Рішення № 16471802, 20.06.2011, Господарський суд Чернігівської області

Дата ухвалення
20.06.2011
Номер справи
20/29 (11/149(6/131))
Номер документу
16471802
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

20.06.11

Господарський суд Чернігівської області

____________________

14000 м. Чернігів, проспект Миру 20Тел. 698-166, факс 77-44-62

РІШЕННЯ

Іменем України

“17” червня 2011 року Справа № 20/29 (11/149(6/131))

Суддя Цимбал-Нарожна М.П., розглянувши матеріали справи

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю

«Карлтон Трейдінг Україна»

м. Київ, пров. Лабораторний, 3;

до відповідача: відкритого акціонерного товариства «Укрнафта»

в особі НГВУ «Чернігівнафтогаз»ВАТ «Укрнафта»

м. Прилуки, вул. Вокзальна, 1, 17500;

третя особа

на стороні відповідача: Прилуцька обєднана державна податкова інспекція

17507, вул. Київська,214, м.Прилуки, Чернігівська обл.;

за участю Першого заступника прокурора Чернігівської області в інтересах держави

14000, м.Чернігів, вул. Князя Чорного,9

предмет спору: про визнання дій такими, що не відповідають вимогам чинного законодавства;

за участю представників сторін:

від позивача: ОСОБА_1.( дов190-05/11 від 23.05.2011р.)- адвокат;

від відповідача: ОСОБА_2.-(дов. №466 від 14.04.2011р.)- начальник юр. відділу;

від третьої особи: ОСОБА_3. (дов. №1062/10-024 від 03.06.2011р.)-представник;

від прокуратури: Кушнір Л.В. (посвідч. №85 від 31.01.2007р.)- прокурор відділу;

в с т а н о в и в :

Товариство з обмеженою відповідальністю «Карлтон Трейдінг Україна» (далі ТОВ «Карлтон Трейдінг Україна») звернулось до господарського суду Чернігівської області з позовом до відкритого акціонерного товариства «Укрнафта»в особі НВГУ «Чернігівнафтогаз»ВАТ «Укрнафта»про визнання дій такими, що не відповідають вимогам чинного законодавства.

Постановою Вищого господарського суду України від 20.04.2011р. скасовано постанову Київського апеляційного господарського суду від 25.01.2011 року та рішення господарського суду Чернігівської області від 09.11.2010р. у справі № 11/149(6/131) за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Карлтон Трейдінг Україна», м. Київ до відкритого акціонерного товариства «Укрнафта»в особі НГВУ «Чернігівнафтогаз», ВАТ «Укрнафта»м. Прилуки про визнання дій відкритого акціонерного товариства «Укрнафта»в особі нафтогазовидобувального управління «Чернігівнафтогаз»ВАТ «Укрнафта»щодо прийняття рішення (лист від 01.09.2010р. вих. № 11) по нарахуванню та сплаті рентної плати за обсяги нафти і газу, видобутих в процесі спільної діяльності за договором про спільну діяльність № 35/4 у період починаючи з 16 червня 2010 року, такими, що не відповідають вимогам чинного законодавства, а справу направлено на новий розгляд до господарського суду Чернігівської області.

Відповідно до автоматичного розподілу, дану справу передано на новий розгляд судді Цимбал-Нарожній М.П., справу прийнято до провадження та присвоєно номер №20/29 (11/149(6/131)).

Ухвалою господарського суду Чернігівської області від 30.05.2011р., на виконання вказівки Вищого господарського суду України, в порядку ст. 27 ГПК України, до участі у справі в якості третьої особи на стороні відповідача залучено Прилуцьку обєднану державну податкову інспекцію, розгляд справи призначено на 07.06.2011р. Після чого в судовому засіданні оголошувались перерви до 15.06.2011р. та 17.06.2011р.

Так, в судовому засіданні 15.06.2011 представником Прилуцької обєднаної державної податкової інспекції заявлено клопотання про припинення провадження у справі, оскільки даний спір стосується правовідносин між позивачем, відповідачем та субєктом владних повноважень, а відтак даний спір не підвідомчий господарському суду.

