Єдиний державний реєстр судових рішень
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
65618, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua
веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua
_____________________________
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
"26" травня 2026 р.м. Одеса Справа № 916/1008/26
Господарський суд Одеської області у складі судді Погребної К.Ф. при секретарі судового засідання Фатєєвій Г.В. розглянувши справу №916/1008/26
За позовом: Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 32, код ЄДРПОУ 20992104)
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «Спецмонтаж Бао» (65069, м. Одеса, вул. Марсельська, буд. 2Б, код ЄДРПОУ 42951064)
про стягнення 495 078грн.
Представники сторін:
від позивача: не з`явився;
від відповідача: не з`явився;
ВСТАНОВИВ:
Південне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України звернулось до Господарського суду Одеської області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Спецмонтаж Бао» про стягнення 495 078грн.
Позовні вимоги обґрунтовані тим, що у зв`язку із несвоєчасною сплатою штрафу за рішенням адміністративної колегії Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 06.05.2025 № 65/37-р/к у відповідача виникла заборгованість зі сплати пені, що була нарахована в період з 16.08.2025 по 16.03.2026, за кожний день прострочення сплати штрафу.
Ухвалою Господарського суду Одеської області від 24.03.2026р. було відкрито провадження по справі №916/1008/26. Розгляд справи призначено за загального позовного провадження.
Ухвалою господарського суду Одеської області від 11.05.2026р. підготовче провадження було закрито, розгляд справи призначено по суті в судовому засіданні.
Відповідач про місце, дату та час засідань повідомлявся судом за юридичною адресою, що підтверджується поштовими повідомленнями, копії яких містяться в матеріалах справи. Відзив на позовну заяву до Господарського суду Одеської області від відповідача до суду не надходив.
Відповідно до ч.7 ст.120 ГПК України у разі відсутності заяви про зміну місця проживання ухвала про повідомлення чи виклик надсилається учасникам судового процесу, які не мають офіційної електронної адреси, та за можливості сповістити їх з допомогою інших засобів зв`язку, які забезпечують фіксацію повідомлення або виклику, за останньою відомою суду адресою і вважається врученою, навіть якщо відповідний учасник судового процесу за цією адресою більше не знаходиться або не проживає.
Відповідно до ч.9 ст. 165 Господарського процесуального кодексу України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Судом в порядку ст. 240 ГПК України, було проголошено вступну та резолютивну частину рішення.
Розглянувши матеріали справи та заслухавши пояснення представника позивача, суд встановив наступне.
Як вказує позивач, Рішенням адміністративної колегії Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 06.05.2025 № 65/37-р/к «Про порушення законодавства про захист економічної конкуренції та накладення штрафу» у справі № 34-02/2021 (далі - Рішення №65/37-р/к) за порушення законодавства про захист економічної конкуренції на товариство з обмеженою відповідальністю «Спецмонтаж Бао» (далі ТОВ «Спецмонтаж Бао», Відповідач), накладено штрафи на загальну суму 495 078грн., а саме.
Пунктом 4 Рішення №65/37-р/к визнано, що ТОВ «Спецмонтаж Бао» вчинило порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів проведених Управлінням капітального будівництва Одеської міської ради на закупівлю: «Ремонтно-реставраційні роботи (реставрація) фасаду будівлі - пам`ятки архітектури, розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Єврейська, 14», ідентифікатор закупівлі UA-2019-12-03-005232-b. За порушення, зазначене в пункті 4 резолютивної частини Рішення №65/37-р/к, на ТОВ «Спецмонтаж Бао» накладено штраф у розмірі 68 000 грн.
Пунктом 7 Рішення №65/37-р/к визнано, що ТОВ «Спецмонтаж Бао» вчинило порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів проведених Управлінням капітального будівництва Одеської міської ради на закупівлю: «Реконструкція будівлі, розташованої за адресою: м. Одеса, проспект Шевченка, 8а. Коригування», ідентифікатор закупівлі UA-2020-03-13-000672-a. За порушення, зазначене в пункті 7 резолютивної частини Рішення №65/37-р/к, на ТОВ «Спецмонтаж Бао» накладено штраф у розмірі 68 000 грн.
