Постанова № 12269208, 13.08.2010, Рівненський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
13.08.2010
Номер справи
2а-499/10/1770
Номер документу
12269208
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 2а-499/10/1770

13 серпня 2010 р. 13год. 25хв. м. Рівне

Рівненський окружний адміністративний суд під головуванням судді Дудар О.М., за участю секретаря судового засідання Пилипчук В.Є., сторін та інших осіб, які беруть участь у справі:

представник позивача: Кулініч А.О.,

представник відповідача: Мамай І.Є.;

розглянувши у відкритому засіданні адміністративну справу

за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю "Укрпромсервіс"

доДержавної податкової інспекції у м.Рівне

про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, -

ВСТАНОВИВ :

Товариство з обмеженою відповідальністю “Укрпромсервіс” звернулося з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у м.Рівне про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень ДПІ у м. Рівне від 25.09.2009р. №0004402342/0 про застосування штрафних санкцій за несвоєчасну сплату податку на прибуток підприємств на суму 2357,09грн., від 25.09.2009р. №0004412342/0 про застосування штрафних санкцій за несвоєчасну сплату податку на прибуток підприємств на суму 1020,4грн., від 29.09.2009р. №0114391540/0 про застосування штрафних санкцій за несвоєчасну сплату податку на прибуток підприємств на суму 2761,08 грн., від 29.09.2009р. №0114401540/0 про застосування штрафних санкцій за несвоєчасну сплату податку на прибуток підприємств на суму 543,00грн., від 29.09.2009р. №0114411540/0 про застосування штрафних санкцій за несвоєчасну сплату податку на прибуток підприємств на суму 16344,24грн., від 29.09.2009р. №0114421540/0. про застосування штрафних санкцій за несвоєчасну сплату податку на прибуток підприємств на суму 1850,01грн., від 07.10.2009р. №0003511541/0/15-214 про застосування штрафних санкцій за несвоєчасну сплату податку на додану вартість на суму 2328,6грн. на суму 164,81грн., від 07.10.2009р. №0003521541/0/15-214 про донарахування податку на додану вартість на суму 5825,61грн., від 07.10.2009р. №0003531541/0/15-214 про застосування штрафних санкцій за несвоєчасну сплату податку на додану вартість на суму 24923,58грн., від 30.10.2009р. №0005022342/0 про застосування штрафних санкцій за несвоєчасну сплату податку на додану вартість на суму 2328,6грн.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що посадовими особами ДПІ у м.Рівне було безпідставно застосовано до ТОВ “Укрпромсервіс” штрафні санкції на підставі пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону України “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21.12.2000р. №2181-ІІІ (далі Закон №2181-ІІІ). ТОВ “Укрпромсервіс” сплачувало податок на прибуток підприємств та податок на додану вартість по самостійно поданих податкових деклараціях за 2006-2009рр. При цьому, сума податкових зобовязань, нарахованих оспорюваними податковими повідомленнями-рішеннями, оскаржується в судовому порядку. Фактично податковим органом було самостійно змінено призначення платежів, що були вказані ТОВ “Укрпромсервіс” в платіжних дорученнях.

У судовому засіданні представник позивача підтримав адміністративний позов з підстав, викладених у позовній заяві, просив суд скасувати оспорювані податкові повідомлення-рішення.

Державна податкова інспекція у м.Рівне адміністративний позов не визнала з підстав, викладених у письмових запереченнях.

У судовому засіданні представник відповідача пояснила суду, що під час проведення перевірок своєчасності сплати платником податків узгоджених сум податкових зобовязань з податку на прибуток підприємств та з податку на додану вартість було встановлено порушення пп.5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону №2181-ІІІ в частині несвоєчасної сплати узгоджених сум податкових зобовязань. За вказане порушення передбачається застосування штрафних санкцій на підставі пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону №2181-ІІІ. Просила відмовити в задоволенні позовних вимог повністю.

