Постанова № 13315295, 21.12.2010, Сумський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
21.12.2010
Номер справи
2а-3/10/1870
Номер документу
13315295
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Копія:

СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

21 грудня 2010 р. справа № 2а-3/10/1870

Сумський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Бондаря С.О.

за участю секретаря судового засідання - Бабаніної О.В.

представника позивача - Маяровської І.О.

представника відповідача - Мельниченко І.З.,,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Суми адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Метал-Союз Плюс" до державної податкової інспекції в місті Суми про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення ,-

В С Т А Н О В И В:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Метал-Союз Плюс" звернулося до суду з адміністративним позовом до державної податкової інспекції в місті Суми про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення. Свої вимоги мотивує тим, що податковим повідомленням-рішенням №0000072312/0/4315 від 24.01.2009р. відповідач визначив податкове зобов'язання позивачу з податку на додану вартість на загальну суму 1259087грн. Вказане рішення винесене на підставі акту документальної невиїзної перевірки №287/2312/31931103/3 від 20.01.2009р., яким нібито встановлено порушення підприємством Закону України “Про податок на додану вартість” та ст. 203, ст. 215 Цивільного кодексу України. На думку позивача, в акті містяться припущення, що ТОВ "Метал-Союз Плюс" здійснювало безтоварні операції з ТОВ “Радіус” та ТОВ “Солід Ком”, бухгалтерські документи по господарськім операціям були виписані про людське око - без наміру створення реальних правових наслідків, а фактично товар за даними первинними документами вищевказаними підприємствами на адресу ТОВ “Метал-Союз плюс” не поставлявся. Це припущення ґрунтується на тому, що установчі документи ТОВ “Радіус” рішенням Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 26.03.2008 року визнані недійсними, ТОВ “Солід Ком” рішенням Господарського суду Запорізької області визнано банкрутом, а також на матеріалах досудового слідства у кримінальній справі порушеної в м. Запоріжжя проти посадових осіб ТОВ “Радіус”. На підставі викладеного податковою інспекцією зроблений хибний висновок про те, що документи первинного бухгалтерського та податкового обліку, що були виписані ТОВ “Радіус” , ТОВ “Солід Ком”, а також правочини, які були укладені між позивачем та ТОВ “Радіус” і ТОВ “Солід Ком” складені з метою надати ТОВ “Метал - союз плюс” отримання незаконної переваги у вигляді незаконного права на податковий кредит та ухилення від сплати податку на прибуток, а тому є нікчемними та такими, що не породжують будь-яких правових наслідків, крім тих, що пов'язані з їх недійсністю. Але, під час перевірки позивачем були надані ґрунтовні письмові пояснення стосовно кожного правочину, який відповідач вважає нікчемним, з посиланням на документи первинного та бухгалтерського обліку, які підтверджують фактичне переміщення брухту. Так фактичне виконання сторонами договорів підтверджується: видатковими накладними, актами приймання-передачі лому, приймально-здавальними актами Форми № 69, залізничними квитанціями, накопичувальними відомостями відділень Укрзалізниці, платіжними дорученнями, актами звірки поставленого лому. Крім того, рішення Ленінського районного суду м. Запоріжжя від 26.03.2008року, яким установчі документи ТОВ “Радіус” були визнані недійсними, скасоване в апеляційному порядку. На думку позивача, податковою інспекцією також був порушений Порядок проведення перевірок.

Державна податкова інспекція в місті Суми, заперечуючи проти позову, свою позицію обґрунтовує тим, що ТОВ "Метал-Союз Плюс" здійснювало безтоварні операції з ТОВ “Радіус” та ТОВ “Солід Ком”, бухгалтерські документи по господарськім операціям були виписані про людське око - без наміру створення реальних правових наслідків, а фактично товар за даними первинними документами вищевказаними підприємствами на адресу ТОВ “Метал-Союз плюс” не поставлявся. Вказані обставини вже встановлені постановами та ухвалами Харківського апеляційного адміністративного суду, а тому не потребують доказування.

В судовому засіданні представник ТОВ "Метал-Союз Плюс" Маяровська І.О. позовні вимоги підтримала в повному обсязі.