Пунктом 10 Рішення №65/37-р/к визнано, що ТОВ «Спецмонтаж Бао» вчинило порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів проведених Управлінням капітального будівництва Одеської міської ради на закупівлю: «Ремонтно-реставраційні роботи (реставрація) фасаду будівлі - пам`ятки архітектури, розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Єврейська, 14», ідентифікатор закупівлі UA-2020-01-24-001325-a. За порушення, зазначене в пункті 10 резолютивної частини Рішення №65/37-р/к, на ТОВ «Спецмонтаж Бао» накладено штраф у розмірі 68 000 грн.
Пунктом 13 Рішення №65/37-р/к визнано, що ТОВ «Спецмонтаж Бао» вчинило порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів проведених Управлінням освіти виконавчого органу Красносільської сільської ради Лиманського району Одеської області на закупівлю: «Реконструкція стадіону з улаштуванням спортивної зони, інфраструктурних об`єктів та застосуванням енергозберігаючих заходів для існуючих допоміжних споруд Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Красносільської сільської ради за адресою: Одеська область, Лиманський район, с. Красносілка, вул. Шкільна, 1А (Код ДК 021- 2015 45454000-4 - Реконструкція), ідентифікатор закупівлі UA-2020-06-16-001878-a. За порушення, зазначене в пункті 13 резолютивної частини Рішення №65/37-р/к, на ТОВ «Спецмонтаж Бао» накладено штраф у розмірі 68 000грн.
Пунктом 16 Рішення №65/37-р/к визнано, що ТОВ «Спецмонтаж Бао» вчинило порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів проведених Приморською районною адміністрацією Одеської міської ради на закупівлю: «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Градоначальницька, 28», ідентифікатор закупівлі UA-2021-04-27-002892-a. За порушення, зазначене в пункті 16 резолютивної частини Рішення №65/37-р/к, на ТОВ «Спецмонтаж Бао» накладено штраф у розмірі 35 673 грн.
Пунктом 19 Рішення №65/37-р/к визнано, що ТОВ «Спецмонтаж Бао» вчинило порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів проведених Приморською районною адміністрацією Одеської міської ради на закупівлю: «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Мала Арнаутська, 96», ідентифікатор закупівлі UA-2021-05-06-001737-a. За порушення, зазначене в пункті 19 резолютивної частини Рішення №65/37-р/к, на ТОВ «Спецмонтаж Бао» накладено штраф у розмірі 68 000 грн.
Пунктом 22 Рішення №65/37-р/к визнано, що ТОВ «Спецмонтаж Бао» вчинило порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів проведених Приморською районною адміністрацією Одеської міської ради на закупівлю: Капітальний ремонт житлового фонду: «Капітальний ремонт покрівлі, світлового ліхтаря житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Єврейська, 42», ідентифікатор закупівлі UA-2021-05-06-005779-c. За порушення, зазначене в пункті 22 резолютивної частини Рішення №65/37-р/к, на ТОВ «Спецмонтаж Бао» накладено штраф у розмірі 63 452 грн.
Пунктом 25 Рішення №65/37-р/к визнано, що ТОВ «Спецмонтаж Бао» вчинило порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 пунктом 4 частини 2 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів проведених Приморською районною адміністрацією Одеської міської ради на закупівлю: Капітальний ремонт житлового фонду: «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку за адресою: м. Одеса, вул. Дігтярна, 16», ідентифікатор закупівлі UA-2021-05-07-000959-a. За порушення, зазначене в пункті 25 резолютивної частини Рішення №65/37-р/к, на ТОВ «Спецмонтаж Бао» накладено штраф у розмірі 55 953 грн.
Зазначене рішення із супровідним листом від 08.05.2025 № 65-02/2398е направлено засобами поштового зв`язку ТОВ «Спецмонтаж Бао» на адресу: вул. Марсельська, буд. 2Б, м. Одеса, 65069, рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення № 06 011 441 140 80, яке повернуто за закінченням встановленого терміну зберігання.
