ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 березня 2011 року м.ПолтаваСправа № 2а-1670/1470/11 Полтавський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Костенко Г.В.,
при секретарі Протас О.М.,
за участю: представника позивача - Гайдабури Д.В.
представників відповідача - Дмитрук Т.Г., Сухомлин Ю.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Товариство з обмеженою відповідальністю "Астроінвест-Україна"до Гадяцької міжрайонної державної податкової інспекції Полтавської областіпро скасування податкових повідомлень-рішень, -
В С Т А Н О В И В:
21 лютого 2011 року позивач Товариство з обмеженою відповідальністю "Астроінвест-Україна"звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Гадяцької міжрайонної державної податкової інспекціїпро сскасування податкових повідомлень-рішень.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що Гадяцькою міжрайонною державною податковою інспекцією (далі Гадяцька МДПІ) була проведена позапланова виїзна перевірка Товариства з обмеженою відповідальністю "Астроінвест-Україна" (далі ТОВ "Астроінвест-Україна") з питань достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість за червень 2010 року, яка виникла за рахунок від'ємного значення по ПДВ, що декларувалося у листопаді 2006 року вересні 2009 року та січні, травні 2010 року. За результатами перевірки був складений акт № 743/23-405848708 від 12.08.2010 року. На підставі даного акту Гадяцькою МДПІ було прийнято податкове повідомлення-рішення № 0000132301/0 від 20.08.2010 року про зменшення суми бюджетного відшкодування на суму 45 727 504,47 грн. Позивач оскаржив вказане рішення в адміністративному порядку, за результатами розгляду скарг були прийняті податкові повідомлення-рішення № 0000132301/1 від 17.09.2010 року про зменшення суми бюджетного відшкодування на суму 45 727 504,47 грн., № 0000132301/2 від 26.11.2010 року про зменшення суми бюджетного відшкодування на суму 45 727 504,47 грн., № 0000132301/3 від 09.02.2011 року про зменшення суми бюджетного відшкодування на суму 45 727 504,47 грн. Позивач вважає вказані податкові повідомлення-рішення винесені з порушенням вимого чинного законодавства та просить суд скасувати спірні податкові повідомлення-рішення.
15 березня 2011 року позивачем до суду подана заява про уточнення позовних вимог, в якій останній просить суду визнати протиправними та скасувати податкові повідомлення-рішення Гадяцької МДПІ № 0000132301/0 від 20.08.2010 року, № 0000132301/1 від 17.09.2010 року, № 0000132301/2 від 26.11.2010 року, № 0000132301/3 від 09.02.2011 року в частині зменшення бюджетного відшкодування на суму 10 165 352 грн.
В судове засідання представник позивача підтримав позовні вимоги, з урахуванням уточнень, та просить суд задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.
Представник відповідача проти задоволення позовних вимог в судовому засіданні заперечував у повному обсязі, посилаючись на те, що в ході перевірки з боку позивача встановлені порушення, які знайшли своє відображення в акті перевірки, що підтверджується фактичними обставинами, а тому оскаржувані рішення є законними.
Суд, заслухавши пояснення представника позивача та представників відповідача, вивчивши та дослідивши наявні в матеріалах справи документи, всебічно і повно зясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, обєктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, приходить до наступних висновків.
Товариство з обмеженою відповідальністю "Астроінвест-Україна" зареєстровано Зінківською районною державною адміністрацією, про що видане свідоцтво про державну реєстрацію серія А00 №482411 від 18.04.2001 року, перебуває на обліку як платника податків у Зінківському відділенні Гадяцької МДПІ, зареєстровано як платник ПДВ, про що видане свідоцтво № 23647477 від 18.05.2004 року.
Працівниками Гадяцької МДПІ була проведена позапланова виїзна перевірка ТОВ "Астроінвест-Україна" з питань достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість за червень 2010 року, яка виникла за рахунок від'ємного значення по ПДВ, що декларувалося у листопаді 2006 року вересні 2009 року та січні, травні 2010 року.
За наслідками перевірки складено акт № 743/23-405848708 від 12.08.2010 року (далі Акт), в якому зафіксовано, що відповідно до пп.7.7.11 п.7.7, пп.7.4.5 п.7.4 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість" № 168/97-ВР від 03.04.1997 року із внесеними змінами та доповненнями, пп.15.3.1. п.15.3 ст. 15 Закону України "Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" від 21.12.2000 року № 2181-ІІІ, наказу Державної податкової адміністрації України "Про затвердження форми податкової декларації та Порядку її заповнення і подання" від 30.05.1997 року № 166, який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 30.06.2005р. за № 702/10982 ТОВ "Астроінвест-Україна", оператор по договору про СД № 10-04, не мав права на отримання бюджетного відшкодування податку на додану вартість за червень місяць 2010 року в сумі 45 727 504,47 грн.
Позивач не погодився з висновками, викладеними в акті перевірки, та надав до Гадяцької МДПІ заперечення на акт перевірки. Гадяцькою МДПІ були розглянути заперечення позивача, висновок викладений в акті перевірки залишений без змін.
На підставі акту перевірки Гадяцькою МДПІ прийнято податкове повідомлення рішення № 0000132301/0 від 20.08.2010 року про зменшення суми бюджетного відшкодування на суму 45 727 504,47 грн.
Позивач скористався правом оскарження спірного податкового повідомлення-рішення до Гадяцької МДПІ відповідно до вимог пп.5.2.2 п.5.2 ст. 5 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами". За результатам розгляду первинної скарги позивача Гадяцька МДПІ прийняла рішення від 17.09.2010 року № 2421/10/23-049, про залишена скарги без задоволення, а спірного рішення без змін. 17.09.2010 року Гадяцькою МДПІ було винесено податкове повідомлення-рішення № 0000132301/1 про зменшення суми бюджетного відшкодування на суму 45 727 504,47 грн.
Рішенням ДПА у Полтавській області від 22.11.2010 року № 3062/10/25-016 вказані податкові повідомлення-рішення залишені без змін, а скарга без задоволення. 26.11.2010 року Гадяцькою МДПІ винесено податкове повідомлення-рішення № 0000132301/2 від про зменшення суми бюджетного відшкодування на суму 45 727 504,47 грн.
Рішенням ДПА України від 02.02.2011 року № 2245/6/25-0115, скаргу залишено без задоволення, а податкові повідомлення-рішення без змін. 09.02.2011 року Гадяцькою МДПІ винесено податкове повідомлення-рішення № 0000132301/3 про зменшення суми бюджетного відшкодування на суму 45 727 504,47 грн.
Позивач не погодився з даними податковими повідомленнями-рішеннями та оскаржив їх до суду.
Завданням адміністративного судочинства, згідно ч. 1 ст. 2 КАС України, є захист прав та інтересів юридичних осіб у сфері публічно - правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, інших субєктів при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень
Згідно ч. 3 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Перевіряючи правомірність визначення Гадяцькою об'єднаною державною податковою інспекцією у Полтавській області зменшення бюджетного відшкодування та складення оспорюваних податкових повідомлень рішень, судом встановлено наступне.
В період з 04.08.2010р. по 13.08.2010 р. Гадяцькою МДП1 проведено виїзну позапланову документальну перевірку ТОВ "Астроінвест-Україна" оператора по Договору про спільну діяльність СД №10-04 з питань достовірності нарахування суми бюджетного відшкодування на рахунок платника у банку податку на додану вартість у сумі 45 978 619 грн. за червень місяць 2010 року.
За результати перевірки 12.08.2010р. складено акт № 743/23-405848708 на підставі якого Гадяцькою МДПІ прийнято податкове повідомлення-рішення від 20.08.10р. №0000132301/0, яким відмовлено ТОВ "Астроінвест-Україна" у підтвердженні до бюджетного відшкодування на розрахунковий рахунок суму ГІДВ в розмірі 45 727 504,47 грн., що оскаржується позивачем. Платнику підтверджено суму 171 738.29 грн. і не підтверджено 79 376,24 грн. із заявленої до відшкодування суми ПДВ та збільшено значення рядка 26 "Залишок від'ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду" в сумі 35 562 152,47 грн.
В адміністративному позові позивач не погоджується з податковими повідомленнями-рішеннями в частині зменшення бюджетного відшкодування в сумі 10165352 грн., обґрунтовуючи тим, що судовими рішеннями, а саме ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 05.11.2008 року по справі № 22-а-6118/08 та постановою Господарського суду Полтавської області по справі № 17/76 за адміністративним позовом ТОВ "Астроінвест-Україна" до Гадяцької МДШ про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень було встановлено незаконність висновків акту №38/23/405848708 від 05.12.2007 р. та підтверджено право підприємства на бюджетне відшкодування 822 463 грн., а також скасовано податкові повідомлення-рішення Гадяцької МДПІ.
Суд вважає необґрунтованим твердження позивача про виникнення права на бюджетне відшкодування з моменту прийняття ухвали Харківського апеляційного адміністративного суду від 05.11.2008 року по справі № 22-а-6118/08 з огляду на наступне.
Відповідно до Порядку оформлення результатів документальних перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства, затвердженого Наказом Держподатслужба від 22.12.2010 року № 984 акт - службовий документ, який підтверджує факт проведення документальної перевірки фінансово-господарської діяльності платника податків і є носієм доказової інформації про виявлені порушення вимог податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби.
Таким чином, сам по собі акт податкової перевірки не несе для платника податку зобов'язальних дій.
Ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 05.11.2008 року по справі № 22-а-6118/08 було визнано необґрунтованими висновки акту №38/23/405848708 від 05.12.2007 р. виїзної планової перевірки Товариства з обмеженою відповідальністю "Астроінвест-Україна", оператор СД по Договору № 10-04 від 18.04.2001 р., реєстраційний номер платника податку 405848708, з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.07.2005 по 30.06.2007 року, чим фактично підтверджено право Позивача на податковий кредит в розмірі 10165352грн., однак з огляду на відсутність зобов'язального характеру акту податкової перевірки для платника податку саме право Позивача на отримання бюджетного відшкодування виникло з дати виникнення права на податковий кредит згідно з пп.7.5.1 п.7.5 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість".
Позивач у встановлений підпунктом 15.3.1. пунктом 15.3 ст. 15 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" строк своїм правом не скористався та не звернувся до Відповідача із заявою про отримання бюджетного відшкодування, а відтак втратив таке право.
Враховуючи викладене, позовні вимоги про визнання протиправними та скасування прийнятого Гадяцькою міжрайонною державною податковою інспекцією (Зіньківським відділенням) податкового повідомлення-рішення від 20.08.2010р. № 0000132301/0 та виданих на його підставі (за результатами адміністративного оскарження) податкових повідомлень-рішень від 17.09.2010р. № 0000132301/1, від 26.11.2010р. № 0000132301/2, та від 09лютого 2011 року № 0000132301/3 в частині зменшення бюджетного відшкодування на суму 10165352 грн. є необґрунтованими.
В акті позапланової перевірки зазначено, що на порушення п.п.7.4.5 п.7.4 ст.7 закону України "Про податок на додану вартість" від 03.04.1997р. №168/97-ВР відповідно якого «не підлягають включенню до складу податкового кредиту суми сплаченого (нарахованого) податку у зв'язку з придбанням товарів (послуг), не підтверджених податковими накладними чи митними документами», наказу Державної податкової адміністрації України "Про затвердження форми податкової декларації та Порядку її заповнення і подання", від 30 травня 1997 року N 166, який зареєстрований в Міністерстві юстиції України 30.06.2005 р. за N 702/10982 суб'єктом господарювання було безпідставно включено до Декларації по податку на додану вартість за грудень місяць 2008 року № 14839 від 19.01.2009 року по р.23.5 "збільшено залишок від'ємного значення за результатами перевірки податкового органу", суму податку на додану вартість 10 165 352 грн., що відображено в акті планової перевірки №507/23-405848708 від 17.07.2009 року, як зменшення від'ємного значення р.26. та акті від 05.02.2007 року №38/23-405848708 як зменшення в червні 2007р. залишку від'ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду в сумі 8 529 973 грн. (р. 26 Декларації за червень 2007 р. та р. 23.2 Декларації за липень 2007 р.) та зменшення від'ємного значення різниці між сумою податкового зобов'язання та податкового кредиту поточного звітного періоду, яка зарахована до складу податкового кредиту наступного звітного періоду за червень 2007р. на суму 1 635 379 грн. (р.22.2 Декларації за червень 2007р. та р. 23.1 Декларації за липень 2007 p.).
Сума податкового кредиту по даній сумі виникла в періоді по якому на час даного звернення позивача до суду вже минув строк позовної давності, встановлений ст.15 Закону України від 21.12.2000 p. N 2181-ІІІ "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами".
Постановою Господарського суду Полтавської області по справі № 17/76 від 10.07.2008 скасовано (визнано нечинними) податкові повідомлення-рішення Гадяцької МДШ: від 19.12.2007р. № 0000292301/0 та № 0000302301/0 від 19.12.2007р., за якими Договору № 10-04 про спільну виробничо-господарську діяльність донараховано 7771,03 грн. податкового зобов'язання з податку на прибуток, в т.ч. 5796,25 грн. основного платежу та 1974,78 грн. штрафних (фінансових) санкцій та зменшено суму бюджетного відшкодування з податку на додану вартість за червень 2007 року в розмірі 822463,00 грн.
