Єдиний державний реєстр судових рішень
печерський районний суд міста києва
Справа № 757/21349/26-ц
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 червня 2026 року Печерський районний суд м. Києва у складі:
головуючого судді - Ільєвої Т.Г.,
при секретарі судових засідань - Романенко Д.С.,
розглянувши у закритому судовому засіданні у залі суду у м. Києві цивільну справу за заявою Головного управління Державної податкової служби у Запорізькій області, заінтересовані особи: Акціонерне товариство Комерційний Банк «Приватбанк», ОСОБА_1 про розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю,-
В С Т А Н О В И В :
У квітні 2026 року заявник звернувся до суду із заявою, у якій просив зобов`язати Акціонерне Товариство «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПОУ 14360570, 01001, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 1-д) надати до Головного управління ДПС у Запорізькій області інформацію в паперовому або електронному вигляді про обсяг та рух коштів по рахунках ППФО ОСОБА_1 (р.н.о.к.п.п. НОМЕР_1 ), а саме інформацію про рух грошових коштів на розрахункових рахунках: НОМЕР_2 (УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ) за період з дати відкриття 04.06.2024 по 15.05.2025; НОМЕР_3 (УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ) за період з дати відкриття 04.06.2024 по дату закриття 13.09.2024, з наданням дати проведення операцій, суми платежів, призначення платежів, найменування, кодів ЄДРПОУ.
Мотивуючи подану заяву, представник вказує, що з метою перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів до державного бюджету суб`єктом господарської діяльності виникла необхідність у зверненні до суду з даною заявою.
Ухвалою судді від 21.04.2026 у справі відкрито провадження.
Представник заявника направив до суду заяву про проведення судового засідання в режимі відео конференції, проте встановити зв`язок не вдалось.
Представники заінтересованих осіб у судове засідання не з`явилися, про час, дату і місце проведення якого повідомлялися належним чином, про причини неявки до суду не повідомлено.
За приписами частини 2 ст. 349 ЦПК України, неявка в судове засідання без поважних причин заявника та (або) особи, щодо якої вимагається розкриття банківської таємниці, чи їх представників або представника банку не перешкоджає розгляду справи, якщо суд не визнав їхню участь обов`язковою.
Суд, з`ясувавши обставини справи та перевіривши їх доказами шляхом дослідження письмових доказів у матеріалах справи, та оцінивши у сукупності, вважаючи за можливе розглянути справу за відсутності заявника та представника банку, встановив наступні обставини та дійшов до наступних висновків.
Відповідно до ч. 1 ст. 293 Цивільного процесуального кодексу України, - окреме провадження - це вид непозовного цивільного судочинства, в порядку якого розглядаються цивільні справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав, свобод та інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав.
З наданих матеріалів судом встановлено, що 15.05.2025р. отримано інформацію від Державного реєстратора щодо припинення підприємницької діяльності платником податків - фізичною особою ОСОБА_1 (р.н.о.к.п.п. НОМЕР_1 ).
Порядок зняття з обліку самозайнятих фізичних осіб як платників податків у контролюючих органах визначено п. 11.18 розд. ХІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011р. № 1588 із змінами та доповненнями (далі - Порядок 1588).
Підставою для зняття фізичної особи - підприємця з обліку у відповідному контролюючому органі є відомості про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем за її рішенням, або за судовим рішенням, або у разі її смерті, або оголошення її померлою, або визнання її безвісно відсутньою, а також відомості відповідної реєстраційної картки (абзац перший п.п. 1 п. 11.18 розд. XI Порядку № 1588).
Після державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізична особа продовжує обліковуватись у контролюючих органах як фізична особа - платник податків, яка отримувала доходи від провадження підприємницької діяльності (абзац перший пп. 6 п. 11.18 розд. XI Порядку № 1588).
