Єдиний державний реєстр судових рішень
Справа №521/16129/23
Провадження №2-с/521/40/24
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 березня 2024 року м. Одеса
Малиновський районнийсуд містаОдеси ускладі суддіТополевої Ю.В.,розглянувши заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу, виданого Малиновським районним судом м. Одеси від 23 червня 2023 року за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Інфокс» в особі філії «Інфоксводоканал» про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг,
ВСТАНОВИВ:
26 березня 2024 року до Малиновського районного суду м. Одеси звернулась ОСОБА_1 із заявою про скасування судового наказу, виданого Малиновським районним судом м. Одеси від 23 червня 2023 року за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Інфокс» в особі філії «Інфоксводоканал» про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг.
З матеріалів заяви встановлено, що судовим наказом Малиновського районного суду м. Одеси від 23 червня 2023 року стягнуто з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , адреса реєстрації: АДРЕСА_1 , на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Інфокс» в особі філії «Інфоксводоканал», адреса місцезнаходження: вул. Басейна, 5, м. Одеса, код ЄДРПОУ 26472133, заборгованість за оплату житлово-комунальних послуг у розмірі 8252,65 гривень, а також судовий збір у розмірі 268,40 гривень.
Відповідно до ч. 1 ст. 170 ЦПК Україниборжник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першоїстатті 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.
З матеріалів справи встановлено, що ОСОБА_1 отримала копію судового наказу Малиновського районного суду м. Одеси від 23 червня 2023 року 18 липня 2023 року, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення.
Тобто, строк на подання заяви про скасування судового наказу закінчився 10 серпня 2023 року.
Разом із заявою про скасування судового наказу ОСОБА_1 подала клопотання про поновлення пропущеного процесуального строку на подання заяви про скасування судового наказу, обґрунтоване тим, що про наявність судового наказу їй стало відомо нещодавно від приватного виконавця Крецул В.А. Вказує, що копію судового наказу не отримувала.
Відповідно до ч. 1 ст. 127ЦПК України суд за заявою учасника справи поновлює пропущений процесуальний строк, встановлений законом, якщо визнає причини його пропуску поважними, крім випадків, коли цим Кодексом встановлено неможливість такого поновлення.
Доводи ОСОБА_1 про те, що вона не отримувала копію судового наказу спростовуються рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення. Жодних доказів на підтвердження поважності причин пропуску строку на подання заяви про скасування судового наказу (понад шість місяців) заявником не надано, тому суд вважає, що клопотання про поновлення пропущеного процесуального строку на подання заяви про скасування судового наказу не підлягає задоволенню.
З урахуванням встановлених обставин,суд приходитьдо висновку,що заявником не дотримані строки при поданні заяви про скасування судового наказу.
Згідно ст. 126 ЦПК України, право на вчинення процесуальної дії втрачається із закінченням строку, встановленого законом або судом. Документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом.
Враховуючи вищевказане, суд приходить до висновку, що заява про скасування судового наказу підлягає залишенню без розгляду.
Керуючись ст. 126,170ЦПК України,
УХВАЛИВ:
У задоволенні клопотання про ОСОБА_1 про поновлення пропущеного процесуального строку на подання заяви про скасування судового наказу відмовити.
Заяву ОСОБА_1 про скасуваннясудового наказу,виданого Малиновськимрайонним судомм.Одеси від23червня 2023року зазаявою Товаристваз обмеженоювідповідальністю «Інфокс»в особіфілії «Інфоксводоканал»про стягненняз ОСОБА_1 заборгованості заоплату житлово-комунальнихпослуг залишити без розгляду.
Роз`яснити, що особа, позов якої залишено без розгляду, після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, має право звернутися до суду повторно.
Ухвала може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду шляхом подання апеляційної скарги протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя: Ю.В. Тополева
28.03.24
Судове рішення № 117985925, Хаджибейський районний суд міста Одеси (до 25.04.2025 - Малиновський районний суд м. Одеси) було прийнято 28.03.2024. Форма судочинства - Цивільне, форма рішення - Ухвала суду. На цій сторінці ви зможете знайти важливі дані про це судове рішення. Ми пропонуємо зручний та швидкий доступ до поточних судових рішень, щоб ви могли бути в курсі недавніх судових прецедентів. Наша база даних охоплює повний спектр необхідної інформації, дозволяючи вам зручно знаходити важливі дані.
Це рішення відноситься до справи № 521/16129/23. Компанії, які зазначені в тексті цього судового документа: