з Довідкою Головного управління статистики у Запорізькій області АА № 064265 від 24.04.2008, боржник являється комунальним підприємством, власником підприємства є Запорізька міська рада.
Частиною 8 статті 5 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»(далі Закон про банкрутство) закріплено, що положення цього Закону не застосовуються до юридичних осіб - підприємств, що є об'єктами права комунальної власності, якщо стосовно них виключно на пленарному засіданні відповідної ради органів місцевого самоврядування прийняті рішення щодо цього.
Як вбачається з матеріалів справи, рішенням Запорізької міської ради № 15 від 06.04.2011 р. внесено зміни до рішення Запорізької міської ради від 28.01.04 № 22 «Про незастосування до комунальних підприємств теплових мереж міста Запоріжжя положень Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»», а саме: пункт 1 викладено в новій редакції: «Не застосовувати до Концерну «Міські теплові мережі», комунального підприємства «Теплові мережі Заводського району», комунального підприємства «Теплові мережі Комунарського району»та комунального підприємства «Теплові мережі Хортицького району»положень Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
Таким чином, на час порушення (14.06.2011р.) та розгляду справи про банкрутство КП «Теплові мережі Шевченківського району»дія Закону про банкрутство розповсюджується на боржника - підприємство, що є об'єктом права комунальної власності, оскільки вказане підприємство не входить до переліку підприємств, до яких, згідно рішення органу місцевого самоврядування, положення Закону про банкрутство не застосовуються.
Разом з тим, відповідно до ст. 2 Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу»від 23.06.2005 № 2711-IV, цей Закон регулює відносини, пов'язані з проведенням комплексу заходів, спрямованих на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу. Дія цього Закону поширюється на підприємства паливно-енергетичного комплексу, а також інших учасників розрахунків, які мають або перед якими є заборгованість, що виникла внаслідок неповних розрахунків за енергоносії.
Підприємства паливно-енергетичного комплексу - гірничі підприємства (шахти, рудники, копальні, кар'єри, розрізи, збагачувальні фабрики), газодобувні підприємства, котельні, підключені до магістральних теплових мереж, <…> (п. 1.1 Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу»від 23.06.2005 № 2711-IV).
Пунктом 1.2 Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу»від 23.06.2005 № 2711-IV визначено, що погашення заборгованості - заходи, спрямовані на зменшення та/або розстрочення кредиторської та дебіторської заборгованостей шляхом застосування механізмів списання, взаєморозрахунків, реструктуризації, часткової оплати на умовах, визначених цим Законом.
Згідно із п. 3.7 ст. 3 Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу»від 23.06.2005 № 2711-IV, внесення підприємства паливно-енергетичного комплексу до Реєстру є підставою для повернення господарським судом без розгляду заяви про порушення провадження у справі про банкрутство. Суддя господарського суду повертає заяву про порушення справи про банкрутство, якщо підприємство паливно-енергетичного комплексу внесено до Реєстру, про що виноситься відповідна ухвала. Ухвала господарського суду щодо відмови у прийнятті заяви про порушення справи про банкрутство направляється заявнику протягом п'яти днів з дня винесення ухвали.
Відповідно до п. 3.1 ст. 3 Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу»від 23.06.2005 № 2711-IV, для участі у процедурі погашення заборгованості шляхом застосування механізмів, визначених цим Законом, орган управління підприємства паливно-енергетичного комплексу приймає відповідне рішення. Підприємство паливно-енергетичного комплексу, яке прийняло рішення про участь у процедурі погашення заборгованості, підлягає реєстрації шляхом внесення цього підприємства до Реєстру. Порядок ведення та користування даними Реєстру визначається Кабінетом Міністрів України.
Підприємство вважається виключеним із переліку підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості, з дня видання відповідного наказу Міністерством палива та енергетики України, про що здійснюється відповідний запис у Реєстрі (п. 3.5.4 ст. 3 Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу»від 23.06.2005 № 2711-IV).
Згідно із наказом Міністерства палива та енергетики України від 22.07.08 р. № 389 КП «Теплові мережі Шевченківського району»виключене з Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості відповідно до Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу».
Таким чином, на час порушення справи про банкрутство боржника - КП «Теплові мережі Шевченківського району», боржник був виключений з Реєстру підприємств паливно-енергетичного комплексу, які беруть участь у процедурі погашення заборгованості, а тому підстави для повернення заяви про порушення справи про банкрутство були відсутні. З цих же підстав не застосовуються до боржника особливості участі у процедурі погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу, щодо яких здійснюється провадження у справі про банкрутство (підготовче, попереднє засідання, стадія розпорядження майном або санації підприємства), визначені статтею 4 Закону України «Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу».
Отже, справа про банкрутство КП «Теплові мережі Шевченківського району»розглядається на загальних підставах відповідно до вимог Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
Відповідно до вимог частини 3 статті 6 Закону про банкрутство справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно складають не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, якщо інше не передбачено цим Законом.
Відповідно до вимог частини 7 статті 7 Закону про банкрутство заява кредитора повинна містити, крім відомостей, передбачених частиною першою цієї статті, також: розмір вимог кредитора до боржника з зазначенням розміру неустойки (штрафу, пені), яка підлягає сплаті; виклад обставин, що підтверджують наявність зобов'язання боржника перед кредитором, з якого виникла вимога та строк його виконання; докази того, що сума підтверджених вимог перевищує суму в триста мінімальних розмірів заробітної плати, якщо інше не передбачено цим Законом; докази обґрунтованості вимог кредитора; інші обставини, на яких ґрунтується заява кредитора.
У статті 1 Закону про банкрутство визначено, що безспірними вимогами визнаються вимоги кредиторів, визнані боржником, інші вимоги кредиторів, підтверджені виконавчими документами чи розрахунковими документами, за якими відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника.
Згідно із ч. 8 ст. 7 Закону про банкрутство до заяви кредитора додаються відповідні документи: рішення суду, господарського суду, які розглядали вимоги кредитора до боржника; <…>, виконавчі документи (виконавчий лист, виконавчий напис нотаріуса тощо) чи інші документи, які підтверджують визнання боржником вимог кредиторів.
Відповідно до вимог статті 1 Закону про банкрутство неплатоспроможність - неспроможність суб'єкта підприємницької діяльності виконати після настання встановленого строку їх сплати грошові зобов'язання перед кредиторами, у тому числі по заробітній платі, а також виконати зобов'язання щодо сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інші види загальнообов'язкового державного соціального страхування, податків і зборів (обов'язкових платежів) не інакше як через відновлення платоспроможності.
Отже, за змістом ч. 3 ст. 6 та ч. 8 ст. 7 Закону про банкрутство справа про банкрутство порушується господарським судом лише в разі підтвердження кредитором (кредиторами) своєї (своїх) вимоги (вимог) до платоспроможного боржника, що свідчать про їх безспірність.
Безспірність вимог кредитора (кредиторів) за грошовими зобовязаннями підтверджується виконавчими документами, виключний перелік яких передбачено у статті 3 Закону України «Про виконавче провадження».
Згідно із вимогами частини 4 статті 11 Закону про банкрутство у підготовчому засіданні суддя оцінює подані документи, заслуховує пояснення сторін, розглядає обґрунтованість заперечень боржника.