Заслухавши представників сторін, повно і всебічно зясувавши всі обставини справи в їх сукупності на підставі чинного законодавства, перевіривши їх дослідженими у судовому засіданні доказами, суд вважає, що позов підлягає до задоволення з огляду на наступне.

Судом встановлено, що 23.09.2009р. Державною податковою інспекцією у м.Рівне було складено акт камеральної перевірки №1223/23-100/23301460, з якого вбачається, що під час її проведення було встановлено порушення ТОВ “Укрпромсервіс” пп.5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону №2181-III, а саме допущено несвоєчасну сплату узгодженої суми податкового зобовязання з податку на прибуток, нарахованого на підставі податкового повідомлення-рішення від 28.08.2007р. №00003672342/0/23 (07.09.2007р. сума нарахування в розмірі 4714,80 грн., сплачено 21.12.2007р., затримка - 105 днів; 07.09.2007р. сума нарахування 5102,00грн., сплачено 16.11.2007р., затримка - 70 днів).

На підставі вказаного акта перевірки ДПІ у м. Рівне було прийнято податкове повідомлення-рішення від 25.09.2009р. №0004402342/0, яким позивачу визначено штрафні санкції на підставі пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону №2181-III на суму 2357,09грн. з податку на прибуток підприємств та податкове повідомлення-рішення від 25.09.2009р. №0004412342/0, яким позивачу визначено штрафні санкції на підставі пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону № 2181-III на суму 1020,4грн.

27.10.2009р. ДПІ у м.Рівне було складено акт камеральної перевірки №1395/23-100/23301460, з якого вбачається, що під час її проведення було встановлено порушення ТОВ “Укрпромсервіс” пп.5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону №2181-III, а саме допущено несвоєчасну сплату узгодженої суми податкового зобовязання з податку на додану вартість, нарахованого на підставі податкового повідомлення-рішення від 27.07.2009р. №0003372342 (21.08.2009р. сума нарахування в розмірі 11643,00грн., сплачено 28.09.2009 р., затримка - 38 днів).

На підставі акта перевірки ДПІ у м. Рівне було прийнято податкове повідомлення-рішення від 30.10.2009р. №0005022342/0, яким до позивача було застосовано штрафні санкції на підставі пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону №2181-III на суму 2328,6грн. з податку на додану вартість.

23.09.2009р. ДПІ у м.Рівне було підписано акт камеральної перевірки №439/23-100/23301460, з якого вбачається, що ТОВ “Укрпромсервіс” було порушено терміни сплати узгодженого податкового зобовязання з податку на прибуток підприємств, визначеного на підставі самостійно поданих декларацій за 2006-2008 рр.

На підставі акта перевірки ДПІ у м. Рівне було прийнято податкове повідомлення-рішення від 29.09.2009р. №0114391540/0, яким до позивача було застосовано штрафні санкції на підставі пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону №2181-III на суму 2761,08грн. з податку на прибуток підприємств.

23.09.2009р. ДПІ у м.Рівне було складено акт камеральної перевірки №440/23-100/23301460, з якого вбачається, що ТОВ “Укрпромсервіс” було порушено терміни сплати узгодженого податкового зобовязання з податку на прибуток підприємств, визначеного на підставі самостійно поданої декларації за І півріччя 2007р.

На підставі акта перевірки ДПІ у м. Рівне було прийнято податкове повідомлення-рішення від 29.09.2009р. №0114401540/0, яким до позивача було застосовано штрафні санкції на підставі пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону №2181-III на суму 543,00грн. з податку на прибуток підприємств.

23.09.2009р. ДПІ у м.Рівне було складено акт камеральної перевірки №441/23-100/23301460, з якого вбачається, що ТОВ “Укрпромсервіс” було порушено терміни сплати узгодженого податкового зобовязання з податку на прибуток підприємств, визначеного на підставі самостійно поданих декларацій за 2006-2008 рр.

На підставі акта перевірки ДПІ у м. Рівне було прийнято податкове повідомлення-рішення від 29.09.2009р. №0114411540/0, яким до позивача було застосовано штрафні санкції на підставі пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону №2181-III на суму 16344,24 грн. з податку на прибуток підприємств.

