КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м. Київ
19 липня 2010 р. №2-а-2592/10/1070
приміщення суду за адресою:
м. Київ, бул. Лесі Українки, 26 , каб. 1003
час прийняття постанови : 15 год. 20 хв.
Київський окружний адміністративний суду у складі:
головуючого судді Лиска І.Г.
при секретарі - Мерденову Д.Ю, Пономаренко Б.В.
за участю представника позивача - Татієнко П.І, Коршунова Р.Ю.
представника відповідача - Мацюк М.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фоззі Фуд» до Державної податкової інспекції у Києво-Святошинському районі Київської
області про скасування рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 7
травня 2009 року №0001982302,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач - ТОВ «Фоззі -Фуд» звернувся до Київського окружного адміністративного суду з позовом до Державної податкової інспекції у Києво-Святошинському районі Київської області, в якому просить (з урахуванням уточнень) скасувати рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 07 травня 2009 року №0001982302.
В обґрунтування своїх вимог вказує , що 07.05.2009 року відповідачем було винесено рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій №0001982302 на підставі Акту перевірки №0167101323/32294926 від 16.04.2009 року, яким встановлено порушення позивачем п. 9, п.12 ст. 3 ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».
Позивач вважає твердження відповідача щодо порушення ведення обліку товарних запасів за місцем їх реалізації та зберігання хибним та таким, що не відповідає дійсності, оскільки відповідно до ст. 6 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» облік товарних запасів ведеться юридичною особою у порядку, визначеному відповідним національним положенням (стандартом) бухгалтерського обліку, а саме Положенням «Про затвердження Положення (стандарту) бухгалтерського обліку» (Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 9 «Запаси»), затверджене Наказом Міністерства фінансів України від 20.10.1999 року №246 .
Пунктом 5 ст. 8 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» передбачено, що підприємство самостійно визначає облікову політику, обирає форму бухгалтерського обліку , розробляє систему і форми внутрішньогосподарського (управління) обліку, звітності і контролю господарських операцій, затверджує правила документообігу і технологію обробки облікової інформації.
Відповідно до вказаної норми ТОВ «Фоззі Фуд» для здійснення облікової політики було видано наказ від 01.01.2008 року №1 «Про облікову політику підприємства», яким встановлено місце зберігання первинних документів у офісному приміщенні бухгалтерії ТОВ «Фоззі-Фуд» (архіві підприємства), який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Філатова, 7, що підтверджується Наказом №683/1 від 02.04.2008 року.
Бухгалтерський облік у ТОВ «Фоззі Фуд» здійснюється із застосуванням машинного оброблення документів бухгалтерського обліку компютерної програми «Рубикон», відповідно до вимог Положення «Про затвердження Положення (стандарту) бухгалтерського обліку»
Таким чином, первинні документи повинні зберігатись у місці, де знаходиться бухгалтерія та архів підприємства, оскільки жодним нормативно-правовим актом не передбачено їх зберігання , безпосередньо у місцях реалізації товару.
Згідно п. 5 ст. 9 ЗУ «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій. Первинні документи повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це не можливо безпосередньо після закінчення.
Відсутність первинних документів у місцях реалізації товарів не свідчить про те, що підприємство у встановленому законодавством порядку не веде облік товарних запасів на складах та /або за місцем їх реалізації. Всі необхідні первинні документи товарних запасів є у наявності підприємства.
Також, позивач зазначає, що податковим органом не було додержано вимоги Закону України «Про державну податкову службу в Україні», а саме не було надано повідомлення на проведення перевірки за 10 днів до її початку, тобто було порушено порядок проведення планової перевірки, встановлений чинним законодавством України і тому рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 7 травня 2009 року №0001982302 прийнято неправомірно.
У судовому засіданні представник позивача Татієнко П.І, Коршунов Р.Ю. підтвердили обставини, викладені у позовній заяві та заяві про уточнення позовних вимог, позовні вимоги підтримали у повному обсязі, просили позов задовольнити та скасувати рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 7 травня 2009 року №0001982302.
У судовому засіданні представник відповідача Мацюк М.М. заперечував проти позовних вимог з підстав зазначених у письмових запереченнях на позов, просив відмовити у задоволенні позову.
Розглянувши подані документи і матеріали, всебічно і повно зясувавши фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, вислухавши сторони, суд вважає, що позов підлягає задоволенню виходячи з наступного.
Відповідно до п. 2 ст. 11 Закону України «Про державну податкову службу в Україні», органи державної податкової служби у випадках, в межах компетенції та у порядку, встановлених законами України, мають право здійснювати контроль за додержанням порядку проведення готівкових розрахунків за товари (послуги) у встановленому законом порядку, наявністю свідоцтв про державну реєстрацію субєктів підприємницької діяльності, ліцензій на провадження видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню відповідно до закону, з наступною передачею матеріалів про виявлені порушення органам, які видали ці документи, торгових патентів.
Статтею 15 та ст. 16 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 року №265/95-ВР зі змінами та доповненнями, к онтроль за додержанням суб'єктами підприємницької діяльності порядку проведення розрахунків за товари (послуги), інших вимог цього Закону здійснюють органи державної податкової служби України шляхом проведення планових або позапланових перевірок згідно із законодавством України.
Підстави та порядок проведення планових та позапланових виїзних перевірок своєчасності, достовірності, повноти нарахування і сплати податків та зборів (обовязкових платежів) визначені ст. 11-1 Закону України «Про державну податкову службу в Україні».
Тобто, стаття 11-1 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» хоч і містить частину 7, якою визначено, що позаплановими перевірками вважається перевірки в межах повноважень податкових органів, визначених законами України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”, “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, а в інших випадках за рішенням суду, але вона не визначає підстави та порядок проведення планових та позапланових перевірок субєктів господарювання, що застосовують реєстратори розрахункових операцій.
Підстави та порядок проведення планових перевірок субєктів господарювання, що використовують реєстратори розрахункових операцій, визначаються Законом України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та п.п. 31 3.2 додатку до Наказу ДПА України від 27.05.2008 року №335 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку взаємодії між підрозділами органів державної податкової служби України при організації та проведенні перевірок платників податків» ( зі змінами та доповненнями).
Отже, планові перевірки субєктів господарювання, що використовують реєстратори розрахункових операцій проводяться за окремим щомісячними планами органів державної податкової служби, групою у складі не менше двох посадових осіб за наявності у них службових посвідчень та направлення на перевірку і чинним законодавством України не встановлено обовязок попередження субєкта господарювання, що використовує реєстратор розрахункових операці про проведення перевірки за 10 днів до її проведення.
Так , 16.04.2009 року відповідно до окремого плану перевірок щодо контролю за здійсненням розрахункових операцій у сфері готівкового та безготівкового обігу субєктами підприємницької діяльності Відділу контролю за розрахунковими операціями управління податкового контролю юридичних осіб ДПА в Київській області на квітень 2009 року, затвердженого Головою ДПА в Київській області С.П. Стеценко 31 березня 2009 року, що передбачено Наказом №355 та на підстаі направлень на право проведення перевірки від 16.04.2009 року №2709 та №2710 працівниками ДПА у Київській області було проведено перевірку за дотриманням субєктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій. Перевірка проводилася в магазині, що розташований за адресою: м. Київ, Чорнобильська, 3 та належить ТОВ «Фоззі Фуд»». Перед початком перевірки керуючому Асатурову О.К. перевіряючими було предявлено службові посвідчення та направлення на право проведення планової перевірки, про що свідчить його особистий підпис в направленнях від 16.04.2009 року №2709 та №2710 про ознайомлення та отримання одного примірника направлення.