В постанові Господарського суду Полтавської області по справі № 17/76 висновки акту №38/23/405848708 від 05.12.2007р. судом незаконними не визнавались, що підтверджується актами перевірки, позовною заявою ТОВ "Астроінвест-Україна", копіями судових рішень та свідчить про необґрунтованість та безпідставність тверджень позивача.
Крім того, Гадяцькою МДПІ при здійсненні позапланової перевірки правомірності заявленої позивачем суми бюджетного відшкодування ПДВ було встановлено, що у підприємства відповідно до наданих первинних документів право на бюджетне відшкодування на розрахунковий рахунок на загальну суму 8880244 грн. виникло у листопаді та грудні 2006р. та січні - червні 2007 року. За результатами перевірки суму ПДВ, заявлену до відшкодування, зменшено у зв'язку з недотриманням ТОВ "Астроінвест-Україна" оператор по договору про СД № 10-04 строків давності, встановлених пп. 15.3.1 ст. 15 Закону України від 21.12.2000 p. N 2181-ІІІ "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами".
Відповідно до зазначеного підпункту заяви на повернення надміру сплачених податків, зборів (обов'язкових платежів) або на їх відшкодування у випадках, передбачених чинним законодавством, можуть бути подані не пізніше 1095 дня, наступного за днем здійснення такої переплати або отримання права на таке відшкодування.
Тобто, виходячи з положень ст.15 Закону України від 21.12.2000 p. N 2181-ІІІ "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" строк позовної давності на право отримання бюджетного відшкодування розпочинається з дати списання коштів з банківського рахунку платника податку в оплату товарів (робіт, послуг), дати виписки відповідного рахунку (товарного чеку) - в разі розрахунків з використанням кредитних дебетних карток або комерційних чеків, або з дати отримання податкової накладної, що засвідчує факт придбання платником податку товарів (робіт, послуг), тобто з дати виникнення права платника на податковий кредит згідно пп. 7.5.1 п. 7.5 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість", а отже позивачем безпідставно заявлено до бюджетного відшкодування на розрахунковий рахунок.
Перевіркою встановлено, що заявлена сума бюджетного відшкодування накопичена за період з листопада 2006 року по травень 2010 року, внаслідок того, що позивач в процесі своєї діяльності, яка направлена на геологічне вивчення, в тому числі дослідно-промислову розробку вуглеводнів Пірківського родовища, відновлення та будівництво свердловин, проведення комплексу геолого-геофізичних досліджень, накопичує затрати, пов'язані із спорудженням основних засобів. В зв'язку з цим, товариство обліковує на рахунку 15 «Капітальні інвестиції»203 950 259,57 грн. вкладень в будівництво основних засобів, які на дату проведення перевірки в експлуатацію не введені.
Згідно з Інструкцією про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств і організацій, затвердженою наказом Мінфіну України від 30.11.99 р. №291 (зі змінами та доповненнями, за текстом - Інструкція № 291), витрати на поліпшення об'єктів основних засобів, що збільшують їх первісну вартість, відображаються у складі капітальних інвестицій і групуються на субрахунках рахунку 15 "Капітальні інвестиції". Після закінчення робіт суми таких витрат списуються з кредиту рахунку 15 "Капітальні інвестиції" на дебет рахунку 10 «Основні засоби»на збільшення вартості об'єкта основних засобів.
Перевіркою встановлено, що ТОВ "Астроінвест-Україна" договір про СД №10-04 веде облік основних засобів на рахунку 10 "Основні засоби", в т.ч. на суб.рах.104 "Машини та обладнання" і суб. pax. 106 "Інструменти, прилади та інвентар", pax. 11 "Інші необоротні матеріальні активи".
Станом на 30.06.2010р. за даними бухгалтерського обліку на підприємстві лічаться основні засоби, балансовою вартістю 2 990 826,83 грн., що відображено в оборотно-сальдовій відомості за дебетом рахунку 10 "Необоротні активи".
Крім того, згідно поданого позивачем до податкового органу додатку К 1/1 до Звіту про результати спільної діяльності на території України без створення юридичної особи станом на 01.07.2010 року основні засоби по 3 групі з нормою амортизації 6 % склали 1666534 грн.
В акті перевірки зазначено, що позивач протягом попередніх 12-ти місяців не заявляв до відшкодування ПДВ, не декларував до сплати суму податку і мав обсяги оподатковуваних операцій у сумі 12 643 640 грн., що в 3,6 рази менше заявленої суми бюджетного відшкодування.
Обсяги оподатковуваних операцій за останні 12 календарних місяці ТОВ "Астроінвест-Україна" відображав у поданих до Гадяцької МДПІ податкових деклараціях з податку на додану вартість в період з червня 2009 року по травень 2010 року.
