Постанова № 13310561, 24.12.2010, Харківський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
24.12.2010
Номер справи
14576/10/2070
Номер документу
13310561
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Харківський окружний адміністративний суд

61004 м. Харків вул. Мар'їнська, 18-Б-3 П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

Харків

24 грудня 2010 р. № 2-а- 14576/10/2070

Харківський окружний адміністративний суд у складі:

Головуючого судді Зінченка А.В.,

при секретарі Нікітіної О.В.

за участі представників сторін:

Позивача Білик В.В.

Відповідача Поворознюк О.Ю.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю фірма «Віконт»до Державної податкової інспекції у Ленінському районі міста Харкова, з участю третьої особи на стороні відповідача Державної податкової адміністрації у Харківській області, про визнання дій незаконними та скасування рішень, -

В С Т А Н О В И В :

Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю «Віконт», звернулось до суду з позовом до Державної податкової інспекції у Ленінському районі м. Харкова про визнання дій незаконними та скасування рішень про застосування штрафних (фінансових) санкцій № 0005022310 на суму 17037,1 грн.,№0005032310 на суму 19457,25 грн., №0005012310 на суму 5461,6 грн., №0005002310 на суму 11481,5 грн. від 13.10.2009 року

Свій позов позивач обґрунтував тим, що 24.09.2009 року фахівцями ДПА у Харківській області на підставі направлень було проведено перевірки позивача з питань дотримання субєктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій господарських одиниць, що належать ТОВ «Віконт»та розташовані за адресами: магазин по вул. Коцарська, 20, магазин по вул. Мала Гончарівська, 16а, магазин павільйон по вул. Залютинська ріг вул. Золочівської.

За результатами перевірок 24.09.2009 року ДПА у Харківській області складено три акти: №8614/20/40/23/30652939; №8615/20/40/23/30652939; №8614/20/40/23/30652939.

Відповідно до зазначених актів ДПА у Харківській області встановлено факти порушення ТОВ «Віконт»вимог ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», а саме: п.1,2,9, 12,13 ст. 3 та п.2.6 розділу 2 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні» №637 від 15.12.2004 року.

На підставі зазначених актів перевірок, 13.10.2009 року, ДПІ у Ленінському районі м.Харкова, винесені рішення про застосування штрафних ( фінансових) санкцій, а саме: № 0005022310 на суму 17037,1 грн.,№0005032310 на суму 19457,25 грн., №0005012310 на суму 5461,6 грн., №0005002310 на суму 11481,5 грн.

Позивач вважає винесені рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій неправомірними, протизаконними та таким що не відповідають вимогам чинного податкового законодавства та просить їх скасувати.

В судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги в повному обсязі, просив суд їх задовольнити, з посиланням на обставини викладені в позовній заяві.

В судовому засіданні представник відповідача проти позову заперечував, просив у його задоволенні відмовити надавши суду свої письмові заперечення.

Представник 3-ї особи проти позову заперечував, просив у його задоволенні відмовити надавши суду свої письмові заперечення.

Суд заслухавши пояснення учасників процесу, дослідивши матеріали справи, проаналізувавши докази у їх сукупності, встановив наступні обставини справи.

24.09.2009 року фахівцями ДПА у Харківській області на підставі направлень №11021 від 23.09.2009 р., №11018 від 23.09.2009 року та №11024 від 23.09.2010 року було проведено перевірки позивача з питань дотримання субєктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій господарських одиниць, що належать ТОВ «Віконт»та розташовані за адресами: магазин по вул. Коцарська,20, магазин по вул. Мала Гончарівська, 16а, магазин павільйон по вул. Залютинська ріг вул. Золочівської.

За результатами перевірок було складено акти :

1.№8615/20/40/23/30652939 (вул. Залютинська, ріг вул. Золочівської), в якому зафіксовані наступні порушення:

- невідповідність суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі, зазначеній в денному звіті РРО на 235,20 грн., чим порушено ст. 22 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», за що до суб'єкта підприємницької діяльності застосовується фінансова санкція у п'ятикратному розмірі суми, на яку виявлено невідповідність, тобто 1176,00 грн.

