ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128
ПОСТАНОВА
про визнання банкрутом
14.10.10Справа№ 6/95-8/165
Господарський суд Львівської області у складі судді Гриців В.М. при секретарі Бохонок В.З. з участю прокурора Бабія А.М., арбітражного керуючого Шлапака В.І., представників: кредиторів ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, боржника ОСОБА_8 розглянув у відкритому судовому засіданні справу про банкрутство відкритого акціонерного товариства „Пасавтопром”
ВСТАНОВИВ:
Провадження у справі про банкрутство відкритого акціонерного товариства „Львівський автобусний завод” правонаступником якого є відкрите акціонерне товариство „Пасавтопром” порушене 14 червня 2006 року за заявою Української державної інноваційної компанії в особі Львівського регіонального відділення. Ухвалою від 08 грудня 2006 року суд затвердив реєстр вимог кредиторів відкритого акціонерного товариства “Пасавтопром”. За результатами перегляду згаданої ухвали за нововиявленими обставинами 30 липня 2008 року суд ухвалу господарського суду від 08 грудня 2006 року змінив за нововиявленими обставинами та затвердив реєстр вимог кредиторів відкритого акціонерного товариства “Пасавтопром”. Ухвалою від 04 листопада 2008 року суд повноваження арбітражного керуючого Ковалко Г.І. припинив за її клопотанням, розпорядником майна відкритого акціонерного товариства “Пасавтопром” призначив арбітражного керуючого Вершиніна А.О. Ухвалою від 26 листопада 2009 року суд повноваження розпорядника майна боржника відкритого акціонерного товариства “Пасавтопром” арбітражного керуючого Вершиніна Андрія Олександровича за його заявою припинив, розпорядником майна боржника відкритого акціонерного товариства “Пасавтопром” призначив арбітражного керуючого Шлапака Володимира Івановича, якого зобов”язав повноваження розпорядника майна боржника відкритого акціонерного товариства „Пасавтопром” здійснювати з дотриманням вимог ст.ст. 3-1, 13, 14 закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, при здійсненні своїх повноважень діяти добросовісно, розумно, враховувати інтереси боржника та його кредиторів. З метою захисту інтересів держави прокуратура Львівської області та прокуратура міста Львова повідомили суд про їх вступ у справу.
Крім того, 11 січня 2007 року попередній розпорядник майна боржника арбітражний керуючий Ковалко Г.І. надала суду висновок щодо виявлення ознак неплатоспроможності підприємства та ознак дій з приховування банкрутства, фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства за період 2004-2006рр. Згідно поданого висновку ознаки приховування банкрутства чи фіктивного банкрутства відсутні. Підприємство не має можливості відновити виробничу діяльність і матиме можливість задоволити вимоги кредиторів лише через застосування ліквідаційної процедури, а саме шляхом реалізації майна для погашення боргових зобовязань. Укладені боржником у 2006 році угоди призвели до стійкої фінансової неспроможності підприємства, що не дає можливості виконати свої зобовязання і можуть кваліфікуватися умисними, а також ознаками дій щодо доведення до банкрутства. 18 травня 2007 року суд направив прокурору Львівської області повідомлення в порядку ст. 90 ГПК України про необхідність проведення перевірки щодо наявності ознак кримінально караних діянь, а саме доведення ВАТ „Пасавтопром” до банкрутства. Згідно з постановою про порушення кримінальної справи та виділення її в окреме провадження від 29 липня 2009 року слідчий слідчого відділення ПМ ДПІ у м. Львові старший лейтенант податкової міліції Городецький Ю.Т. постановив: порушити кримінальну справу за фактом доведення до банкрутства вчиненого власниками, (засновниками) службовими особами ВАТ „Львівський автобусний завод” (з 2006 року змінено назву на ВАТ „Пасавтопром”) за ознаками злочину, передбаченого ст. 219 КК України; виділити з кримінальної справи № 179-0171 кримінальну справу, порушену за фактом доведення до банкрутства вчиненого власниками, (засновниками) службовими особами ВАТ „Львівський автобусний завод” (з 2006 року змінено назву на ВАТ „Пасавтопром”) за ознаками злочину, передбаченого ст. 219 КК України; виділену кримінальну справу разом з даною постановою, для визначення підслідності скерувати Прокуророві Львівської області.
