Постанова № 15932156, 10.05.2011, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
10.05.2011
Номер справи
2а-4047/10/0470
Номер документу
15932156
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

копія

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 березня 2011 р. Справа № 2а-4047/10/0470

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Барановського Р. А. при секретаріБринзі О.В. за участю: прокурора представника позивача представника відповідача Овчар Т.В. Комлика О.М. Насекіна Н.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпропетровську адміністративну справу за адміністративним позовом Нікопольської об'єднаної державної податкової інспекції Дніпропетровської області до Комунального підприємства "Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства" про звернення стягнення на активи (вх. № 15652 від 24.03.10р.), - ВСТАНОВИВ:

Нікопольська обєднана державна податкова інспекція звернулася до суду із адміністративним позовом до Комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» з проханням звернути стягнення на активи Комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» в рахунок погашення податкового боргу з податку на додану вартість у розмірі 3334980 грн. 24 коп. та з податку на прибуток у розмірі 253328 грн. 78 коп.

Позовні вимоги мотивовані тим, що Комунальне підприємство «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» має несплачену заборгованість по платежам до бюджету з податку на прибуток у розмірі 253328 грн. 78 коп., по податку на додану вартість у розмірі 3334980 грн. 24 коп.,згідно із Законом України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21 грудня 2000 року № 2181-ІІІ.

09.03.2011 року Нікопольською обєднанню державною податковою інспекцією надано до суду заяву про розстрочення податкового боргу з податку на додану вартість у розмірі 3334980 грн. 24 коп. рівними частками у сумі 59805 грн. 15 коп. строком на пять років з травня 2011 року по квітень 2016 року.

09.03.2011 року до суду надійшло повідомлення Прокурора Дніпропетровської області про вступ у справу, з метою захисту інтересів держави, що полягає в поповненні державного бюджету, шляхом стягнення з відповідача обґрунтовано нарахованої суми боргу.

У судовому засіданні прокурора та представник позивача позовні вимоги підтримали та просили позов задовольнити.

Представник відповідача у судове засідання зявився, проти позову заперечував.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що адміністративний позов належить задовольнити повністю із наступних підстав.

Частиною 1 статті 67 Конституції України передбачено, що кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Згідно пункту 2 статті 9 Закону України «Про систему оподаткування» платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані сплачувати належні суми податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законом терміни, у зв'язку з чим повинні подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів).

Також у пункті 3 статті 9 Закону України «Про систему оподаткування» зазначено, що платники податків і зборів зобов'язані сплачувати належні суми податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законами терміни.

Пункт 1.1 статті 1 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами»№ 2181-ІІІ від 21.12.2000 року передбачає, що платник податків - юридичні особи, їх філії, відділення, і відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, а також фізичні особи, які мають статус суб'єктів підприємницької діяльності чи не мають такого статусу, на яких згідно із закон покладено обов'язок утримувати та (або) сплачувати податки і збори (обов'язкові платежі), пеню, штрафні санкції.

Судом встановлено, матеріалами справи підтверджено, що Комунальне підприємство «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» зареєстроване Виконавчим комітетом Нікопольської міської ради Дніпропетровської області 21.08.2001 року, про що у журналі обліку реєстраційних справ зроблено запис за № 04052198Ю0010563.

Відповідач перебуває на обліку в Нікопольській обєднанні державній податковій інспекції, як платник податків, зборів (обовязкових платежів) з 24.07.1993 року за № 34.

Комунальне підприємство «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» зареєстроване платником податку на додану вартість Свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість № 03376997 від 29.11.2001 року.

Згідно розрахунку Комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» станом на 12.03.2010 року Комунальне підприємство «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» має податковий борг у розмірі 3588309 грн. 02 коп., який складається з податку на додану вартість у розмірі 3334 980 грн. 24 коп. та з податку на прибуток у розмірі 253328 грн. 78 коп.

Як встановлено судом, податковий борг виник внаслідок несплати нарахованих податкових зобовязань по розстроченим та відстроченим податковим зобовязанням, а також самостійно нарахованих податкових зобов'язань.

Податковий борг з податку на додану вартість утворився в результаті наступного.

Згідно з пунктом 17.2 статті 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників перед бюджетами та державними цільовими фондами» платник податків, який до початку його перевірки контролюючим органом самостійно виявляє факт заниження податкового зобов'язання минулих податкових періодів, зобов'язаний: а) або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму такої недоплати та штраф у розмірі п'яти відсотків від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку; б) або відобразити суму такої недоплати у складі декларації з цього податку, що подається за наступний податковий період, збільшену на суму штрафу у розмірі п'яти відсотків від такої суми, з відповідним збільшенням загальної суми податкового зобов'язання з цього податку.

В силу пунктів 17.2 статті 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників перед бюджетами та державними цільовими фондами» відповідачем було подано до Нікопольської обєднаної державної податкової інспекції уточнюючі розрахунки податкових зобовязань з податку на додану вартість у звязку з виправленням самостійно виявлених помилок:

- за січень 2009 року (вх. № 9000305408), згідно якого сума податку на додану вартість складає 151977 грн. 00 коп. з урахуванням суми штрафу, нарахованої відповідачем самостійно у звязку з виявленням помилки;

- за березень 2009 року (вх. № 9000305410), згідно якого сума податку на додану вартість складає 44 925 грн. 00 коп. з урахуванням суми штрафу, нарахованої відповідачем самостійно у звязку з виявленням помилки

- за квітень 2009 року (вх. № 9000305409), згідно якого сума податку на додану вартість складає 152922 грн. 00 коп. з урахуванням суми штрафу, нарахованої відповідачем самостійно у звязку з виявленням помилки;

- за травень 2009 року (вх. № 9000305407), згідно якого сума податку на додану вартість складає 156744 грн. 00 коп. з урахуванням суми штрафу, нарахованої відповідачем самостійно у звязку з виявленням помилки.

Комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» до Нікопольської обєднаної державної податкової інспекції було подано наступні декларації з податку на додану вартість:

- за жовтень 2009 року (вх. № 9001915761), згідно якої сума податку на додану вартість, яка підлягає нарахуванню до сплати в бюджет за підсумками поточного звітного періоду, складає 253503 грн. 00 коп.;

- за листопад 2009 року (вх. № 9002266383), згідно якої сума податку на додану вартість, яка підлягає нарахуванню до сплати в бюджет за підсумками поточного звітного періоду, складає 266400 грн. 00 коп.

Як встановлено судом, вищезазначені декларації з податку на додану вартість та уточнюючі розрахунки податкових зобовязань з податку на додану вартість у звязку з виправленням самостійно виявлених помилок були подані відповідачем в електронному вигляді згідно Договору про визнання електронних документів № 51/28-4 від 19.05.2008 року.

Відповідно до пункту 5.1 статті 5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників перед бюджетами та державними цільовими фондами» податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації.

Згідно абзацу 1 підпункту 5.3.1 пункту 5.3 статті 5 зазначеного Закону платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пп.4.1.4 п.4.1 ст.4 цього Закону для подання податкової декларації.

Відповідачем у встановлені строки не сплачено суму податкових зобов'язань, зазначених у поданих ним податкових деклараціях.

09.10.2009 року працівниками Нікопольської обєднаної державної податкової інспекції на підставі направлень № 290/231 від 07.09.2009 року та № 314231 від 25.09.2009 року відповідно до плану-графіка проведення планових виїзних перевірок субєктів господарювання Нікопольською обєднанню державною податковою інспекцією на 3-й квартал 2009 року, проведено планову виїзні перевірку Комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.07.1008 року по 30.06.2009 року та іншого законодавства за період з 01.07.2008 року по 30.06.2009, про що складено акт № 1676/231/03341339 від 09.10.2009 року.

В ході перевірки встановлено порушення відповідачем підпункту 7.3.1 пункту 7.3., підпункту 7.4.1 пункту 7.4 статті 7, підпункту 7.5.1. пункту 7.5 статті 7 пункту 11.11 статті 11 Закону України «Про податок на додану вартість», в результаті чого занижено податок на додану вартість за період з 01.07.2008 року по 30.06.2009 року на суму 34480 грн. 60 коп.