Представник ДПІ в м. Суми Мельниченко І.З. позову не визнала з підстав викладених у письмовому запереченні.

Суд, заслухавши пояснення представників сторін, вивчивши матеріали справи, вважає, що позов не обґрунтований і задоволенню не підлягає, виходячи з наступного.

В судовому засіданні було встановлено, що державною податковою інспекцією в місті Суми з 12 по 19 січня 2009року була проведена невиїзна перевірка ТОВ "Метал-Союз Плюс" з питань дотримання вимог податкового законодавства по правовим відносинам з ТОВ “Радіус” м. Запоріжжя (код 32584981) та ТОВ “Солід Ком” м. Запоріжжя (код 33175771) за період з 01.07.2006р. по 30.09.2007р., за результатами якої складено акт №287/2312/31931103/3 від 20.01.2009р.

На підставі вказаного акту перевірки державною податковою інспекцією в місті Суми винесено податкове повідомлення-рішення №0000072312/0/4315 від 24.01.2009р., яким товариству "Метал-Союз Плюс" було визначено податкове зобов'язання з податку на додану вартість на загальну суму 1259087грн.

Як зазначено в акті, перевіркою повноти визначення та своєчасності сплати до бюджету податку на додану вартість по правовим відносинам з ТОВ “Радіус” м. Запоріжжя та ТОВ “Солід Ком” м. Запоріжжя за період з 01.07.2006 року по 30.09.2007 року встановлено, що, згідно з договором поставки від 27.11.2006р. № 27/11-2006 протягом грудня 2006р. ТОВ "Радіус" ніби-то було поставлено ТОВ "Метал-Союз плюс" м. Суми 2648,84 тон брухту чорних металів на загальну суму 3 168 692,26 грн.

Згідно з договором поставки від 01.01.2007р. за № 01/01/2007-Р протягом січня 2007р. ТОВ "Радіус" ніби-то було поставлено на адресу ТОВ "Метал-Союз плюс" 360,951тон брухту чорних металів на загальну суму 446 703,54 грн., протягом лютого 2007р. -833,234 т брухту чорних металів на загальну суму 966 940,95 грн., протягом березня 2007р. -1 642,054 т брухту чорних металів на загальну суму 1 946 747,13 грн., протягом квітня 2007р. - 321,162 т брухту чорних металів на загальну суму 402 737,15 грн., протягом травня 2007р. - 970,500 т брухту чорних металів на загальну суму 1 133 183,00 грн., протягом липня 2007р. - 324 т брухту чорних металів на суму 342 023,00 грн., протягом серпня 2007р. - 498,695 т брухту чорних металів на загальну суму 559 194,78 грн., протягом вересня 2007 р. - 166,237 т брухту чорних металів на загальну суму 222 663,50 грн.

Крім того, у періоді, що перевірявся, ТОВ "Радіус" ніби-то надавало ТОВ "Метал-Союз плюс" послуги по переробці брухту, згідно податкових накладних, підписаних ОСОБА_3 № 1 від 31.01.2007р., № 11 від 31.03.2007р., № 15 від 20.04.2007р., № 23 від 31.05.2007р., № 27 від 30.06.2007р., № 34 від 31.07.2007р. на загальну суму 23 953,83 грн.

У червні 2007р. ТОВ "Радіус" ніби-то реалізовувало ТОВ "Метал-Союз плюс" товарно-матеріальні цінності, у зв'язку з чим виписало податкову накладну № 25 від 27.06.2007р. на загальну суму 3 610,00 грн., яка підписана ОСОБА_3

