ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
вул. Київська, 150, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95493
ПОСТАНОВА
Іменем України
10.11.08Справа №2а-1792/08/1 Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючої судді Трещової О.Р. , при секретарі Марущенко О.О.,
за участю представника позивача Павленка Вячеслава Михайловича,
представника відповідача Казанцевої Зареми Тахтараліївни,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Сініс, ЛТД» в особі Сімферпольського філіала ТОВ «Сініс, ЛТД»
до Джанкойської обєднаної державної податкової інспекції в АР Крим
про спонукання до виконання певних дій та про визнання протиправним рішення,
ВСТАНОВИВ:
До окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим звернулося з адміністративним позовом Товариство з обмеженою відповідальністю «Сініс, ЛТД» в особі Сімферпольського філіала ТОВ «Сініс, ЛТД» до Джанкойської обєднаної державної податкової інспекції в АР Крим про визнання протиправним рішення Джанкойської обєднаної державної податкової інспекції в АР Крим по протоколам від 16 червня 2008 року, яка призупинила діяльність гральних залів, повернути всі вилучені гральні автомати; зобовязати Джанкойську обєднану державну податкову інспекцію в АР Крим повернути всі вилучені гральні автомати по протоколах від 16 червня 2008 року; зобовязати Джанкойську обєднану державну податкову інспекцію в АР Крим не перешкожати діяльності гральних залів в м.Джанкой, вважати правомірною діяльність гральних залів на підставі наявної ліцензії Міністерства фінансів України від 04.05.2006 року за № 082959.
Ухвалою окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 14.08.2008 року відкрито провадження в адміністративній справі.
Ухвалою окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 14.08.2008 закінчено підготовче провадження справу призачено до судового розгляду.
Ухвалою окружного адміністративного суду Автономної Республіки Крим від 10.11.2008 року закрито провадження в частині позовних вимог щодо зобовязання Джанкойської обєднаної державної податкової інспекції в АР Крим повернути всі вилучені гральні автомати по протоколах від 16 червня 2008 року.
У судовому засіданні представник позивача позов повністю підтримав, та пояснив, що 16 червня 2008 року представниками Джанкойської обєднаної державної податкової інспекції в АР Крим були вилучені гральні автомати з приміщення по вул.Кримськой,29 та Р.Люксембург,11 м.Джанкой, які належать Сімферопольському філіалу ТОВ «Сініс, ЛТД». Представник позивача зазначив, що представники Джанкойської обєднаної державної податкової інспекції в АР Крим посилались на те, що гральні зали не мають ліцензії на організацію та утримання тоталізаторів гральних закладів, яка надається Радою Міністрів АР Крим. Представник позивача підкреслів, що ліцензії Міністерства фінансів достатньо для організації та утримання тоталізаторів гральних закладів, зазначив, що дії відповідача були незаконними.
Представник відповідача проти позову заперечував з підстав, зазначених у запереченнях проти адміністративного позову, зазначив, що позивач не має право здійснювати організацію та утримання тоталізаторів гральних закладів без наявності ліцензії Ради Міністрів АР Крим.
Вислухавши пояснення представника позивача, представника відповідача, дослідивши матеріали справи та оцінивши докази по справі в їх сукупності, суд вважає, що позовні вимоги не підлягають задоволенню з наступних підстав.
Згідно з частиною 1 статтю 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших субєктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.
Відповідно до частини 2 статті 2 КАС України до адміністративних судів можуть бути оскаржені будь-які рішення, дії чи бездіяльність субєктів владних повноважень, крім випадків, коли щодо таких рішень, дій чи бездіяльності Конституцією або законами України встановлено інший порядок судового провадження.
Відповідно до п. 1 частини 1 статті 17 КАС України компетенція адміністративних судів поширюється на спори фізичних чи юридичних осіб із субєктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності.
Пунктом 7 частини 1 статті 3 КАС України дано визначення субєктів владних повноважень, до яких належать орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший субєкт, який здійснює владні управлінські функції на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.
