Єдиний державний реєстр судових рішень
Харківський окружний адміністративний суд
61004 м. Харків вул. Мар'їнська, 18-Б-3 П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
21 березня 2011 р. № 2-а- 1104/11/2070
Харківський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Бабаєва А.І.
при секретарі судового засідання Свіргун О.О.
за участі представника позивача Кузуба В.М. (довіреність № 1051/10/10-008 від 18.03.2011 року)
розглянув у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Вовчанської міжрайонної державної податкової інспекції у Харківській області до приватної фірми "Центр сільськогосподарського інвестування "Аграрій" про стягнення заборгованості, -
В С Т А Н О В И В:
Вовчанська міжрайонна державна податкова інспекція у Харківській області звернулась до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до приватної фірми "Центр сільськогосподарського інвестування "Аграрій", в якому просить суд стягнути з приватної фірми "Центр сільськогосподарського інвестування "Аграрій" на користь державного бюджету заборгованість у розмірі 15 091 340,81 грн.
В обґрунтування позову зазначила, що працівниками Вовчанської МДПІ у Харківській області була проведені невиїзні документальні перевірки ПФ "Центр сільськогосподарського інвестування "Аграрій" з питання своєчасності подання декларацій з податку на прибуток підприємства (за періоди: 2009 рік, 1 кв. 2010 року, І півр. 2010 року), з питання подання у встановлені терміни податкових декларацій з податку на додану вартість (за періоди: листопад та грудень 2009 року, за січень-вересень 2010 року), а також, перевірка з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.01.2008 року по 31.12.2009 року. За результатами перевірки було встановлене порушення відповідачем п.п. 4.1.4 п. 4.1 ст.4 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" № 2181-ІІІ від 21.12.2000 року (далі - Закон № 2181-ІІІ) (діяв на час виникнення спірних правовідносин), п. 4.1 ст. 4, п. 5.2., п. 5.10 ст. 5. п. 6.1 ст. 6 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств (в редакції Закону України № 283/97-ВР від 22.05.1997 року)" № 334/94-ВР від 28.12.1994 року (в редакції Закону України № 2518-ІІІ від 09.09.2010 року), а також, п. 3.1 ст. 3, п. 4.1, п.п. 4.5.1, п.4.5 ст.4, п.п. 7.3.1 п.7.3, п.п. 7.4.5 п. 7.4, п.п. 7.7.2 п. 7.7 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість" №168/97-ВР від 03.04.1997 року (діяв на час виникнення спірних правовідносин) та п. 5.6 Порядку заповнення та подання податкової декларації з податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПА України №166 від 30.05.1997 року та зареєстрований у Мін'юсті України за № 250/2054 від 09.07.1997 року (діяв на час виникнення спірних правовідносин), також, ч. 1, ч. 5, ст. 203, ст. 215, ч. 1 ст. 216, ст. 228 Цивільного кодексу України. Вовчанською МДПІ у Харківській області були винесені податкові повідомлення-рішення на загальну суму зобов'язань у розмірі 15 091 340,81 грн. На теперішній час сума заборгованості перед державою складає 15 091 340,81 грн., яка відповідачем не сплачена.
Представник позивача в судове засідання прибула, позовні вимоги підтримав та просив суд задовольнити позов.
Представник відповідача в судове засідання, не прибув, заперечень проти позову не подавав. Про час, дату та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, за адресою внесеною до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. До суду надійшло поштове відправлення з відміткою: "за закінченням терміну зберігання". Враховуючи викладене, беручи до уваги, що представник відповідача не прибув в судове засідання, причин неприбуття суду не повідомив, є належним чином повідомлений про дату, час та місце розгляду справи, суд приходить до висновку про можливість розгляду справи за наявними в ній доказами.
Суд, заслухавши представника позивача, дослідивши матеріали справи, проаналізувавши докази у їх сукупності, приходить до висновку про задоволення позову, як законного та обґрунтованого зі наступних підстав.