Положеннями частини першої статті 56 Закону України «Про захист економічної конкуренції» передбачено що у разі, якщо вручити рішення немає можливості рішення органів Антимонопольного комітету України вважається таким, що вручене відповідачу, через десять днів з дня оприлюднення інформації про прийняте рішення в офіційному друкованому органі, зокрема «Урядовий кур`єр»
У зв`язку із тим, що прийняте Рішення № 65/37-р/к вручити Товариству з обмеженою відповідальністю «Спецмонтаж Бао» не представилось можливим, інформацію про прийняте рішення було оприлюднено в газеті Кабінету Міністрів України «Урядовий кур`єр» від 05.06.2025 № 113(8038) на стор. 16.
Таким чином, Рішення № 65/37-р/к вважається врученим Товариству з обмеженою відповідальністю «Спецмонтаж Бао» 15.06.2025р.
Рішення № 65/37-р/к Відповідачем до господарського суду не оскаржувалось, не перебувало на перевірці в Антимонопольному комітеті України, з огляду на що є чинним та обов`язковим до виконання.
Приписи частини третьої та п`ятої статті 56 Закону встановлюють, що особа, на яку накладено штраф рішенням органу Антимонопольного комітету України, сплачує його у двомісячний строк з дня одержання рішення про накладення штрафу. Встановлені у рішенні органу Антимонопольного комітету України зобов`язання, передбачені статтею 48 цього Закону, підлягають виконанню у двомісячний строк з дня одержання рішення органу Антимонопольного комітету України, якщо інше не передбачено законом або цим рішенням. Протягом п`яти днів з дня сплати штрафу суб`єкт господарювання зобов`язаний надіслати відповідно до Антимонопольного комітету України або його територіального відділення документи, що підтверджують сплату штрафу.
Отже, як вказує позивач останнім днем двомісячного строку сплати штрафу відповідачем є 15.08.2025р.
Разом з тим, як зазначає позивач у встановлений законодавством строк Відділення не отримувало від Відповідача документи, що підтверджують сплату штрафу у розмірі 459 078 грн. на виконання Рішення № 65/37-р/к.
За посиланнями позивача, в зв`язку з невиконання відповідачем рішення № 65/37-р/к, головою Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України було видано наказ від 26.08.2025р. № 65/20-Ю про примусове виконання Рішення 65/37-р/к, який направлено до Пересипського відділу державної виконавчої служби у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції разом із заявою про відкриття виконавчого провадження від 27.08.2025р. № 65-02/4284е.
Відповідно до постанови заступника начальника Пересипського відділу державної виконавчої служби у місті Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) від 24.10.2025р. відкрито виконавче провадження №79435723 з виконання наказу голови Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 26.08.2025р. № 65/50-Ю про стягнення з ТОВ «Спецмонтаж Бао» 495078,00 грн. Станом на 12.03.2026р. виконавче провадження перебуває на виконанні..
Враховуючи несвоєчасну сплату відповідачем штрафу у сумі 495 078грн., позивач, посилаючись на ч.5 ст.56 Закону України "Про захист економічної конкуренції" нарахував відповідачу пеню за період з 16.08.2025р. по 16.03.2026р. у розмірі 495 078грн.
Враховуючи викладене, позивач звернувся до Господарського суду Одеської області з відповідним позовом та просить суд його задовольнити у повному обсязі та стягнути з відповідача 495 078грн. пені.
Дослідивши матеріали справи, проаналізувавши наявні у справі докази у сукупності та давши їм відповідну правову оцінку, суд дійшов наступних висновків:
Відповідно до ст.1 Закону України "Про Антимонопольний комітет України від 26.11.1993р., Антимонопольний комітет України є державним органом із спеціальним статусом, метою діяльності якого є забезпечення державного захисту конкуренції у підприємницькій діяльності та у сфері державних закупівель. Особливості спеціального статусу Антимонопольного комітету України обумовлюються його завданнями та повноваженнями, в тому числі роллю у формуванні конкурентної політики, та визначаються цим Законом, іншими актами законодавства.
Відповідно до ст. 22 Закону України „Про Антимонопольний комітет України розпорядження, рішення та вимоги органу Антимонопольного комітету України, голови територіального відділення Антимонопольного комітету України, вимоги уповноважених ними працівників Антимонопольного комітету України, його територіального відділення в межах їх компетенції є обов`язковими для виконання у визначені ними строки, якщо інше не передбачено законом.
Невиконання розпоряджень, рішень та вимог органу Антимонопольного комітету України, голови територіального відділення Антимонопольного комітету України, вимог уповноважених ними працівників Антимонопольного комітету України, його територіального відділення тягне за собою передбачену законом відповідальність.