-не ведення, у встановленому законодавством порядку, обліку товарів за місцем їх реалізації та зберігання, а саме відсутні первинні документи підтверджуючі облік товарів на загальну суму 5152,75 грн., чим порушено ст. 21 ЗУ №265, за що застосовується фінансова санкція у розмірі подвійної вартості не облікованих товарів за цінами реалізації, тобто 10305,5 грн.

2. №8614/20/40/23/30652939 (вул. Коцарська, 20), в якому зафіксовані наступні порушення:

-невідповідність суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі, зазначеній в денному звіті РРО на 362,22 грн., за що, згідно ст. 22 ЗУ №265 до суб'єкта підприємницької діяльності застосовується фінансова санкція у п'ятикратному розмірі суми, на яку виявлено невідповідність, тобто 1811,10 грн.

-не ведення, у встановленому законодавством порядку, обліку товарів за місцем їх реалізації, а саме відсутні первинні документи підтверджуючі облік товарів на загальну суму 1538,50 грн., за що згідно ст. 21 ЗУ №265 до суб'єкта підприємницької діяльності застосовується фінансова санкція у розмірі подвійної вартості не облікованих товарів за цінами реалізації, тобто 3077,00 грн.

- невиконання щоденного друку фіскальних звітних чеків, а саме; фіскальний звітний чек за 22.07.09 р. надруковано 23.07.09 р., за що згідно п. 4 ст. 17 ЗУ №265 у разі невиконання щоденного друку фіскального звітного чеку або його незбереження в КОРО до суб'єкта підприємницької діяльності застосовується фінансова санкція у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 340,00 грн.

- не проведення розрахункової операції через РРО, не роздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції на суму покупки 46,70 грн., за що згідно п.1 ст. 17 ЗУ №265 до суб'єкта підприємницької : діяльності застосовується фінансова санкція у п'ятикратному розмірі вартості проданих товарів, тобто 233,50 грн.

3. №8616/20/40/23/30652939 (вул. Мала Гончарівська, 16-а) в якому зафіксовані наступні порушення:

-невідповідність суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі, зазначеній в денному звіті РРО на 2665,00 грн., за що згідно ст. 22 ЗУ№ 265 до суб'єкта підприємницької діяльності застосовується фінансова санкція у п'ятикратному розмірі суми, на яку виявлено невідповідність, тобто 13325,00 грн.;

- не ведення, у встановленому законодавством порядку, обліку товарів за місцем їх реалізації та зберігання, а саме відсутні первинні документи, які підтверджують облік товарів на загальну суму 1686,05, за що згідно ст. 21 ЗУ №265 у разі не ведення або ведення з порушенням встановленого порядку обліку товарів за місцем реалізації та зберігання, до суб'єкта підприємницької діяльності застосовується фінансова санкція у розмірі подвійної вартості не облікованих товарів за цінами реалізації, тобто 3372,10 грн.;

- застосування при здійсненні розрахункових операцій незареєстрованого у встановленому порядку реєстратора розрахункових операцій, а саме реєстратор розрахункових операцій не поставлено на облік за місцем розташування господарського об'єкту в ДПІ у Жовтневому районі, за що згідно п.2 ст. 17 ЗУ №265 до суб'єкта підприємницької діяльності застосовується фінансова санкція у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 340,00 грн.;

- проведення готівкових розрахунків із застосуванням РРО без обліку (оприбуткування) зазначених готівкових коштів у повній сумі їх фактичних надходжень у книзі обліку розрахункових операцій на підставі фіскальних звітних чеків, а саме: в КОРО №2033003485р/10 від 12.06.09р. відсутні записи в розділі 2 „Облік руху готівки та сум розрахунків" за 22.09.09р, 23.09.09р. Згідно фіскального звітного чеку №1784 за 22.09.09р. сума обігу склала 1749,00 грн., згідно фіскального звітного чеку №185 за 23.09.09.р. сума обігу склала 2142,45 грн. На загальну суму 3891,45 грн., за що згідно абз. З ст.1 Указу Президента України від 12.06.95 № 436/95 „Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки" до суб'єкта підприємницької діяльності застосовується фінансова санкція у п'ятикратному розмірі не оприбуткованої суми, тобто 19457,25 грн.

Судом встановлено, що на підставі зазначених актів перевірки ДПІ у Ленінському районі м. Харкова 13.10.2010 року було винесені рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій, а саме: № 0005022310 на суму 17037,10 грн., №0005032310 на суму 19457,25 грн., №0005012310 на суму 5461,6 грн., №0005002310 на суму 11481,5 грн.

