Рішення № 112572747, 25.07.2023, Центрально-Міський районний суд м. Кривого Рогу

Дата ухвалення
25.07.2023
Номер справи
216/1308/22
Номер документу
112572747
Форма судочинства
Цивільне
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Справа № 216/1308/22

провадження 2/216/678/23

РІШЕННЯ

іменем України

25 липня 2023 року місто Кривий Ріг

Центрально-Міський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області у складі головуючого судді Кузнецова Р.О.,

за участю:

секретаря судового засідання Гулковського О.С.,

представника позивача адвоката Шемета І.О.,

представника відповідача ОСОБА_1 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі судових засідань №4 приміщення суду в м. Кривому Розі Дніпропетровської області, в порядку загального позовного провадження, цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до державного підприємства «КРИВБАСШАХТОЗАКРИТТЯ», за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору - Дніпропетровської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Криворізької міської ради про зобов`язання відселити із зони зрушення земної поверхні та надання власнику іншого житла, сплати компенсації відповідно до діючого законодавства,-

встановив:

У квітні 2022 року представник позивача, адвокат Гореліков М.М., звернувся до Центрально-Міського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області з вищевказаним позовом. Позовні вимоги обґрунтовані тим, що 12.03.2008 Рішенням виконавчого комітету Криворізької міської ради №176 про надання згоди на відселення мешканців, які зареєстровані в житлових будинках селища Карнаватка, розташованих у зоні зсуву земної поверхні внаслідок проведення гірничих робіт шахти «Саксагань» і колишнього РУ ім. Кірова, за заявою державного підприємства «КРИВБАСШАХТОЗАКРИТТЯ», надано згоду на відселення мешканців (за умови отримання їх письмової згоди), які зареєстровані в житлових будинках, розташовані у зоні зсуву земної поверхні внаслідок проведення гірничих робіт шахти «Саксагань» колишнього РУ ім. Кірова. Крім того, зазначено, що відповідач має забезпечити будівництво або купівлю житла для мешканців, які підлягають відселенню, компенсацію за вилучене майно громадян, дерева та чагарники, а також поетапну рекультивацію відселених територій. Рішенням Дніпропетровської обласної ради про знесення жилих будинків у м Кривому Розі від 25.09.2008 №466-16/У дозволено відповідачу знесення жилих будинків, зазначених у пункті 1, серед яких будинок АДРЕСА_1 , згідно з рішенням Криворізької міської ради від 12.03.2008 №176 за умови надання їх власникам іншого житла та компенсацій відповідно до діючого законодавства. Станом на дату звернення до суду власниками будинку АДРЕСА_1 є ОСОБА_3 , позивач та ОСОБА_4 , та відповідно вищевказані рішення виконавчого комітету Криворізької міської ради та Дніпропетровської обласної ради, щодо будівництва або купівлю житла для мешканців, в тому числі позивача, який підлягає відселенню, компенсацію за вилучене майно та в інших частинах відповідачем не виконано, а органи влади перекладають виконання та відповідальність один на одного, про що свідчать відповіді на звернення долучені до позову, тому позивач за захистом своїх прав змушений звернутися до суду з вищевказаним позовом, в якому просить зобов`язати ДП «КРИВБАСШАХТОЗАКРИТТЯ» відселити його із зони зрушення земної поверхні, внаслідок проведення гірничих робіт шахти «Саксагань» і колишнього РУ ім. Кірова, надати інше житло та виплатити компенсацію відповідно до діючого законодавства, а також стягнути з відповідача судові витрати.

01.09.2022 представник відповідача надав до суду відзив на позовну заяву, в якому зазначив, що з метою подолання негативних соціально-економічних наслідків, запобігання незворотним процесам у навколишньому природному середовищі, збереження сировинної бази металургійного комплексу та прискорення структурної перебудови у Криворізькому басейні Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 23.11.1998 №1847 «Про подальшу реструктуризацію підприємств з підземного видобутку залізної руди у Криворізькому басейні». На виконання вищевказаних постанов відповідно до чинного законодавства розроблені та затверджені ряд робочих проектів, один із них Робочий проект «Ліквідації шахти «Саксагань», розроблений інститутом «Кривбаспроект» в 1997 році, затверджений наказом Мінпромполітики України від 22.03.2001 року №113. Робочим проектом передбачено ліквідація шахти «Саксагань», як одиниці з видобутку залізної руди, ліквідація аварійних будівель та споруд, не задіяних в процесі водовідливу, відселення мешканців селища Карнаватка, садиби яких попали в зону зсуву земної поверхні від проведення в минулому гірничодобувних робіт, знесення садиб та благоустрій територій, екологічна реабілітація та рекультивація земель та відвалів в зоні проведення ліквідаційних робіт. Фінансування робіт за вищевказаним робочим проектом, в період з 1998 по 2014 роки включно, здійснювалось за рахунок коштів Державного бюджету України, розпорядником виступало Міністерство промислової політики України, виконавцем проектних ліквідаційних робіт було ДП «КШЗ», у цей період було здійснено відселення частини мешканців селища Карнаватка. Разом з цим, на теперішній час фінансування робіт за робочим проектом відсутнє, а тому ДП «КШЗ», як виконавць проектних ліквідаційних робіт позбавлено можливості здійснити відселення мешканців селища Карнаватка.

Під час розгляду справи представник позивача, адвокат Шемет І.О., позов підтримав та просив задовольнити.

Представник відповідача ОСОБА_1 проти задоволення позову заперечувала, та просила відмовити у задоволенні позову.

Представники третіх осіб про час та місце розгляду справи повідомлялись належним чином, проте до суду не з`явились, письмових пояснень або заяви про розгляд справи за їх відсутності до суду не надходило.

Суд, дослідивши матеріали справи, оцінивши докази за внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на повному, всебічному та об`єктивному дослідженні обставин справи, дійшов висновку про відсутність правових підстав для задоволення позову, виходячи з наступного.

За приписами ст. 263 ЦПК України рішення суду повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, яким суд, виконавши всі вимоги цивільного судочинства, вирішив справу згідно із законом. Обґрунтованим є рішення, ухвалене на основі повно і всебічно з`ясованих обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні.

При цьому згідно з роз`ясненнями, наданими Пленумом Верховного Суду України у п. 2 постанови від 18.12.2009 №14 «Про судове рішення у цивільній справі» рішення є законним тоді, коли суд, виконавши всі вимоги цивільного судочинства відповідно до статті 3 ЦПК, вирішив справу згідно з нормами матеріального права, що підлягають застосуванню до даних правовідносин відповідно до статті 10 ЦПК, а також правильно витлумачив ці норми.

Обґрунтованим визнається рішення, ухвалене на основі повно і всебічно з`ясованих обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, підтверджених доказами, які були досліджені в судовому засіданні і які відповідають вимогам закону про їх належність та допустимість, або обставин, що не підлягають доказуванню, а також якщо рішення містить вичерпні висновки суду, що відповідають встановленим на підставі достовірних доказів обставинам, які мають значення для вирішення справи.

Судом встановлено, що позивач ОСОБА_2 є власником 5/16 часток домоволодіння за адресою: АДРЕСА_1 (а.с. 10-11).

Рішенням виконавчого комітету Криворізької міської ради №176 від 12.03.2008, зокрема, надано згоду ДП «КРИВБАСШАХТОЗАКРИТТЯ» на відселення мешканців, які зареєстровані в житлових будинках, розташованих у зоні зсуву земної поверхні внаслідок проведення гірничих робіт шахти «Саксагань» і колишнього РУ ім. Кірова.