Судом встановлено, що приватна фірма "Центр сільськогосподарського інвестування "Аграрій" зареєстрована Вовчанською райдержадміністрацією 25.07.2001 року. Перебуває на податковому обліку в ДПІ у Комінтернівському районі м. Харкова з 14.08.2001 року (а.с. 4, 17).
22.02.2008 року Вовчанською МДПІ у Харківській області була винесена перша податкова вимога № 1/29 на загальну суму 109 819,10 грн., у тому числі за основним платежем - 106 185,58 грн. та за штрафними санкціями - 3 632,89 грн. (а.с. 76). Податкова вимога була надіслана відповідачу поштою та отримана ним (а.с. 77).
28.03.2008 року Вовчанською МДПІ у Харківській області була винесена друга податкова вимога № 2/47 на загальну суму 109 819,10 грн., у тому числі за основним платежем - 106 185,58 грн. та за штрафними санкціями - 3 632,89 грн. (а.с. 78). Податкова вимога була надіслана відповідачу поштою та отримана ним (а.с. 79).
05.05.2008 року Вовчанською МДПІ у Харківській області було винесено рішення № 24 про застосування заходів погашення податкового боргу платника податків на рахунок стягнення його активів (а.с. 80).
Фахівцями Вовчанської МДПІ у Харківській області були проведені невиїзні документальні перевірки ПФ "Центр сільськогосподарського інвестування "Аграрій" з питання подання у встановлені терміни податкових декларацій з податку на додану вартість за періоди: листопад та грудень 2009 року, за січень-вересень 2010 року. За результатами перевірок були складені акти: № 77/15-31529825 від 08.02.2010 року, № 205/15-31529825 від 15.03.2010 року, № 453/15-31529825 від 09.04.2010 року, № 1130/15-31529825 від 17.08.2010 року, № 940/15-31529825 від 13.07.2010 року, № 1003/15-31529825 від 23.07.2010 року, № 1254/15-31529825 від 10.09.2010 року, № 1599/15-31529825 від 08.11.2010 року, якими встановлено неподання ПФ "Центр сільськогосподарського інвестування "Аграрій" податкових декларацій з податку на додану вартість за періоди: листопад та грудень 2009 року, за січень-вересень 2010 року, чим було встановлено порушення відповідачем п.п. 4.1.4 п. 4.1 ст.4 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" № 2181-ІІІ від 21.12.2000 року (далі - Закон № 2181-ІІІ) (діяв на час виникнення спірних правовідносин) (а.с. 19, 26-27, 29-30, 32-33, 35-36, 38-39, 41-42, 45-46). Акти перевірок були направлені поштою відповідачу та отримані ним.
На підставі вищевказаних актів перевірок Вовчанською МДПІ у Харківській області були винесені податкові повідомлення-рішення: № 0000361501 від 09.02.2010 року на суму податкового зобов'язання за штрафними санкціями у розмірі 340 грн.; № 0000981501 від 15.03.2010 року на суму податкового зобов'язання за штрафними санкціями у розмірі 170 грн.; № 0001571501 від 09.04.2010 року на суму податкового зобов'язання за штрафними санкціями у розмірі 170 грн.; № 0003051501 від 23.07.2010 року на суму податкового зобов'язання за штрафними санкціями у розмірі 340 грн.; № 0003641501 від 27.08.2010 року на суму податкового зобов'язання за штрафними санкціями у розмірі 340 грн.; № 0003931501 від 20.09.2010 року на суму податкового зобов'язання за штрафними санкціями у розмірі 170 грн.; № 0004861501 від 08.11.2010 року на суму податкового зобов'язання за штрафними санкціями у розмірі 340 грн. Повідомлення рішення були надіслані відповідачу поштою та отримані ним, про що свідчать корінці податкових повідомлень-рішень (а.с. 25, 28, 31, 34, 37, 40, 44).
Фахівцями Вовчанської МДПІ у Харківській області були проведені невиїзні документальні перевірки ПФ "Центр сільськогосподарського інвестування "Аграрій" з питання своєчасності подання декларацій з податку на прибуток підприємства за періоди: 2009 рік, 1 кв. 2010 року, І півр. 2010 року. За результатами перевірок були складені акти: № 409/15-31529825 від 31.03.2010 року, № 940/15-31529825 від 13.07.2010 року, № 1409/15-31529825 від 08.10.2010 року, якими встановлено не подання ПФ "Центр сільськогосподарського інвестування "Аграрій" податкових декларацій з податку на прибуток підприємства за періоди: 2009 рік, 1 кв. 2010 року, І півр. 2010 року, чим було встановлено порушення відповідачем п.п. 4.1.4 п. 4.1 ст.4 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" № 2181-ІІІ від 21.12.2000 року (далі - Закон № 2181-ІІІ) (діяв на час виникнення спірних правовідносин) (а.с. 17, 19, 21). Акти перевірок були направлені поштою відповідачу та отримані ним.
На підставі зазначених актів перевірок Вовчанською МДПІ у Харківській області були винесені податкові повідомлення-рішення: № 0001351501 від 31.03.2010 року на суму податкового зобов'язання за штрафними санкціями у розмірі 170 грн.; № 0002991501 від 14.07.2010 року на суму податкового зобов'язання за штрафними санкціями у розмірі 170 грн.; № 0004481501 від 08.10.2010 року на суму податкового зобов'язання за штрафними санкціями у розмірі 170 грн. Повідомлення рішення були надіслані відповідачу поштою та отримані ним, про що свідчать корінці податкових повідомлень-рішень (а.с. 16, 18, 20).
Також, Вовчанською МДПІ у Харківській області були винесені податкові повідомлення-рішення за платежем по податку з власників транспортних засобів у вигляді 50% узгодженої суми податкового зобовязання, сплаченого з затримкою: № 0014011701 від 05.05.2010 року на суму штрафних санкцій у розмірі 56,25 грн. та № 0096161701 від 15.10.2010 року на суму штрафних санкцій у розмірі 28,08 грн. Повідомлення рішення були надіслані відповідачу поштою та отримані ним, про що свідчать корінці податкових повідомлень-рішень та повідомлення про вручення (а.с. 23-24).
Фахівцями Вовчанської МДПІ у Харківській області була проведена невиїзна документальна перевірка ПФ "Центр сільськогосподарського інвестування "Аграрій" з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 01.01.2008 року по 31.12.2009 року. За результатами перевірки був складений акт № 1603/23-31529825 від 09.11.2010 року, яким встановлено:
- в порушення п. 4.1 ст. 4, п. 5.2., п. 5.10 ст. 5. п. 6.1 ст. 6 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств (в редакції Закону України № 283/97-ВР від 22.05.1997 року)" № 334/94-ВР від 28.12.1994 року (в редакції Закону України № 2518-ІІІ від 09.09.2010 року), відповідачем було занижено податок на прибуток за перевіряємий період на загальну суму 3 955 842 грн., а саме за 2008 рік - 3 955 842 грн.;