Судом встановлено, що відповідачем по справі є Джанкойська обєднана державна податкова інспекція в АР Крим.
Частиною 1,3 статті 4 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» від 04.12.1990 року № 509-ХІІ Державна податкова адміністрація України є центральним органом виконавчої влади. Державні податкові інспекції у районах, містах (крім міст Києва та Севастополя), районах у містах, міжрайонні та об'єднані державні податкові інспекції підпорядковуються відповідним державним податковим адміністраціям в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.
Суд зазначає, що відповідно до п.2 ст.11 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» від 04.12.1990 року № 509-ХІІ органи державної податкової служби у випадках, в межах компетенції та у порядку, встановлених законами України, мають право здійснювати контроль за наявністю ліцензій на провадження видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню відповідно до закону, з наступною передачею матеріалів про виявлені порушення органам, які видали ці документи.
Згідно з ч.3 ст.1 Закону України «Про патентування деяких видів підприємницької діяльності» від 23 березня 1996 року № 98/96-ВР торговий патент видається за плату субєктам підприємницької діяльності державними податковими органами за місцезнаходженням цих субєктів або місцезнаходженням їх структурних (відокремлених) підрозділів, субєктам підприємницької діяльності, що провадять торгівельну діяльність або надають побутові послуги, - за місцезнаходженням пункту продажу товарів або пункту з надання побутових послуг.
Отже, судом встановлено, що в даному випадку Джанкойська обєднана державна податкова інспекція в АР Крим у відносинах з субєктами господарювання, під час реалізації своїх завдань та функцій, встановлених законодавством України, являється субєктом владних повноважень.
Відповідно до частини 3 статті 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5)добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Стаття 19 Конституції України зобовязує орган влади діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією та законами України.
Отже “на підставі”означає, що субєкт владних повноважень повинний бути утворений у порядку, визначеному Конституцією та законами України та зобовязаний діяти на виконання закону, за умов та обставин, визначених ним.
“У межах повноважень”означає, що суб'єкт владних повноважень повинен вчиняти дії, не виходячи за межі прав та обовязків, встановлених законами.
“У спосіб”означає, що суб'єкт владних повноважень зобовязаний дотримуватися встановленої законом процедури вчинення дії, і повинен обирати лише встановлені законом способи правомірної поведінки при реалізації своїх владних повноважень.
Суд зясовує, чи використане повноваження, надане субєкту владних повноважень, з належною метою; обґрунтовано, тобто вчинено через вмотивовані дії; безсторонньо, тобто без проявлення неупередженості до особи, стосовно якої вчиняється дія; добросовісно, тобто щиро, правдиво, чесно; розсудливо, тобто доцільно з точки зору законів логіки і загальноприйнятих моральних стандартів; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації, тобто з рівним ставленням до осіб; пропорційно та адекватно; досягнення розумного балансу між публічними інтересами та інтересами конкретної особи.
Відповідно до частини 1 статті 55 Господарського кодексу України субєктом господарювання визнаються учасники господарських відносин, які здійснюють господарську діяльність, реалізуючи господарську компетенцію (сукупність господарських прав та обовязків), мають відокремлене майно і несуть відповідальність за своїми зобовязаннями в межах цього майна, крім випадків встановлених законом. Згідно з п. 1 частини 2 статті 55 ГК України юридичні особи, створені відповідно до Цивільного кодексу України, підприємства, створені відповідно до Господарського кодексу України та зареєстровані в установлено законом порядку визнаються субєктами господарювання.
Згідно зі свідоцтвом про державну реєстрацію юридичної особи серії А00 № 150814 (а.с.21 ) Товариство з обмеженою відповідальністю «Сініс, ЛТД» зареєстровано виконавчим комітетом Черкаської міської ради 23.11.1995 року, номер запису про державну реєстрацію: 10261200000000713.
Відповідно до Статуту Товариства з обмеженою відповідальністю «Сініс, ЛТД», затвердженого Протоколом Загальних зборів засновників № 1 від 21 жовтня 1995року (а.с. 12-16) ТОВ «Сініс, ЛТД» є юридичною особою, створюється для зайняття підприємницькою діяльністю з метою отримання прибутку.