Як вбачається з матеріалів справи, вимоги ініціюючого кредитора обґрунтовані наявність у боржника безспірної заборгованості за відпуск води та прийом стоків в комунальну каналізацію за договором № 4803, яка стягнута з боржника рішеннями судів, та ґрунтуються на наступних документах:
- рішення господарського суду Запорізької області від 12.01.2005 р. по справі № 27/302 про стягнення з боржника (КП «Теплові мережі Шевченківського району») на користь кредитора (КП «Водоканал») заборгованості в сумі 824804,02 грн., 1635,25 грн. державного мита, 113,50 грн. витрат з інформаційно-технічного забезпечення судового процесу та наказ про примусове виконання вказаного рішення;
- рішення господарського суду Запорізької області від 11.04.2005 р. по справі № 9/338 про стягнення з боржника на користь кредитора 56715,68 грн. основного боргу, 1569,61 грн. державного мита, 108,95 грн. витрат з інформаційно-технічного забезпечення судового процесу та наказ про примусове стягнення, виданий на виконання вказаного рішення;
- рішення господарського суду Запорізької області від 19.01.2005 р. по справі № 13/22 про стягнення з боржника на користь кредитора 198035, 31 грн. заборгованості, 1700 грн. державного мита та 118 грн. витрат з інформаційно-технічного забезпечення судового процесу та наказ про примусове виконання вказаного рішення;
- ухвала господарського суду Запорізької області від 07.02.2005 р. по справі № 22/349 про стягнення з боржника на користь кредитора 1267,59 грн. державного мита та 87,98 грн. витрат з інформаційно-технічного забезпечення судового процесу та наказ про примусове стягнення, виданий на виконання вказаної ухвали.
Накази, видані на примусове виконання вказаних рішень суду були предявлені кредитором до державної виконавчої служби для примусового їх виконання.
Постановою ВДВС Шевченківського РУЮ (на даний час Шевченківський ВДВС Запорізького МУЮ) від 14.02.2005 р. відкрито виконавче провадження з виконання наказу № 22/349 (про стягнення 1267,59 грн. державного мита та 87,98 грн. витрат з ІТЗ судового процесу).
Постановою ВДВС Шевченківського РУЮ (на даний час Шевченківський ВДВС Запорізького МУЮ) від 14.09.2005 р. відкрито виконавче провадження з виконання наказу № 13/22 (про стягнення 198035,31 грн. боргу).
Постановою ВДВС Шевченківського РУЮ (на даний час Шевченківський ВДВС Запорізького МУЮ) від 09.12.2005 р. відкрито виконавче провадження з виконання наказу № 13/22 (про стягнення 1700 грн. держмита та 118 грн. витрат з ІТЗ судового процесу).
Постановою ВДВС Шевченківського РУЮ (на даний час Шевченківський ВДВС Запорізького МУЮ) від 16.01.2006 р. відкрито виконавче провадження з виконання наказу № 27/302 (про стягнення 824804,02 грн. боргу, 1635,25 грн. державного мита, 113,50 грн. витрат з ІТЗ судового процесу).
Боржник частково погасив заборгованість в рамках примусового виконання наказу господарського суду Запорізької області № 22/349 від 07.02.2005 р. у розмірі 1267,59 грн. держмита та 87,98 грн. витрат на ІТЗ судового процесу.
Тому, згідно з заявою про уточнення суми заборгованості (№ 4951 від 29.06.2011 р.), сума боргу становить 1084800,32 грн.
При примусовому виконанні вказаних наказів погашення вимог кредитора не відбулось.
Таким чином, безспірність вимог кредитора підтверджується рішеннями судів, наказами, виданими на виконання цих рішень, документами виконавчого провадження.
Кредитором вживались заходи щодо погашення заборгованості, в тому числі шляхом стягнення її в примусовому порядку, втім, борг не погашений ані у добровільному, ані у примусовому порядку протягом 6 років.
В пункті 8 статті 7 Закону про банкрутство, зокрема, зазначається, що кредитор повинен додати до заяви виконавчі документи.
Відповідно до наданих ініціюючим кредитором у справу документів (наказів, виданих на примусове виконання рішень суду, документів виконавчого провадження), з врахуванням часткового погашення заборгованості, безспірні вимоги ініціюючого кредитора до боржника складають 1084800,32 грн.
Статтею 22 Закону України «Про державний бюджет на 2011 рік»встановлено на 2011 рік мінімальну заробітну плату: у місячному розмірі: з 1 січня - 941 гривня, з 1 квітня - 960 гривень, з 1 жовтня - 985 гривень, з 1 грудня - 1004 гривні; у погодинному розмірі: з 1 січня - 5,66 гривні, з 1 квітня - 5,77 гривні, з 1 жовтня - 5,92 гривні, з 1 грудня - 6,04 гривні.
