Єдиний державний реєстр судових рішень
Справа № 947/20396/26
Провадження № 1-кс/947/7213/26
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19.05.2026 року слідчий суддя Київського районного суду м. Одеси ОСОБА_1 , при секретарі судового засідання ОСОБА_2 , за участю слідчого ОСОБА_3 , розглянувши у закритому судовому засіданні клопотання т.в.о. старшого слідчого відділу СУ ГУНП в Одеській області ОСОБА_4 , погоджене прокурором відділу Одеської обласної прокуратури ОСОБА_5 про проведення огляду у кримінальному провадженні № 12026160000000486, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 07.05.2026за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 362КК України,
ВСТАНОВИВ:
В провадження слідчого судді Київського районного суду м. Одеси надійшло клопотання сторони обвинувачення про надання дозволу на проведення огляду, з якого вбачається, що слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Одеській області, за процесуального керівництва Одеської обласної прокуратури та оперативного супроводу УСБУ в Одеській області та Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України, здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, № 12026160000000486, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 07.05.2026, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 362 КК України.
В рамках досудового розслідування встановлено, що до слідчого управління ГУНП в Одеській області надійшли матеріали з УСБУ в Одеській області, щодо групи осіб, яка з січня 2026 року по теперішній час, перебуваючи на території м. Одеси, діючи за попередньою змовою систематично здійснюють несанкціоноване втручання в роботу комп`ютерних мереж, здійснюючі в подальшому внесення недостовірних даних в офіційні документи, які використовуються в державних установах України.
Так, досудовим розслідуванням, встановлено, що під час проведення експертного оцінювання осіб в КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» ООР, виявлено порушення норм чинного законодавства, які виразились у несанкціонованих діях з інформацією в автоматизованій системі охорони здоров`я та безпідставного присвоювання особам статусу «інвалід».
Надалі, встановлено, що в період з 16.02.2026 по 23.04.2026 на розгляд експертних команд з оцінювання повсякденного функціонування осіб КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» ООР надійшли електронні медичні направлення та медичні документи громадян: ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , ОСОБА_12 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , ОСОБА_13 , ІНФОРМАЦІЯ_8 , ОСОБА_14 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_10 , ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_11 , ОСОБА_17 , ІНФОРМАЦІЯ_12 та ОСОБА_18 , ІНФОРМАЦІЯ_13 .
Розгляд справ вказаних громадян відбувався в період з 25.02.2026 по 23.04.2026 в кабінеті експертної команди в приміщенні КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» ООР за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26/32. Під час розгляду справ здійснювався аудіозапис, вказані громадяни особисто були присутні та відповідали на запитання членів експертної команди.
За результатом розгляду медичних справ вказаних громадян, членами експертної команди були прийняті рішення про відмову у наданні статусу «інвалід». Про це було в усній формі повідомлено громадянам, а в автоматизованій системі охорони здоров`я щодо оцінювання повсякденного функціонування осіб були сформовані та завантажені відповідні Витяги з рішення експертної команди.
Разом з цим, після прийняття членами експертної команди рішень про відмови у наданні статусу «інвалід» та внесення відповідних даних до електронної системи, невстановлені особи, використовуючи ключи доступу членів експертної команди, скоїли несанкціоновані дії з інформацією в автоматизованій системі охорони здоров`я щодо оцінювання повсякденного функціонування осіб відносно громадян ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 та ОСОБА_18 та виставили їм статус «інвалід». Протягом доби змінені Витяги з рішення експертної команди повинні були автоматично бути направленими до Пенсійного фонду України з подальшим внесенням інформації про статус «інвалід» до програми «Резерв +».