Таким чином, судом встановлено, що ТОВ «Сініс, ЛТД» являється субєктом господарювання, юридичною особою, зобовязане виконувати обовязки, покладені на нього законами у звязку зі здійсненням господарської діяльності.
Суд зазначає, що відповідно до ч.1 ст.64 Господарського кодексу України підприємство може складатися з виробничих структурних підрозділів (виробництв, цехів, відділень, дільниць, бригад, бюро, лабораторій тощо), а також функціональних структурних підрозділів апарату управління (управлінь, відділів, бюро, служб тощо).
Відповідно до ч. 4. ст.64 Господарського кодексу України підприємство має право створювати філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи, погоджуючи питання про розміщення таких підрозділів підприємства з відповідними органами місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку. Такі відокремлені підрозділи не мають статусу юридичної особи і діють на основі положення про них, затвердженого підприємством. Підприємства можуть відкривати рахунки в установах банків через свої відокремлені підрозділи відповідно до закону.
Згідно з ч. 2. ст.64 Господарського кодексу України функції, права та обов'язки структурних підрозділів підприємства визначаються положеннями про них, які затверджуються в порядку, визначеному статутом підприємства або іншими установчими документами.
Відповідно до ч.1 ст.1 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців”від 15 травня 2003 року N 755-IVвідокремлений підрозділ юридичної особи - це філія, інший підрозділ юридичної особи, що знаходиться поза її місцезнаходженням та виробляє продукцію, виконує роботи або операції, надає послуги від імені юридичної особи, або представництво, що здійснює представництво і захист інтересів юридичної особи.
Отже враховуючи викладене, судом встановлено, що юридичні особи мають право створювати відокремлені та невідокремлені структурні підрозділи.
Суд звертає увагу, що відповідно до ч.3 ст.64 Господарського кодексу України підприємство самостійно визначає свою організаційну структуру, встановлює чисельність працівників і штатний розпис.
Відповідно до ч.1 ст.28 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців” від 15 травня 2003 року N 755-IVвідомості про відокремлені підрозділи юридичної особи залучаються до її реєстраційної справи та включаються до Єдиного державного реєстру.
Відповідно до ч.3 ст.28 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців” від 15 травня 2003 року N 755-IVвиконавчий орган юридичної особи або уповноважена ним особа зобов'язані подати (надіслати рекомендованим листом з описом вкладення) державному реєстратору за місцезнаходженням юридичної особи заповнену реєстраційну картку про створення відокремленого підрозділу та рішення органу управління юридичної особи про створення відокремленого підрозділу або повідомлення встановленого зразка про закриття відокремленого підрозділу.
Таким чином, суд приходить до висновку, що відокремлений підрозділ юридичної особи реєструється відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців” від 15 травня 2003 року N 755-IV, має положення, яке затверджується в порядку, визначеному статутом підприємства або іншими установчими документами, можуть відкривати рахунки в установах банків через свої відокремлені підрозділи відповідно до закону.
Судом встановлено, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Сініс,ЛТД» в особі Сімферпольського філіала ТОВ «Сініс, ЛТД» (ідентифікаційний код 22810515) є юридичною особою, місцезнаходженням юридичної особи є 95015, м.Сімферополь, вул.Карла Маркса,23/7, видами діяльності за КВЕД є діяльність з організації азартних ігор, що підтверджується довідкою з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) № 02-2-1059 станом на 15.05.2007 року (а.с. 25).
Суд зазначає, що відповідно до Положення про Сімферопольську філію ТОВ «Сініс, ЛТД», затвердженого Протоколом зборів засновників ТОВ «Сініс, ЛТД» № 18 від 29 жовтня 2001 року Сімферопольська філія ТОВ «Сініс, ЛТД» є структурною одницею ТОВ «Сініс, ЛТД» і діє відповідно до чинного законодавтсва України, здійснює свою господарську діяльність лише на підставі доручення, делегованого йому ТОВ «Сініс, ЛТД». Основним видом діяльності філії є організація і утримання залів гральних автоматів та надання послуг у сфері грального бізнесу.
