Постанова № 16474144, 06.06.2011, Луганський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
06.06.2011
Номер справи
2а-3985/11/1270
Номер документу
16474144
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Категорія №8.1.5

ПОСТАНОВА

Іменем України

06 червня 2011 року Справа № 2а-3985/11/1270 Луганський окружний адміністративний суд у складі:

Головуючого судді:Захарової О.В.

при секретарі: Білоконі Д.І.

за участю:

представника позивача:ОСОБА_1 (довіреність від 17.05.2011 №26)

представника відповідача: ОСОБА_2 (довіреність від 13.09.2010 №14-272Д)

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Державної податкової інспекції у м. Свердловську Луганської області до Державного підприємства “Свердловантрацит” про стягнення коштів за податковим боргом, -

ВСТАНОВИВ:

16 травня 2011 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Державної податкової інспекції у м. Свердловьку Луганської області до Державного підприємства “Свердловантрацит” про стягнення коштів за податковим боргом по збору за забруднення навколишнього природного середовища в сумі 4869093,56 грн., в обґрунтування якого позивач зазначив наступне.

ДП “Свердловантрацит” зареєстровано виконавчим комітетом Свердловської міської ради Луганської області 24.04.2003 за №13911200000000003 і внесено до ЄДРПОУ як юридична особа. Відповідач має узгоджені податкові зобовязання по збору за забруднення навколишнього природного середовища, які були визначені відповідачем самостійно у податкових деклараціях (розрахунках). Станом на 13.05.2011 за відповідачем рахується несплачений в установлені законодавством строки податковий борг в розмірі 4869093,56 грн. Позивач просив стягнути кошти Державного підприємства “Свердловантрацит” з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника у загальному розмірі 4869093,56 грн. по збору за забруднення навколишнього природного середовища.

В судовому засіданні представник позивача збільшив позовні вимоги, про що надав суду письмову заяву. Суду додатково пояснив, що у звязку із несплатою відповідачем узгоджених сум податкових зобовязань, станом на 31.05.2011 податковий борг відповідача по збору за забруднення навколишнього природного середовища збільшився та становить 4891952,56 грн. Просив уточнені позовні вимоги задовольнити в повному обсязі та стягнути кошти Державного підприємства «Свердловантрацит» з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, у загальному розмірі 4891952,56 грн., з яких: податкові зобовязання 4587270,41 грн., штрафні санкції 5541,11 грн., пеня 299141,04 грн. по збору за забруднення навколишнього природного середовища.

Представник відповідача у судовому засіданні уточнені позовні вимоги в загальному розмірі 4891952,56 грн. визнав у повному обсязі, про що надав суду відповідну заяву. Просив встановити порядок та строк виконання рішення по справі шляхом сплати податкового боргу рівними частинами відповідно до графіків погашення податкового боргу з відстрочкою на один рік.

Відповідно до ч. 1 ст. 136 КАС України, позивач може відмовитися від адміністративного позову, а відповідач визнати адміністративний позов протягом всього часу судового засідання, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи.

Дії відповідача з визнання адміністративного позову не суперечать закону та не порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси, тому суд приймає визнання адміністративного позову відповідачем.

Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог і наданих сторонами доказів, оцінивши докази відповідно до вимог ст.ст.69-72 КАС України, суд прийшов до наступного.

Стаття 67 Конституції України передбачає, що кожен зобовязаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

01 січня 2011 року набув чинності Податковий Кодекс України, який встановлює перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства. Відповідно до п. 2 Прикінцевих положень Податкового кодексу України з 01.01.2011 року Закон України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” та Закон України «Про систему оподаткування» втратили чинність.

Проте, у звязку з тим, що правовідносини щодо наслідків несплати податку виникли до набрання чинності Податковим Кодексом України, в даному випадку слід застосовувати норми Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” та Закону України «Про систему оподаткування», які були чинні на момент виникнення спірних правовідносин.

Законом України “Про систему оподаткування” визначено, що під податком і збором (обовязковим платежем) до бюджетів та до державних цільових фондів слід розуміти обовязковий внесок до бюджету відповідного рівня або державного цільового фонду, здійснюваний платниками у порядку і на умовах, що визначаються законами України про оподаткування. Платниками податків і зборів (обовязкових платежів) є юридичні і фізичні особи, на яких згідно з законами України покладено обовязок сплачувати податки і збори (обовязкові платежі). Платники податків і зборів (обовязкових платежів) зобовязані у числі іншого, сплачувати належні суми податків і зборів (обовязкових платежів) у встановлені законами терміни.

Пунктом 20.1.28 ст. 20 Податкового кодексу України, який набрав чинності з 01.01.2011, визначено, що органи державної податкової служби, окрім іншого, мають право стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом, стягувати суми простроченої заборгованості суб'єкта господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитом (позикою), залученим державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державну (місцеву) гарантію, а також за кредитом з бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом.

Таким чином, позивач є органом державної влади, уповноваженим здійснювати функцію контролю за визначенням та сплатою платником податків, повноваження якого на звернення до суду із позовом про стягнення податкового боргу прямо визначені законодавством України.

Згідно з п. 3 ч. 1 ст. 9 Закону України “Про систему оподаткування” платники податків і зборів (обовязкових платежів) зобовязані сплачувати належні суми податків і зборів у встановлені законом терміни.

У відповідності зі ст. 1 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" від 21.12.2000 №2181- III (зі змінами та доповненнями) передбачено: п.1.3 податковий борг (недоїмка) - податкове зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобов'язання.

Згідно п.5.1 ст. 5 Закону, податкове зобов'язання (зобов'язання платника податків сплатити до бюджетів або державних цільових фондів відповідну суму коштів у порядку та строки визначені цим Законом або іншими законами України), самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації.

Відповідно до п. 5.3.1 ст. 5 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” платник податків зобовязаний самостійно сплатити суму податкового зобовязання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.

Відповідно до п.п. 5.4.1. п. 5.4 ст. 5 узгоджена сума податкового зобов'язання, не сплачена платником податків у строки, визначені цією статтею, визнається сумою податкового боргу платника податків.

Підпунктом 16.1.1. пункту 16.1 ст.16 вищезазначеного Закону України передбачено, що після закінчення встановлених строків погашення узгодженого податкового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня.

Підпунктами 16.4.1 та 16.4.2 підпункту 16.4 вищезазначеної статті Закону передбачено, що пеня нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності) із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті.

Зазначений розмір пені діє щодо всіх видів податків і зборів (обов'язкових платежів), крім пені щодо порушення строків розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності, що встановлюється окремим законодавством.

Підпунктом 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону №2181 визначено, що у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, визначених цим Законом, такий платник податку зобов'язаний сплатити штраф у таких розмірах:

- при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі десяти відсотків погашеної суми податкового боргу;

- при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі двадцяти відсотків погашеної суми податкового боргу;

- при затримці, що є більшою 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі п'ятдесяти відсотків погашеної суми податкового боргу.

Відповідно до п.п. 6.2.1. п. 6.2 ст. 6 Закону № 2181, у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобовязання в установлені строки, податковий орган надсилає такому платнику податків податкові вимоги.

Податкові вимоги надсилаються:

а) перша податкова вимога не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобовязання. Перша податкова вимога містить повідомлення про факт узгодження податкового зобовязання та виникнення права податкової застави на активи платника податків, обовязок погасити суму податкового боргу та можливі наслідки непогашення його у строк;

б) друга податкова вимога не раніше тридцятого календарного дня від дня направлення (вручення) першої податкової вимоги, у разі непогашення платником податків суми податкового боргу у встановлені строки. Друга податкова вимога додатково до відомостей, викладених у першій податковій вимозі, може містити повідомлення про дату та час проведення опису активів платника податків, що перебувають у податковій заставі, а також про дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.

П.п. 6.2.4 вказаної статті визначено, що податкова вимога вважається надісланою (врученою) юридичній особі, якщо її передано посадовій особі такої юридичної особи під розписки або надіслано листом з повідомленням про вручення.

Судом встановлено, що відповідач ДП “Свердловантрацит” заснований на державній власності згідно з наказом Мінпаливенерго України від 7 березня 2003 №117. Статут затверджено наказом Міністра вугільної промисловості України №42 від 24.01.2006 ДП “Свердловантрацит” зареєстровано Виконавчим комітетом Свердловської міської ради Луганської області від 24.04.2003 за №13911200000000003 та внесено до Єдиного державного реєстру підприємств України, ідентифікацій код 32355669 (а.с. 6-8).

Державне підприємство «Свердловантрацит» перебуває на обліку як платник податків у Державній податковій інспекції в м. Свердловську Луганської області.

З матеріалів справи вбачається, що станом на 31.05.2011 за Державним підприємством "Свердловантрацит" рахується податковий борг зі збору за забруднення навколишнього природного середовища в загальному розмірі 4 891 952,56 гри., який складається з наступного:

Податковий борг відокремленого підрозділу «Автобаза Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 61 430,48 грн.: самостійно визначені платником податків та узгоджені податкові зобов'язання:

-розрахунок №16753 від 13.07.2009 на суму 17383,50 грн.;

-розрахунок №8167 від 14.04.2009 на суму 22457,85 грн.;

-розрахунок №7790 від 10.04.2008 на суму 18417,02 грн.;

-розрахунок №34812 від 23.01.2008 на суму 15147,47 грн. (частково на суму 1262,10 грн.);

Пеня у розмірі 1 910,01 грн.

Податковий борг відокремленого підрозділу ГЗФ «Центроспілка» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 585142,84 грн.: самостійно визначені платником податків та узгоджені податкові зобов'язання:

-розрахунок №36232 від 16.01.2009 на суму 107533,66 грн.;

-розрахунок №10960 від 12.05.2009 на суму 145819,34 грн.;

-розрахунок №18324 від 27.07.2009 на суму 123328,20 грн.;

-розрахунок №26707 від 15.10.2008 на суму 1 10143.41 грн.;

-розрахунок №17276 від 14.07.2008 на суму 110720,24 грн. (частково на суму 44902,14 грн.);

Пеня у розмірі 53 416,09 грн.

Податковий борг відокремленого підрозділу ГЗФ «Червонопартизанська Державного підприємства «Свердловантрацит» у сумі 27 168,86грн. складається: самостійно визначені платником податків та узгоджені податкові зобов'язання:

-розрахунок №18335 від 27.07.2009 на суму 5741,63 грн.;

-розрахунок №8218 від 15.04.2009 на суму 5587,45 грн.;

-розрахунок №36863 від 21.01.2009 на суму 4571,78 грн.;

-розрахунок №26569 від 14.10.2008 на суму 6978,25 грн.;

-уточнюючий документ №37164 від 07.08.2008 на суму 24742,89 грн (частково на суму 4289,75грн.).

Податковий борг відокремленого підрозділу УМТП Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 7 068,11 грн. складається з: самостійно визначені платником податків та узгоджені податкові зобов'язання:

- розрахунок №18374 від 27.07.2009 на суму 833,61 грн.;

- розрахунок №8493 від 16.04.2009 на суму 6234,50 грн.;

Податковий борг відокремленого підрозділу УЖКГТАТС Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 42 156,95 грн. складається з: самостійно визначені платником податків та узгоджені податкові зобов'язання:

- розрахунок №8846 від 21.04.2009 на суму 71676,11 грн. (частково на суму 41465,39грн.);

Пеня у розмірі 691,56 грн.

Податковий борг відокремленого підрозділу ЦЗФ «Свердловська» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 679 200,43 грн. складається з: самостійно визначені платником податків та узгоджені податкові зобовязання:

-розрахунок №17946 від 21.07.2009 на суму 138899,16 грн.;

-розрахунок №8660 від 17.04.2009 на суму 151031,46 грн.;

-розрахунок №38023 від 06.02.2009 на суму 109644,82 грн.;

-розрахунок №26947 від 16.10.2008 на суму 134314,57 грн.;

-розрахунок №18507 від 21.07.2008 на суму 103811,96 грн.;

-розрахунок №11328 від 08.05.2008 на суму 122930,68 грн. (частково на суму 3359,42 грн.);

Пеня у розмірі 38139,04 грн.

Податковий борг Відокремленого підрозділу «Шахта «Довжанська-Капітальна» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 106 564,24 грн. складається з: самостійно визначені платником податків та узгоджені податкові зобов'язання:

-розрахунок №18460 від 28.07.2009 на суму 33320,35 грн.;

-розрахунок №9633 від 28.04.2009 на суму 45644,68 грн.;

-розрахунок №18991 від 23.07.2008 на суму 26399,76 грн. (частково на суму 19852,56грн.);

Податкові зобов'язання нараховані контролюючим органом:

- податкове повідомлення-рішення №0010801840/0 від 27.11.2007 на суму 3945,36грн., частково на суму 865,39 грн. (рішення суду по справі № 2а-2641/08 від 27.01.2010);

- податкове повідомлення-рішення №010811840/0 від 27.11.20 на суму 377,39 грн., частково на суму 149,64 грн. (рішення суду по справі № 2а-2641/08 від 27.01.2010);

- податкове повідомлення-рішення №0010791840/0 від 27.11.2007 на суму 88361,81грн., частково на суму 2930,33 грн. (рішення суду по справі № 2а-2641/08 від 27.01.2010);

Пеня у розмірі 3801,29 грн.

Податковий борг відокремленого підрозділу «Шахта «Харківська» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 330342,41 грн. складається з: самостійно визначені платником податків та узгоджені податкові зобов'язання:

-розрахунок №18975 від 31.07.2009 на суму 108000,46 грн.;

-розрахунок №9457 від 27.04.2009 на суму 111088,95 грн.;

-розрахунок №37612 від 29.01.2009 на суму 64036,41 грн.

-розрахунок №26990 від 17.10.2008 на суму 52264,96 грн. (частково на суму 31052,92 грн.);

Податкові зобов'язання нараховані контролюючим органом:

- податкове повідомлення-рішення (форма «Ш») №0006201840 від 15.02.2008 на суму 77998,31 грн. (частково на суму 1595,75 грн.);

Пеня у розмірі 14567,92 грн.

Податковий борг відокремленого підрозділу «Шахта «Центроспілка» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 96622,92 грн. складається з: самостійно визначені платником податків та узгоджені податкові зобов'язання:

- розрахунок №18332 від 27.07.2009 на суму 21399,43 грн.;

-розрахунок №8831 від 21.04.2009 на суму 31325,65 грн.;

-розрахунок №36859 від 21.01.2009 на суму 22925,84 грн.;

-розрахунок №27808 від 22.10.2008 на суму 16941,38 грн.;

- розрахунок №18818 від 22.07.2008 на суму 17896,21 грн. (частково на суму 2892,68 грн.);

Пеня у розмірі 1137,94 грн.

Податковий борг відокремленого підрозділу «ВТУ» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 8994,64 грн. складається з: самостійно визначені платником податків та узгоджені податкові зобовязання:

-розрахунок №16455 від 09.07.2009 на суму 8994,64 грн.

Податковий борг відокремленого підрозділу «Шахта ім. «Свердлова» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 503223,97 грн. складається з: самостійно визначені платником податків та узгоджені податкові зобов'язання:

-розрахунок №18818 від 30.07.2009 на суму 158728,24 грн.;

-розрахунок №10620 від 07.05.2009 на суму 166368,26 грн.;

-розрахунок №28415 від 27.10.2008 на суму 127935,79 грн.;

-розрахунок №19893 від 05.08.2008 на суму 138527,72грн. (частково на суму 21719,81грн.);

Пеня у розмірі 28471,87 грн.

Податковий борг відокремленого підрозділу «Шахта «Червоний Партизан» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 483799,21 грн. складається з: самостійно визначені платником податків та узгоджені податкові зобов'язання:

-розрахунок №17886 від 21.07.2009 па суму 178292,83 грн.;

-розрахунок №9019 від 22.04.2009 на суму 216592,91 грн.;

- розрахунок №19136 від 25.07.2008 на суму 163873,77 грн. (частково на суму 60677,88 грн.);

Пеня у розмірі 28235,59 грн.

У звязку з несплатою податкового боргу на адресу відповідача були надіслані перша (від 07.07.2003 №1/336) та друга (від 11.08.2003 №2/360) податкові вимоги (а.с. 10, 11).

Податкові вимоги отримані відповідачем, в установленому порядку не оскаржені та вважаються узгодженими.

Податковий борг у розмірі4891952,56 грн. відповідачем не сплачений.

Відповідно до статті 20 Податкового кодексу України органи державної податкової служби мають право,серед інших, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов'язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом.

Підпунктами 87.1 та 87.2 статті 87 Податкового кодексу України визначено, що джерелами самостійної сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею, а також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів. Джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених цим Кодексом, а також іншими законодавчими актами.

Пунктом 95.1 статті 95 Податкового кодексу України регламентовано, що орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Відповідно п. 95.3 ст. 95 Податкового кодексу України, стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини.

Відповідно п. 95.4 ст. 95 Податкового кодексу України, орган державної податкової служби на підставі рішення суду здійснює стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу за рахунок готівки, що належить такому платнику податків. Стягнення готівкових коштів здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

З огляду на викладене суд вважає уточнені позовні вимоги обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню в повному обсязі.

Щодо розстрочення сплати податкового боргу ДП «Свердловантрацит» суд зазначає наступне.

Відповідач у звязку із тяжким матеріальним станом просить розстрочити сплату ДП «Свердловантрацит» суму податкового боргу зі збору за забруднення навколишнього природного середовища у загальній сумі 4891952,56 грн. рівними частинами відповідно до графіків погашення податкового боргу з відстрочкою на один рік.

Представник позивача не заперечував проти розстрочення виконання рішення суду, оскільки заборгованість відповідача викликана обєктивними чинниками.

Сторонами узгоджені терміни та порядок погашення боргу, про що складений графік погашення податкового боргу.

Відповідно до ч. 1 ст. 257 КАС України у разі необхідності спосіб, строки і порядок виконання можуть бути визначені у самому судовому рішенні.

Враховуючи тяжкий матеріальний стан ДП «Свердловантрацит» та відсутністю заперечень з боку представника позивача щодо розстрочення податкового боргу, суд вважає за необхідне відповідно до ч. 1 ст. 257 КАС України встановити спосіб та порядок виконання судового рішення шляхом розстрочення ДП «Свердловантрацит» сплати в доход бюджету податкового боргу зі збору за забруднення навколишнього природного середовища у загальній сумі 4891952,56 грн.

Питання по судових витратах не вирішується, оскільки позивач звільнений від їх сплати у встановленому порядку, а ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України не передбачено їх стягнення у даних випадках.

Керуючись ст. ст. 2, 17, 18, 94, 158-163, 257 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Уточнені позовні вимоги Державної податкової інспекції у м. Свердловську Луганської області до Державного підприємства “Свердловантрацит” ро стягнення коштів за податковим боргом, задовольнити в повному обсязі.

Стягнути кошти Державного підприємства “Свердловантрацит” з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, у загальному розмірі 4891952,56 грн., з яких: податкові зобовязання 4587270,41 грн., штрафні санкції 5541,11 грн., пеня 299141,04 грн. по збору за забруднення навколишнього природного середовища на р/р 33117329700072 КФК 19050200 УДК в Луганській області в установі банку, МФО 804013, код одержувача 24048566.

Встановити порядок та строк виконання рішення шляхом розстрочення Державному підприємству “Свердловантрацит” сплати податкового боргу строком на 120 місяців рівними частинами відповідно до наступних графіків:

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по відокремленому підрозділу шахта «Довжанська-Капітальна» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 106564,24 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 888,04 грн. (останній платіж в сумі 887,48 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по відокремленому підрозділу шахта «ім. Я.М. Свердлова» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 503223,97 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 4193,53 грн. (останній платіж в сумі 4193,90 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по відокремленому підрозділу шахта «Центроспілка» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 96622,92 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 805,19 грн. (останній платіж в сумі 805,31 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по відокремленому підрозділу шахта «Червоний Партизан» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 483799,21 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 4 031,66 грн. (останній платіж в сумі 4031,67 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по відокремленому підрозділу шахта «Харківська» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 330342,41 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 2752,85 грн. (останній платіж в сумі 2753,26 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по відокремленому підрозділу ГОФ «Червонопартизанська» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 27168,86 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 226,41 грн. (останній платіж в сумі 226,07 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по відокремленому підрозділу ГОФ «Центроспілка» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 585142,84 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 4876,19 грн. (останній платіж в сумі 4876,23 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по відокремленому підрозділу ЦОФ «Свердловська» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 679200,43 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 5660,00 грн. (останній платіж в сумі 5660,43 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по відокремленому підрозділу «Автобаза» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 61430,48 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 511,92 грн. (останній платіж в сумі 512,00 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по відокремленому підрозділу «Вантажно-транспортне управління» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 8994,64 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 74,96 грн. (останній платіж в сумі 74,40 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по відокремленому підрозділу «Управління з матеріально-технічного постачання» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 7068,11 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 58,90 грн. (останній платіж в сумі 59,01 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по відокремленому підрозділу «Управління житлово-комунального господарства та теплопостачання» Державного підприємства «Свердловантрацит» в сумі 42156,95 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 351,31 грн. (останній платіж в сумі 351,06 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по Державному підприємству «Свердловантрацит» м. Свердловськ в сумі 1023915,07 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 8532,62 грн. (останній платіж в сумі 8533,29 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по Державному підприємству «Свердловантрацит» м. Червонопартизанськ в сумі 15350,06 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 127,92 грн. (останній платіж в сумі 127,58 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по Державному підприємству «Свердловантрацит» Калінінська с/р в сумі 657,25 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 5,47 грн. (останній платіж в сумі 6,32 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по Державному підприємству «Свердловантрацит» Комсомольська с/р в сумі 265308,91 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 2210,91 грн. (останній платіж в сумі 2210,62 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по Державному підприємству «Свердловантрацит» с. Шахтарське в сумі 1952,79 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 16,27 грн. (останній платіж в сумі 16,66 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по Державному підприємству «Свердловантрацит» с.Бірюкове в сумі 199425,20 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 1661,87 грн. (останній платіж в сумі 1662,67 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по Державному підприємству «Свердловантрацит» с. Олександрівка в сумі 390924,83 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 3257,71 грн. (останній платіж в сумі 3257,34 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по Державному підприємству «Свердловантрацит» Матвіївська с/р в сумі 24563,58 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 204,70 грн. (останній платіж в сумі 204,28 грн.).

По збору за забруднення навколишнього природного середовища по Державному підприємству «Свердловантрацит» с. Провалля в сумі 38139,81 грн. починаючи з 31 липня 2012 року по 30 червня 2022 року рівними частками по 317,83 грн. (останній платіж в сумі 318,04 грн.).

Зобовязати позивача, Державну податкову інспекцію в м. Свердловську Луганської області, внести відповідні зміни в картку особового рахунку Державного підприємства «Свердловантрацит».

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку скаргу не буде подано.

У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Повний текст постанови складений і підписаний 10 червня 2011 року.

СуддяО.В. Захарова