Під час вчинення несанкціонованих дій з інформацією в автоматизованій системі охорони здоров`я в КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» ООР та безпідставного присвоювання особам статусу «інвалід», використовувались електронні ключі наступних лікарів членів експертних команд з оцінювання повсякденного функціонування осіб:
-лікар-хірург ОСОБА_19 , ІНФОРМАЦІЯ_14 , РНОКПП НОМЕР_1 ;
-лікар-ревматолог ОСОБА_20 , ІНФОРМАЦІЯ_15 , РНОКПП НОМЕР_2 ;
-лікар-офтальмолог ОСОБА_21 , ІНФОРМАЦІЯ_16 , РНОКПП НОМЕР_3 ;
-лікар-невролог ОСОБА_22 , ІНФОРМАЦІЯ_17 , РНОКПП НОМЕР_4 ;
-лікар-гематолог ОСОБА_23 , ІНФОРМАЦІЯ_18 , РНОКПП НОМЕР_5 ;
-лікар-кардіолог ОСОБА_24 , ІНФОРМАЦІЯ_19 , РНОКПП НОМЕР_6 ;
-лікар-нейрохірург ОСОБА_25 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , РНОКПП НОМЕР_7 ;
-лікар-ревматолог ОСОБА_26 , ІНФОРМАЦІЯ_20 , РНОКПП НОМЕР_8 ;
-лікар-травматолог ОСОБА_27 , ІНФОРМАЦІЯ_21 , РНОКПП НОМЕР_9 .
Крім того, доступ до автоматизованої системи охорони здоров`я в КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» ООР з оцінювання повсякденного функціонування осіб мають доступ адміністратори експертних команд: ОСОБА_28 , ІНФОРМАЦІЯ_22 ; ОСОБА_29 , ІНФОРМАЦІЯ_23 ; ОСОБА_30 , ІНФОРМАЦІЯ_24 ; ОСОБА_31 , ІНФОРМАЦІЯ_25 ; ОСОБА_32 , ІНФОРМАЦІЯ_18 ; ОСОБА_33 , ІНФОРМАЦІЯ_26 .
Встановлено, що в приміщеннях КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» ООР знаходиться комп`ютерна техніка, на якій зберігаються медичні справи громадян ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 та ОСОБА_18 , електронні носії інформації, засоби доступу до автоматизованої системи охорони здоров`я, за допомогою яких здійснювався розгляд медичних справ, внесення відомостей до електронної системи та використання електронних ключів членів експертних команд, а також результати рішень експертних команд відносно вказаних громадян.
На вказаній комп`ютерній техніці можуть міститися: електронні документи та витяги з рішень експертних команд; журнали авторизацій користувачів; інформація щодо використання електронних ключів; технічні журнали активності користувачів; відомості про час, спосіб та IP-адреси підключень до автоматизованої системи охорони здоров`я; аудіо записи з засідання експертних команд щодо оцінювання повсякденного функціонування особи щодо наступних осіб: ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 , ОСОБА_17 та ОСОБА_18 ; електронні файли та інші цифрові сліди, які мають значення для кримінального провадження.
З метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, встановлення способу несанкціонованого втручання в автоматизовану систему охорони здоров`я, осіб, причетних до внесення змін до електронних медичних документів, а також збереження електронних доказів, виникла необхідність у проведенні огляду приміщень КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» ООР із проведенням огляду комп`ютерної техніки, електронних носіїв інформації,засобів доступу до автоматизованої системи охорони здоров`я, на яких міститься інформація, що містить охоронювану законом таємницю лікарську таємницю.
В судовому засіданні слідчий клопотання про надання дозволу на проведення огляду підтримав у повному обсязі, клопотання просив задовольнити.
Дослідивши клопотання та долучені в його обґрунтування матеріали, вислухавши слідчого в судовому засіданні, слідчий суддя приходить до наступного переконання.
Відповідно до ст.41 Конституції України право приватної власності є непорушним.
Згідно з Конституцією України та Законом України «Про міжнародні договори і угоди», чинні міжнародні договори, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України, є частиною національного законодавства України і підлягає застосуванню поряд з національним законодавством України.
Згідно ст.2 Закону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини», рішення ЄСПЛ є обов`язковими для виконання Україною відповідно до ст.46 Конвенції.