23.09.2009р. ДПІ у м.Рівне було складено акт камеральної перевірки №442/23-100/23301460, з якого вбачається, що ТОВ “Укрпромсервіс” було порушено терміни сплати узгодженого податкового зобовязання з податку на прибуток підприємств, визначеного на підставі самостійно поданої декларації за І кв. 2006р.

На підставі акта перевірки ДПІ у м. Рівне було прийнято податкове повідомлення-рішення від 29.09.2009р. №0114421540/0, яким до позивача було застосовано штрафні санкції на підставі пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону № 2181-III на суму 1850,01грн.

15.09.2009р. ДПІ у м.Рівне було складено акт камеральної перевірки №164/23-100/23301460, з якого вбачається, що ТОВ “Укрпромсервіс” було порушено терміни сплати узгодженого податкового зобовязання з податку на додану вартість, визначеного на підставі самостійно поданої декларації від 20.03.2009р. №11572.

На підставі акта перевірки ДПІ у м. Рівне було прийнято податкове повідомлення-рішення від 07.10.2009р. №0003511541/0/15-214, яким до позивача було застосовано штрафні санкції на підставі пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону № 2181-III на суму 164,81 грн. з податку на додану вартість.

15.09.2009р. ДПІ у м.Рівне було складено акт камеральної перевірки №165/23-100/23301460, з якого вбачається, що ТОВ “Укрпромсервіс” було порушено терміни сплати узгодженого податкового зобовязання з податку на додану вартість, визначеного на підставі самостійно поданої декларації за 2006р-2009рр.

На підставі акта перевірки ДПІ у м. Рівне було прийнято податкове повідомлення-рішення від 07.10.2009р. №0003521541/0/15-214, яким до позивача було застосовано штрафні санкції на підставі пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону №2181-III на суму 5825,61грн. з податку на додану вартість.

15.09.2009р. ДПІ у м.Рівне було складено акт камеральної перевірки №166/23-100/23301460, з якого вбачається, що ТОВ “Укрпромсервіс” було порушено терміни сплати узгодженого податкового зобовязання з податку на додану вартість, визначеного на підставі самостійно поданої декларації за 2006р-2008 рр.

На підставі акта перевірки ДПІ у м. Рівне було прийнято податкове повідомлення-рішення від 07.10.2009р. №0003531541/0/15-214, яким до позивача було застосовано штрафні санкції на підставі пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону №2181-III на суму 24923,58грн. з податку на додану вартість.

Відповідно до пп.5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону №2181-ІІІ платник податків зобовязаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.

Пп.7.1.1 п.7.7 ст.7 Закону №2181-ІІІ джерелами самостійної сплати податкових зобов'язань або податкового боргу платника податку є будь-які власні кошти такого платника податку. Отже, грошовий платіж є єдиною формою сплати податкових зобов'язань і погашення податкового боргу.

Згідно з пунктом 6 статті 7 Закону України “Про Національний банк України” від 20.05.1999р. №679-XIV Національний банк України визначає систему, порядок і форми платежів.

Пунктом 1.7 Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затв. постановою Правління Національного банку України від 21.01.2004р. №22 (зареєстр. в Міністерстві юстиції України 29.03.2004р. за №377/89/76) передбачено, що кошти з рахунків клієнтів банки списують лише за дорученнями власників цих рахунків (включаючи договірне списання коштів згідно з главою 6 цієї Інструкції) або на підставі платіжних вимог стягувачів у разі примусового списання коштів згідно з главою 5 цієї Інструкції. При цьому згідно з пунктом 3.8 зазначеної Інструкції реквізит “Призначення платежу” платіжного доручення заповнюється платником так, щоб надавати повну інформацію про платіж та документи, на підставі яких здійснюється перерахування коштів отримувачу. Повноту інформації визначає платник з урахуванням вимог законодавства України. Платник відповідає за дані, що зазначені в реквізиті платіжного доручення “Призначення платежу”. Банк перевіряє заповнення цього реквізиту на відповідність установленим вимогам лише за зовнішніми ознаками.

