Постанова № 14311709, 15.12.2010, Київський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
15.12.2010
Номер справи
2а-7093/10/1070
Номер документу
14311709
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України

УКРАЇНА

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 грудня 2010 року № 2а-7093/10/1070

Суддя Київського окружного адміністративного суду Музиченко А.В., розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу

за позовом Державної податкової інспекції у Києво Святошинському районі Київської області до Субєкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 , про стягнення податкової заборгованості в сумі 40512 (сорок тисяч пятсот дванадцять) гривень 15 копійок , -

В С Т А Н О В И В:

Позивач, Державна податкова інспекція у Києво Святошинському районі Київської області , звернувся до суду з адміністративним позовом до Субєкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 , про стягнення податкової заборгованості в сумі 40512 (сорок тисяч пятсот дванадцять) гривень 15 копійок.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що згідно з даними податкового обліку у відповідача утворилася заборгованість перед бюджетом з податку на додану вартість, з податку з доходів фізичних осіб та заборгованість з забруднення навколишнього природного середовища. Податкові органи в силу закону від імені держави здійснюють функції з контролю за своєчасністю, правильністю нарахування та сплатою податків і зборів (обовязкових платежів), а також стягнення з платників податків заборгованості перед бюджетами та державними цільовими фондами, тому позивач звернувся до суду з позовом про стягнення з відповідача податкової заборгованості.

Відповідачу за адресою його місця проживання (08150, АДРЕСА_1), відповідно до свідоцтва про державну реєстрацію субєкта підприємницької діяльності, направлялися ухвали про відкриття провадження у справі та про закінчення підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду та копія позовної заяви разом із усіма доданими до неї документами. Відповідно до поштових повідомлень, які повернулися до суду, відповідач всі відправлені документи отримав, але в судове засідання в призначений день та час не зявився.

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 5 серпня 2010 року відкрито провадження в адміністративній справі та призначено до розгляду в судовому засіданні на 20 жовтня 2010 року на 12 годину 50 хвилин.

20 жовтня 2010 року від відповідача до суду надійшла телеграма (вх. № 258 від 20 жовтня 2010 року) про перенесення розгляду справи у звязку із хворобою відповідача.

У звязку з тим, що судове засідання, призначене на 20 жовтня 2010 року, перепало на період виборчого процесу, справа знята з розгляду у звязку із неможливістю провести судове засідання, про що свідчить відповідна довідка в матеріалах справи. Наступне судове засідання призначено на 17 листопада 2010 року.

17 листопада 2010 року в судове засідання зявився представник позивача, позовні вимоги підтримав. Відповідач, належним чином повідомлений про дату, час і місце розгляду справи в судове засідання не зявився, про причини неприбуття суд не повідомив. У звязку з неявкою відповідача, суд визнав за можливе відкласти розгляд справи, наступне судове засідання призначено на 15 грудня 2010 року на 09 годину 00 хвилин.

Про дату, час і місце судового розгляду сторони були повідомлені належним чином.

У призначений день та час до суду сторони не зявилися. Відповідач неодноразово належним чином повідомлявся про дату, час і місце розгляду справи, що підтверджується наявними в матеріалах справи доказами. Представник позивача в судове засідання не зявився, надав суду клопотання про розгляд справи без його участі, позовні вимоги підтримує в повному обсязі.

Відповідно до частини шостої статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Судом встановлено, що для розгляду і вирішення даної справи відсутня потреба у заслуховуванні свідків чи експертів, також немає інших перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, зазначених у статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України.

Таким чином, клопотання представника позивача вважається обґрунтованим і таким, що підлягає задоволенню, з огляду на це, суд визнав за можливе розглядати справу за відсутності сторін в порядку письмового провадження на основі наявних в матеріалах справи доказів.

Представник позивача в наданому суду клопотанні позовні вимоги підтримав в повному обсязі, просив суд позов задовольнити.

Відповідач відзиву на позовну заяву, заперечень проти позову, будь-яких пояснень, заяв чи клопотань суду не надав.

Всебічно та обєктивно дослідивши матеріали справи, та оцінивши їх у сукупності, суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню з огляду на наступне.

Відповідач, субєкт підприємницької діяльності ОСОБА_1 , 2 червня 2000 року зареєстрований Києво Святошинською районною державною адміністрацією Київської області як субєкт підприємницької діяльності , місце проживання: 08150, АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1.

Відповідно до довідки про взяття на облік платника податків від 30 січня 2001 року № 776/7/28132, відповідач 29 січня 2001 року узятий на облік в органах державної податкової служби, на дату видачі даної довідки перебував на обліку в Державній податковій інспекції у Києво Святошинському районі Київської області.