У своїх висновках ЄСПЛ неодноразово зазначав, що аби не суперечити ст.8 Конвенції, втручання у приватне життя повинно здійснюватися «згідно із законом», мати легітимну мету та бути необхідним у демократичному суспільстві для досягнення цієї мети (рішення у справі «Кривіцька та Кривіцький проти України», п.42; «Шалімов проти України», п.84; «Кузнецов проти України», п.134).
У рішенні «Michaud v. France», п.94-1175, ЄСПЛ вказав, що вираз «передбачене законом» вимагає насамперед, щоб втручання ґрунтувалося на внутрішньому праві.
Згідно рішення «S. and Marper v. the UK», п.101, втручання буде таким, що є «необхідним у демократичному суспільстві», якщо воно відповідає вимогам «нагальної суспільної необхідності», зокрема є пропорційним його «законній меті», і якщо причини, наведені національними властями в його виправдання, є «суттєвими і достатніми».
Відповідно вимогам ст. 237 ч.2 КПК України огляд житла чи іншого володіння особи здійснюється згідно з правилами цього Кодексу встановленими для обшуку житла чи іншого володіння особи.
Згідно ст. 223 КПК України слідчі (розшукові) дії є діями, спрямованими на отримання (збирання) доказів або перевірку вже отриманих доказів у конкретному кримінальному провадженні. Підставами для проведення слідчої (розшукової) дії є наявність достатніх відомостей, що вказують на можливість досягнення її мети.
Відповідно до ч. 1 ст. 233 КПК України, ніхто не має права проникнути до житла чи іншого володіння особи з будь-якою метою, інакше як лише за добровільною згодою особи, яка ними володіє, або на підставі ухвали слідчого судді, крім випадків, установлених частиною третьою цієї статті.
Згідно ст. 234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.
Долученими до клопотання матеріалами в сукупності в повній мірі підтверджується наявність обґрунтованої підозри можливого вчинення в рамках кримінального провадження № 12026160000000486, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 07.05.2026кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 362КК України, за фактом систематичного здійснення несанкціонованого втручання в роботу комп`ютерних мереж, здійснення в подальшому внесення недостовірних даних в офіційні документи, які використовуються в державних установах України.
Обставини кримінального правопорушення підтверджуються наданими до клопотання доказами, зокрема: рапортом старшого оперуповноваженого в ОВС 5 відділу ГВ ЗНД УСБУ в Одеській області від 05.05.2026 року; листом генерального директора КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» Одеської обласної ради від 01.05.2026; витягами з рішення експертної команди з оцінювання повсякденного функціонування особи; матеріалами УСБУ в Одеській області виготовленими на виконання доручення слідчого, а також іншими долученими до клопотання матеріалами.
Отже, як вбачається з клопотання про проведення огляду, за фактичними обставинами означеного кримінального провадження, у сторони обвинуваченняє достатньо підстав вважати, що при оглядіприміщень КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» ООР, що знаходиться за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26/32та комп`ютерної техніки, електронних носіїв інформації,засобів доступу до автоматизованої системи охорони здоров`я, на яких міститься інформація, що містить охоронювану законом таємницю лікарську таємницю, можуть бути зафіксовано відомості про обставини вчинення кримінального правопорушення.
Відповідно до відомостей з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, право власності на об`єкт майновий комплекс Одеської обласної клінічної лікарні, розташований за адресою: Одеська область, місто Одеса, вулиця Заболотного академіка, будинок 26, належать:
- реєстраційний номер об`єкту нерухомого майна: 398450651101, загальною площею 69525.5 кв. м., на праві власності Територіальній громаді сіл, селищ, міст області в особі Одеської обласної ради, код ЄДРПОУ 25042882.
З огляду на викладене, слідчий суддя приходить до переконання, що в результаті надання дозволу на проведення огляду може бути досягнуто мету проведення такої слідчої (розшукової) дії.
Враховуючи обставини можливого вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 362КК України та його специфіку, слідчий суддя вважає, що огляд є найбільш доцільним та ефективним способом фіксації відомостей щодо обставин вчинення кримінального правопорушення, які мають значення для досудового розслідування та про які зазначено у клопотанні, які в свою чергу в добровільному порядку отримані бути не можуть.