Позивач зазначає, що ТОВ «Віконт»займає приміщення, що розташовані за адресою: м. Харків, вул. Коцарська, 20 та вул. Мала Гончарівська, 16-А, на підставі угод оренди, а приміщення по вул. Залютинська ріг вул. Золочівської займає навпаки СПД -ФО ОСОБА_3 на підставі угоди оренди, яке належить ТОВ „Віконт". Незважаючи на даний факт та повідомлення ДПА у Харківській області про наявність орендованих торгових приміщень, перевірку, проведено без урахування зазначеного факту.

Також, позивач зазначив, що в ході перевірки готівку було вилучено та перераховано як ТОВ „Віконт", так і СПД - ФО ОСОБА_3, направлення на перевірку якого органи ДПА не мали.

Матеріалами справи підтвердилось, що при проведенні перевірки магазину за адресою: м. Харків, вул. Коцарська, 20, згідно описової частини складеного акту №8614/20/40/23/30652939 з додатками, до перевірки були надані наступні дозвільні документи, що оформлені саме на ТОВ «Віконт», а сам : реєстраційне посвідчення до РРО Datecs MP-500 Т 03 МР-500 Т 02.01 (заводський № ДГ 04000854, реєстраційний №2033003963) видане ДПІ у Ленінському районі 20.11.2006 року ТОВ «Віконт»на РРО для використання в господарській одиниці - магазині за адресою: м. Харків, вул. Кацарська, 20.; ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями АВ № 967429 від 23.02.2009р., видана РУ Департаменту САТ ДПА України у Харківській області на магазин ТОВ „Віконт" за адресою м. Харків, вул. Кацарська, 20.;

ліцензія на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами АВ № 967979 від 23.02.2009р., видана РУ Департаменту САТ ДПА України у Харківській області на магазин ТОВ „Віконт" за адресою м. Харків, вул. Кацарська, 20.; Торговий патент №336263 від 01.04.2009р. виданий ДПІ у Ленінському районі м. Харкова на магазин ТОВ „Віконт" за адресою м. Харків, вул. Кацарська, 20.

Також, в додатку до акту перевірки „Опис наявних купюр та монет", складеного власноручно робітником ТОВ „Віконт", уповноваженого проводити розрахунки за товари, - продавцем ОСОБА_4, зазначено, що до опису включені готівкові кошти, що належать ТОВ „Віконт".

Крім того судом встановлено, що при проведенні перевірки магазину - павільйону за адресою: м. Харків, вул. Залютинська ріг вул. Золочівської згідно описової частини складеного акту №8615/20/40/23/30652939 з додатками, до перевірки були надані наступні дозвільні документи, що оформлені саме на ТОВ „Віконт": Ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями АГ № 059403 від 06.07.2009р., видана РУ Департаменту САТ ДПА України у Харківській області на магазин ТОВ „Віконт" за адресою м. Харків, вул. Залютинська ріг вул. Золочівської; Ліцензія на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами АВ № 059957 від 06.07.2009р., видана РУ Департаменту САТ ДПА України у Харківській області на магазин ТОВ «Віконт»за адресою м. Харків, вул. Залютинська ріг вул. Золочівської; Торговий патент №336400 від 25.06.2009р. виданий ДПІ у Ленінському районі м. Харкова на магазин ТОВ „Віконт" за адресою м. Харків, вул. Залютинська ріг вул. Золочівської.

Також в додатку до акту перевірки „Опис наявних купюр та монет", складеного власноручно робітником ТОВ „Віконт", уповноваженого проводити розрахунки за товари - продавцем ОСОБА_5, зазначене, що до опису включені готівкові кошти, що належать ТОВ «Віконт».