Згідно з п. 8 розділу IV Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.11.2014р. № 1162 процедури зняття з обліку платників єдиного внеску фізичних осіб - підприємців в органі ДПС розпочинаються у разі надходження від державного реєстратора відомостей про проведення державної реєстрації припинення, підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця із зазначенням номера та дати внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.
Платник єдиного внеску (фізична особа - підприємець) знімається з обліку після проведення передбаченої законодавством перевірки, здійснення остаточного розрахунку зі сплати єдиного внеску та закриття інтегрованих карток платника. До реєстру страхувальників вносяться відповідні записи із зазначенням дати та причини зняття з обліку платника єдиного внеску. Датою зняття з обліку платника єдиного внеску є дата внесення запису до реєстру страхувальників. Дані про зняття з обліку платника єдиного внеску (фізичної особи - підприємця) передаються до державного реєстратора.
Відповідно до п.п. 20.1.4 п.20.1 ст.20, ст.78 Податкового кодексу України документальна позапланова перевірка здійснюється у разі, якщо розпочато процедуру реорганізації юридичної особи (крім перетворення), припинення юридичної особи або підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, закриття постійного представництва чи відокремленого підрозділу юридичної особи, в тому числі іноземної компанії, організації, порушено провадження у справі про визнання банкрутом платника податків або подано заяву про зняття з обліку платника податків.
Проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків (крім Національного банку України), у тому числі після проведення процедур митного контролю та/або митного оформлення;
Таким чином, у зв`язку із припиненням підприємницької діяльності платником податків - фізичною особою ОСОБА_1 , у заявника виникли підстави для проведення документальної позапланової перевірки згідно п.п. 78.1.7 п.78.1 ст.78 ПК України.
Відповідно до пп. 20.1.4. п. 20.1 ст. 20, п. 75.1 ст. 75, пп. 78.1.7 п. 78.1 ст. 78, пп. 69.351 п. 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI (зі змінами), п. 2 ч. 1 ст. 13, п.923 розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI (зі змінами) на підставі наказу ГУ ДПС у Запорізькій області від 24.10.2025р. № 1834-п та направлень від 24.10.2025р. № 2701, 2702 виданих ГУ ДПС у Запорізькій області, з 24.10.2025р. повинна була розпочатись документальна позапланова виїзна перевірка ППФО ОСОБА_1 (р.н.о.к.п.п. НОМЕР_1 ) за період діяльності з 22.05.2021 по 15.05.2025 з питань дотримання своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків і зборів, виконання вимог валютного та іншого законодавства та за період з 22.05.2021 по
15.05.2025 з питань дотримання законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками та правильності нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування.
Згідно п.85.2 ст.85 Податкового кодексу України платник податків зобов`язаний надати посадовим (службовим) особам контролюючих органів у повному обсязі всі документи, що належать або пов`язані з предметом перевірки. Такий обов`язок виникає у платника податків після початку перевірки.
Фахівцями Головного управління ДПС у Запорізькій області 24.10.2025, 27.10.2025, 28.10.2025, 29.10.2025 та 30.10.2025 здійснено виходи за податковою адресою платника: АДРЕСА_1 . За вказаною адресою знаходився багатоквартирний будинок. Домофон на під`їзді відсутній, на дзвінок у квартиру за адресою АДРЕСА_1 ніхто не відповідав. При повторних виходах двері під`їзду були зачинені і на виклики в домофон ніхто не відповідав.
Відповідно до пп. 1.4.5 п. 1.4 Розділу І Наказу від 04.09.2020р. № 470 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку взаємодії між підрозділами органів Державної податкової служби України при організації, проведенні та реалізації матеріалів перевірок платників податків» (із змінами), складено акт про неможливість проведення перевірки у зв`язку з відсутністю платника податків - фізичної особи за податковою адресою від 30.10.2025р. № 2581/08-01-24 09/3329012230.