Відповідно до ст.25 Закону України Про Антимонопольний комітет України, з метою захисту інтересів держави, споживачів та суб`єктів господарювання Антимонопольний комітет України, територіальні відділення Антимонопольного комітету України у зв`язку з порушенням законодавства про захист економічної конкуренції органами влади, юридичними чи фізичними особами подають заяви, позови, скарги до суду, в тому числі про, зокрема, стягнення не сплачених у добровільному порядку штрафів та пені.
Положеннями ст. 48 Закону України "Про захист економічної конкуренції" передбачено, що за результатами розгляду справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції органи Антимонопольного комітету України приймають рішення, зокрема, про накладення штрафу.
Відповідно до ч. 1 ст. 56 Закону України "Про захист економічної конкуренції", рішення (витяг з нього за вилученням інформації з обмеженим доступом, а також визначеної відповідним державним уповноваженим Антимонопольного комітету України, головою територіального відділення Антимонопольного комітету України інформації, розголошення якої може завдати шкоди інтересам інших осіб, які брали участь у справі), розпорядження органів Антимонопольного комітету України, голів його територіальних відділень надається для виконання шляхом надсилання або вручення під розписку чи доведення до відома в інший спосіб.
Судом встановлено, що Рішенням адміністративної колегії Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 06.05.2025 № 65/37-р/к «Про порушення законодавства про захист економічної конкуренції та накладення штрафу» у справі № 34-02/2021 за порушення законодавства про захист економічної конкуренції на товариство з обмеженою відповідальністю «Спецмонтаж Бао» накладено штрафи на загальну суму 495 078грн.
Як було встановлено судом, дане рішення було направлено відповідачу належним чином, водночас не було ним отримано, у зв`язку з чим позивач повідомляв відповідача про прийняте рішення шляхом оприлюднення інформації в газеті Кабінету Міністрів України Урядовий кур`єр від 05.06.2025р. за №113 (8083) на сторінці 16.
Відповідно до ч. 1 ст. 56 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у разі якщо вручити рішення немає можливості, рішення органів Антимонопольного комітету України вважається таким, що вручене відповідачу, через десять днів з дня оприлюднення інформації про прийняте рішення, зокрема в газеті Кабінету Міністрів України "Урядовий кур`єр".
Крім того згідно до ч. 2, 3 ст. 56 Закону України "Про захист економічної конкуренції", рішення та розпорядження органів Антимонопольного комітету України, голів його територіальних відділень є обов`язковими до виконання. Особа, на яку накладено штраф за рішенням органу Антимонопольного комітету України, сплачує його у двомісячний строк з дня одержання рішення про накладення штрафу.
Відтак, господарський суд погоджується з твердженнями позивача, що Рішення №65/37-р/к вважається таким, що вручене відповідачу саме 15.06.2025р. Водночас, сплата штрафу повинна була бути здійснена у строк до 15.08.2025р..
Відповідно до ч. 1 ст. 60 Закону України Про захист економічної конкуренції", заявник, відповідач, третя особа мають право повністю або частково оскаржити рішення, розпорядження органу Антимонопольного комітету України, передбачені статтями 36 і 48 цього Закону, до господарського суду у двомісячний строк з дня одержання рішення, розпорядження. Зазначений строк не підлягає поновленню.
Проте, як встановлено судом станом на день розгляду справи в матеріалах справи відсутні докази сплати відповідачем штрафу у сумі 495 078грн. згідно рішення Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від № 65/37-р/к.
У зв`язку з викладеним, суд доходить висновку, що оскільки відповідачем не було сплачено штраф, позивачем було правомірно здійснено нарахування пені на розмір такого штрафу.
Частиною п`ятої статті 56 Закону України Про захист економічної конкуренції передбачено, що за кожний день прострочення сплати штрафу стягується пеня у розмірі півтора відсотка від суми штрафу. Розмір пені не може перевищувати розміру штрафу, накладеного відповідним рішенням органу Антимонопольного комітету України.
Перевіривши розрахунок пені, суд вважає його обґрунтованим та таким, що здійснений відповідно до вимог чинного законодавства України, у зв`язку з чим задовольняє позовні вимоги Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України в частині стягнення з відповідача пені у сумі 495 078грн. у повному обсязі.