На відповідача ДП «КРИВБАСШАХТОЗАКРИТТЯ» покладено обов`язки:

- виконати коригування робочого проекту «Ліквідація шахти «Саксагань» та «Реконструкція державного підприємства «Рудоуправління ім. Кірова» шляхом їх закриття;

- забезпечити будівництво або закупівлю житла для мешканців, які підлягають відселенню, компенсацію за вилучене майно громадян, дерева та чагарники, а також поетапну рекультивацію відселених територій;

- у місячний термін звернутися до Дніпропетровської обласної ради стосовно отримання дозволу на знесення вищевказаних домоволодінь. (а.с. 15)

25 вересня 2008 року Дніпропетровською обласною радою ухвалено рішення №466-16/У, яким вирішено вважати доцільним знесення житлових будинків у селищі Карнаватка м. Кривого Рогу. Дозволено ДП «КРИВБАСШАХТОЗАКРИТТЯ» знесення жилих будинків згідно з рішенням Криворізької міської ради №176 від 12.03.2008 за умови надання власникам іншого житла та компенсації відповідно до діючого законодавства.

Додатком до цього рішення визначено перелік жилих будинків у м. Кривому Розі, які підлягають знесенню, серед яких наявний й будинок позивача. (а.с. 16)

На звернення позивача, щодо відселення мешканців селища Карнаватка м. Кривий Ріг, будинки яких, розташовані у зоні зсуву земної поверхні внаслідок проведення в минулому гірничовидобувних робіт Міністерство економіки України листом від 08.06.2022 повідомило, що розглядаючи неодноразові звернення ДП «КРИВБАСШАХТОЗАКРИТТЯ» та інших органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування упродовж 2015-2021 років, зазначало, що відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 90 Бюджетного кодексу України до видатків, що здійснюються з бюджету АР Крим та обласних бюджетів належить видатки програми природоохоронних заходів місцевого значення, проекти реструктуризації та ліквідації об`єктів підприємств гірничої хімії, підземного видобутку залізної руди, консервації ртутного виробництва, утримання водовідливних комплексів, тобто видатки на виконання програми природоохоронних заходів місцевого значення, у тому числі, проекти реструктуризації та ліквідації об`єктів підприємств гірничої хімії, підземного видобутку залізної руди, виконавцем яких є ДП «КРИВБАСШАХТОЗАКРИТТЯ» здійснюються з обласних бюджетів. Враховуючи викладене, при наявності фінансування, першочерговими заходами буде проведено відселення мешканців селища Карнаватка ДП «КРИВБАСШАХТОЗАКРИТТЯ», із залученням відповідних органів. (а.с. 17-20)

На аналогічне звернення позивача виконавчий комітет Криворізької міської ради 31.05.2021 надав відповідь, в якій зазначив, що на теперішній час немає інформації про фінансування вищезазначеного заходу з державного та обласного бюджетів, тому вирішити це питання є неможливим. (а.с. 21)

Згідно з відповіддю Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 14.06.2021 проблема відселення мешканців селища Карнаватка м. Кривий Ріг, будинки яких, розташовані у зоні зсуву земної поверхні внаслідок проведення в минулому гірничовидобувних робіт виникла внаслідок припинення фінансування щодо проведення робіт реструктуризації та ліквідації шахт, вважають за необхідне розв`язання цієї проблеми за рахунок фінансування з державного бюджету. (а.с. 22-23)

Поряд з цим, на запит позивача Міністрство економіки України листом від 28.07.2022 повідомило, що з моменту набрання чинності ЗУ №79-VIII від 28.12.2014 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин», будь-яке фінансування бюджетної програми «Реструктуризація та ліквідація об`єктів підприємств гірничої хімії і здійснення природоохоронних заходів в зоні їх діяльності, а також реструктуризація підприємств з підземного видобутку залізної руди» не здійснювалось, тому заходу щодо проведення відселення мешканців селища Карнаватка можливо здійснити в рамках реалізації робочих проектів «Ліквідація шахти «Саксагань» та «Реструктуризація ДП РУ ім. Кірова шляхом його закриття (ліквідації)», виконавцями якого є Дніпропетровська обласна державна адміністрація, виконком Криворізької міської ради та ДП «КРИВБАСШАХТОЗАКРИТТЯ». (а.с. 24-25)