Другий примірник акта, із зазначенням відомостей про наказ про проведення перевірки та направлень на перевірку, направлено ППФО ОСОБА_1 (р.н.о.к.п.п. НОМЕР_1 ) за податковою адресою (№ поштового відправлення 6901800075334 від 30.10.2025р.). в порядку, передбаченому п. 42.2 ст. 42 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. Документи вважаються належним чином врученими, якщо вони надіслані у порядку, визначеному пунктом 42.4 цієї статті, надіслані за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення або особисто вручені платнику податків (його представнику).
Пунктами 81.1 статті 81 ПК України передбачено, що посадові особи контролюючого органу мають право приступити до проведення документальної виїзної перевірки, фактичної перевірки за наявності підстав для їх проведення, визначених цим Кодексом, та за умови пред`явлення або надіслання у випадках, визначених цим Кодексом, таких документів:
- направлення на проведення такої перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, реквізити наказу про проведення відповідної перевірки, найменування та реквізити суб`єкта (прізвище, ім`я, по батькові фізичної особи - платника податку, який перевіряється) або об`єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична), підстави, дата початку та тривалість перевірки, посада та прізвище посадової (службової) особи, яка проводитиме перевірку. Направлення на перевірку у такому випадку є дійсним за наявності підпису керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, що скріплений печаткою контролюючого органу;
- копії наказу про проведення перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, найменування та реквізити суб`єкта (прізвище, ім`я, по батькові фізичної особи - платника податку, який перевіряється) та у разі проведення перевірки в іншому місці - адреса об`єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична перевірка), підстави для проведення перевірки, визначені цим Кодексом, дата початку і тривалість перевірки, період діяльності, який буде перевірятися. Наказ про проведення перевірки є дійсним за наявності підпису керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу та скріплення печаткою контролюючого органу;
- службового посвідчення осіб (належним чином оформленого відповідним контролюючим органом документа, що засвідчує посадову (службову) особу), які зазначені в направленні на проведення перевірки.
Указані приписи свідчать про те, що відповідні документи можуть бути або надіслані рекомендованим листом з повідомленням про вручення, або вручені безпосередньо платнику податків. Враховуючи обставини справи, не надсилання заявником Наказу та інших документів рекомендованим листом з повідомленням про вручення не може свідчити про відсутність повноважень представника заявника проводити відповідну перевірку (наявність підстав не допустити їх до такої перевірки), оскільки норма прямо передбачає можливість пред`явлення платнику податків Наказу та інших документів безпосередньо перед проведення перевірки. Водночас у цій справі це не було здійснено у зв`язку із відсутністю платника податків за податковою адресою.
До Головного управління національної поліції у Запорізькій області надіслано звернення щодо встановлення місцезнаходження платника податків ППФО ОСОБА_1 , вказане повідомлення було зареєстроване в інформаційно- телекомунікаційній системі «Інформаційного порталу Національної поліції України» за № 10088/5/08-01-24-09-04 від 03.11.2025. Головним управлінням національної поліції у Запорізькій області листом від 19.11.2025р. №6837-2025 (вхідний ГУ ДПС у Запорізькій області від 20.11.2025р. №13861/5) повідомлено , що було здійснено вихід за вищевказаною адресою АДРЕСА_2 де по прибуттю двері ніхто не відчинив. Поспілкувавшись з сусідами останні не володіють жодної інформації щодо громадянина ОСОБА_1 , де останній може знаходитись невідомо.
До Департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради направлено запит від 17.07.2025р. № 32081/6/08-01-08-09-05 щодо надання інформації про реєстрацію місця проживання ППФО ОСОБА_1 . Департаментом реєстраційних послуг Запорізької міської ради листом від 18.07.2025р. №06.4-02/02/2160 (вхідний ГУ ДПС у Запорізькій області від 23.07.2025р. №8671/5) підтверджено реєстрацію ППФО ОСОБА_1 за адресою: АДРЕСА_1 .