- в порушення п. 3.1 ст. 3, п. 4.1, п.п. 4.5.1, п.4.5 ст.4, п.п. 7.3.1 п.7.3, п.п. 7.4.5 п. 7.4, п.п. 7.7.2 п. 7.7 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість" №168/97-ВР від 03.04.1997 року (діяв на час виникнення спірних правовідносин) (далі - Закон № 168/97-ВР) та п. 5.6 Порядку заповнення та подання податкової декларації з податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПА України №166 від 30.05.1997 року та зареєстрований у Мін'юсті України за № 250/2054 від 09.07.1997 року (діяв на час виникнення спірних правовідносин): а) відповідачем було завищено податок на додану вартість за перевіряємий період на загальну суму 914 333 грн. (а саме за періодами: березень 2008 року на 64 835 грн., квітень 2008 року 66 667 гри., травень 2008 року на 66 667 грн., червень 2008 року на 16 667 гри., липень 2008 року на 97 362 грн., серпень 2008 року на 66 667 грн., вересень 2008 року на 66 667 три., жовтень 2008 року на 56 199 грн., листопад 2008 року на 70 270 гри., за грудень 2008 року на 26 054 грн., за січень 2009 року на 52 056 гри., за березень 2009 року на 33 334 грн., березень 2009 року на 55529 грн., червень 2009 рок на 65 000 грн., липень 2009 року на 77 025 грн., серпень 2009 року на 33 334 грн.); б) підприємством було занижено податок на додану вартість на 50 000 грн. за рахунок неправомірного коригування податкових зобовязань в вересні 2009 року (попередня оплата ТОВ "ЦАПІ "Кредит-Агро"); в) відповідачем було завищено суми податку, що підлягає бюджетному відшкодуванню за перевіряємий період на загальну суму 4783452 грн. (а саме: за березень 2008 року 2291871 грн., за квітень 2008 року 1374 309 грн., за травень 2008 року 1117272 грн.);
- порушення ч. 1, ч. 5, ст. 203, ст. 215, ч. 1 ст. 216, ст. 228 Цивільного кодексу України, в момент вчинення правочинів відповідачем з КП "Комплекс з вивозу побутових відходів" та з ТОВ "Металіст - А", щодо вивозу твердих побутових відходів у перевіряємому періоді (а.с. 50-74). Акт перевірки було направлено поштою відповідачу та отримано ним.
На підставі зазначеного акту перевірки Вовчанською МДПІ у Харківській області були винесені податкові повідомлення-рішення 16.11.2010 року: № 0000512301 на суму податкового зобов'язання по податку на прибуток у розмірі 7911 684 грн., у тому числі, за основним платежем у сумі 3955842 грн. та за штрафними санкціями у сумі 3955842 грн.; № 0000492301 на суму податкового зобов'язання по податку на додану вартість у розмірі 1374 309 грн., у тому числі, за штрафними санкціями у сумі 687 155 грн.; № 0000482301 на суму податкового зобов'язання по податку на додану вартість у розмірі 2291 871 грн., у тому числі, за штрафними санкціями у сумі 1 145 935 грн.; № 0000502301 на суму податкового зобов'язання по податку на додану вартість у розмірі 1117 272 грн., у тому числі, за штрафними санкціями у сумі 558 636 грн. Повідомлення рішення були надіслані відповідачу поштою, але не отримані ним, а тому були розміщенні на дошці оголошень, про що свідчать корінці податкових повідомлень-рішень (а.с. 22, 47-49).
Згідно п. 6.1 ст. 6 Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств (в редакції Закону України № 283/97-ВР від 22.05.1997 року)", якщо об'єкт оподаткування платника податку з числа резидентів за результатами податкового року має від'ємне значення об'єкта оподаткування (з урахуванням суми амортизаційних відрахувань), сума такого від'ємного значення підлягає включенню до складу валових витрат першого календарного кварталу наступного податкового року. Розрахунок об'єкта оподаткування за наслідками півріччя, трьох кварталів та року здійснюється з урахуванням від'ємного значення об'єкта оподаткування попереднього року у складі валових витрат таких податкових періодів наростаючим підсумком до повного погашення такого від'ємного значення.