За наслідками перевірки складено Акт перевірки за дотриманням субєктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари (послуги) , вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій від 16.04.2009 року №0167101323/32294926, яким встановлено порушення позивачем п. 9 , п. 12 ст. 3 ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», а саме: встановлено факт наявності у продажу не облікованих у встановленому порядку товарів за місцем їх реалізації на загальну суму 91120, 30 грн.; та факт незабезпечення зберігання Z-звіту №739 в книзі ОРО.
На підставі акту перевірки винесено рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 07.05.2009 року № 0001982302 , яким до позивача на підставі п. 4 ст. 17, ст. 20 та ст. 21 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» застосовано штрафні (фінансові) санкції у сумі 182580 грн. 72 коп.
Позивач не погодився з даним рішенням і оскаржив його до Державної податкової адміністрації у Київській області. Рішенням ДПА у Київській області від 08.07.2009 року №1416/10/25-017/176-181-682 про результати розгляду скарги, рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 7 травня 2009 року №0001982302 залишено без змін, а скаргу - без задоволення.
Не погоджуючись з рішенням про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 7 травня 2009 року №0001982302, позивач оскаржив його до суду.
Підставою для винесення рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 7 травня 2009 року №0001982302 в частині нарахування штрафних (фінансових) санкцій у сумі 182240, 72 грн., став висновок відповідача про те, що позивачем було порушено п. 12 ст. 3 ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», а саме: у продажу в Універсамі ТОВ «Фоззі-Фуд» були наявні не обліковані у встановленому порядку товари за місцем їх реалізації, на загальну суму 91120, 30 грн.
Вказані висновки податкового органу є безпідставними, виходячи з наступного.
Відповідно до п.2 ст. 3 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» , бухгалтерський облік є обов`язковим видом обліку, який ведеться підприємством. Фінансова, податкова, статистична та інші види звітності, що використовують грошовий вимірник, ґрунтуються на даних бухгалтерського обліку.
Згідно п.1, п. 2, п.3, п. 5 ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій. Первинні документи повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо - безпосередньо після її закінчення. Для контролю та впорядкування оброблення даних на підставі первинних документів можуть складатися зведені облікові документи. Первинні та зведені облікові документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях і повинні мати такі обов'язкові реквізити: назву документа (форми); дату і місце складання; назву підприємства, від імені якого складено документ; зміст та обсяг господарської операції, одиницю виміру господарської операції; посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення; особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції. Інформація, що міститься у прийнятих до обліку первинних документах, систематизується на рахунках бухгалтерського обліку в регістрах синтетичного та аналітичного обліку шляхом подвійного запису їх на взаємопов'язаних рахунках бухгалтерського обліку. Операції в іноземній валюті відображаються також у валюті розрахунків та платежів по кожній іноземній валюті окремо. Дані аналітичних рахунків повинні бути тотожні відповідним рахункам синтетичного обліку на перше число кожного місяця. Господарські операції повинні бути відображені в облікових регістрах у тому звітному періоді, в якому вони були здійснені
Відповідно до ст.. 6 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», облік товарних запасів юридичною особою (її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) ведеться у порядку, визначеному відповідним національним положенням (стандартом) бухгалтерського обліку, а саме згідно з Положенням (стандартом) бухгалтерського обліку 9 «Запаси», затвердженого Наказом міністерства фінансів України від 20.10.1999 року №246.
Відповідно до ст. 2 ЗУ «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» дія цього Закону поширюється на всіх юридичних осіб, створених відповідно до законодавства України, незалежно від їх організаційно-правових форм і форм власності, а також на представництва іноземних субєктів господарської діяльності, які зобов`язані вести бухгалтерський облік та подавати фінансову звітність згідно з законодавством.
До документів, що є підставою для оприбуткування товару, як правило, належать накладні, товарно-транспортні накладні. Такі документи є водночас підставою для внесення записів до облікових бухгалтерських реєстрів. Відсутність відповідних первинних документів, які підтверджують рух товарно-матеріальних цінностей є порушенням установленого порядку ведення бухгалтерського обліку. Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» не зазначає необхідність зберігання документів первинного бухгалтерського обліку за місцезнаходженням товару.