На підставі викладеного, враховуючи обґрунтованість поданого клопотання, наявність правових підстав для його задоволення, слідчий суддя приходить до переконання, що таке клопотання підлягає задоволенню.
Керуючись ст. ст. 223, 234, 235 КПК України, слідчий суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання задовольнити.
Надати слідчим групи слідчих у кримінальному провадженні № 12026160000000486, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 07.05.2026за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 362КК України та прокурорам, які входять до складу групи прокурорів у вказаному кримінальному провадженні, дозвіл на проведення огляду приміщень КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» ООР, ЄДРПОУ: 01998526 за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Заболотного, 26/32, паперових та електронних носіїв інформації, а також комп`ютерної техніки, засобів доступу до автоматизованої системи охорони здоров`я, з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, а саме:
- аудіо записів з засідання експертних команд щодо оцінювання повсякденного функціонування особи щодо наступних осіб: ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_10 ; ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_11 ; ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , РНОКПП НОМЕР_12 ; ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , РНОКПП НОМЕР_13 ; ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , РНОКПП НОМЕР_14 ; ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , РНОКПП НОМЕР_15 ; ОСОБА_12 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , РНОКПП НОМЕР_16 ; ОСОБА_13 , ІНФОРМАЦІЯ_8 , РНОКПП НОМЕР_17 ; ОСОБА_14 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , РНОКПП НОМЕР_18 ; ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_10 , РНОКПП НОМЕР_19 ; ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_11 , РНОКПП НОМЕР_20 ; ОСОБА_17 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , РНОКПП НОМЕР_21 та ОСОБА_18 , ІНФОРМАЦІЯ_13 , РНОКПП НОМЕР_22 ;
- належним чином завіреної копії рукописного журналу реєстрації та видачі витягів із рішень експертних команд щодо оцінювання повсякденного функціонування особи, із зазначенням дат внесення записів, номерів витягів, даних осіб, яким видавались витяги, а також підписів осіб, які здійснювали видачу та отримання документів.
- повного переліку документів та матеріалів, поданих наступними особами: ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_10 ; ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_11 ; ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , РНОКПП НОМЕР_12 ; ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , РНОКПП НОМЕР_13 ; ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , РНОКПП НОМЕР_14 ; ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , РНОКПП НОМЕР_15 ; ОСОБА_12 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , РНОКПП НОМЕР_16 ; ОСОБА_13 , ІНФОРМАЦІЯ_8 , РНОКПП НОМЕР_17 ; ОСОБА_14 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , РНОКПП НОМЕР_18 ; ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_10 , РНОКПП НОМЕР_19 ; ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_11 , РНОКПП НОМЕР_20 ; ОСОБА_17 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , РНОКПП НОМЕР_21 та ОСОБА_18 , ІНФОРМАЦІЯ_13 , РНОКПП НОМЕР_22 , для проходження оцінювання повсякденного функціонування особи та направлення на розгляд експертної команди, у тому числі: заяв; направлень; медичних висновків; виписок із медичної документації; результатів обстежень; консультативних висновків лікарів; документів, що посвідчують особу; інших документів, які були долучені до матеріалів розгляду експертною командою, із наданням належним чином завірених копій зазначених документів у повному обсязі;