Відповідно до пункту 3.4 Порядку заповнення та подання податкової декларації з податку на додану вартість затвердженого наказом ДПА України від 30.05.97 № 166 та зареєстрованого в Мінюсті 30 червня 2005 р. за N 702/10982 3.4. платник податку самостійно обчислює суму податкового зобов'язання, яку зазначає в декларації. Дані, наведені в декларації, мають відповідати даним бухгалтерського та податкового обліку платника, достовірність даних підтверджується: підписом платника, якщо платник - фізична особа, в інших випадках (особа, яка визначена як платник податку на додану вартість, крім фізичних осіб) - підписами відповідальних посадових осіб (керівника, головного бухгалтера) та печаткою, а в разі подання декларації в електронній формі - електронним підписом осіб (які підписують декларацію), зареєстрованим у порядку, визначеному законодавством.
Згідно абз.2 пункту 1.6. Порядку складання декларації з податку на прибуток підприємств затвердженого наказом ДПА України від 29.03.2003 року №143 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 8 квітня 2003 р. за N271/7592 дані, наведені в декларації, повинні підтверджуватись первинними документами обліку та відповідати податковому обліку (звітності). Достовірність даних підтверджується підписами керівника і головного бухгалтера та засвідчується печаткою підприємства.
Отже, доказами того, що ТОВ "Астроінвест-Україна" - оператор по договору про спільну діяльність №10-04 має обсяги оподатковуваних операцій менші ніж заявлена сума до відшкодування є податкова звітність, яка подана позивачем до Гадяцької МДПІ.
Таким чином надання права на бюджетне відшкодування особі, яка мала обсяги оподатковуваних операцій за останні 12 календарних місяців менші, ніж заявлена сума бюджетного відшкодування, у разі якщо нарахування податкового кредиту відбулося внаслідок придбання або спорудження (будівництва) основних фондів безпосередньо залежить від того, чи відображено на балансі підприємства надходження (придбання, створення) основних засобів.
Позивачем не надано до адміністративного позову жодного документу (первинного, звітного, бухгалтерського), який би підтверджував неправомірність зменшення Гадяцькою МДПІ суми бюджетного відшкодування (у тому числі заявленого на розрахунковий рахунок) з податку на додану вартість у розмірі 10 165 352грн. Надані копії актів перевірок до адміністративного позову, є неналежними доказами неправомірності зменшення бюджетного відшкодування з тих підстав, що вони лише стверджують факт проведення невиїзної документальної або виїзної планової чи позапланової перевірки фінансової господарської діяльності суб'єкта господарювання, і є носієм доказової інформації про виявлення порушення вимог податкового, валютного та іншого законодавства. Також, судові рішення Господарського суду Полтавської області по справі № 17/76 та рішення Харківського апеляційного адміністративного суду по справі № 22-а-6118/08 не мають абсолютно ніякого відношення до винесених Гадяцькою МДПІ та вищестоящими податковими органами податкових повідомлень-рішень № 0000132301/0 від 20.08.2010 року, № 0000132301/1 від 17.09.2010 року, № 0000132301/2 від 26.11.2010 року та № 0000132301/3 від 09.02.2011 року, що оскаржуються.
Відповідно до пункту 4 частини 1 статті 7 Кодексу адміністративного судочинства України, одним з принципів здійснення правосуддя в адміністративних судах є офіційне з'ясування всіх обставин у справі.
Відповідно до ч.1 ст.71 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення; згідно ч.2 ст.71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень суб'єкта владних повноважень обов'язок доказування правомірності рішення покладається на Відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову, а у відповідності до ч. 4 ст.71 КАС України суб'єкт владних повноважень повинен надати суду всі наявні у нього документи та матеріали, які можуть бути використані як докази у справі.
Тому оскаржувані податкові повідомлення-рішення прийняті в межах та у спосіб передбачений законодавством України, а позовні вимоги є безпідставними та такими, що не підлягають задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись статтями 7, 8, 9, 10, 11, 71, 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, -
П О С Т А Н О В И В:
У задоволенні позовних вимог Товариства з обмеженою відповідальністю "Астроінвест-Україна" до Гадяцької міжрайонної державної податкової інспекції Полтавської області про скасування податкових повідомлень-рішень - відмовити.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Постанова може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Полтавський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня проголошення постанови з одночасним поданням її копії до суду апеляційної інстанції. У разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Повний текст постанови виготовлено 04 квітня 2011 року.
СуддяГ.В. Костенко