Матеріалами справи підтвердилось, що при проведенні перевірки магазину за адресою: м. Харків, вул. Мала Гончарівська,16-А, згідно описової частини складеного акту №8616/20/40/23/30652939 з додатками, до перевірки були надані наступні дозвільні документи, що оформлені саме на ТОВ „Віконт": Реєстраційне посвідчення до РРО Datecs MP 500 Т 03 (заводський № ДГ 04000677. реєстраційний №2033003485) видане ДПІ у Ленінському районі 27.08.2008 року ТОВ „Віконт" на РРО для використання в господарській одиниці - магазині за адресою: м. Харків, вул. Мало Гончарівська, 16-А; Ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями АВ № 933435 від 09.12.2008р. видана РУ Департаменту САТ ДПА України у Харківській області на магазин ТОВ „Віконт" за адресою м. Харків, вул. Мало Гончарівська, 16-А; Ліцензія на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами АВ № 934000 від 09.12.2008р. видана РУ Департаменту САТ ДПА України у Харківській області на магазин ТОВ «Віконт»за адресою м. Харків, вул. Мало Гончарівська, 16-А; Торговий патент №157499 від 01.12.2008р. виданий ДПІ у Жовтневому районі м. Харкова на магазин ТОВ „Віконт" за адресою м. Харків, вул. Мало Гончарівська, 16-А.

Також, в додатку до акту перевірки „Опис наявних купюр та монет", складеного власноручно робітником ТОВ „Віконт", уповноваженого проводити розрахунки за товари, -продавцем ОСОБА_6 зазначене, що до опису включені готівкові кошти, що належать ТОВ «Віконт».

Таким чином, суд приходить до висновку, що фахівцями ДПА У Харківській області на підставі направлень від 23.09.2009р. №11018, №11021, 11024 були проведені перевірки щодо дотриманням суб'єктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій господарських одиниць, що належать саме ТОВ „Віконт"

Також, суд звертає увагу, що під час проведення перевірок ніяких пояснень та заперечень у співробітників позивача не було. Акти перевірки були підписані продавцями ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 без зауважень.

За таких обставин, суд вважає, що відповідачами доведений факт порушення позивачем вказаних норм Закону.

Суд зазначає, що статтями 15, 16 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" від 06.07.95 № 265/95-ВР визначено, що контроль за додержанням суб'єктами підприємницької діяльності порядку проведення розрахунків за товари (послуги), інших вимог цього Закону здійснюють органи державної податкової служби України шляхом проведення планових або позапланових перевірок згідно із законодавством України.

Контролюючі органи мають право відповідно до законодавства здійснювати планові або позапланові перевірки осіб, які підпадають під дію цього Закону.

Планові або позапланові перевірки осіб, що використовують реєстратори розрахункових операцій, розрахункові книжки або книги обліку розрахункових операцій, здійснюються у порядку, передбаченому законодавством України.

Підстави та порядок проведення планових перевірок суб'єктів господарювання, що використовують реєстратори розрахункових операцій. Книги обліку розрахункових операцій та розрахункові книжки, визначаються іншими Законами, а саме Законом № 265", наказом ДПА України від 12.08.2008р. № 534 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо оформлення матеріалів перевірок за дотриманням суб'єктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обліку готівки, наявності торгових патентів і ліцензій», а також ст.11-2 Закону України «Про державну податкову службу в Україні».

Відповідно до зазначеного Порядку планові перевірки щодо контролю за здійсненням суб'єктами господарювання розрахункових операцій у готівковій та/або безготівковій формі здійснюються відповідно до щомісячних планів органів ДПС та за наявності направлень на перевірку.

Законом України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгів, громадського харчування та послуг" не передбачено повідомлення платників податків про проведення перевірки не пізніше ніж за десять днів до початку такої перевірки.

На підставі зазначеного суд вважає за необхідним зазначити про безпідставне зазначення представником Позивача про порушення Відповідачем порядку проведення перевірок по контролю за здійсненням розрахункових операцій в сфері готівкового і безготівкового обліку, контролю за дотриманням вимог Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", від 06.07.1995 року №265/95-ВР із змінами та доповненнями.

Щодо порушень позивача які він оскаржує, суд зазначає наступне.

Пунктом 1 ст. З Закону України від.06.07.95р. №265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»(зі змінами та доповненнями) встановлено, що СПД, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобовязані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.

Порядок реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затверджений наказом Державної податкової адміністрації України від 01.12.2000 № 614.

Суд зазначає, що цей Порядок було розроблено на виконання вищезазначеного закону, він визначає процедуру реєстрації РРО у податковому органі, а саме п. 2.2 Розділу 2 вказаного Порядку вказує, що реєстрація РРО здійснюється в органі ДПС за місцезнаходженням (місцем проживання) СПД. У разі використання РРО на території іншої адміністративно-територіальної одиниці його необхідно до початку використання взяти на облік в органі ДПС за місцем використання.