Господарський суд вважає за необхідне зазначити наступне:

19.01.1999р. між ВАТ «Укрнафта»та ТОВ «Карлтон Трейдінг Україна»укладено Договір про спільну діяльність у Прилуцькому нафтогазопромисловому районі №35/4. Відповідно до п.4.1 Договору сторони визначили, що спільна діяльність ведеться від імені ВАТ «Укрнафта».

Разом з цим, враховуючи положення Інструкції, затвердженої наказом Державної податкової Адміністрації України від 19.02.1998 року за №80 «Про затвердження порядку обліку платників податків, зборів (обовязкових платежів) ведення»та умови договору, сторони погодили що платником податків по спільній діяльності є НГВУ «Чернігівнафтогаз» ВАТ «Укрнафта», що підтверджується копією довідки про взяття на облік платника податків від 01.05.2004р. №43.

Так, предметом даного спору є нарахування НВГУ «Чернігівнафтогаз»ВАТ «Укрнафта» без узгодження з позивачем рентної плати за видобуту нафту в результаті спільної діяльності ВАТ «Укрнафта»з ТОВ «Карлтон Трейдінг Україна»на підставі Договору №35/4.

В даному випадку виник спір між господарюючими субєктами щодо порядку нарахування рентних платежів в результаті спільної діяльності, що випливають з договірних відносин. Отже, склад учасників даного спору відповідає приписам ст. 1 ГПК України і правовідносини, з яких виник спір мають господарський характер.

Слід також зазначити, що даний спір не стосується оскарження рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень, а відтак посилання третьої особи на підвідомчість даного спору адміністративному суду є безпідставними.

Виходячи з викладеного, господарський суд відмовляє Прилуцькій обєднаній державній податковій інспекції в задоволенні клопотання про припинення провадження у справі.

15.06.2011р. позивачем подано письмову заяву про уточнення позовних вимог, в якій позивач просить суд визнати рішення Відповідача по нарахуванню рентної плати за обсяги нафти, видобутої у процесі спільної діяльності за Договором №35/4 у період, починаючи з 16 червня 2010 року до 31 грудня 2010 року такими, що не відповідають вимогам чинного законодавства.

Так, відповідачем здійснені нарахування рентної плати за обсяги нафти по Прилуцькому, Гнідинцівському, Малодівицькому, Богданівському, Щурівському та Скороходівському родовищах.

Враховуючи положення ст.22 ГПК України, господарським судом прийнято зазначену заяву до розгляду.

17.06.2011р. позивачем уточнено назву відповідача, а саме зазначено відкрите акціонерне товариство «Укрнафта»в особі НГВУ «Чернігівнафтогаз»ВАТ «Укрнафта».

Відповідач проти позову заперечує повністю та зазначає, що згідно до Положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»від 20.05.2010р. №2275-У1 Закон України «Про рентні платежі за нафту, природний газ і газовий конденсат»визнано таким, що втратив чинність, внаслідок цього змінилися положення щодо податків, зборів, механізму сплати рентної плати за нафту, природний газ і газовий конденсат та скасування пільг платникам, який раніше визначався ст. 2 вказаного закону, а за таких умов втрачається право не сплачувати рентну плату за нафту, що видобувається з раніше визначених родовищ з важко видобувними та виснаженими запасами за договором №35/4.

07.06.2011р. третя особа на стороні відповідача надала пояснення по справі, в яких з позовом не погоджується та просить суд відмовити в його задоволенні.

10.06.2011р. Позивачем надано додаткові пояснення по справі.

Розглянувши подані документи і матеріали, вислухавши пояснення повноважних представників сторін та прокурора, дослідивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, господарський суд встановив:

19.01.1999р. між відкритим акціонерним товариством “Укрнафта” та товариством з обмеженою відповідальністю “Карлтон Трейдінг Україна” укладено договір про спільну діяльність в Прилуцькому нафтогазопромисловому районі № 35/4 (далі - Договір № 35/4).

Відповідно до умов Договору № 35/4 (п. п. 4.1, 13.1, 13.2) ведення спільних справ, повязаних з його виконанням, покладено на виконавчу дирекцію, посадові особи якої, згідно з п.п. 13.4 та 13.8 Договору № 35/4, знаходяться у трудових відносинах з ВАТ“Укрнафта” у складі нафто - газовидобувного управління (НВГУ “Чернігівнафтогаз”).