Працівниками відділу адміністрування податків з доходів фізичних осіб Державної податкової інспекції у Києво Святошинському районі Київської області було складено Акт від 5 травня 2008 року за № 368/17-2/НОМЕР_1 про результати документальної невиїзної перевірки по питанню своєчасності сплати до бюджету податку на додану вартість субєктом підприємницької діяльності ОСОБА_1, яким було встановлено порушення вимог підпункту 5.3.1 пункту 5.3 статті 5 Закону України від 21.12.2000 року №2181-ІІІ «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», а саме несвоєчасна сплата узгоджених сум податкового зобовязання та застосовано штрафну (фінансову) санкцію за період з 1 жовтня 2007 року по 28 березня 2008 року.

5 травня 2008 року податковим органом винесені податкові повідомлення-рішення № 0040671702/0 за платежем по податку на додану вартість по вітчизняних товарах (роботах, послугах) на суму 857 (вісімсот пятдесят сім) гривень 75 копійок та № 0040681702/0 на суму 2390 (дві тисячі триста девяноста) гривень 13 копійок.

5 листопада 2008 року за результатами документальної невиїзної перевірки по питанню своєчасності сплати до бюджету податку на додану вартість субєктом підприємницької діяльності ОСОБА_1, було складено Акт за № 1476/172/НОМЕР_1, яким було встановлено порушення вимог підпункту 5.3.1 пункту 5.3 статті 5 Закону України від 21.12.2000 року №2181-ІІІ «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», а саме несвоєчасна сплата узгоджених сум податкового зобовязання та застосовано штрафну (фінансову) санкцію за період з 30 жовтня 2008 року по 31 жовтня 2008 року.

8 жовтня 2008 року працівниками відділу адміністрування податків з доходів фізичних осіб Державної податкової інспекції у Києво Святошинському районі Київської області було складено Акт № 1432/1702/НОМЕР_1 документальної невиїзної перевірки по питанню своєчасності сплати до бюджету податку на додану вартість субєктом підприємницької діяльності ОСОБА_1, яким було встановлено порушення вимог підпункту 5.3.1 пункту 5.3 статті 5 Закону України від 21.12.2000 року №2181-ІІІ «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», а саме несвоєчасна сплата узгоджених сум податкового зобовязання та застосовано штрафну (фінансову) санкцію за період з 30 травня 2008 року по 29 вересня 2008 року.

8 жовтня 2008 року податковим органом винесено податкове повідомлення-рішення № 0138341702/0 за платежем по податку на додану вартість по вітчизняних товарах (роботах, послугах) на суму 2338 (дві тисячі триста тридцять вісім) гривень 58 копійок.

Працівниками відділу адміністрування податків з доходів фізичних осіб Державної податкової інспекції у Києво Святошинському районі Київської області було складено Акт від 17 жовтня 2008 року № 1476/172/НОМЕР_1 про результати документальної невиїзної перевірки по питанню своєчасності сплати до бюджету податку на додану вартість, податку з доходів фізичних осіб, збору за забруднення навколишнього природного середовища субєктом підприємницької діяльності ОСОБА_1, яким було встановлено порушення вимог підпункту 5.3.1 пункту 5.3 статті 5 Закону України від 21.12.2000 року №2181-ІІІ «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», а саме несвоєчасна сплата узгоджених сум податкового зобовязання та застосовано штрафну (фінансову) санкцію за період з 31 травня 2007 року по 13 жовтня 2008 року.

17 жовтня 2008 року податковим органом винесені податкові повідомлення-рішення форми «Ш» № 0141051702/0 за платежем по податку на додану вартість по вітчизняних товарах (роботах, послугах) на суму 4754 (чотири тисячі сімсот пятдесят чотири) гривні 42 копійки, № 0141161702/0 на суму 2542 (дві тисячі пятсот сорок дві) гривні 80 копійок, № 0141171702/0 на суму 553 (пятсот пятдесят три) гривні 30 копійок та податкові повідомлення-рішення за платежами у звязку із забрудненням навколишнього природного середовища № 0141201702/0 на суму 4440 (чотири тисячі чотириста сорок) гривень 65 копійок та № 0141211702/0 на суму 191 (сто девяноста одна) гривня 85 копійок.