В акті перевірки від 20.01.2009р. податковою інспекцією зроблені висновки про нікчемність вказаних вище правочинів, оскільки при відпрацюванні взаємовідносин між ТОВ "Метал-Союз плюс" по розрахунках з ТОВ "Радіус" було встановлено, що в провадженні СУ УМВС України в Запорізькій області знаходилась кримінальна справа за обвинуваченням ОСОБА_3 за ч. 3 ст. 28 - ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 209, ч.3 ст. 28 - ч. 2 ст. 358, ч. 3 ст. 28- ч. 2 ст. 366 КК України, досудовим слідством в якій встановлено, що ТОВ "Радіус" було створено з метою здійснення незаконної діяльності по конвертації безготівкових грошових коштів в готівкові. Підприємство було зареєстровано з порушенням чинного законодавства на підставну особу - ОСОБА_4, який участі у фінансово-господарській діяльності товариства не приймав, не підписував ні реєстраційних документів товариства, ні документів, пов'язаних із здійсненням господарської діяльності. Печатка і реєстраційні документи ТОВ "Радіус" ОСОБА_4 не передавались, а знаходились у розпорядженні ОСОБА_3 та інших невстановлених осіб, які здійснювали незаконну підприємницьку діяльність. ОСОБА_3 з групою осіб вносив завідомо неправдиві відомості в офіційні документи ТОВ "Радіус", і, не маючи права підписувати ці документи, ставив свої підписи замість директора, зокрема в документах фінансової звітності, які подавались до контролюючих органів. У штаті ТОВ "Радіус" були відсутні працівники, які могли б виконувати роботи по закупівлі товару, виконанню робіт та наданню послуг, на підприємстві було відсутнє необхідне обладнання, склади, інші приміщення для зберігання обладнання, металобрухту та інших товарів, відсутні і приходні документи на підтвердження закупівлі товарів, виконання робіт та надання послуг, водночас встановлено великі обсяги грошових коштів на розрахункових рахунках підприємства (за період з 01.01.2006р. по 01.03.2008р. - 15 966 511,39 грн.), а також невідповідність грошового обороту розмірам сплачених податків.

Враховуючи, що договори поставки, акти звірки надходження брухту, видаткові накладні, податкові накладні та інші документи ТОВ "Радіус" були підписані не уповноваженою особою, жодних правових наслідків вони не створюють.

Такий висновок суду відповідає вимогам ст. 216 Цивільного кодексу України, згідно якої недійсний правочин не створює юридичних наслідків, крім тих, що пов»язані з його недійсністю.

Відповідно до ч. 2 ст. 203 Цивільного кодексу України особа, яка вчиняє правочин, повинна мати необхідний обсяг цивільної дієздатності. Юридична особа набуває цивільних прав та обов'язків і здійснює їх через свої органи, які діють відповідно до установчих документів та закону (ч. 1 ст. 92 ЦК України).

Згідно ч. 1 ст. 89 Господарського кодексу України управління господарською діяльністю товариства здійснюють його органи та посадові особи.

Здійснення ТОВ "Радіус" господарської діяльності без зазначення в бухгалтерському обліку зазначених вище операцій та недекларування податкових зобов'язань з податку на додану вартість призвело до несплати в Державний бюджет України сум податків.

Відсутні товарно-транспортні накладні та інші документи, які б підтверджували переміщення брухту чорних металів, надання послуг.

Враховуючи викладене, накладні, податкові накладні та інші первинні документи, які виписувались від імені ТОВ "Радіус" на адресу ТОВ "Метал-Союз плюс" та підписувались ОСОБА_3 (не уповноваженою на це особою) і завірялись печаткою ТОВ "Радіус" є недійсними, договори поставки від 27.11.2006р. № 27/11-2006 на суму 3 168 692,26 грн., від 01.01.2007р. за № 01/01/2007-Р на суму 6 020 192,80 грн., а також правочини про надання послуг по переробці брухту на загальну суму 23 953,83 грн. та про купівлю-продаж товарно-матеріальних цінностей на суму 3 610,00 грн. оформлені ТОВ "Метал-Союз плюс" з ТОВ "Радіус" є нікчемними відповідно до ч. 2 ст. 215 Цивільного кодексу України.

Відповідно до вимог пп. 7.2.3 п. 7.2 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість" податкова накладна підписується на кожну повну або часткову поставку товарів (робіт, послуг). У разі коли частка товару (робіт, послуг) не містить відокремленої вартості, перелік номенклатура) частково поставлених товарів зазначається в додатку до податкової накладної у порядку, встановленому центральним органом державної податкової служби України, та враховується у визначенні загальних податкових зобов'язань.