- належним чином завіреної копії журналу обліку видачі кваліфікованого електронного підпису (КЕП/ЕЦП), за допомогою якого здійснювались авторизації та виконувались дії в електронних кабінетах лікарів: лікаря-хірурга ОСОБА_19 , ІНФОРМАЦІЯ_14 , РНОКПП НОМЕР_1 ; лікаря-ревматолога ОСОБА_20 , ІНФОРМАЦІЯ_15 , РНОКПП НОМЕР_2 ; лікаря-офтальмолога ОСОБА_21 , ІНФОРМАЦІЯ_16 , РНОКПП НОМЕР_3 ; лікаря-невролога ОСОБА_22 , ІНФОРМАЦІЯ_17 , РНОКПП НОМЕР_4 ; лікаря-гематолога ОСОБА_23 , ІНФОРМАЦІЯ_18 , РНОКПП НОМЕР_5 ; лікаря-кардіолога ОСОБА_24 , ІНФОРМАЦІЯ_19 , РНОКПП НОМЕР_6 ; лікар-нейрохірурга ОСОБА_25 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , РНОКПП НОМЕР_7 ; лікаря-ревматолога ОСОБА_26 , ІНФОРМАЦІЯ_20 , РНОКПП НОМЕР_8 ; лікаря-травматолога ОСОБА_27 , ІНФОРМАЦІЯ_21 , РНОКПП НОМЕР_9 ;
- інструкції користувача електронної системи;
- положення про експертні команди з оцінювання повсякденного функціонування особи;
- завірених належним чином копій функціональних обов`язків, наказів про призначення лікарів, що входили до складу експертної команди з оцінювання повсякденного функціонування особи, а саме: лікаря-хірурга ОСОБА_19 , ІНФОРМАЦІЯ_14 , РНОКПП НОМЕР_1 ; лікаря-ревматолога ОСОБА_20 , ІНФОРМАЦІЯ_15 , РНОКПП НОМЕР_2 ; лікаря-офтальмолога ОСОБА_21 , ІНФОРМАЦІЯ_16 , РНОКПП НОМЕР_3 ; лікаря-невролога ОСОБА_22 , ІНФОРМАЦІЯ_17 , РНОКПП НОМЕР_4 ; лікаря-гематолога ОСОБА_23 , ІНФОРМАЦІЯ_18 , РНОКПП НОМЕР_5 ; лікаря-кардіолога ОСОБА_24 , ІНФОРМАЦІЯ_19 , РНОКПП НОМЕР_6 ; лікар-нейрохірурга ОСОБА_25 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , РНОКПП НОМЕР_7 ; лікаря-ревматолога ОСОБА_26 , ІНФОРМАЦІЯ_20 , РНОКПП НОМЕР_8 ; лікаря-травматолога ОСОБА_27 , ІНФОРМАЦІЯ_21 , РНОКПП НОМЕР_9 ;
- завірених належним чином копій медичних карток амбулаторних/стаціонарних хворих: ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_10 ; ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_11 ; ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , РНОКПП НОМЕР_12 ; ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , РНОКПП НОМЕР_13 ; ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , РНОКПП НОМЕР_14 ; ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , РНОКПП НОМЕР_15 ; ОСОБА_12 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , РНОКПП НОМЕР_16 ; ОСОБА_13 , ІНФОРМАЦІЯ_8 , РНОКПП НОМЕР_17 ; ОСОБА_14 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , РНОКПП НОМЕР_18 ; ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_10 , РНОКПП НОМЕР_19 ; ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_11 , РНОКПП НОМЕР_20 ; ОСОБА_17 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , РНОКПП НОМЕР_21 та ОСОБА_18 , ІНФОРМАЦІЯ_13 , РНОКПП НОМЕР_22 ;
- завірених належним чином копій протоколів засідань експертної команди з оцінювання повсякденного функціонування особи щодо наступних осіб: ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_10 ; ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_11 ; ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , РНОКПП НОМЕР_12 ; ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , РНОКПП НОМЕР_13 ; ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , РНОКПП НОМЕР_14 ; ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_6 , РНОКПП НОМЕР_15 ; ОСОБА_12 , ІНФОРМАЦІЯ_7 , РНОКПП НОМЕР_16 ; ОСОБА_13 , ІНФОРМАЦІЯ_8 , РНОКПП НОМЕР_17 ; ОСОБА_14 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , РНОКПП НОМЕР_18 ; ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_10 , РНОКПП НОМЕР_19 ; ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_11 , РНОКПП НОМЕР_20 ; ОСОБА_17 , ІНФОРМАЦІЯ_12 , РНОКПП НОМЕР_21 та ОСОБА_18 , ІНФОРМАЦІЯ_13 , РНОКПП НОМЕР_22 .
Визначити строк дії ухвали тривалістю 10 (десять) календарних днів, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.
Ухвала слідчого судді оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1