Головне управління ДПС у Запорізькій області на підставі пп. 20.1.5 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України від 02.12.2010р. № 2755-VI (зі змінами), з метою отримання податкової інформації та її документального підтвердження направлено запит «Про надання інформації та її документального підтвердження для проведення зустрічної звірки» направило лист до АТ «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПОУ 14360570) від 06.11.2025р. № 46718/6/08-01-24-09-05. АТ «ПРИВАТБАНК» надало відповідь листом від 19.11.2025р. № 20.1.0.0.0/7-251118/62355 (вх. ГУ ДПС у Запорізькій області від 28.11.2025р. № 61334/6) про відмову у наданні інформації.
Таким чином, судовим розглядом встановлено, що ГУ ДПС у Запорізькій області вживалися заходи, які передбачені ПК України, для здійснення документальної позапланової перевірки, а саме: здійснено неодноразовий вихід за податковою адресою платника податків, складено акт про неможливість проведення перевірки у зв`язку з відсутністю платника податків, направлено звернення до ГУ НП у Запорізькій області щодо розшуку ОСОБА_1 , запит до Департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради про встановлення місцезнаходження платника податків. Проте такі заходи не призвели до виявлення місцезнаходження платника податків, що унеможливлює проведення податкової перевірки з метою зняття платника податків з обліку після проведення передбаченої законодавством перевірки, здійснення остаточного розрахунку зі сплати єдиного внеску та закриття інтегрованих карток платника.
Згідно інформаційних даних ІКС «Податковий блок», які надаються до заяви на підтвердження належності зазначених банківських рахунків саме ППФО ОСОБА_1 , для проведення розрахунків використовував наступні банківські рахунки, відкриті у АТ «ПРИВАТБАНК» НОМЕР_2 (УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ) та НОМЕР_3 (УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ).
У зв`язку з неможливістю розпочати документальну позапланову перевірку ППФО ОСОБА_1 за період діяльності з 22.05.2021 по 15.05.2025 з питань дотримання своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків і зборів, виконання вимог валютного та іншого законодавства за період з 22.05.2021 по 15.05.2025 з питань дотримання законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками та правильності нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, ГУ ДПС у Запорізькій області звертається до судів для отримання інформації від банківської установи щодо обсягів та обіг коштів з зазначенням контрагентів по рахунку НОМЕР_2 за період з дати відкриття 04.06.2021 по 15.05.2025 (дата припинення підприємницької діяльності ППФО ОСОБА_1) та по рахунку НОМЕР_3 за період з дати відкриття 04.06.2021 по дату закриття -13.09.2024. Зазначені періоди не виходять за рамки періоду, який підлягає перевірці.
Відповідно до ч. 1 ст. 293 Цивільного процесуального кодексу України - окреме провадження - це вид непозовного цивільного судочинства, в порядку якого розглядаються цивільні справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав, свобод та інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав.
Згідно з положеннями статті 1076 Цивільного кодексу України та ст. 60 Закону України «Про банки і банківську діяльність» (із змінами та доповненнями, далі - Закон № 2121) будь - яка інформація, що стосується клієнта, якою банк володіє на законних підставах, є банківською таємницею (за винятком, якщо така інформація складає державну таємницю).
Відповідно до ч. 1 ст. 1076 Цивільного кодексу України відомості про операції та рахунки можуть бути надані тільки самим клієнтам або їхнім представникам. Іншим особам, у тому числі органам державної влади, їхнім посадовим і службовим особам, такі відомості можуть бути надані виключно у випадках та в порядку, встановлених Законом № 2121.
Відповідно до п. 73.4 ст. 73 Податкового кодексу України інформація про наявність та рух коштів на рахунках платника податків надається в обсягах більших, ніж передбачені пунктом 73.3 цієї статті, банками та іншими фінансовими установами контролюючим органам за рішенням суду. Для отримання такої інформації контролюючий орган звертається до суду.