На підставі договору і рішень його учасників платником податків визначено нафтогазовидобувне управління (НГВУ “Чернігівнафтогаз”) ВАТ “Укрнафта”, яке з метою виконання цих функцій додатково зареєстровано за реквізитами:

НГВУ “Чернігівнафтогаз” спільна діяльність за договором №35/4 реєстраційний (обліковий) номер 534663345.

Для обслуговування спільної діяльності в АКБ “Сітібанк (Україна)”м. Київ, МФО 300584 відкрито розрахунковий рахунок № 26002200143019, код ЄДРПОУ 534663345, на якому акумулюються доходи від спільної діяльності і з якого здійснюються розрахунки у процесі її здійснення, у тому числі сплата податків та зборів (обовязкових платежів).

Суб'єкти господарювання, які є учасниками договору № 35/4, від імені і за рахунок яких діє платник податків НГВУ “Чернігівнафтогаз” спільна діяльність за договором №35/4, реєстраційний (обліковий) номер 534663345, вносять до Державного бюджету України рентну плату за нафту, газ і газовий конденсат, що видобуваються в Україні. При цьому права на користування надрами родовищ, на яких здійснюється спільна діяльність, належать учаснику договору 35/4 ВАТ “Укрнафта”, і це відповідає вимогам статті 49 Закону України “Про нафту і газ”.

До квітня 2005 року відповідач не здійснював нарахування рентної плати на додаткові (понад базові) обсяги нафти, видобутої у процесі спільної діяльності з Прилуцького, Гнідинцівського, Малодівицького, Богданівського, Щурівського та Скороходівського родовищ.

Починаючи з квітня 2005 року по серпень 2007 року відповідач здійснив нарахування рентної плати на додаткові (понад базові) обсяги нафти, видобутої у процесі спільної діяльності з Прилуцького, Гнідинцівського, Малодівицького, Богданівського, Щурівськогота Скороходівського родовищ.

Проте, рішенням господарського суду Чернігівської області від 28 травня 2008 року у справі № 18/147(6/192), визнано такими, що не відповідають вимогам чинного законодавства дії відкритого акціонерного товариства „Укрнафта” в особі НВГУ „Чернігвнафтогаз” ВАТ „Укрнафта” по сплаті рентної плати в сумі 54238634,26 грн. за обсяги нафти, видобутої у процесі спільної діяльності за договором від 19.01.99 протягом квітня 2005 року по березень 2007 року. Дане судове рішення набрало законної сили.

Рішенням господарського суду Чернігівської області від 19.11.07 у справі №6/356 визнано дії відкритого акціонерного товариства „Укрнафта” в особі НВГУ „Чернігвнафтогаз” ВАТ „Укрнафта” (спільна діяльність за Договором № 35/4) по сплаті рентної плати у сумі 23956445,88 грн. за обсяги нафти і газу, видобутих у процесі спільної діяльності за Договором № 35/4 у період з квітня 2007 року по серпень 2007 року такими, що не відповідають вимогам чинного законодавства, та зобовязано відкрите акціонерне товариство „Укрнафта” в особі НВГУ „Чернігвнафтогаз” ВАТ „Укрнафта” (спільна діяльність за Договором № 35/4) вжити дії щодо коригування податкових зобовязань за період з квітня по серпень 2007 року по сплаті рентної плати за обсяги нафти і газу, видобутих у процесі спільної діяльності за Договором № 35/4. Рішення набрало законної сили.

В період з червня по листопад 2008 року відповідач здійснював нарахування рентної плати на додаткові (понад базові) обсяги нафти, видобутої у процесі спільної діяльності з Малодівицького родовища. Проте рішенням господарського суду Чернігівської області від 18 грудня 2008 року по справі № 6/208, визнано такими, що не відповідають вимогам чинного законодавства дії відкритого акціонерного товариства „Укрнафта” в особі НВГУ „Чернігвнафтогаз” ВАТ „Укрнафта” по нарахуванню та сплаті рентної плати в сумі 107093,00 грн. за обсяги нафти і газу, видобутих у процесі спільної діяльності за договором № 35/4 у листопаді 2008 року. Рішення набрало законної сили.

