Єдиний державний реєстр судових рішень Категорія №8.1.5
ПОСТАНОВА
Іменем України
13 квітня 2011 року Справа № 2а-1960/11/1270 Луганський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого-судді: Цицюри О.О.,
при секретарі судового засідання: Бойко В.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Луганську справу за адміністративним позовом Антрацитівської обєднаної державної податкової інспекції Луганської області до Дочірнього підприємства «Злагода» комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора №3 УЖКГ» про стягнення коштів на суму податкового боргу з податку на прибуток в сумі 24632,06 грн., по комунальному податку в сумі 404,44 грн., з податку на додану вартість в сумі 868063,76 грн., а всього в сумі 893100,26 грн., з рахунків у банках, обслуговуючих платника податків, -
В С Т А Н О В И В:
04 березня 2011 року позивач Антрацитівська ОДПІ Луганської області звернувся до Луганського окружного адміністративного суду з позовом до Дочірнього підприємства «Злагода» комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора №3 УЖКГ» про стягнення коштів на суму податкового боргу з податку на прибуток в сумі 24632,06 грн., по комунальному податку в сумі 404,44 грн., з податку на додану вартість в сумі 868063,76 грн., а всього в сумі 893100,26 грн., з рахунків у банках, обслуговуючих платника податків.
В обґрунтування своїх позовних вимог позивач зазначив наступне.
Дочірнє підприємство «Злагода» комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора №3 УЖКГ» (код ЄДРПОУ 34166045) є юридичною особою, зареєстровано виконавчим комітетом Антрацитівської міської ради Луганської області 26.10.2006 в якості юридичної особи за реєстраційним номером №13791020000000498, взято на податковий облік в якості платника податків у Антрацитівській ОДПІ Луганської області з 10.11.2006 за №320 та є платником податку на додану вартість відповідно до свідоцтва від 12.12.2006 №100005609. Станом на 26.02.2011 за відповідачем рахується податковий борг в сумі 893100,26 грн., з яких: з податку на прибуток 24632,06 грн. (у т.ч. за основним платежем 22058,37 грн., пеня 2573,69 грн.), по комунальному податку 404,44 грн., з податку на додану вартість 868063,76 грн. (у т.ч. за основним платежем 827005,00 грн., штрафна санкція 29384,25 грн.та пеня 11674,51 грн.). З метою погашення податкового боргу Антрацитівською ОДПІ Луганської області на підставі п.п.6.2.1 пункту 6.2 статті 6 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» №2181-III від 21.12.2000р. (який діяв на час виникнення спірних правовідносин) були застосовані заходи щодо його стягнення шляхом направлення відповідачу першої податкової вимоги №1/161 від 05.03.2007 та другої податкової вимоги №2/196 від 10.04.2007, які були вручені особисто директору відповідача, відповідно - 06.03.2007 та 10.04.2007. Однак, всі прийняті заходи до повного погашення податкового боргу не призвели. З урахуванням викладеного, позивач просив стягнути в судовому порядку з Дочірнього підприємства «Злагода» комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора №3 УЖКГ» кошти на суму податкового боргу з податку на прибуток в сумі 24632,06 грн., по комунальному податку в сумі 404,44 грн., з податку на додану вартість в сумі 868063,76 грн., а всього в сумі 893100,26 грн., з рахунків у банках, обслуговуючих платника податків.
Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав та наполягав на їх задоволенні.
Представник відповідача в судове засідання не прибув, про місце, дату та час розгляду справи повідомлявся належним чином (а.с.104). Правом надання заперечень проти позову у встановлений судом строк та доказів на підтвердження своїх доводів не скористався, заяви про визнання позовних вимог або про розгляд справи за його відсутності суду не надавав.
Відповідно до частини 6 статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України якщо особа, яка бере участь у справі, без поважних причин не надасть докази на пропозицію суду для підтвердження обставин, на які вона посилається, суд вирішує справу на основі наявних в матеріалах справи доказів.
Заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши матеріали справи, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог і наявних у матеріалах справи доказів, оцінивши докази відповідно до вимог ст.ст. 69-72 КАС України, суд дійшов висновку про обґрунтованість заявлених вимог з огляду на таке.