11 лютого 2009 року працівниками податкового органу винесено податкове повідомлення-рішення форми «Ф» за № 0002751700/0, яким визначено граничний строк сплати заборгованості та сума податкового зобовязання, а саме:

- 16 березня 2009 року сума податкового зобовязання 1275 (одна тисяча двісті сімдесят пять) гривень 00 копійок;

- 14 травня 2009 року сума податкового зобовязання 1275 (одна тисяча двісті сімдесят пять) гривень 00 копійок;

- 14 серпня 2009 року сума податкового зобовязання 1275 (одна тисяча двісті сімдесят пять) гривень 00 копійок;

- 16 листопада 2009 року сума податкового зобовязання 1275 (одна тисяча двісті сімдесят пять) гривень 00 копійок.

30 червня 2010 року працівниками відділу адміністрування податків з доходів фізичних осіб Державної податкової інспекції у Києво Святошинському районі Київської області було складено Акт № 159/172/НОМЕР_1 про результати документальної невиїзної перевірки по питанню своєчасності сплати до бюджету податку на додану вартість субєктом підприємницької діяльності ОСОБА_1, яким було встановлено порушення вимог підпункту 5.3.1 пункту 5.3 статті 5 Закону України від 21.12.2000 року №2181-ІІІ «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», а саме несвоєчасна сплата узгоджених сум податкового зобовязання та застосовано штрафну (фінансову) санкцію за період з 1 грудня 2008 року по 22 червня 2009 року.

Працівниками податкового органу винесено податкове повідомлення-рішення форми «Ш» за № 0034611702/0 від 30 червня 2009 року за платежем по податку на додану вартість в сумі 2395 (дві тисячі триста девяноста пять) гривень 50 копійок.

19 лютого 2010 року працівниками відділу адміністрування податків з доходів фізичних осіб Державної податкової інспекції у Києво Святошинському районі Київської області було складено Акт за № 342/172/НОМЕР_1 про результати документальної невиїзної перевірки по питанню своєчасності сплати до бюджету податку з доходів фізичних осіб субєктом підприємницької діяльності ОСОБА_1, яким було встановлено порушення вимог статті 14 Декрету Кабінету Міністрів України № 13-92 від 26 грудня 1992 року «Про прибутковий податок з громадян», а саме несвоєчасна сплата узгоджених сум податкового зобовязання та застосовано штрафну (фінансову) санкцію за період з 16 березня 2009 року по 10 лютого 2010 року.

Працівниками податкового органу 19 лютого 2010 року винесено податкові повідомлення-рішення форми «Ш» за № 0011081702/0 на суму 1912 (одна тисяча девятсот дванадцять) гривень 50 копійок та № 0011101702/0 на суму 169 (сто шістдесят девять) гривень 19 копійок.

2 березня 2010 року працівниками відділу адміністрування податків з доходів фізичних осіб Державної податкової інспекції у Києво Святошинському районі Київської області був складений Акт за № 345/17-2/НОМЕР_1 про результати документальної невиїзної перевірки по питанню своєчасності сплати до бюджету податку на додану вартість субєктом підприємницької діяльності ОСОБА_1, яким було встановлено порушення вимог підпункту 5.3.1 пункту 5.3 статті 5 Закону України від 21.12.2000 року №2181-ІІІ «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», а саме несвоєчасна сплата узгоджених сум податкового зобовязання та застосовано штрафну (фінансову) санкцію за період з 30 січня 2010 року по 22 лютого 2010 року у розмірі 93 (девяноста три) гривні 50 копійок.

2 березня 2010 року працівниками податкового органу винесено податкове повідомлення-рішення форми «Ш» № 0011211702/0 за платежем по податку на додану вартість по вітчизняних товарах (роботах, послугах) на суму 93 (девяноста три) гривні 50 копійок.

Відповідно до корінця податкового повідомлення-рішення форми «Р» від 12 березня 2010 року № 0000331701/0, винесеного на підставі Акту перевірки № 77/1701/НОМЕР_1 від 3 березня 2010 року, сума заборгованості складає 15524 (пятнадцять тисяч пятсот двадцять чотири) гривні 00 копійок, з яких 10349 (десять тисяч триста сорок девять) гривень 00 копійок за основним платежем та 5175 (пять тисяч сто сімдесят пять) гривень 00 копійок за штрафними (фінансовими) санкціями.

Відповідно до підпункту 5.3.1 пункту 5.3 статті 5 Закону України від 21.12.2000 року №2181-ІІІ «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», платник податків зобовязаний погасити нараховану суму податкового зобовязання протягом десяти календарних днів від дня отримання податкового повідомлення.

З наявних в матеріалах справи доказів встановлено, що відповідач подавав до податкового органу податкові декларації з податку на додану вартість за жовтень, листопад, грудень 2008 року.