Згідно з довідкою про взяття на облік платника податків від 04.06.2007 року № 1600/29-0 (а.с.26) Сімферопольська філія ТОВ «Сініс, ЛТД» зареєстрована у ДПІ у м. Сімферополі 10.12.2001 року за № 6496-Ц.
Відповідно до довідки Управління економіки Сімферопольської міської ради від 16.05.2003 року № 02-02/177-К виконавчий комітет Сімферопольської міської ради узгоджує розміщення Сімферопольської філії ТОВ «Сініс, ЛТД» за юридичною адресою: м.Сімферополь, вул.К.Маркса,23/7 з встановленням на облік у Головному управлінні статистикии в АР Крим та ДПІ у м.Сімферополі.
Таким чином, ТОВ «Сініс, ЛТД», Сімферопольська філія ТОВ «Сініс, ЛТД» є субєктами господарювання, зобовязані виконувати закони під час здійснення господарської діяльності.
Закон України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" від 1 червня 2000 року N 1775-III (далі - Закон) визначає види господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, порядок їх ліцензування, встановлює державний контроль у сфері ліцензування, відповідальність суб'єктів господарювання та органів ліцензування за порушення законодавства у сфері ліцензування.
Суд зазначає, що відповідно до ст.1 Закону ліцензія - документ державного зразка, який засвідчує право ліцензіата на провадження зазначеного в ньому виду господарської діяльності протягом визначеного строку за умови виконання ліцензійних умов.
Суд зазначає, що відповідно до ст.1 Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” від 1 червня 2000 року N 1775-III орган ліцензування - орган виконавчої влади, визначений Кабінетом Міністрів України, або спеціально уповноважений виконавчий орган рад для ліцензування певних видів господарської діяльності.
Суд зазначає, що відповідно до ст.1, ч.3 ст.3, ч.1,5 ст.8 Закону ліцензія є єдиним документом дозвільного характеру, який дає право на зайняття певним видом господарської діяльності, що відповідно до законодавства підлягає обмеженню. Ліцензія є документом державного зразка, який засвідчує право ліцензіата на провадження зазначеного в ньому виду господарської діяльності протягом визначеного строку за умови виконання ліцензійних умов.
Відповідно до пункту 29 статті 9 Закону ліцензуванню підлягає організація та утримання тоталізаторів, гральних закладів, випуск та проведення лотерей, організація діяльності з проведення азартних ігор.
Згідно з визначенням термінів, наведених у Законі, орган ліцензування - орган виконавчої влади, визначений Кабінетом Міністрів України, або спеціально уповноважений виконавчий орган рад для ліцензування певних видів господарської діяльності.
Відповідно до Переліку органів ліцензування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 N 1698, органом ліцензування з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів є Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації; органом ліцензування організації діяльності з проведення азартних ігор є Міністерство фінансів України.
Орган ліцензування, згідно статті 6 Закону, видає та переоформлює ліцензії, видає дублікати ліцензій на певний вид господарської діяльності, приймає рішення про визнання ліцензій недійсними.
Суд зазначає, що відповідно до ст.1 Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” від 1 червня 2000 року N 1775-III ліцензійні умови - установлений з урахуванням вимог законів вичерпний перелік організаційних, кваліфікаційних та інших спеціальних вимог, обов'язкових для виконання при провадженні видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню.
Ліцензійні умови провадження організації діяльності з проведення азартних ігор затверджені наказом Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва та Міністерства фінансів України від 18.04.2006 N 40/374, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30.05.2006 за N 622/12496 (далі - Ліцензійні умови).
Відповідно до пункту 3.2 Ліцензійних умов, ліцензія на провадження організації діяльності з проведення азартних ігор є підставою для: діяльності з організації та проведення азартних ігор на гральних автоматах; букмекерської діяльності; діяльності з організації та проведення азартних ігор в електронному (віртуальному) казино; діяльності з організації та проведення азартних ігор у казино та інших азартних ігор.