Прокурор не повідомив суд про стан розслідування кримінальної справи, порушеної за ознаками злочину, передбаченого ст. 219 КК України. Однак порушення кримінальної справи за фактом доведення до банкрутства та її розслідування жодним чином не перешкоджає здійсненню провадження у справі про банкрутство ВАТ „Пасавтопром” у порядку, встановленому законом України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.
Розгляд справи неодноразово відкладався, в судових засіданнях оголошувались перерви, проте суд не мав законних підстав для уведення наступних судових процедур банкрутства, про що вказано у процесуальних документах.
Суд ставив на обговорення сторін питання про уведення наступних судових процедур банкрутства, проте за клопотанням кредиторів рішення не були прийняті.
Арбітражний керуючий Шлапак В.І., який виконує повноваження розпорядника майна боржника, 27 серпня 2010 року подав суду заяву, якою висловив свою згоду на призначення ліквідатором ВАТ «Пасавтопром», та копію ліцензії державного департаменту з питань банкрутства України серія АВ № 499161, а також надав суду звіт висновок та аналіз про фінансовий стан ВАТ „Пасавтопром”.
16 вересня 2010 року господарському суду Львівської області подано клопотання та рішення комітету кредиторів відкритого акціонерного товариства “Пасавтопром” від 09 вересня 2010 року щодо уведення ліквідаційної процедури відкритого акціонерного товариства “Пасавтопром”, визнання банкрутом відкритого акціонерного товариства “Пасавтопром” та призначення ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Денисова В.О. Також 16 вересня 2010 року суду подано заяву арбітражного керуючого Денисова В.О. про його згоду на призначення ліквідатором ВАТ «Пасавтопром», копію ліцензії Державного департаменту з питань банкрутства України серія АВ № 499190.
Проти уведення ліквідаційної процедури заперечує представник Державної інноваційної фінансово-кредитної установи правонаступника ініціюючого кредитора. Свою позицію обґрунтовує тим, що розпорядник майна боржника не повідомляв членів комітету кредиторів про засідання комітету кредиторів, що суперечить закону. Повідомлення інших осіб не можуть вважатись належними. Крім того, триває розгляд господарським судом Львівської області вимог ДПІ у м. Львові в сумі понад 140 млн. грн. (з приводу розгляду яких немає ухвали суду, що набрала законної сили), який є більшими за суму вимог усіх кредиторів ВАТ „Пасавтопром”, включених судом до реєстру вимог кредиторів.
Державна податкова інспекція у м. Львові листом від 06 жовтня 2010 року за № 19150/10-010/793 повідомила суд по справі № 6/95-8/165, що не заперечує проти відкриття ліквідаційної процедури ВАТ „Пасавтопром” за умови визнання боржником кредиторських вимог податкового органу в розмірі 140619933,51 грн.
Представник боржника подав суду заяву, в якій визнає кредиторські вимоги ДПІ у м. Львові в частині вимог на суму 58402774,48 грн. за умови початку процедури ліквідації ВАТ «Пасавтопром».
З урахуванням викладеного суд констатує наступне.
1. Умови та порядок відновлення платоспроможності суб'єкта підприємницької діяльності - боржника або визнання його банкрутом та застосування ліквідаційної процедури, повного або часткового задоволення вимог кредиторів встановлено законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
В силу ст. 14 названого закону, конкурсні кредитори за вимогами, які виникли до дня порушення провадження у справі про банкрутство, протягом тридцяти днів від дня опублікування в офіційному друкованому органі оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство зобов'язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують. Боржник разом з розпорядником майна за наслідками розгляду зазначених вимог повністю або частково визнає їх або відхиляє, з обгрунтуванням підстав відхилення, про що розпорядник майна повідомляє письмово заявників і господарський суд. Рішення боржника про невизнання вимог може бути оскаржене до господарського суду, що порушив провадження у справі про банкрутство. Вимоги кредиторів, визнані боржником або господарським судом, включаються розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів. Фізичні особи та (або) юридичні особи, які бажають взяти участь у санації боржника (далі - інвестори), можуть подати розпоряднику майна заяву про участь у санації боржника та свої пропозиції щодо санації (план санації).