Також в матеріалах справи наявні податкові розрахунки збору за забруднення навколишнього природного середовища, податкові декларації з податку на додану вартість та уточнюючі розрахунки податкових зобовязань з податку на додану вартість у звязку із виправленням самостійно виявлених помилок та розшифровки податкових зобовязань та податкового кредиту в розрізі контрагентів.

На вимогу податкового органу був зроблений запит до Комунального підприємства Бюро технічної інвентаризації Києво Святошинської районної ради Київської області № 1950/9/24-043 від 7 травня 2009 року на предмет зареєстрованих на праві власності нерухомих обєктів по субєкту підприємницької діяльності ОСОБА_1.

Відповідно до інформаційної довідки № 1243 від 19 травня 2009 року у відповідь на запит № 1950/9/24-043 від 7 травня 2009 року встановлено, що за відповідачем на праві власності, відповідно до свідоцтва про право власності від 2 лютого 1998 року, орган приватизації Боярська міська рада Київської області, згідно з розпорядженням № 105 від 2 лютого 1998 року, зареєстрована квартира (реєстровий номер майна: 14263163), яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1.

Також, податковим органом був направлений запит № 1948/9/24-043 від 7 травня 2009 року до МРЕВ ДАІ Києво Святошинського району Київської області на предмет наявності зареєстрованих транспортних засобів по відповідачу та запит № 1946/9/24-043 від 7 травня 2009 року до Києво Святошинського районного відділу Київської регіональної філії «Центру ДЗК» щодо наявності у відповідача зареєстрованої земельної ділянки.

У звязку з тим, що відповідачем самостійно заборгованість перед Державним бюджетом України не сплачено, Державною податковою інспекцією у Києво Святошинському районі Київської області, у відповідності до статті 6 Закону України від 21.12.2000 року №2181-ІІІ «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» та Порядку направлення органами державної податкової служби України податкових вимог, затвердженого наказом Державної податкової адміністрації України № 266 від 03 липня 2001 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 липня 2001 року, виставлено податкову вимогу № 2/9 від 22 січня 2009 року на загальну суму податкового боргу за погодженими податковими зобовязаннями з урахуванням штрафних (фінансових) санкцій та пені 30935 (тридцять тисяч девятсот тридцять пять) гривень 66 копійок.

Таким чином, відповідач має заборгованість перед Державним бюджетом України в сумі 40512 (сорок тисяч пятсот дванадцять) гривень 15 копійок, в тому числі:

- податкову заборгованість з податку на додану вартість в розмірі 31671 (тридцять одна тисяча шістсот сімдесят одна) гривня 69 копійок;

- податкову заборгованість з податку з доходів фізичних осіб в розмірі 2923 (дві тисячі девятсот двадцять три) гривні 08 копійок;

- податкову заборгованість з забруднення навколишнього середовища з фізичних осіб в розмірі 5917 (пять тисяч девятсот сімнадцять) гривень 38 копійок.

Отже, на день судового розгляду заборгованість відповідачем до Державного бюджету України не сплачено.

Надаючи правової оцінки відносинам, що виникли між сторонами, суд виходить з такого.

Відповідно до статті 67 Конституції України кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Відповідно до підпункту 2.1 статті 2 Закону України від 03.04.1997 року № 168/97-ВР «Про податок на додану вартість» (далі Закон України від 03.04.1997 року № 168/97-ВР) платником податку є будь-яка особа, яка: а) здійснює або планує здійснювати господарську діяльність та реєструється за своїм добровільним рішенням як платник цього податку; б) підлягає обовязковій реєстрації як платник цього податку; в) імпортує товари (супутні послуги) в обсягах, що підлягають оподаткуванню цим податком згідно з нормами цієї статті.

Обєкти оподаткування і база оподаткування визначаються статтями 3, 4 цього Закону.

Згідно з підпунктом 6.1 статті 6 Закону України від 03.04.1997 року № 168/97-ВР о бєкти оподаткування, визначені статтею 3 цього Закону, за винятком операцій, звільнених від оподаткування, та операцій, до яких застосовується нульова ставка згідно з цим Законом, оподатковуються за ставкою 20 відсотків.

Згідно з підпунктом 7.8.1 пункту 7.8 статті 7 Закон України від 03.04.1997 року № 168/97-ВР при сплаті податку на додану вартість податковим періодом є один календарний місяць.

Відповідно до пункту 1.2 статті 1 Закону України від 21.12.2000 року №2181-III «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» податкове зобов'язання це зобов'язання платника податків сплатити до бюджетів або державних цільових фондів відповідну суму коштів у порядку та у строки, визначені цим Законом або іншими законами України.