Рішенням господарського суду Чернігівської області від 10.12.09р. по справі №11/179, визнано дії ВАТ „Укрнафта” в особі відкритого акціонерного товариства „Укрнафта” нафтогазовидобувного управління „Чернігівнафтогаз” (Спільна діяльність за Договором № 35/4) щодо прийняття рішення (лист від 12.01.09р. вих. № 15) по нарахуванню та сплаті рентної плати за обсяги нафти і газу видобутих у процесі спільної діяльності за договором № 35/4 у період починаючи з січня 2009 року такими, що не відповідають вимогам чинного законодавства. Дане судове рішення не оскаржувалося та набрало законної сили.

Спір у даній справі виник у звязку з тим, що листами від 01.09.2010 р. № 11 та від 07.09.2010р. №14 відповідач повідомив ТОВ «Карлтон Трейдінг Україна»що виконавчою дирекцією спільної діяльності починаючи з 16 червня 2010 року при здійсненні спільної діяльності за договором № 35/4 з Прилуцького, Гнідинцівського, Малодівицького, Богданівського, Щурівського та Скороходівського родовищ (свердловина №211), які раніше були визначені як родовища з важковидобувними та виснаженими запасами буде здійснюватись нарахування та сплата рентної плати за нафту, що видобувається що у звязку з вступом в дію Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України»від 20.05.2010р. № 2275-VI.

Разом з цим, позивачем надано листи відповідача, відповідно до яких:

за червень 2010 року нараховано рентну плату за нафту в сумі 2964662,72 грн. (лист №5 від 02.07.2010р.);

за липень 2010 року нараховано рентну плату за нафту в сумі 5788328,15грн. (лист №7 від 02.08.2010р.);

за серпень 2010 року нараховано рентну плату за нафту в сумі 5629588,32грн. (лист №12 від 01.09.2010р.);

за вересень 2010 року нараховано рентну плату за нафту в сумі 5042473,91грн. (лист №23 від 01.10.2010р.);

за жовтень 2010 року нараховано рентну плату за нафту в сумі 5081122,24грн. (лист №37 від 01.10.2010р.);

за листопад 2010 року нараховано рентну плату за нафту в сумі 5839336,08грн. (лист №51 від 01.12.2010р.);

за грудень 2010 року нараховано рентну плату за нафту в сумі 6561276,78грн. (лист №3 від 04.01.2011р.).

Враховуючи попередні рішення господарських судів та висновки Вищого господарського суду України, зроблені в постанові від 20.04.2011 року, господарський суд зазначає наступне:

Рентна плата за нафту і природний газ, що видобуваються в Україні, була встановлена Указом Президента України “Про встановлення рентної плати за нафту і природний газ, що видобуваються в Україні ” від 21.12.1994р. № 785/94.

Протягом 1995-1998 років діяли ставки рентної плати, що згідно з пунктом 2 даного Указу, затверджувалися Міністерством економіки України, Міністерством фінансів України разом з Державним комітетом України по нафті і газу. З 1999 року до 2006 року включно ставки рентної плати встановлювалися законами про Держаний бюджет України на відповідний рік.

З метою стимулювання збільшення видобутку нафти і газу на родовищах із важковидобувними та виснаженими запасами та залучення інвестицій для дорозробки таких родовищ, Президентом України був прийнятий Указ “Про заходи щодо залучення інвестицій для дорозробки нафтових родовищ із важковидобувними та виснаженими запасами ” від 17.06.1996р. № 433/96 (далі - Указ № 433/96).

Пунктом 1 Указу № 433/96 було встановлено, що видобувні підприємства звільняються від рентної плати за додатково видобуті нафту і газ понад базові обсяги на родовищах, визначених Кабінетом Міністрів України як родовища з важковидобувними та виснаженими запасами, протягом усього періоду експлуатації зазначених родовищ.

При цьому термін “базові обсяги” означає обсяги видобутку нафти і газу, що повинні досягатися видобувним підприємством із використанням існуючих на родовищі виробничих потужностей, техніки та технологій. Базові обсяги встановлюються Державним комітетом нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України та зазначаються в ліцензії на експлуатацію родовища, яка видається видобувному підприємству.

За видобуті нафту і газ у межах базових обсягів здійснюються всі обовязкові платежі згідно з чинним законодавством України.