Пунктом 5 ст. 8 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» передбачено, підприємство самостійно визначає облікову політику підприємства; обирає форму бухгалтерського обліку як певну систему регістрів обліку, порядку і способу реєстрації та узагальнення інформації в них з додержанням єдиних засад, встановлених цим Законом, та з урахуванням особливостей своєї діяльності і технології обробки облікових даних; розробляє систему і форми внутрішньогосподарського (управлінського) обліку, звітності і контролю господарських операцій, визначає права працівників на підписання бухгалтерських документів; затверджує правила документообороту і технологію обробки облікової інформації, додаткову систему рахунків і регістрів аналітичного обліку.
Відповідно до вказаної норми Директором ТОВ «Фоззі Фуд» для здійснення облікової політики було видано Наказ від 01.01.2008 року № 1 «Про облікову політику підприємства» , згідно п. 8.6 якого в ТОВ «Фоззі Фуд» встановлено місце зберігання (архів підприємства) первинних документів та реєстрів бухгалтерського обліку, виготовлених як на паперових, так і на магнітних носіях інформації. Архів підприємства ТОВ «Фоззі Фуд» знаходиться за адресою:м. Київ, вул. Філатова, 7, що підтверджується Наказом №683/1 від 02.04.2008 року .
Згідно п.2 ст. 3 ЗУ «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» бухгалтерський облік є обовязковим видом обліку, який ведеться підприємством.
Бухгалтерський облік у ТОВ «Фоззі - Фуд» здійснюється із застосуванням машинного оброблення документів бухгалтерського обліку по рахунку281 «Товари на складі» по групах товарів (Дебет 281-Кредит 631) окремо по кожному конкретному контрагенту без урахування асортиментного обліку відповідно до п. 7 Положення №246 «про затвердження Положення (стандарту) бухгалтерського обліку». Оперативний асортиментний облік ведеться з використанням компютерної програми «Рубикон» працівниками складського господарства, відповідно до п. 12 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», на підставі первинних документів , які після оприбуткування товарних запасів на складах та /або за місцем їх реалізації , передаються до бухгалтерії ТОВ «Фоззі- Фуд».
Відповідно до п. 12 ст. 3 ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов'язані: вести у порядку, встановленому законодавством, облік товарних запасів на складах та/або за місцем їх реалізації, здійснювати продаж лише тих товарів, які відображені в такому обліку, за винятком продажу товарів особами, які відповідно до законодавства оподатковуються за правилами, що не передбачають ведення обліку обсягів реалізованих товарів (наданих послуг).
Відсутність первинних документів у місцях реалізації товарів не свідчить про те, що підприємство у встановленому законодавством порядку не веде облік товарних запасів на складах та /або за місцем їх реалізації. Всі необхідні первинні документи, на підставі яких проводиться бухгалтерський облік товарних запасів, є у наявності підприємства. Після первинної бухгалтерської обробки в місцях приймання товару від постачальника та подальшої реалізації товарів (магазини), накладні та товарно-транспортні документи зберігаються в бухгалтерії ТОВ «Фоззі Фуд» .
На підтвердження ведення бухгалтерського обліку позивачем надано суду оборотно-сальдові відомості станом на 18.04.2009 року по контрагентам, товар яких перевірявся податковою інспекцією.
Крім того, під час проведення перевірки керуючим Асатуровим О.К. надавались пояснення з приводу того, що первинні документи зберігаються у бухгалтерії (архіві підприємства , але вказана інформація не була взята до уваги перевіряючими.
Відповідно до ч. 2 ст.71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Доказів, які б спростовували доводи позивача щодо протиправності рішення Державної податкової інспекції у Києво-Святошинському районі Київської області про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 7 травня 2009 року №0001982302 у частині нарахування штрафних (фінансових) санкцій у розмірі 182240 грн.72коп , відповідач суду не надав. Відповідач не надав суду достатніх беззаперечних доказів в обґрунтування своїх заперечень.
Підставою для винесення рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 7 травня 2009 року №0001982302 в частині нарахування штрафних (фінансових) санкцій у сумі 340 грн., став висновок відповідача про те, що позивачем було порушено п. 9 ст. 3 ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», а саме: не забезпечено зберігання Z - звіту №732 в книзі ОРО .
Вказані висновки податкового органу є правомірними, виходячи з наступного.
Пунктом 9 ст. 3 ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» передбачено, що с уб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов'язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) фіскальні звітні чеки і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій .
Як вбачається з пояснень старшого касира магазину №18 ТОВ «Фоззі Фуд» Кузьменко Н.А., Z-звіту №732 в книзі РРО відсутній, в звязку з помилковим підклеюванням його до ордеру.
Вказана обставина також підтверджується Постановою Києво-Святошинського районного суду Київської області від 10 червня 2008 року про притягнення Кузьменко Н.А. до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 155-1 ч.1 КУпАП.
Отже, судом встановлено, що ТОВ «Фоззі Фуд» не забезпечено зберігання Z звіту №732 в книзі ОРО.
Відповідно Згідно з п. 4 ст. 17 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" , за порушення вимог цього Закону до суб'єктів підприємницької діяльності, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних органів державної податкової служби України застосовуються фінансові санкції у таких розмірі двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - у разі невиконання щоденного друку фіскального звітного чеку або його незберігання в книзі обліку розрахункових операцій;
Отже, згідно з вимогами п. 4 ст. 17 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" відповідачем до позивача була правомірно застосована фінансова санкцій у розмірі 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а саме у розмірі 340 грн.
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають частковому задоволенню і рішення Державної податкової інспекції у Києво-Святошинському районі Київської області про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 7 травня 2009 року №0001982302 підлягає скасуванню в частині нарахування штрафних (фінансових) санкцій у розмірі 182240 грн. 72коп.
Судом також приймається до уваги, що згідно з ч. 3 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Керуючись статтями 2-15, 17-18, 33-35, 41-42, 47-51, 56-59, 69-71, 79, 86, 87, 94, 99, 104-107, 110-111, 122-143, 151-154, 158, 162, 163, 167, 185-186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Фоззі Фуд» до Державної податкової інспекції у Києво-Святошинському районі Київської області про скасування рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 7 травня 2009 року №0001982302 задовольнити частково.
Визнати протиправним та скасувати рішення Державної податкової інспекції у Києво-Святошинському районі Київської області про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 7 травня 2009 року №0001982302 в частині нарахування штрафних (фінансових) санкцій у розмірі 182240 грн. 72коп.
У задоволенні решти позовних вимог відмовити.
Постанова відповідно до частини 1 статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано.
Постанова може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом десяти днів з дня її складення в повному обсязі за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження з наступним поданням протягом двадцяти днів апеляційної скарги. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя: Лиска І.Г.
Дата виготовлення і підписання повного тексту постанови 22 липня 2010 року.
КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
01113, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 26 т/ф 2861042, ЄДРПОУ 2407409
22.07.2010 р. № 2-а-2592/10/1070
ТОВ «Фоззі-Фуд»
02090, м. Київ, вул. Бутлерова, 1
ДПІ у Києво-Святошинському районі
08132, Київська область, м. Вишневе, вул. Ломоносова, 34
Київський окружний адміністративний суд направляє копію повного тексту постанови від 19 липня 2010 року в адміністративній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Фоззі Фуд» до Державної податкової інспекції у Києво-Святошинському районі Київської області про скасування рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 7 травня 2009року №0001982302 - для відома.
Додаток:
1. Копія повного тексту постанови від 19 липня 2010 року на 7 арк.
Суддя І.Г. Лиска