Безспірні вимоги ініціюючого кредитора, підтверджені належними доказами, становлять 1084800,32 грн., тобто перевищують 300 мінімальних розмірів заробітної плати (288000 грн. = 960 грн. Ч 300), що відповідає приписам ч. 3 ст. 6 Закону про банкрутство.
Не виконання боржником протягом 6 років рішень суду, свідчить про неможливість боржника виконати свої зобовязання перед кредитором та сплатити борг.
Отже, подані документи та встановлені обставини справи свідчать про наявність визначених законодавством про банкрутство ознак неплатоспроможності боржника.
Відповідно до ч. 11 ст. 11 Закону про банкрутство за результатами розгляду заяви кредитора та відзиву боржника у підготовчому засіданні виноситься ухвала, в якій визначаються: розмір вимог кредиторів, які подали заяву про порушення справи про банкрутство; дата складення розпорядником майна реєстру вимог кредиторів, який має бути складений та поданий до господарського суду на затвердження не пізніше двох місяців та десяти днів після дати проведення підготовчого засідання суду; дата попереднього засідання суду, яке має відбутися не пізніше трьох місяців після дати проведення підготовчого засідання суду; дата скликання перших загальних зборів кредиторів, які мають відбутися не пізніше трьох місяців і десяти днів після дати проведення підготовчого засідання суду; дата засідання суду, на якому буде винесено ухвалу про санацію боржника, чи про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи припинення провадження у справі про банкрутство, яке має відбутися не пізніше шести місяців після дати проведення підготовчого засідання суду.
З метою виявлення всіх кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника суд, згідно із ч. 5 ст. 11 Закону про банкрутство, зобовязує заявника подати до офіційних друкованих органів у десятиденний строк за його рахунок оголошення про порушення справи про банкрутство. До офіційних друкованих органів відносяться газети «Голос України» або «Урядовий курєр». Газетне оголошення має містити повне найменування боржника, його поштову адресу, ідентифікаційний код юридичної особи, банківські реквізити, найменування та адресу господарського суду, номер справи, відомості про розпорядника майна.
З огляду на положення статті 11 Закону про банкрутство розпорядник майна боржника призначається судом, або при порушенні справи про банкрутство, або у підготовчому засіданні.
Розпорядник майна - фізична особа, на яку у встановленому Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»порядку покладаються повноваження щодо нагляду та контролю за управлінням та розпорядженням майном боржника на період провадження у справі про банкрутство (ст. 1 Закону про банкрутство).
Згідно із ст. 31 Закону про банкрутство, якщо інше не передбачено цим Законом, арбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором) може бути призначено фізичну особу - суб'єкта підприємницької діяльності, яка має вищу юридичну або економічну освіту, володіє спеціальними знаннями та не є зацікавленою особою щодо боржника і кредиторів.
Згідно з наведеним Законом одна і та ж особа може виконувати функції арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) на всіх стадіях провадження у справі про банкрутство відповідно до вимог цього Закону.
2. Якщо інше не передбачено цим Законом, арбітражні керуючі діють на підставі ліцензії арбітражного керуючого, виданої уповноваженим органом у порядку, встановленому законом.
<…>
Відповідно до ст. 13 Закону про банкрутство з метою забезпечення майнових інтересів кредиторів в ухвалі господарського суду про порушення провадження у справі про банкрутство або в ухвалі, прийнятій на підготовчому засіданні, вказується про введення процедури розпорядження майном боржника і призначається розпорядник майна у порядку, встановленому цим Законом.
Розпорядник майна призначається господарським судом із числа осіб, зареєстрованих державним органом з питань банкрутства як арбітражні керуючі, відомості про яких надаються в установленому порядку Вищому господарському суду України.
Кредитори мають право запропонувати кандидатуру розпорядника майна, яка відповідає вимогам, передбаченим цим Законом.