Тобто, Указ № 433/96, на момент його прийняття, стимулював залучення інвестицій в дорозробку нафтових родовищ шляхом гарантування звільнення від рентної плати за додатково видобуті нафту і газ понад базові обсяги протягом усього періоду експлуатації зазначених родовищ, визначених Кабінетом Міністрів України родовища з важковидобувними та виснаженими запасами.

Відповідно до Указу № 433/96 постановою Кабінету Міністрів України від 24.04.2000р. № 699 “Про визначення нафтових родовищ з важковидобувними та виснаженими запасами ” (далі - Постанова № 699) було визначено нафтові родовища згідно з додатком такими, що належать до родовищ з важковидобувними та виснаженими запасами. До таких родовищ були віднесені наступні родовища Чернігівської області: Прилуцьке, Гнідинцівське, Малодівицьке, Богданівське, Щурівське, Скороходівське.

Цією ж Постановою № 699 було визначено базові обсяги видобутку нафти на період 1999-2019 роки, встановлені Міністерством палива та енергетики України.

На вказаних в Постанові № 699 родовищах видобування нафти та газу ведеться в рамках здійснення власної діяльності ВАТ “Укрнафта” його структурної одиницею НГВУ “Чернігівнафтогаз”, а також в рамках спільної діяльності товариства та ВАТ “Укрнафта” за вказаним договором № 35/4 про спільну діяльність. Згідно з умовами договору базові обсяги видобутку нафти та газу (базові вуглеводні) є власністю ВАТ “Укрнафта” тобто продукція, яка отримана при здійсненні спільної діяльності, є додатковою - понад базовою. Виключення складають випадки коли фактичні обсяги видобутку нафти по окремих родовищах є нижчими базових, що вказані в Постанові №699.

Постанова № 699 дала підстави для застосування положень Указу № 433/96 при нарахуванні та сплаті рентної плати за нафту, видобуту на вказаних родовищах понад встановлені базові обсяги. З вступом у дію Постанови № 699 (з травня 2000 року) рентна плата нараховувалась лише на базові обсяги видобутку нафти з Прилуцького, Гнідинцівського, Малодівицького, Богданівського, Щурівського, Скороходівського родовищ і сплачувалась платником податків НГВУ “Чернігівнафтогаз”.

Своє рішення про нарахування рентної плати за нафту, що видобувається починаючи з 16 червня 2010 року при здійсненні спільної діяльності з раніше визначених родовищ з важковидобувними та виснаженими запасами за договором № 35/4 відповідач обґрунтував прийняттям Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України ” № 2275-VI вимагає безумовної плати рентної плати за нафту, газ та конденсат, що видобуваються в Україні, та на заперечення того, що звільнення від рентної плати за додаткову видобуту нафту є державною гарантією захисту інвестицій, яка діє протягом усього періоду експлуатації визначених родовищ.

Слід зазначити, що Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”№ 2275-VI прийнятий 20 травня 2010 року, тобто його положення щодо зміни податків, зборів (обовязкових платежів), механізму їх сплати, можуть діяти лише з 2011 року, як то передбачається нормами чинного законодавства про внесення таких змін у закони про оподаткування не пізніше, ніж за шість місяців до початку нового бюджетного року.

Крім того, надані для всього періоду експлуатації Прилуцького, Гнідинцівського, Малодівицького, Богданівського, Щурівського, Скороходівського родовищ гарантії, які надані згідно з Указом № 433/96 та Постановою № 699 продовжували діяти у період з 16 червня по 31 грудня 2010 року, оскільки стосовно них зберігається дія норми останнього речення абзацу 4 ч. 1 статті 19 Закону України “Про інвестиційну діяльність ” від 18 вересня 1991 року № 1560-XII про те, що державні гарантії захисту інвестицій не можуть бути скасовані або звужені стосовно інвестицій, здійснених у період дії цих гарантій.

Державні гарантії захисту інвестицій були звужені згідно з Законом України “Про внесення змін до деяких законів України з метою усунення випадків ухилення окремих підприємств, створених за участю іноземних інвесторів, від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)” від 20 грудня 2001 року № 2899-III шляхом обмеження поняття державних гарантій захисту інвестицій виключенням із нього питань сплати ними податків, зборів (обовязкових платежів). Тобто, це відбулося після того, як на умовах Указу № 433/96 та Постанови № 699 розпочалася інвестиційна діяльність на Прилуцькому, Гнідинцівському, Малодівицькому, Богданівському, Щурівському, Скороходівському родовищах і позивач вже здійснив свої інвестиції в обсягах, що були обумовлені договором і спільними рішеннями його учасників.