Із наведеного випливає, що право визначати призначення платежу відповідно до чинного законодавства України належить виключно платнику. Тому суми податкових зобов'язань або податкового боргу з урахуванням пп.16.5.2 п.16.5 ст.16 Закону №2181-ІІІ слід вважати сплаченими у день реєстрації банківською установою платіжного документа із зазначеним у ньому призначенням платежу на сплату відповідних податкових зобовязань або податкового боргу, визначених платником податків.

ТОВ “Укрпромсервіс” на постійній основі декларує доходи з податку на прибуток підприємств та податкові зобовязання по податку на додану вартість. Це підтверджується дослідженими в судовому засіданні копіями податкових декларацій з податку на додану вартість: за січень 2007 року від 19.02.2006р.(а.а.с. 38-39), за лютий 2007 року від 20.03.2007р. (а.а.с.41-42), за березень 2007 року від 19.04.2007р. (а.а.с.44-45), за квітень 2007року від 18.05.2007р. (а.а.с.47-48), за травень 2007 року від 19.06.2007р. (а.а.с.50-51), за червень 2007 року від 18.07.2007р. (а.а.с.53-54), за липень 2007 року від 20.08.2007р. (а.а.с.56-57), за серпень 2007 року від 20.09.2007р. (а.а.с.59-60), за вересень 2009 року від 19.10.2007р. (а.а.а.с.62-63), за жовтень 2007 року від 20.11.2007р. (а.а.с.65-66), за листопад 2007 року від 20.12.2007р. (а.а.с.68-69), за грудень 2007 року від 18.01.2008р. (а.а.с.71-72), за січень 2008 року від 19.02.2008р. (а.а.с.74-75), за лютий 2008 року від 20.03.2008р. (а.а.с.77-78), за березень 2008 року від 21.04.2008р. (а.а.с.80-81), за квітень 2008 року від 20.05.2008р. (а.а.с.83-84), за травень 2008 року від 20.06.2008р. (а.а.с.86-87), за червень 2008 року від 21.07.2008р. (а.а.с.89-90), за липень 2008 року від 27.08.2008р. (а.а.с.92-93), за серпень 2008 року від 22.09.2008р. (а.а.с.94-95), за вересень 2008 року (а.а.с.96-97), за жовтень 2008 року (а.а.с.99-100), за листопад 2008 року від 22.12.2008р. (а.а.с.102-103), за грудень 2008 року від 20.01.2009р. (а.а.с.105-106), за січень 2009 року від 20.02.2009р. (а.а.с.108-109), за лютий 2009 року від 25.03.2009р. (а.а.с.110-111), за березень 2009року від 17.04.2009р. (а.а.с.113-114), за квітень 2009 року від 20.05.2009р. (а.с.116-117), за травень 2009 року від 22.06.2009р. (а.а.с.119-120), за червень 2009р. від 20.07.2009р. (а.а.с.122-123), за липень 2009 року від 07.08.2009р. (а.а.с.128-129), за серпень 2009 року від 21.09.2009р. (а.а.с.130-131), за вересень 2009 року від 16.10.2009р. (а.а.с.133-134), за жовтень 2009 року (а.а.с.136-136а), за листопад 2009 року (а.а.с.138-139), за грудень 2009 року (а.а.с.141-142), за грудень 2006 року (а.а.с.206-207), за листопад 2006 року (а.а.с.208-210), за жовтень 2006 року (а.а.с.211-212), за вересень 2006 року (а.а.с.213-215), за серпень 2006 року (а.а.с.216-217), за травень 2006 року (а.а.с.218-219), за квітень 2006 року (а.а.с.220-221), за березень 2006 року (а.а.с.222-223), за лютий 2006 року (а.а.с.224-225), за січень 2006 року (а.а.с.226-227), за червень 2006 року (а.а.с.228-229), за липень 2006 року (а.а.с.230-231); уточнюючими розрахунками податкових зобовязань з податку на додану вартість: за липень 2008 року від 16.06.2009р. (а.а.с.124-125), за серпень 2008 року від 16.06.2009р. (а.а.с.126-127), за серпень 2009 року від10.12.2009р. (а.с.143); та копіями податкових декларацій з податку на прибуток: за 1кв. 2007р. від 04.05.2007р. (а.с.146), за 1 півр. 2007р. від 09.08.2007р. (а.с.148), за 3кв. 2007р. від09.11.2007р. (а.с.150), за 2007 рік від 20.12.2007р. (а.с.152), за 2007 рік від 09.02.2008р. (а.с.154), за 1кв. 2008р. від 12.05.2008р. (а.с.155), за 1 півр. 2008р. від 11.08.2008р. (а.с.157), за 3кв. 2008р. від10.11.2008р. (а.с.159), за 2008 рік від 22.12.2008р. (а.с.161), за 2008 рік від09.02.2009р. (а.с.164), за 1кв. 2009р. від 12.05.2009р. (а.с.157), за 1 півр. 2009р. від07.08.2009р. (а.с.169), за 3кв. 2009р. від 05.11.2009р. (а.с.172), за 2009 рік від 08.02.2010р. (а.с.174), за 1кв. 2006р. від 10.05.2006р. (а.с.232), за 1 півр. 2006р. від 09.08.2006р. (а.с.233), за 3кв. 2006р. від 09.11.2006р. (а.с.234), за 2006 рік від 20.12.2006р. (а.с.235), за 2006 рік від 06.02.2007р. (а.с.236); уточнюючими розрахунками податкових зобовязань з податку на прибуток за 2007 рік від 12.02.2008р. (а.с.165), за 1 півр. та 3кв. 2009р. від 11.08.2009р. (а.с.170).

Вказані обставини не заперечуються сторонами по справі.

Податкові зобовязання з податку на додану вартість та податку на прибуток сплачувалися позивачем у терміни, визначені Законом №2181-ІІІ, що підтверджується дослідженими в судовому засіданні платіжними дорученнями: від 26.02.2007р. №959, від 19.03.2007р. №994, від 18.04.2007р. №1038, від 18.05.2007р. №1072, від 18.06.2007р. №1103, від 20.07.2007р. №1129, від28.08.32007р. №1157, від 27.09.2007р. №1190, від 25.10.2007р. №1256, від 16.11.2007р. №1300, від 19.12.2007р. №1362, від 28.01.2008р. №18, від 29.02.2008р. №90, від 28.03.2008р. №184, від 25.04.2008р. №249, від 29.05.2008р. №309, від 27.06.2008р. №368, від 29.07.2008р. №443, від 27.10.2008р. №20, від 27.11.2008р. №71, від 30.12.2008р. №110, від 30.01.2009р. №121, від 30.03.2009р. №159, від 27.04.2009р. №186, від 29.05.2009р. №204, від 30.06.2009р. №220, від28.09.2009р. №278, від 20.10.2009р. №298, від 20.11.2009р. №344, від 21.12.2009р. №365, від10.12.2009р. №355, від 12.11.2009р. №332, від 18.05.2007р. №1073, від 17.08.2007р. №1145, від 16.11.2007р. №1297, від 21.12.2007р.№1366, від 19.05.2008р. №292, від 19.08.2008р. №467, від17.11.2008р. №64, від 30.12.2008р. №108, від 30.12.2008р. №109, від 30.01.2009р. №122, від18.05.2009р. №195, від 28.09.2009р. №277, від 12.11.2009р. №330, від 19.02.2010р. №425, від 22.02.2006р. №612, від 16.01.2006р. №570, від 28.04.2006р. №676, від 15.03.2006р. №632, від 30.06.2006р. №714, від 30.05.2006р. №678, від 14.08.2006р. №755, від 28.07.2006р. №740, від 19.09.2006р. №782, від 28.08.2006р. №763, від 18.10.2006р. №805, від 18.10.2006р. №806, від 24.11.2006р. №845, від 17.11.2006р. №880, від 30.01.2007р. №926, від 18.12.2006р. №877, від 18.12.2006р. №878, від 24.11.2006р. №846, від 26.02.2007р. №959, від 08.02.2007р. №935 (а.а.с.40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76, 79, 82, 85, 88, 91, 98, 101, 104, 107, 112, 115, 118, 121, 132, 135, 137, 140, 144, 145, 147, 149, 151, 153, 156, 158, 160, 162, 163, 166, 168, 171, 173, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185).