Згідно пп. 7.4.1 п. 7.4 ст. 7 вказаного Закону податковий кредит звітного періоду складається із сум податків, нарахованих (сплачених) платником податку за ставкою, встановленою пунктом 6.1 статті 6 та статтею 8 цього Закону, протягом такого звітного періоду у зв'язку з придбанням (будівництвом, спорудженням) основних фондів (основних засобів, у тому числі інших необоротних матеріальних активів та незавершених капітальних інвестицій в необоротні капітальні активи), у тому числі при їх імпорті, з метою подальшого використання у виробництві та/або поставці товарів (послуг) для оподатковуваних операцій у межах господарської діяльності платника податку.

Відповідно до пп. 7.4.4 п. 7.4 ст. 7 Закону України "Про податок на додану вартість" якщо платник податку придбаває (виготовляє) матеріальні та нематеріальні активи (послуги), які не призначаються для їх використання в господарській діяльності такого платника, то сума податку, сплаченого у зв'язку з таким придбанням (виготовленням), не включається до складу податкового кредиту.

Згідно пп. 7.4.5 п. 7.4 ст. 7 вказаного Закону не підлягають включенню до складу податкового кредиту суми сплаченого (нарахованого) податку у зв'язку з придбанням товарів (послуг), не підтверджені податковими накладними чи митними деклараціями У разі коли на момент перевірки платника податку органом державної податкової служби суми податку, попередньо включені до складу податкового кредиту, залишаються не підтвердженими зазначеними цим підпунктом документами, платник податку несе відповідальність у вигляді фінансових санкцій, установлених законодавством, нарахованих на суму податкового кредиту, не підтверджену зазначеними цим підпунктом документами.

Тому суд погоджується з висновком податкової інспекції про заниження підприємством податку на подану вартість, що підлягає сплаті до бюджету на суму 839 391,00 грн.

Крім того, в ході перевірки встановлено, що одним з найбільших постачальників ТОВ "Метал-Союз плюс" у період з 01.07.2006р. по 30.09.2007р. було ТОВ "Солід Ком" м. Запоріжжя, посадові особи якого перебувають у розшуку. Постановою Господарського суду Запорізької області від 06.11.2007р. в справі № 21/259/07 ТОВ "Солід Ком" визнано банкрутом і відкрито ліквідаційну процедуру.

ТОВ "Метал-Союз плюс" у перевіряємому періоду включило до складу валових витрат витрати в сумі 899 531,22 грн. за договором поставки № 01/08/2005-СК від 01.08.2005р., від імені ТОВ "Солід Ком" підписаним ОСОБА_3, та додатковою угодою № 8 від 31.12.2006р., підписаною від імені ТОВ "Солід Ком" ОСОБА_5, а також витрати по наданню послуг по переробці брухту а сумі 273,42 грн., - за відсутності перевізних та інших документів, які б підтверджували факт перевезення товару та надання послуг.

Згідно вказаного договору, протягом липня 2006р. ТОВ "Солід Ком" ніби-то поставило позивачу 830,276 т брухту чорних металів на загальну суму 851 072,09 грн., протягом липня 2007р. - 44,704 т брухту чорних металів на загальну суму 48 459,13 грн.

У липні 2006р. ТОВ "Солід Ком" ніби-то надало ТОВ "Метал-Союз плюс" послуги по переробці брухту, у зв'язку з чим від імені ТОВ "Солід Ком" було виписано податкову накладну № 117 від 31.07.2006р. на суму 273,42 грн., на якій значиться розшифровка підпису "ОСОБА_3."

Згідно письмових пояснень гр. ОСОБА_3 від 18.12.2007р., він звільнився за власним бажанням з підприємства ТОВ “Солід Ком” в травні 2005 року, і після цього не мав ніякого відношення до діяльності підприємства, жодних договорів, бухгалтерських і податкових документів від імені ТОВ “Солід Ком” не підписував.

У відповідності до реєстраційних документів ТОВ “Солід Ком”, ОСОБА_5 не значиться посадовою особою підприємства, тому будь-які повноваження у даної особи на вчинення дій від імені товариства в державних органах відсутні.

В ході перевірки було встановлено, що від імені ТОВ “Солід Ком” договори, податкова звітність та документи фінансово-господарської діяльності були підписані невстановленими особами, при цьому біля своїх підписів дані особи зазначали прізвища “ОСОБА_3.” та “ОСОБА_5”, які не були посадовими особами товариства.