У відповідності до підпункту 17.1.3. пункту 17.1 статті 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників перед бюджетами та державними цільовими фондами» у разі коли контролюючий орган самостійно донараховує суму податкового зобов'язання платника податків за підставами, викладеними у підпункті "б" підпункту 4.2.2 пункту 4.2 статті 4 цього Закону, такий платник податків зобов'язаний сплатити штраф у розмірі десяти відсотків від суми недоплати (заниження суми податкового зобов'язання) за кожний з податкових періодів, установлених для такого податку, збору (обов'язкового платежу), починаючи з податкового періоду, на який припадає така недоплата, та закінчуючи податковим періодом, на який припадає отримання таким платником податків податкового повідомлення від контролюючого органу, але не більше п'ятдесяти відсотків такої суми та не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян сукупно за весь строк недоплати, незалежно від кількості податкових періодів, що минули.

11.11.2009 року на підставі акту № 1676/231/03341339 від 09.10.2009 року позивачем було винесено податкове повідомлення-рішення № 0001552310/47967, в якому визначено загальну суму податкового зобовязання за платежем по податку на додану вартість на загальну суму 51720 грн. 90 коп., яке отримане відповідачем 18.11.2009 року

Згідно підпункту 5.2.1 пункту 5.2 статті 5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників перед бюджетами та державними цільовими фондами» податкове зобов'язання платника податків, нараховане контролюючим органом відповідно до пунктів 4.2 та 4.3 статті 4 цього Закону, вважається узгодженим у день отримання платником податків податкового повідомлення, за винятком випадків, визначених підпунктом 5.2.2 цього пункту.

Підпункт 5.3.1 пункту 5.3 статті 5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників перед бюджетами та державними цільовими фондами» визначає, що у разі визначення податкового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах "а" - "в" підпункту 4.2.2 пункту 4.2 статті 4, платник податків зобов'язаний погасити нараховану суму податкового зобов'язання протягом десяти календарних днів від дня отримання податкового повідомлення, крім випадків коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру апеляційного узгодження.

Матеріалами справи підтверджено, що Комунальне підприємство «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» звернулося зі скаргою до Нікопольської обєднаної державної податкової інспекції на податкове повідомлення-рішення № 0001552310/47967 від 11.11.2009 року про визначення податкового зобовязання з податку на додану вартість у сумі 51720 грн. 90 коп.

Згідно рішення позивача про результати розгляду первинної скарги (вих. № 47970/10/23-267 від 11.11.2009 року) скарга відповідача залишена без задоволення.

Повторну скаргу відповідача рішенням (вих. № 985/10/25-008 від 20.01.2010 року) про розгляд скарги Державна податкова адміністрація у Дніпропетровській області залишила без задоволення.

Згідно підпункту 5.3.2 пункту 5.2 статті 5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників перед бюджетами та державними цільовими фондами» у випадках апеляційного узгодження суми податкового зобов'язання платник податків зобов'язаний самостійно погасити її узгоджену суму, а також пеню та штрафні санкції за їх наявності протягом десяти календарних днів, наступних за днем такого узгодження.

Як встановлено судом у десятиденний термін з моменту повернення скарги, відповідач податкове повідомлення-рішення в судовому порядку не оскаржував.

Відповідно до статті 14 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників перед бюджетами та державними цільовими фондами» розстроченням податкових зобов'язань є надання платнику податків бюджетного кредиту на основну суму його податкових зобов'язань без урахування сум єні під проценти, розмір яких дорівнює розміру пені, визначеної згідно з пунктом 16.4 статті 6 цього Закону.

Платник податків, який звертається до податкового органу з заявою про розстрочення, відстрочення податкових зобов'язань, вважається таким, що узгодив суму такого податкового зобов'язання.

Розстрочення податкових зобов'язань надається на умовах податкового кредиту, за якими основна сума кредиту та нараховані на неї проценти погашаються рівними частками, починаючи з податкового періоду, наступного за періодом надання такого кредиту.

Заступником голови Державної податкової адміністрації у Дніпропетровській області за заявою Комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» прийняті рішення про розстрочення податкового зобов'язання:

- № 28 від 30.01.2009 року, згідно якого Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» надано розстрочення сплати податкового зобов'язання під проценти з податку на додану вартість у сумі 199315 грн. 00 коп.;

- № 96 від 02.03.2009 року, згідно якого Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» надано розстрочення сплати податкового зобов'язання під проценти з податку на додану вартість у сумі 150226 грн. 00 коп.;

- № 134 від 27.03.2009 року, згідно якого Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» надано розстрочення сплати податкового зобов'язання під проценти з податку на додану вартість у сумі 154872 грн. 00 коп.;

- № 145 від 24.04.2009 року, згідно якого Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» надано розстрочення сплати податкового зобов'язання під проценти з податку на додану вартість у сумі 199315 грн. 00 коп.;

- № 195 від 25.05.2009 року, згідно якого Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» надано розстрочення сплати податкового зобов'язання під проценти з податку на додану вартість у сумі 167611 грн. 00 коп.;

- № 231 від 26.06.2009 року, згідно якого Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» надано розстрочення сплати податкового зобов'язання під проценти з податку на додану вартість у сумі 168303 грн. 00 коп.;

- № 249 від 29.07.009 року, згідно якого Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» надано розстрочення сплати податкового зобов'язання під проценти з податку на додану вартість у сумі 208480 грн. 00 коп.;

- № 323 від 28.08.2009 року, згідно якого Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» надано розстрочення сплати податкового зобов'язання під проценти з податку на додану вартість у сумі 267063 грн. 00 коп.;

- № 347 від 30.09.2009 року, згідно якого Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» надано розстрочення сплати податкового зобов'язання під проценти з податку на додану вартість у сумі 235517 грн. 00 коп.;

- № 367 від 30.10.2009 року, згідно якого Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» надано розстрочення сплати податкового зобов'язання під проценти з податку на додану вартість у сумі 269010 грн. 00 коп.

Також позивачем на суму несплаченого податкового боргу з податку на додану вартість була нарахована пені у розмірі 287120 грн. 34 коп.

З матеріалів справи вбачається, що відповідач подав до Нікопольської обєднаної державної податкової інспекції декларацію з податку на прибуток підприємства за 11 місяців 2008 року (вх. № 61181 від 22.12.2008 року), згідно якої сума податку до сплати склала 657216 грн. 00 коп.

Згідно розрахунку заборгованості Комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» станом на 12.03.2010 року Комунальне підприємство «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» частково сплатило суму податку на прибуток у розмірі 598234 грн. 02 коп.

Таким чином, залишок несплаченої суми податкового зобовязання з податку на прибуток складає 58981 грн. 98 коп.

На підставі статті 14 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», заступником голови державної податкової адміністрації у Дніпропетровській області прийнято рішення № 77 від 19.02.209 року, згідно якого Комунальному підприємству «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» надано розстрочення сплати податкового зобовязання під проценти з податку на прибуток у сумі 77732 грн. 00 коп.

17.04.2009 року позивачем складено акт № 683/151.03341339 про результати невиїзної документальної перевірки своєчасності сплати податку на прибуток до бюджету, на підставі якого, у відповідності до підпункту 17.1.7 пункту 17.1 статті 7 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», винесено податкове повідомлення-рішення № 0001591510/0/18424 від 23.04.2009 року, отримане відповідачем 23.04.2009 року.

В зазначеному податковому повідомленні-рішенні визначено суму штрафу у розмірі 2605 грн. 50 коп.

09.10.2009 року працівниками Нікопольської обєднаної державної податкової інспекції на підставі направлень № 290/231 від 07.09.2009 року та № 314231 від 25.09.2009 року відповідно до плану-графіка проведення планових виїзних перевірок субєктів господарювання Нікопольською обєднанню державною податковою інспекцією на 3-й квартал 2009 року, проведено планову виїзні перевірку Комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.07.1008 року по 30.06.2009 року та іншого законодавства за період з 01.07.2008 року по 30.06.2009, про що складено акт № 1676/231/03341339 від 09.10.2009 року.

В ході перевірки встановлено порушення відповідачем підпункту 4.1.6 пункту 4.1 статті 4, пункту 5.1 статті 5, підпункту 5.2.1 пункту 5.2 статті 5, підпункту 11.2.1 пункту 11.2 статті 11 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», в результаті чого відповідачем занижено податок на прибуток на суму 15774 грн. 75 коп.

На підставі акту № 1676/231/03341339 від 09.10.2009 року, позивачем прийнято податкове повідомлення-рішення № 0001552310/0/47967 від 11.11.2009 року, яким визначено загальну суму податкового зобовязання по податку на прибуток підприємств і організацій, що належать до комунальної власності у розмірі 23662 грн. 12 коп. за основним платежем - 15774 грн. 75 коп. та за штрафними (фінансовими) санкціями у розмірі 7887 грн. 37 коп., відповідно до підпункту 17.1.3 пункту 17.1 статті 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами».

Вищезазначене податкове повідомлення-рішення отримане відповідачем 16.11.2009 року.

Комунальне підприємство «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» звернулося зі скаргою до Нікопольської обєднаної державної податкової інспекції на податкове повідомлення-рішення № 0001552310/47967 від 11.11.2009 року про визначення податкового зобовязання з податку на прибуток у сумі 23662 грн. 12 коп.

Згідно рішення позивача про результати розгляду первинної скарги (вих. № 47970/10/23-267 від 11.11.2009 року) скарга відповідача залишена без задоволення.

Повторну скаргу відповідача рішенням (вих. № 985/10/25-008 від 20.01.2010 року) про розгляд скарги Державна податкова адміністрація у Дніпропетровській області залишила без задоволення.

Враховуючи вимоги пункту 17.2 статті 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» відповідачем було подано до Нікопольської обєднаної державної податкової інспекції уточнюючий розрахунок податкових зобовязань з податку на прибуток у звязку з виправленням самостійно виявлених помилок за __ 2009 року, яким визначено податкове зобовязання з податку на прибуток на загальну суму 38787 грн. 00 коп., з урахуванням нарахованого самостійно штрафу.

Відповідач встановлені строки не сплатив суму податкових зобов'язань, зазначених у поданому ним податковому розрахунку.

Згідно пункту 11 статті 10 зазначеного Закону, державні податкові інспекції в районах у містах подають до судів позови до підприємств, установ, організацій та громадян про визнання угод недійсними і стягнення в доход держави коштів, одержаних ними за такими угодами, а в інших випадках - коштів, одержаних без установлених законом підстав, а також про стягнення заборгованості перед бюджетом і державними цільовими фондами за рахунок їх майна. Пунктом 11 статті 11 вказаного Закону також встановлено право органів державної податкової служби у випадках, в межах компетенції та у порядку, встановлених законами України застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми недоїмки, пені у випадках, порядку та розмірах, встановлених законами України.

Відповідно до підпункту 3.1.1. пункту 3.1. Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», активи платника податків можуть бути примусово стягнені в рахунок погашення його податкового боргу виключно за рішенням суду. Активи платника податків це кошти, матеріальні та нематеріальні цінності, що належать юридичній або фізичній особі за правом власності або повного господарського відання.

У відповідності до підпункту 7.2.1 пункту 7.2 статті 7 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», джерелами погашення податкового боргу платника податків за рішенням органу стягнення є будь-які активи.

За даних обставин суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню повністю.

Керуючись ст.ст. 11, 14, 70, 71, 86, 159-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Нікопольської обєднаної державної податкової інспекції до Комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» про звернення стягнення на активи задовольнити.

Звернути стягнення на активи Комунального підприємства «Нікопольське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» (ідентифікаційний код 03341339); 53207, Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. К. Маркса, 180) в рахунок погашення податкового боргу з податку на додану вартість у розмірі 3334980 (три мільйони триста тридцять чотири тисячі девятсот вісімдесят) грн. 24 коп. (р/р 31115029700029, код платежу, 14010100, отримувач відділення ДКУ у м. Нікополі, банку УДКУ у Дніпропетровській області, МФО 805012) та з податку на прибуток у розмірі 253328 (двісті пятдесят три тисячі триста двадцять вісім) грн. 78 коп. (р/р 33218861700029, код платежу 5011020201, отримувач відділення ДКУ у м. Нікополі, банк УДКУ у Дніпропетровській області, МФО 805012) на користь держави.

Розстрочити податковий борг з податку на додану вартість у 3334980 (три мільйони триста тридцять чотири тисячі девятсот вісімдесят) грн. 24 коп. рівними частками у сумі 59805 (пятдесят девять вісімсот пять) грн. 15 коп. строком на пять років з травня 2011 року по квітень 2016 року.

Постанова набирає законної сили та може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду у порядок і строки передбачені статтями 186 і 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Повний текст постанови складений 14.03.11

Суддя (підпис)

Постанова не набрала законної сили 14.03.11

СуддяР.А. Барановський

Р.А. Барановський