Єдиний державний реєстр судових рішень 154/560/16
4-с/154/3/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 серпня 2024 року м. Володимир
Суддя Володимир-Волинського міського суду Волинської області Лутай А.М., розглянувши матеріали скарги ОСОБА_1 на дії державного виконавця,
В С Т А Н О В И В:
05 серпня 2024 року на адресу Володимир-Волинського міського суду Волинської області надійшла скарга ОСОБА_2 , в якій вона просить визнати неправомірними дії державних виконавців Володимир-Волинського відділу Державної виконавчої служби у Володимир-Волинському районі Західного міжрегіонального управління юстиції ( м. Львів) Бичук Людмили Сергіївни та ОСОБА_3 .
Ухвалою Володимир-Волинського міського суду Волинської області від 08.08.2024 року скаргу ОСОБА_1 було залишено без руху і надано строк дляусунення вказанихнедоліків п`ятьднів здня врученняухвали прозалишення скаргибез руху.Згідно ухвали суду від 08.08.2024 були встановленотакі недоліки скарги. Так ,у своїй скарзі ОСОБА_1 не зазначиластягувача усправі №154/560/15,йогомісце проживання чи перебування (для фізичних осіб) або місцезнаходження (для юридичних осіб).
Також, у поданій скарзі не були зазначені: реквізити виконавчого документа (вид документа, найменування органу, що його видав, день видачі та номер документа, його резолютивна частина); зміст дій окремо кожного державного виконавця, які ОСОБА_1 просить визнати неправомірними.
До скарги не були долучені документи зазначені у переліку , зокрема банківські реквізити для повернення надміру сплачених коштів, постанова про закінчення виконавчого провадження ВП №54008407 від 04.08.2021, копія виписок з банку. Крім того у скарзі не було зазначено коли саме скаржник дізналася про порушення її права або свободи, а тому суд позбавлений можливості встановити, чи дотриманий ОСОБА_1 строк звернення до суду.
Встановлено, що ухвалу суду про залишення позову без руху скаржник отримала 16.08.2024 року.
Оскільки судом для усунення недоліків позовної заяви надано п`ять днів, з дня отримання ухвали суду, тому останнім днем усунення недоліків є 21.08.2024.
У визначений судом термін скаржник виконала ухвалу суду частково , зокрема, надалабанківські реквізити для повернення надміру сплачених коштів, постанову про закінчення виконавчого провадження ВП №54008407 від 04.08.2021, копія виписок з банку . В іншій частині ухвала суду залишилась не виконаною .
Згідно з ч.3,ч.5 ст.185 ЦПК Україниякщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві. Суд повертає позовну заяву і додані до неї документи не пізніше п`яти днів з дня її надходження або з дня закінчення строку на усунення недоліків.
Про повернення позовної заяви суд постановляє ухвалу. Копія ухвали про повернення позовної заяви надсилається особі, яка подала позовну заяву, не пізніше наступного дня після її постановлення. Копія позовної заяви залишається в суді.
На підставі викладеного, керуючись ст.185 ЦПК України,
П О С Т А Н О В И В:
Скаргу ОСОБА_1 на діїдержавного виконавцята додані неї документи повернути позивачеві.
Повернення скарги не перешкоджає повторному зверненню зі скаргою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення скарги.
Ухвала може бути оскаржена до Волинського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня складання її тексту, шляхом подання апеляційної скарга безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Учасник справи, якому ухвала не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення їм відповідної ухвали суду.
Ухвалу не пізніше наступного дня після її постановлення направити скаржнику.
Суддя А.М. Лутай
Судове рішення № 121168267, Володимирський міський суд Волинської області (до 25.04.2025 - Володимир-Волинський міський суд Волинської області) було прийнято 22.08.2024. Форма судочинства - Цивільне, форма рішення - Ухвала суду. На цій сторінці ви зможете знайти ключові дані про це судове рішення. Ми забезпечуємо зручний та швидкий доступ до поточних судових рішень, щоб ви могли бути в курсі останніх судових прецедентів. Наша база даних включає повний спектр необхідної інформації, дозволяючи вам зручно знаходити ключові дані.
Це рішення відноситься до справи № 154/560/16. Організації, які зазначені в тексті цього судового документа: