Постанова № 15318292, 02.02.2011, Житомирський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
02.02.2011
Номер справи
2а-7598/10/0670
Номер документу
15318292
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

справа № 2а-7598/10/0670

категорія 8.2

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 лютого 2011 р. м.Житомир

Житомирський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді Романченка Є.Ю. ,

при секретарі - Длугаш О.В.,

за участю представників сторін,:

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Житомирі адміністративну справу за позовом Овруцької районної спілки споживчих товариств "Райспоживспілка" до Овруцької міжрайонної державної податкової інспекції про визнання незаконними рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій,-

встановив:

Овруцька районна спілка споживчих товариств "Райспоживспілка" звернулася до суду з позовом до Овруцької міжрайонної державної податкової інспекції. Зазначає, що висновки податкового органу, які викладені в акті планової виїзної перевірки № 294/23-01/01749355 від 26.08.2010 року, який був підставою для винесення оскаржуваних рішень, не відповідають дійсності. Зазначає, що підприємство не допускало порушень податкового законодавства визначеного в акті, оскільки всі розрахункові операції проводяться через зареєстрований касовий апарат. В березні, серпні 2008 року та у січні 2009 року продавцями магазинів, що належать позивачу, було помилково вибито через РРО: 773 пляшки шампанського на суму 9625 грн., з ПДВ - 11550 грн.; ковбаси 2 тонни 240 кг. на суму 53387 грн., з ПДВ - 64004 грн.; цукерки "Ведмежатко" 300 кг. на суму 6000 грн., з ПДВ - 7200 грн.; печиво 2 тонни 05 кг. на суму 18426 грн., з ПДВ - 22111 грн. Згідно податкових накладних, які зазначені в реєстрі та подаються до Овруцької МДПІ, відповідно до Закону України "Про податок на додану вартість", в такій кількості та об`ємі матеріальні цінності (продукти) магазинами не отримувалися, на них відсутні первинні документи, накладні, а на неодержані товари податкові накладні не отримувалися та не вносились до реєстру і не виникало право на податковий кредит та і не могло бути податкового зобов`язання, тому що, відповідно до вимог Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств", не належать до складу валових витрат та валових доходів будь - які витрати та доходи, не підтвердженні розрахунковими документами витрати. Готівка за помилково вибиті товари не отримувалась, що підтверджено щоденними звітами. У зв`язку з чим, позивач вважає, що заниження податків не було. Після виявлення помилкових операцій, через РРО була здійснена операція "Службова видача", оформлено акти, написано пояснення та повідомлено Овруцьку МДПІ. Однак при здійсненні перевірки перевіряючими цього взято до уваги не було. Вважає, що підприємством не допускалось перевищення ліміту залишку готівки в дні зазначені в акті перевірки, оскільки за місцемзнаходженням магазинів відділень банків немає, а тому відповідно до "Положення про ведення касових операцій", кошти здаються не рідше ніж один раз на п`ять робочих днів.

Крім того, позивач зазначає, що рішення про застосування штрафних санкцій, винесені відповідачем з порушенням строку визначеному ст. 250 ГК України, а тому вони є нечинними.

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав у повному обсязі та просив їх задовольнити.

Представники відповідача в судовому засіданні позов не визнали, просили відмовити в задоволенні позовних вимог, з підстав викладених у письмових запереченнях.

Суд, заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку, що позов підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.

Овруцькою МДПІ було здійснено планову виїзну перевірку Овруцької районної спілки споживчих товариств з питань дотримання вимог податкового та іншого законодавства за період з 01.04.2007 року по 31.03.2010 року, за результатами якої було складено акт № 294/23-01/01749355 від 26.08.2010 р.

На підставі акту перевірки, Овруцькою МДПІ винесені: рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій № 0001102302 від 08.09.2010 року в сумі 742, 80 грн., за порушення п. 2.8 розділу 2 "Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні"; рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій № 0000562301/0 від 08.09.2010 року в сумі 254660 грн., за порушення п.6, п.9, п.10 ст. 3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг"; податкове повідомлення - рішення № 0000552301/0 від 08.09.2010 року, яким позивачу визначено зобов"язання з податку на додану вартість на загальну суму 26232 грн., за порушення п. 4.1 ст. 4 Закону України "Про податок на додану вартість", а саме заниження податку на загальну суму 17488 грн.; податкове повідомлення - рішення № 0000562301/0 від 08.09.2010 року, яким визначено зобов"язання з податку на прибуток в розмірі 32790 грн., за порушення пп. 4.1.1 п. 4.1 ст. 4 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємства", а саме заниження податку на загальну суму 21860 грн..

Щодо податкових повідомлень - рішень № 0000562301/0, № 0000552301/0 від 08.09.2010 року, суд зазначає наступне.

В ході проведення перевірки встановлено, що в порушення пп. 4.1.1., п. 4.1., ст. 4 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" від 22.05.97р. № 283/97-ВР (зі змінами та доповненнями) платником занижено базу оподаткування, так згідно звіту про використання реєстраторів розрахункових операцій за березень 2008р. поданого до Овруцької МДПІ 08.04.2008р. реєстраційний №3923 підписаного головою правління Василенко М.В. та головним бухгалтером Кирейчук В.П. загальна сума продаж в магазинах підприємства за березень 2008року становить 234020,96грн. в т.ч. ПДВ 39003,57грн. підприємством до бази оподаткування в березні 2008 року включено виручку магазинів в сумі 185392,00грн. та не включено в сумі 9625.00грн., згідно звіту про використання реєстраторів розрахункових операцій за серпень 2008р. поданого до Овруцької МДПІ 10.09.2008р. реєстраційний №12915 підписаного головою правління Василенко М.В. та головним бухгалтером Кирейчук В.П. загальна сума продаж в магазинах підприємства за серпень 2008року становить 338251,57грн. в т.ч. ПДВ 56375,28грн. підприємством до бази оподаткування в серпні 2008року включено виручку магазинів в сумі 210063,00грн. та не включено в сумі 71813,00грн., згідно звіту про використання реєстраторів розрахункових операцій за січень 2009р. поданого до Овруцької МДПІ 09.02.2009р. реєстраційний №1679 підписаного головою правління Василенко М.В.та головним бухгалтером Кирейчук В.П. загальна сума продаж в магазинах підприємства за січень 2009року становить 231217,55грн. в т.ч. ПДВ 38536,26грн. підприємством до бази оподаткування в січні 2009року включено виручку магазинів в сумі 192681,00грн. та не включено в сумі 6000,00грн., в результаті чого 1 квартал 2008 року у сумі 9625,00грн.., за 1 півріччя 2008р. у сумі 9625,00грн., 9 місяців 8 року у сумі 81438,00грн., 2008 рік у сумі 81438,00грн., 1 квартал 2009року у сумі 6000,00грн, 1 півріччя 2009року у сумі 6000,00грн., 9 місяців 2009року у сумі 6000,00грн., 2009 рік у сумі 6000,00грн.

Як зазначено в акті перевірки, дані порушення вплинули на значення податкових зобов'язань з податку на додану вартість в березні, серпні 2008р. та січні 2009р. та відображені в п.3.2.1 даного акту перевірки.

П. 7 ст. З Закону України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" передбачено, що суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов'язані подавати до органів державної податкової служби звітність, пов'язану із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій та розрахункових книжок, не пізніше 15 числа наступного за звітним місяцем.

Відповідно до п. 6 Порядку подання звітності, пов'язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій або використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України від 01.12.2000 р. № 614, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05.02.2001р. за № 108/5299 заповнення окремих граф Звіту виконується згідно з Інструкцією „із заповнення Звіту про використання реєстраторів розрахункових операцій (розрахункових книжок)".

Підприємством були до відповідача подані звіти про використання реєстраторів розрахункових операцій, за березень місяць 2008р. вхідний №3923 від 08.04.2008р., за серпень місяць 2008р. вхідний №12915 від 10.09.2008р., січень місяць 2009р. вхідний №1679 від 09.02.2009р. в графах 4 -5 даних звітів зазначені наступні суми розрахунків у рядку „Разом за всіма РРО..." березень 2008р. у сумі 234020,96 грн., серпень 2008р. у сумі 338251,57 грн., січень 2009р. у сумі 231217,55 грн.

Позивач в позовній заяві стверджує, що продавцями магазинів Овруцької РССТ при використанні реєстраторів розрахункових операцій допущено помилки в березні 2008р., серпні 2008р. та січні 2009р. і вказані помилкові суми були зазначені у звітах.

Згідно п. 4.7. Порядку реєстрація видачі коштів у разі повернення товару (відмови від послуги, прийняття цінностей під заставу, виплати виграшів у державні лотереї та в інших випадках) або скасування помилково проведеної через РРО суми розрахунку здійснюється шляхом реєстрації від'ємної суми тільки в разі забезпечення алгоритмом роботи РРО окремого накопичення у фіскальній пам'яті від'ємних сум розрахунків. Якщо РРО не забезпечує такого накопичення, то дозволяється реєструвати видачу коштів (скасування помилкової суми) за допомогою операції "службова видача". Забороняється реєструвати через РРО від'ємні суми з використанням операції "сторно".

В результаті розгляду справи, судом встановлено, що готівка за помилково вибитими чеками через РРО не проводилась, що підтверджується щоденними звітами РРО, відповідно до вимог закону було оформлено "службова видача" у всіх випадках, також складені акти про виявлені помилки та пояснення продавців. Вказані докази долучені до матеріалів справи.

В судовому засіданні гол. бухгалтер підприємства пояснила, що відповідно до меморіальних ордерів №1, №3, №5, №7, №8, №14, №15 та книг К-1 по рахунку 301 „Каса в національній валюті", К-1А по рахунку 311 „Розрахунковий рахунок в національній валюті", К 15-17 по рах. 631 .-Розрахунки з постачальниками", рах. 361 „Розрахунки з вітчизняними покупцями", рах. 685 «Розрахунки з різними кредиторами», К-22 по рах. 93 «Витрати на збут», даних реєстраторів розрахункових операцій, головної книги та первинних документів не вбачається заниження задекларованих суб'єктом господарювання показників.

Також вказала, що з приводу оформлення вказаних помилок у Звітах про використання реєстраторів розрахункових операцій, консультувались з податковим інспектором, який і вказав про необхідність зазначення всіх сум у звітах.

Відповідно пп. 4.1.1 п. 4.1 ст. 4 Закону України „Про оподаткування прибутку підприємств" валовий доход включає загальні доходи від продажу товарів (робіт, послуг), для Овруцької РССТ це доходи від продажу товарів в роздрібній мережі підприємства де використовуються РРО та виручка від такого використання РРО відображається в „Звіті про використання реєстраторів розрахункових операцій (розрахункових книжок)" та інші доходи.

Відповідно до п. 4.1. ст. 4 Закону України "Про податок на додану вартість" до бази оподаткування включаються операції з поставки товарів (послуг), тобто виручка від продажу товарів в роздрібній мережі підприємства де використовуються РРО та виручка від такого використання РРО відображається в „Звіті про використання реєстраторів розрахункових операцій (розрахункових книжок)".

На думку суду, перевіряючими безпідставно не прийнято до уваги пояснення посадових осіб позивача та документальні докази, щодо включення у звіти про використання РРО, сум по помилковим розрахунковим операціям, які після їх виявлення були скасовані, що підтвержується щоденними звітами РРО, чеками "службова видача" у всіх випадках, актами про виявлені помилки та поясненнями продавців .

З огляду на вищеневедене, суд дійшов висновку про протиправність податкових повідомлень - рішень № 0000562301/0, № 0000552301/0 від 08.09.2010 року.

Щодо рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій № 0001102302 від 08.09.2010 р.

В акті перевірки визначено, що в порушення п. 2.8 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 року № 637, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 13.01.2005 року за № 40/10320 підприємством перевищено ліміт залишку готівки в магазині № 5 с. Мала Чернігівка Овруцького району.

Пунктом 2.13 Положення про ведення касових операцій у національній валюті затвердженого постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 року № 637, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 13.01.2005 року № 40/10320 в Україні не передбачено накопичення коштів для видачі здачі, а повинно забезпечуватись наявність у касі банкнот і монет для видачі здачі.

А згідно п.2.8 вказаного Положення підприємства можуть тримати в позаробочий час у своїх касах готівкову виручку (готівку) в межах, що не перевищують установлений ліміт каси. Готівкова виручка (готівка), що перевищує встановлений ліміт каси, обов`язково здається до банків для її зарахування на банківські рахунки.

Розпорядженням правління Овруцької районної спілки споживчих товариств №36 від 31.12.2008 року по магазину №5 с. мала чернігівка доведено ліміт залишку коштів на 2009 рік у сумі 430 грн., а розпорядженням від 31.12.2009 року № 44 на 2010 рік -450грн.

Згідно фіскальних звітних денних чеків реєстратора розрахункових операцій залишок грошей в магазині

-23.02.2009 р. становив 443,89 грн., сума перевищення ліміту залишку грошей - 13,89 грн. ( 443,89 - 430,00 = 13,89грн.); -11.03.2009 р. становив 455,78 грн., сума перевищення ліміту залишку грошей - 25,78 грн.; -16.03.2009 р. становив 513,83 грн., сума перевищення ліміту залишку грошей - 83,83 грн.; -13.04.2009 р. становив 521,27 грн., сума перевищення ліміту залишку грошей - 91,27 грн.; -08.06.2009 р. становив 487,91 грн., сума перевищення ліміту залишку грошей - 57,91 грн.; -22.07.2009 р. становив 462,99 грн., сума перевищення ліміту залишку грошей - 30,99 грн.; -26.10.2009 р. становив 482,25 грн., сума перевищення ліміту залишку грошей - 52,25 грн.; -15.02.2010 р. становив 465,48 грн., сума перевищення ліміту залишку грошей - 15,48 грн. Відокремлені підрозділи підприємств-юридичних осіб можуть здавати готівкову виручку (готівку) безпосередньо до кас таких юридичних осіб або до будь-якого банку для її переказу і зарахування на банківські рахунки зазначених юридичних осіб.

Пунктом 5.10 Положення передбачено що готівкові кошти не вважаються понадлімітними в день їх надходження, якщо вони були здані в сумі, що перевищує встановлений ліміт каси, до обслуговуючих банків не пізніше наступного робочого дня банку або були використані підприємством (без попереднього здавання їх до банку і одночасного отримання з каси банку на зазначені потреби) наступного дня на господарські потреби.

Як вбачається з матеріалів справи, на наступний робочий день кошти в сумі перевищення ліміту до каси підприємства у 8 випадках не були здані. Загальна суму перевищення ліміту залишку грошей становить 397,18 грн. За результатами виявлених порушень Овруцькою МДШ прийнято рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій в сумі 742,80грн.

Щодо скасування рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій № 0001112302 від 08.09.2010 р.

В порушення п. 6, п. 9, п. 10 ст. 3 Закону України Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг":

- підприємством незабезпечено збереження контрольних стрічок надрукованих на реєстраторі розрахункових операцій Телекарт 001 фіскальний № 0616000791, заводський № АА00002026, що використовується в магазині підприємства, за період з 15.11.2007р. по 01.03.2009р. Контрольні стрічки на даному реєстраторі розрахункових операцій друкуються перед виконанням Z-звіту (денного фіскального звітного чеку).

- підприємством незабезпечено збереження контрольних стрічок надрукованих на реєстраторі розрахункових операцій Телекарт 001 фіскальний № 061600079,1 заводський № АА00002026 в кількості 498 стрічок. Підприємством незабезпечено збереження денних фіскальних звітних чеків надрукованих на реєстраторі розрахункових операцій Телекарт 001 фіскальний №0616000791, заводський № АА00002026 з № 482 по № 979, в кількості 498 фіскальних звітних чеків за період з 15.11.2007р. по 01.03.2009р.

- підприємством незабезпечено збереження використаних книг обліку розрахункових операцій з фіскальними номерами 0616000791Р/2 та 0616000791Р/3.

За результатами виявлених порушень Овруцькою МДШ прийнято рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій № 0001112302 від 08.09.2010 р., яким до Овруцької РССТ застосовано штрафні (фінансові) санкції в сумі 254660,00 грн.

Представник позивача, зазначив у судовому засіданні, що до заперечення до акту перевірки було надано для огляду контрольні стрічки, фіскальні звітні чеки за період з 15.11.2007р. по 01.03.2009р. роздруковані на реєстраторі розрахункових операцій Телекарт 001 фіскальний № 0616000791, заводський № АА 00002026 та книги обліку розрахункових операцій з фіскальними № 0616000791Р/2 та 0616000791Р/3.

В матеріалах справи міститься акт Овруцької МДПІ б/н від 30.08.10 року, в якому зафіксовано, що додатки, які зазначені на ст. 11 заперечень до акту перевірки ( контрольні стрічки, фіскальні звітні чеки, книги обліку розрахункових операцій) до заперечення не додані.

На вимогу суду позивач не надав книги обліку розрахункових операцій з фіскальними № 0616000791Р/2 та 0616000791Р/3, доказів на підтвердження їх зберігання також не надав, зазначив, що вони долучались до заперечень.

З огляду на вищевикладене, суд частково погоджується з висновком податкового органу щодо того, що позивач порушив вимоги п. 2.8 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні та п. 6 ст.3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг".

Проте, відповідно до статті 238 Господарського кодексу України за порушення встановлених законодавчими актами правил здійснення господарської діяльності до суб'єктів господарювання можуть бути застосовані уповноваженими органами державної влади або органами місцевого самоврядування адміністративно-господарські санкції, тобто заходи організаційно-правового або майнового характеру, спрямовані на припинення правопорушення суб'єкта господарювання та ліквідації його наслідків.

Види адміністративно-господарських санкцій, умови та порядок їх застосування визначаються статтею 239 цього Кодексу, іншими законодавчими актами. Адміністративно-господарські санкції можуть бути встановлені виключно законами.

З огляду на викладене фінансові санкції у вигляді штрафів за порушення норм регулювання обігу готівки є адміністративно-господарськими санкціями у розумінні статей 238, 239 Господарського кодексу України, отже, повинні застосовуватися у межах строків, визначених статтею 250 цього Кодексу.

Статтею 250 Господарського кодексу України встановлено обмеження строків застосування адміністративно-господарських санкцій: адміністративно-господарські санкції можуть бути застосовані до суб'єкта господарювання протягом шести місяців з дня виявлення порушення, але не пізніше як через один рік з дня порушення цим суб'єктом встановлених законодавчими актами правил здійснення господарської діяльності, крім випадків, передбачених законом.

Отже, застосування до позивача адміністративно-господарської санкції у вигляді штрафу за порушення норм регулювання обігу готівки після закінчення одного року з дня його вчинення є неправомірним.

Як слідує з акта перевірки та матеріалів справи, штрафна санкція за порушення п. 2.8 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні застосована в межах строків визначених ст. 250 ГК України, лише у 2 випадках: -26.10.2009 р. сума перевищення ліміту залишку грошей - 52,25 грн. та 15.02.2010 р. сума перевищення ліміту залишку грошей - 15,48 грн., а тому оспорюване рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій № 0001102302 від 08.09.2010 р. підлягає частковому скасуванню на суму 607,34грн.

Крім того, як вбачається з матеріалів справи штрафні санкції за порушення п.п. 9 та 10 ст. 3 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" застосовані за період з 15.11.2007р. по 01.03.2009р. тобто після спливу річного строку визначеного ст. 250 ГК України, а тому рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій № 0001112302 від 08.09.2010 р. підлягає частковому скасуванню на суму 253980грн. безпідставно застосованих штрафних санкцій.

Відповідно до ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно з ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших суб'єктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.

Відповідно до ч. 3 ст. 2 КАС України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони, зокрема, на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема, з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Згідно ч.1 ст. 71 КАС України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

З огляду на викладене, суд прийшов до висновку про часткове задоволення позовних вимог.

Керуючись ст.ст. 70, 86, 158 - 163, 254 КАС України, суд

постановив:

Позов задовольнити частково.

Визнати неправомірним та скасувати податкове повідомлення - рішення Овруцької міжрайонної державної податкової інспекції від 08.09.2010 року № 000552301/0.

Визнати неправомірним та скасувати податкове повідомлення - рішення Овруцької міжрайонної державної податкової інспекції від 08.09.2010 року № 0000562301/0.

Визнати неправомірним та скасувати рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій Овруцької міжрайонної державної податкової інспекції від 08.09.2010 року№ 0001102302 в частині 607,34 грн. застосованих штрафних санкцій.

Визнати неправомірним та скасувати рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій Овруцької міжрайонної державної податкової інспекції від 08.09.2010 року№ 0001112302 в частині 253980 грн. застосованих штрафних санкцій.

В решті позовних вимог відмовити за безпідставністю.

Постанова суду може бути оскаржена до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Житомирський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня проголошення.

У разі застосування судом ч.3 ст. 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом 10 днів з дня отримання копії постанови.

Головуючий суддя:Є.Ю. Романченко

Повний текст постанови виготовлено: 07 лютого 2011 р.