Враховуючи зазначені вимоги законодавства, суд приходить до висновку, що суб'єкту господарювання, для провадження діяльності у сфері грального бізнесу, необхідно мати дві ліцензії:
- для здійснення організації діяльності з проведення азартних ігор - ліцензію, видану Міністерством фінансів України;
- для провадження діяльності з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів - відповідну ліцензію, видану Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською, Севастопольською міськими держадміністраціями.
Відповідно до ч.1 ст.35 Конституції Автономної Республіки Крим Рада міністрів Автономної Республіки Крим як орган виконавчої влади Автономної Республіки Крим самостійно здійснює виконавчі функції та повноваження з питань, віднесених до ведення Автономної Республіки Крим Конституцією України, Конституцією Автономної Республіки Крим та законами України.
Відповідно до ч.3 ст.35 Конституції Автономної Республіки Рада міністрів Автономної Республіки Крим виконує також державні виконавчі функції та повноваження, делеговані законами України відповідно до Конституції України.
Отже, Рада міністрів Автономної Республіки Крим є повноважним субєктом, який відповідно до діючого законодавства має встановлене законодавтсвом право на видачу ліцензій для провадження діяльності з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів .
Суд зазначає, що відповідно до ст.14 Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” від 1 червня 2000 року N 1775-III для кожної філії, кожного відокремленого підрозділу ліцензіата, які провадитимуть господарську діяльність на підставі отриманої ним ліцензії, орган ліцензування видає ліцензіату засвідчені ним копії ліцензії, які реєструються в журналі обліку заяв та виданих ліцензій. Засвідчена органом ліцензування копія ліцензії є документом, що підтверджує право філії або іншого структурного підрозділу ліцензіата на провадження певного виду господарської діяльності на підставі отриманої ліцензії.
У разі створення у ліцензіата нової філії, іншого нового відокремленого підрозділу, які провадитимуть вид господарської діяльності, згідно з отриманою ліцензією, ліцензіат повинен подати до органу ліцензування заяву встановленого зразка про видачу копії ліцензії, а також документи відповідно до статті 10 цього Закону.
Отже, суд зазначає, що філії ліцензіата повинні виконувати вимоги законодавства щодо наявності копій ліцензій для провадження діяльності у сфері грального бізнесу.
Судом встановлено, що Сімферопольська філія ТОВ «Сініс, ЛТД» має копію ліцензії Міністерства фінансів України Серії АВ № 082959 на право здійснення організації діяльності з проведення азартних ігор (діяльність з організації та проведення азартних ігор на гральних автоматах, діяльність з організації та проведення азартних ігор в казино), строк дії ліцензії : з 04.05.2006 року по 03.05.2011 року.
Судом встановлено, що Сімферопольською філією ТОВ «Сініс, ЛТД» не отримано ліцензію, видану Радою міністрів Автономної Республіки Крим, та здійснено ліцензійну діяльність з організації та утримання гральних закладів без відповідної ліцензії Ради міністрів Автономної Республіки Крим.
Отже, суд приходить до висновку, що Сімферопольська філія ТОВ «Сініс, ЛТД» не виконала вимоги законодавства щодо отримання ліцензій для провадження діяльності у сфері грального бізнесу у звязку з відсутністю ліцензії, виданої Радою міністрів Автономної Республіки Крим.
Вищевикладене також підтверджується відповіддю Джанкойської обєднаної державної податкової інспекції в АР Крим за № 2308/10/15-00 від 16.05.2008 року на заявку на придбання торгового патента за № 81-08 від 15.05.2008 року, в якій відповідач відмовив позивачу у видачі торгових патентів з підстав відсутності у позивача ліцензії, виданої Радою міністрів Автономної Республіки Крим.
Таким чином, враховуючи вищевикладене, суд відмовляє у задоволенні вимоги позивача щодо зобовязання Джанкойську обєднану державну податкову інспекцію в АР Крим не перешкожати діяльності гральних залів в м.Джанкой, вважати правомірною діяльність гральних залів на підставі наявної ліцензії Міністерства фінансів України від 04.05.2006 року за № 082959.
Щодо вимоги позивача про визнання протиправним рішення Джанкойської обєднаної державної податкової інспекції в АР Крим по протоколам від 16 червня 2008 року, яка призупинила діяльність гральних залів, суд зазначає наступне:
Судом встановлено, що працівниками Джанкойської обєднаної державної податковоої інспекції в АР Крим у ході проведення перевірок гральних залов ТОВ «Сініс, ЛТД» в особі Сімферпольського філіала ТОВ «Сініс, ЛТД» за адресою: м.Джанкой, вул. Кримська,29 та м.Джанкой, вул.Р.Люксембург,11 було встановлено відсутність ліцензії на організацію та утримання тоталізаторів, гральних закладів, яка видається Радою Міністрів АР Крим.
За результатами перевірки були складені протоколи огляду та вилучення від 16.06.2008 року та вилучені 47 гральних автомата та 2 рулетки.
Судом встановлено та підтверджено поясненнями представника відповідача, що рішення Джанкойською обєднаною державною податковою інспекцією в АР Крим по протоколам від 16 червня 2008 року не приймалося.
Так, судом встановлено, що відносно менеджера ТОВ «Сініс, ЛТД» в особі Сімферпольського філіала ТОВ «Сініс, ЛТД» ОСОБА_4 було складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.2 ст.164 КпАП України.
Судом встановлено, що відповідачем протокол та матеріали про адміністративне правопорушення менеджером ТОВ «Сініс, ЛТД» в особі Сімферпольського філіала ТОВ «Сініс, ЛТД» був спрямований до Джанкойського міськрайонного суду.
Суд зазначає, що 21.07.2008 року Джанкойським міськрайонним судом розглянуто протокол про адміністративне правопорушеня менеджера ТОВ «Сініс, ЛТД» в особі Сімферпольського філіала ТОВ «Сініс, ЛТД» ОСОБА_4 за ч.2 ст.164 КпАП України та надані відповідачем матеріали та винесена постанова по справі № 3-8093/08 про визнання винним у вчиненному адміністративному правопорушенні, передбаченого ч.2 ст.164 КпАП України та підвергнуто штрафу у доход бюджета у сумі 680,00 гривень з конфіскацією 47 гральних автоматів та 2 рулеток.
Проаналізувавши вищевикладене, суд приходить до висновку, що позивач не зазначив, яке рішення Джанкойської обєднаної державної податкової інспекції в АР Крим по протоколам від 16 червня 2008 року було прийнято, чому воно є незаконним та порушує права позивача.
Отже, у зв'язку з відсутністю рішення відповідача, суд відмовляє позивачу у задоволенні вимог про визнання протиправним рішення Джанкойської обєднаної державної податкової інспекції в АР Крим по протоколам від 16 червня 2008 року, яка призупинила діяльність гральних залів.
Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку про відмову у задоволенні адміністративного позову.
Суд зазначає, у разі відмови у задоволенні позовних вимог позивача, судові витрати з Державного бюджету України не повертаються.
У звязку зі складністю справи судом 10 листопада 2008 року оголошена вступна та резолютивна частина постанови, а 17 листопада 2008 року постанова складена у повному обсязі.
На підставі викладеного, керуючись статтями 158, 159, 160, 163 КАС України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Відмовити у задоволенні позовних вимог.
Постанова набирає законної сили через 10 днів з дня складання її у повному обсязі, у разі неподання заяви про апеляційне оскарження (апеляційної скарги).
Якщо після подачі заяви про апеляційне оскарження апеляційна скарга не подана, постанова набуває законної сили через 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Протягом 10 днів з дня складення постанови у повному обсязі до Севастопольського апеляційного адміністративного суду через Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим може бути подана заява про апеляційне оскарження, після подачі якої, протягом 20 днів може бути подана апеляційна скарга.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається в строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя Окружного
адміністративного суду
Автономної Республіки Крим Трещова О.Р.