Враховуючи викладене, договір поставки № 01/08/2005-СК від 01.08.2005р., оформлений між ТОВ "Метал-Союз плюс" та ТОВ "Солід Ком", накладні, податкові накладні та інші первинні документи, які виписувались на адресу ТОВ "Метал-Союз плюс" та підписувались невстановленими особами без належних повноважень і завірялись печаткою ТОВ "Солід Ком" не можуть вважатися дійсними.

Під час перевірки також було встановлено, що у ТОВ “Солід Ком” відсутні складські, виробничі та інші приміщення, необхідні для виробництва, зберігання та транспортування продукції ( зокрема металобрухту). Відповідно до даних податкової, статистичної, пенсійної та іншої звітності на підприємстві були відсутні наймані працівники. Допитані посадові особи ТОВ “Солід Ком” не визнають своєї причетності до фінансово-господарської діяльності цього підприємства.

Відповідно до вимог ч. 2 ст. 3 Закону України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” бухгалтерський облік є обов'язковим видом обліку, який ведеться підприємством, податкова та інші види звітності, що використовують грошовий вимірник, ґрунтуються на даних бухгалтерського обліку. Підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій. Первинні документи повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення.

Документи первинного, бухгалтерського та податкового обліків ( в тому числі видаткові та зведені накладні, акти приймання-передачі, зведені акти, податкові накладні тощо), які були підписані від імені ТОВ “Солід Ком” повинні були фіксувати фактично здійснені господарські операції, однак надані для перевірки документи були виписані лише про людське око, без наміру створити реальні правові наслідки. Фактично товар та роботи (послуги) за даними первинними документами не поставлялись.

З матеріалів перевірки вбачається, що ТОВ "Метал-Союз плюс" неправомірно та всупереч вимогам ч. 1 ст. 9 Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" було складено та виписано видаткові та зведені накладні, акти приймання-передачі, зведені акти, податкові накладні тощо, що посадові особи ТОВ "Метал-Союз плюс" під час перерахування коштів ТОВ "Солід Ком" усвідомлювали те, що наслідки, передбачені ст. 202 Цивільного кодексу України, по правочинах з ТОВ "Солід Ком" не настануть, що сума податкового зобов'язання з податку на прибуток буде незаконно занижена.

Враховуючи вищевикладене, за період з 01.07.2006р. по 30.09.2007р. в податковому та бухгалтерському обліках ТОВ "Метал-Союз плюс" обліковуються первинні документи, складені невстановленими особами від імені ТОВ "Солід Ком" на поставку брухту чорних металів на загальну суму 2 930 491,44 грн. та на ніби-то одержані послуги по переробці брухту на суму 273,42 грн.

Отже податковий кредит з податку на додану вартість ТОВ “Метал - Союз плюс” по розрахунках з ТОВ “Солід Ком” було завищено за період з 01.07.2006 р. по 30.09.2007 р., а відповідно і податок на додану вартість, що підлягає сплаті до бюджету, було занижено на загальну суму - 161 977,00 грн.

Податковим повідомленням-рішенням № 0000072312/0/4315 від 24.01.2009р. було визначено до сплати товариству “Метал-Союз плюс” 839391грн. основного платежу з податку на додану вартість та відповідно до п.п. 17.1.3 ст. 17.1 ст. 17 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" застосовано штрафні санкції в сумі 419696грн., - у розмірі десяти відсотків від суми недоплати (заниження суми податкового зобов'язання) за кожний з податкових періодів, починаючи з податкового періоду, на який припадає така недоплата, та закінчуючи податковим періодом, на який припадає отримання таким платником податків податкового повідомлення від контролюючого органу, але не більше п"ятдесяти відсотків такої суми та не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян сукупно за весь строк недоплати.

На думку суду, нікчемність всіх вищевказаних угод вже була встановлена рішеннями судів.

Так, постановою Харківського апеляційного адміністративного суду від 26.10.09р. по справі №АС 12/436-08/5021 за позовом прокурора м. Суми в інтересах Державної податкової інспекції в м. Суми до ТОВ «Метал союз плюс»і ТОВ «Радіус»про стягнення грошових коштів по нікчемному правочину, встановлена нікчемність правочинів, укладених між вказаними товариствами, і стягнуто з ТОВ «Радіус»грошові кошти, отримані за нікчемним правочином, на користь держави.

Постановою Харківського апеляційного адміністративного суду від 26.11.09р. по справі №АС 12/433-08/5021 за позовом Прокурора м. Суми в інтересах Державної податкової інспекції в м. Суми до ТОВ «Метал союз плюс»і ТОВ «Радіус» про стягнення грошових коштів по нікчемному правочину, встановлена нікчемність правочинів, укладених між вказаними товариствами, і стягнуто з ТОВ «Радіус»грошові кошти, отримані за нікчемним правочином, на користь держави.

Постановою Харківського апеляційного суду від 01.12.09р. по справі №АС 3/391-08/5021 за позовом Прокурора м. Суми в інтересах Державної податкової інспекції в м. Суми до ТОВ «Метал союз плюс»і ТОВ «Солід Ком»про стягнення грошових коштів по нікчемному правочину, встановлена нікчемність правочинів, укладених між вказаними товариствами.

Відповідно до ч. 1 ст. 72 КАС України обставини, встановлені судовим рішенням в адміністративній, цивільній або господарській справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.

Тобто, нікчемність вищезазначених угод не повинна доказуватися в даній справі.

Що стосується посилань позивача на порушення відповідачем порядку проведення перевірки, то суд зазначає наступне.

Відповідно п. 1 ч. 1 ст. 11 Закону України “Про державну податкову службу в Україні” органи державної податкової служби мають право здійснювати документальні невиїзні перевірки (на підставі поданих податкових декларацій, звітів та інших документів, пов'язаних з нарахуванням і сплатою податків та зборів ( обов'язкових платежів) незалежно від способу їх подачі, своєчасності, достовірності, повноти нарахування і сплати податків та зборів (обов 'язкових платежів).

На підставі вказаних вимог Закону ДПІ в м.Суми було проведено відповідну перевірку.

Суд вважає, що акт перевірки від 20.01.2009р. № 287/2312/31931103/3 відповідає вимогам "Порядку оформлення результатів невиїзних документальних, виїзних планових та позапланових перевірок з питань дотримання податкового, валютного та іншого законодавства", затвердженого наказом ДПА України від 10 серпня 2005р. №327, та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 25 серпня 2005р. за №925/11205, та є носієм доказової інформації про виявлені порушення вимог податкового законодавства суб'єктом господарювання, містить систематизований виклад виявлених у ході перевірки фактів порушень норм податкового законодавства.

Відповідно до вимог п. 1.7 вказаного вище Порядку, факти виявлених порушень викладені в акті перевірки чітко, об'єктивно та в повній мірі, із посиланням на первинні або інші документи, які зафіксовані в бухгалтерському та податковому обліку, що підтверджують наявність зазначених фактів, та з посиланням на норми закону і інші нормативно-правові акти.

Згідно п.п. 2.2.14 Порядку в акті перевірки відображені виявлені при перевірці факти взаємовідносин із суб'єктами господарювання, які припинили діяльність, а також договори, первинні документи, визнані судом недійсними ( або недійсні в силу закону).

Таким чином, у суду немає жодних підстав для задоволення позовних вимог ТОВ "Метал-Союз Плюс" до державної податкової інспекції в місті Суми про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення №0000072312/0/4315 від 24.01.2009року.

Керуючись ст. ст. 86, 94, 98, 158-163, 167, 186, 254 КАС України, суд, -

П О С Т А Н О В И В:

В задоволенні адміністративного позову товариства з обмеженою відповідальністю "Метал-Союз Плюс" до державної податкової інспекції в місті Суми про визнання недійсним податкового повідомлення-рішення №0000072312/0/4315 від 24.01.2009року відмовити.

Постанова може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Сумський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги на постанову суду протягом десяти днів з дня отримання копії повного тексту постанови.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Суддя (підпис) С.О. Бондар

Повний текст постанови виготовлений 24 грудня 2010 року.

З оригіналом згідно:

Суддя С.О. Бондар