Згідно з відповіддю Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 11.08.2021 вирішення даного питання в рамках обласного бюджету не можливо у зв`язку з обмеженістю фінансового ресурсу, облдержадміністрація звернулась до Міндовкілля України з проханням розглянути можливість спільно з Мінекономіки України вирішити зазначену проблему за рахунок фінансування з державного бюджету. (а.с. 26-27)

Як вбачається з довідок Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровській області від 03.10.2022 та від 28.09.2022 на ім`я ДП «КРИВБАСШАХТОЗАКРИТТЯ» відкрито два рахунки для надходження бюджетних коштів, проте у період з 01.01.2015 по 19.09.2022 фінансування з державного, обласного та місцевого бюджетів не здійснювалось. (а.с. 83, 84)

Відповідно до ст. 48 Конституції України кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім`ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло.

Крім цього, ст. 50 передбачено, що кожен має право на безпечне для життя і здоров`я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди.

Згідно зі ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод визнається право людини на доступ до правосуддя, а відповідно до ст. 13 - на ефективний спосіб захисту прав, і це означає, що особа має право пред`явити в суді таку вимогу на захист цивільного права, яка відповідає змісту порушеного права та характеру правопорушення.

Відповідно до ст. 4 ЦПК України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.

Відповідно до ст. 171 ЖК України у разі знесення жилих будинків, що є в приватній власності громадян, у зв`язку з вилученням земельних ділянок для державних або громадських потреб зазначеним громадянам, членам їх сімей, а також іншим громадянам, які постійно проживають у цих будинках, надаються за встановленими нормами квартири в будинках державного або громадського житлового фонду. Крім того, власникам жилих будинків на їх вибір або сплачується вартість будинків, будівель та пристроїв, що зносяться, або надається право використати матеріали від розбирання цих будинків, будівель та пристроїв за своїм розсудом.

Законом України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо реформи міжбюджетних відносин» від 28 грудня 2014 року №79-УІІІ внесено до Бюджетного кодексу України зміни, які набрали чинності з 1 січня 2015 року, зокрема встановлено до видатків, що здійснюються з бюджету Автономної Республіки Крим і обласних бюджетів, належать видатки на програми природоохоронних заходів місцевого значення, заходи з проведення лабораторно- діагностичних, лікувально-профілактичних робіт бюджетними установами ветеринарної медицини, співфінансування (50 відсотків) проектів ліквідації підприємств вугільної і торфодобувної промисловості та витрат на утримання водовідливних комплексів у безпечному режимі, проекти реструктуризації та ліквідації об`єктів підприємств гірничої хімії, підземного видобутку залізної руди, консервації ртутного виробництва, утримання водовідливних комплексів (пункт 7 статті 90 Бюджетного кодексу України).

З 1 січня 2019 року відповідно до Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 22.11.2018 №2621-УІІІ виключно на обласний бюджет покладено здійснення видатків на виконання проектів реструктуризації та ліквідації об`єктів підприємств гірничої хімії, підземного видобутку залізної руди, та на місцевий бюджет видатки на програми природоохоронних заходів місцевого значення.

Згідно пункту 7 статті 90 Бюджетного кодексу України до видатків, що здійснюються з бюджету Автономної Республіки Крим і обласних бюджетів, належать видатки на програми природоохоронних заходів місцевого значення, проекти реструктуризації та ліквідації об`єктів підприємств гірничої хімії, підземного видобутку залізної руди, консервації ртутного виробництва, утримання водовідливних комплексів.

Відповідно до пункту 13 частини 1 статті 91 Бюджетного кодексу України до видатків місцевих бюджетів, що можуть здійснюватися з усіх місцевих бюджетів, належать видатки на програми природоохоронних заходів місцевого значення.

Рішенням виконавчого комітету Криворізької міської ради №176 від 12.03.2008, зокрема, надано згоду ДП «КРИВБАСШАХТОЗАКРИТТЯ» на відселення мешканців, які зареєстровані в житлових будинках, розташованих у зоні зсуву земної поверхні внаслідок проведення гірничих робіт шахти «Саксагань» і колишнього РУ ім. Кірова.