Згідно з пунктом 1.3 статті 1 Закону України від 21.12.2000 року №2181-ІІІ «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» податковим боргом (недоїмкою) є податкове зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобов'язання.

Підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 Закону України від 21.12.2000 року №2181-ІІІ «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» встановлено, якщо базовий податковий (звітний) період, що дорівнює календарному місяцю, - податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

Статтею 5 Закону України від 21.12.2000 року №2181-ІІІ «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» передбачено, що податкове зобов'язання платника податків, нараховане контролюючим органом, вважається узгодженим у день отримання платником податків податкового повідомлення, якщо платник податків не здійснив адміністративного оскарження визначеної суми податкового зобов'язання. Узгоджена сума податкового зобов'язання, не сплачена платником податків у строки, визначені цією статтею, визнається сумою податкового боргу платника податків.

Згідно з підпунктом 17.1.1 пункту 17.1 статті 17 Закону України від 21.12.2000 року №2181-ІІІ «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» платник податків, що не подає податкову декларацію у строки, визначені законодавством, сплачує штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку.

Відповідно до підпункту 3.1.1 пункту 3.1 статті 3 Закону України від 21.12.2000 року №2181-ІІІ «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», активи платника податків можуть бути примусово стягнені в рахунок погашення його податкового боргу виключно за рішенням суду.

Органами, уповноваженими здійснювати заходи з погашення податкового боргу, згідно з підпунктом 2.3.1 пункту 2.3 статті 2 Закону України від 21.12.2000 року №2181-ІІІ «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», є виключно податкові органи.

Згідно з пунктом 11 статті 10 Закону України від 04.12.1990 року №509-ХІІ «Про державну податкову службу в Україні» державні податкові інспекції в районах, містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонні та об'єднані державні податкові інспекції подають до судів позови до підприємств, установ, організацій та громадян про визнання угод недійсними і стягнення в доход держави коштів, одержаних ними за такими угодами, а в інших випадках коштів, одержаних без установлених законом підстав, а також про стягнення заборгованості перед бюджетом і державними цільовими фондами за рахунок їх майна.

Відповідно до статті 11 Кодексу адміністративного судочинства України розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.

Статтею 71 Кодексу адміністративного судочинства передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

Позивачем надано суду докази наявності у відповідача заборгованості перед Державним бюджетом України за штрафними (фінансовими) санкціями, наявності у позивача компетенції відносно стягнення з відповідача податкового боргу, а також правильності нарахування передбачених законом штрафних санкцій.

За таких обставин, виходячи з меж заявлених позовних вимог, аналізу положень чинного законодавства України та матеріалів справи, беручи до уваги те, що доказів погашення відповідачем зазначеної заборгованості на день прийняття рішення не надано, суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог та вважає їх такими, що підлягають задоволенню.

Відповідно до частини четвертої статті 94 Кодексу адміністративного судочинства України, у справах, в яких позивачем є субєкт владних повноважень, а відповідачем фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.

Керуючись статтями 11, 14, 70, 71, 72, 86, 94, 128, 159 163, 167, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

П О С Т А Н О В И В:

Адміністративний позов задовольнити.

Стягнути з Субєкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 ( код ЄДРПОУ НОМЕР_1) на користь Державного бюджету України заборгованість в розмірі 40512 (сорок тисяч пятсот дванадцять) гривень 15 копійок, в тому числі:

- податкову заборгованість з податку на додану вартість в розмірі 31671 (тридцять одна тисяча шістсот сімдесят одна) гривня 69 копійок на р/р № 31118029700356, одержувач УДК у Києво Святошинському районі Київської області, код: 23569671, банк одержувача: ГУДКУ в Київській області, МФО 801018, код платежу: 14010100;

- податкову заборгованість з податку з доходів фізичних осіб в розмірі 2923 (дві тисячі девятсот двадцять три) гривні 08 копійок на р/р № 33214801700357, одержувач УДК у Києво Святошинському районі Київської області, код: 23569671, банк одержувача: ГУДКУ в Київській області, МФО 801018, код платежу: 11010257;

- податкову заборгованість з забруднення навколишнього середовища з фізичних осіб в розмірі 5917 (пять тисяч девятсот сімнадцять) гривень 38 копійок на р/р № 33116330700357, одержувач УДК у Києво Святошинському районі Київської області, код: 23569671, банк одержувача: ГУДКУ в Київській області, МФО 801018, код платежу: 500080357.

Постанова набирає законної сили в порядку, встановленому статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга на постанову суду подається до Київського апеляційного адміністративного суду через Київський окружний адміністративний суд.

Згідно з частиною другою статі 186 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Суддя А.В. Музиченко