Судом встановлено, що позивач, використовуючи РРО на території Жовтневого району м. Харкова, не поставив його на облік в ОДПС цього району. Дані обставини представником позивача в судовому засіданні не оспорювались. Отже, позивачем проводились розрахунки через РРО, який не був зареєстрований у встановленому порядку.

Згідно з пунктом 2 ст. 17 Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», у разі застосування СПД при здійсненні розрахунків незареєстрованого РРО до нього за рішенням відповідних органів ДПС України застосовується фінансова санкція у розмірі 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також суд зазначає, що пунктом 12 ст. З Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», встановлено, що СПД, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов'язані вести облік товарних запасів на складах та за місцем реалізації, здійснювати продаж лише тих товарів, які відображені у такому обліку.

Суд вказує, що стаття 6 Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»визначає, що облік товарних запасів ФО-СПД ведеться у порядку, визначеному чинним законодавством, а юридичною особою (філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) - у порядку, визначеному відповідним національним положенням (стандартом) бухгалтерського обліку.

Під час перевірки було встановлено, що позивач не забезпечив відповідний облік товарно-матеріальних запасів на місці здійснення торгової діяльності.

Згідно з ст. 21 Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», до суб'єктів підприємницької діяльності, що здійснюють реалізацію товарів, які не обліковані у встановленому порядку, застосовується фінансова санкція у розмірі подвійної вартості не облікованих товарів за цінами реалізації, але не менше 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відповідно до п. 13 ст. 3 вказаного вище Закону субєкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції з готівкою та/або в безготівковій формі, при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобовязані забезпечувати відповідність сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена в денному звіті реєстратора розрахункових операцій.

Відповідно до п.23 Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.06 № 833, забороняється зберігання на місці проведення розрахунку (в касі, грошовому ящику, сейфі тощо) готівки що не належить субєкту господарювання, а також особистих речей касира та інших працівників.

Статтею 22 Закону України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” передбачено, що у разі невідповідності суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена в денному звіті, до субєктів підприємницької діяльності застосовуються фінансова санкція у пятикратному розмірі суми, на яку виявлено невідповідність.

Відповідно до пунктів 1, 2, та 13 статті 3 Закону України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, субєкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобовязані: проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених цим Законом, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок; видавати особі, яка отримує або повертає товар, отримує послугу або відмовляється від неї, розрахунковий документ встановленої форми на повну суму проведеної операції; забезпечувати відповідність сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена в денному звіті реєстратора розрахункових операцій.

У відповідності до п.1 ст.17 Закону України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”. При за порушення вимог вказаної норми права до суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних органів державної податкової служби України застосовуються фінансові санкції у п'ятикратному розмірі вартості проданих товарів (наданих послуг), на які виявлено невідповідність, - у разі непроведення розрахункових операцій через реєстратори розрахункових операцій, у разі нероздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки.

У разі невідповідності суми готівкових коштів на місці проведення розрахунків загальній сумі продажу за розрахунковими квитанціями, виданими з початку робочого дня, до субєктів підприємницької діяльності застосовуються фінансова санкція у пятикратному розмірі суми, на суми, на яку виявлено невідповідність (ст.22 Закону).

З урахуванням вищевикладеного суд дійшов до висновку, що рішення ДПІ у Ленінському районі м. Харкова про застосування штрафних санкцій від є законними та обґрунтованими та такими, що не підлягають скасуванню.

Таким чином, суд зазначає, що вимоги позивача документально та нормативно не обґрунтовані, а тому не підлягають задоволенню в повному обсязі.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. 160-163,167 КАС України, суд

П О С Т А Н О В И В:

В задоволенні адміністративного позову Товариства з обмеженою відповідальністю фірма «Віконт»до Державної податкової інспекції у Ленінському районі міста Харкова, з участю третьої особи на стороні відповідача Державної податкової адміністрації у Харківській області, про визнання дій незаконними та скасування рішень відмовити в повному обсязі.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня отримання копії постанови апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції.

Постанова в повному обсязі виготовлена 28 грудня 2010 року.

Суддя А.В. Зінченко