На відповідача ДП «КРИВБАСШАХТОЗАКРИТТЯ» покладено обов`язки:

- виконати коригування робочого проекту «Ліквідація шахти «Саксагань» та «Реконструкція державного підприємства «Рудоуправління ім. Кірова» шляхом їх закриття;

- забезпечити будівництво або закупівлю житла для мешканців, які підлягають відселенню, компенсацію за вилучене майно громадян, дерева та чагарники, а також поетапну рекультивацію відселених територій;

- у місячний термін звернутися до Дніпропетровської обласної ради стосовно отримання дозволу на знесення вищевказаних домоволодінь. (а.с. 15)

25 вересня 2008 року Дніпропетровською обласною радою ухвалено рішення №466-16/У, яким вирішено вважати доцільним знесення житлових будинків у селищі Карнаватка м. Кривого Рогу. Дозволено ДП «КРИВБАСШАХТОЗАКРИТТЯ» знесення жилих будинків згідно з рішенням Криворізької міської ради №176 від 12.03.2008 за умови надання власникам іншого житла та компенсації відповідно до діючого законодавства.

З метою подолання негативних соціально-економічних наслідків, запобігання незворотним процесам у навколишньому природному середовищі, збереження сировинної бази металургійного комплексу та прискорення структурної перебудови у Криворізькому басейні Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 23.11.1998 №1847 «Про подальшу реструктуризацію підприємств з підземного видобутку залізної руди у Криворізькому басейні». На виконання вищевказаних постанов відповідно до чинного законодавства розроблені та затверджені ряд робочих проектів, один із них Робочий проект «Ліквідації шахти «Саксагань», розроблений інститутом «Кривбаспроект» в 1997 році, затверджений наказом Мінпромполітики України від 22.03.2001 року №113. Робочим проектом передбачено ліквідація шахти «Саксагань», як одиниці з видобутку залізної руди, ліквідація аварійних будівель та споруд, не задіяних в процесі водовідливу, відселення мешканців селища Карнаватка, садиби яких попали в зону зсуву земної поверхні від проведення в минулому гірничодобувних робіт, знесення садиб та благоустрій територій, екологічна реабілітація та рекультивація земель та відвалів в зоні проведення ліквідаційних робіт.

Фінансування робіт за вищевказаним робочим проектом, в період з 1998 по 2014 роки включно, здійснювалось за рахунок коштів Державного бюджету України, розпорядником виступало Міністерство промислової політики України, виконавцем проектних ліквідаційних робіт було ДП «КРИВБАСШАХТОЗАКРИТТЯ», у цей період було здійснено відселення частини мешканців селища Карнаватка.

Проте, з 01.01.2015 по теперішній час гроші на фінансування Робочого проекту «Ліквідації шахти «Саксагань» з місцевого, обласного та державного бюджетів не виділялись, про що свідчать вищевказані довідки Головного управління Державної казначейської служби України у Дніпропетровської області.

Відповідно до пунктів 2, 3 частини 1 статті 82 Бюджетного кодексу України видатки бюджетів поділяються на: видатки, які визначаються функціями держави і можуть бути передані на виконання Автономній Республіці Крим та місцевому самоврядуванню з метою забезпечення найбільш ефективного їх виконання на основі принципу субсидіарності; видатки на реалізацію прав та обов`язків Автономної Республіки Крим та місцевого самоврядування, які мають місцевий характер і визначені законами України.

Згідно ч. 2 статті 84 Бюджетного кодексу України рада міністрів Автономної Республіки Крим, місцеві державні адміністрації, виконавчі органи відповідних місцевих рад забезпечують здійснення видатків, визначених пунктами 2 і 3 частини першої статті 82 цього Кодексу.

Відповідно до частини 2 статті 2 Цивільного кодексу України учасниками цивільних відносин є: держава Україна, Автономна Республіка Крим, територіальні громади, іноземні держави та інші суб`єкти публічного права.