Пунктом 4.1. ст. 4 Закону України "Про податок на додану вартість" №168/97-ВР від 03.04.1997 року (діяв на час виникнення спірних правовідносин) зазначено, що база оподаткування операції з поставки товарів (послуг) визначається виходячи з їх договірної (контрактної) вартості, визначеної за вільними цінами, але не нижче за звичайні ціни, з урахуванням акцизного збору, ввізного мита, інших загальнодержавних податків та зборів (обов'язкових платежів), згідно із законами України з питань оподаткування (за винятком податку на додану вартість, а також збору на обов'язкове державне пенсійне страхування на послуги стільникового рухомого зв'язку, що включається до ціни товарів (послуг)). До складу договірної (контрактної) вартості включаються будь-які суми коштів, вартість матеріальних і нематеріальних активів, що передаються платнику податку безпосередньо покупцем або через будь-яку третю особу в зв'язку з компенсацією вартості товарів (послуг).
Відповідно до п.п. 4.5.1, п.4.5 ст.4 Закону України "Про податок на додану вартість" №168/97-ВР від 03.04.1997 року (діяв на час виникнення спірних правовідносин), якщо після поставки товарів (послуг) здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за поставкою перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів особі, яка їх надала, суми податкових зобов'язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню. Якщо внаслідок такого перерахунку відбувається зменшення суми компенсації на користь платника податку - постачальника, то: а) постачальник відповідно зменшує суму податкових зобов'язань за наслідками податкового періоду, протягом якого був проведений такий перерахунок, та надсилає отримувачу розрахунок відкоригованого значення податку; б) отримувач відповідно зменшує суму податкового кредиту за наслідками такого податкового періоду у разі, якщо він є зареєстрованим як платник податку на дату проведення коригування, а також збільшив податковий кредит у зв'язку з отриманням таких товарів (послуг).
Згідно п.п. 7.2.6 п. 7.2 ст. 7 Закону №168/97-ВР (діяв на час виникнення спірних правовідносин), податкова накладна видається платником податку, який поставляє товари (послуги), на вимогу їх отримувача, та є підставою для нарахування податкового кредиту. Як виняток з цього правила, підставою для нарахування податкового кредиту при поставці товарів (послуг) за готівку чи з розрахунками картками платіжних систем, банківськими або персональними чеками у межах граничної суми, встановленої Національним банком України для готівкових розрахунків, є належним чином оформлений товарний чек, інший платіжний чи розрахунковий документ, що підтверджує прийняття платежу постачальником від отримувача таких товарів (послуг), з визначенням загальної суми такого платежу, суми податку та податкового номера постачальника. Також, п.п. 7.3.1. п. 7.3. ст. 7 цього ж Закону зазначено, що датою виникнення податкових зобов'язань з поставки товарів (робіт, послуг) вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: або дата зарахування коштів від покупця (замовника) на банківський рахунок платника податку як оплата товарів (робіт, послуг), що підлягають поставці, а у разі поставки товарів (робіт, послуг) за готівкові грошові кошти - дата їх оприбуткування в касі платника податку, а при відсутності такої - дата інкасації готівкових коштів у банківській установі, що обслуговує платника податку; або дата відвантаження товарів, а для робіт (послуг) - дата оформлення документа, що засвідчує факт виконання робіт (послуг) платником податку.
Підпунктом 7.4.5. пункту 7.4 статті 7 Закону №168/97-ВР (діяв на час виникнення спірних правовідносин) закріплено, що не підлягають включенню до складу податкового кредиту суми сплаченого (нарахованого) податку у зв'язку з придбанням товарів (послуг), не підтверджені податковими накладними чи митними деклараціями (іншими подібними документами згідно з підпунктом 7.2.6 цього пункту). У разі коли на момент перевірки платника податку органом державної податкової служби суми податку, попередньо включені до складу податкового кредиту, залишаються не підтвердженими зазначеними цим підпунктом документами, платник податку несе відповідальність у вигляді фінансових санкцій, установлених законодавством, нарахованих на суму податкового кредиту, не підтверджену зазначеними цим підпунктом документами.
Згідно п.п. 7.7.2. п. 7.7 ст. 7 Закону №168/97-ВР (діяв на час виникнення спірних правовідносин), якщо у наступному податковому періоді сума, розрахована згідно з підпунктом 7.7.1 цього пункту, має від'ємне значення, то: а) бюджетному відшкодуванню підлягає частина такого від'ємного значення, яка дорівнює сумі податку, фактично сплаченій отримувачем товарів (послуг) у попередніх податкових періодах постачальникам таких товарів (послуг); б) залишок від'ємного значення після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту кожного наступного податкового періоду лише в частині суми податку фактично сплаченої отримувачем постачальникам товарів (послуг) та при імпорті і включається до розрахунку бюджетного відшкодування наступного звітного періоду; залишок від'ємного значення, за яким не проведено розрахунків з постачальниками відображається в податковій декларації з податку на додану вартість окремим рядком для визначення суми податку, яка може підлягати відшкодуванню в частині сплачених сум податку в наступних звітних періодах; залишок від'ємного значення після бюджетного відшкодування відображається у декларації з податку на додану вартість окремим рядком та включається до складу податкового кредиту починаючи з першого звітного періоду 2011 року.
Відповідно до п.п. 5.3.1 п. 5.3 ст. 5 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" № 2181-ІІІ від 21.12.2000 року (далі - Закон № 2181-ІІІ) (діяв на час виникнення спірних правовідносин), платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації. У разі коли відповідно до закону контролюючий орган самостійно визначає податкове зобов'язання платника податків за причинами, не пов'язаними із порушенням податкового законодавства, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму податкового зобов'язання у строки, визначені у законі з відповідного податку, а за їх відсутності - протягом тридцяти календарних днів від дня отримання податкового повідомлення про таке нарахування.
Згідно п.п. 17.1.7 п.17.1 ст. 17 Закону № 2181-ІІІ (діяв на час виникнення спірних правовідносин), у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, визначених цим Законом, такий платник податку зобов'язаний сплатити штраф у таких розмірах: при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі десяти відсотків погашеної суми податкового боргу; при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі двадцяти відсотків погашеної суми податкового боргу; при затримці, що є більшою 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі п'ятдесяти відсотків погашеної суми податкового боргу.
Відповідно до п.п. 3.1.1 п.3.1 ст. 3 Закону № 2181-ІІІ (діяв на час виникнення спірних правовідносин), активи платника податків можуть бути примусово стягнені в рахунок погашення його податкового боргу виключно за рішенням суду.
Сума податкової заборгованості ПФ "Центр сільськогосподарського інвестування "Аграрій" у розмірі 15 091 340,81 грн. до бюджету не сплачена та не оскаржена.
Згідно ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до п. 11 ст. 10 Закону України “Про державну податкову службу в Україні” № 509-ХІІ від 04.12.1990 року, податкові органи подають до судів позови до підприємств, організацій, установ та громадян про стягнення заборгованості перед бюджетом та державними цільовими фондами за рахунок їх майна.
Таким чином, у ПФ "Центр сільськогосподарського інвестування "Аграрій" утворилась податкова заборгованість у розмірі 15 091 340,81 грн., яка не сплачена та на думку суду підлягає стягненню, як законна та обґрунтована.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст. 158, ст. 159, ст. 160, ст. 163, ст. 185, ст. 186, ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,
П О С Т А Н О В И В:
Позов Вовчанської міжрайонної державної податкової інспекції у Харківській області до приватної фірми "Центр сільськогосподарського інвестування "Аграрій" про стягнення заборгованості - задовольнити.
Стягнути з приватної фірми "Центр сільськогосподарського інвестування "Аграрій" (62500, Харківська область, м. Вовчанськ, вул. К.Лібкнехта, 119, код ЄДРПОУ: 31529825) на користь державного бюджету заборгованість у розмірі 15 091 340 (п'ятнадцять мільйонів дев'яносто одна тисяча триста сорок) грн. 81 коп.
Постанова може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги на постанову суду протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя Бабаєв А.І.
Повний текст постанови виготовлений 25.03.2011 року.