Як вбачається з матеріалів справи, в платіжних документах ТОВ “Укрпромсервіс” на оплату податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість конкретизовано призначення платежу по відповідних податкових деклараціях. Відповідно, суми сплачених податків відповідають сумам, що попередньо задекларовані ТОВ “Укрпромсервіс” в деклараціях по податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість.

Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Законом №2181-ІІІ, який є спеціальним законом з питань оподаткування і установлює порядок погашення зобов'язань юридичних або фізичних осіб перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обовязкових платежів), нарахування і сплати пені та штрафних санкцій, що застосовуються до платників податків, визначено вичерпний перелік заходів, які вживаються контролюючим органом з метою погашення платниками податків податкового боргу. Серед таких заходів відсутня зміна призначення платежу, самостійно визначеного платником податків.

Таким чином, у разі недотримання платником податків порядку погашення податкового боргу та виконання податкових зобовязань, передбаченого пунктом 7.7 статті 7 Закону №2181-ІІІ, податковий орган не наділений правом чи обовязком змінювати призначення платежу, визначеного платником податків.

За таких обставин, самостійне зарахування податковим органом сплачених платником податку сум у рахунок податкового боргу або тих податкових зобов'язань, які не вказані в призначенні платежу під час перерахування платником податків коштів до бюджету, є неправомірним.

Отже, суд прийшов до висновку, що адміністративний позов є обґрунтований та підлягає до задоволення, а оспорювані податкові повідомлення-рішення від 25.09.2009р. №0004402342/0 про донарахування податку на прибуток підприємств на суму 2357,09грн., від 25.09.2009р. №0004412342/0 про донарахування податку на прибуток підприємств на суму 1020,4грн., від 29.09.2009р. №0114391540/0 про донарахування податку на прибуток підприємств на суму 2761,08грн., від 29.09.2009р. №0114401540/0 про донарахування податку на прибуток підприємств на суму 543,00грн., від 29.09.2009 р. №0114411540/0 про донарахування податку на прибуток підприємств на суму 16344,24грн., від 29.09.2009р. №0114421540/0 про донарахування податку на прибуток підприємств на суму 1850,01грн., від 07.10.2009р. №0003511541/0/15-214 про донарахування податку на додану вартість на суму 164,81грн., від 07.10.2009р. №0003521541/0/15-214 про донарахування податку на додану вартість на суму 5825,61грн., від 07.10.2009р. №0003531541/0/15-214 про донарахування податку на додану вартість на суму 24923,58грн., від30.10.2009р. №0005022342/0 про донарахування податку на додану вартість на суму 2328,6грн. - до скасування.

Відповідно до ч.1 ст.94 КАС України, якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України.

На підставі викладеного, керуючись статтями 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Позов задовольнити повністю.

Податкові повідомлення-рішення Державної податкової інспекції у м.Рівне від25.09.2009р. №0004402342/0, від 25.09.2009р. №0004412342/0; від 29.09.2009р. №0114391540/0, від 29.09.2009р. №0114401540/0, від 29.09.2009р. №0114411540/0, від 29.09.2009р. №0114421540/0; від 07.10.2009р. №0003511541/0/15-214, від 07.10.2009р. №0003521541/0/15-214, від 07.10.2009р. №0003531541/0/15-214, від 30.10.2009р. №0005022342/0 визнати протиправними та скасувати.

Присудити з Державного бюджету України на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Укрпромсервіс" судовий збір у сумі 3 (три) грн. 40 коп.

Постанова суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Суддя Дудар О.М.

Постанова складена у повному обсязі 17.08.2010р.