За приписами ст. 15 названого закону у попередньому засіданні господарський суд розглядає реєстр вимог кредиторів, вимоги кредиторів, щодо яких були заперечення боржника і які не були включені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів. За результатами розгляду господарський суд виносить ухвалу, в якій зазначається розмір визнаних судом вимог кредиторів, які включаються розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів, та призначається дата проведення зборів кредиторів. Реєстр вимог кредиторів повинен включати усі визнані судом вимоги кредиторів. У реєстрі вимог кредиторів повинні міститися відомості про кожного кредитора, розмір його вимог за грошовими зобов'язаннями чи зобов'язаннями щодо сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та інші види загальнообов'язкового державного соціального страхування, податків і зборів (обов'язкових платежів), черговість задоволення кожної вимоги, окремо розмір неустойки (штрафу, пені). Ухвала є підставою для визначення кількості голосів, які належать кожному кредитору при прийнятті рішення на зборах (комітеті) кредиторів.
Відповідно до вимог ст. 16 цього закону протягом десяти днів після винесення ухвали за результатами попереднього засідання господарського суду розпорядник майна повідомляє кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів та уповноважену особу акціонерів про місце і час проведення зборів кредиторів та організовує їх проведення. Учасниками зборів кредиторів з правом вирішального голосу є кредитори, вимоги яких включені до реєстру вимог кредиторів. Збори кредиторів вважаються повноважними незалежно від кількості голосів кредиторів, які беруть участь у зборах, якщо всіх кредиторів було письмово повідомлено про час і місце проведення зборів відповідно до частини першої цієї статті. Кількість голосів кредиторів визначається відповідно до частини четвертої цієї статті. Збори кредиторів скликаються арбітражним керуючим за його ініціативою або ініціативою комітету кредиторів чи інших кредиторів, сума вимог яких складає не менше однієї третини всіх вимог, включених до реєстру вимог кредиторів, або за ініціативою однієї третини кількості голосів кредиторів. Збори кредиторів на вимогу комітету кредиторів або окремих кредиторів скликаються арбітражним керуючим (розпорядником майна, керуючим санацією, ліквідатором) протягом двох тижнів з дня надходження письмової вимоги про їх скликання. Збори кредиторів проводяться за місцезнаходженням боржника. Кредитори мають на зборах кредиторів кількість голосів, пропорційну сумі вимог кредиторів, включених до реєстру вимог кредиторів, кратній тисячі гривень. До компетенції зборів кредиторів належить прийняття рішення, зокрема, про вибори членів комітету кредиторів. На час дії процедур банкрутства збори кредиторів обирають комітет кредиторів у складі не більше семи осіб. Вибори комітету кредиторів проводяться за списком відкритим голосуванням більшістю голосів присутніх на зборах кредиторів, визначених відповідно до частини четвертої цієї статті. Рішення про створення та склад комітету кредиторів направляється до господарського суду. До компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про: вибори голови комітету; скликання зборів кредиторів; підготовку та укладення мирової угоди; внесення пропозицій господарському суду щодо продовження або скорочення строку процедур розпорядження майном боржника чи санації боржника; звернення до господарського суду з клопотанням про відкриття процедури санації, визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, припинення повноважень арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) та про призначення нового арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), надання згоди на укладення арбітражним керуючим значних угод боржника чи угод боржника, щодо яких є заінтересованість; інші питання, передбачені цим Законом. У роботі комітету має право брати участь з правом дорадчого голосу арбітражний керуючий, представник працівників боржника, уповноважена особа акціонерів та при необхідності представник органу уповноваженого управляти майном боржника, представник органу місцевого самоврядування. Рішення зборів (комітету) кредиторів вважається прийнятим більшістю голосів кредиторів, якщо за нього проголосували присутні на зборах (комітеті) кредитори, кількість голосів яких визначається відповідно до частини четвертої цієї статті.