Частиною 1 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що завданням адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших субєктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень, шляхом справедливого, неупередженого та своєчасного розгляду адміністративних справ.
Згідно зі статтею 6 Конституції України органи законодавчої, виконавчої та судової влади здійснюють свої повноваження у встановлених цією Конституцією межах та відповідно до законів України.
Статтею 19 Конституції України встановлено, що правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобовязані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
01 січня 2011 року набув чинності Податковий Кодекс України від 02.12.2010 №2755-VI, який встановлює перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.
Відповідно до ст.6 Податкового Кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI податком є обовязковий, безумовний платіж до відповідного бюджету, що справляється з платників податку відповідно до цьогоКодексу.
У відповідності із статтею 14 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI:
- грошове зобов'язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету як податкове зобов'язання та/або штрафну (фінансову) санкцію, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.39 пункту 14.1);
- податкове зобов'язання - сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк) (підпункт 14.1.156 пункту 14.1);
- штрафна санкція (фінансова санкція, штраф) - плата у вигляді фіксованої суми та/або відсотків, що справляється з платника податків у зв'язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, а також штрафні санкції за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності (підпункт 14.1.265 пункту 14.1);
пеня - сума коштів у вигляді відсотків, нарахованих на суми грошових зобов'язань, не сплачених у встановлені законодавством строки (підпункт 14.1.162 пункту 14.1);
- податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання (підпункту 14.1.175 пункту 14.1).
Проте, оскільки правовідносини щодо наслідків несплати платником податків відповідачем у даній адміністративній справі ДП «Злагода» КП «ЖЕК №3 УЖКГ» податкового боргу, що є предметом розгляду в даній адміністративній справі, виникли до набрання чинності Податковим Кодексом України від 02.12.2010 №2755-VI, суд приходить до висновку, що в даному випадку при розгляді справи можливо посилатися на норми раніше діючого законодавства.
Спеціальним законом, який визначає статус державної податкової служби в Україні, її функції та правові основи діяльності є Закон України «Про державну податкову службу в Україні» від 04.12.1990р. №509-XII.
Відповідно до ч.1 ст. 13 Закон України «Про державну податкову службу в Україні» від 04.12.1990р. №509-XII посадові особи органів державної податкової служби зобовязані дотримувати Конституції і законів України, інших нормативних актів, прав та охоронюваних законом інтересів громадян, підприємств, установ, організацій, забезпечувати виконання покладених на органи державної податкової служби функцій та повною мірою використовувати надані їм права.
Згідно ст. 67 Конституції України кожен зобовязаний сплачувати податки та збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Пунктами 1, 2, 3 частини 1 статті 9 Закону України від 25 червня 1991 року № 1251-XII «Про систему оподаткування» (який був чинним на дату виникнення спірних правовідносин) передбачені обовязки платників податків і зборів (обовязкових платежів), а саме: вести бухгалтерський облік, складати звітність про фінансово-господарську діяльність і забезпечувати її зберігання у терміни, встановлені законами, подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, повязані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обовязкових платежів); сплачувати належні суми податків і зборів (обовязкових платежів) у встановлені законами терміни.
Порядок, строки та умови надання декларацій та фінансової звітності встановлені спеціальним податковим законодавством.
Законами України «Про оподаткування прибутку підприємств» №334-94-ВР від 28.12.1994, «Про податок на додану вартість» №168/97-ВР від 03.04.1997, Декретом Кабінету Міністрів України «Про місцеві податки і збори» № 56-93 від 20.05.1993 (які були чинними на час виникнення спірних правовідносин у даній справі), зокрема, передбачено, що субєкти господарювання зобовязані у встановленому цими Законами порядку сплачувати податки, визначено розміри та порядок сплати цих податків, відповідальність платників податків та контроль за правильністю обчислення їх справляння.
Судом встановлено, підтверджується матеріалами справи, що Дочірнє підприємство «Злагода» комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора №3 УЖКГ» (код ЄДРПОУ 34166045) є юридичною особою, зареєстровано виконавчим комітетом Антрацитівської міської ради Луганської області 26.10.2006 в якості юридичної особи за реєстраційним номером №13791020000000498, взято на податковий облік в якості платника податків у Антрацитівській ОДПІ Луганської області з 10.11.2006 за №320 та є платником податку на додану вартість відповідно до свідоцтва від 12.12.2006 №100005609 (а.с.93,94,95,97).
Станом на 26.02.2011 за Дочірнім підприємством «Злагода» комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора №3 УЖКГ» рахується податковий борг перед бюджетом, загальна сума якого становить 893100,00 грн., з яких:
- з податку на прибуток 24632,06 грн. (у т.ч. за основним платежем 22058,37 грн., пеня 2573,69 грн.),
- по комунальному податку 404,44 грн., де податкові зобовязання визначені самостійно платником податків у податкових розрахунках комунального податку №24963 від 26.01.2011 за 4-й квартал 2010 року, №19637 від 05.11.2010 за березень 2010 року (а.с.12,13),
- з податку на додану вартість 868063,76 грн. (у т.ч. за основним платежем 827005,00 грн., штрафна санкція 29384,25 грн.та пеня 11674,51 грн.), де податкові зобовязання визначені самостійно платником податків у податкових деклараціях з податку на додану вартість та уточнюючих розрахунках у звязку з виправленням самостійно виявлених помилок (а.с.16-24,26-33,35-64,66-71,72-74,75-76,77,78-85,87-92),
Штрафні санкції та пеня з податку на прибуток та податку на додану вартість нараховані податковим органом відповідачу на підставі:
- податкового повідомлення-рішення №0000721520/0 від 13.03.2009, отриманого головним бухгалтером відповідача 13.03.2009 та винесеного на підставі акту про результати невиїзної документальної перевірки своєчасності сплати податку на прибуток до бюджету від 13.03.2009 №179/15-34166045 (а.с.14-15),
- податкового повідомлення-рішення №0000541600/0 від 18.10.2010, отриманого головним бухгалтером відповідача 18.10.2010 та винесеного на підставі акту невиїзної документальної (камеральної) перевірки з питань несплати узгоджених сум податкових зобовязань протягом граничних строків від 18.10.2010 №767/16-34166045 (а.с.25),
- податкового повідомлення-рішення №0001551520/0 від 20.05.2010, отриманого головним бухгалтером відповідача 20.05.2010 та винесеного підставі акту невиїзної документальної (камеральної) перевірки з питань несплати узгоджених сум податкових зобовязань протягом граничних строків від 20.05.2010 №435/16-34166045 (а.с.34),
- податкового повідомлення-рішення №0000661520/0 від 12.03.2009, отриманого головним бухгалтером відповідача 12.03.2009 та винесеного на підставі підставі акту невиїзної документальної (камеральної) перевірки з питань несплати узгоджених сум податкових зобовязань протягом граничних строків від 12.03.2009 №177/16-34166045 (а.с.65),
- податкового повідомлення-рішення №0002651520/0 від 04.07.2008, отриманого відповідачем 04.07.2008 та винесеного на підставі підставі акту невиїзної документальної (камеральної) перевірки з питань несплати узгоджених сум податкових зобовязань протягом граничних строків від 04.07.2008 №897/16-34166045 (а.с.86).
Даних про оскарження відповідачем зазначених податкових повідомлень-рішень на час розгляду справи судом не встановлено, а тому вони є узгодженими та чинними на час розгляду справи.
Наявність податкового боргу у відповідача підтверджується також довідкою про заборгованість до бюджету за період з 24.04.2008 по 26.02.2011 (а.с.5), розрахунком податкової заборгованості за період з 24.04.2008 по 26.02.2011 (а.с.8).
До набрання чинності Податковим кодексом України від 02.12.2010 №2755-VI спеціальним законом з питань оподаткування, який установлював порядок погашення зобовязань юридичних або фізичних осіб перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обовязкових платежів), включаючи збір на обовязкове державне пенсійне страхування та внески на загальнообовязкове державне соціальне страхування, нарахування і сплати пені та штрафних санкцій, що застосовуються до платників податків контролюючими органами, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, та визначав процедуру оскарження дій органів стягнення був Закон України від 21 грудня 2000 року № 2181-III «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами».
Згідно до п.5.1 ст.5 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000р. № 2181-ІІІ податкове зобовязання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації.
Зважаючи на те, що боржник не сплатив узгоджені суми податкових зобовязань у встановлені строки, податковим органом відповідно до ст.6 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000р. № 2181-ІІІ відповідачу сформовані та направлені перша податкова вимога №1/161 від 05.03.2007, що була вручена уповноваженій особі відповідача 06.03.2007, та друга податкова вимога №2/196 від 10.04.2007, що була вручена уповноваженій особі відповідача 10.04.2007 (а.с.6).
Відповідно до п.п. 6.2.1. п. 6.2 ст. 6 Закону № 2181, у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобовязання в установлені строки, податковий орган надсилає такому платнику податків податкові вимоги.
6.2.3. Податкові вимоги надсилаються:
а) перша податкова вимога- не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобовязання. Перша податкова вимога містить повідомлення про факт узгодження податкового зобовязання та виникнення права податкової застави на активи платника податків, обовязок погасити суму податкового боргу та можливі наслідки непогашення його у строк;
б) друга податкова вимога- не раніше тридцятого календарного дня від дня направлення (вручення) першої податкової вимоги, у разі непогашення платником податків суми податкового боргу у встановлені строки. Друга податкова вимога додатково до відомостей, викладених у першій податковій вимозі, може містити повідомлення про дату та час проведення опису активів платника податків, що перебувають у податковій заставі, а також про дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.
П.п. 6.2.4 вказаної статті визначено, що податкова вимога вважається надісланою (врученою) юридичній особі, якщо її передано посадовій особі такої юридичної особи під розписки або надіслано листом з повідомленням про вручення.
Податкова вимога вважається надісланою (врученою) фізичній особі, якщо її вручено особисто такій фізичній особі або її законному представникові чи надіслано листом на її адресу за місцем проживання або останнього відомого місця її знаходження із повідомленням про вручення.
Податкові вимоги отримані відповідачем, не оскаржені та вважаються узгодженими.
Даних про добровільну сплату відповідачем податкового боргу судом на час розгляу справи не встановлено.
Відповідно до п.п.5.2.1, 5.2.2. ст.5 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000р. № 2181-ІІІ (який діяв на час виникнення спірних правовідносин) податкове зобовязання вважається узгодженим у день отримання податкового повідомлення, якщо воно протягом 10 днів з дня отримання не оскаржено платником податків. Факту оскарження відповідачем податкового зобовязання судом не встановлено.
Відповідно до п. 5.3.1 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000р. № 2181-ІІІ (який діяв на час виникнення спірних правовідносин) платник податків зобовязаний самостійно сплатити суму податкового зобовязання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.
Відповідно до підпунктів 16.1.1 та 16.1.2 пункту 16.1 статті 16 Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-III «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» (який діяв на час виникнення спірних правовідносин) після закінчення встановлених строків погашення узгодженого податкового зобовязання на суму податкового боргу нараховується пеня, нарахування пені при самостійному нарахуванні суми податкового зобовязання платником податків розпочинається від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податкового зобовязання, визначеного цим Законом.
Пеня відповідно до підпункту 16.4.1 пункту 16.4 статті 16 Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-III «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» (який діяв на час виникнення спірних правовідносин) нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності) із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті.
За несвоєчасне погашення податкового зобов'язання з податку на додану вартість у відповідності до вимог підпункту 16.1.1 пункту 16.1 статті 16 Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-III «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» (який діяв на час виникнення спірних правовідносин) відповідачу нарахована пеня, несплачений залишок якої станом на дату судового розгляду справи складає: з податку на прибуток в сумі 2573,69 грн. та з податку на додану вартість в сумі 11674,51 грн.
Відповідно до п.20.1.18 ст.20 Податкового кодексу України, органи державної податкової служби мають право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини.
Пунктом 95.1 статті 95 Податкового кодексу України регламентовано, що орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Підпунктами 87.1 та 87.2 статті 87 Податкового кодексу України визначено, що джерелами самостійної сплати грошових зобов'язань або погашення податкового боргу платника податків є будь-які власні кошти, у тому числі ті, що отримані від продажу товарів (робіт, послуг), майна, випуску цінних паперів, зокрема корпоративних прав, отримані як позика (кредит), та з інших джерел, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею, а також суми надміру сплачених платежів до відповідних бюджетів. Джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених цим Кодексом, а також іншими законодавчими актами.
Стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків, провадиться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги та здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини (підпункти 95.2 та 95.3 статті 95 Податкового кодексу України).
Оскільки відповідач за час судового розгляду справи у добровільному порядку податковий борг у загальному розмірі 893100,00 не сплатив, позовні вимоги податкового органу про стягнення коштів за податковим боргом визнаються судом обґрунтованими, доведеними і такими, що підлягають задоволенню.
Питання по судових витратах не вирішується, оскільки позивач звільнений від їх сплати у встановленому порядку, а ст.94 Кодексу адміністративного судочинства України не передбачено їх стягнення у даних випадках.
На підставі частини 3 статті 160 КАС України у судовому засіданні 13 квітня 2011 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови. Складення постанови у повному обсязі відкладено на 18 квітня 2011 року, про що згідно вимог частини 2 статті 167 КАС України повідомлено після проголошення вступної та резолютивної частин постанови в судовому засіданні.
Питання по судових витратах не вирішується, оскільки позивач звільнений від їх сплати у встановленому порядку, а ст.94 Кодексу адміністративного судочинства України не передбачено їх стягнення у даних випадках.
Керуючись ст. ст. 2, 9, 17, 18, 94, 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов Антрацитівської обєднаної державної податкової інспекції Луганської області до Дочірнього підприємства «Злагода» комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора №3 УЖКГ» про стягнення коштів на суму податкового боргу з податку на прибуток в сумі 24632,06 грн., по комунальному податку в сумі 404,44 грн., з податку на додану вартість в сумі 868063,76 грн., а всього в сумі 893100,26 грн., з рахунків у банках, обслуговуючих платника податків задовольнити повністю.
Стягнути з Дочірнього підприємства «Злагода» комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора №3 УЖКГ» (код ЄДРПОУ 34166045; місцезнаходження: 94600 Луганська область, м.Антрацит, вул.Кальницької) кошти на суму податкового боргу з податку на прибуток у розмірі 24 632,06 грн. (двадцять чотири тисячі шістсот тридцять дві гривні 06 коп.), перерахувавши до місцевого бюджету на р/р 33217861700010, код платежу 11020201, банк ГУДКУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 25992095, отримувач Антрацитівський ВДК, кошти на суму податкового боргу з податку на додану вартість у розмірі 868063,76 грн. (вісімсот шістдесят вісім тисяч шістдесят три гривні 76 коп.), перерахувавши до Державного бюджету на р/р 31114029700010, код платежу 14010100, банк ГУДКУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 25992095, отримувач Антрацитівський ВДК, кошти на суму податкового боргу з комунального податку у розмірі 404,44 грн. (чотириста чотири гривні 44 коп.), перерахувавши до місцевого бюджету на р/р 33216828700010, код платежу 160102, банк ГУДКУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 25992095, отримувач Антрацитівський ВДК, а всього в сумі 893 100,26 грн. (вісімсот девяносто три тисячі сто гривень 26 коп.) з рахунків, відкритих у банках, обслуговуючих платника податків - Дочірнє підприємство «Злагода» комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора №3 УЖКГ», а саме:
-р/р 2600612310040, відкритого 23.11.2006 року у «Укркомунбанк», МФО 304988;
-р/р 2604012310040, відкритого 11.02.2011 року у «Укркомунбанк», МФО 304988;
-р/р 26003002909201, відкритого 19.11.2008 року у АКБ «Європейський», МФО 380184;
-р/р 35430001003318, відкритого 02.02.2007 року у ГУДКУ у Луганській області, м.Луганськ, МФО 804013;
-р/р 35438003003318, відкритого 30.11.2007 року у ГКДКУ у Луганській області, м.Луганськ, МФО 804013,
-р/р 35447005003318, відкритого 13.01.2011 року у ГУДКУ у Луганській області, м.Луганськ, МФО 804013;
-р/р 35448004003318, відкритого 23.07.2008 року у ГУДКУ у Луганській області, м.Луганськ, МФО 804013;
-р/р 37129020003318, відкритого 04.08.2009 року у ГУДКУ у Луганській області, м.Луганськ, МФО 804013.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.
Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Згідно з частиною 3 статті 160 КАС України постанова складена у повному обсязі та підписана 18 квітня 2011 року.
СуддяО.О. Цицюра