Згідно ч 2 статті 176 Цивільного кодексу України юридичні особи, створені державою, Автономною Республікою Крим, територіальними громадами, не відповідають за зобов`язаннями відповідно держави, Автономної Республіки Крим, територіальних громад.

Дніпропетровська облдержадміністрація не здійснює фінансування Робочого проекту «Ліквідації шахти «Саксагань», що підтверджується листами територіальних управлінь казначейської служби, відповідно відсутня вина ДП «КРИВБАСШАХТОЗАКРИТТЯ».

Подібні висновки викладені у постанові Третього апеляційного адміністративного суду у постанові від 10.04.2023 у справі №160/10022/22.

Крім цього, аналогічні вимоги також були предметом розгляду у справі №160/1611/20 за позовом ДП «КШЗ» до Державної екологічної інспекції про скасування пунктів Припису від 18.12.2019 року № 2/4-7. Постановою Верховного Суду від 17.11.2022 року у вказаній справі встановлено, що виконання пункту 12 Припису від 18.12.2019 року № 2/4-7 можливе лише в разі фінансування за рахунок бюджетних коштів робіт із закінчення заходів робочого проекту, в тому числі щодо будівництва ставків-відстійників. При цьому у вказаному пункті не визначено суб`єктом владних повноважень конкретного заходу (варіанту поведінки), які слід вжити ДП «Кривбасшахтозакриття» для усунення порушення (пункт 30 Постанови ВС від 17.11.2022 року).

Отже, під час розгляду справи встановлено, що на теперішній час фінансування робіт за державною програмою по відселенню мешканців селища Карнаватка м. Кривого Рогу, будинки яких, розташовані у зоні зсуву земної поверхні внаслідок проведення в минулому гірничовидобувних робіт, відсутнє, а тому ДП «КРИВБАСШАХТОЗАКРИТТЯ», як виконавць проектних ліквідаційних робіт позбавлено можливості здійснити такі заходи, внаслідок чого у задоволенні позову слід відмовити.

Статтею 133 ЦПК України визначено, що судові витрати складаються з судового збору та витрат, пов`язаних з розглядом справи.

Згідно з ч. 1 ст. 141 ЦПК України, судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Відповідно до

Отже, враховуючи, що у задоволенні позову відмовлено в повному обсязі судові витрати по справі слід покласти на позивача.

На підставі вищенаведеного, керуючись статтями 5-8, 12-19, 23, 81, 89, 128, 133, 141, 206, 258-259, 263-265, 268, 354 ЦПК України суд,-

ухвалив:

У задоволенні позову ОСОБА_2 до державного підприємства «КРИВБАСШАХТОЗАКРИТТЯ», за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору - Дніпропетровської обласної державної адміністрації, виконавчого комітету Криворізької міської ради про зобов`язання відселити із зони зрушення земної поверхні та надання власнику іншого житла, сплати компенсації відповідно до діючого законодавства - відмовити.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом 30 днів з дня його проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасники справи, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси та (або) обов`язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку рішення суду першої інстанції повністю або частково.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Відомості про учасників справи згідно з п. 4 ч. 5 ст. 265 ЦПК України:

- позивач: ОСОБА_2 , РНОКПП: НОМЕР_1 , місце проживання (знаходження): АДРЕСА_1 ;

- відповідач: ДП «Кривбасшахтозакриття», код ЄДРПОУ: 32975178, місце знаходження: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, пр. Поштовий, 40;

- третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Дніпропетровська обласна державна адміністрація, код ЄДРПОУ: 00022467, місцезнаходження: м. Дніпро, вул. Олександра Поля, 1;

- третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Виконавчий комітет Криворізької міської ради, код ЄДРПОУ: 04052169, місцезнаходження: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1.

Рішення прийнято, складено і підписано в нарадчій кімнаті складом суду, який розглянув справу.

Суддя Р.О.КУЗНЕЦОВ