Відповідно до ст. 347 ЦПК України, заява про розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю, щодо юридичної або фізичної особи у випадках, встановлених законом, подається до суду за місцезнаходженням банку, що обслуговує таку юридичну або фізичну особу.
Згідно із ст. 348 ЦПК України, у заяві до суду про розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю, щодо юридичної або фізичної особи має бути зазначено: найменування суду, до якого подається заява; ім`я (найменування) заявника та особи, щодо якої вимагається розкриття інформації, яка містить банківську таємницю, їх місце проживання або місцезнаходження, а також ім`я представника заявника, коли заява подається представником; найменування та місцезнаходження банку, що обслуговує особу, щодо якої необхідно розкрити банківську таємницю; обґрунтування необхідності та обставини, за яких вимагається розкрити інформацію, що містить банківську таємницю, щодо особи, із зазначенням положень законів, які надають відповідні повноваження, або прав та інтересів, які порушено; обсяги (межі розкриття) інформації, яка містить банківську таємницю, щодо особи та мету її використання.
Відповідно до ст. 1076 ЦК України, банк гарантує таємницю банківського рахунка, операцій за рахунком і відомостей про клієнта. Відомості про операції та рахунки можуть бути надані тільки самим клієнтам або їхнім представникам. Іншим особам, у тому числі органам державної влади, їхнім посадовим і службовим особам, такі відомості можуть бути надані виключно у випадках та в порядку, встановлених законом про банки і банківську діяльність.
Порядок розкриття банківської таємниці встановлений Законом України «Про банки та банківську діяльність».
Частинами 1-3 статті 60 Закону України «Про банки і банківську діяльність» передбачено, що інформація щодо діяльності та фінансового стану клієнта, яка стала відомою банку у процесі обслуговування клієнта та взаємовідносин з ним чи третім особам при наданні послуг банку, є банківською таємницею. Банківською таємницею, зокрема, є: відомості про банківські рахунки клієнтів, у тому числі кореспондентські рахунки банків у Національному банку України; операції, які були проведені на користь чи за дорученням клієнта, здійснені ним угоди; фінансово- економічний стан клієнтів; системи охорони банку та клієнтів; інформація про організаційно-правову структуру юридичної особи - клієнта, її керівників, напрями діяльності; відомості стосовно комерційної діяльності клієнтів чи комерційної таємниці, будь-якого проекту, винаходів, зразків продукції та інша комерційна інформація; інформація щодо звітності по окремому банку, за винятком тієї, що підлягає опублікуванню; коди, що використовуються банками для захисту інформації; інформація про фізичну особу, яка має намір укласти договір про споживчий кредит, отримана під час оцінки її кредитоспроможності. Інформація про банки чи клієнтів, що збирається під час проведення банківського та валютного нагляду, становить банківську таємницю.
Відповідно до ч. 1 ст. 61 Закону України «Про банки і банківську діяльність», банки зобов`язані забезпечити збереження банківської таємниці шляхом: обмеження кола осіб, що мають доступ до інформації, яка становить банківську таємницю; організації спеціального діловодства з документами, що містять банківську таємницю; застосування технічних засобів для запобігання несанкціонованому доступу до електронних та інших носіїв інформації; застосування застережень щодо збереження банківської таємниці та відповідальності за її розголошення у договорах і угодах між банком і клієнтом.
Згідно із п. 2 ч. 1 ст. 62 Закону України «Про банки і банківську діяльність», інформація щодо юридичних та фізичних осіб, яка містить банківську таємницю, розкривається банками, зокрема, за рішенням суду.
Порядок та обсяги розкриття Національним банком та банками інформації, яка містить банківську таємницю, визначаються Правилами зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці, які затверджені Постановою Правління Національного банку України від 14.07.2006 № 267 (далі - Правила НБУ № 267).
Згідно з п. 1 гл. 3 Правил НБУ № 267, банк розкриває інформацію, що становить банківську таємницю, на письмовий запит власника або з його письмового дозволу в обсязі, визначеному в такому письмовому запиті або дозволі.
Пунктом 11 цих Правил визначено, що банк у разі надходження до нього запиту про надання інформації, що становить банківську таємницю, зобов`язаний розкрити цю інформацію або дати мотивовану відповідь про неможливість надання відповідної інформації протягом 10 робочих днів із дня отримання вимоги, якщо інші строки не встановлені законодавством України.
Згідно з п. 14 Правил, за запитом уповноважених державних органів та осіб, визначених у Законі про банки, надають у паперовому або електронному вигляді згідно з вимогами, викладеними в додатку до цих Правил, інформацію щодо банківських рахунків клієнтів та операцій, проведених на користь чи за дорученням клієнта, серед яких, операції без відкриття рахунків, а саме відомості на конкретно визначену дату або за конкретний проміжок часу та стосовно конкретної юридичної або фізичної особи, фізичної особи-підприємця про: наявність рахунків; номери рахунків; інформацію про унікальні ідентифікатори та/або номери емісійних платіжних інструментів; залишок коштів на рахунках; операції списання з рахунків та/або зарахування на рахунки; призначення платежу; ідентифікаційні дані контрагента (для фізичних осіб - прізвище, власне ім`я та по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків України; для юридичних осіб - повне найменування, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ); номер рахунку контрагента; інформацію про унікальні ідентифікатори та/або номери емісійних платіжних інструментів контрагента; єдиний ідентифікатор Національного банку України (далі - код ГО НБУ) надавача платіжних послуг контрагента; найменування надавача платіжних послуг контрагента.
З огляду на встановлені обставини та мету отримання охоронюваної законом інформації, що міститься у банківській установі, суд приходить до висновку про обґрунтованість заяви про розкриття такої інформації, враховуючи, що інформація, яка містить банківську таємницю, запитується з метою проведення перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів до державного бюджету суб`єктом господарської діяльності.
У відповідності до частини 3 статті 350 та пункту 6 частини 1 статті 430 ЦПК України, суд допускає негайне виконання рішень у справах про розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю, щодо юридичних та фізичних осіб.
На підставі наведеного та керуючись ст. ст. 3, 8, 21, 55, 67 Конституції України, ст.ст. 60, 62 Закону України «Про банки та банківську діяльність», ст.ст. 1-19, 23, 76-81, 95, 263-265, 268, 272, 293, 294, 349, 350, 354, 430 Цивільного процесуального кодексу України, суд, -
В И Р І Ш И В :
Заяву Головного управління Державної податкової служби у Запорізькій області, заінтересовані особи: Акціонерне товариство Комерційний Банк «Приватбанк», ОСОБА_1 про розкриття банком інформації, яка містить банківську таємницю - задовольнити.
Зобов`язати Акціонерне Товариство «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПОУ 14360570, 01001, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 1-д) надати до Головного управління ДПС у Запорізькій області інформацію в паперовому або електронному вигляді про обсяг та рух коштів по рахунках ППФО ОСОБА_1 (р.н.о.к.п.п. НОМЕР_1 ), а саме інформацію про рух грошових коштів на розрахункових рахунках: НОМЕР_2 (УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ) за період з дати відкриття 04.06.2024 по 15.05.2025; НОМЕР_3 (УКРАЇНСЬКА ГРИВНЯ) за період з дати відкриття 04.06.2024 по дату закриття 13.09.2024, з наданням дати проведення операцій, суми платежів, призначення платежів, найменування, кодів ЄДРПОУ.
Рішення підлягає негайному виконанню, його оскарження не зупиняє виконання.
Рішення суду може бути оскаржене особою, щодо якої банк розкриває банківську таємницю, або заявником у п`ятиденний строк до Київського апеляційного суду.
Повний текст судового рішення складено 30.06.2026
Суддя Тетяна ІЛЬЄВА