2. Провадження у справі про банкрутство відкритого акціонерного товариства „Львівський автобусний завод” правонаступником якого є відкрите акціонерне товариство „Пасавтопром” порушене 14 червня 2006 року за заявою Української державної інноваційної компанії в особі Львівського регіонального відділення.
Ухвалою від 08 грудня 2006 року суд затвердив реєстр вимог кредиторів відкритого акціонерного товариства “Пасавтопром”. Проте постановою Львівського апеляційного господарського суду від 11.02.2008р. за результатами розгляду апеляційної скарги постановлено рішення, яким визнано АКБ соціального розвитку „Укрсоцбанк” кредитором ВАТ „Пасавтопром” на суму 8391000 грн. та зобовязано розпорядника майна внести дані окремо вимоги до реєстру вимог кредиторів боржника (як такі, що забезпечені заставою майна боржника). Постановою Львівського апеляційного господарського суду від 07.04.2008р. за результатами розгляду апеляційної скарги постановлено рішення, яким визнано ЗАТ „Трансбус” кредитором ВАТ „Пасавтопром” на суму 67230496 грн. та зобовязано розпорядника майна внести дані вимоги до реєстру вимог кредиторів боржника.
За результатами перегляду за нововиявленими обставинами ухвали суду від 08 грудня 2006 року про затвердження реєстру вимог кредиторів ВАТ „Пасавтопром” господарський суд Львівської області ухвалою від 30 липня 2008 року її змінив та затвердив реєстр вимог кредиторів відкритого акціонерного товариства “Пасавтопром”, до якого включено такі вимоги кредиторів:
- заборгованість перед працівниками по заробітній платі на суму 37 551,48 грн., вимоги АКБ соціального розвитку „Укрсоцбанк” у сумі 8391000 грн, Української державної інноваційної компанії у сумі 125,00 грн., ВАТ “Уксексімбанк” у сумі 125,00 грн. ВАТ “ЛАЗ-Інструмент” у сумі 125,00 грн., ВАТ “Укртелеком” у сумі 125,00 грн., ВАТ “Львівобленерго” у сумі 125,00 грн., ЛМКП “Львівтеплоенерго” у сумі 125,00 грн., ДК “Газ України” НАК “Нафтогаз України” у сумі 125,00 грн., ТзОВ “ТДК-2000” у сумі 125,00 грн., ДП “Фесто” у сумі 125,00 грн. перша черга;
- заборгованість перед працівниками по заробітній платі на суму 87 522,87 грн.; вимоги ВВД ФСС від НВВ та ПЗ України у м. Львові на суму 5 597 920,25 грн. (зобовязання боржника, які виникли внаслідок заподіянню шкоди життю і здоровю громадян, згідно ст. 31 закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” у розмірі 5597920,25 грн. підлягають задоволенню виключно у випадку визнання боржника банкрутом) друга черга;
- вимоги ФСС від НВВ та ПЗ України у м. Львові на суму 4518,42 грн. третя черга;
- вимоги Української державної інноваційної компанії у сумі 3224726,21 грн., ЛМКП “Львівтеплоенерго” у сумі 143490,89 грн., ВАТ “Укрексімбанк” у сумі 23240961,32 грн., ВАТ “ЛАЗ-Інструмент” у сумі 151989,10 грн., ДП “Фесто” у сумі 143650,13 грн., ВАТ “Укртелеком” у сумі 52100,78 грн., ВАТ “Львівобленерго” у сумі 61519,83 грн., ТзОВ “ТДК-2000” у сумі 478860,43 грн., ДК “Газ України” НАК “Нафтогаз України” у сумі 52375,01 грн., ЗАТ „Трансбус” у сумі 67230496 грн. четверта черга;
- вимоги Української державної інноваційної компанії у сумі 417487,00 грн., ЛМКП “Львівтеплоенерго” у сумі 19194,79 грн., ДП “Фесто” у сумі 7182,51 грн. шоста черга.