Визнання Закону України “Про рентні платежі за нафту, природний газ і газовий конденсат” таким, що втратив чинність не відміняє дію гарантії, що надана згідно з Указом № 433/96 та Постанови № 699 і полягає у звільненні від рентної плати за додатково видобуту нафту понад базові обсяги на Прилуцькому, Гнідинцівському, Малодівицькому, Богданівському, Щурівському, Скороходівському родовищах, визначених Кабінетом Міністрів України як родовища з важковидобувними та виснаженими запасами, протягом усього періоду експлуатації зазначених родовищ.

Указом № 433/96 встановлення базових обсягів передбачається для видобувного підприємства на період дії ліцензії на експлуатацію родовища (спеціального дозволу на користування надрами згідно чинного законодавства), що позбавляє видобувне підприємство підстав для звільнення від рентної плати після закінчення дії відповідного дозволу. Такі підстави можуть виникнути лише у випадку нового затвердження базових обсягів видобутку.

Слід зазначити, що у ВАТ «Укрнафта»(НГВУ «Чернігівнафтогаз») наявні ліцензії:

№1622 від 27 жовтня 1998 року на видобування/експлуатацію Богданівського родовища з терміном дії 20 років;

№1563 від 31 серпня 1998 року на видобування/експлуатацію Гнідинцівського родовища з терміном дії 20 років;

№1439 від 22 червня 1998 року на видобування/експлуатацію Прилуцького родовища з терміном дії 20 років;

№1596 від 05 жовтня 1998 року на видобування/експлуатацію Малодівицького родовища з терміном дії 20 років;

№2031 від 11 листопада 1999 року на видобування/експлуатацію Скороходівського родовища з терміном дії 20 років.

Отже, зазначені ліценції отримані відповідачем під час дії Указу №433/96 та продовжують діяти як у спірному періоді (16.06.2010-31.12.2010р.) так і на майбутнє.

Виходячи з викладено, господарський суд прийшов до висновку, що дії відповідача щодо нарахування рентної плати за період з 16.06.2010 року по 31.12.2010 року порушують права позивача, як інвестора та суперечать чинному законодавству, а відтак позовні вимоги підлягають задоволенню.

Оскільки спір виник з вини відповідача, то відповідно до ст. 49 Господарського процесуального кодексу України, з відповідача підлягають стягненню на користь позивача витрати по сплаті держмита в сумі 85 грн. та витрати в сумі 236 грн. за інформаційно технічне забезпечення судового процесу.

Керуючись ст.ст. 49, 82-85 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

В И Р І Ш И В:

1. Позов задовольнити повністю.

2. Визнати дії відкритого акціонерного товариства „Укрнафта” в особі нафтогазовидобувного управління „Чернігівнафтогаз” відкритого акціонерного товариства „Укрнафта” (Спільна діяльність за Договором № 35/4) щодо нарахування рентної плати за обсяги нафти видобутих у процесі спільної діяльності за Договором про спільну діяльність № 35/4 у період починаючи з 16 червня 2010 року по 31 грудня 2010 року такими, що не відповідають вимогам чинного законодавства.

3. Стягнути з відкритого акціонерного товариства „Укрнафта” в особі нафтогазовидобувного управління „Чернігівнафтогаз” відкритого акціонерного товариства „Укрнафта” (Спільна діяльність за Договором № 35/4) (17500, м. Прилуки, вул. Вокзальна, 1, р/р 26002200143019 в АКБ „Сітібанк (Україна)” м. Київ, МФО 300584, код 534663345) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю „Карлтон Трейдінг Україна” (01133, м. Київ, пров. Лабораторний, 3, п/р 26002200140001 в АКБ „Сітібанк (Україна)” м. Київ, МФО 300584, код 25662676) 85,00 грн. на відшкодування витрат по сплаті держмита та 236,00 грн. на відшкодування оплати витрат з інформаційно технічного забезпечення судового процесу.

Наказ видати після набрання рішенням законної сили.

СуддяЦимбал - Нарожна М.П.