Матеріали справи свідчать, що ініціюючим кредитором господарському суду було запропоновано наступні кандидатури арбітражних керуючих на виконання обовязків розпорядника майна боржника:
- Татаринової Юлії Вячеславівни (ліцензія Державного департаменту з питань банкрутства серії НОМЕР_1 від 29.06.2006 р., місце проживання: Дніпропетровська область, АДРЕСА_3, ідентифікаційний код НОМЕР_4);
- Клименка Ігоря Івановича (ліцензія Державного департаменту з питань банкрутства серії НОМЕР_2 від 27.08.2009 р., ідентифікаційний код НОМЕР_3, місце проживання: АДРЕСА_1, поштова адреса: 49000, АДРЕСА_2).
Обидві кандидатури арбітражних керуючих запропоновані ініціюючим кредитором.
Як вбачається зі змісту ліцензії арбітражного керуючого Татаринової Юлії Вячеславівни, ліцензія НОМЕР_1 від 29.06.2006 р. видана строком з 29.06.2006 р. по 28.06.2011 р.
На час проведення підготовчого засідання та вирішення питання про призначення розпорядника майна боржника строк дії ліцензії арбітражного керуючого Татаринової Юлії Вячеславівни закінчився, тому ця кандидатура арбітражного керуючого судом не розглядається.
Оцінивши кандидатуру арбітражного керуючого Клименка Ігоря Івановича, суд вирішив, що, оскільки його кандидатура запропонована ініціюючим кредитором та відповідає вимогам статті 31 Закону про банкрутство, розпорядником майна боржника КП «Теплові мережі Шевченківського району»слід призначити арбітражного керуючого Клименка Ігоря Івановича.
Отже, за результатами підготовчого засідання суд визнає грошові вимоги ініціюючого кредитора до боржника в сумі 1084800,32 грн., зобовязує кредитора у десятиденний термін здійснити публікацію оголошення про порушення справи про банкрутство; призначає розпорядника майном боржника арбітражного керуючого Клименка Ігоря Івановича; визначає дату складення розпорядником майна боржника реєстру вимог кредиторів; дату проведення попереднього засідання суду; дату скликання перших загальних зборів кредиторів, а також дату засідання суду, на якому буде винесено ухвалу про санацію боржника, чи про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи припинення провадження у справі про банкрутство.
Керуючись ст.ст. 5, 11-13 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст.ст. 41, 45, 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд Запорізької області
УХВАЛИВ:
Визнати грошові вимоги Комунального підприємства «Водоканал»(м. Запоріжжя) до Комунального підприємства «Теплові мережі Шевченківського району»(м. Запоріжжя) в сумі 1084800,32 грн.
Зобовязати заявника (кредитора Комунальне підприємство «Водоканал», м. Запоріжжя) у десятиденний строк подати до офіційного друкованого органу за його рахунок оголошення про порушення справи про банкрутство боржника (Комунального підприємства «Теплові мережі Шевченківського району», м. Запоріжжя), яке має містити повне найменування боржника, його поштову адресу, ідентифікаційний код юридичної особи, банківські реквізити, найменування та адресу господарського суду, номер справи, відомості про розпорядника майна. Докази опублікування оголошення (примірник газети) подати до суду не пізніше 25.07.2011 р.
Розпорядником майна боржника призначити арбітражного керуючого Клименка Ігоря Івановича (ліцензія Державного департаменту з питань банкрутства серії НОМЕР_2 від 27.08.2009 р., ідентифікаційний код НОМЕР_3, місце проживання: АДРЕСА_1, поштова адреса: 49000, АДРЕСА_2).
Зобовязати розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Клименка Ігоря Івановича скласти реєстр вимог кредиторів та подати його до господарського суду на затвердження до 30.08.2011 р.
Попереднє засідання суду призначити на 12.09.2011 р. о 10-00.
Зобовязати розпорядника майна боржника Клименка Ігоря Івановича скликати перші загальні збори кредиторів до 30.09.2011 р.
Засідання суду, на якому буде винесено ухвалу про санацію боржника, чи про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи припинення провадження у справі про банкрутство призначити на 31.10.2011 р. о 10-00.
Завірені примірники ухвали надіслати: кредитору, боржнику, розпоряднику майна.
СуддяТ.М. Шевченко