У відповідності до частини першої статті 73 ГПК України, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Згідно вимог ст. 74 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. У разі посилання учасника справи на невчинення іншим учасником справи певних дій або відсутність певної події, суд може зобов`язати такого іншого учасника справи надати відповідні докази вчинення цих дій або наявності певної події. У разі ненадання таких доказів суд може визнати обставину невчинення відповідних дій або відсутності події встановленою.
Згідно зі ст.76 ГПК України належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування. Предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.
Відповідно до ст.77 ГПК України обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування. Докази, одержані з порушенням закону, судом не приймаються.
Згідно зі ст.78 ГПК України достовірними є докази, на підставі яких можна встановити дійсні обставини справи.
Відповідно до ст.79 ГПК України достатніми є докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування. Питання про достатність доказів для встановлення обставин, що мають значення для справи, суд вирішує відповідно до свого внутрішнього переконання.
Статтею 86 ГПК України встановлено, що суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.
Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв`язок доказів у їх сукупності.
Суд надає оцінку як зібраним у справі доказам в цілому, так і кожному доказу (групі однотипних доказів), який міститься у справі, мотивує відхилення або врахування кожного доказу (групи доказів).
Частинами ч.ч.1, 2, 3 ст.13 ГПК України встановлено, що судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов`язків, передбачених цим Кодексом. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом.
Принцип рівності сторін у процесі вимагає, щоб кожній стороні надавалася розумна можливість представляти справу в таких умовах, які не ставлять цю сторону у суттєво невигідне становище відносно другої сторони (п.87 Рішення Європейського суду з прав людини у справі "Салов проти України" від 06.09.2005р.).
У Рішенні Європейського суду з прав людини у справі "Надточий проти України" від 15.05.2008р. зазначено, що принцип рівності сторін передбачає, що кожна сторона повинна мати розумну можливість представляти свою сторону в умовах, які не ставлять її в суттєво менш сприятливе становище в порівнянні з опонентом.
Змагальність означає таку побудову судового процесу, яка дозволяє всім особам - учасникам певної справи відстоювати свої права та законні інтереси, свою позицію у справі.
Принцип змагальності є процесуальною гарантією всебічного, повного та об`єктивного з`ясування судом обставин справи, ухвалення законного, обґрунтованого і справедливого рішення у справі.
Відповідачем у встановленому законом порядку позовні вимоги позивача не спростовано.
За таких обставин, приймаючи до уваги вищенаведене, а також оцінюючи надані документальні докази в їх сукупності, позовні вимоги Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю «Спецмонтаж Бао» про стягнення 495 078грн. пені обґрунтовані, підтверджені матеріалами справи та підлягають задоволенню у повному обсязі.
Судові витрати по сплаті судового збору покласти на відповідача згідно ст. 129 ГПК України.
Керуючись ст. ст. 129, 232, 233, 236-238, 240, 241 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Позов Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 32, код ЄДРПОУ 20992104) до Товариства з обмеженою відповідальністю «Спецмонтаж Бао» (65069, м. Одеса, вул. Марсельська, буд. 2Б, код ЄДРПОУ 42951064) задовольнити повністю.
2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Спецмонтаж Бао» (65069, м. Одеса, вул. Марсельська, буд. 2Б, код ЄДРПОУ 42951064) до Державного бюджету (код бюджетної класифікації 21081100, символ банку 106, «Адміністративні штрафи та інші санкції») пеню в сумі 495 078 (чотириста дев`яносто п`ять тисяч сімдесят вісім)грн.
3. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Спецмонтаж Бао» (65069, м. Одеса, вул. Марсельська, буд. 2Б, код ЄДРПОУ 42951064) на користь Південного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 32, код ЄДРПОУ 20992104) витрати по сплаті судового збору у розмірі 5 940 (п`ять тисяч дев`ятсот сорок)грн. 94коп.
Рішення набирає законної сили в порядку, передбаченому ст. 241 ГПК України.
Наказ видати після набрання рішенням законної сили.
Відповідно до ст. ст. 254, 256 ГПК України учасники справи, особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, інтереси та (або) обов`язки, мають право подати апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Повне рішення складено 05 червня 2026 р.
Суддя К.Ф. Погребна