Цією ж ухвалою суд зобовязав розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Ковалко Г.І. провести загальні збори кредиторів 28 серпня 2008 року, прийняті кредиторами рішення про створення та склад комітету кредиторів, про подальші судові процедури банкрутства боржника, документально підтверджений звіт про виконану роботу, висновок про фінансовий стан боржника надати суду, а також призначив на на 22 вересня 2008 року засідання суду, на якому буде винесено ухвалу про санацію боржника, чи про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи припинення провадження у справі про банкрутство.
Суду надано протокол № 2 зборів кредиторів ВАТ „Пасавтопром” від 28 серпня 2008 року згідно з яким кредитори обрали комітет кредиторів у складі Української державної інноваційної компанії, ВАТ “Укрексімбанк”, ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Львові, ЗАТ „Трансбус”, АКБ соціального розвитку „Укрсоцбанк”.
3. Господарському суду Львівської області 16 вересня 2010 року подано клопотання та рішення комітету кредиторів відкритого акціонерного товариства “Пасавтопром” від 09 вересня 2010 року щодо уведення ліквідаційної процедури відкритого акціонерного товариства “Пасавтопром”, визнання банкрутом відкритого акціонерного товариства “Пасавтопром” та призначення ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Денисова В.О. Рішення комітету кредиторів ВАТ «Пасавтопром»оформлені протоколом засідання зборів комітету кредиторів ВАТ «Пасавтопром»від 09 вересня 2010 року. Як зазначено у протоколі, на засіданні комітету кредиторів відкритого акціонерного товариства “Пасавтопром” 09 вересня 2010 року були присутні члени комітету кредиторів ВАТ “Укрексімбанк” (кількість голосів 23241) та ЗАТ „Трансбус” (кількість голосів 67230), що в загальному володіють більшістю голосів від загального складу комітету кредиторів. Рішення прийнято комітетом кредиторів одностайно.
Про проведення 09 вересня 2010 року засідання комітету кредиторів відкритого акціонерного товариства “Пасавтопром” члени комітету кредиторів були повідомлені належним чином. Адже закон не ставить умови, що саме арбітражний керуючий повинен повідомляти членів комітету кредиторів про призначення засідання комітету кредиторів. Крім того, суду не подано скарг чи заперечень інших кредиторів з приводу рішення комітету кредиторів про уведення ліквідаційної процедури відкритого акціонерного товариства “Пасавтопром” та призначення ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Денисова В.О.
4. Провадження у справі про банкрутство триває понад чотири роки на стадії розпорядження майном боржника. Підстави, з яких суд не вводив наступних судових процедур банкрутства, вказано у процесуальних документах.
Зокрема, у встановлений законом строк 12 вересня 2006 року, державна податкова інспекція у м. Львові подала в господарський суд Львівської області заяву, в якій просить визнати її кредитором відкритого акціонерного товариства „Пасавтопром” з сумою вимог 140619933,51 грн. (в т.ч. 89537864,40 грн. основного платежу, 50974260,63 грн. штрафних санкцій, 107808,48 грн. пені). До цього часу вимоги ДПІ у м. Львові не розглянено. Попередні ухвали суду скасовано Вищим господарським судом України, триває вже третій новий розгляд цих кредиторських вимог судом. Слід зазначити, що вимоги державної податкової інспекції у м. Львові є більшими за суму вимог усіх кредиторів ВАТ „Пасавтопром”, включених судом до реєстру вимог кредиторів і загальна сума яких становить 109340278,60 грн. Викладене унеможливлювало розгляд питання про введення наступних судових процедур банкрутства до набрання законної сили ухвалою суду за результатами розгляду кредиторських вимог ДПІ у м. Львові.
Однак, листом від 06 жовтня 2010 року за № 19150/10-010/793 державна податкова інспекція у м. Львові повідомила суд, що не заперечує проти відкриття ліквідаційної процедури ВАТ „Пасавтопром” за умови визнання боржником кредиторських вимог податкового органу в розмірі 140619933,51 грн.
Суд приймає до уваги згоду державної податкової інспекції у м. Львові на уведення ліквідаційної процедури ВАТ „Пасавтопром”, висловлену в адресованому суду листі від 06 жовтня 2010 року за № 19150/10-010/793. В той же час суд не може розглядати й давати оцінку позиції сторін щодо визнання чи невизнання боржником заявлених ДПІ у м. Львові кредиторських вимог у сумі 140619933,51 грн. чи в іншій сумі, оскільки такі розглядаються судом в іншому складі. І державна податкова інспекція у місті Львові, і відкрите акціонерне товариство «Пасавтопром»вправі скористатись наданими їм законом процесуальними правами та висловити свою позицію суду, який розглядає кредиторські вимоги державної податкової інспекції у м. Львові до відкритого акціонерного товариства «Пасавтопром».
5. Відповідно до вимог ст. 13 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” розпорядник майна, зокрема, зобов'язаний виявляти ознаки фіктивного банкрутства чи доведення до банкрутства, надавати господарському суду та комітету кредиторів звіт про свою діяльність, відомості про фінансове становище боржника, пропозиції щодо можливості відновлення платоспроможності боржника.
Згідно з висновком та аналізом арбітражного керуючого Шлапака В.І. про фінансово-господарський стан підприємства-боржника, виконаних станом на 12 лютого 2010 року, фінансовий стан ВАТ „Пасавтопром” характеризується ознаками надкритичної неплатоспроможності, а це значить, що задоволення визнаних судом вимог кредиторів можливе не інакше, як через застосування процедур банкрутства. В судовому засіданні арбітражний керуючий Шлапак В.І. пояснив, що висновки про фінансовий стан та аналіз фінансового-господарської діяльності боржника виконано на підставі документів фінансової звітності боржника за період 2007-2009 років та підтвердив фінансовий стан ВАТ «Пасавтопром», як критично неплатоспроможний, в даний час. Також повідомив суд, що пропозицій про укладення мирової угоди чи про участь в санації боржника не надходило.
Станом на дату розгляду справи вимоги кредиторів відкритого акціонерного товариства “Пасавтопром” не погашено.
З урахуванням викладених обставин справи та норм права, суд ухвалює рішення про уведення судової ліквідаційної процедури ВАТ „Пасавтопром”. Ліквідатором банкрута суд призначає арбітражного керуючого Денисова В.О., про призначення якого прийняв рішення комітет кредиторів ВАТ „Пасавтопром”.
Керуючись ст.ст. 1, 3-1, 5, 22-34 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст.ст. 4, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 77, 82-1, 86 ГПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1.Відкрите акціонерне товариство „Пасавтопром” (м. Львів, вул. Стрийська, 45; ідентифікаційний код 05808787) визнати банкрутом і відкрити ліквідаційну процедуру.
2.Ліквідатором банкрута відкритого акціонерного товариства „Пасавтопром” призначити арбітражного керуючого Денисова Володимира Олександровича, ліцензія Державного департаменту з питань банкрутства України серія АВ № 499190, видана 28 січня 2010 року, строк дії ліцензії необмежений, починаючи з 03 лютого 2010 року; проживає: АДРЕСА_1
3.Ліквідатору банкрута арбітражному керуючому Денисову В.О. судову процедуру ліквідації відкритого акціонерного товариства „Пасавтопром” здійснювати у порядку, встановленому ст.ст. 22-34 закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», надати суду звіт про виконану роботу, в якому повідомити про виконання приписів статті 25 закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», надати докази інвентаризації майна банкрута, формування ліквідаційної маси, акти прийому-передачі посадовими особами банкрута бухгалтерської та іншої документації банкрута, печаток, штампів, матеріальних та інших цінностей.
4.Голові комітету кредиторів відкритого акціонерного товариства „Пасавтопром” надати суду рішення комітету кредиторів, прийняті за результатами заслуховування звіту ліквідатора про проведення інвентаризації майна банкрута та формування ліквідаційної маси, про стан виконання ним приписів закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
5.Засідання суду призначити на 16 листопада 2010 року о 1500 в приміщенні господарського суду Львівської області (м. Львів, вул. Личаківська, 128, к. 511).
6.Участь арбітражного керуючого, повноважних представників кредиторів у судовому засіданні визнати обовязковою.
Копію постанови направити кредиторам, банкруту, ліквідатору, ВДВС Сихівського району ЛМУЮ, прокуратурі м. Львова, прокуратурі Львівської області.
Суддя